PDA

View Full Version : 2002 Fifa World Cup

ugla
26.04.02, 15:32
http://www.ea.com/easports/platforms/games/2002fifaworldcup/home.jsp

On keegi asja mänginud ? Kuidas kommentaarid ? Kas sama
mis Fifa 2002 või on mingeid erilisi muudatusi ka ?

guitz
26.04.02, 17:55
Mina olen mänginud ja mulle meeldib,IMHO parem Fifa 2002,tundub realistlikum,löögid on paremad,saab isegi karistusalast väljaspoolt sisse lüüa.

Väravavaht
28.04.02, 15:12
Alustasin ka toru-st tõmbamist, et Prantsusmaaga võitjaks tulla

Da Booob
29.04.02, 00:01
sikutasin demo - ja olen asjast tõeliselt vaimustuses.
ten points goes to reality.

huvitav kui suur see täisversioon asjal on?

Gwrn
29.04.02, 16:08
Ausaltöeldes läks FIFA 2002 suht igavaks - igast poosist ja igast nurgast olin juba võimeline sisse lööma :P Ka keskväljalt :)

Vaatab, mida see World Cup Edition pakub.

greenday
30.04.02, 07:45
Originally posted by Gwrn

Ausaltöeldes läks FIFA 2002 suht igavaks - igast poosist ja igast nurgast olin juba võimeline sisse lööma :P Ka keskväljalt :)

Vaatab, mida see World Cup Edition pakub.Tore et oled õppinud cheate kasutama! :prill4:

Jyrka
30.04.02, 20:03
Kust saaks serial numbri WC 2002le??

Da Booob
30.04.02, 23:42
Originally posted by Jyrka

Kust saaks serial numbri WC 2002le??

Hmmmm! Kustkohast mängu said?
Toru - ehk mingi foorum lahendab su mure.

Jyrka
30.04.02, 23:48
Mängu tõmbasin ja seriali leidsin kaa juba :õnnelik:

Jeeg
01.05.02, 15:27

Mängu tõmbasin ja seriali leidsin kaa juba :õnnelik: A kustkohast sa need mõlemad asjad said? vb mailid mull tambek@hot.ee ? ;)

Muuseas, greenday.
Ilma mingisuguseidki cheate kasutamata olen löönud kuskil tosin väravat keskringist - hea shootinguga mehega lased löögiskaala napilt punaseks minna ja siis vahest tõstab täpselt üle väravavahi, samas latti olen ma niimoodi löönud kuskil 24+ korda :)

Ja sugugi mitte võimatu pole väravaid lüüa ka kuskilt servast 45-kraadise nurga alt, lihstalt otse ühe puutega ja tugevalt, teinekord on VV liialt väljas.

Jyrka
01.05.02, 17:42
Kuidas saab ühe puutega lüüa?? :oih:

Jeeg
01.05.02, 20:08

Kuidas saab ühe puutega lüüa?? :oih: Sa vasta minu küsimusele, ma siis sinu küsimusele ;)

OK?!

moochie
01.05.02, 20:28
Minu küsimus: Olen kuulnud, et Fifa wc 2k2-s on treening võimalus ka olemas, aga üles ple leidnud?!

Väravavaht
02.05.02, 01:33
Ull härg oleks kui trenni saaks teha. Toru variant ei töödand ostsin osta.ee-st töötava. Varsti saan kätte :r66m1: :r66m1: :r66m1: :r66m1:

Oll
07.05.02, 04:56
Aga ikkagi, kust kohast saaks siis selle WC tõmmata ilma pappi köhimatta.
P.S. ega FIFA 2002s World classiga polegi nii lihtne mängida.

Da Booob
07.05.02, 05:09
Originally posted by Oll

Aga ikkagi, kust kohast saaks siis selle WC tõmmata ilma pappi köhimatta.
P.S. ega FIFA 2002s World classiga polegi nii lihtne mängida.

Fifa 2002e world classi ei anna hinnata isegi mitte 2002 FIFA WC professionaliga. Amatööri pole ma veel proovinud - eneseväärikus.

Kui ma mängisin FIFA 2002es world classiga Eesti-Venemaa mängu, siis kottisin venelasi 4:1.
WC's olin Inglismaa. Prantsusmaa käest sain 5:0 ning Mehhiko käest 3:0 - mängisin professional tasemega. Prantsusmaa mängu ajal viskas mulle ette enam-vähem sellise kirja, et kuule mees ega saa amatööri taset ei taha proovida:doh: .

Aramis
13.05.02, 11:45
No mina mängin Saksamaaga ja saan proffessionaliga hakkama ja eile õhtul suutsime sõbraga peale pikka pusimist viia Soome alagrupist edasi ja võita Hispaania.Vastu tulnud USa aga osutus seejärel millegi pärast ületamatuks.Aga kell sai ka juba pool kaks.
Krt, üldse ei vasta tõele jutud mängu olenematutest uuendustest.Minu arust on uuendused silmnähtavad ja suurepärased.Tunduvalt reaalsemaks on taklingusüsteem läinud.Kauglöögid,peamäng ja palli omaksvõtt on täienenud tuntavalt.Ja mis kõige tähtsam - kui 2002s ja varem oli ilmseid probleeme rünnates tagasi söötmisega - pall läks krt teab kuhu - siis nüüd on asi Ok ja mitmeid ilusaid asju on tänu sellele saanud teha.

