320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'VILJANDI\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN


    Originally posted by Martin


    Originally posted by ROOTSI KUNN
    Kui ta praegu FCF-i süsteemis poleks siis poleks teda üldse. Ja nii kaua ,kui Viljandis keegi klubi omandamise vastu huvi ei tunne ,jääbki ta FCF-i süsteemi ,õnneks.
    Miks õnneks?
    Selles mõttes ,et õnneks Aivaril on tahtmist Tuleviku peale pappi kulutada.Vaevalt keegi teine seda teeks ja klubi lihtsalt laguneks.
    Kõik õige,aga asjal on minu arvates veel üks konks,miks \"Aivar Tuleviku peale pappi kulutab\"!Kui Tulevik ei oleks \"flora süsteemis\",siis noored siirduks äkki konkurentide ridadesse/spekulatsioon!/,sest noortetöö on Viljandis ikka järje peal olnud ning kõrgliiga ja rahvuskoondise tasemega mängijaid ikka esile kerkib!
    Muidugi on kahju,et \"ei ole kohalikku rahajõmmi\",kes tahaks pappi(miljoneid)jalgpalli taguda ning ega linna eelarves ka sellist \"vaba raha vedele\"!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'VILJANDI\'

      Samas on Viljandi hea koht nendele mängijatele, kellel motivatsiooni leidub, kuid tasemelt flora põhirivistusse ei küündi. Viljandi Tuleviku laialiminemise korral oleks Meistriliiga suhteliselt nigel. Meeskond on läbiaegade väga sümpaatsena paistnud hoolimata sellest, et rahaline struktuur on madalseisus ning mängijatevalik on suhteliselt nigel.

      Samuti võib vaadata duubelmeeskonda FC Elvat. Enamus mängijatest on „vanarasvapeal“. Sealt abi pole oota nii nagu väitis seda Lillevere hiljuti eplis. Loomulikult on näha, et SK Lelle ja HÜJK Emmaste pole just teab, mis tugevad sellel hooajal võrreldes Elvaga. Ikkagi, meistriliigasse sealt mängijaid võtta pole – kui siis mõni üksik. Elva koosneb enamjaolt Sarapi viimaste aastate treeningtüüpidest. Samad nimed domineerivad praegu, mis domineerisid ka eelnevatel hooaegadel. Progressi pole toimunud, kui just mõne mängija eelmise hooaja Kure pingile saamine. Plussiks on vast see, et enam ei teki juhust, kui Viljandi suundub mängule ühe vahetusmehega. Noortele oleks paras kogemus Meistriliiga meeskonna pingile saada – vajaduse korral ka mängu sekkuda, kui olukord seda nõuab.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'VILJANDI\'

        Muhvi ja Trezega igati nõus. Lisaksin ehk niipalju ,et kunagi võib ju ka selline aeg saabuda ,et mõni kohaliku kaliibriga edev rahajõmm soovib oma nime läbi jalgpalliklubi tuntuks teha. Eeskuju pidi nakkav olema ! Romka teeb Londonis ette ja Robi ,Karksi-Nuias teeb järgi.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'VILJANDI\'

          Tundub,et Tuleviku rida hakkab ikka tõsiselt kiiva kiskuma.Nüüd ei saanud staadion ka meistriliiga mängudeks vajalikku litsentsi!Tänavu siis Viljandis meistriliiga mänge näha ei saa,tuleb hakkata vist Valgas käima,sest vaevalt 1.aprilliks Viljandis midagi muutub!Valga muidugi juhul,kui ei otsustata hoopis Tallinnas mängida...
          Aga see staadion tuleb korda teha küll,imelik kuidas see värk nii kaua on ilma korralike olmeruumideta eksisteerinud!Rekonstrueerimine pidavat olema linna arengukavas vist aastal 2005!?(küsimus on rahas,sest linnal vaevalt vajalik summa olemas on),seega tundub selge olema ka põhjus,miks meeskond Viljandist ära viidi(ilmselt ennetati võimalikku EJL otsust!).
          Ma arvan,et Viljandi linn ja Tuleviku juhatus võiks siiski arutada ühise staadioni rajamist(kui see on võimalik?),sest kahte staadionit vaevalt Viljandisse vaja on!(Pohlak on kunagi lubanud,et 2004 on Tulevikul oma kodustaadion,aga lubaduseks see ilmselt jääbki...).Ja kindlasti tuleks korda teha soetatud/renditud alad Viiratsi alevikus ja sinna rajada korralik treeningbaas(nagu ka kunagi valjuhäälselt lubatud!)
          Kokku tundub asi hetkel päris kurb,aga jääme lootma nn uut tulemist,kulub aega palju kulub!!!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'VILJANDI\'

