PDA

View Full Version : IV liiga lõunatsoon



Leheküljed : [1] 2 3

INCE
27.04.02, 13:02
Kuna IV liiga lõunatsooni kohta paistab valitsevat eriline huvi , siis pakun välja kõigepealt enne lõppjärjestuse pakkumist ennustada ka tulemusi.Paluks ennustada minu voorutabelite järgi ja kuna võistkonnad peavad mitmed mängud eri aegadel, siis eriti jälgida , et keegi ei hilineks.
Kna asjaga läks kiireks (esimene mäng juba täna Valgas), siis panen ülesse 2 esimest vooru.
Igal juhul jõudu kõikidele ennustajatele!!!:lahe:

I voor
27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II Valga linnast
28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast

II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast

INCE
27.04.02, 13:16
I voor
27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II 1
28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 1
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 1
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 1

II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK x
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm 1
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK 1
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe 2
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani 1
:lahe:

apunkto
27.04.02, 13:18
I voor
27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II 1
28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1(lükkub edasi)
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 2
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 2:D
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 1

II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku 1
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm 1
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK x
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK 2
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani x

van der Sarjas
27.04.02, 18:00
I voor
27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II 1
28.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1(lükkub edasi)
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 1
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani x
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 2

II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku 2
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm 1
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK 1
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK 2
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani 1

Martin
27.04.02, 18:37
I voor
27.04. 12.00 FC Warrior II Valga - FC Elva II Valga linnast 1
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st 1
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st 2
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast X
30.04 18.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st 2


II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st 1
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast 1
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 1
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast 1
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 2

smith
27.04.02, 19:51
I voor
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st 1
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st 2
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast 1
30.04 18.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st 1


II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st 1
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast 1
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 1
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast X
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 2

moochie
28.04.02, 00:00
I voor

28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK Roosna- Alliku st 1
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaaani Suure-Jaani st 2
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 Põlva linnast X
30.04 18.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak Jõgeva aleviku st 2


II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st X
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast 1
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 2
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast 1
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 1

Neid tulemusi ennustan küll tähtede pealt...:)

Fazz
28.04.02, 01:15
I voor
28.04. 12.00 Roosna-Alliku SK - Räpina SK 1
28.04. 12.00 SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 2
28.04. 12.00 FC Lootos - Olümpia-2000 1
30.04. 18.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1

II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK 1
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm 1
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK 1
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe 2
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani 1

INCE
29.04.02, 15:08
Tulemused:

FC Warrior II Valga - FC Elva II 1:1
Roosna-Alliku SK - Räpina SK 4:0
SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 4:2
FC Lootos - Olümpia-2000 1:5
30.04. 12.00 Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 1

Vahekokkuvõte enne viimast I vooru mängu
1.-2 INCE, Dennis - 2p.
3.-6.Fazz,Martin,smith,T20s - 1p.
7.apunkto - 0p.
Kommentaariks niipalju, et nagu arvata oligi puudub meeskondade tasemetest veel selge ülevaade ja "musti hobuseid" jätkub piisavalt.Vähemalt 1 punkti (v.a apunkto ) said kõik Roosna-Alliku võitu ennustades, samas valmistasid kõigile pettumuse FC Lootos ja FCF J.-Jaani, kelledele enamus olid panustanud.Punkti teenisid Olümpia ja Kirmi võidu eest vastavalt Dennis ja INCE.
Edu kõikidele ennustajatele ja kohtumiseni jalkaväljakutel:) :lahe:

INCE
01.05.02, 00:04
Nonii, I voor on läbi ja tulemused teada. Tänane mäng SK Tähe - JK Tajak 7 : 1 !!! Ja kokkuvõte peale I vooru.

Tulemused:

FC Warrior II Valga - FC Elva II 1:1
Roosna-Alliku SK - Räpina SK 4:0
SK Kirm - FC Flora Järva-Jaani 4:2
FC Lootos - Olümpia-2000 1:5
Jõgeva SK Tähe - JK Tajak 7:1

Järjestus peale I vooru mänge:
1.-2 INCE, Dennis - 3p.
3.-4.Fazz,smith - 2p.
5.-7.Martin,T20s,apunkto - 1p.

Troonik
01.05.02, 21:31
II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st 2
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast x
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 1
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast 1
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 1

moochie
01.05.02, 22:06
II voor
04.05. 15.00 JK Tajak - Roosna-Alliku SK ESKU st 2
04.05. 12.00 FC Lootos - SK Kirm Põlva linnast 1
05.05. 12.00 Olümpia-2000 - Räpina SK Kallaste st 2
05.05. 12.00 FC Elva II - Jõgeva SK Tähe Elva linnast 2
05.05. 12.00 Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani Valga linnast 1

INCE
05.05.02, 22:22
II vooru tulemused:
JK Tajak - Roosna-Alliku SK 0 : 2
FC Lootos - SK Kirm 4 : 0
Olümpia-2000 - Räpina SK 12 : 1
FC Elva II - Jõgeva SK Tähe 0 : 1
Valga FC Warrior - FC Flora Järva-Jaani 4 : 3

Ja tabel:
Järjestus peale II vooru mänge:
1.Dennis - 8p.
2.INCE-7p.
3.Fazz-6p.
4.smith-4p.
5-8.T20s,Troonik,apunkto,Martin-3p.

Seekord sai täistabamuse 5-5-st kirja Dennis, 4 tulemust arvasid ära INCE ja Fazz ja ka T20s , aga seda tulemust ei saanud ma kahjuks arvestada kuna T20s ennustas kaks korda ja esimene kord oli tulemus kahjuks kehvem.Üldse edaspidiseks , et pakkuda võib kasvõi sada korda ,arvestan siiski ainult kõige esimesena tehtud ennustust.
Nulliringi ei teinud keegi , samas said kõik (va troonik ) kindla punkti Lootose võitu pakkudes.

Nüüd siis kohe ka III voor.
III voor
11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st
12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast
12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st
12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st
12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st

Head ennustamist:) :) :)

Martin
05.05.02, 22:53
III voor
11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 2
12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st 1
12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 2

INCE
06.05.02, 01:14
III voor
11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st x
12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast x
12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st x
12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st x
12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 2

van der Sarjas
06.05.02, 01:17
III voor
11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 1
12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st x
12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st x

apunkto
06.05.02, 01:25
III voor
11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 2
12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 2
12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st 1
12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 2
12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st x

Troonik
06.05.02, 20:20
III voor
11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 1
12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st 1
12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 2

moochie
06.05.02, 20:55
Originally posted by INCE

Seekord sai täistabamuse 5-5-st kirja Dennis, 4 tulemust arvasid ära INCE ja Fazz ja ka T20s , aga seda tulemust ei saanud ma kahjuks arvestada kuna T20s ennustas kaks korda ja esimene kord oli tulemus kahjuks kehvem.


Mnjah, vabandan, kui segadust tekitasin, ei pannud tähele, et juba ennustatud...


III voor
11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 2
12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st X
12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 1

Fazz
07.05.02, 03:47
III voor
11-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna-Alliku st 1
12-5 12.00 Valga FC Warrior - FC Lootos Valga linnast 1
12-5 12.00 JK Tajak - Räpina SK Ülenurme st 1
12-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Flora J.-Jaani Jõgeva st 1
12-5 12.00 SK Kirm - Olümpia-2000 Suure-Jaani st 2

Muide, Troonikule, kellega mu nägemus 3. vooru osas ühtib, võiks avavooru eest 2-3 punkti juurde liita, kui teised ja muidugi ka ta ise sellega soostub :P , sest selle ennustuse pakkus ta varem välja juba teise teema all:
http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=814&page=4

INCE
12.05.02, 17:12
III vooru tulemused(osaliselt):
Roosna-Alliku SK - FC Elva II 6 : 0
Valga FC Warrior - FC Lootos 2 : 5

INCE
12.05.02, 21:30
veelkord III vooru tulemused:
Roosna-Alliku SK - FC Elva II 6 : 0
Valga FC Warrior - FC Lootos 2 : 5
JK Tajak - Räpina SK 4 : 3
SK Tähe - FC Flora J.-Jaani 5 : 3
SK Kirm - Olümpia-2000 1 : 4

Ja tabel ka:
Järjestus peale III vooru mänge:
1-2.Dennis,Fazz- 10p.
3.INCE-8p.
4.Troonik-7p.
5.Martin-6p.
6.apunkto -5p.
7-8.T20s,smith-4p.

