PDA

View Full Version : Viljandi JK Tulevik

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16

Riks
09.05.09, 21:33
perse see Kalevi värav!
vile oli juba ju kõlanud...

toonetikas
09.05.09, 22:41
aga neljas koht tabelis on reaalsus pärast S.kalevi ja Transi mängu!

Mällar
09.05.09, 23:46
90 inimest on ikka pettumus... Viljandi rahvas käige ikka mängudel

ROOTSI KUNN
10.05.09, 00:12
90 inimest on ikka pettumus... Viljandi rahvas käige ikka mängudel

Ma ka imestasin ,kui täna protokolle vaatasin ,et Viljandis ainult 90 !?! Oma arust lootsin täna ,et võib olla tuleb just Viljandist hooaja publiku rekord.
Ilm oli tõesti täna kole ja ega seal vihma ja külma käes praegu väga istuda ei tahaks aga Tulevik on praegu ju nii kõrgel tabelis ,et patt oleks koju jääda.

kaitz
10.05.09, 00:13
Ma ka imestasin ,kui täna protokolle vaatasin ,et Viljandis ainult 90 !?! Oma arust lootsin täna ,et võib olla tuleb just Viljandist hooaja publiku rekord.
Ilm oli tõesti täna kole ja ega seal vihma ja külma käes praegu väga istuda ei tahaks aga Tulevik on praegu ju nii kõrgel tabelis ,et patt oleks koju jääda.

Just nimelt hingame Florale kuklasse:p

Riks
10.05.09, 10:00
viik enam meid järgmine nädal Floraga ei rahuldaks.
mehed ON võimelised enamaks.

Saarlane
10.05.09, 11:33

Krdi kõrgel olete küll jah. Läheb hästi!

Katzuu
10.05.09, 13:54

kõrgemale ikka kõrgemale :)

Riks
10.05.09, 16:51
Lelovi ees müts maha kui hooaja poole peal samal positsioonil oldaks!

PraS
10.05.09, 18:16
Lelovi ees müts maha kui hooaja poole peal samal positsioonil oldaks!

no kui seliste meestega kehvemal kohal oldaks siis oleks ta väga kehva ju:D

sosku
10.05.09, 20:16
No see 90 võis seal tribüünil külmetada. Aga päris kenake hulk rahvast olid oma autodega aiatagusele künkale platseerunud ja vaatasid sealt mängu (nagu kohalik säästukas vms.). Soe, mugav õlli libistada ja vaade kõrgemalt ka tunduvalt parem. Nii, et pole see asi nii hull midagi, et Viljandi rahvale Tuleviku edukas hooaeg korda ei lähe.

kindral
11.05.09, 01:53
Laupäevase mängu pildid on üleval aadressil: jktulevik.multiply.com

ROOTSI KUNN
12.05.09, 00:34
Sooviks osta kaks Tuleviku kalendrit . Kas on võimalik ,et keegi Tuleviku fännidest nad järgmisele mängule kaasa võtab ?

kindral
12.05.09, 01:07
Selle asja võib soovi korral ka varem ära teha, aga kui jaksad laupäevani oodata, siis Helen kindlasti võtab mõned kalendrid kaasa.

Õhtujuht
12.05.09, 02:26
leian, et Tul vanemate mängumeeste taandumisel on mõned noored väga korralikult pead tõstnud ja järjepideva tööga ennast meistriliigas tõestanud. usun täiesti lelovi sõnu et kui ta saaks paar aastat sama koosseisuga töötada siis oleks ka korralik tulemus tõsiasi(loe medalil).
Mutle, Tölpus, Kudu, Savitski, Oja vs Sillasted, Tutk, Jevdokimov, Frolov, Luhakooder jne. Lisaks flora pingilt taska, kuresoo, koogas - orglat ja roopsi ma väga ei näe tugevdustena.
järgmine aasta miks mitte laurits ja stepanjan juurde; veis, sinilaid, taar, koppel, jahhimovits kogenenumana; naris, kulatšenko 100 % tervetena ja vormis; mingid täiendused jälle noorte näol+flora ülejääk. Kogu see valik tulevikus võib heale tulemusele mängida küll, tiimis on hea sisekliima ja üle aastate jälle arvestatavad tulemused. leian et olenemata konkurentide komplekteeritusest suudaksid sellised mehed vankrit vedada.

kindral
12.05.09, 12:12
Orgla on ikka sutsu parem kui Koppel, kuigi alguses olid ka mul omad kahtlused. Aga positiivne Koppeli puhul on see, et ka tema on mänguaega hakanud saama. Küll duublis veel, aga siiski, parem ikka kui mitte midagi!

käbike
12.05.09, 13:28
Rootsi Kunn, ma võtan Sulle kaasa paar kalendrit siis laupäeval! Kas enne mängu saame kokku? Kui tahad varem kalendreid, helista mulle 51917480. Tore igaljuhul!

kaitz
16.05.09, 20:25
Njha 0-1 võõrsilt Floralt,aga eks kohalolijad räägivad ise.

sosku
16.05.09, 20:50
Flora vastu võitu oodata, oli muidugi paraku ebareaalsus. Aga punkt polnud täna kaugel, mängupilt oli võrreldes eelmise kahe mänguga palju kenam. Teine poolaeg mängiti kui võrdne võrdsega. Värava puhul tahaks küll teada, millest mõtles Orgla, et sellise pehme kaarpalli sisse lasi. Eks peab õhtul uudistest üle vaatama.

Riks
16.05.09, 22:37
nja...kahju.

kindral
18.05.09, 23:16
Pilte mängust: jktulevik.multiply.com

1892
23.05.09, 19:46
50 inimest statal? Päriselt?

meelis989
23.05.09, 20:02
50 inimest statal? Päriselt?

säästusektoris oma 70-80 :D või no autode rida oli ikka oma ~12 autot.
mis teha kui nii soga ilm ja läbimärjane passid seal.

muidu oli tore 3:0 võit . Tore just et enda värav puhtana hoitakse . ega kuressaare ei säranud ka mitte millegiga .

Saarlane
23.05.09, 20:49
Võib-olla on kusagilt läbi käinud, aga miks Tulevik endiselt kunstmurul mängib?

meelis989
23.05.09, 20:59
Võib-olla on kusagilt läbi käinud, aga miks Tulevik endiselt kunstmurul mängib?

tribüünidele paigaldatakse istumiskohti , alles olid seal betoon read vms. pealegi luuakse seal tingimused ka kergejõutliklastele ( rajakate jne.)
ja kui staadion juba normilt valmis , küll siis tulevik sinna üle kolib .
murukate on muidugi supper mis seal on .

sosku
24.05.09, 10:32
Esimene mäng uuel staadionil peaks (kasutan EJL kalendrit) olema 18. juulil Floraga. Varem ei saa, sest siis mängitakse kolm mängu jutti võõral väljakul.

Elari#3
24.05.09, 13:25
Kas keegi oskab mulle seletada, miks, te Tuleviku fännid nii vait olete? Teid oli täiesti arvestav hulk ju staadionil. Uued sallid olid teil küll ilusad ;)

Katzuu
24.05.09, 13:45
Kas keegi oskab mulle seletada, miks, te Tuleviku fännid nii vait olete? Teid oli täiesti arvestav hulk ju staadionil. Uued sallid olid teil küll ilusad ;)

Ma ei näe vajadust ,et me peaks iga natukenegi ohtlikuma võimaluse peale trumme pelama või hõikama "TULEVIK VÕIDAB NAGUNII SELLES POLE KAHTLUSKI" mulle küll ei meeldi ,lärmi sees mägu jälgida :/ piisab sellest ,et oleme südamega asja juures mitte hääle või pasunaga .

Elari#3
24.05.09, 13:52
Aga mulle tegi väga nalja ikka see, et tiim mängib teil tumesinises kodus ehk see on siis neil põhivärviks? Ja te olite kõik nagu Kure poolehoidjad :D. Ja see lause, mida te seal hüüdsite, et Kure võidab nagunii, selles pole kahtlustki :D. Mis point sellel oli? Kas see, mida me kodus irooniaga hüüdsime, sai teile nii armsaks võI :D

fcfloraforever
24.05.09, 13:54
Ma ei näe vajadust ,et me peaks iga natukenegi ohtlikuma võimaluse peale trumme pelama või hõikama "TULEVIK VÕIDAB NAGUNII SELLES POLE KAHTLUSKI" mulle küll ei meeldi ,lärmi sees mägu jälgida :/ piisab sellest ,et oleme südamega asja juures mitte hääle või pasunaga .

oh jumal...................................

Katzuu
24.05.09, 13:56
oh jumal...................................

mis sulle muret teeb :) ?

toonetikas
24.05.09, 13:57
Sinine ei ole mitte ainult kodumängude vorm, vaid lihtsalt lühikeste varrukatega, kollane pikkadega on varakevadeks-hilissügiseks kui ilmad kurjemad või kui vastastel on koduvormiks kollane.
Kure poolehoidjad võisime ju ka natuke (väga natuke!) eile olla, kuna omavärava teilt saime. Kusjuures ei mäleta mina millal viimati Tuleviku kasuks omaväravat löödi, ehk Art või Sosku oskavad meenutada millal see võis olla?

toonetikas
24.05.09, 14:01
mis sulle muret teeb :) ?

teiste klubide fännide arvates ei olegi meie üldse õiged fännid, kuna meil pole laule-trumme-pasunaid ja mida kõike veel.
samas kas see siis ei loe, et me oleme igal mängul kohal? ja me oleme ise rahul sellise rühmitusena nagu me praegu oleme. peaasi, et me ise ei põe sellepärast.

