320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Tiidus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aivar Tiidus

    Teemat ajendas välja pakkuma selle mehe kohta viimasel ajal ilmunud tohutult suur kogus infot, mis kõik kajastavad tema tulemusi - näiteks T.Kink ja FC Kotka noortemeeskonna ärastamine.Samuti Pohlaku eest eest nii mitmegi noore talendi äranapsamine (või mitte andmine).On ehk siin foorumis kedagi kes selle (kahtlemata andeka kuid väga vastuolulise)treeneri kohta oskaks midagi lähemalt pajatada.
    299195

    #2
    Kuule Ince ma ei saa aru ,mida sa veel tahad teada. Ise sa oma postituses mainid tohutust hulgast infost mis Tiiduse kohta on ilmunud samuti paistab ,et oled ka erinevate teemade alt temast lugenud. Tundub ,et oled lihtsalt tühikargaja ja üritad mingit intriigi lõkkele puhuda.
    TIIDUSEST LÄHEMALT PAJATADA- eks oota siis kuni Kroonika või Seltskond tast mingi seebika kirjutavad.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Just nimelt infot on tohutult ja kõik räägivad sellest mehest kui mingist hallist kardinalist.Kui selle infi kokku paneks , siis kindlasti saaks loo kokku Kroonika , küll aga mitte natuke jalgpalli paremini tundev inimene, kes kahjuks isiklikult pole kohtunud ei hr. Tiidusega, ega näinud ka tema võistkondade mänge.Mingisugusest intriigist pole siin juttugi või siis äkki on...?
      299195

      Kommentaar


        #4
        Soovitan sul homme Saku Suurhalli minna sest Tiidus on S.C.REALI treener ja ta õpilased mängivad seal Rahvusvahelisel siseturniiril.
        P.S.loodan ,et mu eelmise postituse peale ei solvunud,sai veidi karmilt kirjutatud.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Originally posted by ROOTSI KUNN


          Soovitan sul homme Saku Suurhalli minna sest Tiidus on S.C.REALI treener ja ta õpilased mängivad seal Rahvusvahelisel siseturniiril.
          P.S.loodan ,et mu eelmise postituse peale ei solvunud,sai veidi karmilt kirjutatud.
          Suur tänu! Seda ma teada tahtsingi. Kuna Eestis pole just ohtralt treenereid kelle hoolealused kaugele jõudnud (või jõudmas) siis tahakski rohkem teada nendest meestest ja miks pole neile eesti jalgpalli arendamisel piisavalt tähelepanu pööratud.

          PS. Ei solvunud, kartsin hoopis et vastatakse stiilis a la no kuidas siis sina Tiidust ei tea, kõik ju teavad...
          299195

          Kommentaar


            #6
            Tiidus

            mees teeb s***ast seepi. Olen näinud, kuidas lambimängijast vääga hea pallur saab. Siiski,ehk olen selline õrnake ,aga ma küll kaua sellise treeneri all mängida ei suudaks,vähemalt nii palju kui mina teda tean,siis teeb ta asjad käte ja suuga selgeks.

            Kommentaar


              #7
              Njah, võin eelkõneleja öeldut kinnitada.

              Kui käisin kaks aasta tagasi veel LMSK "Hõbetähed" satsi trennides, siis oli seal ka "kord olen, kord ei ole kohal"-tüüpi mängija, kes oli selgelt trenni parim kuid mitte midagi erilistvast vast mitte (just proffitasemega võrreldes). Tavaline oli enne trenni tossutamine ja(või õlletamine.

              Nüüd kaks aastat hiljem avastan SC Real Tallinn - JK Tervis Pärnu kohtumist vaadates, et K(G)ert kurat on platsil ju! Ja tee mis tahad, mängib tõesti hästi, Kingi järelt ilmselt üks Reali parimaid, Tervise vastu mängis vasakkaitset, meil trennis muudkui tormas rünnakule või kui triblada ei viitsinud siis lasi aga 30nelt pommi tulema.
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                tal oli eile sünnipäev! SC Reali poisid said turniiril II koha. samal ajal toimus täna Wismaris Vägivalla Noorus festivali koolidevaheline jalgpalliturniir, kus ka Tiiduse õpilasi nägin Kink lammutas 37.KK ridades. hea, et keegi teda ära ei lõhkunud. siis vell Mikk (perenime ei tea), Kaljumäe jne. esmaspäeval on finaalmängud. algus kell 14, vist oli.

                Kommentaar


                  #9
                  Kink lammutas 37.KK ridades. hea, et keegi teda ära ei lõhkunud.
                  Põnev, EJL võistlusjuhend, punkt V 7. Meistriliiga ja Esiliiga mängijatel on keelatud mängida paralleelselt Eesti meistri- või karikavõistlustel mistahes muudel võistlustel Eestis, mis ei ole korraldatud EJL poolt.

                  Jalgpallihaigla Liige

                  Kommentaar


                    #10
                    Natuke negatiivset ka... Kas tema repertuaari ei kuulu mitte kohtunike löömine erinevate mööbliesemetega?
                    Või on tegemist alatu laimuga?

                    Kommentaar


                      #11
                      Tiidus

                      eks selle eest ta bänni saigi EJLi poolt. Nüüd küll ta treeneriõigused taastatud. Mina tean,et ta lihtsalt kohtunikule näkku lõi millegagi. Aasta oli siis 96vist.

                      Kommentaar


                        #12
                        nagu tavaliselt lisandub suust suhu käivatele juttudele aja jooksul midagi huvitavat... N:kätte ilmub salapärane tool
                        Lisaks veel: eelmisel aastal õnnestus liigamängus S.C.Reali vastu näha ka "halli kardinali" mänguhoos, kus tema oskusi kahjuks varjutas ebatsensuursete väljendite kasutamine kõigi väljakul viibivate isikute suhtes

                        Kommentaar


                          #13
                          Niih, sirvisn SL Õlehe neti kommentaare karikamängude kohta ja sattusin sellise asja peale....
                          -------------
                          Õige - 23.04.2002 5:22:00
                          See naga jõuab kelguhoki koondisse kui ta sama ülbel edasi on.Tatt möliseb ja möliseb ja kui vastu tatti saab siis poeb selle varga Tiiduse selja taha(uurige miks Tiidusel ühes suuremas kasiino ketis eluaegne keeld on).
                          -------------
                          KAS KEEGI TEAB SELLEST KASIINO ASJAST MIDAGIST ?
                          Pärtel Tomberg

                          isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                          http://www.isepankur.ee
                          info@isepankur.ee

                          Kommentaar


                            #14
                            Pakun välja Olympicu kasiinosi.
                            Vastuolud mis said algust jalgpalliplatsil- Olympic-S.C.Real ja võimendusid õhtul mängupõrgus???

                            Kommentaar


                              #15
                              Originally posted by mr.golja


                              eelmisel aastal õnnestus liigamängus S.C.Reali vastu näha ka "halli kardinali" mänguhoos, kus tema oskusi kahjuks varjutas ebatsensuursete väljendite kasutamine kõigi väljakul viibivate isikute suhtes
                              Oma eelmise hooaja kogemusest mäletan et vanarebase mängutulek distsiplineeris noori pallivõlureid päris tublisti. Enne mölises 11 meest, hiljem ainult Tema Ekstsellents ise.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X