Liidritele suhteliselt ebaõnnestunud voor (eriti mulle endale).Täistabamust ei saanud keegi 4 õiget oli Fazz ja Troonik.3 õiget tulemust arvas Martin ja 2 apunkto ja Dennis.

Ja nüüd kohe ka IV voor.
IV voor
18-5 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast
18-5 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast
19-5 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st
19-5 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva-Jaani st
19-5 12.00 Olümpia-2000 - JK Tajak Kallaste st

Kuna olen järgmine ja ülejärgmine nädal eestist ära , ehk võtab keegi ka tulemused kokku, aga kui ei võta siis panen igaks juhuks ülesse ka V vooru
V voor
25-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku st
26-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva al. st
26-5 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st
26-5 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast
26-5 15.00 JK Tajak - FC Elva II Ülenurme st

van der Sarjas
12.05.02, 21:53
18-5 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast 1
18-5 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast x
19-5 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st 1
19-5 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva-Jaani st 2
19-5 12.00 Olümpia-2000 - JK Tajak Kallaste st 1

moochie
12.05.02, 22:02
18-5 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast 1
18-5 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast 1
19-5 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st 2
19-5 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva- Jaani st 2
19-5 12.00 Olümpia-2000 - JK Tajak Kallaste st 2

INCE
13.05.02, 01:52
18-5 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast 1
18-5 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast 1
19-5 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st 2
19-5 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva-Jaani st 1
19-5 12.00 Olümpia-2000 - JK Tajak Kallaste st 1

:lahe:

Martin
13.05.02, 11:22
18-5 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast 1
18-5 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast 2
19-5 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st 2
19-5 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva-Jaani st 2
19-5 12.00 Olümpia-2000 - JK Tajak Kallaste st 1

Troonik
13.05.02, 12:01
IV voor
18-5 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast 1
18-5 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast x
19-5 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st 1
19-5 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva-Jaani st 2
19-5 12.00 Olümpia-2000 - JK Tajak Kallaste st 1

Fazz
17.05.02, 19:50
18-5 12.00 FC Elva II - Räpina SK Elva linnast 1
18-5 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe Põlva linnast 1
19-5 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior Suure-Jaani st 2
19-5 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Roosna-Alliku SK Järva-Jaani st 2
19-5 12.00 Olümpia-2000 - JK Tajak Kallaste st 1

van der Sarjas
21.05.02, 17:40
Minu V vooru ennustus
25-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku st 1
26-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva al. st x
26-5 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st x
26-5 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast x
26-5 15.00 JK Tajak - FC Elva II Ülenurme st 2

Troonik
21.05.02, 19:06
5. voor
25-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku st 1
26-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva al. st 1
26-5 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st x
26-5 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast 2
26-5 15.00 JK Tajak - FC Elva II Ülenurme st 2

moochie
21.05.02, 21:06
5. voor
25-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku st 1
26-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva al. st 2
26-5 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st 2
26-5 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast 1
26-5 15.00 JK Tajak - FC Elva II Ülenurme st 1

Fazz
22.05.02, 02:29
5. voor
25-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku st 1
26-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva al. st 1
26-5 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st 2
26-5 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast 1
26-5 15.00 JK Tajak - FC Elva II Ülenurme st 1

Martin
22.05.02, 13:57
5. voor
25-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku st X
26-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva al. st 1
26-5 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st X
26-5 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast 1
26-5 15.00 JK Tajak - FC Elva II Ülenurme st 1 (ma olen tagasi :P )

smith
22.05.02, 18:18
5. voor
25-5 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku st 1
26-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva al. st 1
26-5 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st 2
26-5 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast 2
26-5 15.00 JK Tajak - FC Elva II Ülenurme st X

INCE
23.05.02, 01:29
IV vooru tulemused:
Laupäev, 18. mai
kl. 12.00 FC Elva II - Räpina SK 5:0
kl. 12.00 FC Lootos - Jõgeva SK Tähe 1:1
kl. 15.00 FC Flora Järva-Jaani SK - Roosna-Alliku SK 1:6
Pühapäev, 19. mai
kl. 12.00 SK Kirm - Valga FC Warrior 1:0
kl. 12.00 JK Olümpia-2000 - JK Tajak 5:1

Täistabamus taas Denniselt ja Troonikult 3punkti Martin ja Fazz, 2 p. T20s ja INCE.

Ja tabeliseis:
1.Dennis - 15.p.
2.Fazz- 13p.
3.Troonik-12p.
4.INCE-10p.
5.Martin-9p.
6.T20s -6p.
7.apunkto -5p.
8.smith-4p.
:lahe:


Ja enda ennustus kah.........
5. voor
25-5 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Lootos Roosna-Alliku st x
26-5 12.00 Jõgeva SK Tähe - SK Kirm Jõgeva al. st 2
26-5 12.00 Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani Mikitamäe PK st 1
26-5 12.00 Valga FC Warrior - Olümpia-2000 Valga linnast 2
26-5 15.00 JK Tajak - FC Elva II Ülenurme st 2

INCE
27.05.02, 14:52
V vooru tulemused:
Roosna-Alliku SK - FC Lootos 0 : 2
Jõgeva SK Tähe - SK Kirm 3 : 3
Räpina SK - FC Flora Järva-Jaani 0 : 6
Valga FC Warrior - Olümpia-2000 1 : 0
JK Tajak - FC Elva II 0 : 3

Ennustajatele seekord väga ettearvamatute tulemustega voor kus punkte lisandus väga kasinalt:

Ja tabeliseis:
1.Dennis - 17.p.
2.Fazz- 15p.
3.Troonik-13p.
4.INCE-11p.
5.Martin-10p.
6.T20s -8p.
7-8.apunkto,smith -5p.
9.val - 2p.

ja enne MM-i algust VI voor

01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st

Fazz
27.05.02, 15:04
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st 1
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st 1
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st 1

van der Sarjas
27.05.02, 15:25
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st x
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st 1
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st 1

INCE
27.05.02, 16:02
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st 1
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st x
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st 1
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st x

val
28.05.02, 00:10
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st 1
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st x
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st x
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st 1


HISPAANIA MM VÖITJA

moochie
28.05.02, 18:30
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st 2
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st 1
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st 1

Troonik
28.05.02, 22:36
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st 1
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st x
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st x
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st x

elmut
29.05.02, 00:17
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st 1
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st 1
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st 2

Martin
29.05.02, 01:13
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st 1
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st 2
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st 2

smith
30.05.02, 23:28
01-6 18.00 Olümpia-2000 - FC Elva II Kallaste st 2
02-6 18.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
02-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - JK Tajak Järva-Jaani st 1
02-6 18.00 FC Lootos - Räpina SK Põlva linnast 1
02-6 18.00 Valga FC Warrior - Jõgeva SK Tähe Valga st 2

INCE
04.06.02, 02:07
Ja tabeliseis:
1.Dennis - 19.p.
2.Fazz- 18p.
3.Troonik-15p.
4.INCE-14p.
5.Martin-11p.
6.T20s -10p.
7.smith -6p.
8.apunkto,val-5p.
9.elmut - 2p.

Jällegi suht kasin saak ennustajatele, seda eriti tänu Lootose "supertulemusele" mida keegi vist uneski ei oodanud.

