320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Putsade vastupidavus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Putsade vastupidavus

    Kuidas siis Nike'i ja Adi erinevate mudelite vastupidavusega on? ka märja ilmaga mängides
    Tänud vastamast!

    #2
    Minul üldiselt sama küsimus, aga põhimõte natuke teine. Ehk kuidas nende vastupidavus, kui neid kondooomina kasutada? Mul 36,7 cm pikk siis.

    Kommentaar


      #3
      Mul ainult 1 korra olnud nii, et tald lahti tulnud on, see oli mingite Nike'dega.
      Muidu midagi juhtunud küll pole
      FC Bayern München!

      Kommentaar


        #4
        Üldiselt kui soovid et putsa oleks vastupidav ehk siis peaks vast üle aasta, siis vaata odavamate butsade poole, mercurialid on VÄGA, mitte vastupidavad, mul oli üks paar 1,5 kuud umbes ja tald näitas kohe-kohe lahtitulemise märke. Nahkputsad on ka üsna halva võstupidamisega sellest poolest et nahk kulub. Ma ise soovitaksin pigem adidaseid, nendega pole mul endal kunagi probleeme olnud ning need ei ole ka näidanud lahtitulemise märke .

        Kommentaar


          #5
          siin osad vennad ei taju küll midagi. Kõiki nike ja adi putsasi on kallemaid ja odavamaid. Nikel nt on Mercurialidel Velocy/victory-Glide-Miracle-Vapor-Superfly. Miracled peavad juba enamvähem vastu. Muidugi kui sa ostad omale sportlandist Victoryd, siis need ei pea vastu. Ja adidel on nt Speedidel F10-F30-F50. F30 peab juba enamvähem vastu. See oleneb kõik sellest, kui kirved putsad ostad.

          Kommentaar


            #6
            Mul olid Vapor VI-d aga ega kõik mercurialid ka teiste jalas lagunevad kiiresti nagu ma olen täheldanud, f10-ned peavad näiteks täiesti perfektselt vastu (endal juba aastakese olid kasutuses, kõik nagu uuel ). Pigem just kallimad versioonid on tehtud paremast materjalist, kuid samas et nad oleksid kergemad on erinevaid asju ära võetud, paksu kummikihi (f10) asemel õhuke synt kiht F50-tel nt, meie oludes lähevad need kirvemad kähku, trust me ma olen vaporid, f50-ed, t90 laserid, ctr360 maestrid kõik ära katsetanud nii talvistes kui suvistes oludes ning tean küll millest räägin (need kaks viimast pidasid hästi vastu )

            Kommentaar


              #7
              minu arvates sõltub putsade vastupidavus suuresti sellest, kuidas sa ise viitsid neid hoida ja hooldada. eluiga annab juurde kindlasti ka kvaliteetsem materjal ehk siis ka kallim hind. Olen ka erinevaid putsasid läbi aegade kasutanud aga hetkel olen jäänud kindlaks Tiempodele, oman paari Legend Elite ja Mystic´uid. Mystic´utega olen mänginud juba poolteist aastat ja igasuguste ilmadega, siiani pole kuskilt katki läinud, kui siis nahk on veidi kulunud. Elite oman suvest ja ka ainult kiidusõnad, materjal kordades parem kui Mystic´il.
              nii et vali enda jalale sobilik jalats ja pigem ära koonerda selle 20-30 euroga !
              sigpicSuure-Jaani United

              Kommentaar


                #8
                Tõsi , endal olid ka 1a tiempod ja ei lagunenud yldse, minu jutu paint on selles et mercurialid kipuvad eriti lagunema ning et ei oleks kahju kui 150 eurosed putsad poole aastaga purunevad

                Kommentaar


                  #9
                  Mul on kogemus sellega, et sai ostetud kõige kallimad Adidas Predator Powerswervid ja nad läksid pea 3,5 kuuga nii lõhki, et õmblused andsid järele ja sisu tuli välja... Nüüd kasutusel teised adidased ja need tunduvad paremad olevat.

                  Muidu Nike Tiempod alati hästi vastu pidanud, julgen kõigile soovitada!
                  Barcelona.

                  Kommentaar


                    #10
                    ise pole ühtegi paari otseselt lõhki mänginud

                    Kommentaar


                      #11
                      Kellegil Mizuno kossidega ka kokkupuudet on olnud? Plaanis sisekad osta, eelkõige just odava hinnaklassi tõttu.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Kellegil Mizuno kossidega ka kokkupuudet on olnud? Plaanis sisekad osta, eelkõige just odava hinnaklassi tõttu.
                        Sõbral on, tema on väga rahul.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          #13
                          esitan ka enda küsimuse noorematele ja ilmselt edevamate putsadega mänginud kuttidele: olen eluaeg ainult nike sussiga mänginud. a mõtlesin, et vahetan huvi pärast adi vastu välja (või ka mitte, uusi kaunu on vaja igatahes). a kuidas need kitsa kordiga (a la selliseid, nii adi kui naigi omad) kunstmurul mängides vastu peavad?
                          kõik mu viimased putsad on kunstmuru tallaga olnud, sest kui ma kunagi aastaid-aastaid tagasi endale sarnase korgiga naigid sain, hakkas tald tagumise korgi kõrvalt rebenema. eks see valmistamistehnoloogia ja kunstväljakud olid ka tol ajal oluliselt algelisemad kui praegu (kõva pinnas oli vist üheks jõuliseks rebenemise faktoriks), aga küsimus siiski jääb...

                          ette tänades,
                          hm.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            #14
                            Väga vanasti vist kitsa korgiga kunste polnudki ja olid kõik firmgroundid,ning need ikka kippusid rebenema jah.Ise mängin 3 viimast aastat f 50 tega ja on nii AG ja FG-d.Kumbki kuskilt kärisenud ei ole.Mängimiseks eelistan siiski FG-sid ja sellise korgiga
                            Last edited by kala2; 15.02.12, 08:08. Põhjus: parandus
                            b-day

                            Kommentaar


                              #15
                              Ainuke kunstmuru väljak, kus muru korgiga mängida on Sportland arena. Kui seal mängida ei saa, siis tervise mõttes mängi ikka kustmuru tallaga.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X