320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

kellelgi on sõnaraamat?? KIIRE!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kellelgi on sõnaraamat?? KIIRE!

    kasutasin just sõna "pädev" soccernet.ee foorumis aga ma ei tea mida see tähendab kas keegi saab öelda??????????
    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

    #2
    See tähendab- võimkondlik.
    Loodetavasti sain abiks olla.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #3
      Appi, purjakil vene rahvusest kodanikud karjusid ükskord omavahel sõnelusse sattudes üksteisele üle Lasnamäe: "urod, idi nahhui suka." Mõtlesin mida see ikka tähendab ja kasutasin sama sõnavara öeldes Lasnamäel alkoholi poes minu ees seisvatele uimastele kiledressides meestele, kes selle peale kurjaks said , paar venekeelset sõna mulle vastu poetasid ning vägijooki ostsid ja lahkusid mind põrnitsedes. Küll mul vedas, et nad nii uimased olid ."Ma ei tea ju," mida see tähendabki, kas keegi saab öelda, muidu järgmine kord saan veel peksa ka sama kauplust külastades, issand jumal.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Appi, purjakil vene rahvusest kodanikud karjusid ükskord omavahel sõnelusse sattudes üksteisele üle Lasnamäe: "urod, idi nahhui suka." Mõtlesin mida see ikka tähendab ja kasutasin sama sõnavara öeldes Lasnamäel alkoholi poes minu ees seisvatele uimastele kiledressides meestele, kes selle peale kurjaks said , paar venekeelset sõna mulle vastu poetasid ning vägijooki ostsid ja lahkusid mind põrnitsedes. Küll mul vedas, et nad nii uimased olid ."Ma ei tea ju," mida see tähendabki, kas keegi saab öelda, muidu järgmine kord saan veel peksa ka sama kauplust külastades, issand jumal.
        Kui otse tõlkida siis oleks öeldud tähendus selline:''värdjas mine perse''.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          See tähendab- võimkondlik.
          Loodetavasti sain abiks olla.
          Tänud. Jumal kaitsku su pere.

          Algselt postitas difender
          Kui otse tõlkida siis oleks öeldud tähendus selline:''värdjas mine perse''.
          Aitäh. Mõtlesin just ka et mida see tähendab.
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            #6
            Top Elevenis on keegi variründaja seal.Teab keegi, kes see selline on?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              Top Elevenis on keegi variründaja seal.Teab keegi, kes see selline on?
              Hea küsimus. Mul on hea meel, et sa seda küsisid.
              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                Hea küsimus. Mul on hea meel, et sa seda küsisid.
                Mul on hea meel kui vastaksid

                Kommentaar


                  #9
                  Ei tea mis on top eleven ega variründaja. Neid väljendeid vähemalt MINU sõnaraamatus ei ole.
                  Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                  Kommentaar


                    #10
                    No, mingi annus loogikapoissi võiks teil ju olla. See on see ründaja, kes on targetmani selja taga. Praktiliselt nr 10 ehk ründava pooliku kohal, ent siiski rohkem ründaja kui playmaker. Bayernis täidab seda kohta ntx Thomas Müller, kui Robberyd on äärel ja Gomez passib tipus. Loodetavasti polnud mu tekstis kasutatud võõrsõnad teile probleemiks

                    Kommentaar


                      #11
                      ma võin sulle sõnaraamatu vastu nägu visata, kui see aitab. (ke$ha)
                      Algselt postitas fitti
                      Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                      LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                      LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas difender Vaata postitust
                        Kui otse tõlkida siis oleks öeldud tähendus selline:''värdjas mine perse''.
                        Otsetõlge oleks siiski selline: "värdjas mine munnile emane koer"
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          #13
                          Muidugi head aastavahetuse lähistel olevat ajaperioodi kõigile. Aga olen minagi hädas. Nimelt teen Kesknädala jaoks ühte artiklid metsloomadest ja kogemata kirjutasin jutu inglise keeles... Nüüd selgus, et kuna (peamiselt) vene vanema generatsiooni jaoks valmistab välismaine keel probleeme, siis kas keegi aitaks mul uuesti see lause emakeelde saada?

                          Lause selline : A linear potentiometer
                          attached to the transducer at the base of the vertical axle recorded
                          the analog signal that was converted to digital by a National
                          Instruments A/D board (shielded multifunction I/O board, #PCI-
                          6024E) and sampled at 200 Hz.2,26

                          Kommentaar


                            #14
                            Palun keegi tehku ruttu see guugel transleitori pun ära !!1

                            Kommentaar


                              #15
                              Lineaarne potentsiomeeter
                              lisatud andur lobus vertikaalne telg salvestatud
                              analoog signaal, mis oli ümber digitaalsele rahvuslik
                              Instruments A / D pardal (varjestatud multifunktsionaalset I / O pardal, # PCI-
                              6024E) ja proov 200 Hz.2, 26

                              Palun

                              Kommentaar

                              Working...
                              X