PDA

View Full Version : Viljandi JK Tulevik

Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

17
07.03.05, 13:42
Algselt postitas qqq

ma arvan et tulevik see hooaeg võib vabalt medalile tulla :D

Sellise mänguga Kuressaare vastu... Unista edasi;)

PraS
07.03.05, 14:00
Algselt postitas 17

Algselt postitas qqq

nägid mängu, et tead targutada?

Martin
07.03.05, 14:02
Viljandile medali pakkumine on ikka täielik utoopia teiste meeskondade koosseise vaadates. Põhimõtteliselt peaksid mulgid edastama Florat, Merkuuri ja Transi. Kuid kardetavasti läheb neil keeruliselt isegi Tammekaga (kuigi Viljandi peaks tugevamad olema küll, seda öeldes Tammeka viimase mängu pealt, Viljandi näen see laupäev ära).

17
07.03.05, 14:49
Algselt postitas PraS

Algselt postitas 17

Algselt postitas qqq

Ära hüppa jälle siin Märt;) Kes medalit tahavad, peavad Kurele vähemalt 3-4 kolli laksima.;) Ja nagu ma kuulsin, olevat Tuleviku värav ikka väga kobadega olnud niiet...

Piis:lahe:

PS! Vastuse saad ka Martini postitusest;)

marcello
07.03.05, 15:21
Koba või mitte,tähtis on see,et Kudu oma debüüdis värava suutis lüüa:):õnnelik:

PraS
07.03.05, 15:34
Algselt postitas marcello

Koba või mitte,tähtis on see,et Kudu oma debüüdis värava suutis lüüa:):õnnelik:

Uus Taki on sündinud.

caecar
07.03.05, 15:45
Ei ütleks et koba!
Ilus rünnak - läbi vasaku ääre, sööt keskele ja Kudu eest postist peaga.

PraS
07.03.05, 15:58
Algselt postitas 17

Algselt postitas PraS

Algselt postitas 17

Algselt postitas qqq

Ära hüppa jälle siin Märt;) Kes medalit tahavad, peavad Kurele vähemalt 3-4 kolli laksima.;) Ja nagu ma kuulsin, olevat Tuleviku värav ikka väga kobadega olnud niiet...

Piis:lahe:

PS! Vastuse saad ka Martini postitusest;)

Täitsa istun ma veel. Miks vaja lüüa palju väravaid, kui piisab ühest enamast väravast. Kui reaalselt nüüd vaadata siis Viljandi koht oleks seal kuskil \"suure neliku\" taga ehk siis viies plats.

Jaak
07.03.05, 16:34
no teha esimese vooru mängudest mingeid põhjapanevaid järeldusi on üpris mõttetu üritus.
Mingi pildi võib muidugi saada,aga hooaeg on siiski 36 vooru pikk.
Mis Viljandit puudutab, siis usun et hooaja kokkuvõttes nad siiski ei üllata ja jagelevad Tammekaga 6-7 koha pärast. Siis mitte \"neliku\" vaid \"viisiku\" seljataga.
Kui Viikmäe lahkub olen valmis ilmselt raha panema ka sellele, et Flora jääb mitte ainult titlita vaid seekord lausa medalita.Võib olla jäävad lausa viiendaks ja Eurokohata ka veel.
Usun, et Flora koosseisu arvates on Trans ja Merkuur topelt motiveeritud pingutama, et hetkevõimalust ära kasutada ning poodiumile tõusta!

caecar
07.03.05, 22:33
5 koht oleks ju super tulemus Tuleviku jaoks ja ega see ebareaalne ple.

Igaljuhul kolmapäeval juba kõva pähkel Levadia.

kaitz
11.03.05, 14:18
Njah õnneks oli vaid karika mäng pühap veel tähtsam kohtumine ees see mäng vaja kotti panna:kaval:

kaigas
11.03.05, 18:33
jap merkuur paneb viljandi kotti:D

PraS
11.03.05, 18:51
Algselt postitas kaigas

jap merkuur paneb viljandi kotti:D

ja see on kogu sinu sõnum?

kaigas
11.03.05, 23:46
ja sul oli vaja j2lle kommenteerida?oi pl222 sa enda arust vist j6hker vend vms:D t6mba kortsu ennast ex:D

PraS
11.03.05, 23:53
Algselt postitas kaigas

ja sul oli vaja j2lle kommenteerida?oi pl222 sa enda arust vist j6hker vend vms:D t6mba kortsu ennast ex:D

kle oskad sa mind ka õpetada, kuna on tore smile\'t panna?
ei ma olen suht vähe jähker. mis tähendab kortsu tõmbama?

kaigas
13.03.05, 21:44
pl222 kas mitte ei ole hia tulemus:D:D:D Pras r22gi nyd oma tarkadest m6tetest:D r22giti midagi merkuuri kotti panemisest aga jah :D :D :D

bomb
13.03.05, 21:48
Tulevik mängis hästi ning müts maha selleeest. Aga Merkuuri vastu seekord heast mängust ei piisanud kahjuks.

PraS
13.03.05, 21:52
Algselt postitas kaigas

pl222 kas mitte ei ole hia tulemus:D:D:D Pras r22gi nyd oma tarkadest m6tetest:D r22giti midagi merkuuri kotti panemisest aga jah :D :D :D

mida ma räägin sulle? ma ei viitsi naeratada nii nagu sina. ju siis oli merkuur parem, kui skoor tablool nii näitas. kaigas osta omale eesti keelne klaver.

tore päev ju oli.nõrgukesed suutsid mõnes mängus soosikuid üllatada. ma juba kujutan ette mis tekst peale minu posti järgneb.

kaigas
13.03.05, 22:05
Rääkides eesti keelest siis \"eestikeelne\" on kokku mitte lahku!!!Et ei maksa möliseda kui ise ka just tarkusega ei hiilga:kaval:

kaitz
14.03.05, 13:42
Algselt postitas bomb

Tulevik mängis hästi ning müts maha selleeest. Aga Merkuuri vastu seekord heast mängust ei piisanud kahjuks.

Njah Tulevik ei mängind sugugi hästi puudus mängujoonis,Merkuuri mehed olid tehnika ja liikumise poolest üle kuigi jah Tulevikul oli kah eb aõnne mängus küllaga
mind igatahes vihastas kõige rohkem mängukohtunik KALDMA,kes jaotas kaarte mõlemale poole kuhjaga:kaval:

kaigas
14.03.05, 17:33
kusjuures Kaldma kipub jah kuidagi iga vea eest kaardi andma:S suht masendav vend vb tahab ka m2ngus silma paista vms aga jah....:õnnelik:

siim089
15.03.05, 00:04
Natuke Muud Juttu Ka: Mitteametlikult Peaks Vist Juba Kindlalt Tulema Nüüd Uus Kunstmuru...:)

ROOTSI KUNN
15.03.05, 09:02
Algselt postitas siim089

Natuke Muud Juttu Ka: Mitteametlikult Peaks Vist Juba Kindlalt Tulema Nüüd Uus Kunstmuru...:)
Kas soojendusega või mitte ja kuhu see siis üles pannakse?:oih:

muhv33
15.03.05, 09:27
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Algselt postitas siim089

Kas soojendusega või mitte ja kuhu see siis üles pannakse?:oih:

Soojendusega vaevalt....,aga paik peaks sama olema,kus praegugi...

Jack
15.03.05, 11:32
Igati tore uudis viljandile:õnnelik:

kaitz
15.03.05, 11:34
Jääme huviga ootama:D

kaaLer
16.03.05, 02:21
Algselt postitas kaitz

ei jää, vaid ammu ootame ;)

muhv33
16.03.05, 09:22
Algselt postitas kaaLer

Algselt postitas kaitz

ja ootame ja loodame...

kaitz
16.03.05, 14:29
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas kaaLer

Algselt postitas kaitz

ja ootame ja loodame...
\'

Njah

kaitz
18.03.05, 14:20
NU väike kokkuvõte TVMK-GA mängust ,tuleb tunistada,et Tulevik mängis võreldes 2 esimese mänguga tunduvalt paremini ja 47- 50min oli suurepärased võimalused mida kahjuks ära ei realiseeritud ja hiilgavalt mängis ka TVMK puurivaht,aa Tuleviku parim mängja oli kindlasti MIKK HAAVISTU,kes tegi kaitses ikka uskumatult head tööd

marcello
18.03.05, 15:58
Niisama statistikat:Kudu oli soomes ja meistriliiga esimeses mängus põhis ja võrk sahises,nüüd on sekkunud vahetusest või üldse mitte (karikas) ja Tulevik on löönud ühe kolli ainult.No ei saa aru miks te võita ei taha;)

muhv33
18.03.05, 16:12

Niisama statistikat:Kudu oli soomes ja meistriliiga esimeses mängus põhis ja võrk sahises,nüüd on sekkunud vahetusest või üldse mitte (karikas) ja Tulevik on löönud ühe kolli ainult.No ei saa aru miks te võita ei taha;)

Tuleks vist Lelov`it ka teavitada?

marcello
18.03.05, 16:14
Viimane aeg jah.Kudu ei saa isegi koormust kätte Tulevikus,käib Olympicu trennides:D

Jansu
18.03.05, 16:34

Viimane aeg jah.Kudu ei saa isegi koormust kätte Tulevikus,käib Olympicu trennides:D

ära :jump1:

marcello
18.03.05, 16:41
Algselt postitas Jansu

ära :jump1:
osta endale huumorisoon:kop:

Raix
23.03.05, 10:51
Sakala: \"Tulevik on skoori tegemisega hädas\" (http://www.sakala.ajaleht.ee/230305/esileht/sport/5015234.php)

Martin
23.03.05, 14:49
Roolijoodik:
23.03.2005 HAAVISTU MIKK 27.03.1985 Liiklusjärelevalve osakond 2314,05,002720,004

siim089
23.03.05, 15:18
Antud tekst pärineb Tuleviku mitteametliku (tele2 oma) külalisteraamatust

Nii...nagu te kõik kindlasti ammusest ajast mäletate, oli kunagi plaanis Tulevikule sallid teha. Selleks tehti isegi salli kavand valmis. Asjaga lubas tegeleda kõigile kindlasti teada tuntud Rootsi Kunn. Sellest lubadusest on aga varsti möödas pea poolteist aastat,kui mitte rohkem, aga salle pole ikka veel. Olen üritanud temaga ühendust saada, kuid ta pole vastanud ei kirjadele ega ka sms-ile...ei oska midagi arvata ka enam... nii et kahjuks tundub, et asi jääbki soiku. Loomulikult oleks võimalik midagi ise ette võtta, kui saaks vähemalt salli kavandigi tagasi....
Ehk oskab äkki hr. Rootsi Kunn öelda kas ta saaks kavandeid anda (muidugi kui tal on need ) :D

ummi18
23.03.05, 15:29
Lootma ikka pääb :)

sosku
23.03.05, 16:20
Algselt postitas Martin
Roolijoodik:
23.03.2005 HAAVISTU MIKK 27.03.1985 Liiklusjärelevalve osakond 2314,05,002720,004

Nii, et minu eelmisel suvel tahtmatult pealt kuuldud jutt selle mehe alkolembusest vastas siis ikkagi tõele! Mees hooples Mini Arenal ühe floralase ja Tuleviku mängija ees sellega, kui palju jooki ta eelmisel nädalavahetusel kõrist alla suutis lasta. Arvasin, et lihtsalt hoopleb, aga ... :kurb10:

marcello
23.03.05, 16:23
Mille pärast jalgpallurid või mis iganes tegelased tavainimesest erinema peaksid?Ja kui eelmine suvi kuulsid jutte siis miks kohe joodikuks pead?Äkki pole vahepeal tilkagi võtnud? Hakkas varem sünnipäeva tähistama lihtsalt.

Martin
23.03.05, 16:57
Mille pärast jalgpallurid või mis iganes tegelased tavainimesest erinema peaksid?
Ei erinegi - nii jalgpallurid kui ka ükskõik mis teise eluala esindajad idioodid ja tondid, kui nad purjuspäi rooli ronivad.

Homie
26.03.05, 13:22
kui Tulevikul jääb Londak ikka väravasse ei ole sealt head puurivalmamist oota. sealt tulevadki need väravad.

Grinch
26.03.05, 13:29
Algselt postitas mart44

kui Tulevikul jääb Londak ikka väravasse ei ole sealt head puurivalmamist oota. sealt tulevadki need väravad.

Arvamusi on muidugi erinevaid, aga minu meelest on Londak Tuleviku üks olulisemaid mängijaid. Eesti Meistriliiga tasandil on Pavel minu meelest igati arvestatav väravavaht ja konkreetselt Tulevikus üks kindlamaid mängijaid.

siim089
26.03.05, 16:40
Algselt postitas mart44

Paistab, et selle sõnumi autor on vict jäginud ühte mängu kus Londak on väravas olnud. Londak on vägag´i hea väravavaht...njha see üks m äng oli aga muidu ta on väga hea väravavavht...ja ära hoia ainult sellest mängust kinni kus Londak pani natuke vänta ....vaata ikka mitut Tuleviku mängu ja ma usun, et siis sa näed Londakut paremas valguses :)

Virtuoso
27.03.05, 17:53
Londak on hea ja kes teist juttu ajab ei jaga üldse asjast midagi. Eks ikka vahel juhtub ka temal mõni kala, aga kellel ei juhtuks? Üks paremaid väravavahte Eestis, nii mõnigi kord on Tuleviku meeskonna välja toonud.

kaitz
28.03.05, 23:06
Olen täitsa nõus

marcello
30.03.05, 01:47
Algselt postitas Martin

Mille pärast jalgpallurid või mis iganes tegelased tavainimesest erinema peaksid?
Ei erinegi - nii jalgpallurid kui ka ükskõik mis teise eluala esindajad idioodid ja tondid, kui nad purjuspäi rooli ronivad.

kuidas see krokodilli,tüdruku ja päästjast kangelase anekdoot kõlaski.Lõppes igatahes ajalehe esiküljel pealkirjaga \"Purjus venelane röövis krokodillilt hommikueine\":P

Ongi tondid ja idioodid,minu jutt läks soskule kes eelmisel suvel kuuldu ja nüüdse vahelejäämise põhjal Haavistu joodikuks ristis.
Mu enam vähem karsklasest sõber teeb ka aastas kuni 6 korda kõvad tropid.Sõltlaseks teda nimetada küll ei saa.

Jansu
06.04.05, 22:49
Algselt postitas siim089

Antud tekst pärineb Tuleviku mitteametliku (tele2 oma) külalisteraamatust

Nii...nagu te kõik kindlasti ammusest ajast mäletate, oli kunagi plaanis Tulevikule sallid teha. Selleks tehti isegi salli kavand valmis. Asjaga lubas tegeleda kõigile kindlasti teada tuntud Rootsi Kunn. Sellest lubadusest on aga varsti möödas pea poolteist aastat,kui mitte rohkem, aga salle pole ikka veel. Olen üritanud temaga ühendust saada, kuid ta pole vastanud ei kirjadele ega ka sms-ile...ei oska midagi arvata ka enam... nii et kahjuks tundub, et asi jääbki soiku. Loomulikult oleks võimalik midagi ise ette võtta, kui saaks vähemalt salli kavandigi tagasi....
Ehk oskab äkki hr. Rootsi Kunn öelda kas ta saaks kavandeid anda (muidugi kui tal on need ) :D

Oskab siis härra öelda, kas sallid tulevad ja kui ei, siis kas saaks äkki kavandi tagasi??? :deemon:

kaitz
08.04.05, 15:12
ei tule mingeid salle kuna see töö üsna kallis lõbu

ROOTSI KUNN
08.04.05, 23:48
:viha: Mis te arvate ,et sallide tegemine käibki nii ,et joonistan suvalise papitüki peale mingi pildi ja siis masinad teevad havi käsul järgi.
Palun CORELI failina ,korralikult kujundatud salli kavand ja siis räägime edasi. Ja ärge unustage üht väikest pisiasja !!! Sallide valmistamise eest küsitakse juhuslikult ka raha.

Jansu
09.04.05, 20:52

:viha: Mis te arvate ,et sallide tegemine käibki nii ,et joonistan suvalise papitüki peale mingi pildi ja siis masinad teevad havi käsul järgi.
Palun CORELI failina ,korralikult kujundatud salli kavand ja siis räägime edasi. Ja ärge unustage üht väikest pisiasja !!! Sallide valmistamise eest küsitakse juhuslikult ka raha.

Kust sa üldse võtad, et me ootame, et need sallid niisama ära tehakse?

Praegu oli probleem konkreetselt selles, et hr. Rootsi Kunn ignoreerib privaatsõnumeid, mis on just selle teemaga seotud.
Ja vaatamata sellele, et see kavand on tehtud \"suvalisele papitükile\", tahaksime seda ikkagi tagasi saada! Siin tekkis ka küsimus, et kui see \"papitükk\" praegu enam ei kõlba, siis kuidas ta peaaegu 2 aastat tagasi kõlbas? Mis sa tast siis üldse vastu võtsid, kui ta üldse ei sobinud????:oih:

Üldiselt kui inimene asjaga hakkama ei saa ja inimestega normaalselt suhelda ei oska, siis pole vaja ka lubadusi anda ja asja enda peale võtta.

Tänan tähelepanu eest

meelis911
09.04.05, 22:55
Viljandil on olemas helge tulevik

muhv33
17.04.05, 20:09
Tulevik on Narvas 2:1 võitnud!!!

kaigas
17.04.05, 20:16
tubli viljandi asi kisub p6nevax:P

Martin
17.04.05, 20:17
Vooru üllatus kindlasti. Tabeli kesktipp läheb sellest vaid pingelisemaks. Tore.

ROOTSI KUNN
17.04.05, 21:31
Ei noh ,mulgid ikka oskavad üllatada.:lahe: Narvas saavad isegi suured peksa aga nemad tulevad sealt kolme punktiga..
Aga tegelikult me ju sellist Meistriliigat tahamegi .

kaitz
18.04.05, 12:50
Ütleme nii,et see-kord oli õnn Tuleviku poolel võiduvärav sündis ikka väga kummaliselt nimelt oli Tuleviku küljesissevise ja.... pallile keegi vahele ei saand kuigi Hurt üritas aa ei ulatanud ja Ussoltsev hakkas püüdma ja pudistas palli väravasse:õnnelik:

bomb
18.04.05, 13:19
Suured tänud tulevikule muidu oleks Trans eest ära läinud.:хnnelik: Merkuuril.

kaaLer
19.04.05, 11:25
Algselt postitas kaitz

Ütleme nii,et see-kord oli õnn Tuleviku poolel võiduvärav sündis ikka väga kummaliselt nimelt oli Tuleviku küljesissevise ja.... pallile keegi vahele ei saand kuigi Hurt üritas aa ei ulatanud ja Ussoltsev hakkas püüdma ja pudistas palli väravasse:õnnelik:

MÕNUS:lahe:

siim089
19.04.05, 20:15
Ussoltsev pani eelmine hooaeg ka **** ja sellepärast sai TVMK-st ju hundipassi :D

kaitz
20.04.05, 12:40
Algselt postitas siim089

Ussoltsev pani eelmine hooaeg ka **** ja sellepärast sai TVMK-st ju hundipassi :D

Oled kindel,et just sellepärast sai hundipassi:kaval:

Amadeus
20.04.05, 14:01
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas siim089

Ussoltsevi ebastabiilsus ja ettearvamatus olid kindlasti ühed põhjused miks talle vineerist kinga anti.

siim089
20.04.05, 17:14
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas siim089

Ussoltsevi ebastabiilsus ja ettearvamatus olid kindlasti ühed põhjused miks talle vineerist kinga anti.
Ning kindel kabelimats oli mäng Uefa Cupis kui TVMK mängis Kadriorus Araknsesiga ja siis tema süül kaotas TVMK ning jääb meelde peatreener Ratnikovi lause :\"See kuradi vv vedas meid alt\", nin gpärast seda kaotust päev hiljem vallandati Ussoltsev

siim089
21.04.05, 20:33
Hetkel siis veel lahtine, kuid kipun arvama, et mäng ikka on pyhapäev Pärnus sest see **** lumi PIDI just täna siin Viljandis väga maha sadama:viha:

sosku
22.04.05, 17:16
On`s kellelgi infi pühapäevase mängu toimumiskoha kohta?

asdf
22.04.05, 17:52
Algselt postitas sosku

On`s kellelgi infi pühapäevase mängu toimumiskoha kohta?

