Siin igasugu kalendreid kopipastetakse, siis miks mitte ka seda :-)
Eesti naiste jalgpalli meistrivõistlused 2002
1. TKSK Visa
2. F.C.A. Estel (Endine Eesti Näitused)
3. Pärnu JK
4. Pärnu Bussipark
5. FC Flora Tallinn
6. JK Viljandi Tulevik
7. Kehtna EVL/OLEE
Kevadringid:
I voor
28.04. 12.00 JK Tulevik - Pärnu JK, Viljandi linnast
28.04. 12.00 FC Flora Tallinn - Pärnu Bussipark, Lilleküla kunstmuruv
28.04. 12.00 F.C.A. Estel - EVL, FC Ajaxi kunstmurust
II voor
01.05. 12.00 EVL - Pärnu JK, Kehtna MTK st
01.05. 12.00 JK Tulevik - Pärnu Bussipark, Viljandi linnast
01.05. 12.00 TKSK Visa - F.C.A. Estel, Maardu st
III voor
05.05. 11.00 Pärnu JK - TKSK Visa, Pärnu Raeküla st
05.05. 12.00 FC Flora Tallinn - JK Tulevik, Lilleküla kunstmuruv
05.05. 12.00 Pärnu Bussipark - EVL, Pärnu Niidupargi st
IV voor
19.05. 12.00 F.C.A. Estel - Pärnu JK, FC Ajaxi kunstmurust
19.05. 12.00 EVL - FC Flora Tallinn, Kehtna MTK st
19.05. 12.00 TKSK Visa - Pärnu Bussipark, Maardu st
V voor
26.05. 12.00 FC Flora Tallinn - TKSK Visa, Lilleküla kunstmuruv
26.05. 12.00 Pärnu Bussipark - F.C.A. Estel, Pärnu Niidupargi st
26.05. 12.00 JK Tulevik - EVL, Viljandi linnast
VI voor
29.05. 19.00 TKSK Visa - JK Tulevik, Maardu st
29.05. 19.00 F.C.A. Estel - FC Flora Tallinn, FC Ajaxi kunstmurust
29.05. 19.00 Pärnu JK - Pärnu Bussipark, Pärnu Raeküla st
VII voor
02.06. 12.00 FC Flora Tallinn - Pärnu JK, Lilleküla kunstmuruv
02.06. 12.00 EVL - TKSK Visa, Kehtna MTK st
02.06. 12.00 JK Tulevik - F.C.A. Estel, Viljandi linnast
VIII voor
05.06. 19.00 Pärnu JK - JK Tulevik, Pärnu Raeküla st
05.06. 19.00 Pärnu Bussipark - FC Flora Tallinn, Pärnu Niidupargi st
05.06. 19.00 EVL - F.C.A. Estel, Kehtna MTK st
IX voor
12.06. 19.00 F.C.A. Estel - TKSK Visa, FC Ajaxi kunstmurust
12.06. 19.00 Pärnu Bussipark - JK Tulevik, Pärnu Niidupargi st
12.06. 19.00 Pärnu JK - EVL, Pärnu Raeküla st
X voor
16.06. 12.00 TKSK Visa - Pärnu JK, Maardu st
16.06. 12.00 JK Tulevik - FC Flora Tallinn, Viljandi linnast
16.06. 12.00 EVL - Pärnu Bussipark, Kehtna MTK st
XI voor
23.06. 12.00 Pärnu Bussipark - TKSK Visa, Pärnu Niidupargi st
23.06. 12.00 Pärnu JK - F.C.A. Estel, Pärnu Raeküla st
23.06. 12.00 FC Flora Tallinn - EVL, Lilleküla kunstmuruv
XII voor
30.06. 12.00 EVL - JK Tulevik, Kehtna MTK st
30.06. 12.00 TKSK Visa - FC Flora Tallinn, Maardu st
30.06. 12.00 F.C.A. Estel - Pärnu Bussipark, FC Ajaxi kunstmurust
XIII voor
04.08. 12.00 Pärnu Bussipark - Pärnu JK, Pärnu Niidupargi st
04.08. 12.00 JK Tulevik - TKSK Visa, Viljandi linnast
04.08. 12.00 FC Flora Tallinn - F.C.A. Estel, Lilleküla kunstmuruv
XIV voor
11.08. 11.00 Pärnu JK - FC Flora Tallinn, Pärnu Raeküla st
11.08. 12.00 F.C.A. Estel - JK Tulevik, FC Ajaxi kunstmurust
