PDA

View Full Version : II liiga ida/põhi

Glazza
14.04.02, 20:15
Kuna siin juba mitmed madalamad liigad figureerivad, siis
võiks ka sellest liigast veidi kõnelda. Loodetavasti on siis foorumis ka nende viie vene võistkonna liikmeid või vähemalt neist miskit teadvaid mehi.

Üsna tulised lahingud peaks tulema, sest kõik need meeskonnad mängivad kiiret ja jõulist mängu. Aga kes-keda?

1. Kick Sai Narva
2. FS Junior Maardu
3. M.C. Tallinn
4. F.C. Ajax Estel
5. Tartu Ülikool Fauna
6. SK Dvigatel

Kick Sai Narva - Eelmiste aastate põhjal tuleb ilmselt tõdeda, et suursoosik on Narva. Viimati nägin neid poolteist aastat tagasi. Ei tea palju nad muutunud on. Kui ma ei eksi peaks nende vana kaardivägi olema Transi koolist või enised ML mängijad pluss noored.

Maardu jr peaks ka üsna tegija olema. Ikkagi TVMK duubel. Ilmselt kasvandike mängitamis koht. Ning nagu juba Flora ning Levadia on ajanud võimalikult palju omi klubisid ülespoole, siis vast soovib ka TVMK ilmselt omale esiliiga kohta. 1-2 koht ehk Maardule

M.C. Tallinn ei tohiks enam olla see, mis eelnevatel aastatel, aga võimas siiski. Teever, Purje ning Linnumäe on endale paremad jahimaad leidnud - need olid ka möödunud aasta põhitegijad. Siiski arvan neile 3-4 kohta kuuluvat ning raha ei ole ka selle meeskonna nr 1 probleem. Staadion pidi neil aga Eesti praegune üks korralikumaid olema - Kernu uus staadion. Siiski mainis keegi Delfi foorumis (ilmselt mängija), et eriti nad trenni pole teinud?!?

Marlboro Classicuga samal pulgal on ehk ka Ajax Estel, kuigi nende kohta mul info puudub. Jõuluturniiril olid nad suht tagasihoidlikud mäletust mööda. Aga Tln Levadia duubel ei ole kindlasti nõrk. 3-4 kot ehk.

Dvigatel peaks sellest seltskonnast eelmise aasta põhjal tagasihoidlikeim olema. Üht mängu olen näinud. Üldiselt hea meeskond, aga II liigas, eriti ida-põhi, jääb nõrgaks arvatavasti. Põhi tegijad on vanad kõrgseltskonna mängijad ilmselt (nii 30-40 aastased), kes keskväljal tribsutavad. Mõni hea noor oli ka pundis, üks väle ründaja vist. 5-6 koht.

Kahjuks tuleb ikka vist tõdeda, et EJL tegi Tartu Ülikooli FC Faunale ikka karmilt liiga. Võideti 3 liiga lõuna tsoon ning mindi optimistlikult vastu uuele hooajale II S/W liigas, aga ilmselt leidsid targad geograafid EJL's, et Tartu - see on ikka Põhja-Eesti. Ehk ei vajanud ka 3 Flora farmmeeskonda venelaste lõhkumist ning jäid lõunasse. Kuigi Fauna on ilmselt outsaideri, ehk ka üllataja rollis, on meeskonnas omajagu häid mängijaid ning hea meeskonnavaim. Arvatavasti ei pääse kergelt nende vastu keegi.

Jään ootama meeldivat vastukaja ja head hooaega..

Patrick
15.04.02, 18:04
MC Tallinnal läheb see aasta tõesti raskeks,lahkujaid pidi veelgi olema.
Aga kust võiks saada 2.liiga mängude ajakava?

Glazza
15.04.02, 18:49
Ajakavasid peaks saama EJL'st - helista neile, las saadavad e-mail'i näituseks!

Patrick
12.05.02, 01:49
Tartu FC Fauna-F.C.A.Estel 2:11(1:8)

Glazza
15.05.02, 15:47
Aga sa ei tea selle põhjuseid..

Järgmine mäng tuleb tasavägisem........ ehk
Samas on Ajax vaieldamatult vähemalt Sillamäe, TJK ja selliste tasemel. Seega näete ilmselt neid järgmine hooaeg esiliigas.