Tulevik - Levadia, kell 17 Pärnu kunstmuruväljak
Valga - Merkuur, kell 17 Valga kunstmuruväljak
Tammeka - Trans, kell 17 Tamme kunstmuruväljak
TVMK - Kuressaare, kell 17 A. Le Coq MiniArenal
Flora - Dünamo, kell 14 A. Le Coq Arenal

siim089
22.04.05, 21:12
see lumi rikus k6ik ära, sest väljak on jälle ****:viha:

siim089
24.04.05, 18:55
hetkel vaheaeg kuid seis on 2:2 Tulevik - Levadia
Kotenko sai punase, kuid ärge minult kysige miks :D

ROOTSI KUNN
24.04.05, 21:21
Vaadake AK-spordiuudiseid seal pidi Pärnu mängust mingi ülevaade olema.
Aga Tulevik on tubli ja need järjekorded punktid ,mis nad Levadialt võtsid võivad Levadiale juba saatuslikud olla(meistritiitli suhtes).

siim089
24.04.05, 22:16
:jump4: see v6ib kyll aint viik ólla...aga peaasi, et punkt tuli eriti veel valitseva meistri vastu kes tundub see hoaeg on langemas jälle k6ige kirkamast medalist allapoole

gaius
25.04.05, 11:41
hmm tundub, et viljandi ridades tegi debüüdi Teimo Tarvis

kaitz
25.04.05, 13:20
Algselt postitas gaius

hmm tundub, et viljandi ridades tegi debüüdi Teimo Tarvis

Njah jutt õige Teimo tegi debüüdi,a mis puutub Kotenko punasesse siis oli see õieti antud kuna ta mängis väljaspool kasti käega

bomb
25.04.05, 15:15
Tubli Tulevik, sellise esitustega (Levadiate ja Transide) vastu on sul Tulevikku. Lühidalt tulevik näitab, et on võimalik esimestelt punkte võtta. Tänud üllatuse eest.

Oll
25.04.05, 18:19
Super! Asjad lähevad seda rada, et suured Tallinna klubid ei saagi enam ainult omavahel nagistada. Go, Tulevik, Go!

kaitz
26.04.05, 14:27
Loodame Tulevikult 3 punni ka Tallinna Dünomolt,mis muidugi ei saa kerge olema

siim089
03.05.05, 18:26
Pühapäev siis esimene kodumäng koduväljakul :)
Loodam ikka paremat mängu kui seda oli eelmine :D
Muideks mulle on selleks hooajaks omistatud kommentaatori roll ;)
Nii, et kõik viljandimaalased ning ülejäänud TULGE !

Amadeus
03.05.05, 18:29
kas keegi seda ka teab mis on saanud Pärnast? Vigastus?

sosku
03.05.05, 21:56
Algselt postitas siim089

Harjuta siis usinalt vene nimede hääldamist, et ei peaks jälle kuulama mingit susistamist nagu sinu eelkäija tihti teha tavatses.

muhv33
04.05.05, 09:17
Algselt postitas siim089

Pigem informaator,aga OK!Ja \"lööd\" siis kaitz`i ameti üle....???!!!

siim089
04.05.05, 13:01
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas siim089

Vandzi pakkus jah mulle v6imalust olla siis infomaator :)...proovin anda endast parima :D

kaitz
04.05.05, 14:09
Algselt postitas siim089

Algselt postitas muhv33

Algselt postitas siim089

Vandzi pakkus jah mulle v6imalust olla siis infomaator :)...proovin anda endast parima :D

Njah olid ju ka noorte turniiril informaator ja said hästi hakkama

siim089
04.05.05, 14:20
Kuigi antud ajakava on ka noorte alajaotuses panen siia ka igaks juhuks:)

Nädalavahetus täis jalgpalli

REEDE - 6. mai
kell 15:30, Viljandi kunstmuru
D1-vanuseklassi IV alagrupp: JK VILJANDI TULEVIK - JK VÕRU (1993.a.sünd. poisid)

kell 17:00, Viljandi kunstmuru
D2-vanuseklassi IV alagrupp: JK VILJANDI TULEVIK II - FCF PAIDE (1994. a. sünd. poiste teine meeskond; esimene osaleb koos 1995. sünd . poistega Tallinn Cup\'il)

LAUPÄEV - 7. mai
kell 14:00, Viljandi linnastaadion/ kunstmuru (?)
Eesti naiste MV meistriliiga jalgpallis: JK VILJANDI TULEVIK - JK KEHRA PIRAAJA

kell 18:00, Viljandi linnastaadion
Eesti meeste MV esiliiga jalgpallis: FC ELVA - JK TARTU MERKUUR-JUUNIOR (PILET )

PÜHAPÄEV - 8. mai
kell 14:30, Viljandi kunstmuru
E2-vanusklassi II alagrupi esivõistlused: JK VILJANDI TULEVIK - SK TALLINNA SPORT I (1996. a. sünd. poisid)

kell 17:00 Viljandi linnastaadion
Eesti meeste MV meistriliiga jalgpallis: JK VILJANDI TULEVIK - JK TALLINNA DÜNAMO
(PILET )
Tulge toetage omasid terve nädalavahetuse :)

Siim, www.zone.ee/jkvtulevik

muhv33
04.05.05, 14:29
Algselt postitas siim089

Kuigi antud ajakava on ka noorte alajaotuses panen siia ka igaks juhuks:)

Nädalavahetus täis jalgpalli

REEDE - 6. mai
kell 15:30, Viljandi kunstmuru
D1-vanuseklassi IV alagrupp: JK VILJANDI TULEVIK - JK VÕRU (1993.a.sünd. poisid)

kell 17:00, Viljandi kunstmuru
D2-vanuseklassi IV alagrupp: JK VILJANDI TULEVIK II - FCF PAIDE (1994. a. sünd. poiste teine meeskond; esimene osaleb koos 1995. sünd . poistega Tallinn Cup\'il)

LAUPÄEV - 7. mai
kell 14:00, Viljandi linnastaadion (?)
Eesti naiste MV meistriliiga jalgpallis: JK VILJANDI TULEVIK - JK KEHRA PIRAAJA

kell 18:00, Viljandi linnastaadion
Eesti meeste MV esiliiga jalgpallis: FC ELVA - JK TARTU MERKUUR-JUUNIOR (PILET )

PÜHAPÄEV - 8. mai
kell 14:30, Viljandi kunstmuru
E2-vanusklassi II alagrupi esivõistlused: JK VILJANDI TULEVIK - SK TALLINNA SPORT I (1996. a. sünd. poisid)

kell 17:00 Viljandi linnastaadion
Eesti meeste MV meistriliiga jalgpallis: JK VILJANDI TULEVIK - JK TALLINNA DÜNAMO
(PILET )
Tulge toetage omasid terve nädalavahetuse :)

Siim, www.zone.ee/jkvtulevik

Naiste mäng toimub kunstmurul(vähemalt soccerneti andmetel)!

siim089
08.05.05, 13:22
Kuigi hetkel sajab Viljandis vihma loodan, et see mänguks üle läheb ning ilusat mängu ka loodan,

siim089
08.05.05, 21:37
Võit Tuli Lõpuks :D Dima oma sünnapäeva värava lõi ning Janek oma esimese värava-....Võimalusi oli palju (ei suudetud ä\'ra realiseerida vähemalt 3 üks-ühele) jne.

kaitz
10.05.05, 12:34
Võit oli ikka veenev Dünamo ei pääsend praktiliselt üle poolegi,ei mahu pähe kuidas Tallinnas mäng viiki jäi

ROOTSI KUNN
10.05.05, 14:27
Algselt postitas kaitz

Võit oli ikka veenev Dünamo ei pääsend praktiliselt üle poolegi,ei mahu pähe kuidas Tallinnas mäng viiki jäi
Ametlikel andmetel oli rahvast vähe. Miks? Kas Dünamo pole piisav põhjust kohale tulemiseks või on põhjused muud? Kas keegi kohalikest oskab põhjusi välja tuua?

siim089
10.05.05, 14:35

Algselt postitas kaitz

Ametlikel andmetel oli rahvast vähe. Miks? Kas Dünamo pole piisav põhjust kohale tulemiseks või on põhjused muud? Kas keegi kohalikest oskab põhjusi välja tuua?80-100 inimest... no ma usun, et hetkel Viljandi mastaabis esimene mäng ikkagi...ning loodame , et hooaja edenedes leiab staadionile ühe rohkem inimesi....järgmised mängud siis järgmine nädalavahetus :)
..muidugi võib asi olla ka, et meeskond on Tallinna oma ning spekuleeritud on ka seda, et võib-olla hakkab Elva mänge rohkem inimesi käima vaatamas, sest tegemist on kohalike poistega

Amadeus
10.05.05, 14:45
Algselt postitas siim089

..muidugi võib asi olla ka, et meeskond on Tallinna oma ning spekuleeritud on ka seda, et võib-olla hakkab Elva mänge rohkem inimesi käima vaatamas, sest tegemist on kohalike poistega

Seda tahaks küll loota jah. Ilmselt tekib just sellest pundist aasta paari pärast Tuleviku tuumik. Nii nagu endisest Sõrvest tekkis praeguse Kure tuumik. Siis on viimaks ometi ka kodulinna klubi all kodulinna tegijad. Ehk saavad siis ka kohalikud rõõmsamalt staadionile ennast vedada.

muhv33
10.05.05, 15:06

Algselt postitas kaitz

Ametlikel andmetel oli rahvast vähe. Miks? Kas Dünamo pole piisav põhjust kohale tulemiseks või on põhjused muud? Kas keegi kohalikest oskab põhjusi välja tuua?

