PDA

View Full Version : VI. Suure-Jaani CUP 2012



elex
06.12.11, 01:46
VI. Suure-Jaani CUP 2012
Saalijalgpall

Korraldaja Suure-Jaani Vallavalitsus,
Suure-Jaani Gümnaasium ja Sander Projekt OÜ.
Läbiviia MTÜ Spordiklubi Suure-Jaani United.
Turniiril vilistavad EJL poolt litsenseeritud kohtunikud.

VANUSEKLASS ,AEG JA KOHT

L – 28.01.2012 Mehed
P – 29.01.2012 2004a. poisid
L – 04.02.2012 2001a. poisid
P - 05.02.2012 1998 tüdrukud
L – 18.02.2012 2000a. poisid
P – 19.02.2012 NAISED
P - 26.02.2012 Mehed (4+1)
L – 10.03.2012 1997a. poisid
P – 11.03.2012 2003a. poisid

Kõigis noorte vanuseklassides on lubatud osaleda kahel mängijal, kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal (sarnaselt EMV juhendile) ja poiste võistkonnas võivad mängida tüdrukud kes on sündinud vanuseklassi põhisünniaastale eelneval aastal.

Algus kell 09.00.

Võistlused toimuvad Suure-Jaani Gümnaasiumi spordihoones
(Tallinna 24 Suure-Jaani Viljandimaa ).

VÕISTLUSE TINGIMUSED

Väljak 40m x 20m.
Värav 3 X 2
Pall nr.3 2004a.-2003a.
Pall nr.4 2002a.-2000
Pall nr.5 1998a. – Mehed - Naised

Turniirile lubatakse kuni kaksteist võistkonda sõltuvalt registreerimise järjekorrast.
Mänguaeg sõltub meeskondade arvust(15-20 min.)Võistkonnad jagatakse kahte alagruppi,
alagruppide võitjad ja teisele kohale tulnud võistkonnad moodustavad omavahel
poolfinaalpaarid(A1-B2,B1-A2),kes selgitavad finalistid.
Kui võistluses (ühes vanuseklassis) osaleb kuni 7 võistkonda,siis mängitakse turniirisüsteemis(kõik kõikidega läbi).
Võistkonnas maksimum 12 mängijat.Väljakul korraga 5+1mängijat ja mehed 4+1.
Mängud toimuvad vastavalt jalgpalli määrustele.Juhendis reguleerimata küsimustes võtab vastu otsuse kohtunikekogu.
Kollane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist, punane kaart tähendab võistkonna mängijale 2 min eemaldamist ja jätab järgmise mängu vahele.
Väravavaht paneb palli mängu maast jalaga.Mängust püütud palli võib väravavaht käega ja jalaga üle poole platsi lüüa ja visata küll.
Meeskonna mängijad ja treenerid on kohustatud viibima mängu ajal väljaku küljejoone taga. Mängijate vahetus on lubatud ainult üle oma väljakupoolel asuva küljejoone.
Võistkonna esindaja peab võistluse korraldajale esitama mängijate nimekirja enne oma esimese mängu algust.
Mängijatel peab kaasas olema EJL mängija kaart või isikut tõendav dokument.
NB!Kõik võistkonnad jälgivad spordihoones kehtestatud käitumisreegeleid ja vastutavad oma asjade eest ise! Turniiri korraldajad ei vastuta varguste, vigastuste ega ka haigestumiste eest!

PAREMUSEJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Paremusjärjestus selgitatakse alagruppides punktide üldsumma põhjal,kusjuures võit annab kolm punkti, viik ühe punkti ja kaotus null punkti.Punktisummade võrdsuse korral määrab paremuse:
a) üldine väravate vahe
b) omavahelise mängu punktid
c) võitude arv
d) penaltid

REGISTREERIMINE

Turniiriks registreerida telefonil 51 91 32 93 Sergei Vassiljev või e-maili aadressil suurejaaniunited@gmail.com .

NB.Võistkonnad pääsevad turniirile registreerimise järjekorras.

OSAVÕTUMAKS
Osavõtumaks võistkonnal 65.-EUR mis tuleb tasuda Sander Projekt OÜ arvele 10220058770013 SEB Eesti Ühispank (selgituseks kirjutada meeskonna nimi).Kohapeal tasumiseks leppida eelnevalt kokku korraldajaga tel.51 91 32 93 või e-maili aadressil serka@paalalinn.com

AUTASUSTAMINE

Kolme parimat võistkonda autasustatakse karikatega ja medalitega .
Ülejäänud meeskonnad saavad meened.

Antud juhend on ühtlasi osavõtukutseks.

Maku
09.12.11, 20:57
19.02.2012 - Naiste turniir
Leisi JK Saarepiiga on tulemas

giant16
03.01.12, 16:34
SK Tääksi ka mõlemale meeste turniirile kirja ;)

elex
03.01.12, 22:58
SK Tääksi ka mõlemale meeste turniirile kirja ;)

OK! Olete registreeritud.

elex
18.01.12, 14:01
"Kuuendal Suure-Jaani CUP`l 2012" on veel vabu kohti !!!

Registreeritud võistkonnad:

L – 28.01.2012 Mehed (Men)…TÄIS!!!…

nr võistkond
1 Suure-Jaani United 1.(Est)
2 JK Rannu Vald (Est)
3 SK Tääksi (Est)
4 Suure-Jaani United 2.(Est)
5 FC Metropool (Est)
6 JK Vändra Vaprus (Est)
7 SK Jõgeva Noorus 96 (Est)
8 Ganvix (Est)
9 SK Imavere/Forss (Est)
10 FC Elva (Est)



P – 29.01.2012 2004 a. poisid (boys)...TÄIS!!!...

nr võistkond
1 Suure-Jaani United P.(Est)
2 FK Valka (Lat)
3 JK Tulevik (Est)
4 Suure-Jaani United T.(Est)
5 Rapla JK Atli (Est)
6 Tarvastu (Est)
7 JK Vändra Vaprus (Est)



L – 04.02.2012 2001 a. poisid (boys)

nr võistkond
1 SK Tääksi 2001 (Est)
2 JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
3 JK Tallinna Kalev II (Est)
4 JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
5 SK Tääksi 2002 (Est)
6 Põltsamaa JK Sport (Est)
7 Kohla-Järve Lootus (Est)
8 Pärnu Vaprus (Est)
9
10


P - 05.02.2012 1998 tüdrukud (girls)

nr võistkond
1 Suure-Jaani United (Est)
2 LNSK KRES`T`SATIK (Est)
3 JK Tulevik (Est)
4 SK 10 Premiun (Est)
5 JK Tammeka (Est)
6
7
8
9
10 Lõuna-Läänemaa JK ???


L – 18.02.2012 2000a. poisid (boys)

nr võistkond
1 SK Tääksi 2000 (Est)
2 JK Viljandi Tulevik (Est)
3 FC Elva/Rannu (Est)
4 Pärnu JK (Est)
5 SK Tääksi 2001 (Est)
6 FC Tartu (Est)
7 FC Elva (Est)
8
9
10



P – 19.02.2012 NAISED (Women)…
A
nr võistkond
1 JK Tulevik 1 (Est)
2 LNSK KRES`T`SATIK (Est)
3 FC Elva (Est)
4 JK Tammeka 1 (Est)
5 FC Warrior (Est)
6 JK Tulevik 2 (Est)
7 Lõuna-Läänemaa JK (Est)
8 Pärnu JK 1 (Est)
9 Pärnu JK 2 (Est)
10 JK Tammeka 2 (Est)
11 SK 10 Premiun (Est)
12






P - 26.02.2012 Mehed (Men)
A
nr võistkond
1 Suure-Jaani United 1 (Est)
2 Põltsamaa JK Sport (Est)
3 Viljandi JK Tulevik (Est)
4 Suure-Jaani United 2 (Est)
5 SK Tääksi (Est )
6 JK Villiger Puhja (Est)
7
8
9
10 FC Warrior (Est)- ???


L – 10.03.2012 1997 a. poisid (boys)

nr võistkond
1 Suure-Jaani United (Est)
2 JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
3 JK Rannu Vald (Est)
4 Võnnu SK (Est)
5 Pärnu JK (Est)
6 JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
7 FC Tartu (Est)
8 FC Elva (Est)
9
10 Ludzas Nss (Lat) ???