Katzuu
24.05.09, 14:04
teiste klubide fännide arvates ei olegi meie üldse õiged fännid, kuna meil pole laule-trumme-pasunaid ja mida kõike veel.
samas kas see siis ei loe, et me oleme igal mängul kohal? ja me oleme ise rahul sellise rühmitusena nagu me praegu oleme. peaasi, et me ise ei põe sellepärast.

ega hakkagi põdema ;)

Art1
24.05.09, 14:23
No see eilne Kluge (oli vist tema) omale löödud värav oli eriti ilus.Stiilselt peaga ristnurka.Aga mäng näitas,et Kuressaare on üks kindlamaid esiliiga kandidaate.Kahju mõnes mõttes,sest Saaremaal on alati meeldiv käia.

Elari#3
24.05.09, 14:29
Aga mäng näitas, et Kuressaare on üks kindlamaid esiliiga kandidaate. Kahju mõnes mõttes, sest Saaremaal on alati meeldiv käia.
Mõtle nüüd oma lause parem ümber:D. Ei kuku me kuhugi :D. Ja seda taktikat nägin mina esimest korda meil, nii, et arenemiseruumi on :doh:

Elari#3
24.05.09, 14:30
Mina pole öelnud, et te pole õiged fännid, pigem ma küsisin, et miks te rohkem kaasa ei ela ;).

toonetikas
24.05.09, 14:34
Mina pole öelnud, et te pole õiged fännid, pigem ma küsisin, et miks te rohkem kaasa ei ela ;).

Elame, vastavalt mängule. Aga et seda teha, peab käimasolevat mängu vaatama ja seda me ka teeme. Tavaliselt meie hääl aktiviseerub rohkem mängu lõpu poole, kui on vaja nt viigi- või võiduväravat meeskonda lööma innustada, või suureskoorilisemat võitu, nagu eile juhtus. Ilma muusikainstrumentideta on seda märksa kergem teha.

Elari#3
24.05.09, 14:36
Elame, vastavalt mängule. Aga et seda teha, peab käimasolevat mängu vaatama ja seda me ka teeme. Tavaliselt meie hääl aktiviseerub rohkem mängu lõpu poole, kui on vaja nt viigi- või võiduväravat meeskonda lööma innustada, või suureskoorilisemat võitu, nagu eile juhtus. Ilma muusikainstrumentideta on seda märksa kergem teha.
Njh, kõigil oma arusaam fännlusest ;)

toonetikas
24.05.09, 14:42

No seda ma ju ütlesingi, et teised ei nõustu meie arusaamaga fänlusest (see sõna kirjutatakse ühe n-ga).
Vähemalt ei nimeta me oma meeskonnaliikmeid hooradeks (nagu võib rikutud kõrvakuulmisega kõrvaltvaatajale tunduda, kui Flora fännid karjuvad "Heia Flora!" vms) :D

Katzuu
24.05.09, 14:46

Tore kui mõistad ;)

Saarlane
24.05.09, 15:05
Naised ju kommenteerisid seda kalendrit tehes, et "alati ei peagi häälekalt kaasa elama, saab ka muud teha."

Siinkohal tuleb meelde üks situatsioon Kure-Tulevik mängult, kui paar naist Kure fännide eest läbi käisid ja laulsid irooniliselt "Kure võidab niikuinii, selles pole kahtlustki!"

Kellegi Kure fänni vastus (ei mäleta, kes): "Võtke paljaks!"

toonetikas
24.05.09, 15:10
Naised ju kommenteerisid seda kalendrit tehes, et "alati ei peagi häälekalt kaasa elama, saab ka muud teha."

Siinkohal tuleb meelde üks situatsioon Kure-Tulevik mängult, kui paar naist Kure fännide eest läbi käisid ja laulsid irooniliselt "Kure võidab niikuinii, selles pole kahtlustki!"

Kellegi Kure fänni vastus (ei mäleta, kes): "Võtke paljaks!"

see oli jah iroonia teie kulul, kuna mängu lõpus 0-3 kaotusseisus nii laulsite. ja kumbki neidu selles kalendris ei ole. samas, ehk järgmises juba oleme :)

PraS
24.05.09, 17:00
Järelikult pole te fännid vaid poolehoidjad.

toonetikas
24.05.09, 17:11
Järelikult pole te fännid vaid poolehoidjad.

Millist sõnaraamatu definitsiooni sa kasutasid ja millistele kriteeriumitele me sel juhul ei vasta?
Kas üks termin välistab teise? Jah, me oleme kõigest südamest ja hingest Tuleviku poolt, nii et meid fännideks mitte-arvestamine ei solva vähemalt mind küll mitte.

PraS
24.05.09, 17:30
Millist sõnaraamatu definitsiooni sa kasutasid ja millistele kriteeriumitele me sel juhul ei vasta?
Kas üks termin välistab teise? Jah, me oleme kõigest südamest ja hingest Tuleviku poolt, nii et meid fännideks mitte-arvestamine ei solva vähemalt mind küll mitte.

Minu nägemuses on fännid sellised kes innustavad häälekalt oma meeskonda mitte ei istu staadionil ja ei hüüa paar korda mängu jooksul "hea tulevik". Väga tore et mängudel kaasa käite ja ka kodumängudel kohal olete, kuid see ongi vahe ja selletõttu oletegi minu arvates rohkem poolehoidjad mitte fännid.

toonetikas
24.05.09, 17:34
Minu nägemuses on fännid sellised kes innustavad häälekalt oma meeskonda mitte ei istu staadionil ja ei hüüa paar korda mängu jooksul "hea tulevik". Väga tore et mängudel kaasa käite ja ka kodumängudel kohal olete, kuid see ongi vahe ja selletõttu oletegi minu arvates rohkem poolehoidjad mitte fännid.

Ah ei asi on siis meeskonna innustamises. Aga kust sa tead, kuivõrd innustunud on teiste meeskondade mängijad oma fännidest (eelkõige Flora killustunud ja veider segarühm) ja meie omad meist mitte? Asi väärib tegelikult uurimist :) ja mina oleks tulemustest väga huvitet!

Katzuu
24.05.09, 17:45

Just nimelt see on SINU nägemus !! ja see ei pea meie omaga ühtima .

PraS
24.05.09, 17:50
Ah ei asi on siis meeskonna innustamises. Aga kust sa tead, kuivõrd innustunud on teiste meeskondade mängijad oma fännidest (eelkõige Flora killustunud ja veider segarühm) ja meie omad meist mitte? Asi väärib tegelikult uurimist :) ja mina oleks tulemustest väga huvitet!

Floras on muud probleemid. Teie positel on jälle stiimul - saada florasse või jääda silma kellegile teisele tippudest.

sosku
24.05.09, 18:31
Kusjuures ei mäleta mina millal viimati Tuleviku kasuks omaväravat löödi, ehk Art või Sosku oskavad meenutada millal see võis olla?
Viimati juhtus see aastal 2006, kui Ajaxi mängija nimega Pervušin viis Tuleviku juba 2. minutil 1:0 juhtima. 6 minti hiljem löödi aga 1:1...
Aga Märt Kluge peaks minu arvepidamise järgi olema see esimene* (!) "õnnelik", kes sai omale kirja linnukese, lüüa Viljandis ML mängus Tuleviku kasuks omavärav. Kõik teised, nii vähe kui neid ka on, on löödud välismängudel.

*- viimase kümnekonna aasta jooksul.

ROOTSI KUNN
24.05.09, 19:06
Miks Viljandis nii vähe rahvast oli ? Klubi mängib ju praegu väga edukalt .

1892
24.05.09, 19:17
Süüdistatavat ilma. (jälle)

norsk
24.05.09, 19:18
Vihmaga kunsti ääres passida pole just kõige meeldivam tegevus.

PraS
24.05.09, 19:23
Huvitav mis probleemid siis floras on?

Seda teemat on ammu ju nämmutatud. Pole selget liidrit; pole kujunenud meeskond veel välja; pole kaitseliinis mehi kes suudaks abistada poolikuid või ründajaid heade söötudega jne.

Üldiselt kui arvestada Rüütli Lev perioodi siis sai vana seal põhimõtteliselt terve hooaja olla ja tegeleda mägnijatega ja siis järgmisel hooajal pani täiega. Üldiselt oli tal ka see eelis,et toona oli enamuses venelased, keda te enamus vihkate, kuid neil mängijatel on alati olemas tehniline pagas. See on vutis kõige tähtsam. Muid asju ja aspekte suudetakse mängijale ka hiljem edasi anda, kuid kui noorteklassis kõige tähtsamale pole tähelepanu pööratud siis tekivad probleemid.

Üldiselt on oodata mõne olulise täienduse saabumist suvel. Ja see kuhu mehi oodata on kindlasti poolakitseliin. Tuleviku kergenduseks võib öelda,et nende top scorer jääb suure tõenäosusega siiski klubisse, kuid teised olulised mehed siiski lisandumas ma loodan. Seda ka on käimasolev U19 turna näidanud, et neil meestel(või mehel) on klassi.

