PDA

View Full Version : Suitsetamine

moochie
16.04.02, 18:33
Lihtne küsimus, lihtne vastus...:keel5:

Devil
16.04.02, 18:44
häbi pole selle yle ega uhke kah mitte ... aga pakk marlobro lightsi ikke läeb päevas :silm3:

moochie
16.04.02, 18:48
Ahjaa, seda ka siis, et mis mark läheb, kui läheb...

greenday
16.04.02, 20:59
Jalgpallur ütleb suitsetamisele NJET!!!

Undi
16.04.02, 21:08
suitsetamine...aiai, paha-paha :eiei:
Kunagi põhikoolis sai ka ära proovitud, aga külge õnneks ei hakanud :õnnelik:

Bobik
16.04.02, 21:23
Ma pole küll krooniline suitsetaja,aga krooniline jäätisesööja olen küll:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

moochie
16.04.02, 21:40
Tervislikud eluviisid teil, foorumikaaslased!:myts8: Aga õllet paneme(te) ikka kõik...:silm3: :õlu:

Devil
16.04.02, 23:01
Originally posted by T20s

Aga õllet paneme(te) ikka kõik...:silm3: :õlu: aga kuidas muidu :õlu: , suitsetamise ja naised :P jätan veel aga mitte õlle :õlu::õlu::õlu:

wiiner
17.04.02, 04:15
njaa... suitsu pole elusees isegi proovinud mitte :r66m16:

Jaan
17.04.02, 10:13
Marlboro Medium. Eestis Marlboro Lights/pruun Barclay/L&M Lights. Kuidas tuju ja raha on parajasti...

airmike
17.04.02, 13:13
jaan ime parem nahksigarit,tuleb kõige odavam ja makstakse ka peale:viha:

dreyd
17.04.02, 14:48
nii ja naa, hetkel on periood kus suitsu ei tee, samas on hetki kus suitsu teen, eelistatud on Philip 1 , sõjaväes sai Kanalit ka tõmmatud nii et p*****t sädemeid lendas:D

vandersell
17.04.02, 14:50
paistab et airmikese ja Jaani vahel hakkab mingi suhe tekkima, eriti kui teisi teemasid/postitusi lähemalt uurida :D ja see on just selline :viha: :jump2: :kop: posid- jääme ikka sõpradeks :arm2:

oku
17.04.02, 15:09
ei suitseta

wiiner
17.04.02, 15:38
Originally posted by airmike

tähendab... paluks see avalik vihavalamine ära lõpetada... bännid on nii suht kerged tulema, eksole... :oih:

Robyn
17.04.02, 16:36
Kusjuures, :silm5: olen varsti peaaegu 20 aastat elanud, pole elusees sutsu proovind, ei taha ka and proud of it!:r66m16:

eston maravilha
17.04.02, 19:25

tegelt naik air maik jordan võid sa ise ühe nakhapatukka ära süüa

Jeeg
17.04.02, 20:28
Njah, eelmise aasta jaanuarist kuni suve esimese pooleni sai päris kõvasti tossutatud :doh: , kuigi enne seda olin nii alkoholi kui ka suitsu koha pealt puhas poiss.

Seejärel taandus asi "täispeaga suitsetamiseks". Hetkel ei julge veel öelda, kas olen täitsa maha jätnud.

PS. Peamised margid olid Davidoff, LM Lights ja Memphs Blue Lights :D

sicmic
17.04.02, 20:41
Mina olen kaa nii tubli poiss, et vaatamata igast soovitustele ja värkidele ei ole kordagi tossand ning ei hakka kah :)

seda juba üle 15 aasta :D

Pätu
17.04.02, 22:26
EI!

Jyrka
17.04.02, 23:38
Originally posted by m1ck

Mina olen kaa nii tubli poiss, et vaatamata igast soovitustele ja värkidele ei ole kordagi tossand ning ei hakka kah :)

seda juba üle 15 aasta :D
mi tuu :õnnelik:

Aramis
18.04.02, 00:07
Põle suitsetaja.Hingamisteed õrnad ja ei salli suitsu.

erxx
18.04.02, 00:41
Ei suitseta. Põhjus on tervis, une tekkimine ja valusad peavalud peale alkoholi joomist. Ütleksin, et hommikunsed peavalud olid ca 3 korda tugevamad peale alko ja suitsu ühistarbimist kui lihtsalt alko.

Samas pean tunnistama et mingi 5 suitsu teen aastas pommis peaga ikka ära :oih: .

Devil
18.04.02, 01:50
Jah 7% (3)
Ei 77% (33)
Vahel harva 16% (7)
mnjaa tervislik raffas siin .. aga peab ju ka erandeid olema nagu mina :P aga luban, et kui segama hakkab jätan maha;)

Aramis
18.04.02, 01:55
Originally posted by erxx

Ei suitseta. Põhjus on tervis, une tekkimine ja valusad peavalud peale alkoholi joomist. Ütleksin, et hommikunsed peavalud olid ca 3 korda tugevamad peale alko ja suitsu ühistarbimist kui lihtsalt alko.

See on huvitav lugu - osadel mõjub pohmell peas teistel kõhus.Ma olen see teise variandi mees, peaga on aruharva midagi lahti järgmisel päeval.

sicmic
18.04.02, 02:12
See on huvitav lugu - osadel mõjub pohmell peas teistel kõhus.Ma olen see teise variandi mees, peaga on aruharva midagi lahti järgmisel päeval.
--------------------------------------------------------------

Ma olen ka selle teise variandi mees, suitsu ei tee ikkagist :D

Jaan
18.04.02, 11:10

Ait2h soovitamast yhtteist oma rikkalikust kogemustepagasist, aga ma siiski esialgu sinu m2ngumaale ei trygiks, eksole.

guitz
18.04.02, 16:10
Kunagi sai proovitud,kuid ei meeldinud ja enam pole suitsetanud.

Peku
18.04.02, 16:45
ei suitseta ja ei kavatse hakata suitsetama kah...
jalgpallurid ei suitseta...vistvist

vibu
18.04.02, 16:53
teen. pakk kanget läheb vähemalt päevas. Ja mis siis? Tähtis pole see, kaua elad, vaid kuidas elad. Mina olen seda värki nagu meeles pidanud ikka. Õllet ja naisi kah... Ja ongi elu täisväärtuslik...

Devil
18.04.02, 17:24
Originally posted by Aramis

njah ma see mees kelles need peas toimuvad ... vahest ka kõhus :P .... aga see mis peas on see on enamasti suitsupohmakas... ja see ei ruuli

Raix
18.04.02, 20:48
eks seda tossu ole kopsust yksjagu läbikäinud.... :P viimased aastad (ca neli..) olen ainult talvel tõmmanud, masendav aastaaeg lihtsalt...:D :D kevad-suvi-sügis jälle tossuvaba... :õnnelik: iga aasta üritan seda talvist suicetamist mahajätta, aga võta näpust, alati leian mingi lolli ettekäände ja hakkab jälle otsast peale... :deemon: :) praegu igaljuhul suurem rõhk õllel :õlu:, naistel ;) ning jalkal :lahe: !!

eston maravilha
18.04.02, 21:02

Originally posted by Aramis

Originally posted by Devil

njah ma see mees kelles need peas toimuvad ... vahest ka kõhus :P .... aga see mis peas on see on enamasti suitsupohmakas... ja see ei ruuli

mul ka ikka rohkem kõhus kuigi seda siiski harva sest enamasti pole üldse pohmelli. lihtsalt targalt tuleb juua(see ei tähenda et vähe;))

Kosk
19.04.02, 04:44
Teen suitsu täpselt siis kui tahan;) ja tänu sellele pean ka ühele eriti lahedale ja kenale mittemeessoost isikule lõuna ja õlle välja tegema.....

