PDA

View Full Version : FC FLORA fännid,näete,mis juhtus...

airmike
25.04.02, 17:46
Valmis Pärnu Levadia fänniatribuutika

25.04 9:27

FC Levadia pressiteenistuse teatel on valminud FC Pärnu Levadia fännisärgid ja mütsid, millega saab tutvuda ja neid tellida klubi koduleheküljel www.fcpl.ee. Reedel, 26. aprillil kell 19.00 on Pärnus Kalevi staadionil Eesti meistriliiga 5. vooru kohtumises vastamisi FC Pärnu Levadia ja FC Flora. Vahetult enne seda, kell 17.00 kohtuvad Kalevi staadioni varuväljakul FC Pärnu Levadia ja FC Flora fännide meeskond.

ROOTSI KUNN
25.04.02, 19:34
Ma ei saa küll selle postituse sisust aru. Mis siis juhtus?
Kas see ,et Pärnakad oma sümboolikat valmistavad on mingi õnnetus või?
Väga tublid ütleksin mina ja küll floorakad ka sinnamaani jõuavada.

airmike
25.04.02, 20:49
isa sa ROOTSI KUNN algatasid teema 10. 02. 2002.kas on vaja FC FLORA fänninänni?MIs küsimus see sinusuguselt fanaatikult üldse on?Naahui siin Veebruarist saadik arutada selle üle,tehke see asi siis ära.Näe Pärnakad tegid teile ikka moraalselt kõva laksu.Jõudu neile!!!!!!:viha:

Stimpi
25.04.02, 21:32
ei tunne ennast moraalselt lööduna eriti :õnnelik :kohv:

aiFo
25.04.02, 21:40
jaa kelle piale sina mikepoiss nii pyha viha täis oled? ja miks sa seda siin välja valad ja... ja... ja... eisaaaru...:oih:

prrr!

aiFo:kaabu:

Insener
25.04.02, 21:43
Kas keegi oskab öelda, mis on Eesti MV publikurekord. Kui see on alla 2000, siis ma kardan et see lüüakse reedel Pärnus üle. Aga noh elame näeme.

www.fcpl.ee

raido
27.04.02, 13:16
Publikurekord oli vist kuskil 2000 ringis üleeelmise hooaja Flora - Maardu Levadia mängus Maarjamäel.
Igatahes eile (26.04.2002.) oli Kalevi staadionil küll täismaja ehk siis 2500 pealtvaatajat!

Hellik
27.04.02, 13:26
Originally posted by raido

Igatahes eile (26.04.2002.) oli Kalevi staadionil küll täismaja ehk siis 2500 pealtvaatajat!

Nii palju ei olnud päris kindlasti, pakuks umbes 1300-1400. Iseenesest on aga seegi väga hea tulemus.

ROOTSI KUNN
27.04.02, 14:05
Tere Mayhem ja kõik teised super mõnusad Pärnu vennad.
Oli tõeline jalgpallipidu ja annaks jumal rohkem sellist rahvamassi vutilahingutele. Pärnu oli, on ja jääb Eesti jalgpallikaardile. Tunne oli nagu koondise mängudel ainult ,et kahju natuke pärnakatest,auvärav jäi löömata ,kuid küll need võidud ka ükskord tulevad. Kõik FCF-i fännid on nüüdsest küll teistes mängudes pärnakate poolt.
Endal on küll hetkel ilge pohmakas aga sest pole midagi ,korjan kuuseriisikaid .....
nagu meie tuntud vutilaulu sõnad ütlevad
Arvan ,et kõik nõustuvad minuga ,etr külastame Pärnut veel ja veel....

jots
28.04.02, 22:27
Seoses pika reisiga pärnust kodulinna, leidsin ma hommikul enda käest järgmised asjad (mis mulle ei kuulu)
Jalgpall
Väravavahikindad
Keskmist kasvu naine, kes reageerib vilistamisele ja nimele Kristi.

Lisaks peab veel ütlema, et kõik enda asjad ma kaotasin ära (suured tänud rootsi kunnile kelle kaasabil ma siiski kõik olulise tagasi sai)

Lõpetuseks - keskmisest kõvem üritus oli.
Kõik kehavigastused, mis ma oma kaasreisjatele võisin tekitada ei olnud tahlikud.

ROOTSI KUNN
29.04.02, 22:19
Kuradi Jots ,ise oli täis kui tinavile aga mingile muhvile suutis
augu pähe rääkida.

reix
03.05.02, 19:54
Originally posted by jots

Seoses pika reisiga pärnust kodulinna, leidsin ma hommikul enda käest järgmised asjad (mis mulle ei kuulu)
Jalgpall
Väravavahikindad
Keskmist kasvu naine, kes reageerib vilistamisele ja nimele Kristi.

Lisaks peab veel ütlema, et kõik enda asjad ma kaotasin ära (suured tänud rootsi kunnile kelle kaasabil ma siiski kõik olulise tagasi sai)

Lõpetuseks - keskmisest kõvem üritus oli.
Kõik kehavigastused, mis ma oma kaasreisjatele võisin tekitada ei olnud tahlikud.
Arvatavasti kuuluvad pall ja kindad mulle st reix e. päkapikk! Kas saaks kuidagi sinuga ühendust?