320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC FLORA fännid,näete,mis juhtus...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC FLORA fännid,näete,mis juhtus...

    Valmis Pärnu Levadia fänniatribuutika

    25.04 9:27


    FC Levadia pressiteenistuse teatel on valminud FC Pärnu Levadia fännisärgid ja mütsid, millega saab tutvuda ja neid tellida klubi koduleheküljel www.fcpl.ee. Reedel, 26. aprillil kell 19.00 on Pärnus Kalevi staadionil Eesti meistriliiga 5. vooru kohtumises vastamisi FC Pärnu Levadia ja FC Flora. Vahetult enne seda, kell 17.00 kohtuvad Kalevi staadioni varuväljakul FC Pärnu Levadia ja FC Flora fännide meeskond.


    aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

    #2
    Ma ei saa küll selle postituse sisust aru. Mis siis juhtus?
    Kas see ,et Pärnakad oma sümboolikat valmistavad on mingi õnnetus või?
    Väga tublid ütleksin mina ja küll floorakad ka sinnamaani jõuavada.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      isa sa ROOTSI KUNN algatasid teema 10. 02. 2002.kas on vaja FC FLORA fänninänni?MIs küsimus see sinusuguselt fanaatikult üldse on?Naahui siin Veebruarist saadik arutada selle üle,tehke see asi siis ära.Näe Pärnakad tegid teile ikka moraalselt kõva laksu.Jõudu neile!!!!!!
      aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

      Kommentaar


        #4
        ei tunne ennast moraalselt lööduna eriti :õnnelik
        jalgpall on elustiil

        Kommentaar


          #5

          jaa kelle piale sina mikepoiss nii pyha viha täis oled? ja miks sa seda siin välja valad ja... ja... ja... eisaaaru...

          prrr!

          aiFo
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #6
            Reedel ...

            Kas keegi oskab öelda, mis on Eesti MV publikurekord. Kui see on alla 2000, siis ma kardan et see lüüakse reedel Pärnus üle. Aga noh elame näeme.

            www.fcpl.ee
            www.fcpl.ee

            Kommentaar


              #7
              Publikurekord oli vist kuskil 2000 ringis üleeelmise hooaja Flora - Maardu Levadia mängus Maarjamäel.
              Igatahes eile (26.04.2002.) oli Kalevi staadionil küll täismaja ehk siis 2500 pealtvaatajat!

              Kommentaar


                #8
                Originally posted by raido

                Igatahes eile (26.04.2002.) oli Kalevi staadionil küll täismaja ehk siis 2500 pealtvaatajat!
                Nii palju ei olnud päris kindlasti, pakuks umbes 1300-1400. Iseenesest on aga seegi väga hea tulemus.
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #9
                  Tere Mayhem ja kõik teised super mõnusad Pärnu vennad.
                  Oli tõeline jalgpallipidu ja annaks jumal rohkem sellist rahvamassi vutilahingutele. Pärnu oli, on ja jääb Eesti jalgpallikaardile. Tunne oli nagu koondise mängudel ainult ,et kahju natuke pärnakatest,auvärav jäi löömata ,kuid küll need võidud ka ükskord tulevad. Kõik FCF-i fännid on nüüdsest küll teistes mängudes pärnakate poolt.
                  Endal on küll hetkel ilge pohmakas aga sest pole midagi ,korjan kuuseriisikaid .....
                  nagu meie tuntud vutilaulu sõnad ütlevad
                  Arvan ,et kõik nõustuvad minuga ,etr külastame Pärnut veel ja veel....
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    Seoses pika reisiga pärnust kodulinna, leidsin ma hommikul enda käest järgmised asjad (mis mulle ei kuulu)
                    Jalgpall
                    Väravavahikindad
                    Keskmist kasvu naine, kes reageerib vilistamisele ja nimele Kristi.

                    Lisaks peab veel ütlema, et kõik enda asjad ma kaotasin ära (suured tänud rootsi kunnile kelle kaasabil ma siiski kõik olulise tagasi sai)

                    Lõpetuseks - keskmisest kõvem üritus oli.
                    Kõik kehavigastused, mis ma oma kaasreisjatele võisin tekitada ei olnud tahlikud.
                    Jalgpallihaigla Liige

                    Kommentaar


                      #11
                      Kuradi Jots ,ise oli täis kui tinavile aga mingile muhvile suutis
                      augu pähe rääkida.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #12
                        Originally posted by jots


                        Seoses pika reisiga pärnust kodulinna, leidsin ma hommikul enda käest järgmised asjad (mis mulle ei kuulu)
                        Jalgpall
                        Väravavahikindad
                        Keskmist kasvu naine, kes reageerib vilistamisele ja nimele Kristi.

                        Lisaks peab veel ütlema, et kõik enda asjad ma kaotasin ära (suured tänud rootsi kunnile kelle kaasabil ma siiski kõik olulise tagasi sai)

                        Lõpetuseks - keskmisest kõvem üritus oli.
                        Kõik kehavigastused, mis ma oma kaasreisjatele võisin tekitada ei olnud tahlikud.
                        Arvatavasti kuuluvad pall ja kindad mulle st reix e. päkapikk! Kas saaks kuidagi sinuga ühendust?

                        Kommentaar

                        Working...
                        X