greenday
19.04.02, 07:13
Originally posted by vibu

teen. pakk kanget läheb vähemalt päevas. Ja mis siis? Tähtis pole see, kaua elad, vaid kuidas elad. Mina olen seda värki nagu meeles pidanud ikka. Õllet ja naisi kah... Ja ongi elu täisväärtuslik...Selle näite kognitiivsest dissonantsist võiks küll psühholoogiaõpiku kaante vahele susata. :prill4:

Oll
13.05.02, 19:22
Kurat mul ka see viga küljes juba 12a. alustasin.Nüüd proovin vaikselt maha jätta aga nii kui õlle juurde pääsen siis kaks pakki raudselt päevas.....:(

Taidur
14.05.02, 15:33
Jätsin poolteist aastat tagasi suitsetamise maha ja olen rahul, et seda suutsin. Ei olnudki nii raske kui arvasin.

gratos
30.07.02, 12:04
üritan praegast juba teist kuud järjest maha jätta. Aga tundub et see ainult enda piinamine. Olen juba 8a juitsetanud ja enam ei suuda maha jätta:(

Rebu
30.07.02, 15:48
Tirin Nagu korsten!!!:naer3: :naer3:

Rainman
30.07.02, 15:49
Eks saab ka vahel ikka tõmmatud mõni sigaret, eriti kui närv must on.. Ise suitsu ei osta, seltskonnas õllet tarbides tuleb aga suitsuisu peale :doh: Samas võin sellele iga kell EI öelda, näiteks kui naisele ei meeldi :kaval:

Minu poolt oleks aga küsimus, kes on siin piibusõbrad? :lahe: Ise ostsin endale Saaremaalt kena kadakase piibu ja seda on küll ülimõnus popsida.. Kuigi seda teen veel harvemini kui suitsu. Eks siin nii mõnigi mees on seda piipu proovida saanud ;) Kui aga popsimiseks läheb, siis ikka nii, et järgmine päev on keel valus :P (umbes sama teema nagu korraliku suudlemisega, ainult valu on teistsugune :D)

Artur
30.07.02, 17:46
Originally posted by greenday

teen. pakk kanget läheb vähemalt päevas. Ja mis siis? Tähtis pole see, kaua elad, vaid kuidas elad. Mina olen seda värki nagu meeles pidanud ikka. Õllet ja naisi kah... Ja ongi elu täisväärtuslik...Selle näite kognitiivsest dissonantsist võiks küll psühholoogiaõpiku kaante vahele susata. :prill4:

Ja Greenday v6iks psyhholoogitundidesse tagasi minna :P

jansa
31.07.02, 00:10
... mina ei suitseta sest minu ema ütles et suitsetamine on pähh...

-Antz-
31.07.02, 03:38
jäi nagu arusaamatuks, mida head tõmbamiseks pakutakse... :D :D :D

gratos
31.07.02, 11:51
sai kah saaremaalt kaali äärest saaremaa kadakast piip ostetud ja vahest popsitud.
Vahelduseks päris hea suitsu asemel piipu tõmmata. Aga mul pole see piibitegemine vel päris käpas.

greenday
31.07.02, 16:57
Originally posted by Artur

Originally posted by greenday

Ja Greenday v6iks psyhholoogitundidesse tagasi minna :PKui oma soovituse ära põhjendad, siis lähen.:P

gratos
14.08.02, 21:21
on siin ka inimesi kes on suutnud jätta suitsetamist maha mingi nipiga.
mul endal tahtejõust ei piisa ja ostan jällegi uue pakki.
Kunagi suitsetamist alustades sai küll arvatud et suitsust pole võimalik sõltuvusse jääda, aga võta näpust - on.

Devil
15.08.02, 02:08
hmm ... ma suutsin noorest peast aastaks maha jätta (13 hakkasin pihta 14 jätsin maha 15 uuesti ...) :P ... aga nuh see selleks kunagi nyyd 18 aastasena jätsin vist paariks nädalaks maha aga siis unustasin ... ja tõmbasin edasi peale miskist nädalast tõmbamist tuli meelde et persse ma tahtsin ju maha jätta :P
aga nuh otsi endale mõni imeline naine kes sul keelab suitsetada ... nii et sa pigem jätad suitsetamise maha kui naise ... aga jah raske saab see maha jätmine olema ... nagu sa tead ;)

gianluca
17.08.02, 00:13
pakk läheb ikka päevas ära, eelmine aasta proovisin maha jätta. ei õnnestunud, üle kahe kuu olin ilma, aga napsu võttes tuli kiusatus peale.....

Oll
17.08.02, 07:52
Devil,mul raisk samamoodi olnud, et kavatsen maha jätta ja esialgu meeletult lahja peale minna ja siis mõni nädal hiljem järjekordset punast L&M-mi lõpetades tuleb meelde, et p*** pidin ju maha jätma.:viha:

Jaan
20.08.02, 07:37
Pyydes k6igile suitsetajatele eeskuju anda (nagu omal ajal oli telesaade \"Ei suitsetamisele\" vms) ja koos rasketest aegadest l2bi saada, annan teada - eile 6htul tegin viimase suitsu. V2hemalt m6neks ajaks viimase. Tehke j2rgi v6i makske kinni.

Black_Magic
21.08.02, 01:34
ei suitseta

resorte
21.08.02, 01:55
mina ka ei suitseta. :D :P :P :ingel3:

Andrus
21.08.02, 03:13
JÄTSIN MAHA AASTA TAGASI! :D

Jaan
27.08.02, 22:50
Endistele suitsetajatele sihuke kyss, et kui te maha j2tsite, kas siis oli ka mingeid r6vedaid n.8. symptomeid? Et k2ed v2risesid, oksendasid p2evas kolm korda v6i h22letasid Keskerakonna poolt vms? Ja see, et kas aeg-ajalt ikka v2ike sigaret sobib. Ma pean silmas p6hiliselt (ja tegelikult ainult) joogisessioone? Enda kohta huvitatutele, et ei ja vist jah.

vandersell
28.08.02, 13:13
Jaanile
Mina jätsin suitsetamise maha ca 6 a tagasi- mingisuguseid sinu poolt loetletud sümptomeid mul ei esinenud. sain üpris kergelt vaevast lahti, vbla esimese paari kuu jooksul tõmbasin mõned tobid, niisama proovi mõttes. Kogu selle aja jooksul olen tõmmanud vist mingi paki- ei paku pinget enam :P
Vbla oli minu loobumise juures abistavaks faktoriks ka see, et eriti palju ei tõmmanud- nii pool pakki päevas ehk või isegi vähem.
aga ise ei soovita sul küll joogi kõrvale tõmbama hakata, sest siis on tagajärg teada..

SDK
17.05.04, 22:41
no fakk fakk fakk! oli kooli kokkutulek. joogid särgid-värgid. kõik nagu peab... aga ärkan omikul üles ja avastan, et olen jälle suitsetaja! heh, tglt mulle meeldib see ütlus narkotsi tarbimise kohta, et kes kunagi on korragi proovinud aga enam ei tarbi, seda inimest kutsutakse narkomaaniks, kes hetkel ei tarbi. narkomaaniks jääb ta pmst alati :) suitsetamisega vist sama asi tglt?
ja nüüd paluks vanematelt kaasvõitlejatelt mõni hea nipp kimumise mahajätmiseks või mahajätmise protsessi kergendamiseks vms. Kes kurat jõuab EL-is omale suicu osta! :P

fitti
17.05.04, 22:53
Originally posted by SundanceKid
ja nüüd paluks vanematelt kaasvõitlejatelt mõni hea nipp kimumise mahajätmiseks või mahajätmise protsessi kergendamiseks vms. Kes kurat jõuab EL-is omale suicu osta! :P

kihlvedu ikka, ja millegi sellise peale, mis motiveerib. ise jätsin eelmisel aastal esimesel mail päevapealt maha (peale 7 aastat tossamist), lubades, et aasta olen nii ilma kui üldse saab (ei sigareid, sigarillosid ega piipugi). Kuna mul on vaim tugev kui teras, sain hakkama ja ei mäleta, et oleks ka väga suurt kiusatust kordagi olnud. Paraku ei mäleta enam keegi, kellega ja mille peale sai kihlvedu aasta eest kihla sõlmitud.. Ise olen rahul, hambad ja sõrmed on nats vähem kollased ja uesti suitsetama hakkamiseks motivatsiooni pole.