Ja VII voor

VII voor
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st

Fazz
04.06.02, 05:51
VII voor
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st 2
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st 2
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st 2
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast 1
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st 1

Martin
04.06.02, 11:04
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st 1
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st 1
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st 2
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast 2
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st 1

Troonik
04.06.02, 12:08
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st 2
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st 1
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st 2
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast 1
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st x

van der Sarjas
04.06.02, 13:28
VII voor
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st x
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st 1
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st x
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast 1
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st x

moochie
04.06.02, 14:50
VII voor
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st 2
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st 2
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st 2
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast 1
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st 1

val
04.06.02, 20:56
VII voor
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st 2
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st X
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st 2
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast X
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st 2

smith
05.06.02, 11:48
VII voor
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st 2
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st 1
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st 2
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast 1
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st 2

elmut
05.06.02, 12:19
VII voor
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st 1
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st 1
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st 2
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast 1
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st 1

INCE
05.06.02, 20:15
VII voor
09-6 15.00 JK Tajak - FC Lootos Ülenurme st 2
09-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Valga FC Warrior Roosna-Alliku st 1
09-6 18.00 Räpina SK - SK Kirm Mikitamäe PK st 2
09-6 18.00 FC Elva II - FC Flora Järva-Jaani Elva linnast 1
09-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 Jõgeva al. st 2

:lahe:

INCE
10.06.02, 02:13
Mõned tulemused
VII voor
JK Tajak - FC Lootos 2 : 6
FC Elva II - FC Flora J.-Jaani 0 : 4
Jõgeva SK Tähe - Olümpia-2000 1 : 1


:lahe:

INCE
11.06.02, 03:23
Ja tabeliseis:
1.Dennis - 21.p.
2.Fazz- 20p.
3.Troonik-17p.
4.INCE-15p.
5.Martin-12p.
6.T20s -12p.
7.smith -7p.
8.val - 6p.
9.apunkto - 5p.
10.elmut - 2p.

Vooru võitjad olid 2 punktiga T20s, Fazz,Troonik ja Dennis.Ainus nullipoiss oli elmut.Olümpia viigi eest said punkti juurde Dennis ja Fazz,Elva kaotust ennustas Martin,Räpina-Kirmi viiki Dennis.

Nüüd siis kaheksas voor.Hääd ennustamist ja MM-i nautimist!

VIII voor
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st

:õnnelik:

moochie
11.06.02, 14:06
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast 1
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st X
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st 2
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast 1
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st 1

van der Sarjas
11.06.02, 14:39
Proovime siis seekord viikidega:

VIII voor
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast x
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st x
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st x
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast x
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st x

Fazz
11.06.02, 14:40
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast 1
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st 1
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st 1
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast 1
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st 2

val
11.06.02, 16:22
VIII voor
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast 1
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st x
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st 1
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast 1
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st 2

:

INCE
13.06.02, 21:53
VIII voor
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast 1
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st 1
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st 1
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast 1
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st 2

:lahe:

Martin
13.06.02, 23:20
VIII voor
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast 1
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st 1
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st 2
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast 1
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st 2

elmut
14.06.02, 19:55
VIII voor
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast 1
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st x
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st 1
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast 1
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st 2

INCE
18.06.02, 01:13
VIII vooru tulemused:
15-6 18.00 FC Lootos - FC Elva II Põlva linnast 5 : 6
16-6 18.00 Jõgeva SK Tähe - Roosna-Alliku SK Jõgeva al. st 3 : 1
16-6 18.00 SK Kirm - JK Tajak Suure-Jaani st 3 : 0
16-6 18.00 Valga FC Warrior - Räpina SK Valga linnast 7 : 1
16-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - Olümpia-2000 Järva-Jaani st 0 : 2


Ja tabeliseis:


1.Fazz- 24p.
2.Dennis - 21.p.
3.INCE-19p
4.Troonik-17p.
5.Martin-15p.
6.T20s -13p.
7.val - 9p.
8.smith -7p.
9-10.apunkto,elmut - 5p.

Nii , selle vooruga vahetus ka liider kuna senine juht Dennis otsustas proovida asjale läheneda loogiliselt (viike pakkudes).Külma dušši pakkus järjekordselt Lootos, kelle süü tõttu jäid kõik ennustajad vähemalt ühest punktist ilma ja Fazz oleks saanud 5 st 5.

Aga nüüd kevadringi viimane voor:
IX voor
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st
30-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st

Ja hääd lähenevat Jaanipäeva kõigile ennustajatele !!!:õnnelik:

van der Sarjas
18.06.02, 01:40
Aga nüüd kevadringi viimane voor:
IX voor
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 2
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st x
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast x
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
29-6 15.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 1


Kuule INCE, Räpina ei saanud vist ikka nii suurt pakki Warriori

INCE
18.06.02, 01:52
Vabandan.Tõesti minu viga. Valga võitis Räpinat 7 : 1.Proovisin ennist parandada, aga vist ei õnnestunud.:(

Fazz
18.06.02, 03:28
IX voor
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 2
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st 1
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast 1
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
29-6 15.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 2

moochie
18.06.02, 14:05
IX voor
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 2
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st 2
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast 1
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
29-6 15.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 2

val
19.06.02, 01:21
IX voor
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 2
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st 2
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast 2
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
30-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 1
Hispaania on meister.

Troonik
19.06.02, 02:07
IX voor
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 2
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st x
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast x
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
30-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 1

INCE
20.06.02, 15:34
IX voor
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 2
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st 2
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast 2
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
29-6 15.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 2

:) :lahe:

smith
26.06.02, 13:35
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 2
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st 1
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast 1
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
29-6 15.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 2

Martin
26.06.02, 13:52
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 2
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st 2
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast 1
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
29-6 15.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 1

elmut
27.06.02, 03:20
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 1
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st 2
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast 2
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 2
29-6 15.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 1

INCE
12.07.02, 18:09
IX vooru tulemused
29-6 15.00 JK Tajak - Valga FC Warrior Põltsamaa st 1 : 0
30-6 18.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Lootos Järva-Jaani st 5 : 2
30-6 18.00 FC Elva II - SK Kirm Elva linnast 2 : 4
30-6 18.00 Räpina SK - Jõgeva SK Tähe Mikitamäe PK st 3 : 3
30-6 18.00 Roosna-Alliku SK - Olümpia-2000 Roosna-Alliku st 0 : 4


Ja tabeliseis peale poolt võistlust:

1.Fazz- 26p.
2-3.Dennis,INCE - 21.p.
4.Troonik-17p.
5.Martin-15p.
6.T20s -14p.
7.val - 10p.
8.smith -9p.
9.elmut - 7p.
10.apunkto - 5p.

Järjekordselt väga hale voor.Parima tulemusena said Fazz,INCE, smith ja elmut 2 punkti.Ühe lisasid oma kontole T20s ja val, ning skoori ei kasvatanud Dennis, Troonik ja Martin.

Supertünga tegi kõigile Räpina, kes hoolimata pessimistide arvamusest pidas heaks Tähelt punkt röövida. Teine üllatustulemus tuli tajakilt kelle võitu oskas ette aimata ainult elmut.Nii või teisiti , kõik see kokku näitab et liiga tase on ühtlane ja tõenäoliselt selliseks ka kuni hooaja lõpuni jääb ja kolmele parimale kohale kandideerivad 7-8 meeskonda.

Kui puhkamisest villand saab , siis ka sügisringi I voor
X voor
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st
:lahe: :lahe:

van der Sarjas
13.07.02, 03:46
Täitsa pees, kurat, vahepeal panin 2 või 3 vooru järjest
5-st 5, aga lõpp vajus puhta ära, sest enamuses olid seliised supertulemused. Samas väga mõnus, et mängud nii palju üllatusi pakuvad. Mulle igatahes meeldib.

Fazz
13.07.02, 13:35
X voor
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast 2
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st 2
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st 1
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st 1
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st 2

Martin
13.07.02, 17:15
X voor
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast 2
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st 2
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st 2
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st 1
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st 2

van der Sarjas
17.07.02, 03:26
Kurat, kui nüüd ka üthegi pihta ei saa on asi puhta perses.
X voor
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast x
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st x
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st 1
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st x
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st 2

smith
17.07.02, 04:00
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast 1
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st 2
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st 1
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st x
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st 2

elmut
19.07.02, 19:57
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast 1
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st 2
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st 1
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st 2
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st 2

moochie
22.07.02, 15:20
X voor
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast 2
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st 2
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st 2
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st 1
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st 2

INCE
24.07.02, 19:09
X voor
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast 2
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st 2
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st 2
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st 1
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Räpina Linna st x

Infiks niipalju , et Räpina mängib alates sügisringi esimesest voorust kodumängud Räpina linnastaadionil
:lahe:

val
29.07.02, 23:18
X voor
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast 1
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st 2
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st 1
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st x
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st 2

Troonik
02.08.02, 19:14
X voor
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior Elva linnast 2
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe Ülenurme st 1
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos Kallaste st x
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm Järva-Jaani st 2
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK Mikitamäe PK st x

INCE
05.08.02, 13:16
X voor läbi ja tulemused järgmised:
03-8 12.00 FC Elva II - Valga FC Warrior 0 : 2
03-8 15.00 JK Tajak - Jõgeva SK Tähe 1 : 3
04-8 12.00 Olümpia-2000 - FC Lootos 5 : 0
04-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - SK Kirm 3 : 0
04-8 12.00 Räpina SK - Roosna-Alliku SK 1 : 5

Ja tabel ka:

1.Fazz- 31p.
2.INCE - 24.p.
3.Dennis - 23.p.
4.Martin-19p.
5-6.Troonik, T20s -18p.
7.val - 13p.
8.smith -12p.
9.elmut - 10p.
10.apunkto - 5p.

