PDA

View Full Version : „Suure-Jaani United CUP 2011“



elex
28.11.11, 23:45
Tere!
Pakume teile võimalust enne "Aastalõputurniiri" proovida oma oskusi
Suure-Jaani United'i CUPil .


„Suure-Jaani United CUP 2011“
Saalijalgpall MEHED

Korraldaja Suure-Jaani Vallavalitsus ,Sander Projekt OÜ.
Läbiviia MTÜ Spordiklubi Suure-Jaani United
Turniiril vilistavad EJL poolt litsenseeritud kohtunikud.


AEG JA KOHT

Võistlus toimub 17.12.2011 Tääksi Põhikooli võimlas. Algus kell 10.00
(aadress Tääksi küla,Suure-Jaani vald,Viljandimaa)

VÕISTLUSE TINGIMUSED

Väljak 30m x 18m.
Pall nr.4 (futsal)
Värav 3 X 2

Turniirile lubatakse kuni kaksteist võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.
Mänguaeg sõltub meeskondade arvust(15-20 min.)Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi,
alagruppide võitjad ja teisele kohale tulnud võistkonnad moodustavad omavahel
poolfinaalpaarid(A1-B2,B1-A2),kes selgitavad finalistid.
Kui võistluses (ühes vanuseklassis) osaleb kuni 7 võistkonda,siis mängitakse turniirisüsteemis(kõik kõikidega läbi).
Võistkonnas maksimum 10 mängijat.Väljakul korraga 4+1mängijat.
Mängud toimuvad vastavalt jalgpalli määrustele.Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu.
Kollane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist, punane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist ja jätab järgmise mängu vahele.
Väravavaht paneb palli mängu maast jalaga.Mängust püütud palli võib väravavaht käega ja jalaga üle poole platsi lüüa ja visata küll.
Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga. Mängijate vahetus on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone.
Võistkonna esindaja peab võistluse korraldajale esitama mängijate nimekirja enne oma esimese mängu algust.

NB!Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid ja vastutavad oma asjade eest ise! Turniiri korraldajad ei vastuta varguste, vigastuste ega ka haigestumiste eest!

PAREMUSEJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal,kusjuures võit annab kolm punkti, viik ühe punkti ja kaotus null punkti.Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
a) üldine väravate vahe
b) omavahelise mängu punktid
c) võitude arv
d) penaltid

REGISTREERIMINE

Turniiriks registreerida telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil suurejaaniunited@gmail.com

NB.Võistkonnad pääsevad turniirile registreerimise järjekorras.

OSAVÕTUMAKS
Osavõtumaks võistkonnal 50.-EUR mis tuleb tasuda Sander Projekt OÜ arvele 10220058770013 SEB Eesti Ühispank (selgituseks kirjutada meeskonna nimi).Kohapeal tasumiseks leppida eelnevalt kokku korraldajaga tel.51 91 32 93 või e-maili aadressil serka@paalalinn.com

AUTASUSTAMINE

Kolme paremat võistkonda autasustatakse karikatega ja medalitega.
Ülejäänud meeskonnad saavad meened.

Antud juhend on ühtlasi osavõtukutseks.

elex
05.12.11, 18:44
Hetkel on registreeritud võistkonnad:

1.Suure-Jaani United 1
2.Suure-Jaani United 2
3.Paide Kumake
4.Sk Tääksi
5.Staabi- ja Sidepataljon
6.Spordiühing Tänav
7.EOS
8.BSC Reggae Boyz

alehis
05.12.11, 20:07
kui kainelt suure-jaani seekord siis mängib?:D

K2sn
05.12.11, 23:01
lol:D

elex
06.12.11, 01:39
Ma arvan et kained.
Paistab mängijad osalevad planeerimata turiiridel ja ei käitu korralikult?

elex
12.12.11, 23:35
Turniir on täis !

Registreeritud võistkonnad:

1.Suure-Jaani United 1
2.Suure-Jaani United 2
3.Paide Kumake
4.Sk Tääksi
5.Staabi- ja Sidepataljon
6.FC Kuremäe
7.FC Õieke
8.BSC Reggae Boyz
9.Rummu Dünamo
10.JK Tulevik
11.Spordiühing Tänav ???
12.EOS ???

