320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas sa näed shoutboxi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sa näed shoutboxi?

    Palju väidavad, et ei näe foorumi pealehel asuvat shoutboxi. Selline see on..


    41
    Jah näen :)
    75,61%
    31
    Ei näe :(
    24,39%
    10

    #2
    Näen, aga ainult siis kui ma sisse pole loginud, siis pole ta ka päris selline nagu Cännul.
    Puudub see vasakpoolne väiksem kast ja alt need fontide ja muu pasa seaded. Näen ainul seda postituste arvu värki.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #3
      See vasakpoolne kast on teksti sisestamiseks, teoorias sa ei tohikski saada karjuda seal, kui pole sisse loginud. See miks sisselogides ei näe, on juba mingi pask.

      Kommentaar


        #4
        Mina näen samuti ainult siis, kui sisse pole loginud, sisse logides ei näe. Mingi aeg tagasi veel nägin ka kasutajas sees olles, enam mitte.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          #5
          Näen pidevalt.

          Kommentaar


            #6
            atleticomadrid has reached 400 post. 400 posti puhast kulda kõnes,pildis ja videos.
            Ilus tähis ei jooksutanud shuutboksi kokku loodetavasti.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #7
              Ma soovin, et ei näeks. Täiesti mõttetu kolakas esilehel, mis lehe laadimisaega pikendab.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ma soovin, et ei näeks. Täiesti mõttetu kolakas esilehel, mis lehe laadimisaega pikendab.
                Tänapäeval peaks veidi normaalsemad internetiühendused olemas olema kui sul, võib-olla hangid selle? Kui sul mõni lehekülg avaneb aeglaselt, siis viimane asi, mida süüdistada, on lehekülg ning selle rakendused.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Tänapäeval peaks veidi normaalsemad internetiühendused olemas olema kui sul, võib-olla hangid selle? Kui sul mõni lehekülg avaneb aeglaselt, siis viimane asi, mida süüdistada, on lehekülg ning selle rakendused.
                  Haahaaa.. sa tuled nüüd väitma, et pole olemas halvasti programmeeritud ja otstarbetuid rakendusi? Usu, iga üheühenduse annab umbe tõmmata, peab vaid vastav tarkvara olema. Ja miks ma peaksin endale parema ühenduse hankima? Et see lihtsalt jõude seisaks?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Haahaaa.. sa tuled nüüd väitma, et pole olemas halvasti programmeeritud ja otstarbetuid rakendusi? Usu, iga üheühenduse annab umbe tõmmata, peab vaid vastav tarkvara olema. Ja miks ma peaksin endale parema ühenduse hankima? Et see lihtsalt jõude seisaks?
                    Ei, ma ei tule seda väitma. Aga kui sa väidad, et soccerneti shoutbox su neti umbe tõmbab, siis tulen ütlen jah, et sul sitt nett.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ei, ma ei tule seda väitma. Aga kui sa väidad, et soccerneti shoutbox su neti umbe tõmbab, siis tulen ütlen jah, et sul sitt nett.
                      Tobe on sellist dialoogi jätkata, kuid ma pole sõnagi neti umbe tõmbamisest rääkinud.
                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Ma soovin, et ei näeks. Täiesti mõttetu kolakas esilehel, mis lehe laadimisaega pikendab.
                      Lehe laadimiskiirus ei sõltu vaid ühenduse kiirusest. Brauseritel on seda kohmakat programmijuppi lihtsalt raske kuvada. Õnneks saan hetkel piisavalt võimsaid arvuteid kasutada ja see pole probleemiks, kuid ei saa asju ainult enda mätta otsast vaadata. Kui veel vaadata mis sisu seal on, siis puudub tal igasugune mõte ja sel juhul milleks?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        #12
                        Shoutbox võiks tagasi tulla
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar

                        Working...
                        X