Päris hea voor kõigile ja Fazz-i maksimumi(5) ja trooniku miinimumi(1) vahele jäid kõik teised ja said päris ohtralt punkte juurde. :)

XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st

van der Sarjas
05.08.02, 16:06
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st 1
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st x
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 1
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st 1
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

Sir Louis
06.08.02, 10:06
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st 1
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st 2
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 1
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st 1
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

Troonik
06.08.02, 10:07
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st 1
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st 2
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 1
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st 1
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

moiva
06.08.02, 15:13
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st 2
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st 1
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 2
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st 1
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

elmut
06.08.02, 15:56
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st 2
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st 1
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 1
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st 2
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

Fazz
06.08.02, 15:59
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st 1
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st 2
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 1
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st 1
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

moochie
07.08.02, 03:15
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st 2
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st 2
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 1
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st 1
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

INCE
07.08.02, 14:31
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st 2
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st 2
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 1
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st 1
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

:lahe:

val
10.08.02, 20:34
XI voor
11-8 12.00 SK Kirm - FC Lootos Suure-Jaani st x
11-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior Järva-Jaani st 2
11-8 12.00 Roosna-Alliku SK - JK Tajak Roosna-Alliku st 1
11-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Elva II Jõgeva al. st x
11-8 12.00 Räpina SK - Olümpia-2000 Räpina linna st 2

INCE
13.08.02, 14:51
Tulemused
SK Kirm - FC Lootos 6 : 0 :viha:
FC Flora Järva-Jaani - Valga FC Warrior 4 : 4
Roosna-Alliku SK - JK Tajak 6 : 1
Jõgeva SK Tähe - FC Elva II 3 : 0
Räpina SK - Olümpia-2000 1 : 6

Ja tabel ka:

1.Fazz- 35p.
2.Dennis - 28.p.
3.INCE - 27.p.
4.Troonik-22p.
5.T20s -21p.
6.Martin-19p.
7.val - 15p.
8-9.elmut,smith -12p.
10.apunkto - 5p.
11.Sir Louis - 4p.
12.moiva - 2p.

Maksimumi 5-5-st võttis Dennis, 4 punkti said juurde Sir Louis,Troonik ja Fazz

XII voor
18-8 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast
18-8 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st
18-8 12.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast
18-8 12.00 Räpina SK - JK Tajak Mikitamäe PK st
18-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st

van der Sarjas
13.08.02, 15:03
XII voor
18-8 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast x
18-8 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st 1
21-8 18.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast 2
18-8 12.00 Räpina SK - JK Tajak Mikitamäe PK st 1
18-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st x

Ja muideks FC Elva II - Roosna-Alliku SK mäng on tõstetud 21.augustile kella 18.00, nii et ärge ennem tulemust oodake.

elmut
13.08.02, 20:16
XII voor
18-8 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast 1
18-8 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st 1
18-8 12.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast 2
18-8 12.00 Räpina SK - JK Tajak Mikitamäe PK st 2
18-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st 1

INCE
14.08.02, 00:55
Suur tänu infi eest, juba parandasin ära.

XII voor
18-8 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast 1
18-8 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st 1
21-8 18.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast x
18-8 12.00 Räpina SK - JK Tajak Mikitamäe PK st 2
18-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st 2

:lahe:

Martin
14.08.02, 04:15
18-8 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast 2
18-8 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st 1
18-8 12.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast 2
18-8 12.00 Räpina SK - JK Tajak Mikitamäe PK st 2
18-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st 2

moochie
14.08.02, 13:13
18-8 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast 2
18-8 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st 2
18-8 12.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast 2
18-8 12.00 Räpina SK - JK Tajak Mikitamäe PK st 2
18-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st 2

val
15.08.02, 00:49
XII voor
18-8 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast 2
18-8 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st 1
18-8 12.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast 2
18-8 12.00 Räpina SK - JK Tajak Mikitamäe PK st 1
18-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st x

moiva
15.08.02, 14:28
XII voor
18-8 12.00 FC Lootos - Valga FC Warrior Põlva linnast 2
18-8 12.00 Olümpia-2000 - SK Kirm Kallaste st 1
21-8 18.00 FC Elva II - Roosna-Alliku SK Elva linnast 2
18-8 12.00 Räpina SK - JK Tajak Mikitamäe PK st 1
18-8 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Jõgeva SK Tähe Järva-Jaani st 1

INCE
21.08.02, 00:57
Kuna üks mäng on veel pidamata , siis tabelit ei uuendaks, küll aga järgmine voor:

XIII voor
24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st

:lahe:

INCE
21.08.02, 00:59
Enda ennustus ikka kah ;)

XIII voor

24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st 2
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast x
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st 1
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 1

:lahe:

van der Sarjas
21.08.02, 03:49
XIII voor

24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st x
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast x
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st 1
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 1

Martin
21.08.02, 05:02
24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st 1
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast 1
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st 2
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 1

INCE
22.08.02, 14:21
Viimane mäng kah peetud ,kus Elva kaotas R.-Allikule 1 : 2

Ja ennustusvõistluse tabel peale 12 vooru:

1.Fazz- 35p.
2.Dennis - 31.p.
3.INCE - 30.p.
4.T20s -23p.
5-6.Troonik,Martin-22p.
7.val - 18p.
8.elmut - 15p.
9.smith -12p.
10-11.moiva, apunkto - 5p.
12.Sir Louis - 4p.

Kahjuks jätsid liidritest ennustamata Fazz ja troonik , aga nende seis sellest eriti ka ei halvenenud.:lahe:

elmut
22.08.02, 15:38
24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st 2
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast 2
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st 1
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 1

moiva
22.08.02, 17:20
24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st 1
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast 1
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st 2
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 2

moochie
23.08.02, 02:09
24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st 2
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast 1
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st 2
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 2

val
23.08.02, 21:34
XIII voor
24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st x
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast 1
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st x
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 1

Sir Louis
23.08.02, 22:12
XIII voor
24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st 1
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast 1
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st 2
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 1

Troonik
23.08.02, 22:14
XIII voor
24-8 15.00 JK Tajak - Olümpia-2000 Ülenurme st 2
25-8 12.00 Jõgeva SK Tähe - FC Lootos Jõgeva aleviku st 1
25-8 12.00 Valga FC Warrior - SK Kirm Valga linnast 1
25-8 12.00 Räpina SK - FC Elva II Mikitamäe PK st 2
25-8 12.00 Roosna-Alliku SK - FC Flora Järva-Jaani Roosna-Alliku st 1
:õnnelik:

INCE
27.08.02, 14:47
Kõik 13.vooru tulemused:
SK Tähe - FC Lootos 2 : 1
Räpina - FC Elva II 3 : 2
FC Warrior - Sk Kirm Suure-jaani 0 : 4
Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani 3 : 2
JK \"Tajak\" Tartu - JK \"Olümpia-2000\" Tartu 4 : 5

1.Fazz- 35p.
2.Dennis - 34.p.
3.INCE - 33.p.
4.Martin-26p.
5.Troonik-25p.
6.T20s -24p.
7.val - 20p.
8.elmut - 19p.
9.smith -12p.
10.moiva- 8p.
11.Sir Louis - 7p.
12.apunkto - 5p.

