320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kas leidub II, III või IV Liiga tasemel mängijat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas leidub II, III või IV Liiga tasemel mängijat?

    .....

    #2
    oleneb kuhu piirkonda

    Kommentaar


      #3
      Ma arvan et ei leidu, keegi ei mängi vutti enam

      Kommentaar


        #4
        Tegelt on vastus- ei leidu. Pooled on esiliiga tasemega, kuid sinna kõik ei mahu ja ülejäänud on V liiga tasemel.
        Ühesõnaga jah, mis point on küsimusel
        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

        Kommentaar


          #5
          Krt, ma pidin südaöösel sisse logima, et küsida: KUI TÄIS peab olema, et selline küsimus esitada, ja veel teema algatuseks, ning 5 punkti lisada?????

          Nii debiilse küsimuse peale võiks vastu küsida ainult midagi sellist, et kas teemaalgataja on äkki B.Dugan või mingi muu treener?

          Täitsa puuks, mis siin foorumis toimub...vanasti pandi hetkega lukku sihuke soust.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            Krt, ma pidin südaöösel sisse logima, et küsida: KUI TÄIS peab olema, et selline küsimus esitada, ja veel teema algatuseks, ning 5 punkti lisada?????

            Nii debiilse küsimuse peale võiks vastu küsida ainult midagi sellist, et kas teemaalgataja on äkki B.Dugan või mingi muu treener?

            Täitsa puuks, mis siin foorumis toimub...vanasti pandi hetkega lukku sihuke soust.
            Ja kui täis peab olema, et seda tõesti varahommikul kommenteerida ?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              #7
              ei olegi täis, nohu ei lase magada..,ja närvi ajas...
              Kapten Trumm

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                ei olegi täis, nohu ei lase magada..,ja närvi ajas...
                Kõlab nagu tüdruk

                Kommentaar


                  #9
                  Mul õnnestus seda postitust päris alguses näha ja selle viie puntki asemel oli mingi turniiri jutt, kes leiduks mängijaid, kes soovivad osaleda vms. Teadmiseks siis.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Kozey Vaata postitust
                    Kõlab nagu tüdruk
                    Ära siis kohe riiva, olengi kergeltärrituv ja hellahingeline..
                    täna mul juba parem, ja arvan, et leiduks paar-kolm tükki kindlalt, tasemega, kes sooviks osaleda.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      #11



                      Kes, millist osa tahab?

                      Kommentaar


                        #12
                        Tahtsin kohe öelda, nüüd üks teine teema sundis: kahjuks ei saa parima tahtmisegi juures pakutud osa vastu võtta, sest pole juba ammu enam anonüümne.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar

                        Working...
                        X