17
17.05.04, 23:17
Ei,ei ja veelkord ei!

Neth
17.05.04, 23:29
Kategooriline EI suitsetamisele!:sega8: Kahjuks ei jaga enamus mu sõpru sama arvamust ja seega tuleb mul sisse võtta passiivse suitsetaja seisus:(

Tanel
17.05.04, 23:32
Ise ei suitseta ja ei ürita suitsetama hakkata ka. Aga eks saab natuke kauem siin maamuna pääl elada. :)

mjkk
17.05.04, 23:39
kunagi pikki aastaid tagasi, kui veel paha-ja-noor-poiss olin, sai suitsetatud, mis seal salata. aga üldiselt koheselt pärast mõistuse saabumist jätsin maha ja põhimõtteliselt ei taha isegi proovida enam.

Silver
17.05.04, 23:44
Ei.

sicmic
17.05.04, 23:46
Originally posted by Magpie

kunagi pikki aastaid tagasi, kui veel paha-ja-noor-poiss olin, sai suitsetatud, mis seal salata. aga üldiselt koheselt pärast mõistuse saabumist jätsin maha ja põhimõtteliselt ei taha isegi proovida enam.

Keda sa petad :D

Vb olen siin teemas varemgi maininud, et olen ja jään ka ise alati tubakavõõraks inimeseks. Kiusatus pole kunagi piisavalt suur olnud ning kahaneb aina. Rõõmuga võin tõdeda, et nt. oma klassikaaslaste hulgas sarnast tendentsi olen märganud (mittetõmbajad jäänud mittetõmbajateks, pühapäevatõmbajad jms loobunud).

Suits on päh!

skint
18.05.04, 00:34
Originally posted by m1kk

Suits on päh!

Well said!!!

realmadridfan
18.05.04, 00:35
Mõttetu tegevus, IMO.

U2
18.05.04, 00:50
Kahjuks pean tõdema,et suitsetan.Olen üritanud maha jätta kuid pole siiani õnnestunud:(

eston maravilha
18.05.04, 01:25
Originally posted by Neth

Kategooriline EI suitsetamisele!:sega8: Kahjuks ei jaga enamus mu sõpru sama arvamust ja seega tuleb mul sisse võtta passiivse suitsetaja seisus:(

äkki otsid uued sõbrad??

Neth
18.05.04, 01:33
Originally posted by eston#21

Originally posted by Neth

äkki otsid uued sõbrad??

Ka see oleks variant, aga paljalt sellepärast, et inimene suitsetab, ma temaga küll sõprussuhteid lõhkuma ei hakka (eriti veel kui tegu on hea sõbraga), alati leidub kompromisse!:lahe:

Cerny Petr
18.05.04, 02:00

Suits on päh!

Võibolla tõesti, aga vesipiip on küll muhe.

Devil
18.05.04, 08:17
Originally posted by SundanceKid
Kes kurat jõuab EL-is omale suicu osta! :P Küll jõuab ;), ise kyll ennast maha jätmisega vaevata ei viitsi. 8 aastat selja taga, juubel tulekul, ootan ära :P.

Ürita ntx alustuseks piirata oma suitsetamis, 2-3 suitsu päevas vaid. Alkoholi ürita kah mõnda aega vältida, et täispeaga kiusatus jääks ära. Leia kena tots, kellele suitsetamine ei meeldi :). Edu!

Mikusiku
18.05.04, 09:10
mina olen kahe inimesega kihlveo teinud, et ma ei proovi isegi suitsu enne, kui ma olen 18.aga ma ei taha siis ka proovida.see on lihtsalt üks raha rasikamine.;)

rohelineKonn
18.05.04, 11:11
minu mure on enamuse omast pisut erinev. nimelt tahaksinma hullupööra suitsetama õppida. tervise rikkumine ja elupõletamine on lahe. lihtsam öelda kui teha.

kergelt napsutanuna laenan ühe sigareti teise järel, tõmban ja köhin rõverdalt. kaine peaga ei õnnestu üldse alla tõmmata. olen täitsa õnnetu ja ei teagi kohe mida teha. abiks ei ole olnud ka kõige lahjema sigaretiga proovimine ning klassikaline \"isa-ema-nikuvad\" võte.

ja mis kõige müstilisem, sigaretid \"Ganjaman Light\" lähevad vabalt, aga minu generatsioon peaks end ikka traditsioonilise nikotiiniga mürgitama.

dreyd
18.05.04, 11:42
mina tossan ja mõnuga. Kõige mõnusamad suitsuhetked on hommikukohvi ja tugeva kehakinnituse järel, kui päike veel sama unine nagu minagi ning õhtul siis kui lapsed tuduvad ja naine ka juba voodis haigutab, istun mina sumedal suveõhtul õues puupingil, kuulad kuidas loodus sätib ennast puhkama ja ainsaks valguseallikaks on tähed taevas ja lõõmav sigaretiots.

Aktiivne suitsetaja aastast ´98

Martin
18.05.04, 11:51
Originally posted by rohelineKonn
klassikaline \"isa-ema-nikuvad\" võte.

Tõesti. Palun täpsusta.

greenday
18.05.04, 12:05
Originally posted by dreyd

mina tossan ja mõnuga. Kõige mõnusamad suitsuhetked on hommikukohvi ja tugeva kehakinnituse järel, kui päike veel sama unine nagu minagi ning õhtul siis kui lapsed tuduvad ja naine ka juba voodis haigutab, istun mina sumedal suveõhtul õues puupingil, kuulad kuidas loodus sätib ennast puhkama ja ainsaks valguseallikaks on tähed taevas ja lõõmav sigaretiots.

Aktiivne suitsetaja aastast ´98mmmm nunnu!

rohelineKonn
18.05.04, 12:42
Originally posted by Martin

Tõesti. Palun täpsusta.

noh, teen kõik nagu peab: tõmban suure kõhvi nii kaugele, kui suudan ja siis ütlen mõõduka kiirusega \"isa-ema-nikuvad\". heal juhul isegi mitu korda järjest. tulemuseks pole aga mõnusalt kopsus keerlev suits vaid rõve läkastamine. olen pisut varieerinud tehnika nüanssidega (isegi teistsugust lauset olen kasutanud), kuid tulemus on alati sama. olen meeleheitel.

Martin
18.05.04, 14:17

Originally posted by Martin

Tõesti. Palun täpsusta.

noh, teen kõik nagu peab: tõmban suure kõhvi nii kaugele, kui suudan ja siis ütlen mõõduka kiirusega \"isa-ema-nikuvad\". heal juhul isegi mitu korda järjest. tulemuseks pole aga mõnusalt kopsus keerlev suits vaid rõve läkastamine. olen pisut varieerinud tehnika nüanssidega (isegi teistsugust lauset olen kasutanud), kuid tulemus on alati sama. olen meeleheitel.