gnat
14.05.02, 01:29
minumeelest on kaa mängus palju uuendusi juurde toodud ainult et osadest koondistest mis sinna ei ole pandud ei saa ma aru ja olen väga pettunud et sinnaa Hollandit ei pandud ja mingi Austraalia pandi ( no offence ) võibolla Holland ise ei tahtnud.... kes teab aga uuendustest tooksin välja kõige lahedama asjana selle kuidas tüübid mängus palle out-ist päästavad ... mäng oli muidu tõesti lahe aga ikkagi sinnamaani kuni sa kellegiga läbi teed... äärmisel juhul kaks korda läbi teed nii et nüüd on juba igav ... üks laitev asi kaaa..... mäng on liiga kirev. kes seriali tahab võib mailida gnat@hot.ee

Väravavaht
14.05.02, 11:46
Pealtvaatajate hulgas on uuenduseks pürotehnika

Rebu
16.05.02, 20:56
ostsin ka osta.ee-st eile sain kätte .2002 hakkaski ära tüütama .See oli juba igate pidi läbi mängitud.
ega keegi ei tea kust saada cracki et ilma cd-ta mängida.
Krt tahaks võrgus teha sõbraga aga tal ple plaati:Kurb11:

Maarek
17.05.02, 20:00
Originally posted by gnat

olen väga pettunud et sinnaa Hollandit ei pandud ja mingi Austraalia pandi ( no offence ) võibolla Holland ise ei tahtnud

Ei tea mis hea pärast see Holland seal oleks pidanud olema:doh: :doh: . MM-l ju kohta välja ei teenitud. Kuigi ei saa aru miks krdi pärast Aussied sinna pandi.

Jyrka
17.05.02, 21:13
Seal on isegi soome :õnnelik:

gnat
17.05.02, 23:20
jah Soome on, Austraalia on, aga Hollandit pole:( :viha: :(

Aramis
17.05.02, 23:28
Suhteliselt arusaamtu jah...Soome on muidugi hea, aga miks siis Eestit pole - aru ma ei saa.

Väravavaht
19.05.02, 01:02
www.fifabenelux.com on koht kust saab tõmmata Hollandi juurde!

Rebu
24.05.02, 05:58
proffessional on krt palju raskem fifa2002 world classist:kaval:

Andy
04.06.02, 18:05
Tõmbasin ka siis ma asja torust ära ning ka proge fantom cd, et mäng tööle läheks (tegu oli .iso failiga), kuid ikka nõuab mäng käimapanemisel cd-d. Keegi oskab öelda, milles asi?

Martin
04.06.02, 22:14
Kasuta DAEMON Toolsi :P

Aramis
07.06.02, 11:21
Ja võta directori Crack alt exe fail ja asenda see originaaliga.

Aramis
07.06.02, 11:25
Originally posted by Rebu

proffessional on krt palju raskem fifa2002 world classist:kaval:

Aga see eest on world class nyyd kergem kui professional ;)...Suurepärane kaameranurk on world classil - aga kahjuks on asi liigkerge.Eks mingi päev peab mõne nõrgemaga(Soome tõenäoliselt) üritama.

kyps
07.06.02, 14:21
Pallide audist päästmine on normaalseks tehtud.

Aga need jutid pallide taga?:oih: Asi kipub Miki-Hiireks ära minema:(

Rebu
11.06.02, 02:15
Algselt tegi selle postituse kyps

Pallide audist päästmine on normaalseks tehtud.

Aga need jutid pallide taga?:oih: Asi kipub Miki-Hiireks ära minema:(

Võid optionitest selle star playeri värgi maha võtta siis kaovad ka need jooned ära!!

Da Booob
17.06.02, 02:56
Ma mingi kaks nädalat valasin higi ja üritasin Argentiina meistriteks viia - prof tasemega. Alagrupist kordagi edasi ei saanud - hambad...
...ja nüüd üks päev (vist välk lõi pähe) ületasin negativismi barjääri ning tunnistasin endale, et Argent ei saanudki ju edasi - oh mind lolli!
Peaks Senegaliga proovi tegema?!?

Üks hea pluss on see, et enam ei tee vastased mingeid ulme lööke - võtab neljakümne meetri peal palli rinnaga omaks, pööre... üle puusa... ristnurk.
Ning ka pikki palle on raskem mängida. Fifa 2002s panid äärelt söödu risti ja voila - hurraaa!

Rebu
22.06.02, 04:25
IRW sain senegalig pro tasemel gruppist edas....aga siis Rootsikad krt lõid 90min 1:0:deemon:

Oll
04.07.02, 19:21
Valasin samuti nädalaid higi ja lõpuks õnnestus oma meeskond ka pro-ga meistriks viia.Tilga tõrva meepotti lisas vaid see, et peale playoffis Portugali, Hispaania ja Saksamaa alistamist tuli finaalis kokku minna.....Tuneesiaga!!! Tulemuseks turniiri kergeim mäng ja 3:0 Itaalia maailmameister:D
Aga vot World-classiga pole seda saavutust suutnud korrata ja tundub, et ei suudagi.
Asi tõsiselt raskem(loe: hullem) kui Fifa 2002-es.