Ajax's mängis vähemalt Fauna vastu 3 eelmise aasta ML meest..

nwa
17.05.02, 13:55
kust sa sellist infi võtad(kolm meest meistriliigast).
Ja kirjuta palun need "põhjused" ka ära.

jots
17.05.02, 16:46
Ajax levadia tallinn duubel - seega saab kasutada ML mängijaid.

nwa
17.05.02, 19:59
nii palju kui olen FCA Esteli mänge(MC ja Dvigateliga) vaatamas käinud ei ole kasutatud võõrjõude.

huvitav miks nüüd Fauna vastu pandi kõik trumbid mängu.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Maarek
17.05.02, 20:06
Originally posted by nwa

nii palju kui olen FCA Esteli mänge(MC ja Dvigateliga) vaatamas käinud ei ole kasutatud võõrjõude.

huvitav miks nüüd Fauna vastu pandi kõik trumbid mängu.:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

"eelmise aasta ML meest". See lause nagu ei ütleks, et tegu on sellelgi aastal meistriliigas osalevate meestega. See aasta võivad nad olla juba 2 liiga mehed;)

kyps
21.05.02, 13:16
Nii, täna tahaks üht TÜ Fauna võitu näha:)

Keegi mängule kah tulemas on?

Glazza
21.05.02, 18:38
Kahjuks tuleb täna kaotus, kuna Faunal on tulemas vaid 11 meest ning 4 põhimeest on vigastatud - kahel luu mõra.

kyps
22.05.02, 12:21
Ei tulnud kaotus ühti. Päris lahe mäng oli. 0:2 taga ja siis põmm, põmm, põmm kuue mintsaga 3 väravat. Kasutamata jätnud võimalustest ei hakka rääkimagi:) Seis oleks võind ka vabalt fauna kasuks 10:5 olla.

Oot kas laupäeval Fauna kodus samade vastastega?

mad_fm
23.05.02, 05:23
Jah laupäeval kell 15.00 Tamme staadionil on Faunal kodumäng FC Junioriga-tulge kõik vaatama.

kyps
23.05.02, 12:39
Madis, kui lubad et sina ka mängu saad siis tulengi:)

Veel tahaks kangesti üht Rauno (või peaks ütlema Kaani?)nullimängu näha;)

Venkudele kotti! :reiv:

Aramis
28.06.02, 06:03
Seoses sellesinase FC Ajax-Esteli vastase karikamänguga ,kas oleks võimalik siia saada võimalikult palju inffi selle satsi vastu.Stennur, sa mängisid nende vastu - räägi neist natuke.Mõni MC Tallinlane ehk ka oskab kogemusi jagada.

edit:Allolev Black Magic, sinu lause juba on olnud siin ülalpool ja pealegi ma tahtsin teda Estelist mitte MC Tallinast.

Black_Magic
28.06.02, 06:52
Linnumäe mängis kunagi MC Tallinnas, siis oli see klbui küll tugevam

sugrimugri
28.06.02, 14:58
Hakatuseks vaata www.hot.ee/fcaestel

Black_Magic
28.06.02, 23:37
Algselt tegi selle postituse Aramis

Seoses sellesinase FC Ajax-Esteli vastase karikamänguga ,kas oleks võimalik siia saada võimalikult palju inffi selle satsi vastu.Stennur, sa mängisid nende vastu - räägi neist natuke.Mõni MC Tallinlane ehk ka oskab kogemusi jagada.

edit:Allolev Black Magic, sinu lause juba on olnud siin ülalpool ja pealegi ma tahtsin teda Estelist mitte MC Tallinast.ok, ma ei viitsinud seda pikka teksti seal üleval lugeda

Black_Magic
28.06.02, 23:40
Algselt tegi selle postituse sugrimugri

Hakatuseks vaata www.hot.ee/fcaestelsiis vaataks küll, aga ma ei saa nendest hieeroglüüfidest aru, ma ei tea, kas asi on minu browseris või siis ongi see leht mingis muus keeles, näiteks vene keeles

Aramis
29.06.02, 16:55
Eks siingi sama probleem.Mingi slaavi shrift on siin kasutusel.

Glazza
01.07.02, 18:43
20. juulil kohtuvad:
kell 18.00 F.C.A. Estel - FC Haiba, FC Ajaxi kunstmuruväljakul

Kuna olen ise puutunud kokku mõlema meeskonnaga ja tean Esteli ja Haiba taset siis ma ei kahtle, et juhul kui kasutatakse oma enam-vähem parimat koosseisu tuleb skoor (ehk siis pallid Haiba võrku) kahekohaline.

