320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Collina saab olla sõber mängijatega!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Collina saab olla sõber mängijatega!

    MADRID, Aprill 13 - Itaalia prominent kohtunik Pierluigi Collina annab intervjuud Spanish Marca:

    (K) Miks Sa meelsasti räägid enne mängijatega, kui annad kaardi neile ?
    (V) Ma olen kindel et me vajame häid suhteid mängijatega väljakul. Kui mängija teab kohtunikku ja usaldab teda, siis saab ta andeks anda mõned väiksed vead. Mulle meeldib mängijatele seletada otsuseid, mis ma vastu võtsin.
    (K) Saavad kohtunik ja mängija sõbrad olla?
    (V) Miks mitte?… Ma ei näe ühtegi põhjust miks ei võiks sõber olla mängijaga.
    (K) Saaksid Sa, näiteks, veeta aega mõne mängijaga peale mängu kohvikus?
    (V) Pole probleemi.
    (K) Collina on kui järele mõelda üks paremaid ja populaarsemaid kohtunikke maailmas…
    (V) See ei ole takistus mulle. Kohtunik võib olla väga populaarne tänu TV-le.
    (K) Kas Sa naudid olla kohtunik mängus?
    (V) Me oleme väga keskendunud mängudeks, sellepärast ei jää aega mõelda naudingutele. (K) Mis Sa arvad Meistrite Liiga finaalist Glasgows?
    (V) Glasgow – linn Šotimaal? (Naerab, vihjab et tal ei ole tuju vastata sellele küsimusele.)
    (K) Sa oled lisatud World Cup´i nimekirja…
    (V) See on suurim au ükskõik millisele kohtunikule. Pealegi, me kanname tänu sellele palju usaldust.
    (K) Ilmselt sa ei saa öelda milline on sinu lemmik klubi. Võib-olla fakt et Sa oled Itaalane muudab midagi? (V) Ma toetan kõiki 33- võistkonda ja kõiki kohtunikke kes sõidavad MM võistlustele. (K) Kuid kohtunikud ei saa võita MM- tiitlit…
    (V) Miks mitte? Kui me teeme oma tööd hästi, me saame võita oma MM- tiitli. Muidugi, MM-ile võib minna ainult üks rahvuskoondis, kuid meie kohustus on teenida neid kõiki.
    (K) Mis teeb teile kõige rohkem muret peale jalgpalli?
    (V) Situatsioon Iisraeli ja Palestiina vahel.

    K- küsimus
    V- vastus
    http://muhel.planet.ee/fm

    EESTI FM (Football Manager) KLANN

    #2
    Suhted m2ngijatega on yks asi, suhted f2nnidega hoopis teine. Newcastle'i f2nnide "lemmikkohtunik" on Uriah Rennie Sheffieldist. Suur must mees, kellel on must v88 karates. Lemmikuks t6usis ta 1999.a. avam2ngus kui saatis suhteliselt p6hjendamatult platsilt minema Alan Sheareri.

    Igatahes - Rennie vilistas Arsenali-Newcastle'i karikam2ngu Londonis ja paar tagasiteel olnud NUFC f2nni kohtasid teda yhes Sheffieldi k6rtsus. Rennie istus meestega maha, r22kis tund aega juttu ning v6ttis muuseas ka m6ned 6lled. S6bralikus 6hkkonnas, kusjuures. Ning r22kis ka Sheareri eemaldamisest ning selle tagamaadest. Kokkuv6ttes nenditi, et tegemist on m6nusa selliga.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      Ma ei saa aru, kuidas saab HEA kohtunik ollagi muud kui sõber mängijatega. Minumeelest on kogu jalgpalli point selles, et oldasks ka vastastega sõbrad...
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Tegelikult on Collina hea kohtunik. Pealegi näeb ta nii lahedalt õõvastav välja Hakkasime teda palja pealae järgi Ennuks kutsuma
        Aga Lillekülas paistab alati päike...

        Kommentaar


          #5
          Originally posted by Jaan


          Suhted m2ngijatega on yks asi, suhted f2nnidega hoopis teine. Newcastle'i f2nnide "lemmikkohtunik" on Uriah Rennie Sheffieldist. Suur must mees, kellel on must v88 karates. Lemmikuks t6usis ta 1999.a. avam2ngus kui saatis suhteliselt p6hjendamatult platsilt minema Alan Sheareri.

          Igatahes - Rennie vilistas Arsenali-Newcastle'i karikam2ngu Londonis ja paar tagasiteel olnud NUFC f2nni kohtasid teda yhes Sheffieldi k6rtsus. Rennie istus meestega maha, r22kis tund aega juttu ning v6ttis muuseas ka m6ned 6lled. S6bralikus 6hkkonnas, kusjuures. Ning r22kis ka Sheareri eemaldamisest ning selle tagamaadest. Kokkuv6ttes nenditi, et tegemist on m6nusa selliga.
          ma väidaks vastupidist

          uriah rennie oli premieri kõige sitem kohtunik kuni ta selleks hooajaks divisjoni mänge vilistama sunniti.

          Kommentaar


            #6
            Originally posted by eston#21

            ma väidaks vastupidist

            uriah rennie oli premieri kõige sitem kohtunik kuni ta selleks hooajaks divisjoni mänge vilistama sunniti.
            Kui sa v2idad vastupidist, siis Uriah justkui ei r22kinud meestega Sheffieldis. Ega ta vile on suhteliselt imelik kyll, aga nagu ta ise seal v2itis, siis tema karmik2elisus ja "reeglite j2rgi" vilistamine t6igi talle Premieri koha.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar

            Working...
            X