320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aitäh!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aitäh!

    Juhtus selline Tuhkatriinu moodi lugu, et sain alles täna (mängupäeva) pärastlõunal teada, et mind ei ootagi välismaa ja et olen mänguõhtul ikkagi Eestis ja mul õnnestus täiesti viimasel minutil staadioni eest saada pilet. Seoses sellega tänan:

    Seda tüdrukut, kes müüs mulle väravas 20 euroga pileti, kuigi tema ümber tiirlesid Iiri fännid, kes pakkusid kakssada.

    Raunot, kes selle tüdruku leidis ning lisaks maksis veel pool piletit kinni ka (saada mulle oma konto number - 56 495 666). Tõeline Eesti fänn ja suurepärane inimene!

    Seni ja Jansat, kes mu murest kuuldes kohe liikvele läksid ja arvatavasti oleks mulle kolm tüdrukut leidnud kui Rauno poleks kiirem olnud.

    Kõiki Eesti fänne, kes tegid stadionil olemise väga koduseks (isegi pärast seda kui Kassai asja ära fakkis), ja meeskonda, kes siiamaani jõudis ja mängu lõpuni pingutas.

    Nüüd tuttu. Homme on pohmell.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    #2
    Tänan ka Eesti koondist suurepärase jalgpalli aasta eest ning ei tohi unustada,et mel on veel 90min jäänud mängida!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Tänan ka Eesti koondist suurepärase jalgpalli aasta eest ning ei tohi unustada,et mel on veel 90min jäänud mängida!
      Ühinen Budulojuse tänuavaldusega

      Kommentaar


        #4
        Tänan mehi. Võitlus oli aus. Muu oli
        308

        Kommentaar


          #5
          ma tänan kah Seni, mega lahe oled, aga muud tondid, nagu küljetribüüni tondid, kes pärast II hümnisalmi oma värdjalikku pasunat tinistama hakkasid, teile paneks küll molli. ja noh, täna võtaks asja kokku nagu Inglismaal, meedia põletas tiimi läbi, kahjuks!

          Kommentaar


            #6
            tänud koondisele

            tänud fännidele ja eriti neile kes plakatid orgunnisid (markovkin ja jansa?)

            tänud neile kes fännirongkäiku orgunnisid (kõndisin seal paari tuttavaga kes varem polnud sellises üritusel osalenud. mõlemad said võimsa elamuse ja usun, et kaks tulihingelist fänni taas Eesti koondisel juures.)

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              ma tänan kah Seni, mega lahe oled, aga muud tondid, nagu küljetribüüni tondid, kes pärast II hümnisalmi oma värdjalikku pasunat tinistama hakkasid, teile paneks küll molli.
              Samamoodi tahaks kuskile saata/kütta härrat, kes peale 0-2 väravat arvas heaks Eesti lipu minema visata
              308

              Kommentaar


                #8
                - isejänesestmõistetavalt palume nüüd edaspidigi esindusstaadionilt eemale hoiduda EE esipaar Ilvestel, keda jalgpall tegelikult ei huvita ning keda eile kohale tassiti ilmselgelt vastu nende tegelikku tahtmist - selgus kahjuks, et olnuks kindlasti parem, kui neid poleks selleks sunnitud...

                - Ilveste esmakordne kohaletoomine oli koondisele valus jinx paraku...

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas oku Vaata postitust
                  Juhtus selline Tuhkatriinu moodi lugu, et sain alles täna (mängupäeva) pärastlõunal teada, et mind ei ootagi välismaa ja et olen mänguõhtul ikkagi Eestis ja mul õnnestus täiesti viimasel minutil staadioni eest saada pilet. Seoses sellega tänan:

                  Seda tüdrukut, kes müüs mulle väravas 20 euroga pileti, kuigi tema ümber tiirlesid Iiri fännid, kes pakkusid kakssada.
                  Krd mul oli jälle selline mure, et otsisin paanililselt taga inimest, kes tasuta piletit tahaks. Kus sa kurat olid?
                  Lõpuks ka üks inimene välja otsiti ja sain oma pileti ära anda.

                  Siinkohal tervitaks veel neid, kes Eesti sektori roheliseks müüsid. Palju siis piletihinna rekord oli ka? Mulle mingi iiri krõll pakkus 500.

                  Kommentaar


                    #10
                    Otsatribkal oli kuulda, et mingi iirlasest vanamees oli ostnud pileti 600 euroga.

                    Kommentaar


                      #11
                      mäletan kui inglased lehvitasid 500 kroonistega, nüüd 500EUR. Milline areng, nii saamegi viie rikkama riigi hulka

                      Kommentaar


                        #12
                        Aitäh koondisele!, võideldi hästi ka vähemuses ja üldse play-offi jõudmine tegi juba niigi uhkust. Kahju on kohe poistest, kõik mis valesti sai minna ka läks. (Iirlastele nüüd küll mingeid euroabipakkete ei saada.)
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          #13
                          ... Kahjuks kuulsin juba peale mängu ja lugesin täna ka sotisaalvõrgustikest seisukohti et peale eilset mängu mõned müüvad oma reisipakette Dublinisse!!! Olgem fännid surmani ja toetagem ja tänagem meie oma -Eesti koondist- ka viimases mängus... Meie ilus muinasjutt sai otsa - aga - võimalik, et me sellist olukorda(play off jne) enam oma elus ei näe ... Sommid on 90a. Jalkat ilma okupatsioonidetta pelanud aga suurturniiridele pole jõudnud jne. ärgem olgem glory hunterid-jahukotiärimehed kes toetavad jalgpalli vaid siis kui kõik on ok! Muidu oleme nagu müüdavad prostituudid!

                          P.s. Dublinis on vaja I p.a. Lüüa 2 väravat; II p.a. 2 väravat ja taga nulli hoida ja kõik algab taas!!!!!!!
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #14
                            sõitke sitale kõik kes hakkavad peale ühte koondise kaotust kohe oma Iirimaa reisipaketti maha müüma.
                            Fänn ollakse lõpuni, raisk !

                            Koondisele muidugi suurimad tänud ja üks sügav kummardus imelise aasta ja play-offi jõudmise eest !
                            Samuti tänan kõiki kes tulid rongkäigule kohale, asi hakkas juba ilmet võtma.

                            ja nagu juba öeldi :
                            Algselt postitas jansa Vaata postitust

                            P.s. Dublinis on vaja I p.a. Lüüa 2 väravat; II p.a. 2 väravat ja taga nulli hoida ja kõik algab taas!!!!!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas jansa Vaata postitust
                              ... Kahjuks kuulsin juba peale mängu ja lugesin täna ka sotisaalvõrgustikest seisukohti et peale eilset mängu mõned müüvad oma reisipakette Dublinisse!!! Olgem fännid surmani ja toetagem ja tänagem meie oma -Eesti koondist- ka viimases mängus... Meie ilus muinasjutt sai otsa - aga - võimalik, et me sellist olukorda(play off jne) enam oma elus ei näe ... Sommid on 90a. Jalkat ilma okupatsioonidetta pelanud aga suurturniiridele pole jõudnud jne. ärgem olgem glory hunterid-jahukotiärimehed kes toetavad jalgpalli vaid siis kui kõik on ok! Muidu oleme nagu müüdavad prostituudid!

                              P.s. Dublinis on vaja I p.a. Lüüa 2 väravat; II p.a. 2 väravat ja taga nulli hoida ja kõik algab taas!!!!!!!
                              aga neid tegelasi ei saagi fännideks pidada.Nad on kari jobusi kes on teiste fännide eest piletid ja reisi hankinud
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar

                              Working...
                              X