Vooru edukamad olid elmut ja martin 4 punktiga , kõige kehvemini esines T20s kes arvas õieti ainult ühe tulemuse.Endiselt jättis ennustamata senine liider Fazz, tänu millele jõudsid talle päris kandadele Dennis ja INCE ning vahed on väga väikesed.

INCE
27.08.02, 14:48
XIV voor
01-9 12.00 Olümpia-2000 - Valga FC Warrior Kallaste st 1
01-9 12.00 FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva linnast 1
01-9 12.00 FC Elva II - JK Tajak Elva linnast 2
01-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Räpina SK Järva-Jaani st 1
01-9 12.00 SK Kirm - Jõgeva SK Tähe Suure-Jaani st x
:lahe:

moochie
27.08.02, 14:55
Originally posted by INCE
Vooru edukamad olid elmut ja martin 4 punktiga , kõige kehvemini esines T20s kes arvas õieti ainult ühe tulemuse..
:lehm: :punastama

XIV voor
01-9 12.00 Olümpia-2000 - Valga FC Warrior Kallaste st 2
01-9 12.00 FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva linnast 1
01-9 12.00 FC Elva II - JK Tajak Elva linnast 2
01-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Räpina SK Järva-Jaani st 1
01-9 12.00 SK Kirm - Jõgeva SK Tähe Suure-Jaani st 1

van der Sarjas
27.08.02, 17:49
XIV voor
01-9 12.00 Olümpia-2000 - Valga FC Warrior Kallaste st 1
01-9 12.00 FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva linnast 2
01-9 12.00 FC Elva II - JK Tajak Elva linnast x
01-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Räpina SK Järva-Jaani st 1
01-9 12.00 SK Kirm - Jõgeva SK Tähe Suure-Jaani st x

moiva
27.08.02, 18:42
XIV voor
01-9 12.00 Olümpia-2000 - Valga FC Warrior Kallaste st 1
01-9 12.00 FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva linnast 1
01-9 12.00 FC Elva II - JK Tajak Elva linnast 2
01-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Räpina SK Järva-Jaani st 1
01-9 12.00 SK Kirm - Jõgeva SK Tähe Suure-Jaani st 2

elmut
27.08.02, 20:01
XIV voor
01-9 12.00 Olümpia-2000 - Valga FC Warrior Kallaste st 1
01-9 12.00 FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva linnast 2
01-9 12.00 FC Elva II - JK Tajak Elva linnast 1
01-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Räpina SK Järva-Jaani st 1
01-9 12.00 SK Kirm - Jõgeva SK Tähe Suure-Jaani st 1

Fazz
28.08.02, 21:01
Krm, ei jõudnud paarinädalasel komandeeringul olles kõigi nende ennustustega tegelda, ent paistab, et tabeliseisule on mu eemalolek üksnes kasuks tulnud ;)
Nüüd saab siis taas vahet kasvatama hakata :)

XIV voor
01-9 12.00 Olümpia-2000 - Valga FC Warrior Kallaste st 1
01-9 12.00 FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva linnast 1
01-9 12.00 FC Elva II - JK Tajak Elva linnast 1
01-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Räpina SK Järva-Jaani st 1
01-9 12.00 SK Kirm - Jõgeva SK Tähe Suure-Jaani st 1

val
31.08.02, 22:10
XIV voor
01-9 12.00 Olümpia-2000 - Valga FC Warrior Kallaste st 1
01-9 12.00 FC Lootos - Roosna-Alliku SK Põlva linnast x
01-9 12.00 FC Elva II - JK Tajak Elva linnast 1
01-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - Räpina SK Järva-Jaani st 1
01-9 12.00 SK Kirm - Jõgeva SK Tähe Suure-Jaani st 1

INCE
02.09.02, 13:31
Tabel
1-2.Fazz,Dennis- 37p.
3.INCE - 36.p.
4-5.Martin,T20s-26p.
6.Troonik-25p.
7.val - 22p.
8.elmut - 21p.
9-10.moiva, smith -12p.
11.Sir Louis - 7p.
12.apunkto - 5p.

Tänase seisuga on võistlusel kaks liidrit.Fazzi suuremeelsust ei jätnud ära kasutamata Dennis, kes viimases voorus kogus Fazzist punkti rohkem, aga ees on veel neli vooru nii et kõik on veel võimalik.

XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast

van der Sarjas
02.09.02, 13:35
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st x
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 2
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st 1
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 1
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast 2


P.S: Ince, ees on ikka veel ainult 4.vooru, eks ole?

INCE
02.09.02, 13:39
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st 2
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 2
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st 1
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 1
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast 2

Õige märkus.Juba parandatud, aga ka neli vooru on piisavalt pikk aeg.:)

moochie
02.09.02, 17:35
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st 1
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 2
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st 2
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 2
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast 2

moiva
02.09.02, 19:56
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st 2
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 2
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st 1
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 2
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast 2

Troonik
02.09.02, 21:01
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st 2
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 2
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st 1
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 1
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast 2

elmut
06.09.02, 16:06
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st 2
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 1
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st 2
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 1
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast x

Fazz
06.09.02, 19:21
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st 2
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 2
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st 1
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 1
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast 2

val
07.09.02, 01:21
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st 2
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 2
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st x
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 1
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast 2

Martin
08.09.02, 06:35
XV voor
08-9 12.00 JK Tajak - FC Flora Järva-Jaani Ülenurme st 1
08-9 12.00 Räpina SK - FC Lootos Mikitamäe PK st 2
08-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Valga FC Warrior Jõgeva al. st 1
08-9 12.00 Roosna-Alliku SK - SK Kirm Roosna-Alliku st 1
08-9 12.00 FC Elva II - Olümpia-2000 Elva linnast 2

INCE
09.09.02, 13:33
Tabel
1.Dennis- 42p.
2.Fazz - 41p.
3.INCE - 40p.
4.Martin- 30p.
5.T20s-28p.
6.Troonik-29p.
7.val - 25p.
8.elmut - 22p.
9.moiva - 16p.
10. smith -12p.
11.Sir Louis - 7p.
12.apunkto - 5p.

Dennis tegi täismängu ja võttis sisse ka liidrikoha, tundub et oli lihtne voor , sest neli punkti viiest said suis 5 mängijat.Ebaõnn tabas elmutit kes arvas õieti ainult R.-Alliku-Kirmi mängu.Aga lõpuni jääb veel 3 vooru nii et jõudu!

XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast
:lahe:

van der Sarjas
09.09.02, 13:38
XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st 1
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast 1
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st 1
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast 2

Martin
09.09.02, 14:12
XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st 1
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast 2
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st 1
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast 1

INCE
09.09.02, 14:42
XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st 1
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast 1
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st 2
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast 2
:lahe:

Troonik
09.09.02, 22:03
XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st 1
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast x
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st 1
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast 2

moochie
09.09.02, 22:59
XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st 1
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast 2
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st 1
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast 1

elmut
10.09.02, 14:16
XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st 1
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast 1
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st 1
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast 2

moiva
10.09.02, 20:12
XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st 1
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast 1
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st 2
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast 2

val
12.09.02, 01:21
XVI voor
14-9 12.00 FC Flora Järva-Jaani - FC Elva II Järva-Jaani st 1
15-9 12.00 FC Lootos - JK Tajak Põlva linnast 1
15-9 12.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
15-9 12.00 Olümpia-2000 - Jõgeva SK Tähe Kallaste st 1
15-9 17.00 Valga FC Warrior - Roosna-Alliku SK Valga linnast 1

INCE
16.09.02, 14:15
Tabel
1.Dennis- 47p.
2.INCE - 44p.
3.Fazz - 41p.
4-5.Martin,Troonik- 33p.
6.T20s-31p.
7.val - 29p.
8.elmut - 27p.
9.moiva - 20p.
10. smith -12p.
11.Sir Louis - 7p.
12.apunkto - 5p.

