PDA

View Full Version : kuu mängijad?

priity
18.04.02, 01:42
Et meistriliiga mängude jälgimisel ja kommenteerimisel ka mingi praktiline sisu oleks, võiks www.soccernet teiste euroopa liigade eeskujul meistriliiga kuu mängijad nimetada. kas siis treenereid küsitledes või soccerneti asjatundjate abil. Seni pole küll tähele pannud, et Eestis keegi taolist auhinda välja annaks. Meeleolukas vimpel oleks nii tunnustuseks mängijale kui annaks ka võimaluse soccerneti reklaamida "a la "Soccernet.ee kuu mängija".

pastakanovic
18.04.02, 02:02
hea mõte. ja kuu mängija pildi võiks riputada soccerneti portaali avalehe ääretulpa, kust siis klikkides tuleks esile väikesed diiteilsid, millega vend on ennem hakkama saanud ja miks just tema selle au osaliseks sai.

jätkake...

Jyrka
18.04.02, 02:07
Hea idee aga soccernetlased vaevalt oma laiskuses seda suudavad teha... :(

Brasco
18.04.02, 14:32
pakux kuuparimax Gruznovi, kuna ta on juba niipalju väravaid tagunud.. või siis Kink, kes debüütmängus, FC Flora vs Narva, värava lõi

Jaak
18.04.02, 15:30
Mina annaks "parimad 11":

Väravas - Djatsenko (Trans)
Kaitse - Saviauk, Allas, Stepanov (Flora)
Hohlov-Simson (Levadia M)
Poolik - Leetma, Smirnov (TVMK)
Reim ( Flora)
Shvets (Levadia M)
Rünnak - Gruznov (Transa)
Ustritski ( Tulevik)

Aga kui panustada ühele siis - GRUZNOV

PraS
18.04.02, 19:50
mina pakun jälle "parima tiitli" tibule heade tõrjete eest Transi-Flora mängus.

eston maravilha
18.04.02, 20:50
Originally posted by märt

mina pakun jälle "parima tiitli" tibule heade tõrjete eest Transi-Flora mängus.

naljamees oled või?? kui veel ei ole tasuks järelemõelda ja kutseliseks hakkata

super maksim on kuu parim

ROOTSI KUNN
18.04.02, 21:01
Jalgpallihaigla osad liikmed on sellele juba pikemat aega mõelnud ning ilmselt hakkame ka peatselt sellist auhinda välja andma, Kas ja kui palju me neid anname vajab veel arytamist. Ma mõtlesin siin ,et kas ainult ühele mängijale või näit: ründaja ,poolkaitsja,äär ,kaitsja,väravavaht ,treener, vahetus jne. eraldi. Pakkuge välja ,mis rahvas arvab. Lisaks võiks ka kuu parima koosseisu valida jne.

dreyd
18.04.02, 21:32
ühest küljest kui iga positsiooni autasustada, siis nagu läheb asi kirjuks, ka väärtus ei ole päris see enam siis. Samas jälle jäävad vastasel juhul paratamatult domineerima ründavamad pelarid. siiski perfecto variant oleks

"Kuu tuus" ja "kuu 11 kuuma", ehk siis 1 auhind per mängija ja sümboolne tiim

Tundmatu
18.04.02, 21:38
Selle kuu parimaks pakuks mina ka esialgsete tulemuste taustal Gruznovi poissi!:P

Jyrka
18.04.02, 23:14
ma arvan et kuu parim mangija ja parim noormangija oleks hea idee :õnnelik:

raido
18.04.02, 23:26
See on väga hea mõte. Tuleks valida kuu mängijad kõikidele positsioonidele.

Praeguseni on parimad:

Väravas: Jaroszewski
Kaitse: Kalimullin, Pärnpuu, Kurjanov, Skiperski
Poolkaitse: Zahhovaiko, Kristal, Gorjatšov, Tjunin
Rünne: Gruznov, V. Leitan

Chazlor
19.04.02, 06:41
Austet tegelased

Esiteks, pooldan kindlasti varianti valida kuu mängija ja vahest ka noormängija. Igale positsioonile auhindu andma hakata esiteks devalveerib seda, teiseks on Eestis vaid käputäis inimesi, kes näevad piisavalt palju mänge, et mingeid adekvaatseid hinnanguid anda. Ühte mängijat on ses suhtes ka parem valida. MIs puutub ebavõrdsusesse ründjate kasuks, siis pole midagi peale hakata - elu on selline. Vana teada tuntud tõde ju näiteks see, et kui meeskond kaotab on süüdi kaitse ja väravaht ning kui meeskond võidab, siis tehti seda tänu ründajatele :)
Parim mängija: Gruznov - Trans
Parim noormängija: Klavan - Tulevik

Järgmine aasta mängime esimeses divisionis - up the Rams

Jaan
19.04.02, 09:20
Justjust, et kaitse-v2ravavaht hoiavad puuri puhtana ja siis ryndajad kindlustavad viigi.

mcnamara
19.04.02, 14:15
Minu arvates võiks iga kuu valida parima mängija, parima noormängija ja parima treeneri. Tundub piisav... ja kergem ka ajalehtedesse sokutada selle seltskonna jaoks, kes Eesti meistrivõistlusi pidevalt ei jälgi.:)
Parim 11 oleks mõttekam nimetada korra-kaks hooajas.

ROOTSI KUNN
19.04.02, 15:23
Arvamused väga lahku ei lähegi ning laupäevasel Jalgpallihaigla koosolekul paneme asjad paika.
Ilmselt jäädakse sellise variandi peale:
1. kuu parim mängija
2. parim noor mängija(U-21)
3.parim koosseis või vooru parim koosseis
4. parim treener

Aga eks Haigla otsustab ning auhinnaks oleks mingi mälestusese.

Miq
19.04.02, 19:13
Originally posted by ROOTSI KUNN

Arvamused väga lahku ei lähegi ning laupäevasel Jalgpallihaigla koosolekul paneme asjad paika.
1. kuu parim mängija
4. parim treener

Aga eks Haigla otsustab ning auhinnaks oleks mingi mälestusese.

Ühtin ka nende arvamusega, kes usuvad, et parimat koosseisu pole mõtet välja anda - meil pole neid ju, kes käiks kõiki mänge vaatamas ja samas ei suuda ka suur enamus nii subjektiivseks jääda, et saaks 11 meest välja käia. Lihtsalt parim mängija ja parim noormängija, treener võib ju ka nimetada.

Silver
20.06.02, 04:29
mänge nii palju, et ega ei suuda neid 11 kokku panna aga kuu m2ngja oleks tegija varjant, aga v6ix ka valida mingi esiliiga kuum2ngja ja n 2 liiga kuu m2ngja kah ? vôi mis

borat
20.06.02, 12:57
Algselt tegi selle postituse ROOTSI KUNN

1. kuu parim mängija
4. parim treener

OH!

See on ju peaaegu nagu CM-is Inglismaal. Exciting times ahead, eh?

mg
20.06.02, 18:27
mis te sellest gruznovist nii kõrgele hindate, minu nähes pole ta midagi imetlusväärset korda saatnud?:segadus: