kas keegi annaks mingit infi, et kes sinna kõige uuema seisuga kuuluvad.Meil nagu mäng nendega pühapäeval.
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
U-17
Collapse
X
-
Originally posted by willane
kui Kink ei mahu, siis on selge, et poliitika. loodan, et siiski mahub ...Rise and rise again until lambs become lions!
Vaprus - Athletic Club - Rosenborg
Kommentaar
-
Ah krt eks ta tahab sinna ikka minna aga uhke või mitte krt küll ajab ju närvi kui sa oled nii krdi hea ja ei saa IKKA mitte kuidagi koondisesse. Nägin viimast noorte mängu kus U-17 mängis omavahel ning tarmo pool võitis mingi 5:3 või 5:4.
Tarmolt 2 väravat ja 2 väravasöötu POOLKAITSJANA! Ei pandud teda isega ründesse, tarmo oli mängu parim ja oli näha, et tegelikult pingutas kõvasti, et saada koondisesse.
Kas ta saab või mitte selgub arvatavasti nädalavahetusel aga kui ei saa siis on lihtsalt...
btw see mäng oli u. kuu aega tagasi!kes veel ei tea, aastaks on tal 1985
Kommentaar
-
Kink koondises
Eesti U-18 koondis, kes sõidab Moskvasse rahvusvahelisele turniirile. Koondisse valiti 18 mängijat, kellest Venemaale sõidab 16:
Timo AFANASJEV (27.02.1985) - Tartu JK Tammeka
Andrei ANTONOV (27.01.1985) - FC Valga
Alo DUPIKOV (05.11.1985) - JK Tervis Pärnu
Vitali ISHTSHUK (26.09.1985) - FC Flora Kehtna
Kristo KASEMETS (03.06.1985) - Pärnu JK
Tarmo KINK (06.10.1985) - Narva JK Trans
Ragnar KLAVAN (30.10.1985) - FC Elva
Oliver KONSA (04.03.1985) - Tartu JK Tammeka
Mati LEMBER (21.07.1985) - FC Valga
Raido RAUDNAGEL (02.07.1985) - JK Tervis Pärnu
Sander REELO (10.03.1985) - FC Lelle
Aleksei SAVITSKI (03.10.1985) - S.C. Real
Priit SIREL (26.12.1985) - JK Tervis Pärnu
Sander SOMELAR (27.11.1985) - Põltsamaa JK Sport
Stanislav ZVARÕTSH (23.09.1985) - Tartu JK Tammeka
Heikki TALIMAA (14.03.1985) - FC Elva
Ragnar TIIDEBERG (29.03.1985) - Tartu JK Tammeka
Aleksei VAIN (12.05.1985) - FC Ajax
Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.
Kommentaar
-
Vastus teemale 'U-17'
viimastel andmetel on u17 koondis selline:
1.Avdejenkov Aleksei 14. Juun. 1986 Pärnu Kalev SK
2.Girisin Dmitri 18. Aug. 1986 FC Flora
3.Gurtsioglujants Jevgeni 03. Apr. 1986 SK Inmeta
4.Gussev Vladislav 26. Aug. 1986 JK Mekuur
5.Ishtsuk Mihail 23. Sept. 1986 FC Flora Kehtna
6.Kuusk Rait 21. Mai 1986 FC Flora Kehtna
7.Lemetsaar Reijo 13. Apr. 1986 FC Flora Kehtna
8.Maalinn Gunnar 29. Jaan. 1986 SK Inmeta
9.Maksimov Oleg 29. Jaan. 1986 SK Inmeta
10.Martinson Magnus 25. Veeb. 1986 Põltsamaa Sport
11.Pikker Priit 15. Märts 1986 Pärnu Kalev SK
12.Roops Siim 04. Märts 1986 JK Tammeka
13.Rulkov Aleksandr 22.Juul. 1986 SK Inmeta
14.Sadrin Andrei 18. Juul. 1986 Pärnu Kalev SK
15.Siim Kauri 04. märts 1986 Pärnu Kalev SK
16.Sildoja Siim 21.märts 1986 FC Flora Kehtna
17.Treumuth Siim 17. Veebr. 1986 Pärnu Kalev SK
18.Valejev Indrek 02. Veebr. 1986 Põltsamaa JK Sport
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar