320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jaapani jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaapani jalgpall

    Otsustasin teha teema Jaapani jalgpallist, kuna tahaks teada, kui palju fännatakse Jaapani jalgpalli siin.
    Jaapani jalgpalli struktuur:
    J-League
    J-League 2
    Japan Football League
    Regional Football Associations Division 1
    Regional Football Associations Division 2
    Prefectural Football Associations
    “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

    #2
    Urawa Red Diamonds!!! Aeg-ajalt jälgin mänge, skooride ja meeskonna käekäiguga püsin pidevalt kursis.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      #3
      kes seal siis tuntumatest nimedeks m2ngib ka?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        #4
        Mhh... hea küsimus, millele ma vist vastata ei oska. Üks, kes mulle silma on jäänud, on noor ja tehniline ründaja Genki Haraguchi.

        Tulio Tanaka oli mul üks lemmikuid, ta nüüdseks kuskil mujal.

        Videotõestus:

        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #5
          Täitsa lõpp, huvitav miks mul see mängija pole silma jäänud, ta ikka väga hea!
          Ma olen paar korda juhuslikult sattunud J-Leaguei mängude peale Eurospordis, aga kas keegi teab kus neid full matche saab vaatada?
          Ükskõik, kas live või mitte.
          “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

          Kommentaar


            #6
            Mulle kogemata jäi Mitsubishi meeskond on siis liigast välja kukkumas, pahapaha.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              #7
              Eriti ma selle meeskonna kohta ei tea.
              Urawa Red Diamondsil pole just kõige paremini see aasta läinud, vähemalt alguses.
              “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

              Kommentaar


                #8
                Mulle hakkas see sats aastal 2007 huvi pakkuma ning nimetan end ka mingis mõttes fänniks.
                Siin väike looke ka nende käekäigust ja languse põhjusest. Ise lugesin huviga: http://www.goal.com/en/news/1717/edi...e-to-a-lack-of


                Kes on pildil?
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Kes on pildil?
                  marcos_tulio_tanaka.jpg
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #10
                    Palju õnne Kashima Antlersitele, kes võitsid finaalis Urawa Reds'e 0:1 ja võitsid J. League Yamazaki Nabisco Cupi!
                    “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                    Kommentaar


                      #11
                      Nonii, viimasest ajast on ikka palju juhtunud!!
                      Kas keegi oskab öelda, kust saaks jälgida kas mitte live ülekandeid, või vähemalt highlightse või full mänge kuskilt?
                      Keel milles räägitakse on ükskõik, äge oleks kui jaapani keeles!
                      “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                      Kommentaar

                      Working...
                      X