Äkki sa oled printsiibist valesti aru saanud. Ehk ei pea seda ütlema, vaid tegema ning siis pärast tegemist suitsetama. :)
Pervertidele - isa-ema oleks metafoor.

dreyd
18.05.04, 14:25
nii on veelgi raskem profesionaalset nikotiinitsemist omandada :D

norsk
18.05.04, 14:54

minu mure on enamuse omast pisut erinev. nimelt tahaksinma hullupööra suitsetama õppida. tervise rikkumine ja elupõletamine on lahe. lihtsam öelda kui teha.

Milleks?:segadus: Suitsetan juba ligi 10 aastat, keskmiselt pakk päevas kulub ära. Maha jätta ei õnnestu:( Nagu siin juba eelnevalt mainiti, on mõningad suitsud tõesti nauditavad(peale sööki, hommikukohviga, jms.), aga selle hetkelise mõnu hinnaks on kollakad näpud ja igahommikune läkastamine + materiaalne kulu. Alguses võib ta ju huvitav ja omamoodi mõnuski olla, kuid üsna kiiresti ja märkamatult tekib suits su kätte pea igal sobival hetkel kui midagi targemat parasjagu teha pole, olenemata sellest, kas sa tahad momendil suitsetada või ei. Veel mõne aja möödudes hakkab miski su sees teatud aja tagant nihelema andes märku sellest, et nüüd pead sa suitsu tegema. Kui suitse on pakki jäänud alla poole, tekib kerge hetkeline \"paanika\", mis möödub niipea kui sulle kohale jõuab, kust ja mismoodi sa endale järgmise paki muretsed. Mahajätmisega on nii nagu ta on, aga üldiselt väga individuaalne asi. Tean väga palju juhtumeid mahajätmise õnnestunud ja ebaõnnestunud katsetest. Üldjuhul on asi kinni tahtejõus, kuigi pikaajalisel suitsetajal võib loobumine tekitada ka füüsiliselt väga sitta tunnet. Igasugu plaastrid ja muu selline kräpp on mõttetu enesepetmine ja suurt abi neist ei ole, kui sa moraalselt ei ole valmis suitsetamist maha jätma. Üks mu tuttav jättis lambist päevapealt maha tõestamaks, et ta suudab seda ka ilma plaastrita väga kergelt. Kahe aasta pärast hakkas täiesti lambist taas suitsetama.

Kõige selle pika möla kokkuvõtteks: kõik, kes te veel ei suitseta - ÄRGE SUITSETAGE!
Ei ole mõtet omal nahal katsetada, kas hakkab külge või ei...

Davids
18.05.04, 15:14
NO FUTURE WITH THE SMOKE:doh:

mjkk
18.05.04, 15:49
rohelineKonn, tänapäeval õpetatakse mitte ema-isa-nikuvad, vaid minu-tädi-sinu-tädi-mõlemad-on-litsid...ja nii järjest mitu korda. pidavat aitama...

eika
18.05.04, 18:03
ise end suitsusõltlaseks ei pea, kuigi tõmman peaaegu paki kuus ära. selles on süüdi mu sõbrad, sest mu tutvusringkonnas suitsetavad peaaegu kõik (noormehed). ise olen (veel) suitsuvaba, kuid kauaks.... näiteks paar päeva tagasi istusin pubis (kuigi ise olen alaealine :punastama) ja tõmmasin üksi terve paki ära. tegelt pean ma ennast tugeva iseloomuga vennaks ja arvan, et suitsusõltlaseks ma ei jää.

eston maravilha
18.05.04, 18:06
ei jää tõesti.. sa juba oled

wallah
18.05.04, 18:40
Nädal juba olen olnud suitsuvaba. Loodetavasti jätkub enesekindlust ka edaspidiseks.

Suitsetamine on paha!

taku*
18.05.04, 18:44
Teen sporti - järelikult ei sutseta:)

Wingback
18.05.04, 18:52
Fuhh, pähh, raha lihtsalt tuulde ! Tervist saab tappa ka põnevamate meetoditega. :ham1:
Muideks, Iirimaal vastu võetud seadus on väga lahe.

Devil
19.05.04, 01:40
Originally posted by sarvik

Teen sporti - järelikult ei sutseta:) suts suts, nojah tunnen kaasa.
Spordiga tegelemine, ei tähenda ilmtingimata mitte suitsetamist.

taku*
19.05.04, 13:40
Tõsi, ei vaidlusta sinu juttu. kuid niipalju kui olen kuulnud ja asjast aru saanud mõjub pidev tossamine vastupidavusaladele kehvasti.:)
Aga eks see iga mehe enda asi, kas suitsetab või mitte, ei ole mõtet kedagi hukka mõista nüüd küll selle kohapealt. minuarvates.:doh:

Tembu
19.05.04, 13:43
5 kuud ja 0 sigaretti. See on minu isiklik rekord. Ja homse päevaga tuleb uus tipptulemus, ja ülehomme jälle....jnejne. Päev korraga.

Refieus
19.05.04, 14:02
Suitsetan, pohmakat ei eksisteeri. ( v.a. kui solki juua)

mazz
19.05.04, 18:13
Originally posted by tembuu

5 kuud ja 0 sigaretti. See on minu isiklik rekord. Ja homse päevaga tuleb uus tipptulemus, ja ülehomme jälle....jnejne. Päev korraga.

isiklik rekord???
mitmekuuselt sa siis juba tossutama hakkasid?:P

Davids
19.05.04, 18:30
Originally posted by Cerny Petr

Suits on päh!

Võibolla tõesti, aga vesipiip on küll muhe.

vesipiip on t6esti muhe :D
M6elge mis tahate aga v2heses koguses kanepit on weel muhedam:D :silm4: L2bi vesipiibu:)

dimaggio
19.05.04, 18:41
Originally posted by Davids

aga v2heses koguses kanepit on weel muhedam:D :silm4: L2bi vesipiibu:)
nii-nii-nii, kanep on siiski Eestis legaliseerimata...minu soovitus oleks, et ära sa liiga suure suuga siin kekuta;)

dreyd
19.05.04, 22:19
no kanepi tossutamine on ikka selline lapsekingavärk võrreldes mingite kuratteabmisvärvi hiinlastega, muidugi kui sul just kuskil lõuna-eesti metsade vahel mingi hektaritel laiutavat istandust ei ole.

Tembu
20.05.04, 12:23
Originally posted by mazz

Originally posted by tembuu

isiklik rekord???
mitmekuuselt sa siis juba tossutama hakkasid?:P

Vahepeal oli periood, kus tegin ikka paki päevas ja nii aastat paar jutti. Proovitud sa ikka verinoorelt nagu vast enamus teinud on...Aga asja nautima(:)) sai hakatud alles kahekümnendates eluaastates. Ja keegi krt ei tea, kas homne päev ei või tulla tahtmist sigaret läidata...Tutvusringkonnast on nii mõnigi pidanud aastakese vastu ja siis lihtsalt hajanud uuesti tossutama.
Lapsed! Suitsetamine on kahjulik, ja parem ärge proovige seda kunagi! Halb maitse jääb suhu!(nagu ütles üks Kroonika klassik)

Devil
20.05.04, 23:33
Originally posted by sarvik

kuid niipalju kui olen kuulnud ja asjast aru saanud mõjub pidev tossamine vastupidavusaladele kehvasti.:)
on ka erandeid õnneks :õnnelik:

K1ly
03.07.04, 17:02
sain sellest sitast lahti lõpuks :) :)

Hughes
03.07.04, 17:50
EI SUITSETA!

realmadridfan
03.07.04, 18:06
Originally posted by ferdinand

EI SUITSETA!

Sama siin. Ja ei hakka ka!

