320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esiliiga 2012

    Esiliigas on litsentseerimise läbinud Tallinna FC Flora II, Tallinna FC Levadia II, Tartu SK 10 (endine Tartu FC HaServ), Rakvere JK Tarvas ja Tallinna FC Puuma. Litsentsikaitsmine seisab veel ees Tallinna FC Infonetil ja Kiviõli Tamme Autol. Litsentsikomisjon soovib täiendavat dokumentatsiooni Tartu JK Tammeka II ja Kohtla-Järve FC Lootuse kohta, Lasnamäe FC Ajax aga ei täitnud litsentseerimistingimusi.

    Esiliiga litsentseerimistingimused on täitnud ka Pärnu Linnameeskond ja Tallinna JK Legion, kes sportlike kriteeriumite alusel jäid esimestena Esiliigast välja, kuid läbisid litsentseerimise omal soovil, mis tähendab, et neil on võimalik saada Esiliiga litsents sel juhul, kui mõni eespool asetsev klubi liigasse ei pääse.

    jalgpall.ee

    Aga mis puudused Ajaxil siis olid,et nad nõudeid ei täitnud?Minule jääb mulje,et siit lihtsalt imeti mingi asi välja,et teistkordselt kuidagi "päästa" pärnu jalgpall!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Pärnu jalgpallile väga hea uudis, vaevalt keegi Ajaxist väga puudust kah tundma hakkab, Ajax on organisatoorse poolepealt ikka väga nõrgas seisus, las kosuvad II liigas veidi ja kui tagasi tulevad, siis loodetavasti on sellest pundist saanud klubi, mitte lambisats.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Pärnu jalgpallile väga hea uudis, vaevalt keegi Ajaxist väga puudust kah tundma hakkab, Ajax on organisatoorse poolepealt ikka väga nõrgas seisus, las kosuvad II liigas veidi ja kui tagasi tulevad, siis loodetavasti on sellest pundist saanud klubi, mitte lambisats.
      Ma olen sinu jutuga suht nõus,et Ajaxi oleks hea kosuda ja siis tagasi tulla.Aga tunnistagem ausalt,et hetkel on nii Ajax kui ka Pärnu LM suht lambisatsid.Hetkel ma ise küll ei näe miks peaks Pärnut eelistama Ajaxil?
      Lihtsalt oleks huvitav teada mis olid need Ajaxi puudused,et litsentsi ei saadud?Ja tahaks neid võrrelda Pärnuga.Arvan,et siin lihtsalt jalgpalliliit otsis põhjuseid kuidas Pärnu lambisats saaks jätkata esiliigas!Ja pärnu võiks normaalse klubinime kasutusele võtta!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Lihtsalt oleks huvitav teada mis olid need Ajaxi puudused,et litsentsi ei saadud?Ja tahaks neid võrrelda Pärnuga.Arvan,et siin lihtsalt jalgpalliliit otsis põhjuseid kuidas Pärnu lambisats saaks jätkata esiliigas!Ja pärnu võiks normaalse klubinime kasutusele võtta!
        Ma küsiks pigem nii, et millisel moel Ajax mullu litsentsi sai

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Ma olen sinu jutuga suht nõus,et Ajaxi oleks hea kosuda ja siis tagasi tulla.Aga tunnistagem ausalt,et hetkel on nii Ajax kui ka Pärnu LM suht lambisatsid.Hetkel ma ise küll ei näe miks peaks Pärnut eelistama Ajaxil?
          Lihtsalt oleks huvitav teada mis olid need Ajaxi puudused,et litsentsi ei saadud?Ja tahaks neid võrrelda Pärnuga.Arvan,et siin lihtsalt jalgpalliliit otsis põhjuseid kuidas Pärnu lambisats saaks jätkata esiliigas!Ja pärnu võiks normaalse klubinime kasutusele võtta!
          Ajaxil oli nt 2011 hooajal 4 noortevõistkonda, vähe ML-i klubi jaoks, ei tea palju see aasta noortevõistkondi välja pannakse. Lisaks Lasnamäe piirkonnas pigem Infonet on see klubi kuhu lapsed trenni viiakse.