            Minu jaoks on ja vist jääbki mõistatuseks kohalike võimude arusaamine. Mul pole absull midagi uute ja ilusate spordihoonete vastu ,mis kerkivad riigi rahadega pea igas Eesti nurgas ja kus kõik võrk-korv ja käsipalliklubid ,sentigi raiskamata , leiavad kohe endale kodusaali. Aga jalgpallistaadinid on justkui ainult klubide eraasi ja nende tarbeks ei anta suurt midagi. Krt. seal käivad ju samasugused linna lapsed mängimas ja treenimas. Pealegi on ju olmeruumide ehitamine ikkagi tunduvalt odavam ,kui spordihoone ehitus. Tulevik on ikkagi palju edukam ,vanem ja traditsioonidega klubi näiteks ,kui võrkpalliklubi Viljandis ,mis võibolla aasta pärast jälle oma nime vahetab, vastavalt sponsori soovile.. Ja nii on peaaegu kõikjal üle Eesti,et vutistaadion on see viimane koht kuhu raha antakse. Arvatakse ,et küll suvel muru kasvab niisama ja mängida ikka saab. EJL ei suuda ju ise kõiki objekte rahastada ja ehitajaid leida . Pealegi kuuluvad enamik staadione omavalitsustele ja just nemad peaksid selle eest hea seisma ,et noortel oleks võrdsed tingimused suvel jalkat mängides ja talvel saalialasid harrastades.
            Ja nende tribüünide ehitamisega on sama lugu, olgu see esimese või teise liiga klubi,raha peaks tulema linna või valla eelrvetest. Raha tuleb küsida ja seda peab selgitama aktiivselt ,põhjendama . Jalkaklubid peaksid ka ise raha küsimisel aktiivsust üles näitama. Ma loodan ,et Viljandis ikkagi armastatakse jalgpalli ja ka linna ja maakonnajuhid teavad seda.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'VILJANDI\'

              Viljandi linna- ja maakonnajuhid on kõik võrkpalli inimesed, võrkpall ja käsipall on ainukesed sponsoritega alad, isegi Nuia korvpallil on ka rohkem sponsoreid ja enamus sponsorid on ka Viljandi juhtivad tegelased. Asi pole nii et Viljandis poleks rikkaid ärimehi vaid asi selles, et mitte ykski ei tegele jalpalliga sest keegi ei taha ennast poriseks teha.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                Originally posted by muhv33


                Originally posted by näss


                hea seegi...parem kui mitte midagi.... kuid mis siis edasi saab?!
                Kui Alonen lahkub võtab naiskonna juhendamise üle...,ma arvan,et Luide!Ta ju pidevalt seal naiste trenni juures passib,ju õpib ametit!Ei tea,kas ta kursustel ka osaleb,Viljandis vist mingid toimuvad praegu?
                Kuidas kommenteerid Kaitz?
                luide aeg naiste treenerina kipub vist väga lühikeseks jääma...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'VILJANDI\'

                  kui tulevik ei peaks oma mänge kodustaadionil pidada saama, siis vist oleks õigem kui nad tallinnas mängiks. seal leiaks nad kindlasti rohkem toetajaid kui valgas ja pealegi treenivad ju ka seal... ning seda ma küll eriti ei usu, et meeskond järgmine aasta tagasi viljandi kolib...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'VILJANDI\'