Ja nagu hetkeolukord näitab siis Rüütli hakkab tegema neid asju mida ta Levadiaga tegi minevikus. Võtab inetu mänguga punkte.

ROOTSI KUNN
24.05.09, 19:33
Vihmaga kunsti ääres passida pole just kõige meeldivam tegevus.
Ega vihmaga pole ka muru ääres kõige meeldivam passida :)

norsk
24.05.09, 19:37
Viljandi muru ääres on ju katusealune ka olemas :)

ROOTSI KUNN
24.05.09, 19:43
Viljandi muru ääres on ju katusealune ka olemas :)

Mingid jutud käisid ,et staadion on remondis ja mina nagu mingit katusealust enne remonti küll ei mäleta või on nüüd ehitatud ?

meelis989
24.05.09, 19:48
Mingid jutud käisid ,et staadion on remondis ja mina nagu mingit katusealust enne remonti küll ei mäleta või on nüüd ehitatud ?

seda et , kui praegu vihma kallab , või no üldse jube vesine ilm on , ja siis kunstmuru ääres passimine ei tõmba tõesti inimesi kohale.

aga muru väljaku ääres on olemas katus peakohal ja seega jäävad vast istmed ka kuivaks. Kui juuli ? lõpus murule kolitakse siis kindlasti ei kõiguta kedagi see ilm niivõrd palju kui see nv oli.

Art1
24.05.09, 21:23
Viimastel aegadel on igasugustel pealtvaatajatega seotud arvudele põhjendamatult (või siis põhjendatult)palju tähelepanu pööratud.Aga Viljandis on alati nii olnud ,et heal päeval on paarsada pealtvaatajat ja halval viiekümne kanti.Mõlemad variandid on ju tegelikult väikesed.Selge on muidugi see,et kui nüüd suvel staadioni remont valmis saab,siis ehk suureneb ka inimeste arv.Uut asja tullakse ikka vaatama.

kindral
25.05.09, 01:37
jktulevik.multiply.com

kindral
25.05.09, 06:11
Aga mis vahet seal on, mis värvi Hummeli särgid meil seljas on kui sinna on peale pandud Viljandi Tuleviku sümboolika? Kas see mitte ei sümboliseeri üsna selgelt, millise meeskonna fänniga on tegemist?

Aga mulle tegi väga nalja ikka see, et tiim mängib teil tumesinises kodus ehk see on siis neil põhivärviks? Ja te olite kõik nagu Kure poolehoidjad :D. Ja see lause, mida te seal hüüdsite, et Kure võidab nagunii, selles pole kahtlustki :D. Mis point sellel oli? Kas see, mida me kodus irooniaga hüüdsime, sai teile nii armsaks võI :D

Riks
25.05.09, 08:11
olen siis järelikult ikka poolehoidja kui käin igal kodumängul kaasa elamas meeskonna särk seljas ja sall kaelas, mitte fänn? :)

Jasper
26.05.09, 23:29

Mul pole õrna aimu ka, kuidas ja mida te mängudel teete, aga jagan austust. Mingite debiilsete karavanijooksikute ja kõige fännimate fännide sõnavõttude pärast on meistriliigas fänlusest mingi omaette (inva)sport kujunenud. Kaasaelamist on mitmesugust ja kui ei kutsu laulma, siis ei tasu ka kunstlikult karjuma hakata. Olge mõnusad. :)

toonetikas
27.05.09, 14:00
kusjuures veider oli eile Paides see, et kuigi sügisesel karikamängus Tuleviku ja esimesel üleminekumängus Vaprusega oli Paides arvestatav kaasaelamine, eile ei olnud mitte miskit sellest enam järgi. publikul oli päris paljudel küll sall kaelas... kõige häälekam kaasaelaja istus ka meie ees, kipsis jalaga noormees.

aga tore oli eile Paides. võit ja kolm puntki jälle juures!

elBiD
27.05.09, 14:17
Eks see tuleneb tiba sellest ka, et kõik on mööda ilma laiali. Endal jäi ka eilne kohtumine vahele. :(

Varikonto
27.05.09, 18:39
kusjuures veider oli eile Paides see, et kuigi sügisesel karikamängus Tuleviku ja esimesel üleminekumängus Vaprusega oli Paides arvestatav kaasaelamine, eile ei olnud mitte miskit.......

Kui väljakul ei võidelda siis ei ole nagu millelegi kaasa elada ka ju. Viljandi peksis Paidet nagu rannamees rotti.:eek:

toonetikas
27.05.09, 18:43
Kui väljakul ei võidelda siis ei ole nagu millelegi kaasa elada ka ju. Viljandi peksis Paidet nagu rannamees rotti.:eek:

ahsoo, aga ma olen aru saanud, et fännide ülesanne ongi meeskonda võitlema, väravaid lööma ja lõpuks võitma innustada. vastavalt platsil toimuvale kaasa elada, kui meeskond kehvasti "meeste mängu" mängib, siis mõned kannustavad sõnad ja ehk nad võtavad kuulda.

minu teooria :)

p.s ma enne ei teadnudki, kuidas rannamees rotti peksab, nüüd tean!

-RoMaRiO-
27.05.09, 18:51
Viljandi VÄNN uurib, miks supporti ja kaasaelamist ei ole, oh kui lahe see jalgpallikultuur meil siin on :)

Tavaliselt ikka Paides lubatakse lõuga anda, aga needki onud vist kadunud :)

elBiD
27.05.09, 18:52
Tavaliselt ikka Paides lubatakse lõuga anda, aga needki onud vist kadunud :)

Päriselt räägid?

toonetikas
27.05.09, 19:03
Viljandi VÄNN uurib, miks supporti ja kaasaelamist ei ole, oh kui lahe see jalgpallikultuur meil siin on :)

ma sellepärast uurisin, et mainitud kahel korral oli korralik kaasaelamine Paide publikult ja seekord ei olnud midagi sellesarnast. kuidas ma sellega küll sind solvasin???

-RoMaRiO-
27.05.09, 19:25
Päriselt räägid?

Foorumi HABE teab ehk paremini rääkida.

ja toonetikas, ei olnud üldse rünnakuna.

elBiD
27.05.09, 21:20

Tahaks tõesti sellest kuulda, et millest jutt käib. Kui juba kirjutad, et tavaliselt pakutakse Paides lõuga. Tundub veidi uskumatu, kuna olen mitu hooaega pea igal kodumängul käinud ja mingitest lõuapakkumistest pole küll midagi kuulnud. Ainuke sõnelemine oli Narva parmudega Jõhvis peale mängu.

Edasi võiks ehk Viljandi teema alt jalga lasta, näiteks Paide teemasse.
Jään huviga ootama.

Varikonto
27.05.09, 23:47
Ok, ma tegin nõmme kalju teem all nalja, et saavad lõuga. Juu siis mõni võttis tõsiselt mingit suvalist foorumi plära.
Kogu lugu:love:

sosku
28.05.09, 06:45
uuemat infurmatsiuuni jalkaliidu lehelt

Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju
16.06 18:45 [Viljandi linnastaadion]

meelis989
28.05.09, 12:19
uuemat infurmatsiuuni jalkaliidu lehelt

Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju
16.06 18:45 [Viljandi linnastaadion]

tribüünidel juba pooled toolid paigaldatud , muru eest kantakse hoolt jne.
loodan et uut staadioni nii perse ei lasta kui kunstmuru juba praegu.

vutihai
28.05.09, 14:39
Tõeliselt head pildid Tuleviku ja paidekate mängust http://foto.kuma.ee/index.php?page=galerii&kaust=FABF98C1B98A2C1

toonetikas
28.05.09, 15:44

enivei jäi su 'vänni' jutu point mulle arusaamatuks, blond hetk mul vist!

kaitz
30.05.09, 22:18
Kurb,et mäng lõpus anti Narvale ära.

Hybrid Soldier
30.05.09, 22:50
Viljandi oli väga tubli :) Värav oli teil mega ilus :D

Saarlane
30.05.09, 23:05
Tegelikult polnud ju Trans küll mitte midagi erilist. Aga ega igakord ka 1:1 viiki ei võta :)

Katzuu
30.05.09, 23:30
Kurb,et mäng lõpus anti Narvale ära.
Mängu lõpp ei antud närvale ära !! Narvakatel oli lihtsalt rohkem õnne ja meie poisid mängisid ilusti lõpuni !!

Art1
31.05.09, 01:28
Nii valusat kaotust pole ammu olnud.

Katzuu
31.05.09, 01:57
Nii valusat kaotust pole ammu olnud.
Täpselt minu mõte !

kindral
31.05.09, 04:24
Tegelikult polnud ju Trans küll mitte midagi erilist. Aga ega igakord ka 1:1 viiki ei võta :)

See oli täiesti võidetav mäng ning ega me viiki poleks soovinudki. Võitu oleks vaja olnud ning poisid oleksid seda ka väärinud!!

PraS
31.05.09, 12:51
See oli täiesti võidetav mäng ning ega me viiki poleks soovinudki. Võitu oleks vaja olnud ning poisid oleksid seda ka väärinud!!

Ma nüüd väga pingsalt ei jälginud seda telemängu, kuid polnud teil vist rohkem võimalusi kui see Frolovi värav. Järeldan seda Oti karjumise järgi.

