320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa mängu fänniplagud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti - Iirimaa mängu fänniplagud

    EDIT: Reinu palvel ja nõuandel alljärgnev tekst ka siia:
    Allpool olevad 6 bannerit (a 4800x1000 mm) lähevad minu poolt trükki. Kogu sumakas selle nalja eest tuleb 198€ maksma. Olen arvestanud sellega, et tõenäoliselt jääb suurem osa sellest mu enda kanda, aga kui keegi tahab ja peab asja vajalikuks ning südamelähedaseks, siis võib vabalt valitud summaga püha üritust toetada: SEB 10010030600010 Marek Tiits. Selgitusse märkige palun "Play off / [Soccerneti foorumi kasutajanimi]" Toetajad saavad igavese tänu osaliseks, osaks Eesti jalgpalliajaloost ning foorumis kasutajanimeliselt tänatud!

    Sõbrad ja seltsimehed! Tänase seisuga on mänguni jäänud 12 päeva, mis tähendab, et igapidi päramine aeg on hakata mingite järeldusteni jõudma fänniplagude osas, millega staadionil reelinguid ehtida.

    Viskan siia alustuseks oma eileõhtuse õlle-kõrvale-mõttekese. Loopige palun siia kokku ideid ja mõtteid ja nõuandeid. Ja kasulikku infot - kontakte, kujundajaid jne.

    Palve oleks teemas püsida. Ma ja mitmed kaasfoorumlased on mitmel korral eri threadides proovinud teemat tõstatada, aga see on paraku lihtsalt muu jutu sisse alati ära kadunud.

    Ise saan aidata väikestviisi lihtsama kujundamisega (viska idee, teen kiire visualiseeringu) ning trükkimisega (PVC kangas, 5,75€ + km ruutmeeter ehk siis 6,90€ ruut, see hind on vajadusel koos järeltöötlusega (servade tugevduskeevitus + servade augustamine metallääristega).

    Päramine aeg trükki anda, et 11.nov kella 15ks (mil tuleb asjad üles panna) asjad käes oleks - on 8.november (teisipäev).

    Tuld!


    #2
    Kindlasti läheb sellele mängule üles ka Kostjale UKR mängu ajaks tehtud plagu:

    Kommentaar


      #3
      Must tekst sinisel taustal on halb mõte. Vastupidi ka.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Minu arvates on see ESTONIA 4-1 northern(mahatõmmatud) IRELAND juba ise niivõrd hea, et ei vajagi mingisugust allteksti.

        Kommentaar


          #5
          Mhmh, kõik õige.
          Lisan mõned mõtted. Taastaks ka Raio bänneri, mille lolli peaga utiili saatsin peale mängu ja selle eest Koja ja teiste käest tõhusalt võtta sain...

          Kommentaar


            #6
            Sinine tekst mustal taustal ja must tekst sinisel taustal pole jah just kõige parem idee.
            Milline see Kalevipojaga plagu välja nägi, äkki saab kuidagi paremaks teha?
            See 4-1 plagu ei vaja allteksti, aga miks mitte northern maha tõmmata ja panna southern vms? muidu on kõik head

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas dnb Vaata postitust
              Sinine tekst mustal taustal ja must tekst sinisel taustal pole jah just kõige parem idee.
              Milline see Kalevipojaga plagu välja nägi, äkki saab kuidagi paremaks teha?
              See 4-1 plagu ei vaja allteksti, aga miks mitte northern maha tõmmata ja panna southern vms? muidu on kõik head
              "Southern Ireland" kõlab kas ignorantselt või liiga arrogantselt. Küllap neid juba sellise plagu puhul võrldemine Põhja-Iirimaaga iseenesest piisavalt ärritaks. Ma ei näe ka eriti põhjust neile niigi hella teemat (põhi vs lõuna) üle utreerida, see jätab kuidagi poliitilise meki asjale.

              Ehkki tõsi, Trappa heietused teemal "Eesti ja endised Nõukogude Liidu vabariigid" ajas mulgi natuke sita keema, ses mõttes oleks muidugi paras neile torgata plaguga stiilis "Welcome, former United Kingdom republic of Ireland!"

              Kommentaar


                #8
                markofkin - kõik 5 on väga head. Esimest nelja saab kasutada ka edaspidi.

                Mina olen nõus ka selle viimasesse, natukene ka enda loomingusse, investeerima

                Kommentaar


                  #9
                  ..kas ei peaks olema: ESTONIA 4 - NORTHEN(maha kriipsutatult) IRELAND 1

                  Tavaliselt on ju skoor märgitud riigi taha....

                  Muidu 5+ !
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas jansa Vaata postitust
                    ..kas ei peaks olema: ESTONIA 4 - NORTHEN(maha kriipsutatult) IRELAND 1

                    Tavaliselt on ju skoor märgitud riigi taha....

                    Muidu 5+ !
                    Ei kõla väga loogiliselt su pakkumine. Minu meelest peaks ikka kahe riigi vahel olema seis. Näeb ilusam välja ka pealekauba.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas jansa Vaata postitust
                      ..kas ei peaks olema: ESTONIA 4 - NORTHEN(maha kriipsutatult) IRELAND 1

                      Tavaliselt on ju skoor märgitud riigi taha....

                      Muidu 5+ !
                      nõustun

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas jansa Vaata postitust
                        ..kas ei peaks olema: ESTONIA 4 - NORTHEN(maha kriipsutatult) IRELAND 1

                        Tavaliselt on ju skoor märgitud riigi taha....

                        Muidu 5+ !
                        Rahvusvaheline tava on selline: HOME (score) - (score) AWAY

                        Kommentaar


                          #13
                          Mulle meeldis kõige rohkem see idee, kus oleks kujundatud Iirlaste naeratav ametnik ja all oleks tekst "still laught?". Seda saaks kasutada muidugi ainult edu puhul (aga miks mitte ka Poolas EM-l, kui näiteks lööme seal värava, siis jälle võtta see välja, et norida veidi, et näete me mängime EM-l, teie enesekindlad punapead istute kodus.

                          Et asi toimiks, peaks muidugi ära rääkima ERR režisööriga, kes kindlasti oskaks mängu lõpupoole seda plakatit näidata.

                          Plakat ei oleks solvav, samas piisavalt hea, et enesetäis ülbikuid maapeale tagasi tuua.
                          Teostus oleks jah raske... just see ajastamine, lisaks jääb ju ka edu korral õhku kartus, et Iiris tehakse meile ikkagi ära. Muidu teevad vastu plakati, et see kes naerab viimasena, naerab paremini...

                          Kommentaar


                            #14

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Rahvusvaheline tava on selline: HOME (score) - (score) AWAY

                              pooldan ka pigem seda versiooni , näeb parem välja

                              Kommentaar

                              Working...
                              X