Davids
03.07.04, 20:06
Eile suitsetasin suurest masendusest........v2ga HAIGE:viha:

Aga 6htul v2gistasin k6vasti vesipiipu ja kanepit:lahe: SUPPER:)

sicmic
03.07.04, 20:39

Minu poolest tee eraelus mis tahad ja tõmba mida soovid, kuid kõigest, näiteks ebaseaduslikust, palun ära siin räägi. Eksole?

Davids
04.07.04, 02:14

Minu poolest tee eraelus mis tahad ja tõmba mida soovid, kuid kõigest, näiteks ebaseaduslikust, palun ära siin räägi. Eksole?

Eksole:Dhmm ei no muidugi minu \"s6ber\" m1kk j2lle:)
Kui ma ei exi siis on KANEPI suitsetamisest r22gitud kyl ja kyl ning siis on oma ****kast kinni hoitud........:viha:

MIS ma nyyd tegema pean oma postituse 2ra kustutama we:P

KAS MITTE ALAEALISTE SUITSETAMINE POLE EBASEADUSLIK WE:doh: :õnnelik:
SA EI SAA MULLE MITTE MIDAGI SIIN ETTE HEITA............ja kui ma nyyd b2nni saan siis on n2ha mis siis FOORUMIS toimub;)

Hacer caso de un pendejo es tan solo engrandecerlo:ingel3:

sicmic
04.07.04, 02:59
See oleks päris tore, jah, kui oma postituse ära kustutaksid:).

Tegelikult tahtsin lihtsalt avaldada arvamust, et ei pea seadusevastaste tegevuste - ükskõik milliste - üle uhkust tundmist või süüdimatut tunnistamist omaduseks, mida siin ilmtingimata väljendada tuleb...

Ausõna, see kehtib kõigi kohta, kuid mõne puhul on justkui silma jäänud.

Muudetud:

1. Loe seda lauset: 3) Keelatud on diskusioonid, milles antakse infot Eesti seadustega keelatud tegevuste kohta (k.a. pornograafia, relvad, narkootilised ained, arvutiviirused, copyrighti rikkumised)

2. Bänni sa esialgu ei saa, seda lõbu ma sulle ei paku:kaval:. Kuigi oled selle ehk välja teeninud.

Ehk läheks nüüd ilusasti teema juurde tagasi?:õnnelik:

Davids
04.07.04, 15:23

Tegelikult tahtsin lihtsalt avaldada arvamust, et ei pea seadusevastaste tegevuste - ükskõik milliste - üle uhkust tundmist või süüdimatut tunnistamist omaduseks, mida siin ilmtingimata väljendada tuleb...

Muudetud:

1. Loe seda lauset: 3) Keelatud on diskusioonid, milles antakse infot Eesti seadustega keelatud tegevuste kohta (k.a. pornograafia, relvad, narkootilised ained, arvutiviirused, copyrighti rikkumised)

2. Bänni sa esialgu ei saa, seda lõbu ma sulle ei paku:kaval:. Kuigi oled selle ehk välja teeninud.

Ma lihtsalt usun et pyhap2eva kanepisuitsetajad on ohutumad kui igap2evased nikotiini suitsetajad!:)

Aga mis seal siis ikke...........:)

Aramis
04.07.04, 16:30

Muudetud:

No ma usun, et üxkõik mille pühapäeva tegijad on ohutumad kui igapäevased nikotiinikud või alkohoolikud. Minu poolest või hiinlane, aga kui sa suudad seda teha ainult korra nädalas, siis ei tohiks probleemi olla. aga noh selliste inimeste arv on kaduvväike, kes nii suudavad ja see on ka põhjus miks teatud asjad on ära keelatud. kahju ainult, et see alkoholi ja sigarettide kohta ei käi. Või siis teisiti - lubagu, siis kõike.

Ma lihtsalt usun et pyhap2eva kanepisuitsetajad on ohutumad kui igap2evased nikotiini suitsetajad!:)

Aramis
04.07.04, 16:31

Muudetud:

No ma usun, et üxkõik mille pühapäeva tegijad on ohutumad kui igapäevased nikotiinikud või alkohoolikud. Minu poolest või hiinlane, aga kui sa suudad seda teha ainult korra nädalas, siis ei tohiks probleemi olla. Aga noh selliste inimeste arv on kaduvväike, kes nii suudavad ja see on ka põhjus miks teatud asjad on ära keelatud. Kahju ainult, et see alkoholi ja sigarettide kohta ei käi. Või siis teisitpdi - kui laubavad, siis lubagu kõike.

Tembu
19.08.04, 20:56
Algselt postitas tembuu

Nii, mul on suur au teile teatada,mu daamid ja härrad, et olen veel ikka puhas sest pahest. 8 kuud puhast rõõmu.

skint
19.08.04, 21:10
Algselt postitas tembuu

Algselt postitas tembuu

Nii, mul on suur au teile teatada,mu daamid ja härrad, et olen veel ikka puhas sest pahest. 8 kuud puhast rõõmu.

:r66m7:

Me oleme kõik sinu edusammudega rahul :), meie moraalne toetus on sinuga, m8! :P

Mikusiku
19.08.04, 21:13
Algselt postitas tembuu

Algselt postitas tembuu

Aga mina olen juba 14 aastat ja 10 kuud ilma suitsuta;)

Davids
20.08.04, 06:24
Nyyd olen suitsetaja!!!!!
ELU on see!!!!!
Midagi ei ole teha!!!!!!
K6igi probleemid pole v6rdsed!!!!
Aga v2ga haige harjumus ikkagi!!!!!

eika
20.08.04, 10:42
Algselt postitas Davids

Nyyd olen suitsetaja!!!!!
ELU on see!!!!!
Midagi ei ole teha!!!!!!
K6igi probleemid pole v6rdsed!!!!
Aga v2ga haige harjumus ikkagi!!!!!
see on kanepitõmmajate paratamatus. pea kõik kanepitõmmajad, kes pole enne olnud suitsetajad, hakkavad peale kanepi tõmmamist ka suitsetama.

rääkige veel kanepi ohutusest:doh:

Diana
20.08.04, 11:28
Ei suitseta...minu meelest täiesti mõttetu tegevus. :ingel4:

Devil
20.08.04, 13:37
Algselt postitas eika
see on kanepitõmmajate paratamatus. pea kõik kanepitõmmajad, kes pole enne olnud suitsetajad, hakkavad peale kanepi tõmmamist ka suitsetama.

rääkige veel kanepi ohutusest:doh: BS!

Davids
20.08.04, 16:26
Algselt postitas Devil

Algselt postitas eika

rääkige veel kanepi ohutusest:doh: BS!

:Djajaja hakkavad kyl 100%
mul on v2ga palju s6pru kes t6mbavad kanepit aga ei suitseta:)
Nii et selle v2ite lykkan ymber!!!
PS:nad on t6mmanud juba 2 aastat!!!!

nodisco
22.08.04, 15:26
vastus on jaatav.

simps
25.08.04, 16:27
vastan ka jaatavalt.
no pool pakki keskmiselt peävas läheb
ja tõmban üldjuhul punast wall streeti

Noonik
25.08.04, 17:11
Suitsetamisele suur EI!
Suitsu hais ajab südame pahaks.