P – 11.03.2012 2003 a. poisid (boys)

nr võistkond
1 Suure-Jaani United 2003 (Est)
2 JK Viljandi Tulevik (Est)
3 FK Valka (Lat)
4 Võnnu SK (Est)
5 Suure-Jaani United 2004 (Est)
6 FC Warrior (Est)
7 Tarvastu (Est)
8 JK Vasalemma (Est)
9
10



Juurde saab registreerida suurejaaniunited@gmail.com või telefonil 51913293 Sergei Vassiljev

Higuaaaain ,
18.01.12, 20:35
Hei! kas 28. kuupäev natuke napakas ei tundu või? Sellel ajal toimuvad Spordihoones ju Maakonna meistrivõistlused(?)

heinz7
19.01.12, 12:19
Hei! kas 28. kuupäev natuke napakas ei tundu või? Sellel ajal toimuvad Spordihoones ju Maakonna meistrivõistlused(?)

kui arvestada seda, et 28.01 toimuva Suure-Jaani Cupi kohta esimene info liikus juba novembris aga Maakonna meistrikate info avalikustati detsembri lõpus alles, siis kumba turniiri toimumis aeg napakam tundub ???
ja nagu sa näha võid siis turniir on täis, nii et ei ole siin ka väga midagi arutada ja mina vähemalt usun, et kui maakonnakatele vähemalt 5 võistkonda kokku saadakse on isegi väga hästi, Suure-Jaanis poole rohkem võistkondi !
ühesõnaga on see kivi maakonnakate korraldaja kapsaaeda :) ja kui arvestada eelmist aastat, siis korraldus oli ka suht kehva. ise eelistan kindlasti Suure-Jaani turniiri aga see kõigest minu arvamus !

kaitz
20.01.12, 03:59
kui arvestada seda, et 28.01 toimuva Suure-Jaani Cupi kohta esimene info liikus juba novembris aga Maakonna meistrikate info avalikustati detsembri lõpus alles, siis kumba turniiri toimumis aeg napakam tundub ???
ja nagu sa näha võid siis turniir on täis, nii et ei ole siin ka väga midagi arutada ja mina vähemalt usun, et kui maakonnakatele vähemalt 5 võistkonda kokku saadakse on isegi väga hästi, Suure-Jaanis poole rohkem võistkondi !
ühesõnaga on see kivi maakonnakate korraldaja kapsaaeda :) ja kui arvestada eelmist aastat, siis korraldus oli ka suht kehva. ise eelistan kindlasti Suure-Jaani turniiri aga see kõigest minu arvamus !

Suht nõus selle jutuga:D

Higuaaaain ,
21.01.12, 16:00
kui arvestada seda, et 28.01 toimuva Suure-Jaani Cupi kohta esimene info liikus juba novembris aga Maakonna meistrikate info avalikustati detsembri lõpus alles, siis kumba turniiri toimumis aeg napakam tundub ???
ja nagu sa näha võid siis turniir on täis, nii et ei ole siin ka väga midagi arutada ja mina vähemalt usun, et kui maakonnakatele vähemalt 5 võistkonda kokku saadakse on isegi väga hästi, Suure-Jaanis poole rohkem võistkondi !
ühesõnaga on see kivi maakonnakate korraldaja kapsaaeda :) ja kui arvestada eelmist aastat, siis korraldus oli ka suht kehva. ise eelistan kindlasti Suure-Jaani turniiri aga see kõigest minu arvamus !

viie meeskonna kohta nii palju, et juba Tulevik paneb vist 3 meeskonda välja nii, et ma nüüd ei oska öelda, mis viiest meeskonnast jutt käib, ega Viljandi maakonnas ainult 2 tiimi peale Tuleviku ju ei pesitse??

elex
21.01.12, 23:04
Ma arvan küll,et see maakonna turniir saab ka täis....sest ainuke kes seal ei saa osaleda on meie...aga Viljandimaal peaks piisavalt palju jalgpallureid olema 10 satsi kokku saamiseks!

elex
23.01.12, 13:11
Ajakava „Suure-Jaani CUP 2012“
Laupäeval - 28.01.2012 Mehed
Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).


