PDA

View Full Version : Sõbrapäeva turniir 2012



mari929
06.01.12, 17:08
jjjjjjj

Andres.
08.01.12, 21:47
Palju huvilisi on, kas on mõned kohad veel vabad?

mari929
08.01.12, 22:44
Huvilisi ikka on ja hetkel on vaid kaks kindlat meeskonda, kuid juhendid said alles üleeile-eile laiali saadetud.

mari929
13.01.12, 19:26
Praeguseks on osalemissoovist teatanud 12 meeskonda:

Tartu Ülikool,
Tartu Zeniit,
Tahmaküla United,
JK Nirvaana,
FC Pärna,
FC Elva,
FC Elva 95-96,
Rakvere Wiswald,
FC Tabivere,
Pubi Trehv,
Kirde Kaitseringkond,
BTI.

owner85
15.01.12, 19:57
Kui mõni sats peaks ära kukkuma siis võtaks ta koha endale!!!

mari929
15.01.12, 21:05
Hetkel on lisaks neile kaheteistkümnele huvilisi neli, kui keegi ära ütleb, annan kohe teada.

JK Mürakarud
15.01.12, 21:09
JK Mürakarud oleks samuti huvitatud, kui mõni vaba koht peaks tekkima.

mari929
05.02.12, 23:21
Vabanes üks koht turniirile!

mari929
07.02.12, 16:08
Turniiri ajakava:

A-ALAGRUPP
1. FC Tabivere
2. Tartu Zeniit
3. FC Elva 95-96
4. JK Nirvaana
5. Pubi Trehv
6. Tartu Turbiin

B-ALAGRUPP
1. FC BTI
2. FC Elva
3. Rakvere Wiswald
4. Tartu Ülikool
5. FC Pärna
6. Friends United

1. 10.00 A FC Tabivere - Tartu Turbiin
2. 10.15 B FC BTI – Friends United
3. 10.30 A Tartu Zeniit - Pubi Trehv
4. 10.45 B FC Elva - FC Pärna
5. 11.00 A FC Elva 95-96 - JK Nirvaana
6. 11.15 B Rakvere Wiswald - Tartu Ülikool
7. 11.30 A FC Tabivere - Pubi Trehv
8. 11.45 B FC BTI - FC Pärna
9. 12.00 A Tartu Zeniit - JK Nirvaana
10. 12.15 B FC Elva - Tartu Ülikool
11. 12.30 A FC Elva 95-96 - Tartu Turbiin
12. 12.45 B Rakvere Wiswald – Friends United
13. 13.00 A JK Nirvaana - Pubi Trehv
14. 13.15 B Tartu Ülikool - FC Pärna
15. 13.30 A FC Tabivere - FC Elva 95-96
16. 13.45 B FC BTI - Rakvere Wiswald
17. 14.00 A Tartu Zeniit - Tartu Turbiin
18. 14.15 B FC Elva – Friends United
19. 14.30 A FC Tabivere - JK Nirvaana
20. 14.45 B FC BTI - Tartu Ülikool
21. 15.00 A FC Elva 95-96 - Pubi Trehv
22. 15.15 B Rakvere Wiswald - FC Pärna
23. 15.30 A FC Tabivere - Tartu Zeniit
24. 15.45 B FC BTI - FC Elva
25. 16.00 A Pubi Trehv - Tartu Turbiin
26. 16.15 B FC Pärna – Friends United
27. 16.30 A Tartu Zeniit - FC Elva 95-96
28. 16.45 B FC Elva - Rakvere Wiswald
29. 17.00 A JK Nirvaana - Tartu Turbiin
30. 17.15 B Tartu Ülikool – Friends United
31. 17.30 Poolfinaal A1 – B2
32. 17.45 Poolfinaal B1 – A2
33. 18.00 3.-4. koht 31k – 32k
34. 18.15 Finaal 31v – 32v

in-the-stone
07.02.12, 18:17
ja ikka meil hea alagrupp:D