320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hei, mul on teie abivaja!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hei, mul on teie abivaja!

    Mul üks väga hea sõber kandideerib telesaates Rakett69 ja sellel otsitakse nn. fännide lemmikut. Aga kes saadet näinud on kindlasti tunnevad ta ära, sest ta teeb palju show'd seal ja teeb nalja. Tegu on Eesti koondise toetajaga!!!

    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater siin pannes like on võimalik aidata tal seda võita.

    Tänan kõiki, kes aitavad ja sorri, et postitasin selle siia aga äge värk. Siin võite oma närve ka rahustada kui tahate.
    noob

    #2
    Mat Zo - synapse dynamics ( Arty remix) on hea lugu
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Mat Zo - synapse dynamics ( Arty remix) on hea lugu
      Ei ole üldse paha, aga kuidas see lugu antud teemaga haakub? : D

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas AndresR Vaata postitust
        Ei ole üldse paha, aga kuidas see lugu antud teemaga haakub? : D
        Vihjab teema algataja nimele.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Vihjab teema algataja nimele.
          okei..

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas synapse Vaata postitust
            Mul üks väga hea sõber kandideerib telesaates Rakett69 ja sellel otsitakse nn. fännide lemmikut. Aga kes saadet näinud on kindlasti tunnevad ta ära, sest ta teeb palju show'd seal ja teeb nalja. Tegu on Eesti koondise toetajaga!!!
            Kusjuures ongi vist tegu selle ühe tüübiga, kes ka koondist toetab! Kõvv värk! Andsin hääle kõikidele teistele


            Tuld, poisid ja tüdrukud!

            Kommentaar

            Working...
            X