320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpalli fännisalle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: Jalgpalli fännisalle

    On erinevaid salle, kui kellelgi huvi siis küsige.
    Hinnad on 5-15 euri.

    #2
    Kas Real Madridi sall ka on? (:
    FC Bayern München!

    Kommentaar


      #3
      Tottenhami salli on?

      Kommentaar


        #4
        Dortmundi salli?
        Müün jalkasärke!:
        http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

        Kommentaar


          #5
          Barca salli?
          tegelt võiks mõned näited üles kirjutada, mis salle on võimalik osta. Kas koondiste omasid ka saab või ainult klubide jne.
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            #6
            nagu näha on huvi sallide vastu suur nüüd tuleb vaid sallide müüjaga kontakti saada...
            FC Bayern München!

            Kommentaar


              #7
              Jaa, minul on ka huvi. Saatsin talle privasse kirja.

              Kommentaar


                #8
                On nii koondiste kui klubide, ja kui kellelgi oli Borussia Dortmundi salli vastu huvi, siis see täiesti olemas.
                Ma kirjutan järgnevad nimed siis ka ülessse,mis võimalik saada on:FC Flora, Barca, Arsenal, Liverpool, Chelsea, Borussia, Cristiano Ronaldo, CSKA Moskva, Moskva Lokomotiv, Moskva Spartak, Benfica, 2x Juventus, Bröndby IF, Djurgårdens IF, Läti, Venemaa, Portugal,Rootsi,Taani, Türgi, 2x Eesti. On kaks salli veel, mis on kahe meeskonna vastaseisuga sallid Eesti vs Inglismaa ja AC Milan vs Barcelona (2006 aasta CL mängu oma)
                See on praeguseks kõik.

                Kommentaar


                  #9
                  Oleks pilte ka võimalik näha?

                  Kommentaar


                    #10
                    A millest sõltuvad sallide hinnad? Näiteks mis on Barca salli hinnaks?
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      #11
                      Hinnad sõltuvad salli kvaliteedist ja kas ta on näiteks adidase oma või mitte, Barca sall on 5 euri kuna ta ei ole niivõrd kvaliteetne.

                      Kommentaar


                        #12
                        ..ma võtaks RUS, DEN, SWE, LAT, PORT koondise sallid ära hea pakkumise korral. Ja loomulikult tahaks ka eelnevalt pilte näha...
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          #13
                          ma teen õhtupoole pildid kui sobib ja saadan privaatsõnumiga kõik, kui sobib, praegu on mul jube kiire ja alles õhtul tagasi.

                          Kommentaar


                            #14
                            mul oleks huvi juventuse salli vastu, sooviksin hinda teada ning pilti.. aitähh

                            Kommentaar


                              #15
                              Juventuse salle on kaks, ehk teen mõlemast pildid ja annan hinnad kaasa.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X