AJAKAVA
A
1.ValiceCar
2.Staab- ja Sisepataljon
3.Suure-Jaani United
4.Sixi Poisid
5.FC Metropol
B
1. PJK Veteranid
2. Suusk
3. Lynx Aurum
4. FC Ülejõe
5. JK Pärnu-Jaagupi
1. 10.00 A ValiceCar - Suure-Jaani United
2. 10.15 B PJK Veteranid - Lynx Aurum
3. 10.30 A Sixi Poisid - Staab-ja Sisepataljon
4. 10.45 B FC Ülejõe - Suusk
5. 11.00 A Suure-Jaani United - FC Metropol
6. 11.15 B Lynx Aurum - JK Pärnu-Jaagupi
7. 11.30 A ValiceCar - Staab-ja Sisepataljon
8. 11.45 B PJK Veteranid - Suusk
9. 12.00 A Suure-Jaani United - Sixi Poisid
10. 12.15 B Lynx Aurum - FC Ülejõe
11. 12.30 A Fc Metropol - ValiceCar
12. 12.45 B JK Pärnu Jaagupi - PJK Veteranid
13. 13.00 A Staab-ja Sisepataljon - FC Metropol
14. 13.15 B Suusk - JK Pärnu-Jaagupi
15. 13.30 A ValiceCar - Sixi Poisid
16. 13.45 B PJK Veteranid - FC Ülejõe
17. 14.00 A Staab-ja Sisepataljon - Suure-Jaani United
18. 14.15 B Suusk - Lynx Aurum
19. 14.30 A Sixi Poisid - Fc Metropol
20. 14.45 B FC Ülejõe - JK Pärnu-Jaagupi
21. 15.00 C A1-B2 Poolfinaal I
22. 15.15 D A2-B1 Poolfinaal II
23. 15.30 3-4. koht C2-D2 II
24. 15.45 1-2. koht C1-D1 I
16.00 Autasustamine
Kindlasti ajakava ei pea minutipealt kinni seega orjenteeruvalt on ajakava kõikumas 1tunniga
A
1.ValiceCar
2.Staab- ja Sisepataljon
3.Suure-Jaani United
4.Sixi Poisid
5.FC Metropol
B
1. PJK Veteranid
2. Suusk
3. Lynx Aurum
4. FC Ülejõe
5. JK Pärnu-Jaagupi
1. 10.00 A ValiceCar - Suure-Jaani United
2. 10.15 B PJK Veteranid - Lynx Aurum
3. 10.30 A Sixi Poisid - Staab-ja Sisepataljon
4. 10.45 B FC Ülejõe - Suusk
5. 11.00 A Suure-Jaani United - FC Metropol
6. 11.15 B Lynx Aurum - JK Pärnu-Jaagupi
7. 11.30 A ValiceCar - Staab-ja Sisepataljon
8. 11.45 B PJK Veteranid - Suusk
9. 12.00 A Suure-Jaani United - Sixi Poisid
10. 12.15 B Lynx Aurum - FC Ülejõe
11. 12.30 A Fc Metropol - ValiceCar
12. 12.45 B JK Pärnu Jaagupi - PJK Veteranid
13. 13.00 A Staab-ja Sisepataljon - FC Metropol
14. 13.15 B Suusk - JK Pärnu-Jaagupi
15. 13.30 A ValiceCar - Sixi Poisid
16. 13.45 B PJK Veteranid - FC Ülejõe
17. 14.00 A Staab-ja Sisepataljon - Suure-Jaani United
18. 14.15 B Suusk - Lynx Aurum
19. 14.30 A Sixi Poisid - Fc Metropol
20. 14.45 B FC Ülejõe - JK Pärnu-Jaagupi
21. 15.00 C A1-B2 Poolfinaal I
22. 15.15 D A2-B1 Poolfinaal II
23. 15.30 3-4. koht C2-D2 II
24. 15.45 1-2. koht C1-D1 I
16.00 Autasustamine
Kindlasti ajakava ei pea minutipealt kinni seega orjenteeruvalt on ajakava kõikumas 1tunniga
Kommentaar