V liiga 3 meeskonna ja II liiga (lisaks veel idatsoon, mis on raskem) ülivõimsa liidri vaheline mäng. Selle peaks otsustama juba liigade vahe. Haiba kaotaks kindlasti ka praeguse II liiga viimasele Faunale suurelt, kes võitis eelmine aasta korraliku eduga III liiga. Ajax Estel on Fauna võrku löönud 2 mänguga 26 palli!!!

Meeldetuletus liigaseisust
1. F.C.A. Estel 10 10 0 0 54 - 9 30
2. M.C. Tallinn 10 6 0 4 20 - 20 18
3. Kick Sai Narva 10 4 1 5 16 - 20 13
4. FS Junior 10 3 2 5 17 - 20 11
5. SK Dvigatel 10 3 0 7 16 - 22 9
6. Tartu Ülikool Fauna 10 2 1 7 14 - 47 7

Kõik meeskonnad on Ajax'i tõttu negatiivse väravate vahega.

Ajax'i staadion on võimatu meeskonnale, kes muidu tatsab heinamaal. Nimelt mängivad nad ülilibeda ja kiire kattega väljakul.

Ajax'i selle aasta nimekirjas on üleminekuga ML klubist Tallinna Levadia 7 mängijat - 3-4 neist olid ka enamvähem põhikoossesisu mängijad mullu. Lisaks on kindlasti veel mõni vana selle taseme mängija. Pluss asjaolu, et Ajax'l on ka Eesti ühed enimlubavaimad noortesatsid. Esteli meeskonnas mängivad neist ka parimad 82-85 poisid. Meeskond on üldiselt noor.

Ma arvan, et ei eksi väitega, et Ajax oleks juba selle aasta esiliigas 8 meeskonna seas nii 3ndal kohal (vähemalt). Olen mitmeid kordi näinud Maardu JK mängu. Kuigi Ajax'i mängu olen näinud taseme võrra nõrgema Fauna vastu, arvan siiski, et Ajax oleks Maardu JK'st üle. JK Maardu on hetkel kindlalt üks esiliiga tippe.

Ehk kokkuvõtteks Ajax Estel vs Haiba nii 20 - 0

Aramis
01.07.02, 19:34
Stennur: Sa oled kokku puutnud Ajaxiga ja paistab, et kõvasti ,kuid Haibast siiski jäänud sul natsa vale mulje - mäng ,mida vilistasid oli meil täiesti teine koosseis peal.Olles võitnud Sauet 7-1 ja seda teisel poolajal mehi vahetades ja mitte pingutades, arvan ma ,et Faunaoleks meile täitsa vääriline vastane.Küll tugevam, aga ei usu, et üle paari värava kaotus tuleks.Kui sedagi.Ajax aga on loomulikult teisest puust meeskond(no offense Sten) ja me oleme valmis raskeks mänguks, aga usun, et ei sinu pakutud 20-0 taolist kaotust ei tule(ega ka 11-2 mitte).See on optimistlikum pool, aga samas see sinu mainitud väljak võib teha imesi ja seda halvast küljest ,sest kunstmuruga vähe kogemusi ja seega on koduplats hämmastavalt suureks eeliseks.

Glazza
01.07.02, 19:47
Mainisite küll toona, et sats pole üldse see, aga teil ei saanud ju ometi 11 põhimeest (kes on teisest kaliibrist) puudu olla. Te mängite hästi, aga see tasand kus te end heaks peate on sootuks miskit muud.

Võibolla on see minus, aga ma ei hablanud välja, mis see Tammeka siia puutub. Tartu Ülikooli Fauna on Tammeka duubel, aga otseselt Tammekaga Faunat suurt ei seo (peale heade suhete). Kui arvad et suudate vastu panna esiliiga Tammekale, siis oleme erinevates dimensioonides. TÜ Fauna lükkaks aga nii 5-7 teile ikka.