Publikuarv tuleneb vist müüdud piletite arvust....seega on see arva alati väiksem,kui mängul viibinud pealtvaatajate tegelik arv,sest nt klubi noormängijad pääsevad meeskonna kodumängudele tasuta.......Miks ei arvestata neid pealtvaatajate hulka?Muidugi,ega ka selle hulga liitmine seda pealtvaatajate arvu nüüd taevasse tõsta,aga ikkagi....hinnanguliselt oli staadionil ca 120 inimest...Aga muud põhjused...?

siim089
10.05.05, 15:17
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas kaitz

Publikuarv tuleneb vist müüdud piletite arvust....seega on see arva alati väiksem,kui mängul viibinud pealtvaatajate tegelik arv,sest nt klubi noormängijad pääsevad meeskonna kodumängudele tasuta.......Miks ei arvestata neid pealtvaatajate hulka?Muidugi,ega ka selle hulga liitmine seda pealtvaatajate arvu nüüd taevasse tõsta,aga ikkagi....hinnanguliselt oli staadionil ca 120 inimest...Aga muud põhjused...?Ilm oli OK, seda ei saa küll süüdlaseks pidada...mhh võib-olla ongi see kogu Viljandi publik..kahjuks äkki siin ei olegi enam mingeid põhjuseid otsida...kõik on tegelt võimalik

ROOTSI KUNN
10.05.05, 15:39
Ei noh selge! Eks ta nii olegi ,et nii kaua ,kui Tulevik on ikkagi Flora süsteemi satelliitklubi ,pole suuremat huvi loota. Noh ja staadionist ja väljakust pole ka mõtet eriti rääkida ,olukord pole vist paremaks läinud..
Vähemalt Flora juhtkonna väitel on aga seis selline ,et kui Flora Tulevikust loobuks siis poleks sel klubil lihtsalt enam rahastajat ja klubi Meistriliigas enam ei mängiks. Nokk kinni saba lahti. Kas kõik tõele vastab? Ei tea aga nii nad räägivad.

muhv33
10.05.05, 16:08

Ei noh selge! Eks ta nii olegi ,et nii kaua ,kui Tulevik on ikkagi Flora süsteemi satelliitklubi ,pole suuremat huvi loota. Noh ja staadionist ja väljakust pole ka mõtet eriti rääkida ,olukord pole vist paremaks läinud..
Vähemalt Flora juhtkonna väitel on aga seis selline ,et kui Flora Tulevikust loobuks siis poleks sel klubil lihtsalt enam rahastajat ja klubi Meistriliigas enam ei mängiks. Nokk kinni saba lahti. Kas kõik tõele vastab? Ei tea aga nii nad räägivad.

......nii ja naa.......,aga eks aeg näitab.......

caecar
11.05.05, 23:42
väljavõte viljandi kohalikust lehest Sakala.

Tulevik purustas kodumurul Dünamo

Pühapäeval pidas Viljandi Tuleviku jalgpallimeeskond oma esimese kohtumise kodupubliku ees. Meeldivalt ühepoolne mäng meistriliiga debütandi Tallinna Dünamo vastu lõppes mulkide 4:1 võiduga.

Tulevik kohtus peamiselt venelastest koosneva Dünamoga eelmises voorus, ent võõral väljakul jäid väravad Viljandi klubi selgest üleolekust hoolimata kahjuks löömata.

Ka sel korral liikus pall peamiselt Dünamo väljakupoolel, jõudes esimesel pooltunnil kaks korda vastase värava põiklatti. 25. minutil takerdus Dmitri Ustritski lähilöök väravajoonel meeskonnakaaslase jalgadesse.

Esimene tabamus sündis 37. minutil, kui Martin Hurt kiirel vasturünnakul palli paremalt äärelt Dünamo väravavõrku saatis. Tuleviku surve jätkus ka pärast avaväravat ning kolm minutit hiljem kahekordistas palliga vastaste kaitseliini taha pääsenud Jarmo Ahjupera Tuleviku eduseisu.

Teist poolaega alustasid agressiivsemalt hoopis külalised. Tulevikul oli probleeme oma mängujoonise hoidmisega. Dünamo vastuvärav sündis kergelt teenitud nurgalöögist, kui Andrei Krõlov kohtumise 49. minutil palli tagumise posti juurest võrku saatis.

See äratas koduväljakul pallinud Tuleviku. Mitmel korral jõuti lähilöökideni, kaitsja Mikk Haavistu ilus pealöök tabas väravalatti. Kohtumise saatus otsustati lõplikult 65. minutil, kui äärekaitsja kohalt endale iseloomulikult kesktormajaks tõusnud Janek Kalda väravavahist tagasi põrganud palli pettemanöövriga postide vahele saatis. Võitleja hingega Kaldale oli see esimene meistriliigas löödud värav.

Üheksa minutit hiljem tegi Dmitri Ustritski Tuleviku eduseisuks 4:1, pakkudes meeldiva kingituse nii staadionile kogunenud sadakonnale pealtvaatajale kui iseendale. Nimelt täitus meeskonna veteranil samal päeval 30. eluaasta.

Sellise tulemusega kohtumine lõppeski, ehkki viimastel minutitel oli Tulevikul veel arvukalt võimalusi võidunumbrite kasvatamiseks. Seega võib rahul olla tulemusega, ent mitte mängupildiga. Kohtumised nõrgemate vastastega näitavad eriti selgelt, et Tuleviku mängijatel napib kindlust väravaolukordade realiseerimisel.

Võit Dünamo üle tõstis Tuleviku turniiritabelis viiendaks. Pärast avavoorus saadud võitu ning sellele järgnenud nelja järjestikust kaotust on meeskond oma mängu leidnud. Viimases viies kohtumises on Viljandi klubi saanud kaks võitu ja kolm viiki.

Järgmise kohtumise peab Tulevik eeloleval pühapäeval Tallinnas tiitlikaitsja FC Levadia vastu.

ARVAMUS

Marko Lelov,
meeskonna peatreener

Üks värav meile ikkagi löödi, seega ei saa rahul olla. Aga mängupilt oli meie eelmise kohtumisega võrreldes palju parem.
Teise poolaja algul tekkis paanika, ehkki rõhutasin vaheajal meestele, et mäng pole veel tehtud. Õnneks suutsime end ikka koguda.
See on nagu oma mängu kuritarvitamine. Lased end hetkeks lõdvaks, loodad, et võit on olemas, aga vastane karistab sind kohe väravaga.

kaitz
12.05.05, 15:05
Algselt postitas caecar

väljavõte viljandi kohalikust lehest Sakala.

Tulevik purustas kodumurul Dünamo

Pühapäeval pidas Viljandi Tuleviku jalgpallimeeskond oma esimese kohtumise kodupubliku ees. Meeldivalt ühepoolne mäng meistriliiga debütandi Tallinna Dünamo vastu lõppes mulkide 4:1 võiduga.

Tulevik kohtus peamiselt venelastest koosneva Dünamoga eelmises voorus, ent võõral väljakul jäid väravad Viljandi klubi selgest üleolekust hoolimata kahjuks löömata.

Ka sel korral liikus pall peamiselt Dünamo väljakupoolel, jõudes esimesel pooltunnil kaks korda vastase värava põiklatti. 25. minutil takerdus Dmitri Ustritski lähilöök väravajoonel meeskonnakaaslase jalgadesse.

Esimene tabamus sündis 37. minutil, kui Martin Hurt kiirel vasturünnakul palli paremalt äärelt Dünamo väravavõrku saatis. Tuleviku surve jätkus ka pärast avaväravat ning kolm minutit hiljem kahekordistas palliga vastaste kaitseliini taha pääsenud Jarmo Ahjupera Tuleviku eduseisu.

Teist poolaega alustasid agressiivsemalt hoopis külalised. Tulevikul oli probleeme oma mängujoonise hoidmisega. Dünamo vastuvärav sündis kergelt teenitud nurgalöögist, kui Andrei Krõlov kohtumise 49. minutil palli tagumise posti juurest võrku saatis.

See äratas koduväljakul pallinud Tuleviku. Mitmel korral jõuti lähilöökideni, kaitsja Mikk Haavistu ilus pealöök tabas väravalatti. Kohtumise saatus otsustati lõplikult 65. minutil, kui äärekaitsja kohalt endale iseloomulikult kesktormajaks tõusnud Janek Kalda väravavahist tagasi põrganud palli pettemanöövriga postide vahele saatis. Võitleja hingega Kaldale oli see esimene meistriliigas löödud värav.