Nagu liigaski hakkab ka ennustusvõistluses lõplik pilt kujunema.Viimases voorus said kõik ohtralt punkte juurde ja kuna Fazz jättis ennustamata, võimaldas see Dennisel edu veelgi suurendada.Kibe andmine käib ka kohtadele 4-8 (kui Fazz enam ei ennusta , siis ka 3.kohale) ja iga punkt selles on väga oluline, seega andke minna:


XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st
:lahe:

val
16.09.02, 15:48
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast 2
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st 2
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 1
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 1
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 2

INCE
16.09.02, 16:22
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast 2
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st x
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 2
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 1
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 1

:lahe:

van der Sarjas
16.09.02, 17:06
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast x
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st x
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 1
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 1
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 2

moiva
16.09.02, 20:41
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast 2
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st 2
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 2
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 2
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 1

Troonik
16.09.02, 22:53
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast 2
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st 2
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 1
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 1
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st x

moochie
17.09.02, 19:58
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast 2
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st 2
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 2
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 1
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 1

elmut
19.09.02, 22:27
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast 1
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st 1
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 1
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 1
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 2

smith
19.09.02, 23:24
XVII voor

22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast 1 (kuidas ma enda vastu ennustan?)
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Räpina st 2 (kuigi valga tase on langenud, siis räpinal polegi taset, kuigi nad meid võitsid)
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st X (suhteliselt võrdsed meeskonnad)
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 1 (võitja on selgunud, kui just olümpia päris platsil magama ei jää)
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 1 (kuigi loodan tabeliseisu pärat, et kirm võidab)

Fazz
20.09.02, 20:04
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast 2
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st 2
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 1
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 1
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 2

resorte
20.09.02, 21:41
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos Elva linnast x
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior Mikitamäe PK st 2
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe Roosna-Alliku st 1
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani Kallaste st 2
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm Ülenurme st 1

INCE
23.09.02, 13:20
XVII voor
22-9 12.00 FC Elva II - FC Lootos 1 : 2
22-9 12.00 Räpina SK - Valga FC Warrior 0 : 2
22-9 12.00 Roosna-Alliku SK - Jõgeva SK Tähe 0 : 0
22-9 12.00 Olümpia-2000 - FC Flora Järva-Jaani 1 : 3
22-9 15.00 JK Tajak - SK Kirm 1 : 0

Tabel
1.Dennis- 47p.
2.INCE - 46p.
3.Fazz - 43p.
4.Troonik- 35p.
5.T20s-34p.
6.Martin - 33p.
7.val - 31p.
8.elmut - 27p.
9.moiva - 24p.
10.smith -15p.
11.Sir Louis - 7p.
12.apunkto - 5p.
13.totti - 3p.

Nagu liigaski, tundub jäävat lõplik paremusjärjestus viimase vooru otsustada.Süüdi on selles Dennis , kes otsustas nulliringi teha et põnevust säilitada lõpuni.Lahtised on ka kohad 4-7 nii et jõudu kõigile viimaseks vooruks.

XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast

:)

val
23.09.02, 15:17
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 2
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 1
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 1
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast 2

:

van der Sarjas
23.09.02, 15:37
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 2
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 1
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 1
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast x

moiva
23.09.02, 21:41
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 1
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 2
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 1
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast 2

Troonik
24.09.02, 00:59
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 2
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 1
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 1
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast 1

:sega1:

INCE
24.09.02, 02:32
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 1
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 1
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 1
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast 1

Viimases voorus on kodumeeskonnad natuke paremad kui nend vastased. :)

resorte
24.09.02, 16:59
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 1
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 1
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st x
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast x

moochie
24.09.02, 19:54
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 2
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 1
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 1
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast x

smith
27.09.02, 01:03
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 1
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 2
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 2
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast 2

jazzjansa
27.09.02, 12:52
Ennustan esmakordselt,seetõttu pole mind mõtet tabelisse panna(viimane voor ju):
Olümpia 2000 vs. Roosna-Alliku 1 Ei saa ju aastat kaotusega lõpetada
Valga vs. Jk Tajak 2 Tajak jääb liigasse
Jõgeva vs. Räpina 1
Sk Kirm vs. Fc Elva 1 Kahtlen Elva poiste võimalustes
Fc Lootus vs. Järva Jaani 2

Edasipääsevad Olümpia 2000 ja Jõgeva Tähe.Väljakukkujaks on FC Elva II.
Kas Tajaku kahte üleminekumängu ka ennustada saab?
:jump2: :jump2:

Fazz
28.09.02, 17:03
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st x
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 2
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 2
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast x

Üksnes liidrite püüdmiseks sai niivõrd ekstreemsed tulemused pakutud, kaotada pole enam midagi...

elmut
29.09.02, 03:04
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 2
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 1
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 2
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 2
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast 2

Martin
29.09.02, 03:30
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK Kallaste st 2
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak Valga linnast 1
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK Jõgeva aleviku st 1
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II Suure-Jaani st 1
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani Põlva linnast 1

jazzjansa
30.09.02, 11:57
Viimasest voorust kogusin neli punkti viiest,mis ei olegi esimese korra kohta nii halb tulemus.

INCE
30.09.02, 13:22
XVIII voor
29-9 12.00 Olümpia-2000 - Roosna-Alliku SK 3 : 0
29-9 12.00 Valga FC Warrior - JK Tajak 5 : 2
29-9 12.00 Jõgeva SK Tähe - Räpina SK 2 : 0
29-9 12.00 SK Kirm - FC Elva II 2 : 1
29-9 12.00 FC Lootos - FC Flora Järva-Jaani 1 : 3

Tabel
1-2.Dennis, INCE- 50p. :õnnelik:
3.Fazz - 44p.
4.Troonik- 38p.
5.T20s(alias moochie)-37p.
6.Martin - 36p.
7.val - 35p.
8.elmut - 29p.
9.moiva - 28p.
10.smith -18p.
11.Sir Louis - 7p.
12.totti - 6p
13.apunkto - 5p.
14.jazzjansa - 4p.

Selleks aastaks siis mängud lõppenud ja ennustusvõistluse võitjad teada.Kõige edukamateks osutusid siis Dennis ja INCE, kusjuures saatuse irooniana vedasid meid mõlemat alt just enda võistkonnad (loe: ise).Anyway,õnnitlen Olümpiat, Tähet ja ka Roosna -Allikut , kes arvatavasti järgmisel aastal aste kõrgemal hakkama peavad saama.Kerge see pole aga ka mitte võimatu! Teistele nnustusvõistluses osalenutele suur tänu aktiivse kaasalöömise eest ja loodetavasti õnnestub järgmisel hooajal samalaadne , ehk põnevamgi võistlus käima panna.Seniks nägemist!:õnnelik:

resorte
30.09.02, 18:18
Jee :õnnelik: :õnnelik: ma ei jäänudki viimaseks.:P :P :õnnelik:

jazzjansa
17.04.03, 18:17
Kas ennustame ka??? Võiks ju. Ise asja vedada ei saa, sest juba on kaks ennustust kaelas. Vast aitab.

van der Sarjas
21.04.03, 18:11
Ma panen I vooru mängud ülesse ja kui INCE ei jõua võin ise asjaga tegeleda, kui ikka huvilisi on (eks esimene voor näitab ära, kas kedagi kotib või ei, kahe-kolme mehe pärast pole mõtet lolli mängida). Igatahes head ennustamist!!!


I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos Kehtna MTK st
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna- Alliku st
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell Jäneda st
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak Valga Kungla kunstm.

jazzjansa
21.04.03, 18:39
Mina olen igatahes liituja...kuni lõpuni...omadele on vaja ikka kaasa elada.
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 2 (põlva poisid peaksid siit hooaja kolm esimest punkti kotti pistma)
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1 (Eeldatav autsaider Räpina peaks tugevamatelt punkte röövima hooaja teisel poolel mitte esimesel)
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 2 (Kuidas sa ikka omadele vastu ennustad)
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1 (Peafavoriit alustab kodustaadionil suure skoorilise võiduga)
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1 (Olles mõlema vastu tänavu mänginud, paneks oma panuse valgalastele)

INCE
21.04.03, 19:27
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos x
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 1
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1

suured tänud Dennis;) ... oleks tõesti hea kui selle hooaja ennustust ise (ehk keegi vahel ka aitab) veaksid, kuna endal on suvi vääääääga kiire ja tuleb ette ka eestist äraolemist ... mis aga puutub ennustamisse , siis niipalju kui võimalik , löön ikka kaasa:lahe:

val
21.04.03, 21:05
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos Kehtna MTK st 1
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna- Alliku st x
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell Jäneda st 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak Valga Kungla kunstm. 1

Epic
21.04.03, 21:13
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 2
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 1
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1

-madis-
21.04.03, 22:09
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 2
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II X
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1

Sir Louis
22.04.03, 08:40
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 1
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 1
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell X
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1
Soovin edu kõigile!!!!:D

alexus
22.04.03, 08:50
I voor:ham5:
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 1
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 1
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 2
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1

apunkto
22.04.03, 11:13
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 2
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 1
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1

Seda tahaks ka lisada, et minu arust on veel vara meid peafavoriitideks tembeldada, kui kõik õnnestub siis küll aga mäekõrgust edu ma kardan et ei saa küll tulema...