Riks
01.06.09, 09:53
Ma nüüd väga pingsalt ei jälginud seda telemängu, kuid polnud teil vist rohkem võimalusi kui see Frolovi värav. Järeldan seda Oti karjumise järgi.

ära aja mingit jama siin.
sa järeldad alati Oti karjumise järgi mängupilti? xD

kaitz
01.06.09, 14:58

Vaata järgmine kord kainepeaga mängu:D

kindral
03.06.09, 02:08
Pilte mängust on võimalik vaadata aadressil jktulevik.multiply.com

sosku
03.06.09, 06:31
http://f.postimees.ee/f/2009/06/02/188659t41ha60a.jpg
(Sakala)

-RoMaRiO-
03.06.09, 13:26
Väga ilus. Eestis on nüüd juba 4 kindla kohaga ilusat tribüüni. Okei, Paides on kah.

ja madalamalt ka Võru ja Valga. Kahju lausa, et Meistriliigas mängitakse puitpinkidel ja siis 2. liiga tiimil on selline väljak, sellsite tribüünidega.

Rein
03.06.09, 13:50
Väga ilus. Eestis on nüüd juba 4 kindla kohaga ilusat tribüüni. Okei, Paides on kah.

ja madalamalt ka Võru ja Valga. Kahju lausa, et Meistriliigas mängitakse puitpinkidel ja siis 2. liiga tiimil on selline väljak, sellsite tribüünidega.

Kahju on samuti, et mõni meistriliiga meeskond mängib kunstmurul.

Hybrid Soldier
03.06.09, 14:17
Kahju on samuti, et mõni meistriliiga meeskond mängib kunstmurul.

Vägagi kahju. Ei vaidle vastu.

toonetikas
03.06.09, 15:21
Kas see on tabloo, mis seal keskel üleval on? Milleks seal? On see mõeldud mängijatele või pealtvaatajatele skoori jälgimiseks?
Muidu ei jõua äragi oodata, millal saab laupäeviti sinna mängu vaatama minna!

meelis989
03.06.09, 15:41
Kas see on tabloo, mis seal keskel üleval on? Milleks seal? On see mõeldud mängijatele või pealtvaatajatele skoori jälgimiseks?
Muidu ei jõua äragi oodata, millal saab laupäeviti sinna mängu vaatama minna!

seal on kusagil tabloo ? :O

toonetikas
03.06.09, 15:54
seal on kusagil tabloo ? :O

No kuskil peab ju olema! Või jätkub sama teema, mis varem oli (aia küljes sildid ja numbrid)?

Sunderland
03.06.09, 16:09
Kuna Viljandi looduslikule murule kolib??

Katzuu
03.06.09, 16:28
16.juuni :)

1892
03.06.09, 16:32
Doh, nii vana asi juba

toonetikas
03.06.09, 16:37
Tuleviku duubel mängib juba 14. juuni uuel staadionil.

1892
03.06.09, 16:55
Kas statast rohkem pilte pole peale selle Sakala oma?

elx
03.06.09, 19:31
see katus tundub muidugi kasutu - vahet pole kust tuul on, ikka sajab ilmselt peale, kuid muiduon väga tervitatav.

Riks
03.06.09, 19:42

ma kaldun oma nähtu järgi ikka arvama, et see on kommentaatorite putka aken/aknad, lihtsalt abstraktsema disainiga. :)

Elari#3
04.06.09, 02:39
ma kaldun oma nähtu järgi ikka arvama, et see on kommentaatorite putka aken/aknad, lihtsalt abstraktsema disainiga. :)
Jah, sul on täiesti õigus, kui Viljandis käisin ja Tuleviku-Kure mängu ootasin, siis sai ka staadion aia tagant üle vaadatud. Igati super staadion, kõik on uus nagu peabki, ainult, et tõepoolest, see katuse teema veidi kehvasti projekteeritud :P

almar
06.06.09, 11:00
see katus tundub muidugi kasutu - vahet pole kust tuul on, ikka sajab ilmselt peale, kuid muiduon väga tervitatav.

selja taha pannaxe plakatid, loosungid vms. Kas siis peab tegema neli seina klaasidest? mängu näed a ergutamist ple kuulda?

elx
06.06.09, 13:35
selja taha pannaxe plakatid, loosungid vms. Kas siis peab tegema neli seina klaasidest? mängu näed a ergutamist ple kuulda?

Tagant võiks kinni olla ja katus peaks veidi madalam olema, sestnagu ma juba mainisin - hetkel pole temastmingit tolku - ta ei võta mingit vihma kinni, kui vähegi mingi nurga alt tuult on.

meelis989
06.06.09, 21:10
Tagant võiks kinni olla ja katus peaks veidi madalam olema, sestnagu ma juba mainisin - hetkel pole temastmingit tolku - ta ei võta mingit vihma kinni, kui vähegi mingi nurga alt tuult on.

nu arvestades et tegu ka kergejõustiku staadioniga siis ,kõrgeid ketta ja oda kaari peab tribüünialt ka nägema :D

Katzuu
07.06.09, 01:32

Ennem käi ikka kohal ära ja siis hakka kritiseerima :)

1892
07.06.09, 02:03
Viljandi ja Võru staadionid võiks olla vastupidi, et Viljandil oleks selline nagu Võrus. Muidugi on mõlemad väga korralikud aga Võru oma on uhkem ja jalgpalli omaks vast parem. Parem ülekannete jaoks kindlasti arvestades kommentaatorite putkat ja seda et Võru pole kõrgliigas esindatud. :) Aga ilus staadion ikkagi.

elx
07.06.09, 13:32
Ennem käi ikka kohal ära ja siis hakka kritiseerima :)

Ei mul pole selle katusealuse vastu midagi, minu poolest võiks ka pingid olemata olla:P Lihtsalt teine kord kui tuul selga puhub ja lumi või vihm peale tuiskab, tuleta mu sõnu meelde;)

sosku
13.06.09, 20:19
Ekvatoriaal-Tulevik

umbes selline oli mänguklassis taseme vahe
(... vaatasin 3:0-ni, siis loobusin) :(

Leivo-Tigu Vimb
13.06.09, 22:53
sai täna üle tüki aja oma silmaga viljandit nähtud, levadia vastu. ootasin tabelikohta arvestades suuremat vastupanu, a ei midagi. võistkond noori poisse täis, aga kangesti kidurad olid, peaksid piima rohkem jooma ja liha luudele kasvatama...

ROOTSI KUNN
14.06.09, 13:48
Tulevik on siis Levadialt kaks suurt sauna saanud. Ometigi mängib seal ju mitu U-21 koondise venda, kes hiljuti üsna edukalt Norra ja Rootsiga mängisid.
Isegi tabelis allpool olevad klubid ei ole kõik nii suurelt kaotanud. Milles asi ?
Kas Levadia võtab teisi kergelt ja mobiliseerib ennast eeldatavalt tugevama vastu rohkem või kaotab Tulevik mängu juba enne algust oma peas.

jalkutaavi
14.06.09, 15:38
Muidugi Orgla oli ka omaette tase, jube oli seda meest vaadata väljakul.

meelis989
14.06.09, 20:13
väravaid näitas tõesti ka etv spordis , need olid ,,, jubedad.... bad day !

almar
15.06.09, 15:59
levadia on ikka lüpsnud kõiki, arvatavasti on tiitel metallitöölistel.

meelis989
15.06.09, 19:35
homme homme staadioni avamin , kas kalju - tuleviku mäng on ka tasuta ?:)
sest eelnev on ju tasuta.

samas kahju et need vihmased ilmad , ja uus suurepärane muru saab sellist vatti kohe.
eriti veel et neljap seal kergejõustiku võislused - oda , vasar , ketas ????? !!!!kahju murust.

toonetikas
15.06.09, 20:05
homme homme staadioni avamin , kas kalju - tuleviku mäng on ka tasuta ?:)
sest eelnev on ju tasuta.

samas kahju et need vihmased ilmad , ja uus suurepärane muru saab sellist vatti kohe.
eriti veel et neljap seal kergejõustiku võislused - oda , vasar , ketas ????? !!!!kahju murust.

minule teadaoleva info kohaselt on ka mäng tasuta. veider oleks ju, kui kogu see avamisele tulnud rahvas välja aetakse ja siis pileti alusel taas sisse lastakse... kuigi sellest hoolimata on kuidagi see brasiilia mängu pilet vaja välja loosida, huvitav kuidas see korraldatakse.

-RoMaRiO-
15.06.09, 22:28
Viljandlased, kui olete veel huvitatud poolajal 11-meetri karistuslöökide löömisest, siis Viljandisse on siiski piisav kogus poolehoidjaid tulemas, nii et meie poolt saaks lüüa küll.

toonetikas
15.06.09, 22:33
tore, jääme teid ootama =)

ROOTSI KUNN
16.06.09, 23:05
Kes mängul käis , paluks lühike ,asjalik ülevaade teha. Kes ründas , surus ja kellel oli rohkem võimalusi? Kuidas uus stata,muru on ?