Üheksa minutit hiljem tegi Dmitri Ustritski Tuleviku eduseisuks 4:1, pakkudes meeldiva kingituse nii staadionile kogunenud sadakonnale pealtvaatajale kui iseendale. Nimelt täitus meeskonna veteranil samal päeval 30. eluaasta.

Sellise tulemusega kohtumine lõppeski, ehkki viimastel minutitel oli Tulevikul veel arvukalt võimalusi võidunumbrite kasvatamiseks. Seega võib rahul olla tulemusega, ent mitte mängupildiga. Kohtumised nõrgemate vastastega näitavad eriti selgelt, et Tuleviku mängijatel napib kindlust väravaolukordade realiseerimisel.

Võit Dünamo üle tõstis Tuleviku turniiritabelis viiendaks. Pärast avavoorus saadud võitu ning sellele järgnenud nelja järjestikust kaotust on meeskond oma mängu leidnud. Viimases viies kohtumises on Viljandi klubi saanud kaks võitu ja kolm viiki.

Järgmise kohtumise peab Tulevik eeloleval pühapäeval Tallinnas tiitlikaitsja FC Levadia vastu.

ARVAMUS

Marko Lelov,
meeskonna peatreener

Üks värav meile ikkagi löödi, seega ei saa rahul olla. Aga mängupilt oli meie eelmise kohtumisega võrreldes palju parem.
Teise poolaja algul tekkis paanika, ehkki rõhutasin vaheajal meestele, et mäng pole veel tehtud. Õnneks suutsime end ikka koguda.
See on nagu oma mängu kuritarvitamine. Lased end hetkeks lõdvaks, loodad, et võit on olemas, aga vastane karistab sind kohe väravaga.

Ei ütleks,et parem oli täpselt sama nagu oli seda Tallinnas isegi momente oli sama palju

Amadeus
12.05.05, 15:16
Algselt postitas kaitz

Ei ütleks,et parem oli täpselt sama nagu oli seda Tallinnas isegi momente oli sama palju

No kui resultatiivsus on mitu korda kõrgem, siis ilmselt võib seda nimetada paremaks küll. Kui realiseeritakse 4 väravavõimalust 0 asemel, siis ütleks, et on tegu siiski edasiminekuga. See oli niigi selge, et Tulevik mänguliselt Dünamost üle on.

Oll
15.05.05, 16:07
Poolaeg võõrsil Levadia vastu 0:0
Poisid võiksid jälle punkte röövida.:)

Oll
15.05.05, 17:11
Algselt postitas Oll

Poolaeg võõrsil Levadia vastu 0:0
Poisid võiksid jälle punkte röövida.:)

Kahjuks lõppes mäng ikkagi 2:0 Levadia võiduga.
Väravad Leitanilt ja Dovydenaselt

Positiivne külg seisneb selles, et mängul oli 200 pealtvaatajat, mis on üle Meistriliiga keskmise publikuarvu.

-DeFeNdEr-
18.05.05, 15:29

Ilmselt on ka teisi põhjuseid ,kui ainult mõnede mängijate suhtumine.
Ja üks nendest on kohaliku omavalitsuse leige ,kui mitte külm suhtumine maailma populaarsemasse spordialasse.
Jalgpall võiks tegelikult olla üks Viljandi ja kogu mulgimaa visiitkaarte ,kuid kohalikud pintsaklipslased ning riigibürokraadid ei ole sellest siiani aru saanud.
Mõelgem, mida oleks Viljandlasel terve suviläbi teha ,kui seal isegi vutimeeskonda ei oleks. Ehk paadimeest mängida?
Kindlast tuleks meeskonda rohkem kohalikke mängijaid ning ka kohalikke sponsoreid ligi meelitada.
Jalgpallihaigla peaks sel suvel kindlast ka Viljandisse ühe väljasõidu korraldama.

viljandis on ka muidu palju ujumiskohti siis sporti kool jne:deemon:

ethan
18.05.05, 22:24
Uhh... sai täna Viljandis käidud ja ka linnastaadioni muru piilutud ning täitsa üllatas, et see rohelusest ju puha särab... Väravavahiala oli küll ära tallatud, mis tähendab, et pärast paari-kolme mängu on oht, et väljaku seisukord juba oluliselt kehvem on, aga täna igatahes oli muru väga roheline! :)

caecar
19.05.05, 12:36
meistriliigas ei tohikski \"põldudel\" mängida :)

sosku
20.05.05, 10:26
Sakala
Linn plaanib staadioni remonti (http://www.sakala.ajaleht.ee/200505/esileht/5016094.php)

Oll
20.05.05, 13:16
Algselt postitas sosku

Sakala
Linn plaanib staadioni remonti (http://www.sakala.ajaleht.ee/200505/esileht/5016094.php)

No kui tuleks midagigi võrreldavat selle \"ehitame jälle ühe sisehalli\" buumi kõrvale.
Päris seff oleks, kui maavõistlusi peetakse jälle Eesti erinevates kohtades nt Saaremaal, Valgas ja miks mitte 2007a. Viljandis.
Edu linnaissidele ja selgemat pead neile võrreldes pealinna ametivendadega.

ROOTSI KUNN
20.05.05, 15:53
Algselt postitas sosku

Sakala
Tänase päeva parim uudis. Ja nii edasi Pärnu ja Tartu ka korda ning siis võiks juba mingite U-17 või U-19 EM turniiridele hakata mõtlema.:lahe:

Martin
20.05.05, 16:11

Algselt postitas sosku
Sakala
Tänase päeva parim uudis. Ja nii edasi Pärnu ja Tartu ka korda ning siis võiks juba mingite U-17 või U-19 EM turniiridele hakata mõtlema.:lahe:
Küsisin Jäneselt eelmisel nädalal, et mis olukord on Tartu Tamme staadioniga. Jänes kinnitas, et nagu algselt reklaamitud - järgmisel aastal läheb tegemisse.

ROOTSI KUNN
20.05.05, 16:18
Normaalne!! Nii peabki ,igal võimalikul juhtumil tuleb seda neile meelde tuletada ja küsida siis hakkavad liigutama.

Jack
24.05.05, 14:27
Krt Tulevik ikka suht ebastabiilne sats Viljandis ei tulnud kohe mitte midagi välja ka Londak eksis 1 värava puhul aint kes posit üllatas oli Kalda ja muidugi Dima,kes teeb ikka tohtult tööd ilma pallita Respect,loodame et Tartus Tammeka vastu tuleb ikka 3 punkti koju kuigi kerge ei saa see olema

siim089
24.05.05, 16:28
AMETLIK VEEBILEHT LÕPUKS
WWW.JKTULEVIK.EE
JEŚ :=)

Oll
24.05.05, 22:35
Nagu ma kusagil teise teema all ütlesin-väga bro, et keegi viitsib niimoodi jamada ja pika pai eest kodukat tuunida.
Jääb vaid loota, et uus kodukas ka pidevalt täieneb...

:r66m3:

caecar
25.05.05, 13:52
http://www.sakala.ajaleht.ee/250505/esileht/sport/5016145.php

kaitz
30.05.05, 14:15
Njah 2-2 tulemus tuleviku poolehoidjaid ei rahuldanud Tammeka vastu tuleb tõdeda,et Tammeka oli vat et mängus isegi parem hoiti palli hästi ja ka rünnakud olid mõtestatult lõpetatud Tulevik oli hädas ikka standard olukordadaga millest tuli Tammeka mõlemad väravad

siim089
01.06.05, 17:27
Euroopa jalgpalliliidu eelmise hooaja Fair Play edetabelis saavutas Eesti neljanda koha ning Viljandi Tulevikul on nüüd võimalik pühapäeval toimuval loosimisel olla seeläbi üks kolmest UEFA karikavõistlustele pääsejast. Fair Play arvestuses esimeseks tulnud Norra esindaja Stavangeri Viking FK pääseb Uefa karikasarja otse ning ülejäänud kuue üle kaheksa punkti teeninud riiigi esindajate vahel loositakse välja veel kaks kohta. Loosimine toimub pühapäeval, 5. juunil Manchesteris Inglismaa ja Soome vahelise naiste jalgpalli EM-i finaalturniiri kohtumise ajal.
Tuelviku konkurentideks on Taani (selgub pärast meistrivõistluste lõppu) Rootsi (Hammarby), Sakasamaa (FSV Mainz 05) Inglismaa (Tottenham Hotspurs) ja Shveitsi (BSC Young Boys) klubide vahel

kaitz
01.06.05, 17:31
Igati norm nüüd tuleb aint pöialt hoida,et loosiõnn naerataks

Oll
01.06.05, 17:33
Algselt postitas siim089

Euroopa jalgpalliliidu eelmise hooaja Fair Play edetabelis saavutas Eesti neljanda koha ning Viljandi Tulevikul on nüüd võimalik pühapäeval toimuval loosimisel olla seeläbi üks kolmest UEFA karikavõistlustele pääsejast. Fair Play arvestuses esimeseks tulnud Norra esindaja Stavangeri Viking FK pääseb Uefa karikasarja otse ning ülejäänud kuue üle kaheksa punkti teeninud riiigi esindajate vahel loositakse välja veel kaks kohta. Loosimine toimub pühapäeval, 5. juunil Manchesteris Inglismaa ja Soome vahelise naiste jalgpalli EM-i finaalturniiri kohtumise ajal.
Tuelviku konkurentideks on Taani (selgub pärast meistrivõistluste lõppu) Rootsi (Hammarby), Sakasamaa (FSV Mainz 05) Inglismaa (Tottenham Hotspurs) ja Shveitsi (BSC Young Boys) klubide vahel

Seff, et üksikuid kohti jagatakse ka fairplay eest mitte ainult tulemuste järgi.
Omamoodi stiimul nõrgematele klubidele.