20 - 0 on liialdatud juhul kui teil jäid Töftingu vastu tõesti koju pallivõlurid ning Ajax tuleb varumeestega. Aga kuna Ajax'l on mäng nii 10 päeva enne hooaja taasalustamist, siis võttavad nad ilmselt seda põhimeeste ja tugeva treeningmänguna. Väravatest neil ka küllalt ei saa (et nagu lasevad lõdvaks), sest 15-1 mängus panid nad täiega lõpuni ja andsid võimalust veel pingimeestest vaid nii 2-3le. Jätan siiski arvamuse skoori kahekohalisuse üle. Aga edu teile..

Aramis
01.07.02, 20:35
Ma ka ei saa aru, mis Tammekast ma seal rääkisin...parandasin selle ära ,sest mõtlesin ikkagi Faunat.Jah Ajaxi mehed näivad hirmuäratavad välja...kui üle kümneväravaline vahe tuleb, teen sulle kindlasti õlle tulevikus välja.Kui ei jää, siis peaks Fauna ja Haiba ühe sõpruskohtumise pidama, et näha ,mis jõuvahekorrad ikkagi on.

nwa
01.07.02, 22:09
üpi

Tihane
30.08.03, 21:30
kirjutasin sellest ka foorumi teises osas, aga kommenteerimist vajav teema:

30.08. 18.00 FC TVMK II Tallinn - JK Maardu A. Le Coq MiniArena

Täna käisin teise liiga kohtumist vaatamas ning nägin ihusilmaga pealt mismoodi kohtunik võrdse mängu Maardule 10:0 kaotuseks vormistas.

Alustas ta kahe järjestikuse kollasega väravavahile (otsuse kommenteerimise eest) .. seejärel ei vilistanud kahel korral tvmk käsi karistusalas ära .. lisaks sellele tõmmati puhtalt läbijooksult maardu mees seljatagant maha (mees kukkus veel üsna valusalt) .. Selle peale ei tulnud viletki (kuigi normaalne oleks olnud pennal ja vähemalt kollane).

Ega vist muudmoodi neid madalamate liigade mänge atraktiivsemaks saagi, kui panna klounid vilistama.

Jaan
31.08.03, 09:44
Selle peale niipalju, et 2-0 m2ngu saab ehk hea tahtmise juures kellegi kasuks vilistada, aga 10-0... kammooooonn!!

Tihane
31.08.03, 21:55
Originally posted by Jaan

Selle peale niipalju, et 2-0 m2ngu saab ehk hea tahtmise juures kellegi kasuks vilistada, aga 10-0... kammooooonn!!

yks mees vähem .. väravavahi asemel platsimängija .. moraal kadunud .. saab küll.

PS! ,, Ei käinud toda mängu vaatamas kummagi võistkonna poolehoidjana.

sosku
01.09.03, 13:52
Selles alagrupis on varemgi imelikke asju juhtunud.
Umbes paar kuud tagasi juhtusin seal samas MiniArenal vaatama Puuma ja TVMK2 mängu. Teise poolaja keskpaiku tekkis konflikt ühe paksukese Puuma esindaja ja vineeri vahetusmängija (paraku ei tea nimesid) vahel. Asi algas sellest, et Puuma esindajale ei meeldinud vilemehe otsused ja mees kritiseeris venelastele kohaselt valjuhäälselt kohtunikku ja süüdistas TVMK mängijaid ebasportliku käitumise pärast. Lõpuks sai ühel TVMK pingil istunud mehel klouni mölinast kõrini ja ta käskis kasutades sõna \"pridurok\" tüübil vait jääda. See väljend ajas aga mõlemad mehed vastamisi ja vaid Puuma mehe naise ja TVMK ülejäänud varumeeste kiire vahelesekkumine hoidis ära võimaliku rusikahoopide jagamise. Kusjuures kogu asja pealt näinud piirikohtunik ei teinud vähimatki katset intsidenti lahendada või sellest kuidagi mängu kohtunikule märku anda!

Tihane
03.09.03, 01:12
Originally posted by Tshurka

Selles alagrupis on varemgi imelikke asju juhtunud.
Umbes paar kuud tagasi juhtusin seal samas MiniArenal vaatama Puuma ja TVMK2 mängu. Teise poolaja keskpaiku tekkis konflikt ühe paksukese Puuma esindaja ja vineeri vahetusmängija (paraku ei tea nimesid) vahel. Asi algas sellest, et Puuma esindajale ei meeldinud vilemehe otsused ja mees kritiseeris venelastele kohaselt valjuhäälselt kohtunikku ja süüdistas TVMK mängijaid ebasportliku käitumise pärast. Lõpuks sai ühel TVMK pingil istunud mehel klouni mölinast kõrini ja ta käskis kasutades sõna \"pridurok\" tüübil vait jääda. See väljend ajas aga mõlemad mehed vastamisi ja vaid Puuma mehe naise ja TVMK ülejäänud varumeeste kiire vahelesekkumine hoidis ära võimaliku rusikahoopide jagamise. Kusjuures kogu asja pealt näinud piirikohtunik ei teinud vähimatki katset intsidenti lahendada või sellest kuidagi mängu kohtunikule märku anda!

a le coq miniarena .. tasuta jalgpalli ja muud kino.

