320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kuu mängijad?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuu mängijad?

    Et meistriliiga mängude jälgimisel ja kommenteerimisel ka mingi praktiline sisu oleks, võiks www.soccernet teiste euroopa liigade eeskujul meistriliiga kuu mängijad nimetada. kas siis treenereid küsitledes või soccerneti asjatundjate abil. Seni pole küll tähele pannud, et Eestis keegi taolist auhinda välja annaks. Meeleolukas vimpel oleks nii tunnustuseks mängijale kui annaks ka võimaluse soccerneti reklaamida "a la "Soccernet.ee kuu mängija".

    #2
    hea mõte. ja kuu mängija pildi võiks riputada soccerneti portaali avalehe ääretulpa, kust siis klikkides tuleks esile väikesed diiteilsid, millega vend on ennem hakkama saanud ja miks just tema selle au osaliseks sai.

    jätkake...

    Kommentaar


      #3
      Hea idee aga soccernetlased vaevalt oma laiskuses seda suudavad teha...

      Kommentaar


        #4
        pakux...

        pakux kuuparimax Gruznovi, kuna ta on juba niipalju väravaid tagunud.. või siis Kink, kes debüütmängus, FC Flora vs Narva, värava lõi
        õnn soosib nõrgemaid

        Kommentaar


          #5
          Mina annaks "parimad 11":

          Väravas - Djatsenko (Trans)
          Kaitse - Saviauk, Allas, Stepanov (Flora)
          Hohlov-Simson (Levadia M)
          Poolik - Leetma, Smirnov (TVMK)
          Reim ( Flora)
          Shvets (Levadia M)
          Rünnak - Gruznov (Transa)
          Ustritski ( Tulevik)


          Aga kui panustada ühele siis - GRUZNOV

          Kommentaar


            #6
            mina pakun jälle "parima tiitli" tibule heade tõrjete eest Transi-Flora mängus.

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by märt


              mina pakun jälle "parima tiitli" tibule heade tõrjete eest Transi-Flora mängus.
              naljamees oled või?? kui veel ei ole tasuks järelemõelda ja kutseliseks hakkata

              super maksim on kuu parim

              Kommentaar


                #8
                Tegutseme selles suunas.

                Jalgpallihaigla osad liikmed on sellele juba pikemat aega mõelnud ning ilmselt hakkame ka peatselt sellist auhinda välja andma, Kas ja kui palju me neid anname vajab veel arytamist. Ma mõtlesin siin ,et kas ainult ühele mängijale või näit: ründaja ,poolkaitsja,äär ,kaitsja,väravavaht ,treener, vahetus jne. eraldi. Pakkuge välja ,mis rahvas arvab. Lisaks võiks ka kuu parima koosseisu valida jne.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  ühest küljest kui iga positsiooni autasustada, siis nagu läheb asi kirjuks, ka väärtus ei ole päris see enam siis. Samas jälle jäävad vastasel juhul paratamatult domineerima ründavamad pelarid. siiski perfecto variant oleks

                  "Kuu tuus" ja "kuu 11 kuuma", ehk siis 1 auhind per mängija ja sümboolne tiim

                  Kommentaar


                    #10
                    Selle kuu parimaks pakuks mina ka esialgsete tulemuste taustal Gruznovi poissi!:P
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      #11
                      ma arvan et kuu parim mangija ja parim noormangija oleks hea idee

                      Kommentaar


                        #12
                        See on väga hea mõte. Tuleks valida kuu mängijad kõikidele positsioonidele.

                        Praeguseni on parimad:

                        Väravas: Jaroszewski
                        Kaitse: Kalimullin, Pärnpuu, Kurjanov, Skiperski
                        Poolkaitse: Zahhovaiko, Kristal, Gorjatšov, Tjunin
                        Rünne: Gruznov, V. Leitan

                        Kommentaar


                          #13
                          Kuu lugu

                          Austet tegelased

                          Esiteks, pooldan kindlasti varianti valida kuu mängija ja vahest ka noormängija. Igale positsioonile auhindu andma hakata esiteks devalveerib seda, teiseks on Eestis vaid käputäis inimesi, kes näevad piisavalt palju mänge, et mingeid adekvaatseid hinnanguid anda. Ühte mängijat on ses suhtes ka parem valida. MIs puutub ebavõrdsusesse ründjate kasuks, siis pole midagi peale hakata - elu on selline. Vana teada tuntud tõde ju näiteks see, et kui meeskond kaotab on süüdi kaitse ja väravaht ning kui meeskond võidab, siis tehti seda tänu ründajatele
                          Parim mängija: Gruznov - Trans
                          Parim noormängija: Klavan - Tulevik


                          Järgmine aasta mängime esimeses divisionis - up the Rams
                          Eestlane Finsbury Parkis

                          Kommentaar


                            #14
                            Justjust, et kaitse-v2ravavaht hoiavad puuri puhtana ja siis ryndajad kindlustavad viigi.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #15
                              Minu arvates võiks iga kuu valida parima mängija, parima noormängija ja parima treeneri. Tundub piisav... ja kergem ka ajalehtedesse sokutada selle seltskonna jaoks, kes Eesti meistrivõistlusi pidevalt ei jälgi.
                              Parim 11 oleks mõttekam nimetada korra-kaks hooajas.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X