Karla
25.08.04, 17:29
mina ei suitseta.

dreyd
27.08.04, 10:59
suitsetajatele soovitan Barclay city red, täitsa tõmbav

Pealik
27.08.04, 12:08
ise jätsin kaine peaga suitsetamise mullu sügisel maha ja nüüd siis ei tee enam täis peaga kah alates kevadest. Aga no eks aeg-ajalt tahmas peaga ikka mõni pälru hambavahele satub ja sel juhul ikka Parliament, vaieldamatult parim;)

Refieus
27.08.04, 12:30
Algselt postitas Pealik

ise jätsin kaine peaga suitsetamise mullu sügisel maha ja nüüd siis ei tee enam täis peaga kah alates kevadest. Aga no eks aeg-ajalt tahmas peaga ikka mõni pälru hambavahele satub ja sel juhul ikka Parliament, vaieldamatult parim;)

Kõnts. Parema hinna eest saad omale Barclay hammaste vahele.

winki
27.08.04, 15:46
barclay city red küll tõmmata ei kõlba, jubedamalt vastik mekk
parim on ikkagi balrclay original taste
*suitseb nagu korsten*:r66m10:

DEDE junior
30.08.04, 18:32
barclay city red on vaieldamatult parim tobaar raudselt!!! Põhimõtselt teen ise mingi paar kolm päevas, aga mingit paki teemat kyll ple!!!

Davids
30.08.04, 19:04
Marlboro Lights on k6ige parem!!!!!!!!:)

Devil
30.08.04, 21:44
Algselt postitas Davids

Marlboro Lights on k6ige parem!!!!!!!!:) right you are!

Davids
31.08.04, 00:05
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Davids

Kuigui vahest k2rab punane kah ja LM lightsi v6ib kah aga Marlboro Lights #1;)

Bianconera
01.01.05, 18:57
Mina ei suitseta, sest minu meelest on see väga kahjulik, aga inimesel on õigus teha, mida ta tahab.Paljud mu tuttavatest suitsetavad ja nad imestavad, miks ma ei suitseta :oih:

taku*
01.01.05, 19:26
isa imestab, et miks tytar ei suitseta?????

äärmiselt veider.

mina ei suitseta eriti.

Bianconera
01.01.05, 19:43
Parandasin ära, sest see tõesti kõlas imelikult :oih:

dimaggio
01.01.05, 20:13
Algselt postitas Davids

Algselt postitas Devil

Algselt postitas Davids

Kuigui vahest k2rab punane kah ja LM lightsi v6ib kah aga Marlboro Lights #1;)

camel, winston lights

Devil
01.01.05, 20:23
Kusjuures vahepeal nii kuuke kaks tegelesin eksperimendiga. Proovisin vahelduseks Camel Lightsi, kuid 3-4 nädala jooksul hakkas teine vastu. Paki kujundus on aga siiski ilusam :D.
ML jääb siiski minu lemmikuks, eks ta paljuski harjumuse taha jääb vist.

Silver
01.01.05, 20:31
Algselt postitas Devil

Kusjuures vahepeal nii kuuke kaks tegelesin eksperimendiga. Proovisin vahelduseks Camel Lightsi, kuid 3-4 nädala jooksul hakkas teine vastu. Paki kujundus on aga siiski ilusam :D.
ML jääb siiski minu lemmikuks, eks ta paljuski harjumuse taha jääb vist. Harju nii, et sellist harjumust enam üldse poleks. Piirad erutust ja kannatad ära. :lahe:

realmadridfan
01.01.05, 20:33
Treze, mis värk sul selle erutuse piiramisega on?:D

Devil
01.01.05, 20:35
Tead, enamasti on mul ikka nii, et täitsa mõnus on seda suitsu teha. Kopitand suitsuhais peale klubi/pubirallit on aga kyll nõme.

Silver
01.01.05, 20:46
Algselt postitas realmadridfan

Treze, mis värk sul selle erutuse piiramisega on?:D Jooksuaeg, Läänerindel muutusteta...:P

lloyd99
01.01.05, 20:50
Mina teen sporti ja suitsu ei puudu! :õnnelik:
Pole naq endale ära põhjendanud miks see vajalik oleks!
See päris vihane raharöövel kaa :(

Jonathan
01.01.05, 21:08
Algselt postitas Devil

Tead, enamasti on mul ikka nii, et täitsa mõnus on seda suitsu teha. Kopitand suitsuhais peale klubi/pubirallit on aga kyll nõme.

Ega jah palju asju j22vad alla sellele kui t2is k6huga kuskil mugavalt lesida ja suitsu teha:silm4:

Jonathan
01.01.05, 21:09
Algselt postitas realmadridfan

Treze, mis värk sul selle erutuse piiramisega on?:D

See oli juba piisavalt selgelt s6nastatud;)

TeeleS
23.08.05, 11:40
ei suitseta üldse, pole proovinud ja ei proovi ka loodetavasti. Vihkan suitsetamist

marcello
23.08.05, 11:55
Kahe nädala pärast tiksub aasta ilma suitsuta täis.Häppi olen,et jummala koomas olles pole ka tõmmanud,isegi vesipiipu mitte:P

kaala
23.08.05, 12:27
ma juba 16 aastat ilma suitsuta.

Mikusiku
23.08.05, 12:35
Algselt postitas kaala

ma juba 16 aastat ilma suitsuta.
Minul saab ka mõne kuu pärast 16 aastat ilma suitsuta täis ja mitukümmend aastat on veel ees;)

orbitaaljaam
23.08.05, 13:18
ma mõtlesin ka 16 aastaselt nii:D
ja enda kohta võin öelda nii, nagu lausus kord üks tark mees:harjumuse jõud on suur.

Mikusiku
23.08.05, 13:22
Algselt postitas orbitaaljaam

ma mõtlesin ka 16 aastaselt nii:D
nagu ütles kord üks tark mees:harjumuse jõud on suur.
Aga kaks järgmist aastat ma 110% tõenäosusega ei suitseta. Sest siis saan oma õelt sada eesti krooni.
Vot.
Ja ka järgmised 85 aastat ei suitseta.

Anfield
23.08.05, 13:32
Suitsetan. Marlboro Lighti tavaliselt. Kuid nüüd 1. Septembrist tahan maha jätta. Muidu ei tule minust asja !

! EI Suitsetamisele !

mazz
23.08.05, 14:09
Ei ole üldiselt suitsumees, aga teinekord enne magamaminekut on lausa jumalik aknast öist vaadet nautida, head muusikat kuulata ning samal ajal mõnd kvaliteetset sigarellot tõmmata. Väga head mõtted tulevad pähe ja päeva jooksul kogutud mured lihtsalt haihtuvad. No shit.

Aga üldiselt - ei suitsetamisele! Või siis vähemalt selles osas, mis puutub tubakasse. ;)

H.M Murdock
23.08.05, 14:24
sarnaselt kodanik Anfieldi\'ile üritan esimesest septembrist maha jätta.margiks camel lights või siis kullakallist baltijaamast ostetud Excellent\'i kirsi tubakas.vajadusel tõmban kõike mis põleb. :arm2:
aga jah.nagu ma tallinn-rostock laeva pealt ostetud lucky strike pakilt lugesin:
Smoking is highly addictive, don\'t start

Tembu
23.08.05, 14:33
Algselt postitas dreyd

mehed, mehed katus sõidab:( , mitte palju aga kohati natukene. Pea üheksa tundi kuival oldud:)

Pea vastu! Endal on \"kuival oldud\" juba 1.5 aastat. Paar sigarit on siiski popsutatud...

vandersell
23.08.05, 15:11
Algselt postitas vandersell
Jaanile
Mina jätsin suitsetamise maha ca 6 a tagasi- mingisuguseid sinu poolt loetletud sümptomeid mul ei esinenud. sain üpris kergelt vaevast lahti, vbla esimese paari kuu jooksul tõmbasin mõned tobid, niisama proovi mõttes. Kogu selle aja jooksul olen tõmmanud vist mingi paki- ei paku pinget enam
Vbla oli minu loobumise juures abistavaks faktoriks ka see, et eriti palju ei tõmmanud- nii pool pakki päevas ehk või isegi vähem.

Kolm aastat tagasi tehtud postitus. Jätkan samal kursil. Aga viimasel ajal on mõned korrad vesipiipu tõmmatud, täitsa mõnus. Kursilt keeramise üritamises süüdistan aiFot.

mukiii
23.08.05, 15:29
smoke all you want,
you\'re gonna get hit by a bus anyway.

fitti
23.08.05, 15:40
Kaks-pool aastat tagasi jätsin päevapealt maha, olles teinud enne 7 aastat.

Mingil hetkel sel talvel aga tundus mitte-suitsetamine täiesti jabur ja sai hakatud õlle kõrvale Al Capone\'i sigarillosid tõmbama. Need aga hakkasid muidugi rahakotile ja loogilise jätkuna pidi aeg-ajalt teistelt sigarette pommima hakkama. Nüüd on asi jälle niikaugel, et mind võib ahelsuitsetajaks nimetada. Kuni järgmise mahajätmise korrani, that is. ;)

Even
29.01.06, 03:41
Tahaks aastat 85. Hollywood Rose.
Tegelt tahaks suitsu, puudu on ainult tuli. :kurb4:

Devil
29.01.06, 03:44
ma läen teen yhe :).

zaz
29.01.06, 03:54
rõvedad kujud! :D
suitsetamine on kõige mõttetum tegevus üldse!

EgoTrip
29.01.06, 16:13
mmm, barclay ;)
hommikune suits on sitaks hea

salmer
29.01.06, 21:34
ainult siis, kui närvid error karjuvad

Daniel
30.01.06, 00:28
Punane Marlboro

velts
02.02.06, 18:34
ikka teen veel popsu

noname
02.02.06, 19:23
pole veel proovinud, aga ei taha ka eriti. kuid ma teen vesipiipu:doh:

MihkelPallak
02.02.06, 22:02
Suitsetamine on paha...ise ei tee teistele ka ei soovita;) Liiga noor veel selliste asjade jaoks ja tahaks sportlane olla et kohe kops kokku ei jookseks .

Sir. Nuutu
03.02.06, 00:55
See ongi see, et \"tahaks\":D

TrevoR
03.02.06, 12:15
ärge sutsetage.
suits on paha.

mcnamara
03.02.06, 12:20
Algselt postitas TrevoR

ärge sutsetage.
suits on paha.

Tore, et meil foorumis ikka jätkuvalt geeniuseid esile kerkib.

TrevoR
03.02.06, 14:32
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas TrevoR

ärge sutsetage.
suits on paha.

Tore, et meil foorumis ikka jätkuvalt geeniuseid esile kerkib.;)

oku
03.02.06, 14:43
Eelmisel kuul tegin 36 suitsu.

Daniel
03.02.06, 15:03
Algselt postitas oku

Mis mõttega siis yldse teed???

oku
03.02.06, 15:11
Algselt postitas Daniel

Algselt postitas oku

Millise koguse juures on piir, millal suitsetamisel mõte tekib?

Daniel
03.02.06, 15:12
Algselt postitas oku

Algselt postitas Daniel

Algselt postitas oku

Millise koguse juures on piir, millal suitsetamisel mõte tekib?

EI noo järelikult sul ei oel nii suur suitsu vajadus, kui päevas teed keskmiselt enamvähem 1 suitsu?!?!?!?!?!

oku
03.02.06, 15:14
Eelmisel kuul tegin suitsu vist umbes viiel-kuuel peol, sealt ka selline mõttetu kogus.

Anfield
07.02.06, 17:55
Tavaliselt teen/tegin pakk päevas kanget suitsu. Kuna nüüd olen mõelnud maha jätmisele, olen suutnud poole paki Light\'iga läbi ajada. Pidudel on 2 pakki igati normaalne. :doh:

Sir. Nuutu
07.02.06, 18:06
Suitsetamine ajab oksele..:sega2:

Daniel
07.02.06, 18:08
Algselt postitas Nuutu

Suitsetamine ajab oksele..:sega2:

Tohohh pöördu perearsti poole siis!

Sir. Nuutu
07.02.06, 18:20
Ei ole vajadust, naguinii ei ole isu seda teha.

Daniel
07.02.06, 19:30
Algselt postitas Nuutu

Ei ole vajadust, naguinii ei ole isu seda teha.

Tubli!

2mSööt3mMööda
31.05.06, 03:37
Täna siis \"World no Tobacco Day\" ;)

Ise teate mis teete :lahe:

EgoTrip
31.05.06, 22:28
teate kuidas suitsetamisest loobuda
jooge palju (soovitatavalt õlut) ja suitsetage hästi palju
ärge peske hambaid
minge magama
hommikul tunned kuidas päkapikud suus
ja siis kui juba mõtled suitsule, siis ei taha seda
aga see tunne on vaid üks päev, kiirustage

taku*
31.05.06, 22:32
umbes... 3-4 tundi.. .ja kui juhtumisi on 1 pohamka gin võtta, sisi pärast seda on suits kah jumalik:oih:

ZhiT
31.05.06, 23:01
Suitsetamine on nagu õhku hingamine!

realmadridfan
31.05.06, 23:41
Algselt postitas ZhiT

Suitsetamine on nagu õhku hingamine!

Mida kuradit?

Markko
01.06.06, 00:44
Hommik - vaatad aknast ilusat kevadhommikut, suits ja kange kohv ning naudid kui ilus elu on.

(ja ärge hakkake mölisema kui kahjulik suits on. Sellise tunde vastu ei saa ükski mittekahjulik asi siin elus, see lihtsalt on hea)

ZhiT
01.06.06, 00:48
Algselt postitas Markko

Hommik - vaatad aknast ilusat kevadhommikut, suits ja kange kohv ning naudid kui ilus elu on.

(ja ärge hakkake mölisema kui kahjulik suits on. Sellise tunde vastu ei saa ükski mittekahjulik asi siin elus, see lihtsalt on hea)
Hindamatu :r66m5:

oku
01.06.06, 17:29
Päike end horisondilt veeretab
Punase kindaga hääd ööd lehvab
Ma tõmban trepil suitsu ja peeretan
Endasse tõrva ja maailma lehka

Raivo19
01.06.06, 19:41
Kadrioru pargis hüüdis üks 60.-ndates härra oma prouale:

Su silmade sära
Su juuksed kui kuld
Sa igavene mära
Anna suitsu peale tuld

sicmic
01.06.06, 19:50
Algselt postitas Markko

(ma suitsu kohta ei ütle midagi, aga see va kohv on üks räme mürk)

Tomek
02.06.06, 12:36
Algselt postitas sicmic

Algselt postitas Markko

(ma suitsu kohta ei ütle midagi, aga see va kohv on üks räme mürk)

Priceless

arvaja
03.06.06, 14:49
Tõmban priimat ja olen praegu sawulaksu all.Elu on lihtsat nii hea.

Hanzalu
03.06.06, 15:53
Njh.. olen juba ca 100 korda maha jätnud.. kuid tossan ikka uuesti... juu olen nõrk sis, või on motivatsiooni puudus. Eks kui ükskord kopse hakkan välja köhima, ju sis proovin maha jätta..

Marlboro Lights või LM Lights.. :õnnelik:

EgoTrip
03.06.06, 19:21
mentool on meeldima hakanud
mingi nädalake veel, siis viskab vast kopa ette ;)

JanK
16.06.06, 15:52
Suits on leiva maitsega.:doh:

Saarlane
16.06.06, 19:21
Algselt postitas EgoTrip

Noh, kuidas on nüüd?

EgoTrip
17.06.06, 15:13
Algselt postitas Saarlane

Algselt postitas EgoTrip

Noh, kuidas on nüüd?