Tofoa
16.06.09, 23:38

Mina Sinu asemel oda, vasara ja ketta pärast ei muretseks. Muru see ei lõhu. Vasara heitmise järel tekkinud auku pannakse sealt eemaldunud muru tükk väga kenasti tagasi. Ei mingit jälge ega probleeme. ;)

Art1
17.06.09, 00:10
1.poolaeg oli võrdne mäng,kumbki meeskond väga häid võimalusi ei omanud.Publiku tuju hoidis üleval Kalju peatreener,kes väljaku ääres klouni mängis ja praktilselt igat Iisraeli otsust valjuhäälselt vaidlustas.Peale vaheaega olid roosad ahvid Tulevikust aktiivsamad ja ausalt öeldes läksid mingis mõttes teenitult juhtima.Kaotusseisu jäädes haaras Tulevik ohjad enda kätte ja omas mitut suurepärast võimalust(Kudu,Frolov j.n.e)Aga no lihtsalt ei löödud ära.Korra siiski pall väravasse löödi.Iisrael näitas juba keskjoone poole,siis tõstis selgelt hilinenult joonekohtunik lipu...Mis sest enam.Lisaminutitel lasti Kaukverel veel üks-ühele kah minna ja 0:2 oligi käes.Väga valus kaotus,aga peab tunnistama,et mõni mees mängis küll täna selgelt alla oma võimete.Ei tea,võib-olla jalg värises suure hulga pealtvaatajate ees.

Katzuu
17.06.09, 00:35
1.poolaeg oli võrdne mäng,kumbki meeskond väga häid võimalusi ei omanud.Publiku tuju hoidis üleval Kalju peatreener,kes väljaku ääres klouni mängis ja praktilselt igat Iisraeli otsust valjuhäälselt vaidlustas.Peale vaheaega olid roosad ahvid Tulevikust aktiivsamad ja ausalt öeldes läksid mingis mõttes teenitult juhtima.Kaotusseisu jäädes haaras Tulevik ohjad enda kätte ja omas mitut suurepärast võimalust(Kudu,Frolov j.n.e)Aga no lihtsalt ei löödud ära.Korra siiski pall väravasse löödi.Iisrael näitas juba keskjoone poole,siis tõstis selgelt hilinenult joonekohtunik lipu...Mis sest enam.Lisaminutitel lasti Kaukverel veel üks-ühele kah minna ja 0:2 oligi käes.Väga valus kaotus,aga peab tunnistama,et mõni mees mängis küll täna selgelt alla oma võimete.Ei tea,võib-olla jalg värises suure hulga pealtvaatajate ees.

väga valus kaotus :(

käbi
17.06.09, 00:42
Nu Tuleviku omadelt võeti mõnuga mänguisu ära igal võimalusel. Kas proovisid tirida tõmmata lükata. Niisama togida või nagu Terehhov ühe korra plaanis küünarnukki ilusti hoida nii et maast tõusev mees sinna ilusti "kogemata" pihta läheks. Kõikse parem oli muidugi kuidas nad divesid, lausa lust vaadata seda kunsti. Nunes oli neil ainuke, kes fair playst midagi kuulnud on.

tiriam
17.06.09, 00:51

ütleme nii, et tegelikult ei läinudki pall väravasse :D pall läks posti kõrvalt ning põrkas värava võrgukinnitus postist väravavõrgu peale(värava taha) - efekt oli küll esialgu et värav, kuid Kaas noppis palli värava tagant ära nii,et väravat ei olnud :)

käbi
17.06.09, 00:57
Keegi teab mis esimese laulu nimi on, mis tantsutüdrukutele taustaks oli?

Art1
17.06.09, 01:07
Võib-olla tõesti,et siis väravat ikkagi ei olnud.See seletaks igatahes kohtunike käitumist.Aga seda kurvem,et mõne meetri pealt ei suudetud palli sisse lüüa.

Katzuu
17.06.09, 01:09
Keegi teab mis esimese laulu nimi on, mis tantsutüdrukutele taustaks oli?
http://www.youtube.com/watch?v=G7Lyka8Znes
peaks olema ;)

-RoMaRiO-
17.06.09, 02:15
See oli jah üpris naljakas, et suur enamus Viljandi publikust rõkkas ning tähistas möödalööki väravana :)

meelis989
17.06.09, 02:27
tulevik omas ka esimesel poolajal paremaid võimalusi 8-)

Katzuu
17.06.09, 02:29
See oli jah üpris naljakas, et suur enamus Viljandi publikust rõkkas ning tähistas möödalööki väravana :)

pealtvaatajana tundus see täpselt värav ja ka kohtunik luges selle alguses väravak snii ,et kus nali oli :) ?

-RoMaRiO-
17.06.09, 02:33
pealtvaatajana tundus see täpselt värav ja ka kohtunik luges selle alguses väravak snii ,et kus nali oli :) ?

See võis tõesti värav olla, kui te Viljandisse katkised väravavõrgud soetasite :)

Surmkindlalt võttis Kaas palli väljaspool võrku välja.

Katzuu
17.06.09, 02:37
See võis tõesti värav olla, kui te Viljandisse katkised väravavõrgud soetasite :)

Ohh seda kahju rõõmu :) kahjuks või õnneks pole meie neid väravavõrke soetanud ja need on täiesti korras ! pigem see niiöelda "värav" oli väga hea petekas ja kohtunik luges ka selle alguses väravaks sellest oli ka tingitud meie rõõmustamine mis kahjuks oli põhjuseta .

käbi
17.06.09, 09:55
http://www.youtube.com/watch?v=G7Lyka8Znes
peaks olema ;)
aitääääh :)

Riks
17.06.09, 18:30
aitääääh :)

iga kord kui sinuga nüüd napsutan, käib see lugu edaspidi peale nagu traditsioon? :naer3:

käbi
18.06.09, 00:09
iga kord kui sinuga nüüd napsutan, käib see lugu edaspidi peale nagu traditsioon? :naer3:
Napsutan :D ära peenutse, ega see siin teater ole. Iga järgmine lausjooma tuleb see laul nii kõvasti, et volvu väriseb :D

kaitz
18.06.09, 00:16

Hmm,huvitav miks abikohtunikud ei kontrollinud enne mänge võrke:D

kaitz
20.06.09, 01:49
Ok aga Tartus peab tulema kolm punni või muidu....

almar
20.06.09, 13:55
hiline kommentaar ka minu pootl, alles sain arvuti taha, viljandist pikk maa reisida:D ja näe rsk sattusin valka hoopis:D
jõudsin nagu ikka mängule sümboolse hilinemisega kuid sel hetke oli esimesel poolajal mäng kalju käes. värav oli tehtud ja siis tõmmati tagasi, mäng oli nagu ikka kord surub üx ja siis teine kuid kalju teine värav oli ilus. mänguliselt kedagi kohe päris esile ei oska tuua, kuid nunes kaukvere olid teistest veidike paremad kindlasti
see viljandi väravalugemine ja palli võrgu tagant äravõtmine oli ika tore. kohtunikud peavad ikka külastama eagelvisionit(vast sai õieti) ega siis seda ilmaasjata ei laulda:P

almar
20.06.09, 13:56
Ok aga Tartus peab tulema kolm punni või muidu....

no kui tartust punne ei saa siis on küll jama, tammeka ju esiliigas kohe kohe

kaitz
20.06.09, 22:36
no kui tartust punne ei saa siis on küll jama, tammeka ju esiliigas kohe kohe

Nu punkt tuli,aga see võrdub sama hea kui kaotusega.

toonetikas
25.06.09, 12:45
kuigi Meistriliigas on paus, näeb sel laupäeval Viljandis ikkagi jalgpalli :P
http://www.youtube.com/watch?v=foG0HDZLf_Q

meelis989
26.06.09, 03:14
kõik siis jalkaplatsi äärde :)

sosku
26.06.09, 09:11
Kindlasti tuleb tore üritus, aga isiklikult mul on küll äärmiselt kahju, et me ei näe mängimas selle kümne aasta taguse suursündmuse üht tähtsamat tegelast - väravakütt Dima Ustritskit. Oleks siiski lootnud..

Chaqueta
26.06.09, 13:31
Tal peaks vigastus olema...

Riks
27.06.09, 21:19
kena üritus oli!

PraS
27.06.09, 21:21
kena üritus oli!

ehk räägid asjast laiemalt

Riks
27.06.09, 21:43
mina jõudsin siis kohale kui Viljandi Linnavalituse ja Eesti Jalgpalli Liidu kohtumine hakkas penaltitega hoogu võtma. Vanad peerud perutavad ilusaid pennusid küll! Mänguseis jäi 2-2 viiki kuid Eesti Jalgpalliliit võttis pennudega 6-5 oma.
Vahepeal käisin ka proovimas säärast atraktsiooni kus värava ette oli tõmmatud plakat ja kus omakorda olid kolm auku sees, ehk siis pidi neisse omavalikuliselt sisse taguma. Minul see loomulikult ei õnnestunud kordagi (loe: kolm võimalust ainult oli).
Siis hakkas mäng Viljandi Tulevik ´99 ja Viljandi All Star meeskondade vahel. Nii palju kui oma järeltulija kantseldamise kõrvalt jälgida sain, või järjekordselt kiita vanu peere, kel küllalt veel rammu ja võhma jagub. Eriti vahva sell oli muidugi Vessenberg, kes kahjuks muidgi tervet mängu kaasa teha ei jõudnud kuid äkiliselt liikus sellegipoolest. All Staride poole pealt lõid väravad Mark Orav 2X ja Kaimar Saag 1X, Tulevik ´99 poole pealt ma ei mäleta teiste väravalööjate nimesid kuid üks kindlalt oli neist Jaanus Sirel. Kohtumise lõppseis 3-2 Tuleviku All Staridele. Publik oli ka vägagi küllaltki palju kohale tulnud, ma võibolla valetan kuid silmajärgi võis olla küll kuskil 100 ja enamgi veel.
Selle atraktsiooni, milles minagi osalesin, osalejate vahel loositi välja Eesti-Brasiilia mängu pilet.