A-alagrupp

1. Suure-Jaani United 1
2. JK Vändra Vaprus
3. Türi Ganvix JK
4. SK Tääksi
5. SK Imavere/Forss

B-alagrupp

1. Suure-Jaani United 2
2. FC Elva
3. FC Metropool
4. SK Jõgeva Noorus 96
5. JK Rannu Vald


1. 10.00 A (1-2) Suure-Jaani United 1 - JK Vändra Vaprus
2. 10.20 B (1-2) Suure-Jaani United 2 - FC Elva
3. 10.40 A (3-4) Türi Ganvix JK - SK Tääksi
4. 11.00 B (3-4) FC Metropool - SK Jõgeva Noorus 96
5. 11.20 A (1-5) Suure-Jaani United 1 - SK Imavere/Forss
6. 11.40 B (1-5) Suure-Jaani United 2 - JK Rannu Vald
7. 12.00 A (2-3) JK Vändra Vaprus - Türi Ganvix JK
8. 12.20 B (2-3) FC Elva - FC Metropool
9. 12.40 A (4-5) SK Tääksi - SK Imavere/Forss
10. 13.00 B (4-5) SK Jõgeva Noorus 96 - JK Rannu Vald
11. 13.20 A (1-3) Suure-Jaani United 1 - Türi Ganvix JK
12. 13.40 B (1-3) Suure-Jaani United 2 - FC Metropool
13. 14.00 A (4-2) SK Tääksi - JK Vändra Vaprus
14. 14.20 B (4-2) SK Jõgeva Noorus 96 - FC Elva
15. 14.40 A (3-5) Türi Ganvix JK - SK Imavere/Forss
16. 15.00 B (3-5) FC Metropool - JK Rannu Vald
17. 15.20 A (1-4) Suure-Jaani United 1 - SK Tääksi
18. 15.40 B (1-4) Suure-Jaani United 2 - SK Jõgeva Noorus 96
19. 16.00 A (2-5) JK Vändra Vaprus - SK Imavere/Forss
20. 16.20 B (2-5) FC Elva - JK Rannu Vald
21. 16.40 A5-B5
22. 17.00 A1-B2
23. 17.20 A4-B4
24. 17.40 B1-A2
25. 18.00 A3-B3
26. 18.20 3-4 koht
27. 18.40 FINAAL

elex
23.01.12, 17:55
Pühapäeval - 29.01.2012 2004 poisid.
Mänguaeg 1x12 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 20 min.enne oma esimese mängu algust,väljakul korraga 5 +1 ,värav 2x3 , pall nr.3.
Mängime turniiri süsteemis,kõik kõigiga läbi . Iga võistkond saab 6 mängu x12min.= 1t.12 minutit.


1 Suure-Jaani United P. (Est)
2 FC Tarvastu (Est)
3 JK Tulevik (Est)
4 Rapla JK Atli (Est)
5 JK Vändra Vaprus (Est)
6 Suure-Jaani United T.(Est)
7 FK Valka (Lat)

1 10.00 Suure-Jaani United P. - Suure-Jaani United T.
2 10.15 FC Tarvastu - JK Tulevik
3 10.30 Rapla JK Atli - JK Vändra Vaprus
4 10.45 FK Valka - Suure-Jaani United P.
5 11.00 Suure-Jaani United T. – FC Tarvastu
6 11.15 JK Tulevik - JK Vändra Vaprus
7 11.30 Rapla JK Atli - FK Valka
8 11.45 Suure-Jaani United P. - JK Vändra Vaprus
9 12.00 FC Tarvastu - Rapla JK Atli
10 12.15 Suure-Jaani United T. - JK Vändra Vaprus
11 12.30 FK Valka - FC Tarvastu
12 12.45 Suure-Jaani United T. - JK Tulevik
13 13.00 Rapla JK Atli - Suure-Jaani United P.
14 13.15 FK Valka - JK Tulevik
15 13.30 FC Tarvastu -Suure-Jaani United P.
16 13.45 JK Vändra Vaprus - FK Valka
17 14.00 Rapla JK Atli - Suure-Jaani United T.
18 14.15 Suure-Jaani United P. - JK Tulevik
19 14.30 FC Tarvastu - JK Vändra Vaprus
20 14.45 Suure-Jaani United T. - FK Valka
21 15.00 JK Tulevik - Rapla JK Atli

Juri89
24.01.12, 16:37
Korraldaja Suure-Jaani Vallavalitsus,Suure-Jaani Gümnaasium ja Sander Projekt OÜ.
Läbiviia MTÜ Spordiklubi Suure-Jaani United.

