320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänlusest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fänlusest

    Sooviks siis teada, kuidas siinsed foorumlased defineerivad sõna "fänn"? Millal võib inimest lugeda meeskonna "fänniks"? Toon enda varal näite, hoian premieris pöialt Tottenhamile ja Cityle, kumbki meeskond pole kinnisideeks, ei kasuta seda "me" vormi teiste fännidega suheldes, elan üle kui mõne tähtsa mängu vahele jätan. Ühesõnaga kõik on väga möödudes, ent ometi elan teatud tiimidele kaasa (ja näiteks Tottenhami olen nüüdseks kaks korda staadionil ka vaatamas käinud)...kuid siiski on mul palju sümpaatseid tiime eri liigades, kellele pöialt hoian.
    Kes ma nüüd olen siis (La Liga puhul meeldib Real Madrid, Ligue 1 puhul PSG jnejne)?
    Õlle on küll oma töö teinud, ent usun siiski, et kaasfoorumalsed saavad topicu poindile pihta...millal võin ma väita, et olen mingisuguse teatud satsi FÄNN...millal taipasite/tajusite teie, et julgete öelda, et olete nt Leverkuseni FÄNN?

    #2
    Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
    Sooviks siis teada, kuidas siinsed foorumlased defineerivad sõna "fänn"? Millal võib inimest lugeda meeskonna "fänniks"? Toon enda varal näite, hoian premieris pöialt Tottenhamile ja Cityle, kumbki meeskond pole kinnisideeks, ei kasuta seda "me" vormi teiste fännidega suheldes, elan üle kui mõne tähtsa mängu vahele jätan. Ühesõnaga kõik on väga möödudes, ent ometi elan teatud tiimidele kaasa (ja näiteks Tottenhami olen nüüdseks kaks korda staadionil ka vaatamas käinud)...kuid siiski on mul palju sümpaatseid tiime eri liigades, kellele pöialt hoian.
    Kes ma nüüd olen siis (La Liga puhul meeldib Real Madrid, Ligue 1 puhul PSG jnejne)?
    Õlle on küll oma töö teinud, ent usun siiski, et kaasfoorumalsed saavad topicu poindile pihta...millal võin ma väita, et olen mingisuguse teatud satsi FÄNN...millal taipasite/tajusite teie, et julgete öelda, et olete nt Leverkuseni FÄNN?
    Ära muretse. Järgmine aasta, kui Chelsea jälle tipus on, siis oled ka nende fänn.

    Kommentaar


      #3
      Kalastajast spordisõber oled.

      Kommentaar


        #4
        Armastus - see on kirjeldamatu.....
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
          Õlle on küll oma töö teinud, ent usun siiski, et kaasfoorumalsed saavad topicu poindile pihta...millal võin ma väita, et olen mingisuguse teatud satsi FÄNN...millal taipasite/tajusite teie, et julgete öelda, et olete nt Leverkuseni FÄNN?
          Olen aastaid tagasi siin foorumis juba sama juttu kirjutanud, aga kordus on tarkuse ema. Et kui nüüd päris tõsimeeli vastata, siis mina näiteks ennast ühegi satsi fänniks ei pea.
          Miski klubi päris fänni on isa oma käekõrval tribüünile vedanud, fänn omab meeskonnaga enamat kui vaid emotsionaalset, lausa füüsilist sidet, käib iga nädal staadionil või vähemalt käis kunagi noorpõlves, tunneb samasugust sidet klubiga kui naabripoiss või naabritüdruk. Fänni jaoks on asi geenides ja kogukonnas.
          Minusugune on lihtsalt vaatleja või parimal juhul toetaja. Minusuguse puhul poleks lemmikklubi vahetamine sugugi nii suur patt kui tõelise fänni jaoks. Tõelise fänni jaoks oleks see õigupoolest võimatu.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #6
            ise tuleb klubi asutada, siis oled üleni selle sees koguaeg
            näiteks jk(joodikuteklubi) vedelik, ülekaalukalt eesti kõige šefim kooslus, ühendab tartu ja barcelona kõige jätkusuutlikumaid alkohoolikuid, narkareid ja nõulaiferied
            ...tell your mother, we are hooligans...
            tell your mother, we are hooligans!

            Kommentaar


              #7
              Tuli üks päev mõte Jalkat lugedes, et kas teie arust võiks olla eraldi rubriik iga kuu, kus tutvustatakse ja räägitakse erinevate fännklubide tekkimisest janii, kui suur osa rahvast arvab, et võiks olla, siis võiks ka kirja saata sinna.

              Kommentaar

              Working...
              X