Ehk keegi kohalolijatest räägib lähemalt, mis ennist mu saabumist toimus.

Parandage mind kui kuskil midagi valesti ütlesin.

Kena üritus veelkord!

-RoMaRiO-
27.06.09, 22:07
100 inimest? Ma küll ei ütleks, et palju, pigem häbiväärselt vähe.

kaitz
27.06.09, 22:14
100 inimest? Ma küll ei ütleks, et palju, pigem häbiväärselt vähe.

kindlasti oli rohkem kui 100:p,aga üritus iseenesest super.

kaitz
27.06.09, 22:17
mina jõudsin siis kohale kui Viljandi Linnavalituse ja Eesti Jalgpalli Liidu kohtumine hakkas penaltitega hoogu võtma. Vanad peerud perutavad ilusaid pennusid küll! Mänguseis jäi 2-2 viiki kuid Eesti Jalgpalliliit võttis pennudega 6-5 oma.
Vahepeal käisin ka proovimas säärast atraktsiooni kus värava ette oli tõmmatud plakat ja kus omakorda olid kolm auku sees, ehk siis pidi neisse omavalikuliselt sisse taguma. Minul see loomulikult ei õnnestunud kordagi (loe: kolm võimalust ainult oli).
Siis hakkas mäng Viljandi Tulevik ´99 ja Viljandi All Star meeskondade vahel. Nii palju kui oma järeltulija kantseldamise kõrvalt jälgida sain, või järjekordselt kiita vanu peere, kel küllalt veel rammu ja võhma jagub. Eriti vahva sell oli muidugi Vessenberg, kes kahjuks muidgi tervet mängu kaasa teha ei jõudnud kuid äkiliselt liikus sellegipoolest. All Staride poole pealt lõid väravad Mark Orav 2X ja Kaimar Saag 1X, Tulevik ´99 poole pealt ma ei mäleta teiste väravalööjate nimesid kuid üks kindlalt oli neist Jaanus Sirel. Kohtumise lõppseis 3-2 Tuleviku All Staridele. Publik oli ka vägagi küllaltki palju kohale tulnud, ma võibolla valetan kuid silmajärgi võis olla küll kuskil 100 ja enamgi veel.
Selle atraktsiooni, milles minagi osalesin, osalejate vahel loositi välja Eesti-Brasiilia mängu pilet.

Ehk keegi kohalolijatest räägib lähemalt, mis ennist mu saabumist toimus.

Parandage mind kui kuskil midagi valesti ütlesin.

Kena üritus veelkord!

JK Tulevik 99 poolt lõi avavärava Vahur Vahtramäe.

meelis989
27.06.09, 22:33
100 ? seal oli samapalju vähemalt kui nõmmekaljuga mängul - ehk mingi 400 + oli protokollis .

urmar
27.06.09, 22:52
http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=544

Äkki teate ka lisada Viljandi linnaisade väravate autorid? Vist üks mees lõi need...

Art1
28.06.09, 00:23
Mäng oli tegelikult huvitav ka sportlikus mõttes ja näidati päris korralikul tasemel jalgpalli.Tulevik 99 olid puudu Ustritski ja Dovydenas,teised olid kohal.

toonetikas
28.06.09, 01:09
Viljandi linnavalitususe teise värava lõi Elari Ennok, esimese kohta ma kindlalt nime öelda ei oska kahjuks.
muidu oli väga viis üritus. mul kui noorema põlvkonna toetaja esindajal endal kahjuks mälestused '99 aasta hõbedast puuduvad kuid seda toredam oli kuulda teiste mälestusi ning neid mängijaid ikkagi platsil näha ning nad olid väga tublid!

3 pilti ka tänasest: Viljandi all-star koosseis ja pärast mängu tehtud kahe meeskonna ühispilt: http://public.fotki.com/toonetikas/viljandi-1999/

Riks
28.06.09, 11:53
no vot 400 ja pluss protokollis. eks ma rohkem vaatasin korra kaugelt, kes tribüünil olid, umbes mitu korda rohkem oli siis veel staadionil laiali. :)

lennu
28.06.09, 13:44
Kas keegi tegi veel pilte? Nimelt oleks staadionit vaja pildile, nii et muist väljakut ka näha oleks. Aga jah, tore üritus oli, ilm ka väga ei nöökinud.

toonetikas
28.06.09, 13:47
mängudest tehti pilte küll, kuid millal need netti jõuavad, ei tea öelda.
esimese Viljandi LV värava lõi vist Kalvi Kants, kui ma ei eksi.

kindral
30.06.09, 05:14
http://jktulevik.multiply.com/photos/album/21/21

kitty72
06.07.09, 09:53
Sillamäe Kalev - Viljandi Tulevik
Pildid : http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=906

Katzuu
06.07.09, 16:08
Sillamäe Kalev - Viljandi Tulevik
Pildid : http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=906
üks pilt oli eriti kole :S

kitty72
06.07.09, 16:42
ja milline neist?

Katzuu
06.07.09, 19:01
ja milline neist?
ma ei hakka parem täpsustama:D

Kurat
06.07.09, 22:55
http://pildid.sportiv.ee/albums/upload/040709/normal_DSC_6115%20%28Large%29.JPG

Hästi tabatud (Y)

elx
06.07.09, 22:56
noh.. mis seal seal dressika luku kinni tõmbamises siis nii hullu on?:D

Kurat
07.07.09, 10:46
noh.. mis seal seal dressika luku kinni tõmbamises siis nii hullu on?:D

Pilt jätab ruumi kaksipidi mõtlemiseks :P

almar
08.07.09, 23:35
pilte ja asju tulebki vaadata igast vaatevinklist. kes muidugi mida näha tahab.

kaitz
11.07.09, 21:19
Hetkel teeb Tulevik Tallinna Kaleviga seda mida ise tahab,skoor võik veelgi suurem olla 1-0 st,aga ok tähtis on,et võit ära tuleb.

kaitz
12.07.09, 04:54
Teine poolaeg polnud enam väga nauditav mäng Tulevikult kui oli seda esimesel poolajal,aga nuh kolm punni käes, see on kõige tähtsam ja Rauno tegusemine oli väga hea.

Mällar
12.07.09, 05:19
Nägin vaid esimest poolaega kohapeal, kuid nähtu põhjal tundus super hea vend Tulevikus paremkaitsja Andrei Veis. Ülihea kiirus,tehnika mehel ja tõusis äärekaitsjana kah pidevalt, mis andis Tuleviku rünnakule hoogu juurde. Kui mees koguaeg nii mängib, võiks Flora ta ära võtta!

Nahkpea
12.07.09, 14:01
Nägin vaid esimest poolaega kohapeal, kuid nähtu põhjal tundus super hea vend Tulevikus paremkaitsja Andrei Veis. Ülihea kiirus,tehnika mehel ja tõusis äärekaitsjana kah pidevalt, mis andis Tuleviku rünnakule hoogu juurde. Kui mees koguaeg nii mängib, võiks Flora ta ära võtta!

Veis oli hea tõesti, aga kõige parem oli ikka Luts. Arusaamatu, miks ta üldse Florast Tulevikku saadeti. Või noh, alustame sealt, et miks Rüütli talle üldse niivähe mänguaega andis.

eestimees
12.07.09, 14:12
Rauno Alliku mängis eile väga hästi, meeldis tema mäng väga

Tavaline
12.07.09, 16:42
Veis oli ikka väga hea eile, ei tea miks lelov nii vähe teda kasutab . luts on alati hea olnud eks suhtumine on veits halb see pärast nüüd tulevikus :)

kindral
12.07.09, 18:40
Veis ei saanud mängida seepärast ennem, et Mikk Sillaste oli selle koha peal ning ta oli väga hea. Nüüd on mees Kaitseväes aega teenimas ning Veisil on avanenud võimalus ennast näidata. Igaljuhul edu mõlemale!!

sosku
22.07.09, 21:24
Veidi üllatav üleminek:
Tanel Võtti / Paide -> Tulevik

Elari#3
23.07.09, 17:15
Siin siis mängu video ;) http://www.youtube.com/watch?v=XKV01ZzMHaI
Loodan, et te väga ei solvu :D. Palju teid saarde ka tuleb ?

Katzuu
23.07.09, 17:39
Siin siis mängu video ;) http://www.youtube.com/watch?v=XKV01ZzMHaI
Loodan, et te väga ei solvu :D. Palju teid saarde ka tuleb ?
7 peaks meid kokku olema :) vb 8

Elari#3
24.07.09, 02:56
Idekas ju :). Meid ka vist vähem :P :D

kaitz
26.07.09, 01:11
Saarlased said siis Saare sauna,aga skoor võinuks ka palju suurem olla,kui suudaksime ikkagi keskenduda rünnaku lõpetamisele,aga ok 4-0 veenev ja tuleb rahul olla.