Mingi huumor või?:) 3 korraldavat asutust ja siis veel ürituse läbiviia:);)

Canku
24.01.12, 21:34
26.02.2012 toimuvale meeste turniirile "Kaljukotkad" kirja panna paluks!

elex
24.01.12, 22:26
Korraldaja Suure-Jaani Vallavalitsus,Suure-Jaani Gümnaasium ja Sander Projekt OÜ.
Läbiviia MTÜ Spordiklubi Suure-Jaani United.

Mingi huumor või?:) 3 korraldavat asutust ja siis veel ürituse läbiviia:);)

Tore,et tundsite huvi korraldajate vastu.Suure-Jaani vallas tegutseb jalgpallikool mida hoiab üleval Suure-Jaani Vallavalitsus.Suure-Jaani Gümnaasium omab suurepärast võimlat mis annab võimaluse seal võistlusi korraldada (sellel põhjusel on ka mõne turniiri nimetus Suure-Jaani Gümnaasiumi Cup).Sander Projekt OÜ muretseb auhinnad.MTÜ Spordiklubi Suure-Jaani United teeb eelnimetatud asutustega koostööd, omab litsentseeritud treenerit ja organiseerib kohtunikud ning viib läbi turniire millega siiani on kõik rahul olnud....Ma ei näe siin mitte midagi imelikku.

Tore ju kui tehakse omavahel koostööd ja kõik koostööpartnerid on mainitud.

elex
24.01.12, 22:28
26.02.2012 toimuvale meeste turniirile "Kaljukotkad" kirja panna paluks!

Ma registreerin teid ära,aga võtke ühendust suurejaaniunited@gmail.com või tel. 51913293....või jätke mulle siin privaatsõnumiga oma kontaktandmed!

elex
28.01.12, 23:11
„Suure-Jaani CUP 2012“
Laupäeval - 28.01.2012 Mehed


I JK Vändra Vaprus
II FC Elva
III SK Jõgeva Noorus 96
VI Türi Ganvix JK
V FC Metropool
VI SK Imavere/Forss
VII Suure-Jaani United 1
VII Suure-Jaani United 2
IX SK Tääksi
X JK Rannu Vald

elex
30.01.12, 19:07
Pühapäeval - 29.01.2012 2004 poisid.

I .Rapla JK Atli (Est)
II .Suure-Jaani United P. (Est)
III. JK Vändra Vaprus (Est)
IV. FK Valka (Lat)
V. Suure-Jaani United T.(Est)
VI. JK Tulevik (Est)
VII. FC Tarvastu (Est)

elex
30.01.12, 19:10
Ajakava „Suure-Jaani CUP 2012“
Laupäeval - 04.02.2012 2001 poisid
Mänguaeg 1x17 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).


A-alagrupp

1. SK Tääksi 2001
2. JK Tallinna Kalev II
3. Pärnu Vaprus
4. JK Viljandi Tulevik 1

B-alagrupp

1. SK Tääksi 2002
2. Kohla-Järve Lootus
3. Põltsamaa JK Sport
4. JK Viljandi Tulevik 2


1. 10.00 A (1-4) SK Tääksi 2001 - JK Viljandi Tulevik 1
2. 10.20 B (1-4) SK Tääksi 2002 - JK Viljandi Tulevik 2
3. 10.40 A (2-3) JK Tallinna Kalev II - Pärnu Vaprus
4. 11.00 B (2-3) Kohla-Järve Lootus - Põltsamaa JK Sport
5. 11.20 A (1-3) SK Tääksi 2001 - Pärnu Vaprus
6. 11.40 B (1-3) SK Tääksi 2002- Põltsamaa JK Sport
7. 12.00 A (4-2) JK Viljandi Tulevik 1 - JK Tallinna Kalev II
8. 12.20 B (4-2) JK Viljandi Tulevik 2 - Kohla-Järve Lootus
9. 12.40 A (1-2) SK Tääksi 2001 - JK Tallinna Kalev II
10. 13.00 B (1-2) SK Tääksi 2002 - Kohla-Järve Lootus
11. 13.20 A (3-4) Pärnu Vaprus - JK Viljandi Tulevik 1
12. 13.40 B (3-4) Põltsamaa JK Sport - JK Viljandi Tulevik 2
13. 14.00 A4-B4
14. 14.20 A1-B2
15. 14.40 B1-A2
16. 15.00 A3-B3
17. 15.20 3-4
18. 15.40 FINAAL

elex
30.01.12, 19:11
VI Suure-Jaani CUP 2012“
Pühapäeval - 05.02.2012 1998 tüdrukud.
Mänguaeg 1x25 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 20 min.enne oma esimese mängu algust).