Straight
22.04.03, 13:15
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 1
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II x
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1

Peaks mingi auhinna ka välja ikka mõtlema. Mida me siin tühja ennustame.

Straight
22.04.03, 13:18
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 1
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II x
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1

Peaks mingi auhinna ka välja ikka mõtlema. Mida me siin tühja ennustame.

moiva
22.04.03, 13:34
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 1
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 2
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1

smith
22.04.03, 16:46
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 1 (lootos pole ikka nii tugev veel. kespost ei tia ma eriti midagi aga ikkagi panen panused kespo peale)
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1 (räpina võib jamada küll aga kirm lihtsalt lükkab nad ära. huvitav mitu kainet meest räpina kohale jõuab ajada)
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 2 (see on vääääga huvitav kohtumine. eelmine aasta lõppes samade meeskondade mäng 6:0 kodumeeskonna kasuks aga ikkagi olen optimist ;) )
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1 (peafavoriit kükkab kenasti comwellile ära)
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 1 (warrior peaks neist veidi parem olema)

*kommenteerid tehtud eelmise aasta põhjal

van der Sarjas
22.04.03, 21:04
Paistab nagu huvilisi on ... väga tore. Samas märkasin veel üht asja, kuna I ja II vooru vahe on ainult 3 päeva, panen ka ülesse II vooru mängud, sest väga võimalik, et nende paari kevadise päeva jooksul ei ole kõigil võimalust arvuti taha istuda. Ning, et asja veelgi huvitavamaks teha pakun välja, et mõnede väga intrigeerivate mängude (nt. FCF Järva-Jaani -Roosna-Alliku SK, Räpina SK- FC Lootos, FC Lootos-FC Warrior jne.) puhul tuleks ka tulemust ennustada (umbes nii kahe vooru kohta üks mäng), mille eest oleks võimalus boonuspunkte teenida.

Ja kuna II voorus on juba suur Järvamaa vastasseis FCF Järva-Jaani -Roosna-Alliku SK, siis lähevad käiku ka esimesed boonuspunktid(täpsemini 2 täpse tulemuse äraarvajale, kuigi ega madalamates liigades see eriti kerge pole ...).

II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st.
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st (tulemus)

alexus
22.04.03, 21:30
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. 2
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st X
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st 2
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st (tulemus) 1 muidugi alliku võidab :jump1: pakun et 3:1

van der Sarjas
22.04.03, 22:26
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos Kehtna MTK st 1
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna- Alliku st 1
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell Jäneda st 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak Valga Kungla kunstm. 1
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st 1
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st 2
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st 1(4:2)

Epic
22.04.03, 23:20
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st 2
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st 2
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st 1(5:3)

Straight
23.04.03, 12:36
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st 2
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st x
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st 2 (1:4)

jazzjansa
23.04.03, 13:04
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos 1 (Kui kõik põhimehed kokku saab)
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm 1
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO 2
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani 2 (2:4)

Sir Louis
23.04.03, 16:09
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st X
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st 2
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st 1(4:1)

apunkto
25.04.03, 11:51
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm 1
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO 2
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani 2 (1:2)

*postitus on muudetud enne II vooru algust, seega läheb arvesse ikka:)

val
25.04.03, 20:10
Originally posted by Dennis



II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. x
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st 2
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st x
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st (tulemus) 1/6-3/
:kaval:

moochie
26.04.03, 12:59
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos 2
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II 2
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak 2

Carramba
26.04.03, 15:42
I voor
01.05. 15.00 KSK KESPO - FC Lootos Kehtna MTK st x
01.05. 15.00 SK Kirm - Räpina SK Suure-Jaani st 1
01.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Elva II Roosna- Alliku st 1
01.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell Jäneda st 1
01.05. 15.00 FC Warrior - JK Tajak Valga Kungla kunstm. 1
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st x
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st x
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st 1(4:3)

smith
27.04.03, 11:26
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st 1
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st 1
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st 2 (1:4)

INCE
28.04.03, 15:12
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. x
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st x
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st 1
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st 1 (3 : 2)
:lahe:

van der Sarjas
02.05.03, 12:01
I voor siis mängitud ja tulemused peaksid olema sellised -


KSK KESPO - FC Lootos 2:0
SK Kirm - Räpina SK 1:1
Roosna-Alliku SK - FC Elva II 3:6
FCF Järva-Jaani SK - FC Comwell 2:1
FC Warrior - JK Tajak 6:1

Ennustajatest ei saanud keegi pihta sellele, et Räpina pigitab Suure-Jaanis Kirmi käest punkti välja ning samas suutsid kõik peale moochie ära arvata Warriori edu Tajakiga.
Selline peaks olema tabel: (kui keegi arvab, et olen punktide lugemisel eksinud, paluks kohe teatada)

1.-2. smith, moiva 4p
3.-6. Straight, Dennis, jazzjansa, val 3p
7.-14. Carramba, moochie, INCE, Sir Louis, apunkto, madmann666, alexus, Epic 2p

alexus
02.05.03, 12:37
:deemon: tore tore ,kuid järgmises voorus võidame ;) FCF Järva-Jaanit

moiva
02.05.03, 12:46
Originally posted by alexus


:deemon: tore tore ,kuid järgmises voorus võidame ;) FCF Järva-Jaanit

Rõõm saab olema meiepoolne:D


II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos Tartu Sepa tn st. 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior Räpina st 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm Pärnu Raeküla st 1
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO Ülenurme st 2
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK Roosna- Alliku st 2 (2 : 3)

-madis-
02.05.03, 13:29
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm X
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO 2
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK 2 (1:2)

Epic
02.05.03, 15:38
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior 2
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm X
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO x
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK 2 (1:3)

moochie
03.05.03, 10:28
II voor
04.05. 15.00 FC Elva II - FC Lootos 1
04.05. 15.00 Räpina SK - FC Warrior 1
04.05. 15.00 FC Comwell - SK Kirm 2
04.05. 15.00 JK Tajak - KSK KESPO 1
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK 2 (2:3)

alexus
04.05.03, 16:55
04.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK 2:1:r66m7:

van der Sarjas
04.05.03, 19:18
II vooru tulemused on siis siin, asi läheb väga huvitavaks.
FC Elva II - FC Lootos 4:0
Räpina SK - FC Warrior 1:0
FC Comwell - SK Kirm 5:5
JK Tajak - KSK KESPO 3:1
Roosna-Alliku SK - FCF Järva-Jaani SK 2:1


ja edetabel ka, kus boonuspunkte ei suutnud keegi saada. Üllatusterohkes voorus tuleks ära märkida moochie, kes uskus Räpina edu Warrioriga. Parimad olid INCE, moochie, Carramba ja Sir Louis, kel I voor väga hästi ei läinud, egas midagi, olge tublid!



