320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi kooslus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumi kooslus

    Mõtlesin, et oleks huvitav teada, mis rahvas seda foorumit külastab ja nii ka võib-olla üksteist lähemalt tundma õppida Igaüks võiks ju ka endast mõne sõna lisada... Et teistel lihtsam oleks, teen otsa lahti. Olen 21-aastane tallinlane ja jätkan järgmisest nädalast oma õpinguid Tallinna Tehnikaülikoolis arvutisüsteemide eriala 4. kursusel. Lühidalt kõik, teie kord
    3
    õpilane
    100,00%
    3
    üliõpilane
    0,00%
    0
    ettevõtja
    0,00%
    0
    lihttööline
    0,00%
    0
    töötu
    0,00%
    0
    pensionär
    0,00%
    0
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    #2
    Olen 19-aastane tartlane ja jätkan ülejärgmisest nädalast oma õpinguid (sest Hollandis tuleb ju käia ja puhata, irw) Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala 2. kursusel. Mõnikord vaatan jalgpalli ka.

    Minu ülesanne siin foorumis on ka ilusti kirjas:
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      olen kohe-kohe 16-aastaseks saav Rapla Ühisgümnaasiumi 9-nda klassi õpilane ja.. oeh.. aa.. jalgpalli mängin alates teisest klassist FC Flora Kehtna JK ridades... nüüd juba FC Lelles, teises liigas...
      ajah, nimeks on mul Veiko

      Kommentaar


        #4
        Olen 14-aastane mitte p2ris piisavalt jalkat m2ngiv Tallinna poiss, kes l2heb kohe 9. klassi.
        Nimex on Mikk.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #5
          Olen 17-aastane meessoost isik Tallinnast. Lähen sel aastal 11. klassi. Paari tunni eest tulin aktuselt. Jalka on üle kõige . Vähesed asjad suudavad talle konkurentsi pakkuda. Väga vähesed tüdrukud

          Kommentaar


            #6
            No eemaldame ka siis must eesriide - ise olen 19 aastane TTÜs logistikat õppiv Mihkel. jalgpalliga suhet hetkel niipalju, et kirjas olen JK Piraaja ridades.
            Jube Tige Kala

            Kommentaar


              #7
              nonii, mina olen 17-aastane Tartu MHG ridadesse kuuluv abiturient. Jalkaga on lood nii, et seda saab rohkem vaadatud, kui ise mängitud...
              I love Football. Football is my Life and I love my Life.

              Kommentaar


                #8
                Olen värskelt 17-aastane 11.klassi minev õpilane Tallinna Tehnikagümnaasiumis. Jalgpalliga on nii, et 3 aasta eest hakkasin asja vastu taas suurt huvi (krt teab miks) tundma peale seda, kui olin kunagi 1.klassi lõpus ja teise alguseski käinud ühes 63ndas korraldatud trennis. Aasta pärast suure huvi tõusmist sain taas trenni, paraku Urmas Tiksi \'Hõbetähed\' mulle teps mitte ei sobinud ja nii ma siis praegu üritan võiamlikult tihedalt toda vutti taguda, poleks Soccernetti, poleks ka mu praegust trennipaika - FC Soccernetti
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by eestieest

                  ma läksin see aasta ttg'st ära nii , et vaata et need nõmedad õpetajad maha lööd
                  Marve, Aivar Kauge (nüüd kõik põhikooliealised tsekkige oma töövihikut ja vaadake autorit!) ja teised?
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #10
                    nonii...

                    olen 18. aastane värske üliõpilane ttü-s arvutisüsteemides (rainman, äkki hakkad tuutoriks ? ), mängin kolmandas liigas Trummi SK-s vastavalt vajadusele kas väravahti või parempoolikut

                    Kommentaar


                      #11
                      Olen veerandsaja aastane tallinlane, kes jalgpalli oma religioonix peab ja mängib sõpradega loodud klubis,mis momendil FC Infoweb nime kannab.Ja leiba teenin olmeelektroonika müüja-konsultandina.Ma mängin ja vaatan teisi mänge ka ,aga kuninglikuks saab ainult seda mängu nimetada.

                      Kommentaar


                        #12
                        22 aastane Võrukas. Põhikohaga Kagu piiril piirivalvur, vabal ajal teatris tegev. Kunagi 96ndal sai ka jalkat pandud, aga hiljem on aega liialt väheks jäänud, et jõuaks platsile....Rohkem nagu tugitoolisportlane....
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          #13
                          Olen 18-aastane hetkel Chicagos elav yliõpliane. Esimene tutvus jalgpalliga oli valus - suuremalt poisilt rindu nii et hing kinni. Mängin ise hea meelega, mingist tasemest oleks muidugi patt rääkida - kysige Aramise käest kui ei usu. Telekast ja kohapealt jalgpalli vaatamine on prioriteedid, kui nyyd näiteks koolitööga võrrelda.
                          s**t happens

                          Kommentaar


                            #14
                            Ise olen 25 ja õpin veel TÜ-s geoloogiat. Jalgpalli mängin kah vahel, selliste IT meeste vastu saan ilusti hakkama, aga no kui keegi juba mängida oskab siis ... poole kohaga olen geoloogide tiimi treener

                            Kommentaar


                              #15
                              Olen 22-aastane diplomeeritud meretranspordi spetsialist ja tegelen antud hetkel laevade agenteerimisega ja muu sarnase stuffiga.
                              Jalgpalliga olen praegu seotud FC Soccerneti kaudu.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X