320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nike Mercurial

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nike Mercurial

    See teema on aruteludeks Nike Mercurialde kohta.



    Täna tulid siis uued välja. Järjekorras siis juba 8. versioon. Mida arvate nendest? Kavatse need endale muretseda? jne. Oodatud on igasugused arutelud

    #2
    päris kerged võrreldes eelmise versiooniga .. 185g

    Kommentaar


      #3
      värv on küll väga ilus. Endale ostma ei hakka kuna rohkem pooldan F50 adizerosi.

      Kommentaar


        #4
        Mulle meeldib see, et võrreldes eelmise versiooniga on need kergemad ja odavamad. Lisaks see mixed sole plate on ka kena täiendus.

        Kommentaar


          #5
          need on ju Vapor VIII-d , superflyd on mingi oma 300-400 euri raudselt

          Kommentaar


            #6
            Nendele ei tulegi superflyd enam, vapor ongi kõige kõvem variant seekord. Ma arvan et üle 200€ ei tohiks tulla. Selle saidi pealt saab näiteks need 155€ kätte. See hetkel esimene sait minu huviorbiidis, mis need müüki pani.

            Kommentaar


              #7
              kindlalt ostan!!!
              FC Bayern München!

              Kommentaar


                #8
                Huvitav palju eest Sportland neid müüma hakkab.

                Kommentaar


                  #9
                  sportlandis on ilged hinnad uutel butsadel . nt eelmine aasta kui adizerod välja tulid need oranžid siis prodirectis maksid need mingi 120 midagi umbes , aga sportlandis olid need 220 või isegi rohkem. niiet mingi 200 ringis on see hind

                  Kommentaar


                    #10
                    Siis ma ei näe vaeva Tallinnasse või Tartusse sõitmisega. Tuleb tellida.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X