Hoian raudselt Tulevikule pöialt.:silm4:

sosku
01.06.05, 17:43
Mainz05/või Tottenham - Tulevik!? Vot see oleks super! :lahe:

vandersell
01.06.05, 18:30
Algselt postitas sosku

Kui ma sain õigesti aru, siis Tulevikku ei loosita nimetatud mansadega kokku vaid nad konkureerivad omavahel, koha endale saab.

Oll
01.06.05, 18:44
Algselt postitas vandersell

Algselt postitas sosku

Kui ma sain õigesti aru, siis Tulevikku ei loosita nimetatud mansadega kokku vaid nad konkureerivad omavahel, koha endale saab.

Tundub, et said õieti aru.
Või eksime mõlemad...

sosku
03.06.05, 10:21
Sakalas (http://www.sakala.ajaleht.ee/030605/esileht/sport/5016287.php) ka väike nupp selle kohta.

marabella666
05.06.05, 17:34
norrakate Viking sai

3rk1
05.06.05, 17:47
loosimine peaks täna õhtul, Inglismaa ja Soome naiste koondiste mängu vaheajal olema.

Jux
05.06.05, 18:05
Antud kohtumine Inglismaa ja Soome naispallurite vahel on otseülekande vahendusel läbi Eurospordi ka nähtav (algus 20.55).

Vaevalt Eurosport loosimist näitab, kuid eks siis umbes 21.45 paiku peab parimat lootma.

Karla
05.06.05, 23:21
Keegi teab kas Tulevik sai UEFA karikavõistlustele?

Jux
05.06.05, 23:25
Kahjuks ei vedanud, õnne oli hoopis 1. FSV Mainz 05 ning teatud Taani klubil, mille nimi selgub peale kohaliku liiga hooaja lõppu.

caecar
05.06.05, 23:38
vääääga kahju :(

Oll
06.06.05, 01:39
Algselt postitas caecar

vääääga kahju :(

On jah!:viha:

kaitz
07.06.05, 16:43
Nujah polnud õnne

muhv33
12.06.05, 19:56
No sedapuhku siis Valga vastu 3.punni käes ja tabelis ka koht kõrgemale!Tubli TULEVIK ja loomulikult Jarmo A.!!!

kaitz
13.06.05, 14:28
Tulevik siis mängib Karika mängu FC Elva vastu tuleb hea mäng ja loodan,et Vilj noormehed annavad kõva lahingu:kaval:

caecar
13.06.05, 17:42
Algselt postitas kaitz

Tulevik siis mängib Karika mängu FC Elva vastu tuleb hea mäng ja loodan,et Vilj noormehed annavad kõva lahingu:kaval:

sellest tuleb väga huvitav mäng tõesti. loodetavasti meelitab see ka korraliku rahvamassi kohale.:)

nööbik
14.06.05, 23:08
Mina tahan seda nalja igatahes näha...lootused Tuleviku peal:P

17
15.06.05, 00:05
Mõni Viljandi päss keset töönädalat Kure-Tuleviku mängule tulemas on?

siim089
15.06.05, 00:38
Algselt postitas 17

Mõni Viljandi päss keset töönädalat Kure-Tuleviku mängule tulemas on?
kaitz vblla

sosku
15.06.05, 10:07
M. Lelov: \"Merkuurist tahaks hooaja lõpuks ikka mööda saada\" (http://www.sakala.ajaleht.ee/150605/esileht/sport/5016452.php)

kaitz
17.06.05, 12:50
Algselt postitas sosku

M. Lelov: \"Merkuurist tahaks hooaja lõpuks ikka mööda saada\" (http://www.sakala.ajaleht.ee/150605/esileht/sport/5016452.php)

Tobetate vahetustega küll mitte,nagu tehti seda Kuressaares:viha:

17
17.06.05, 21:30
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas sosku

Tobetate vahetustega küll mitte,nagu tehti seda Kuressaares:viha:

Käisid Kuressaares kohal?

sosku
18.06.05, 14:43
Viljandi tahab tänavu koos jalgpalliliiduga ümber ehitada linna kunstmuruväljaku, et jalgpalluritel oleks koht, kus staadioni remondi ajal mängida.

Viljandi ootab uut kunstmuruväljakut (http://sakala.ajaleht.ee/180605/esileht/sport/5016530.php)

nööbik
19.06.05, 00:15
Algselt postitas sosku

Viljandi tahab tänavu koos jalgpalliliiduga ümber ehitada linna kunstmuruväljaku, et jalgpalluritel oleks koht, kus staadioni remondi ajal mängida.

Viljandi ootab uut kunstmuruväljakut (http://sakala.ajaleht.ee/180605/esileht/sport/5016530.php)

Pagan, ootamisest võib pea halliks minna...tegema võiks juba hakata:kurb3:

Sir. Nuutu
22.06.05, 21:54
ja üllatas taas.
ning jälle läks juhtima..samuti ahjupera väravast.
tublid..:)

marcello
23.06.05, 21:24
Poisid on kaks mängu oma preemiad ilusti välja teeninud.Hea motiveerimissüsteem tulevikus

Oll
24.06.05, 01:32

Poisid on kaks mängu oma preemiad ilusti välja teeninud.Hea motiveerimissüsteem tulevikus

Mis süsteem on?

marcello
24.06.05, 01:39
Preemia süsteem ongi.Võidud ,viigid Flora,TVMK ja Levadia vastu toovad preemia.Trans vist ka aga kindel ei ole

Oll
24.06.05, 01:48

Preemia süsteem ongi.Võidud ,viigid Flora,TVMK ja Levadia vastu toovad preemia.Trans vist ka aga kindel ei ole

On need numbrid salajased?

marcello
24.06.05, 01:58
Who knows,mina ei tea neid.

sosku
24.06.05, 23:29
Jootsite Kudu lõkke ääres purjakile ja kutt lobises välja? :kaval: :D

marcello
25.06.05, 00:03
Algselt postitas sosku

Jootsite Kudu lõkke ääres purjakile ja kutt lobises välja? :kaval: :D

Siis teaks ju summasid ka;)
aga see ju mitu head aastat minu meelest olnud,et noored ja need mehed kes palka ei saa mängimise eest-need peavad preemiatest ära elama.

Homie
26.06.05, 12:05
Viljandi on praegu väga heas vormis-- puha kaks viiki ju tallinnlastega;)

oku
26.06.05, 12:14
Ahjupera on ka heas hoos - 5 mängu järjest värav.

Karla
26.06.05, 12:39
Algselt postitas oku

Flora võtab ta niikuini endale ära nüüd.

nööbik
28.06.05, 15:53
Algselt postitas Karla

Algselt postitas oku

Aga näe, ei võtnud midagi. Ja TVMK\'ga said ka viigi :õnnelik:. Asi on positiivne:lahe:

Karla
28.06.05, 15:57
Algselt postitas nööbik

Algselt postitas Karla

Algselt postitas oku

Aga näe, ei võtnud midagi. Ja TVMK\'ga said ka viigi :õnnelik:. Asi on positiivne:lahe:

Nad võivad ju veel võtta

sosku
28.06.05, 17:55
Algselt postitas Karla
Nad võivad ju veel võtta
On`s Floral teda ikka väga vaja praegu omale võtta? Kui Zahovaiko maha parseldataks siis oleks mõtet aga praegu - las togib parem Tulevikus ja röövib oma väravatega Flora konkurentidelt väärtuslikke punkte.

edit: Postituse tegemise ajal ei teadnud, et Slava vigane on. See lööb kaardid segi ja Ahjupera Florasse tagasiminek vägagi reaalne on.

oku
29.06.05, 12:37
Arvan ka et Jarmo on peatselt Floras tagasi. Huvitav oleks näha, kas Flora eest mängides püsiks ta väravasoonel edasi.

kaitz
30.06.05, 13:17
Algselt postitas oku

Arvan ka et Jarmo on peatselt Floras tagasi. Huvitav oleks näha, kas Flora eest mängides püsiks ta väravasoonel edasi.

Ei ole võimalik vii ennast reeglitega kurssi

siim089
30.06.05, 14:08
Algselt postitas oku

Jalka liidu kodulehel on juhend olemas.... loe see läbi ;) saad targemaks on ju :)

Harrastaja
30.06.05, 14:29
Väike teemaväline küsimus Siimule...
Kunas mängitaxe viljandis maakonnameistrivõistlusi.....Kust võid selle kohta täpsemalt lugeda.
Ette tänades :)

oku
30.06.05, 14:32
Algselt postitas siim089

Jalka liidu kodulehel on juhend olemas.... loe see läbi ;) saad targemaks on ju :)

Tänud, loen läbi. Targemaks saamine ei ole kunagi halba teinud.
Viljandile ja ainult kasuks, kui üleminek toimuda ei saa.

siim089
30.06.05, 15:14
Algselt postitas Kipp

Väike teemaväline küsimus Siimule...
Kunas mängitaxe viljandis maakonnameistrivõistlusi.....Kust võid selle kohta täpsemalt lugeda.
Ette tänades :)
Ee pean tõdema, et pole kuulnud KEEGI oleks rääkinud sellest, kui leiame inimesed kes tahavad korraldada seda, sest on ju iga aasta erinevad inimesed selle korraldanud siis saaame seöllest edasi rääkida

muhv33
30.06.05, 15:41
Algselt postitas kaitz

Ei ole võimalik vii ennast reeglitega kurssi

Loe parem ise MV juhendi punkte 5.4.7 ja 5.4.8!!!

oku
30.06.05, 15:53
Punkt 5.5 - \"Iga jalgpalluri jaoks on Meistriliigas, Esiliigas ja Teises liigas lubatud ainult üks klubivahetus kalendriaasta kohta. Ühe ülemineku hulka loetakse ka mängija klubivahetus kahe hooaja vahel ning üleminek madalamast liigast Teise-, Esimese- või Meistriliiga klubisse. Samuti loetakse üleminekuks mängija liikumine rahvusvahelise transferiga. Klubivahetuse hulka ei loeta üleminekut duubelvõistkonnast põhivõistkonda ja põhivõistkonnast duubelvõistkonda.\"

Seega vist ikka ei saa, kuna Ahjupera liikus ju hooaja algul Florast Viljandi.

