320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muu Euroopa koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muu Euroopa koondis

    Milline võiks välja näha koondis sellistest meestest, kes nö vale koondise eest mängivad ja MM-ile pääsemisest vaid unistada võivad ?

    Ise aretasin midagi järgnevatt:

    väravavahid: Poom (Eesti), Roy Carroll (Põhja-Iiri)

    kaitsjad: Sergei Gurenko (Valgevene), Igor Stepanovs (Läti), Herman Hreidarsson (Island), Stanislav Varga (Slovakkia)

    poolkaitsjad: Kakha Kaladze (Gruusia), Hasan Salihamidziz (Bosnia - Herts.), Ryan Giggs (Wales), Neil Lennon (Põhja-Iiri), Grigoris Georgatos (Kreeka), Giorgi Kinkladze (Gruusia), Avi Nymni (Iisrael)

    ründajad: Shota Arveladze (Gruusia), John Hartson (Wales), Eidur Gudjohnsen (Island), Nikos Liberoupolus (Kreeka)

    Kuigi Slovakkia, Island ja Iisrael on viimastes valiktsüklites playoff kohale päris lähedal olnud, otsustasin ka nende riikide parimad lisada.

    Mis arvate, kas selline meeskond oleks konkurentsivõimeline? On kedagi lisada, kelle unustasin ?




    Vänn

    #2
    Ei saa aru, mis alusel sa oled need mängijad siia kokku pannud. Kas need on sinu arust parimad nendest Euroopa koondistest, kes sel aastal MM-finaalturniirile ei pääsenud?Sel juhul julgen väita, et see ei ole tugevaim võimalik kooslus. Island, Põhja-Iiri, Gruusia...aga miks mitte Holland, Tshehhi, Jugoslaavia? Kui põhimõte on kuidagi teistsugune, siis pole loetletud seltskonnal suuremat ühist. Üsna lõbus lugu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      Noo kurat põhjanaabreid ka ei paista sinu dreamteamis olema...?
      aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

      Kommentaar


        #4
        Lell, sa võiksid tiimist Põhja-iirlased ja Islandi ja teised kapitalitsid välja jätta, siis saaks ülikõva endise idabloki maadest koosneva löögijõu

        Kommentaar


          #5
          ja-jah,ja tiimi nimi oleksRED WINGS ja nad hakkaksid tegema showetendusi,nagu need kossumehed Globetrotters.:хlu:
          aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

          Kommentaar


            #6
            Hmm...lugege minu esimese postituse 1. lauset palun:


            Milline võiks välja näha koondis sellistest meestest, kes nö vale koondise eest mängivad ja MM-ile pääsemisest vaid unistada võivad ?


            Mehed on valitud sellistest koondistest MIS NIIPEA EI PÄÄSE (ausalt öeldes POLE LOOTUSTKI )MM-ile. Kas Holland, Jugoslaavia, Tsehhi on sellised maad ?? mcnamara ??


            Vänn

            Kommentaar


              #7
              Originally posted by lell
              Mehed on valitud sellistest koondistest MIS NIIPEA EI PÄÄSE (ausalt öeldes POLE LOOTUSTKI )MM-ile. Kas Holland, Jugoslaavia, Tsehhi on sellised maad ?? mcnamara ??
              Tohoh! Aga miks näiteks Kreekal vähem lootusi on kui Tshehhil? No eks igasuguseid kooslusi võib moodustada, mina lihtsalt ei saa antud juhul asja mõttest aru. Kui sina saad, siis on tore.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                Mac, kuule, mõtle nüüd väheke ja vaata statistikat (EM, MM-tsüklid). Kummal on paremad tulemused - Kreekal või Tsehhil?


                Kui oleks kreeklased/slovakid/islandlased välja jätnud, kas siis oleks paremini mu mõttest aru saanud ?

                Minu point veelkord: KEHVADE koondiste parimad mängumehed. Sorri, lihtsamini ei oska enam seletada.
                Vänn

                Kommentaar


                  #9
                  Originally posted by lell


                  Mac, kuule, mõtle nüüd väheke ja vaata statistikat (EM, MM-tsüklid). Kummal on paremad tulemused - Kreekal või Tsehhil?


                  Kui oleks kreeklased/slovakid/islandlased välja jätnud, kas siis oleks paremini mu mõttest aru saanud ?

                  Minu point veelkord: KEHVADE koondiste parimad mängumehed. Sorri, lihtsamini ei oska enam seletada.
                  OK, lell - ma saan mõttest nüüd aru küll. Aga siis vastupidi tuleks võib-olla osalejate riikide ringi laiendada - vaadata kas Lätist, Armeeniast, Aserbadzhiaanist jt kohtadest ei leiaks mängijaid. Aga kahtlemata pole see lihtne - ikka päris suur asjatundja peab selleks olema. Mina näiteks ei oskaks seda teha.
                  Kreeka polnud seekord play-offist kaugel ja arvestades Panathinaikose edu Euroopas - täitsa on perspektiivi MM-ilegi jõuda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #10
                    Mis siin vaielda,paneks siis juba riigid kes pole kunagi rahvusvahelisele suurturniirile jõudnud.Nii jäävad oleksid ja poleksid ära.

                    Kommentaar


                      #11
                      Üritan siis ka midagist teha

                      4-4-2
                      Need koondised ei ole minu teada viimased 20-30a MM-il mänginud

                      I koosseis
                      ------------------Poom------------------
                      Conteh--Hyypiä--Hreidarsson---Labant
                      Savage---Speed----Litmanen-----Giggs
                      ------------Bellamy---Kallon------------

                      II koosseis
                      ---------------Enckelman-----------------
                      Varga---Stepanovs----Lembi----Gresko
                      Lennon---Moravcik--Pembridge--Kaladze
                      ----------Pahars-----Arveladze----------

                      Kommentaar


                        #12
                        -----------------Poom--------------------------
                        Kishishev----Dabizas----Hyypia-----Khaladze
                        Salihamidzic-----Lennon------Speed-------Giggs
                        --------Bellamy---Shevchenko------

                        Varus:
                        Berezovski, Georgatos, Litmanen, Labant, Gudjonsen, Hreidarsson

                        Nyyd on siis eurooplased ainult. Kuigi Solanol pidavat Kreeka pass olema...
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          Jah...palju toredaid EUROOPLASI olete leidnud.

                          Ei viitsi enam, mõttetu.
                          Vänn

                          Kommentaar

                          Working...
                          X