Varu.SK Tääksi 94

elex
13.12.11, 23:45
Ajakava 17.12.2011-MEHED “Suure-Jaani United Cup 2011“.
Mängu pikkus 1x15
Võistlus toimub 17.12.2011 Tääksi Põhikooli võimlas. Algus kell 10.00
(aadress Tääksi küla,Suure-Jaani vald,Viljandimaa)
Info tel.51913293 Sergei Vassiljev

A - alagrupp
1 „SK Tääksi 94“
2 „Staabi- ja Sidepataljon“
3 „Suure-Jaani United“1
4 „Spordiühing Tänav“
5 „FC Kuremäe“
6 „FC Õieke“

B - alagrupp
1 „JK Viljandi Tulevik“
2 „SK Tääksi“
3 „Suure-Jaani United“2
4 „BSC Reggae Boyz“
5 „Rummu Dünamo“
6 „Paide Kumake“

1 10.00 A 1-6 „SK Tääksi 94“ - „FC Õieke“
2 10.18 B 1-6 „JK Viljandi Tulevik“- „Paide Kumake“
3 10.36 A 2-3 „Staabi- ja Sidepataljon“ - „Suure-Jaani United“1
4 10.54 B 2-3 „SK Tääksi“-„Suure-Jaani United“2
5 11.12 A 4-5 „Spordiühing Tänav“- „FC Kuremäe“
6 11.30 B 4-5 „BSC Reggae Boyz“ - „Rummu Dünamo“
7 11.48 A 1-2 „SK Tääksi 94“ - „Staabi- ja Sidepataljon“
8 12.06 B 1-2 „JK Viljandi Tulevik“ - „SK Tääksi“
9 12.24 A 3-4 „Suure-Jaani United“1 - „Spordiühing Tänav“
10 12.42 B 3-4 „Suure-Jaani United“2 - „BSC Reggae Boyz“
11 13.00 A 5-6 „FC Kuremäe“ - „FC Õieke“
12 13.18 B 5-6 „Rummu Dünamo“ - „Paide Kumake“
13 13.36 A 1-3 „SK Tääksi 94“ - „Suure-Jaani United“1
14 13.54 B 1-3 „JK Viljandi Tulevik“ - „Suure-Jaani United“2
15 14.12 A 2-5 „Staabi- ja Sidepataljon“ - „FC Kuremäe“
16 14.30 B 2-5 „SK Tääksi“ - „Rummu Dünamo“
17 14.48 A 6-4 „FC Õieke“ - „Spordiühing Tänav“
18 15.06 B 6-4 „Paide Kumake“ - „BSC Reggae Boyz“
19 15.24 A 1-5 „SK Tääksi 94“ - „FC Kuremäe“
20 15.42 B 1-5 „JK Viljandi Tulevik“ - „Rummu Dünamo“
21 16.00 A 2-4 „Staabi- ja Sidepataljon“ - „Spordiühing Tänav“
22 16.18 B 2-4 „SK Tääksi“ - „BSC Reggae Boyz“
23 16.36 A 3-6 „Suure-Jaani United“1- „FC Õieke“
24 16.54 B 3-6 „Suure-Jaani United“2 - „Paide Kumake“
25 17.12 A 1-4 „SK Tääksi 94“ - „Spordiühing Tänav“
26 17.30 B 1-4 „JK Viljandi Tulevik“ - „BSC Reggae Boyz“
27 17.48 A 2-6 „Staabi- ja Sidepataljon“ - „FC Õieke“
28 18.06 B 2-6 „SK Tääksi“ - „Paide Kumake“
29 18.24 A 5-3 „FC Kuremäe“ - „Suure-Jaani United“1
30 18.42 B 5-3 „Rummu Dünamo“ - „Suure-Jaani United“2
31 19.00 A1-B2
32 19.18 B1-A2
33 19.36 3 -4
34 19.54 FINAAL