1 Suure-Jaani United (Est)
2 SK 10 Premium (Est)
3 JK ViljandiTulevik (Est)
4 JK Tammeka (Est)
5 LNSK KRES`T`SATIK (Est)


1 10.00 1-2 Suure-Jaani United - SK 10 Premium
2 10.30 3-4 JK ViljandiTulevik - JK Tammeka
3 11.00 1-5 Suure-Jaani United - LNSK KRES`T`SATIK
4 11.30 2-3 SK 10 Premium - JK ViljandiTulevik
5 12.00 4-5 JK Tammeka - LNSK KRES`T`SATIK
6 12.30 1-3 Suure-Jaani United - JK ViljandiTulevik
7 13.00 4-2 JK Tammeka - SK 10 Premium
8 13.30 3-5 JK ViljandiTulevik - LNSK KRES`T`SATIK
9 14.00 1-4 Suure-Jaani United - JK Tammeka
10 14.30 2-5 SK 10 Premium - LNSK KRES`T`SATIK

elex
01.02.12, 22:54
Ma registreerin teid ära,aga võtke ühendust suurejaaniunited@gmail.com või tel. 51913293....või jätke mulle siin privaatsõnumiga oma kontaktandmed!

Lp."Kaljukotkad" esindaja.Olete hetkel registreeritud küsimärgi all,sest te pole siiani jätnud mulle oma kontaktisiku andmeid kellega ma saaksin vajadusel ühendust võtta.Kui te endiselt soovite turniiril osaleda võtke julgelt minuga ühendust!

elex
03.02.12, 22:40
"Kuuendal Suure-Jaani CUP`l 2012" on veel vabu kohti !!!

Registreeritud võistkonnad:

L – 18.02.2012 2000a. poisid (boys)

nr võistkond
1 SK Tääksi 2000 (Est)
2 JK Viljandi Tulevik (Est)
3 FC Elva/Rannu (Est)
4 Pärnu JK (Est)
5 SK Tääksi 2001 (Est)
6 FC Tartu (Est)
7 FC Elva (Est)
8 JK Vändra Vaprus (Est)
9
10



P – 19.02.2012 NAISED (Women)…
A
nr võistkond
1 JK Tulevik 1 (Est)
2 LNSK KRES`T`SATIK (Est)
3 FC Elva (Est)
4 JK Tammeka 1 (Est)
5 FC Warrior (Est)
6 JK Tulevik 2 (Est)
7 Lõuna-Läänemaa JK (Est)
8 Pärnu JK 1 (Est)
9 Pärnu JK 2 (Est)
10 JK Tammeka 2 (Est)
11 SK 10 Premiun (Est)
12







P - 26.02.2012 Mehed (Men)
A
nr võistkond
1 Suure-Jaani United 1 (Est)
2 Põltsamaa JK Sport (Est)
3 Viljandi JK Tulevik (Est)
4 Suure-Jaani United 2 (Est)
5 SK Tääksi (Est )
6 JK Villiger Puhja (Est)
7 JK Vändra Vaprus (Est)
8 Kaljukotkad (Est)
9 Pärnu Vapruse 96 (Est)
10 FC Tarvastu (Est)


L – 10.03.2012 1997 a. poisid (boys)

nr võistkond
1 Suure-Jaani United (Est)
2 JK Viljandi Tulevik 1 (Est)
3 JK Rannu Vald (Est)
4 Võnnu SK (Est)
5 Pärnu JK (Est)
6 JK Viljandi Tulevik 2 (Est)
7 FC Tartu (Est)
8 FC Elva (Est)
9
10 Ludzas Nss (Lat) ???


