320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Avariid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Avariid

    Et vanlig bergingsoppdrag ble ekstremt dramatisk for sjåføren fra Falck da han ble kalt ut på jobb søndag formiddag. (Foto: Gunn Iren Johnsrud)


    Lätlasest juht
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Pole elusees ühelgi ebameeldivamal leheküljel viibinud. Üritasin 10 korda vaadata seda videot, koguaeg tuli ainult mingi reklaam mis tekitas kahtlaselt suure soovi arvuti vastu seina visata. Tilt.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      #3
      aga milles probleemi: http://www.liveleak.com/view?i=3c6_1333305451 . Taoliseks juhtumiks kohe eraldi teema? Sarnaseid ja muud põnevat juhtub pidevalt, siitki foorumist käib läbi (toredaid linke, idiootsed videod venemaalt jms)
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        aga milles probleemi: http://www.liveleak.com/view?i=3c6_1333305451 . Taoliseks juhtumiks kohe eraldi teema? Sarnaseid ja muud põnevat juhtub pidevalt, siitki foorumist käib läbi (toredaid linke, idiootsed videod venemaalt jms)
        http://www.liveleak.com/view?i=2a5_1331066923
        No see minu link ei ole päris lamp. Ma ise igapäevaselt sõidan samu teid ja nii mõngi enda tuttav on libeduse tõttu uue masina maha kandnud
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #5

          Kommentaar


            #6
            Dashcam-videoid Venemaalt, tonnide kaupa, hea õhtul õlle kõrvale krõbistada: http://www.stopnegoni.ru

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              sõitsin täna mööda sellest kohast ja see lätlase volvo oli ikka seal kuristikus. Üks juht sai välja aga teine kukkus alla. Kuid oli õnnelik õnnetus ,kuna teisel juhil eluvaim sees aga luud-kondid puruks
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                #8
                Püksid sai nähtavasti täis lastud, kuid hing jäi sisse.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                  Püksid sai nähtavasti täis lastud, kuid hing jäi sisse.

                  video
                  See sobiks ka siia kategooriasse

                  Kommentaar


                    #10
                    Kummaline, et viimase video juht rämedalt peksa ei saanud, vene videotel tavaliselt on säärased lõpud.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      #11

                      Kommentaar


                        #12
                        panen siis ise juurde neile, kes klipi venekeelset pealkirja ei mõista, et viimast videot pole nõrganärvilistel soovitatav vaadata.

                        üldiselt - igasuguste gore-värkide jaoks on internetis n+1 muud saiti juba olemas, kus saad näha, mismoodi inimesest verine plekk järele jääb. et ma ei saa päris täpselt aru, mis selliste klippide siia postitamise mõte üldse peaks olema. või siis pannagi teemale juba selgelt vastav pealkiri, "rõvedad surmad" vms.

                        minu kaks senti.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          panen siis ise juurde neile, kes klipi venekeelset pealkirja ei mõista, et viimast videot pole nõrganärvilistel soovitatav vaadata.

                          üldiselt - igasuguste gore-värkide jaoks on internetis n+1 muud saiti juba olemas, kus saad näha, mismoodi inimesest verine plekk järele jääb. et ma ei saa päris täpselt aru, mis selliste klippide siia postitamise mõte üldse peaks olema. või siis pannagi teemale juba selgelt vastav pealkiri, "rõvedad surmad" vms.

                          minu kaks senti.
                          Äkki ta jäi ikka ellu?

                          Kommentaar


                            #14
                            oota, kohe vaatan uuesti.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              panen siis ise juurde neile, kes klipi venekeelset pealkirja ei mõista, et viimast videot pole nõrganärvilistel soovitatav vaadata.

                              üldiselt - igasuguste gore-värkide jaoks on internetis n+1 muud saiti juba olemas, kus saad näha, mismoodi inimesest verine plekk järele jääb. et ma ei saa päris täpselt aru, mis selliste klippide siia postitamise mõte üldse peaks olema. või siis pannagi teemale juba selgelt vastav pealkiri, "rõvedad surmad" vms.

                              minu kaks senti.
                              Teema pigem mõeldud avariidele Eestis või kui ise kuskil välismaal oled peale sattunud või tagajärgi näinud. Selle teema esimese avarii paigast sõitsin ise mõned päevad hiljem mööda ning kogu see vanaraud oli alles seal all. Norras on võimalus igal ühel sinna alla sattuda
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar

                              Working...
                              X