          Kommentaar


            #6
            Tekkis sama kysimus, mis Raimol. Meistriliigasse Ajax kõlbas, a esiliigasse enam mitte? Ka mulle meeldix kui Tallinna satsid polex liigas ylekaalus, aga hetkel tehaxe Ajaxile kyll ylekohut. Käivad kuulduses, et vest tahtis vägisi yht teist klubi esiliigast välja puxida ja ex ikka samal eesmärgil ehk jääx Pärnu ometi esiliigasse. Ju ei hakand sellele teisele klubile hammas eriti peale ja nii võetigi Ajax käsile.....
            Naeruväärne ju. Yhe aastaga kadus Ajaxil äkki identideet ära..irw. Ja taseme poolest pakun, et Ajax kindlasti tugevam kui Pärnu. Tuleb ikka esiliiga koht välja teenida võites mitte niimoodi...hale

            Kommentaar


              #7
              Mul tekkis küsimus, kas Ajaxit, kui meeskonda üldse eksisteerib enam? Kodukas on neil uinunud detsembris, ühtegi kontrollmängu nad teadaolevalt pidanud ei ole. Sellise meeskonna koht oleks kindlasti pigem III liigas, kui esiliigas.

              Kommentaar


                #8
                ma oma küsimusega mõtlesin rohkem seda, et Ajaxil tegelikult ongi II liiga paras. Natuke ülekohtune arvamus, kuid nii on. Pärnut esiliigas tervitan kahe käega. Võtaks nad vaid oma esindustiimile tagasi Vapruse nime, et tekiks tugevam identiteet.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                  ma oma küsimusega mõtlesin rohkem seda, et Ajaxil tegelikult ongi II liiga paras. Natuke ülekohtune arvamus, kuid nii on. Pärnut esiliigas tervitan kahe käega. Võtaks nad vaid oma esindustiimile tagasi Vapruse nime, et tekiks tugevam identiteet.
                  Raimo ka siis samal arvamusel mis mina.Pärnu võiks jah omale normaalse nime võtta.olgu see siis Vaprus,Kalev või vesti poolt killitud Tervis!Võib olla olekski Tervis ikka ajalooliselt kõige parem nimi!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Ajax ikka teise liiga sats ja Kure esiliiga oma!
                    Nagu näha, on budulojus oma arvamust Ajaxist parandanud. Sama on portaaliuudises teinud ka Rootsi Kunn. Ajaxi foorumis oli tal neist kõrini. Tsitaadid on pärit Ajaxi foorumist, mida veidi uurisin.

                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Kellele krt on vaja sellist liigat ,kus viie kümpine klubi president ( au talle ) jookseb Meistriliigas platsile. Klounaad . Mul hakkab vaikselt villand saama sellest jamast.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
                      Tuleb ikka esiliiga koht välja teenida võites mitte niimoodi...hale
                      Nagu oleks see Pärnu süü, et meid esiliigasse tagasi aidatakse (kui ikka läheb nii). Kui kohta pakutakse, tuleb see mõistagi vastu võtta, mitte olla viisakad ja öelda, et me tahame selle koha teisiti välja teenida. Ja selle meeskonna nime ümber on ka niipalju juttu olnud, et miks LM ja mitte Vaprus. Aga eks Pärnu jaoks on tegemist olulise küsimusega, sest teises liigas jätkates oleks linna toetus 5k, esiliigas jätkates üle 10k. eurodes. Ma muidugi ei tea nüüd, kuivõrd suur on kulutuste vahe esiliigas ja teises liigas (vähem mänge, vähem reisimist vist jne). Aga sellegipoolest.

                      Kommentaar


                        #12
                        Ainus raju Pärnu klubi on Kalakombinaat/MEK,see on tase!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          #13
                          Tundub,et Pärnu ilma nimeta klubi saigi uue võimaluse esiliigas mängima hakata aga kahtlen,et nad püsima jäävad.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Tundub,et Pärnu ilma nimeta klubi saigi uue võimaluse esiliigas mängima hakata aga kahtlen,et nad püsima jäävad.
                            Miks? See aasta on korralik ettevalmistus tehtud hooajale ja mõni vana tegija on ka tagasi tulnud.

                            Kommentaar


                              #15
                              Meintz, palun mine peenisesse ja ara enam tagasi tule

                              Kommentaar

                              Working...
                              X