P – 11.03.2012 2003 a. poisid (boys)

nr võistkond
1 Suure-Jaani United 2003 (Est)
2 JK Viljandi Tulevik (Est)
3 FK Valka (Lat)
4 Võnnu SK (Est)
5 Suure-Jaani United 2004 (Est)
6 FC Warrior (Est)
7 Tarvastu (Est)
8 JK Vasalemma (Est)
9 FC Otepää (Est)
10


Juurde saab registreerida suurejaaniunited@gmail.com või telefonil 51913293 Sergei Vassiljev

elex
06.02.12, 00:58
„Suure-Jaani CUP 2012“
Laupäeval - 04.02.2012 2001 poisid


I .Pärnu Vaprus
II. Põltsamaa JK Sport
III. Kohla-Järve Lootus
IV. JK Viljandi Tulevik 1
V. JK Tallinna Kalev II
VI. SK Tääksi 2002
VII. JK Viljandi Tulevik 2
VIII. SK Tääksi 2001

elex
06.02.12, 01:03
VI Suure-Jaani CUP 2012“
Pühapäeval - 05.02.2012 1998 tüdrukud.

I. SK 10 Premium (Est)
II. LNSK KRES`T`SATIK (Est)
III. Suure-Jaani United (Est)
IV. JK ViljandiTulevik (Est)
V. JK Tammeka (Est)

elex
10.02.12, 22:25
Ajakava „VI Suure-Jaani CUP 2012“

Laupäeval - 18.02.2012 2000 poisid
Mänguaeg 1x17 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).


A-alagrupp

1. SK Tääksi 2001
2. FC Elva/Rannu
3. JK Vändra Vaprus
4. JK Viljandi Tulevik

B-alagrupp

1. SK Tääksi 2000
2. FC Elva
3. Pärnu JK
4. FC Tartu


1. 10.00 A (1-4) SK Tääksi 2001 - JK Viljandi Tulevik
2. 10.20 B (1-4) SK Tääksi 2000 - FC Tartu
3. 10.40 A (2-3) FC Elva/Rannu – JK Vändra Vaprus
4. 11.00 B (2-3) FC Elva - Pärnu JK
5. 11.20 A (1-3) SK Tääksi 2001 - JK Vändra Vaprus
6. 11.40 B (1-3) SK Tääksi 2000 - Pärnu JK
7. 12.00 A (4-2) JK Viljandi Tulevik - FC Elva/Rannu
8. 12.20 B (4-2) FC Tartu - FC Elva
9. 12.40 A (1-2) SK Tääksi 2001 - FC Elva/Rannu
10. 13.00 B (1-2) SK Tääksi 2000 - FC Elva
11. 13.20 A (3-4) JK Vändra Vaprus - JK Viljandi Tulevik
12. 13.40 B (3-4) Pärnu JK - FC Tartu
13. 14.00 A4-B4
14. 14.20 A1-B2
15. 14.40 B1-A2
16. 15.00 A3-B3
17. 15.20 3-4
18. 15.40 FINAAL

elex
10.02.12, 22:26
Ajakava „Suure-Jaani CUP 2012“

Pühapäev - 19.02.2012 NAISED
Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).


A-alagrupp

1. SK 10 Premiun
2. JK Tammeka 2
3. Pärnu JK 1
4. FC Elva
5. LNSK KRES`T`SATIK

B-alagrupp

1. JK Tulevik
2. JK Tammeka 1
3. Pärnu JK 2
4. FC Warrior
5. Lõuna-Läänemaa JK


1. 10.00 A (1-2) SK 10 Premiun - JK Tammeka 2
2. 10.20 B (1-2) JK Tulevik - JK Tammeka 1
3. 10.40 A (3-4) Pärnu JK 1 - FC Elva
4. 11.00 B (3-4) Pärnu JK 2 - FC Warrior
5. 11.20 A (1-5) SK 10 Premiun - LNSK KRES`T`SATIK
6. 11.40 B (1-5) JK Tulevik - Lõuna-Läänemaa JK
7. 12.00 A (2-3) JK Tammeka 2 - Pärnu JK 1
8. 12.20 B (2-3) JK Tammeka 1 - Pärnu JK 2
9. 12.40 A (4-5) FC Elva - LNSK KRES`T`SATIK
10. 13.00 B (4-5) FC Warrior - Lõuna-Läänemaa JK
11. 13.20 A (1-3) SK 10 Premiun - Pärnu JK 1
12. 13.40 B (1-3) JK Tulevik - Pärnu JK 2
13. 14.00 A (4-2) FC Elva - JK Tammeka 2
14. 14.20 B (4-2) FC Warrior - JK Tammeka 1
15. 14.40 A (3-5) Pärnu JK 1 - LNSK KRES`T`SATIK
16. 15.00 B (3-5) Pärnu JK 2 - Lõuna-Läänemaa JK
17. 15.20 A (1-4) SK 10 Premiun - FC Elva
18. 15.40 B (1-4) JK Tulevik - FC Warrior
19. 16.00 A (2-5) JK Tammeka 2 - LNSK KRES`T`SATIK
20. 16.20 B (2-5) JK Tammeka 1 - Lõuna-Läänemaa JK
21. 16.40 A5-B5
22. 17.00 A1-B2
23. 17.20 A4-B4
24. 17.40 B1-A2
25. 18.00 A3-B3
26. 18.20 3-4 koht
27. 18.40 FINAAL