Riks
27.07.09, 19:22
ma ennustan, et Tulevik on nädala lõpuks hõivanud tabeli neljanda positsiooni.

kindral
29.07.09, 06:10

PraS
30.07.09, 20:10
Veidi üllatav üleminek:
Tanel Võtti / Paide -> Tulevik

See liikumine on tõenäoliselt tingitud ühe teise mängija liikumisest.

sosku
30.07.09, 20:21
Veel ootamatum üleminek - Sergei Jegorov (ex-TVMK)
Ründajate üleküllus on tänase seisuga. Aga homme siis lõplikult pilt selge, kes jäävad, kes lähevad.

PraS
30.07.09, 22:33
Veel ootamatum üleminek - Sergei Jegorov (ex-TVMK)
Ründajate üleküllus on tänase seisuga. Aga homme siis lõplikult pilt selge, kes jäävad, kes lähevad.

Sosku, kas sa tõesti said selleest üleminekust täna alles teada :O ?

Ma teadsin sellest vähemalt juuli algusest. Kurb on aga see,et teie parim CB jääb teiega :P

Kuid Frolov vb lahkub. Pressikast jäi selline mulje.

sosku
31.07.09, 07:28
Sosku, kas sa tõesti said selleest üleminekust täna alles teada :O ?
Erinevalt sinust, ei ela mina Flora kontoris :D

Art1
31.07.09, 12:44
Jegorovi üleminekust(ületulekust)oli jah kuu aega tagasi juttu.Aga ta pidi vigastatud olema.Ei tea kas praeguseks on paranenud?Täna-homme võib Tulevikust 2-3 mängijat lahkuda.See pole muidugi eriline uudis.

sosku
31.07.09, 13:52
Nii on. Frolov ja Kuresoo FCF-i.

käbi
31.07.09, 15:40
Nujah need keda oligi arvata. Loodan siis et Frolov saab vähemalt korralikult mänguaega kuigi läheb vist väääga raskeks.

Nahkpea
31.07.09, 16:12
Ma ise oleks arvanud, et Jevdokimov on nr.1 target Florale.

Riks
01.08.09, 10:34
ükskõik keda aga mitte Frolovit! prsse, kõige vajalikum mees üldse Tulevikus.

Elari#3
01.08.09, 21:24
Ma ise oleks arvanud, et Jevdokimov on nr.1 target Florale.
Miks, ründajad hakkasid väga korralikult mängima ju, Dupikov, Zahhovaiko, Tamm, Anier ja Konsa. Ründajaid küll ja veel ju. Nüüd Stüf ka veel juurde sinna. Jevdol oli ikka targem Tulevikku jääda. Saab mängida korralikult vähemalt.

PraS
03.08.09, 04:51
Miks, ründajad hakkasid väga korralikult mängima ju, Dupikov, Zahhovaiko, Tamm, Anier ja Konsa. Ründajaid küll ja veel ju. Nüüd Stüf ka veel juurde sinna. Jevdol oli ikka targem Tulevikku jääda. Saab mängida korralikult vähemalt.

Jevdo ju pole nn ründaja. Pigem ikka äärepoolik või ründav keskväljavend.

Art1
03.08.09, 21:49
See nüüd küll normaalne ei ole,et Orgla pidi kaks päeva järjest 90 minutit platsil olema.Kui nii edasi läheb, võiks kedagi juurde registreerida.

urmar
03.08.09, 23:01
See nüüd küll normaalne ei ole,et Orgla pidi kaks päeva järjest 90 minutit platsil olema.Kui nii edasi läheb, võiks kedagi juurde registreerida.

No Tuleviku duubel ongi kuidagi ebanormaalseks kujunenud. Enamuses Tallinna poisid mängivad. :(

willane
08.08.09, 22:59
Tulevik ja Trans mängisid täna kiiret ja huvitavat jalgpalli

willane
09.08.09, 20:08
Tulevik II koosseis ja mäng võrreldes eelmise vooruga nagu hale vari ...

kindral
09.08.09, 20:42
Pildid mängust ja Tuleviku fännide turismireisist üleval tavapärasel aadressil jktulevik.multiply.com

sosku
09.08.09, 21:08
Tulevik II koosseis ja mäng võrreldes eelmise vooruga nagu hale vari ...
Tallinna kutid ei viitsi Viljandis käia, selles pole midagi uut. Küll on jama see, et õiget väravavahti polnud. Dimal vist käsi kipsis, Koppel - ?, Orglal pole ka mõtet seal aega raisata, niikuinii oleks sellise koosseisu juures täis löödud.

17
09.08.09, 21:22
Kas Tulevik II mängis tänavusel aastal esmakordselt ainult Viljandi poistega?

Kui nii on, siis elagu Viljandi Tulevik!

PraS
09.08.09, 21:26

ka mina panin seda tähele ja no kui märjamaa poiss neid kotistab siis on midagi väga väga valesti :D

Art1
09.08.09, 21:29
Tulevik2-l polnud üldse täna väravavahti.Selles mõttes,et väljakumängija oli väravas.Nii muidugi on väga keeruline mängida.Eriti müstilised olid kaks esimest väravat.Aga noh,keegi pidi ju väravas seisma.Koppel ka muidu vigastatud ja nii ongi kahe meeskonna peale üks väravavaht.Kuuldavasti registreeritakse kohe-kohe uus väravavaht.

sosku
09.08.09, 22:10
Siim Roops on Tartust

Hellik
09.08.09, 22:17
Kehv lugu küll, kui peab 'ainult oma meestega hakkama saama' :P

Katzuu
09.08.09, 22:38
Kehv lugu küll, kui peab 'ainult oma meestega hakkama saama' :P

ega jah teistel klubidel on kõik "kohalikud" mängijad ju , hehh mõelge ka natukene enne kui kirjutate ;) !

meelis989
10.08.09, 12:59
, niikuinii oleks sellise koosseisu juures täis löödud.

vaevalt , kuna platsil ikka p'ris tublid noored. ja kuna m6ni m2ngija trenni ei tee siis on v2ga raske kesta 2 poolaega... usun kui varust oleks v6tta kasv6i m6ned noored vahetused oleks k6ik ok veel olnud. ja muidugi see et äärekaitse tipuründajat mängib pole ka normaalne...

võimalusi oli veel kõvasti mõlemal meeskonnal ja kui tulevikul veel vv ka oleks olnud siis ma arvan et mäng oleks üsna tasvägine olnud, iseeasi kas lõpuni peeaagu ilma vahetusteta oleks kestud.

UrmoT
10.08.09, 13:22
ega jah teistel klubidel on kõik "kohalikud" mängijad ju , hehh mõelge ka natukene enne kui kirjutate ;) !

Tulevikus on siis loota, et Tulevikust saab nö päris Viljandi klubi, trenni tehakse Viljandis jne, mitte ei sõideta Tallinnast Viljandi ainult mängima? :)

käbi
10.08.09, 15:35
Tulevikus on siis loota, et Tulevikust saab nö päris Viljandi klubi, trenni tehakse Viljandis jne, mitte ei sõideta Tallinnast Viljandi ainult mängima? :)

ull peast

kaitz
15.08.09, 20:11
Tulevik tegi täna suurepärase mängu Levadia vastu 0-0 ja eriti heas hoos oli Aiko:p,tänud Tulevik veelkord suurepärane mäng!!!

North
15.08.09, 23:14
Tahaks fotosid näha sellest mängust :)

John Barleycorn
16.08.09, 00:49
jep seekord teile vedas meie väiksed mulgisõbrad)

Art1
16.08.09, 03:01
Tegelikult oli täna päris võrdne mäng.Viimased 10 minutit jäädi vast surve alla.Hea õnne korral võinuks ka vabalt võita.Nahal sõitis peale mängu pisut katus ära,aga noh ,eks pettumus oli ju nii suur.Ei tea kas ta seda mäletabki,et omal ajal mõned mägud Tuleviku eest mängis.

Art1
18.08.09, 16:19
Loosiga ei vedanud.Selles mõttes ,et võõral väljakul ja pealegi kaugel.

kindral
20.08.09, 20:25
Ja pealegi on laupäeval ka liigamäng veel seal.

elx
22.08.09, 21:06
Tublid - kahju ainult, et võit puudu jäi - otsese konkurendi vastu oleks see väga vajalik olnud.

toonetikas
22.08.09, 21:23
Närviline mäng oli, rohkelt kollaseid kaarte. Tuleviku teine poolaeg oli ikka mannetu küll. Kuigi tehti sisuliselt kingitus Savitski punasega ja oldi ühe mehega enamuses, ei olnud seda mängust aru saada, kahju!
Võitu oleks jah hädasti vaja olnud! Üks mäng on õnneks sel hooajal veel...

