320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Üksjalgvärav otsib uusi andekaid mängumehi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Üksjalgvärav otsib uusi andekaid mängumehi !

    FC Üksjalgvärav otsib senisesse koosseisu täiendust , et vastu astuda parimatele Eesti rannajalpalli meistriliiga tiimidele !

    Eelmisel aastal tehti debüüt Eesti rannajalpalli meistriliigas ja Eesti rannajalgpalli karikavõistlustel Pirita rannas saavutati 3 koht .Kokku osales 16 Eesti parimat rannajalgpalli meeskonda. Eelmisel aastal võideti ka Live Open 2011 rannajalgpalli siseturniir kust võetakse osa ka sel aastal juba loetud päevade pärast.

    Üksjalgvärav alustab varsti oma kolmandat täispikka rannajalgpalli hooaega. Sel aastal värbame võistkonda uusi mängijaid, kellel on mõningane kogemus rannajalgpallist olemas. Kui sa oled ise osav või sul on sõber, kes mängib rannajalgpalli meisterlikult, siis anna sellest meile usinasti teada! Kuulame hea meelega kõik huvilised üle !

    Huvilisi ootame kaasa lööma meie tiimi eest juba 31. märtsil ainulaadsel rannajalgpalli siseturniiril Beach Soccer Live Open 2012 Pirita Messikeskuses.

    Võtke julgelt ühendust !

    tel 56384339
    paulreinolt@hotmail.com


    #2
    Mis positsioonidele? Kas mängija võib ka mujalt linnast pärit olla?

    Kommentaar


      #3
      mina oleksin huvitatud.
      kellega ma ühendust pean võtma muidu

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
        Mis positsioonidele? Kas mängija võib ka mujalt linnast pärit olla?
        Parem oleks kui sa oled pärit Pärnust või sis Tallinnast Aga ei ole väga oluline kui suudad ka trennidesse kohale jõuda ! Me otsime igasse positsiooni mängijaid juurde . Ka väravavahti on vaja . On sul eelnev kogemus liival ?

        Kommentaar


          #5
          Väravavahi ametit võiks isegi proovida

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas PeeterL Vaata postitust
            Väravavahi ametit võiks isegi proovida
            Nu selge ! On sul kogemusi ka väravas ? Meil oleks vaja ikka tasemel väravavahti ...... Me võime ka paar mängumeest ise väravasse panna ...kaasaarvatud mina ...aga oleks vaja kindlat meest väravas

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas barcelona44 Vaata postitust
              mina oleksin huvitatud.
              kellega ma ühendust pean võtma muidu
              Ühendust saate võtta nr 56384339 ... või kirjuta mulle fbs ..paul reinolt...siis saame lähemalt asjast rääkida

              Kommentaar


                #8
                Võib ka kirjutada fb kontole, mis on Üksjalgvärava oma. Sellel aadressil- http://www.facebook.com/pages/Fc-%C3...46847782049449

                Kirjutada võib ka Marko Kiigajaani kontole fb. Vaja on tasemel mängumehi, kes saaksid hakkama ka heal tasemel. Isehakkajaid meil juba olemas küll.

                Kommentaar


                  #9
                  Eks tuleb kunagi trennis proovida, eks siis näha on kas sobin või ei
                  Algselt postitas PaulR Vaata postitust
                  Nu selge ! On sul kogemusi ka väravas ? Meil oleks vaja ikka tasemel väravavahti ...... Me võime ka paar mängumeest ise väravasse panna ...kaasaarvatud mina ...aga oleks vaja kindlat meest väravas

                  Kommentaar

                  Working...
                  X