Slic
12.02.12, 17:44
FC Tarvastu võtaks osa 26.02 turniirist.

elex
20.02.12, 19:43
Ajakava „Suure-Jaani CUP 2012“
Pühapäeval - 26.02.2012 Mehed
Mänguaeg 1x18 min. jooksvalt.
(Turniiri algus 10.00.Võistkonnad peavad kohal olema vähemalt 15 min.enne oma esimese mängu algust).


A-alagrupp

1. Suure-Jaani United 1
2. Põltsamaa JK Sport
3. Pärnu JK Vaprus 96
4. FC Tarvastu
5. Viljandi JK Tulevik

B-alagrupp

1. Suure-Jaani United 2
2. JK Villiger Puhja
3. JK Vändra Vaprus
4. SK Tääksi
5. Kaljukotkad


1. 10.00 A (1-2) Suure-Jaani United 1 - Põltsamaa JK Sport
2. 10.20 B (1-2) Suure-Jaani United 2 - JK Villiger Puhja
3. 10.40 A (3-4) Pärnu JK Vaprus 96 - FC Tarvastu
4. 11.00 B (3-4) JK Vändra Vaprus - SK Tääksi
5. 11.20 A (1-5) Suure-Jaani United 1 - Viljandi JK Tulevik
6. 11.40 B (1-5) Suure-Jaani United 2 - Kaljukotkad
7. 12.00 A (2-3) Põltsamaa JK Sport - Pärnu JK Vaprus 96
8. 12.20 B (2-3) JK Villiger Puhja - JK Vändra Vaprus
9. 12.40 A (4-5) FC Tarvastu - Viljandi JK Tulevik
10. 13.00 B (4-5) SK Tääksi - Kaljukotkad
11. 13.20 A (1-3) Suure-Jaani United 1 - Pärnu JK Vaprus 96
12. 13.40 B (1-3) Suure-Jaani United 2 - JK Vändra Vaprus
13. 14.00 A (4-2) FC Tarvastu - Põltsamaa JK Sport
14. 14.20 B (4-2) SK Tääksi - JK Villiger Puhja
15. 14.40 A (3-5) Pärnu JK Vaprus 96 - Viljandi JK Tulevik
16. 15.00 B (3-5) JK Vändra Vaprus - Kaljukotkad
17. 15.20 A (1-4) Suure-Jaani United 1 - FC Tarvastu
18. 15.40 B (1-4) Suure-Jaani United 2 - SK Tääksi
19. 16.00 A (2-5) Põltsamaa JK Sport - Viljandi JK Tulevik
20. 16.20 B (2-5) JK Villiger Puhja - Kaljukotkad
21. 16.40 A5-B5
22. 17.00 A1-B2
23. 17.20 A4-B4
24. 17.40 B1-A2
25. 18.00 A3-B3
26. 18.20 3-4 koht
27. 18.40 FINAAL

elex
24.02.12, 13:51
Kuna "Kaljukotkad" loobusid täna öösel ootamatult turniirist,siis kui keegi soovib osaleda,andke kindlasti teada!!!!!!

hannes10
25.02.12, 15:08
Kuna "Kaljukotkad" loobusid täna öösel ootamatult turniirist,siis kui keegi soovib osaleda,andke kindlasti teada!!!!!!

Tere,

kas koht alles?

elex
25.02.12, 16:59
Koht on alles.Kui soovite siis saate osaleda.Võtke minuga ühendust 51913293.