PraS
22.08.09, 23:41
Pilti kah - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=17&lang=est

meelis989
29.08.09, 20:32
tulevik 0:1 Tammeka

täiesti mõistmatu mis mehed platsil teevad , aga veel hullem on lelovi taktikaline mõõdapanek. ja kõigehullem tuua kalda siisse ( pingil olevatest mängijatest on kõik kümme korda paremad mängijad ) kes teenib oma 10 minutiga ühe hea võimaluse mille persse keerab , ja siis ka punase kaardi.
mis kuradi taktik see lelov on et teda mängitab , füsoterapeuti ;S täita kino ikka .
tulevik oli täna oma kaotust väärt , kuigi kohtunik oli paras ohmoon , ja tammeka vaprad välismaa naised olid ajariskamisega tasemel.

vb lihtne pettumus , aga sellist mängu küll ei taha enam näha.
muidugi vb ma ei tea vutist niipalju et siin võiksin kritiseerida , aga natukenegi ikka tean , ja minuarust see mäng oli ikka väga mööda

kaitz
29.08.09, 20:56
Ei tea ,ei oska kommenteerida,kuna ei viibinud mängul,aga tulemuis on pettumus

toonetikas
30.08.09, 01:49
Päris palju praaki oli täna ikka mängijatel, ja see ei olnud väga meeskond, kes täna mängis. Levadia vastu saadi just meeskondlikult mängides ilus 0-0 viik, kuid täna ei olnud sellest meeskonnast jälgegi. Kohtunik oli jah kuidagi udu, lasi neil välismaa klounidel end lollitada pidevalt.
Samas kuna Tuleviku tabelikoht on (väljalagemistsoonist) ohutus kauguses, võiks selle kaotuse järel meeleolu olla palju kurvem, kui vastupidisel juhul. Kuigi kohe pärast lõpuvilet olin küll peaaegu nutmise äärel...

elx
30.08.09, 01:53
Oleks on paha poiss, kuid oleks Kalju kotti pistetud ning eile korralik tulemus saadud, oldaks kaljust tabelis sees. Seega Viljandi poolehoidjana näeks ma kurvastamiseks piisavalt põhjust.
Viimases mängus olin muidugi Tartu poolel, sest ei meeldiks üldse, kui Tammeka esiliigasse kukuks.

kindral
30.08.09, 02:41
Kalju mängu pildid on olemas netis.

kindral
30.08.09, 16:37
Tahaks fotosid näha sellest mängust :)

2. poolaja pildid on olemas. jktulevik.multiply.com

kindral
20.09.09, 22:23
Sillamäe mängu pildid: jktulevik.multiply.com

meelis989
26.09.09, 18:04
tubli , tammeka ka nyyd maapeal tagasi uuesti:)

kindral
26.09.09, 20:41
tubli , tammeka ka nyyd maapeal tagasi uuesti:)

Tammeka taoti lausa nende libeda väljaku sisse, mitte ei toodud lihtsalt maapeale tagasi. Ainsad ohtlikud momendid mis Tuleviku värava all aset leidsid olid meie oma väravavahi poolt tekitatud arusaamatul kombel. Aiko oli täna pehmelt öeldes ebakindel.

lennu
26.09.09, 20:59
Orgla tegi päris kummalisi liigutusi küll täna, aga ei tasu unustada, et Tammeka sai ka ühe posti. Esimese värava löömise hetkel õnnestus mul muidugi kõrvale vaadata, aga 2. ja 3. olid päris kenad. Kui Tartusse kunagi peaks mingi korralik tribüün tekkima, on seal potentsiaali kõvasti. Vaatamata nahavahele kippuvale jahedusele oli päris vinge, mõnusam kui mõnel Tallinna staadionil.

kindral
26.09.09, 23:11
1. värav oli veelgi ilusam kui teised!!:)

kindral
27.09.09, 01:40
Pilte mängust aadressil jktulevik.multiply.com

Martin
27.09.09, 03:36
Alliku esimene värav oli maailmaklass. Loodetavasti ta tahtis ka nii lüüa :)

karliito
27.09.09, 09:59
Alliku esimene värav oli maailmaklass. Loodetavasti ta tahtis ka nii lüüa :)

keegi filmis ehk mängu ? on väravaid võimalik kuskilt ehk näha :) ?

Katzuu
27.09.09, 12:57
keegi filmis ehk mängu ? on väravaid võimalik kuskilt ehk näha :) ?

Videoklipp ühest Lutsu karistuslöögist ja Jegorovi 2-0 väravast siin: http://www.youtube.com/watch?v=Y9mN9Bx3Oco ja Alliku väravatest peaks ka videod olemas olema ,peaks varsti üleval kaolema :) !

TeeleS
27.09.09, 14:20
Eile olime küll Tuleviku fännidega rivaalid, aga kui täna sõitsin linnas bussiga ja nägin ühte Tuleviku salliga neiut, siis oli selline mõnus äratundmisrõõm, et näe, jalgpallifänn!

toonetikas
27.09.09, 18:42
Eile olime küll Tuleviku fännidega rivaalid, aga kui täna sõitsin linnas bussiga ja nägin ühte Tuleviku salliga neiut, siis oli selline mõnus äratundmisrõõm, et näe, jalgpallifänn!

eks see vist mina olin :D ja mul oli õnneks põhjust kanda seda salli, võidu puhul (isegi viik või kaotus poleks mind takistanud seda kandmast, muidugi) ja sügis on ka juba suht käes.

lennu
27.09.09, 19:28
Ma juhiks tähelepanu sellele, et Tuleviku vägesid juhatas eile Lillevere, mitte U-19 koondisega Leedus olev Lelov.

toonetikas
27.09.09, 19:33
Ma juhiks tähelepanu sellele, et Tuleviku vägesid juhatas eile Lillevere, mitte U-19 koondisega Leedus olev Lelov.

teisipäevaseks Floraga mänguks on Lelov juba tagasi, esmaspäeva öösel jõuavad Eestisse.

elx
27.09.09, 20:42
toonetikas on neiu?

kitty72
27.09.09, 21:00
Neiu jh ja arvatavasti see tumeda peaga ja heledate pykstega,kes viimati silla - tuleviku m2nul oli?v eksin?igatahes neiu tekitas elevust kohalike noormeeste seas :D

sosku
27.09.09, 21:56
Ta seda varemgi mitmel korral teinud ja teeb ka edaspidi kui vaja. Mis teha, kui peatreeneril on 9 ametit nagu Hunt Kriimsilmal. :)

meelis989
27.09.09, 22:10
Neiu jh ja arvatavasti see tumeda peaga ja heledate pykstega,kes viimati silla - tuleviku m2nul oli?v eksin?igatahes neiu tekitas elevust kohalike noormeeste seas :D

......:D:D

toonetikas
27.09.09, 22:55
toonetikas on neiu?

polekski arvanud, eksole!
p.s kui ma ei eksi, siis oleme isegi vist rannavutti tagunud eelmisel hooajal enne Vapruse-Tuleviku mängu... ega ma kõikide kasutajaid ei teagi, kes seal tookord olid, Gamerit mäletan küll.

aga kitty72 küll eksib!

elx
27.09.09, 23:34
Mind siis kindlasti polnud, sest eelmine ja veel rohkem praegune hooaeg on kahjuks väga Vapruse nägemise vaeselt kulgenud. Aga minu imestusimise põhjus on see, et omal ajal suutsid millegi pärast jätte mulje, et tegemist on mingi noore teismelise poisiga:P

toonetikas
27.09.09, 23:39
Mind siis kindlasti polnud, sest eelmine ja veel rohkem praegune hooaeg on kahjuks väga Vapruse nägemise vaeselt kulgenud. Aga minu imestusimise põhjus on see, et omal ajal suutsid millegi pärast jätte mulje, et tegemist on mingi noore teismelise poisiga:P

huvitav, millega? ei, tegemist on TÜ magistrandiga juba =)

kindral
28.09.09, 20:01

Aga me olemegi ju "vaenlased" ainult palliplatsi ääres. Muul ajal pole mul Tammeka fännide vastu midagi!:)

VapruseKaru
28.09.09, 21:01
polekski arvanud, eksole!
p.s kui ma ei eksi, siis oleme isegi vist rannavutti tagunud eelmisel hooajal enne Vapruse-Tuleviku mängu... ega ma kõikide kasutajaid ei teagi, kes seal tookord olid, Gamerit mäletan küll.

Ei tohiks eksida, mul midagi sarnast meeles :D

meelis989
03.10.09, 17:43
kui hea tunnne see on , see VÕIDU tunne , eriti just nende brasside üle.

Riks
03.10.09, 17:49
JUST!

kuigi ma usun, et iga normaalne Kalju fänngi ütleb, et tegemist oli eriliselt sita vilega kohtuniku poolt.

Kaspy
03.10.09, 17:51
JUST!

kuigi ma usun, et iga normaalne Kalju fänngi ütleb, et tegemist oli eriliselt sita vilega kohtuniku poolt.

Ja sa vingud et Kalju fännid kiruvad kohtunikku. Aeg ehk peeglisse vaadata? Tulemus on teie jaoks ju positiivne.

Erko
03.10.09, 17:53
Müstiline mees (http://www.orkut.com/Main#FullProfile?rl=pcb&uid=3622331014617592459)

Riks
03.10.09, 17:54
Ja sa vingud et Kalju fännid kiruvad kohtunikku. Aeg ehk peeglisse vaadata? Tulemus on teie jaoks ju positiivne.

mis sitta sa praegu suust välja ajad?

Katzuu
03.10.09, 17:57
mis sitta sa praegu suust välja ajad?
mõttetu vaidlema hakatu ju nendega kes ise kohal ei olnud ;) ma arvan ,et iga inimene kellel vähegi peas midagi korras on nägi mis täna toimus se oli lihtsalt rõve vile ...