1.smith (+2) 6p,
2.-7.moiva (+1) p, Dennis(+2) 5p,Carramba (+3p) 5p, moochie(+3p) 5p, INCE(+3p) 5p,Sir Louis (+3p) 5p
8.-13. Straight (+1) 4p, jazzjansa(+1) 4p, val (+1) 4p,madman666 (+2p) 4p, alexus(+2p)4p, Epic (+2p) 4p
14. apunkto(+1) 3p,


P.S. andke teada kui ma eksinud punktidega olen.

ja III voor ka
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm.
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st

apunkto
04.05.03, 20:06
Originally posted by Dennis

apunkto ei saanud kahjuks silma pähe



Kusjuures tegelikult sain, ma ennustasin nagu oma arust elva võitu lootuse üle? Palun silm pähe panna:)

apunkto
04.05.03, 20:09
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell 1
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku x
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK 2
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 2
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak 1

van der Sarjas
04.05.03, 20:18
Ja võtan süü omaks, sest sa oled vahepeal muutnud oma ennustust, kuid mina kannan oma tabelisse ennustused vahetult peale ülesriputamist, viga kõrvaldatud, olge edaspidigi tähelepanelikud!
Õige tabel peaks olema siis selline -
1.smith (+2) 6p,
2.-7.moiva (+1) p, Dennis(+2) 5p,Carramba (+3p) 5p, moochie(+3p) 5p, INCE(+3p) 5p,Sir Louis (+3p) 5p
8.-13. Straight (+1) 4p, jazzjansa(+1) 4p, val (+1) 4p,madman666 (+2p) 4p, alexus(+2p)4p, Epic (+2p) 4p
14. apunkto(+1) 3p,

val
04.05.03, 20:21
III voor
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. X
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2/1-4/
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st X
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st X
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st 1

INCE
04.05.03, 20:31
III voor ka
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell 1
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK 1
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 1
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak 1


:lahe:

van der Sarjas
04.05.03, 21:03
val, kõiki Roosna-Alliku mänge ei pea tulemusega ennustama, vaid ma proovin nii iga kahe vooru tagant pakkuda ennustajatele väikese boonusvõimaluse kesksemates mängudes, mis nagu esimene kord näitas väga kerge pole

smith
04.05.03, 21:33
III voor
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. 1
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st 1
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st 2
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st X

alexus
04.05.03, 21:40
III voor
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. X
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st 1
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st X
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st 2

van der Sarjas
04.05.03, 21:50
III voor
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. X
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st 1
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Jäneda st 1
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st x

Straight
05.05.03, 13:37
III voor
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. 2
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st x
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Jäneda st 1
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st x

Loodame, et liider vahetub
:D

jazzjansa
05.05.03, 15:49
III voor:
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell 1
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK x
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 2
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak 1

Sir Louis
05.05.03, 16:35
III voor:
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell 2
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK 1
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 1
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak 1

elmut
06.05.03, 13:01
III voor:
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell 2
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK 2
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 1
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak x

-madis-
06.05.03, 21:34
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. 2
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st X
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st 2
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st 2
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st 2

Epic
06.05.03, 22:39
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. 2
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 1
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st 2
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st x
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st 2

moiva
08.05.03, 10:46
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. 2
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st 1
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st 1
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st 2

moochie
10.05.03, 11:22
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. 2
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 1
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st x
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st 1
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st 2

Carramba
11.05.03, 11:04
10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell Valga Kungla kunstm. (see juba toimunud)
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK Suure-Jaani st 2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK Kehtna MTK st 1
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II Järva-Jaani st 2
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak Krootuse st x

INCE
11.05.03, 22:55
Aitaks naca Dennist::)

10.05. 15.00 FC Warrior - FC Comwell 5:0
11.05. 15.00 SK Kirm - Roosna-Alliku SK 2:2
11.05. 15.00 KSK KESPO - Räpina SK 3:0
11.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - FC Elva II 0:1
11.05. 15.00 FC Lootos - JK Tajak 2:0

Vooru võitja seekord apunkto 4p. Oli ka rida nullipoisse ja üldse tundus paljudele olevat suht kehv voor. Ei usutud Warriori ja Lootose võite, samuti võib üllatustulemuseks lugeda Kirmi ja R.-Alliku viiki.
Aga seda kõike paberil. Elu (ja eriti jalgpall) tõestab aga aegajalt ka kõige võimatumate lahenduste võimalikkust ja seda ka IV liiga lõunatsoonis ...

Tabel siis ka:
1.smith (+3) - 9p,
2.INCE (+3) - 8p,
3.-5. apunkto (+4), jazzjanza (+3), sir Louis(+2) - 7p,
6.-8.moiva (+1), Dennis(+1), madman666(+2) - 6p,
9.-12.Carramba (+3p), val (+1), alexus(+1), moochie(0) -5p,
13.-14. Straight (0) 4p, Epic (0) -4p,
15.elmut (0) - 0p.

:lahe:

Carramba
12.05.03, 10:17
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 1
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO X
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

moiva
12.05.03, 13:03
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 2
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 1
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

smith
12.05.03, 14:44
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 2
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 1
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

van der Sarjas
12.05.03, 15:06
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos x
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 1
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO X
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

jazzjansa
12.05.03, 16:00
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 2
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 2
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

apunkto
12.05.03, 16:02
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 2
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 2
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

-madis-
12.05.03, 16:43
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 2
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm X
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 2
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

alexus
12.05.03, 17:02
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 1
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 2
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

INCE
12.05.03, 17:58
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior x
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 2
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1
:lahe:

val
12.05.03, 21:55
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos x
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior x
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 1
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

elmut
14.05.03, 09:58
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 1
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm x
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 1
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

Sir Louis
14.05.03, 23:51
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 1
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 1
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

moochie
16.05.03, 23:22
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 1
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 2
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 1
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 2

Straight
17.05.03, 15:55
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior x
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 1
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

Epic
18.05.03, 11:54
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 2
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 2
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO 1
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

marabella666
18.05.03, 12:28
IV voor
18.05. 15.00 Räpina SK - FC Lootos 1
18.05. 15.00 Roosna-Alliku SK - FC Warrior 1
18.05. 15.00 FCF Järva-Jaani SK - SK Kirm 1
18.05. 15.00 FC Comwell - KSK KESPO x
18.05. 15.00 FC Elva II - JK Tajak 1

van der Sarjas
18.05.03, 21:32
Tulemused peaks olema siis sellised:

SK Räpina - FC Lootos 4 : 4 (2:3)
Roosna-Alliku SK - FC Warrior 1:0 (0:0)
FCF Järva-Jaani SK - Suure-Jaani Kirm 4:1
FC Comwell - Kehtna KSK Kespo 6:2
FC Elva II - JK Tajak 6:0 (2:0)

Tavaline tulemus selles ennustusvoorus oli 3 punkti, parimad olid neljaga Sir Louis,val ja Dennis. Madalamaim punktisaak oli 1p. (madmann666), üllatuseks oli Põlvamaa derby viik ja kõik peale moochie suutsid ette näha FC Elva II edu JK Tajaki vastu.

Tabel:
1.smith (+3) -12p,
2.Sir Louis(+4) -11p
3.-4.INCE (+2),Dennis(+4) -10p
5.-8. apunkto (+2), jazzjanza (+2),moiva (+3),val (+4) -9p
9.-10.Carramba (+3p),alexus(+3)- 8p
11.-14.madman666(+1),moochie(+2),Straight (+3p),Epic (+3), -7p,
15.-16. elmut (+3),FC Oper BK (+3) -3p.

van der Sarjas
18.05.03, 22:28
Panen ka ülesse V vooru mängud ja prooviks seekord ära arvata FC Warriori ja FCF Järva-Jaani mängu tulemust, mis annaks õige tulemuse puhul 2 lisapunkti , loodan, et seekord mõni õnnestuja on. Kõike paremat!!!


V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK (tulemus)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell

INCE
18.05.03, 22:31
V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK (3:2)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 2
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK 1
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell 1

:lahe:

jazzjansa
18.05.03, 22:41
V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK 1(4:2)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 2
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK 2
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell 1

van der Sarjas
18.05.03, 22:48
V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK x(1:1)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 2
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK 2
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell x

alexus
18.05.03, 23:16
V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK 2(1:2)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 2
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK 2
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell 2

Straight
19.05.03, 13:42
V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK 2(1:3)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 2
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK x
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell 2

smith
19.05.03, 20:42
V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK 2(2:4)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 2
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK 2
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell 2

val
19.05.03, 21:01
V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK x/2-2/
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 2
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK x
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell 1

apunkto
19.05.03, 23:09
V voor
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK x (2:2)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 1
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK 1
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell 2

elmut
20.05.03, 13:03
24.05. 15.00 FC Warrior - FCF Järva-Jaani SK 2(2:3)
25.05. 15.00 KSK KESPO - Roosna-Alliku SK 2
25.05. 15.00 JK Tajak - Räpina SK 1
25.05. 15.00 SK Kirm - FC Elva II 2
25.05. 15.00 FC Lootos - FC Comwell 1