Amadeus
16.02.04, 00:13
Yks igavesti ununenud teema. Ei tea miks.

Tallinna Kalev korjab aga endale uusi mehi juurde. Nyyd on neil peaaegu terve meeskonna jagu neid juba ja tundub , et eelmisel aastal klubi II liigasse t6stnud kutid hakkavad peaaegu k6ik duublis 4. liigat mängima.

Amadeus
16.02.04, 12:21
Kuusalu Rada korraldas siseturniiri ja v6ttis 2. ja 3. koha. V6itis Kernu Kadakas.

I Kernu Kadakas (Uno ja Arvo Kraam, Olavi Kolesnikov, Rainer Kukk, Alo Säkk, Kaarel Liiv, Mattis Alliksoo, Martti Merisalu, Brain Põldaru)

II Kuusalu SK Rada II (Hisko Vares, Juri Stsebunjajev, Maksim Samartsev, Andres Kaarmann, Siim Tamm, Raul Treiberk, Tauno Pajula, Risto Roos)

III Kuusalu SK Rada I (Raido Rebane, Mait ja Meelis Nõmme, Kristjan Saar, Margus Kröönström, Jaak Suursaar, Allar Jürimets)

lume
16.02.04, 14:18
Oskab keegi öelda ka meeskondi kes ida/põhi tsoonis mängima hakkavad?
Kas Olümpia-2000 on ka siin tsoonis?

Amadeus
16.02.04, 14:29
Originally posted by lume

Olympia ei ole enam Olympia vaid Tartu Merkuur Juunior. Ja ta mängib jah Ida/P6hja tsoonis.
Veel mängivad seal : Kuusalu Rada, Levadia-Juunior (endine Levadia II), FC Puuma, MC Tallinn, Tallinna Kalev, SK Leegion (end. JK Voka), TJK II ja nagu juba mainitud Merkuur Juunior

13
16.02.04, 14:44
Originally posted by Amadeus

Originally posted by lume

Olympia ei ole enam Olympia vaid Tartu Merkuur Juunior. Ja ta mängib jah Ida/P6hja tsoonis.
Veel mängivad seal : Kuusalu Rada, Levadia-Juunior (endine Levadia II), FC Puuma, MC Tallinn, Tallinna Kalev, SK Leegion (end. JK Voka), TJK II ja nagu juba mainitud Merkuur Juunior

Teen oma panuse MC Tallinna peale.

Amadeus
16.02.04, 14:49
Originally posted by 13

Teen oma panuse MC Tallinna peale.

Oleneb , kes neil eelmisest satsist veel alles jäi. Ma kardan , et suurem osa teigijaid jooksis laiali. Sellisel juhul teeks v6ibolla hoopis panuse Kalevile. Nad on siin kokku krabanud mehi vasakult ja paremalt. Pool eelmise aasta Kuressaaret ja Pereverzev TVMKst ja veel teisigi mehi.

lume
16.02.04, 15:39
MC TAllinnast on osad läinud, aga 2.liigast veavad nad ennast ikka üles.
Merkuur-Juunior pidi ida poolt 2-3 mängijat juurde toomas, hetkel ikka suhteliselt nõrk punt.

Amadeus
18.02.04, 12:25
Arvestades nende klubi noortetööd oleks aega ka FC Puumal ennast rohkem näitama.

Amadeus
23.02.04, 14:44
Kalev andis FCA Estelile 1:0 ära. Nad v6tavad ikka päris t6siselt oma lubadusi paari aasta pärast meistriliigas mängida. Jälle hulk uusi mehi meeskonnas. Vaadates tempot millega meeskonda arendatakse v6ib juba kahtluse alla panna kas MC Tallinn ongi nii ainu6ige pakkumine II liiga liidri kohale.