LM mentool on ikka hea
proovisin vahepeal teha Marlboro Lightsi, ja pruuni barclayd, aga surnud päkapiku maitse jääb suhu qrt
muidugi õlle kõrvale on mentooli jube teha, järgmine päev on suht sitt olla

Arks
02.07.06, 23:51
Pole konigi käes hoidnud kunagi.

TeeleS
03.07.06, 22:00
Tegelikult tahaks mina siinsete suitsetajate käest küsida, et miks te suitsetate? Olen paari inimese käest seda varem küsinud ja sellist korralikku vastust polegi saanud...

Even
03.07.06, 22:18
Arvatavasti ikka sellepärast, et kunagi prooviti ning hakkas meeldima ja meeldib tänaseni.

Terneco
03.07.06, 22:22
mina hakkasin sellepärast tegema, et kunagi öösiti tõmbasin akna peal ja siis sõitis katus ära ja oli hea olla:D siis tegin nii iga õhtu ja hakkasin ka väljas tegema ja nüüd ei ole enam seda tunnet, aga vajadus suits suhu toppida on alles...:oih:

EgoTrip
03.07.06, 22:24
tööl läheb kuradi palju ikka suitsu
pakk päevas, ise vast mingi max 10-14 teed, aga teised ka ju tahavad. siis on, et anna ja anna

EgoTrip
03.07.06, 22:24
Algselt postitas Terneco

mina hakkasin sellepärast tegema, et kunagi öösiti tõmbasin akna peal ja siis sõitis katus ära ja oli hea olla:D siis tegin nii iga õhtu ja hakkasin ka väljas tegema ja nüüd ei ole enam seda tunnet, aga vajadus suits suhu toppida on alles...:oih:

enam paremini öelda ei saa
täpselt sama

Epic
03.07.06, 22:26
nõrk iseloom

taku*
03.07.06, 22:47
Algselt postitas Terneco

osta kangemat suitsu... ja kui see ka ei aita, siis tõmba filter kah veel pooleks... siis äki hakkab katus natsa uuesti sõitma...;)

H.M Murdock
04.07.06, 15:17
Algselt postitas Terneco

või siis osta endale keeramistubakat (isiklikult soovitaks Cherry Choice\'i, aga samas suhteliselt maitse asi). tavalise suitsu tõmbajana peaks see sul päris mõni aeg katust sõidutama. trust me. ;)

EgoTrip
04.07.06, 20:40
Algselt postitas H.M Murdock

Algselt postitas Terneco

või siis osta endale keeramistubakat (isiklikult soovitaks Cherry Choice\'i, aga samas suhteliselt maitse asi). tavalise suitsu tõmbajana peaks see sul päris mõni aeg katust sõidutama. trust me. ;)

ma tõmbasin Goldi. väga hea oli, õhtuti tõmbasin, aga siis läks üle suitsu üle, ja sinna see keeratav tubakas jäigi. kuigi Rizzla on alles, ja mingi 2-3 pakki pabereid ka;)

Daniel
05.07.06, 21:27
pakk punast marlboro\'t päevas

H.M Murdock
06.07.06, 13:40
Algselt postitas EgoTrip

ma tõmbasin Goldi. väga hea oli, õhtuti tõmbasin, aga siis läks üle suitsu üle, ja sinna see keeratav tubakas jäigi. kuigi Rizzla on alles, ja mingi 2-3 pakki pabereid ka;)

eks see ongi nii, et ei viitsi selle keeramise-teemaga eriti vaeva näha ja suits on mahedam ka. vähemalt minu puhul oli nii.
kuigi. mul üks tuttav ütles, et kuskilt (viru tänavalt ma eeldan) saab valmis kirsi ja vanilli joindi pakke. nagu suitsu ostaks seega. selle nalja peaks ka ära proovima. :kaval:

ballack
26.07.06, 15:13
aff kuule sul on õigus.......kui üritad suitsetamist maha jätta ja pole 1-2 päeva suitsu teind siis läheb väga närvi kõige peale. :(

Tofoa
08.06.10, 18:18
http://farm1.static.flickr.com/42/83648369_9d9fd1c66d.jpg

Even
08.06.10, 18:22
sul pidi mingi arvestusnädal olema. kas sa midagi arvestuslikku ei peaks tegema?

keenjus250
08.06.10, 18:35
http://mos.totalfilm.com/images/6/6-original-casting-ideas-for-the-a-team.jpg

hea-
30.08.11, 21:23
Suitsetan seltskonna keskel .:)

marv3llous
30.08.11, 21:38
Kunagi noorena sai, nagu ikka, sellest et lahe olla ja kuna kõik teevad ka tegema hakatud ... miski 5-6 aastat tegin nii pool kuni kolmveerand pakki päevas. Siis tuli mõte maha jätta, ning vaadata kas on siis raske. Ausalt öeldes oli imelik alguses, kuna koguaeg kui oli "see hetk" mil muidu suits ette läks käsi tasku poole. Aga umbes 3-4 nädalaga harjus välja siis ei teinud jälle vist umbes 6 aastat ühtki mahvi. Eelmine suvi aga mõtlesin, et võiks jälle proovida - nüüd olen selline "pühapäevasuitsetaja" et seltskonnas/peol.

Rein
30.08.11, 21:47
Mul saab homme 2 nädalat ilma suitsuta. Eks näis kaua seekord vastu pean.

orbitaaljaam
25.01.12, 17:06
Aasta ilma

http://3.bp.blogspot.com/_nQsCMsIXSjQ/TU87RgbhO2I/AAAAAAAAAeQ/n8Jx8QaOgnA/s1600/success_baby-kid.jpg

Rein
25.01.12, 17:58
Aasta ilma

http://www.jamescampbelltaylor.com/wp-content/uploads/2009/12/maldini-applause.jpg

Endal üle 5 kuu täis. Alguses oli abiks snüs, nüüd võõrutan ennast ka sellest.

EgoTrip
26.01.12, 06:48
rolling up another ciggy

jamesblake
19.06.12, 10:47
Loodan, et sellist teemat juba kusagil ajaloos ei tiksu.
Kas oled suitsetaja? Kui staa˛ikas? Mitu tobi päevas ette paned?
Soovita uusi põnevaid välismaiseid marke, jaga enda eelistusi, muljeta niisama "suitsuelamustest".
Andke tuld.

Ja kohe 1 küsimus ka, oskab keegi öelda kas Eestis kusagil Lucky Strike saadaval on?
(ise Pärnu inimene)

orbitaaljaam
19.06.12, 11:21
Loodan, et sellist teemat juba kusagil ajaloos ei tiksu.

Siiski tiksub (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?1058-Suitsetamine)
Endiselt ilma. successpunktjpg

-e- ja mismõttes see teema läbus nüüd pärast 10 aastat maandus?

mazz
19.06.12, 13:34
Ja kohe 1 küsimus ka, oskab keegi öelda kas Eestis kusagil Lucky Strike saadaval on?
(ise Pärnu inimene)
Alates Poolast peaks saama.

-e- ja mismõttes see teema läbus nüüd pärast 10 aastat maandus?

Mida rohkem suitsetajaid pubidest välja aetakse, reklaami keelatakse, suitsupakid lolle kleepse täis topitakse ja aktsiisi tõstetakse,

seda lahedam see on.

orbitaaljaam
19.06.12, 13:44
Mida rohkem suitsetajaid pubidest välja aetakse, reklaami keelatakse, suitsupakid lolle kleepse täis topitakse ja aktsiisi tõstetakse,

seda lahedam see on.
(banaanivaba)Riik ei ela aktsiisikaotuse laksu üle.