Amadeus
30.06.05, 18:04
See tähendaks, et ka Kütt ei tohiks kuskile praegu liikuda. Seda muidugi juhul kui ta liikumine Kuressaarde ikka loeti selle hooaja eelseks liikumiseks. Tegelikult oli ta seal väidetavalt hoopis laenul. Küsimus siis jällegi miks Tammeka siis Kurele maksis ja mitte Vaprusele, kelle alla ta väidetavalt eelmisel hooajal Tulevikust liikus. Suhteliselt segane on see asi.

karneval
30.06.05, 21:26
Tegelikult Kütt Vapruses ei mänginudki, vaid treenis. Seepärast läkski Kuressaarde, et saada praktikat. Pidi ta ju algse plaani järgi Vapruses mängima hakkama.

muhv33
01.07.05, 09:41
Algselt postitas oku

Punkt 5.5 - \"Iga jalgpalluri jaoks on Meistriliigas, Esiliigas ja Teises liigas lubatud ainult üks klubivahetus kalendriaasta kohta. Ühe ülemineku hulka loetakse ka mängija klubivahetus kahe hooaja vahel ning üleminek madalamast liigast Teise-, Esimese- või Meistriliiga klubisse. Samuti loetakse üleminekuks mängija liikumine rahvusvahelise transferiga. Klubivahetuse hulka ei loeta üleminekut duubelvõistkonnast põhivõistkonda ja põhivõistkonnast duubelvõistkonda.\"

Seega vist ikka ei saa, kuna Ahjupera liikus ju hooaja algul Florast Viljandi.

Võib ju vaielda....,aga arvan,et liikumine on võimalik,sest....äkki \"liikus\" Ahjupera Florast Tulevikku nt laenulepingu alusel....(oletus!!!)

oku
01.07.05, 13:14
Ehk teab mõni teadjam midagi kosta. Tuleviku koduleht annab Ahjupera kui oma mängija, Flora meeskonna koosseisus pole teda teps mitte.

Edit: Uurisin veel veidi FLora kodulehelt hooajaeelseid koosseise. Viimase mängu tegi Ahjupera Flora eest vist 29.01, s.t. sellel kalendriaastal.

oku
06.07.05, 22:19
Ai-ai-ai-ai-ai Ahjupera! Oleks pidanud ära lööma. Siis oleks kuues mäng järjest väravaga.

Keegi kes staadionil oli - kas Jarmo lõi mööda või võttis kiiper ära?

siim089
06.07.05, 22:48
Algselt postitas oku

Ai-ai-ai-ai-ai Ahjupera! Oleks pidanud ära lööma. Siis oleks kuues mäng järjest väravaga.

Keegi kes staadionil oli - kas Jarmo lõi mööda või võttis kiiper ära?
no see grisin vms t6rjus ära

plekkpurk
07.07.05, 04:39
muidu oli päris huvitav m2ng isegi. aga jah. meistriliigas l2hed väravavahiga 1vs1 ja sis j2rsku pall takerdub jalgadess:S kahju et juhtub. võimalusi oli vist isegi mõlemal:)

marcello
07.07.05, 05:36
Oo,Kudu oli põhis.Keegi pealtnägija räägiks kuda ta mängis?Nagu ikka,et ega söötu eriti taht anda ja kaitse tegevusele tähelepanu ei pööranud?Või on Lelov ta meeskondlikult mängima saanud?

kaitz
07.07.05, 13:16

Oo,Kudu oli põhis.Keegi pealtnägija räägiks kuda ta mängis?Nagu ikka,et ega söötu eriti taht anda ja kaitse tegevusele tähelepanu ei pööranud?Või on Lelov ta meeskondlikult mängima saanud?

Suht normaalne aa kiirus jättis soovida ja üldse oli Tulevikul värava momente rohkem kui Merkuuril

siim089
07.07.05, 15:45
7. juulil registreeriti Karl Palatu Viljandi Tulevikust FC Flora Tallinna meistriliiga meeskonna ridadesse

sosku
07.07.05, 16:50
Posti asenduseks siis. Hea valik, peaks ütlema. Ma juba mõtlesin, et kuna Mutle eile ei mänginud, et siis tema ... Aga tal vist vigastus?

siim089
07.07.05, 16:58
Algselt postitas sosku

Posti asenduseks siis. Hea valik, peaks ütlema. Ma juba mõtlesin, et kuna Mutle eile ei mänginud, et siis tema ... Aga tal vist vigastus?Jah tänane sünnipäeva laps Mutle oli eile vigastusega väljas

sosku
08.07.05, 10:06
Peab ütlema, et jälle hea lugu. Braaavo Alvar!
Tulevik mängis Merkuuriga viiki (http://www.sakala.ajaleht.ee/080705/esileht/sport/5016770.php)

siim089
09.07.05, 23:52
Vaatasin just TVMK vs Tulevik mängu videot :D
kes need andunud fännid siis seal kisasid ka :)
vaga hea oli, pennu ajal :) tulevik tulevik

Amadeus
11.07.05, 14:51
Kas keegi teab midagi Erkki Pärna saatusest?

PraS
11.07.05, 15:02
Algselt postitas Amadeus

Võitis kohtus!

sosku
11.07.05, 15:38
Kuule PraS! Tundub, et päike on su peas viimasedki allesjäänud ajukäärud tuksi keeranud. Ei ole vaja iga asja peale omast arust kildu panna. Amadeus esitas täiesti põhjendatud küsimuse.
Mees - mida sa ilgud? Rahune maha!

kaitz
12.07.05, 13:32
Algselt postitas siim089

KLE Siim kus selle video said oleks kah huvitatud:kaval:

kaitz
12.07.05, 13:34
Nii-siis Augusti teisel nädalal peaks hakkama Viljandi maakonna turniir

Harrastaja
12.07.05, 14:25
Algselt postitas kaitz

Kust selle kohta täpsemalt saax lugeda ??

kaitz
13.07.05, 17:00
Inf tuleb ka Sakalasse

Jack
13.07.05, 17:11
Algselt postitas kaitz

Kle kaitz kes korraldab nii palju kui mina tean on iga aasta maakonna turniiri läbi viind erinev isik

PraS
13.07.05, 17:19
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Amadeus

Võitis kohtus!

Ilgun?

Täpselt nii on nagu kirjutasin.
Ning noormees plaanib välismaale tööle minna.

Muud ei midagi.
Tsau sosku!

siim089
13.07.05, 18:44
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas siim089

KLE Siim kus selle video said oleks kah huvitatud:kaval:
ee Mul on kui tahad võin laenata :D

siim089
13.07.05, 20:30
Rahu sõbrad sosku ja PraS :)
:õlu:

siim089
18.07.05, 01:12
Lõpp läks lahedaks :D
Kuzmitsevil ma ei tea mis tal juhtus näitas nii lampe punaseid (st mitte neile kellele vaja olkes olnud)
ning l6petasin mängu sõnadega \"sõbraliku viigiga :D

muhv33
18.07.05, 12:01
Algselt postitas siim089

Lõpp läks lahedaks :D
Kuzmitsevil ma ei tea mis tal juhtus näitas nii lampe punaseid (st mitte neile kellele vaja olkes olnud)
ning l6petasin mängu sõnadega \"sõbraliku viigiga :D

Pead silmas eilset \"sõprusmängu\" Viljandis..?Usun,et see lõpp läks inetuks \"tänu\" Seera VÄGA NÕRGALE vilepartiile...ja \"lõunamaa pojad\" ju pidevalt provotseerisid konflikti!Lõpuks läks üks ikka nii väge täis,et alustas lausa poksimist..ja tatti lendas ka igas kaares...täielik tropp(ise oli veel juhtumise meeskonna kapten!),platsilt saadi vend minema turvade saatel...
Aga meeskond oli päris tehniline(nagu sealtkandist satsidele ikka kohane),päris teravad ründajad(nr.19 ja 20)ja \"kamp norijaid nr.2,3 ja 7)...Loodetavasti täna Flora U20 teeb neile ära!

17
18.07.05, 14:13
Aga mille eest Savitski punase sai?

arvaja
18.07.05, 14:45
Läks kallale vbl

Amadeus
18.07.05, 14:49
Algselt postitas 17

Aga mille eest Savitski punase sai?

Savitski sai punase selle eest, et uruguailane läks talle kallale. Ise ta ei teinud justkui midagi agressiivset. Kohtunik ikka ei saanud üldse aru mis toimus. Üks müstiline otsus ajas teist taga. Ja samas lasti nii toorelt mängida, et on ime ükski tuleviku mängija vigastust ei saanud.