11.08. 12.00 TKSK Visa - EVL, Maardu st
Eesti naiste jalgpalli meistrivõistlused 2002
1. TKSK Visa
2. F.C.A. Estel (Endine Eesti Näitused)
3. Pärnu JK
4. Pärnu Bussipark
5. FC Flora Tallinn
6. JK Viljandi Tulevik
7. Kehtna EVL/OLEE
Kevadringid:
I voor
28.04. 12.00 JK Tulevik - Pärnu JK, Viljandi linnast
28.04. 12.00 FC Flora Tallinn - Pärnu Bussipark, Lilleküla kunstmuruv
28.04. 12.00 F.C.A. Estel - EVL, FC Ajaxi kunstmurust
II voor
01.05. 12.00 EVL - Pärnu JK, Kehtna MTK st
01.05. 12.00 JK Tulevik - Pärnu Bussipark, Viljandi linnast
01.05. 12.00 TKSK Visa - F.C.A. Estel, Maardu st
III voor
05.05. 11.00 Pärnu JK - TKSK Visa, Pärnu Raeküla st
05.05. 12.00 FC Flora Tallinn - JK Tulevik, Lilleküla kunstmuruv
05.05. 12.00 Pärnu Bussipark - EVL, Pärnu Niidupargi st
IV voor
19.05. 12.00 F.C.A. Estel - Pärnu JK, FC Ajaxi kunstmurust
19.05. 12.00 EVL - FC Flora Tallinn, Kehtna MTK st
19.05. 12.00 TKSK Visa - Pärnu Bussipark, Maardu st
V voor
26.05. 12.00 FC Flora Tallinn - TKSK Visa, Lilleküla kunstmuruv
26.05. 12.00 Pärnu Bussipark - F.C.A. Estel, Pärnu Niidupargi st
26.05. 12.00 JK Tulevik - EVL, Viljandi linnast
VI voor
29.05. 19.00 TKSK Visa - JK Tulevik, Maardu st
29.05. 19.00 F.C.A. Estel - FC Flora Tallinn, FC Ajaxi kunstmurust
29.05. 19.00 Pärnu JK - Pärnu Bussipark, Pärnu Raeküla st
VII voor
02.06. 12.00 FC Flora Tallinn - Pärnu JK, Lilleküla kunstmuruv
02.06. 12.00 EVL - TKSK Visa, Kehtna MTK st
02.06. 12.00 JK Tulevik - F.C.A. Estel, Viljandi linnast
VIII voor
05.06. 19.00 Pärnu JK - JK Tulevik, Pärnu Raeküla st
05.06. 19.00 Pärnu Bussipark - FC Flora Tallinn, Pärnu Niidupargi st
05.06. 19.00 EVL - F.C.A. Estel, Kehtna MTK st
IX voor
12.06. 19.00 F.C.A. Estel - TKSK Visa, FC Ajaxi kunstmurust
12.06. 19.00 Pärnu Bussipark - JK Tulevik, Pärnu Niidupargi st
12.06. 19.00 Pärnu JK - EVL, Pärnu Raeküla st
X voor
16.06. 12.00 TKSK Visa - Pärnu JK, Maardu st
16.06. 12.00 JK Tulevik - FC Flora Tallinn, Viljandi linnast
16.06. 12.00 EVL - Pärnu Bussipark, Kehtna MTK st
XI voor
23.06. 12.00 Pärnu Bussipark - TKSK Visa, Pärnu Niidupargi st
23.06. 12.00 Pärnu JK - F.C.A. Estel, Pärnu Raeküla st
23.06. 12.00 FC Flora Tallinn - EVL, Lilleküla kunstmuruv
XII voor
30.06. 12.00 EVL - JK Tulevik, Kehtna MTK st
30.06. 12.00 TKSK Visa - FC Flora Tallinn, Maardu st
30.06. 12.00 F.C.A. Estel - Pärnu Bussipark, FC Ajaxi kunstmurust
XIII voor
04.08. 12.00 Pärnu Bussipark - Pärnu JK, Pärnu Niidupargi st
04.08. 12.00 JK Tulevik - TKSK Visa, Viljandi linnast
04.08. 12.00 FC Flora Tallinn - F.C.A. Estel, Lilleküla kunstmuruv
XIV voor
11.08. 11.00 Pärnu JK - FC Flora Tallinn, Pärnu Raeküla st
11.08. 12.00 F.C.A. Estel - JK Tulevik, FC Ajaxi kunstmurust
11.08. 12.00 TKSK Visa - EVL, Maardu st
Kommentaar