                    Originally posted by mr


                    kui tulevik ei peaks oma mänge kodustaadionil pidada saama, siis vist oleks õigem kui nad tallinnas mängiks. seal leiaks nad kindlasti rohkem toetajaid kui valgas ja pealegi treenivad ju ka seal... ning seda ma küll eriti ei usu, et meeskond järgmine aasta tagasi viljandi kolib...
                    Ega mina kah ei usu, kuid hoolimata sellest loodan ikkagi. Meeskond, mille nimeks on viljandi peaks mängima ka viljandis.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'VILJANDI\'

                      Kuigi staadioni suhtes on mured üleval,proovitakse asi lahendada positiivselt,st,et üritatakse ikka need \"konteiner-riietusruumid\" rentida(laupäeva 31.01 hommiku info) ja Tuleviku mängud Viljandis pidada!Seda laupäevase Sakala lugu ei maksa väga tõsiselt võtta,sest minu teada on Spordikeskuse juhataja ise ka Tuleviku klubi noortetreener ning vaevalt ta soovib,et põhimeeskond Viljandis ei mängi.Tundub,et Viljandi linnal on praegu tõsine otsustamise koht-KAS JALGPALLI ON VILJANDISSE VAJA VÕI EI!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'VILJANDI\'

                        Originally posted by mr


                        Originally posted by muhv33


                        Originally posted by näss


                        hea seegi...parem kui mitte midagi.... kuid mis siis edasi saab?!
                        Kui Alonen lahkub võtab naiskonna juhendamise üle...,ma arvan,et Luide!Ta ju pidevalt seal naiste trenni juures passib,ju õpib ametit!Ei tea,kas ta kursustel ka osaleb,Viljandis vist mingid toimuvad praegu?
                        Kuidas kommenteerid Kaitz?
                        luide aeg naiste treenerina kipub vist väga lühikeseks jääma...


                        miks nii arvad?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'VILJANDI\'

                          Originally posted by näss


                          Originally posted by mr


                          Originally posted by muhv33


                          Originally posted by näss


                          hea seegi...parem kui mitte midagi.... kuid mis siis edasi saab?!
                          Kui Alonen lahkub võtab naiskonna juhendamise üle...,ma arvan,et Luide!Ta ju pidevalt seal naiste trenni juures passib,ju õpib ametit!Ei tea,kas ta kursustel ka osaleb,Viljandis vist mingid toimuvad praegu?
                          Kuidas kommenteerid Kaitz?
                          luide aeg naiste treenerina kipub vist väga lühikeseks jääma...


                          miks nii arvad?
                          noo...tüdrukud polnud vist rahul...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'VILJANDI\'

                            Originally posted by muhv33


                            Originally posted by näss


                            hea seegi...parem kui mitte midagi.... kuid mis siis edasi saab?!
                            Kui Alonen lahkub võtab naiskonna juhendamise üle...,ma arvan,et Luide!Ta ju pidevalt seal naiste trenni juures passib,ju õpib ametit!Ei tea,kas ta kursustel ka osaleb,Viljandis vist mingid toimuvad praegu?
                            Kuidas kommenteerid Kaitz?
                            nojah, tundub et talle jäi sellest \"pidevalt passimisest\" ka veits väheks.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'VILJANDI\'

                              Loogika ütleb seda,et tüdrukud võivad oma asjad kokku pakkida. Saalis16tüdrukut väljas 5 no andke andeks ei. Niivisi ei saagi mingit treeningut ette valmistada ja mis puutub minu passimisest siis selle kohta ütlen,et jälgisin teid kuda te jalgpalli suhtute... Tõepoolest käin treenerite kursustel Viljandis mis hakkavad õigepea läbi saama.Edu teile omapea mängimisel saate seda teha mis teile meeldib....
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                                ehh...imelik tõesti, et kuida nüüd järsku oli väljas ainul 5 tüdrukut, sest juba mmitu kuud pole sellist nalja juhtunud...ju sel oli siis oma põhjus...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X