320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2 omaväravat väravavahtidelt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2 omaväravat väravavahtidelt

    Et siinviibijatel igav ei hakkaks lisan kaks faili omaväravatega.

    1. torwart.mpg
    Peaga löödud värava autor on Tomislav Piplica Energie Cottbus-ist. Vastase poolt tehtud löök läks kaitsja jala pihta ja edasi mis juhtus vaadake videolt.
    Sakslaste kommentaar oli selline
    Der beste Torhüter aller Zeiten. Einer wie Carsten Jancker hätte den in hundert Jahren nicht reingekriegt. Und der ist auch noch Stürmer ...
    2. eigentor.mpg
    Kah huvitav juhtum

    #2
    Täname CapLoo - Piplica väravat olen näinud lugematuid repleisi - uskumatu lugu - mees veel hiljem võtab yxyx olukorra ära ,aga antud juhul juhtub küll võimatu.

    Kommentaar


      #3
      Ma võib-olla ajan midagi segamini, aga kas muidu Janckeri jutt ei käinud hoopis Bremeni Rosti poolt mängusituatsioonis löödud väravast?
      Samas muidugi võimalik, et see ka Piplica-juhtumi kohta käib (ise nägin seda ja mul oli cottbustist ja tomislavist endast natuke kahju). Sest Jancker oma selle hooajaga on ikka kogu aeg Saksa meedia hambus, kuna ta väravaid pole löönud, aga ikka Rudi MM-ile sõitjate nimekirjas on (a la väikesed poisid räägivad reklaamis, et ma olen sel hooajal löönud juba rohkem väravaid kui jancker, miks mind Jaapanisse ja Koreasse ei võeta jne).

      Muidu CapLoo, miks ennustamisest loobusid?
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #4
        Piplica ise kommenteeris seda niimoodi, et ta oli 100% kindel, et palli lendab üle lati.
        Aga jah, ikka juhtub.
        Saksakeelne tekst on võetud TvTotal-i web-i lehelt. Sellest saatest pärineb ka Piplica enda kommentaar.

        Mõne aja pärast vaadake seda kataloogi uuesti. Lisan sinna veel mõned huvitavad videod.

        Ennustamine jäi kahjuks pooleli oma hajameelsuse tõttu. Kolm nädalat järjest unustasin õigel ajal ennustada. Ja nõnna see rong läks eest...
        Aga järgmine aasta olen kindlasti virgem.

        Kommentaar


          #5
          Originally posted by CapitalLooser

          2. eigentor.mpg
          Kah huvitav juhtum
          Päris omaväravaga vist tegu polnud, kuna pall paistis mööda lendavat.


          Aga see Piplica laks . Ega talle päike juhuslikult silma paistnud, sest ei mahu pähe kuidas on võimalik niimoodi see väravasse lasta.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            #6
            kusjuures vist ei paistnud päike silma, vähemalt sellega ta ise ei hakanud end küll välja vabandama.
            sealt TV-Totalist võetud klipis pole seda eriti hästi näha, kuidas see löök tuli. tegu oli vist Cottbus-Gladbach mänguga, kus Gladbachlane lõi trahvikasti otsast peale, aga praktiliselt löögist mingi mõnekümne sentimeetri kaugusel oli Cottbusi mängija jalg ja pall läks kõrge kaarega õhku ning Piplica tõesti vist ise vaatas, et pall läheb üle. Sest ta ei toppinud ju isegi käsi ette, vaid lihtsalt seiras silmadega, kuidas pall talle pähe kukkus ja veel nii ebaõnnestunult, et ilusti sisse põrkas. Igatahes oli tegu ühe suurima flopiga mis sellel hooajal vist bundesligas juhtunud, vähemalt suurim, mida ma mäletan hetkel.
            ¡No Pasarán!

            Kommentaar


              #7
              Kahtlemata, Piplica omavärav on BLi selle hooaja üks meeldejäävamaid kaadreid.

              Mäng ise lõppes 3:3, Cottbusi võidu korral (juhtum sündis 81. minutil) oleks Energiel olnud liiga ajaloo pikim kodumängude võiduseeria.

              Samas, sellist lapsust võis ka just Piplicalt (või ehk veel kunagiselt Pannen-Ollilt ehk Reckilt, kui ta veel Bremenis oli) oodata. Mõlemad väravavahid oskavad teha imetõrjeid, minuti hiljem aga lasevad sisse väga naljakaid pealelööke.

              Minu jaoks oli kurb see, et Piplica on minu fantasy-meeskonna põhiväravavaht: miinuspunktid tulid kolinal.
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                #8
                ...lõi trahvikasti otsast peale, aga praktiliselt löögist mingi mõnekümne sentimeetri kaugusel oli Cottbusi mängija jalg ja pall läks kõrge kaarega õhku ning Piplica tõesti vist ise vaatas, et pall läheb üle.
                Nii see oli tõesti.
                Kahjuks tõesti sellest juhtumist pikemat videot ei leidnud.

                Lisasin veel paar huvitavat videot.

                Kommentaar


                  #9
                  foul.mpeg oli päris hea, aga huvitav oleks teada mitmeks mänguks see tüüp bänni sai, või näidati talle ainult kollast.

                  Ja see arsti video meenutas juba filmi "Ässad", kus pilooti haiglasse toimetati .
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X