Edit: Niipalju Savitski siiski tegi, et kui see tüüp talle kallale läks siis ta lükkas tolle endast eemale. Lihtsalt et mitte pihta saada vehklevate kätega.

siim089
19.07.05, 18:31
Homme siis mäng FC Kurega 18:45 :)

17
19.07.05, 18:32
Tulevik saab tappa, tulevik saab tappa....:õnnelik:

siim089
20.07.05, 01:14
Algselt postitas 17

Eitea midagi kodupubliku mitmesajapealise toetuse juures on see kahtlane:kaval:

muhv33
20.07.05, 09:08
Algselt postitas 17

\"Hakka puhkama\"!

nööbik
20.07.05, 13:42
Tulevik surub Kured vastu muru - või posti otsa..vahet ple :õnnelik: ! ! Ma teile teen tappa..urr..:deemon:

17
20.07.05, 16:01
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

\"Hakka puhkama\"!

Puhkame koos?:) Ei ärge üritagegi haledalt saate!

muhv33
20.07.05, 16:11
Algselt postitas 17

Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

\"Hakka puhkama\"!

Ah,ära hakka...,aga no kui tahad,\"hüppa pealegi\"....

17
20.07.05, 16:12
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

\"Hakka puhkama\"!

A et sulle meeldib hüpata ka veel? Mul kodus batuuti pole, aga lähme tivolisse, seal saab ju hüpata nii kuidas süda lustib:)

muhv33
20.07.05, 16:33
Algselt postitas 17

Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

\"Hakka puhkama\"!

A et sulle meeldib hüpata ka veel? Mul kodus batuuti pole, aga lähme tivolisse, seal saab ju hüpata nii kuidas süda lustib:)

OK!Kuule,......,ole nüüd vait ja ära rohkem esine!!Mine laula oma kure teema all!

17
20.07.05, 16:49
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

Algselt postitas muhv33

Algselt postitas 17

\"Hakka puhkama\"!

OK!Kuule,......,ole nüüd vait ja ära rohkem esine!!Mine laula oma kure teema all!

Ma vaatan, et sa oled päris mitmekülgne inimene. Et nagu laulad ja hüppad ja puhkad jne.:) Ahjaa esinemise unustasin täitsa ära. Sellessuhtes et sa ikka muusikakoolis käid? Seal paljud õpivad laulmist ja käivad esinemas ka;)

Oll
20.07.05, 20:26
Tulevik juhib kodus Kure vastu 1:0
Värava autoriks jällegi Ahjupera

Martin
20.07.05, 20:32
Huvitav, miks mõlemad meeskonnad nii varakult vahetusi tegid. Kas mõlemal tõesti vigastused? Või tahtsid poisid ujuma minna?

17
20.07.05, 21:45
Ma olen täiesti kindel, et Ahjupere kuidagi kogematta kobistas selle sisse. Kurat kahju on. Punkti oleks võinud vähemalt saada... Aga seeest paneme kodus Tammeka nii kotti kui kotti üldse panna saab;) Edu sulle ka muhv33!:õnnelik:

caecar
20.07.05, 23:13
ilus seeria jätkus ;)

siim089
20.07.05, 23:29
need alguses said vennad viga

muhv33
21.07.05, 09:26
Algselt postitas 17

Ma olen täiesti kindel, et Ahjupere kuidagi kogematta kobistas selle sisse. Kurat kahju on. Punkti oleks võinud vähemalt saada... Aga seeest paneme kodus Tammeka nii kotti kui kotti üldse panna saab;) Edu sulle ka muhv33!:õnnelik:

Tänan!

Kui mängu ei näinud,ära oleta.Kuressaare ei olnud punkt väärt!

Ja soovitus:pühi nüüd oma tatine ninaalune kenasti puhtaks ja palun koli mujale!

Edu sullegi(saarel toimuvate mängude ülevaated on päris OK!)

kaitz
21.07.05, 14:14
Ahjupera väljas vähemalt 2 nädalat Laasbergil vist veel kauem kuna vigastas hüppeliigest:viha:

kaitz
21.07.05, 14:55
Nii,et Tartus võime näha noorukest Kaarel Tanit algkoosseisus kes mängis ikka väga hea mängu Kuressaare vastu vahetades välja Kudu

Karla
21.07.05, 15:09
Algselt postitas kaitz

Nii,et Tartus võime näha noorukest Kaarel Tanit algkoosseisus kes mängis ikka väga hea mängu Kuressaare vastu vahetades välja Kudu

Kui vana see Tani on?

jyriöö
21.07.05, 15:12
]Algselt postitas Soccernet.ee

Terve mängu ohtralt võimalusi luhanud Markko Kudu vihastas peatreenerit nii, et too hoidis mitmelgi korral peast kinni, kuni lõpuks Marko Lelovi kannatus katkes ja vahetas Kudu asemel väljakule noorukese Kaarel Tani.

Lahe :). Tagasi Olympicusse?

vandersell
21.07.05, 15:23
Algselt postitas Soccernet.ee

Terve mängu ohtralt võimalusi luhanud Markko Kudu vihastas peatreenerit nii, et too hoidis mitmelgi korral peast kinni, kuni lõpuks Marko Lelovi kannatus katkes ja vahetas Kudu asemel väljakule noorukese Kaarel Tani.

Kõlab nagu väljavõte Hattrickist :P

Vot, Dogbag, proovi selliseid sisutühje postitusi mitte teha.

Amadeus
21.07.05, 15:31
Algselt postitas Karla

Algselt postitas kaitz

Kui vana see Tani on?

88 sündind

Oll
21.07.05, 17:18
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Karla

Algselt postitas kaitz

Kui vana see Tani on?

88 sündind

Oih...

sosku
22.07.05, 12:11
Pisult lähemalt
Sakala (http://www.sakala.ajaleht.ee/220705/esileht/sport/5016978.php)

siim089
23.07.05, 01:06
Täna on siis endisel Olympicu tähel K U D U L sünnipäev :kaval:

Üllar
23.07.05, 04:05
mis kudu........eile oli hr.LEMBERIL süntari...see on ikka nats tähtsam;)

sosku
23.07.05, 17:29
Algselt postitas siim089
Täna on siis K U D U L sünnipäev

Siis pole tast homme vist mängumeest loota.
Tegelikult oli ta juba täna Tuleviku trennis arusaamatult pealtvaataja rollis. Aga apalausi palus Lelov talle küll sünna puhul teha.
Ahjuperal on Kuressaare mängust kulmu peal suur plaaster ja kui teised harjutasid Lemberi antavate nurgalöökide peaga raamidesse suunamist, tegeles Jarmo individuaalselt jalaga löökide harjutamisega.

marcello
23.07.05, 17:32
Kudu iidolid ja suured eeskujud Olympicust soovivad talle palju,paljuõnne:õnnelik:

nööbik
24.07.05, 22:38
Mnjah..Merkuuriga mäng läks nüüd tiba pahasti:sega3:

kaitz
25.07.05, 17:01
Leian et oli peatreeneri apsakas,et Tulevik 5 lisa minutil omale ära lasi lüüa aga ok anname andeks noor ja kogenematu treener Järgmine mäng tuleb parem

siim089
25.07.05, 23:39
niih siis täna otsustati, et proovime hakkata looma JK Tuleviku fännklubi.
:D
nii kes tahaks juba hetkel juurde tulla andke teada:õlu:

salmer
25.07.05, 23:42
ma juba oloen :D

selliste fännidega lihtsalt peab hakkama tulevikul veel paremini minema:kaval:

Oll
26.07.05, 00:16
Algselt postitas siim089

nii kes tahaks juba hetkel juurde tulla andke teada:õlu:

Edu teile!
:õlu:

siim089
29.07.05, 18:04
Nüüd on Vineer masendus ja sellisel nõrkushetkel tuleb siit ka punkt :õnnelik:

salmer
30.07.05, 12:55
Algselt postitas siim089

Nüüd on Vineer masendus ja sellisel nõrkushetkel tuleb siit ka punkt :õnnelik:

loota ju võib :D

rooney
30.07.05, 23:21
Tuleviku tulevik on Markko Kudu!!!!:õnnelik:

Even
31.07.05, 11:52
Huvitav miks Kudu msni nimi on: Kudu on PASK nüüd minu tulevik on mängitud!!! :(

Ramm
31.07.05, 12:05
Algselt postitas Evu

Huvitav miks Kudu msni nimi on: Kudu on PASK nüüd minu tulevik on mängitud!!! :(

Küsi järgi siis..

Even
31.07.05, 12:06
Teda pole sees. Muidu küsiks küll, pole üldse kaua aega temaga rääkinud.

nööbik
31.07.05, 21:24
Nuh, kommige keegi tänast TVMK\'ga mängu - ise kahjux ei näinud:(

plekkpurk
01.08.05, 01:51
päris algusest ei n2inud. aaga kui kohale jõudsin oli seis 0-0. aga räägiti et teever ei olnud penalti ära realiseerinud. aaga. tvmk oli ikka yle. tulevik m2ngis madala kaitsega.vastased valdasin ikka väga suure osa palli, aga kaua aega ei saadud ikka palli kuidagi raamide vahele. londak tegi head tööd väravas. päästis paar korda ilusti. tuli julgelt pallide peale jne. kui lõpuks tvmk värava lõi sis ei j22nud tulevik ka muud midagi yle kui pidid yritama väravat vastu lüüa. aga kui isegi mindi rynnakut lõpetama, sis järsku tõmmati rynnaku tempo alla. ja oodati kuni kõik mehed jõuavad kaitses oma kohad sisse võtta. ja sis ei tulnud enam mmidagi. tvmk oli seekord ikka yle. kahjuks.

Homie
01.08.05, 13:03
Tvmk oli seekord ikka kindlalt üle. Oli veel võimalusi aga õnneks piirduti viisaka 3:0 võiduga. Aga küll Tulevik hakkab varsti TVMK-le veel vastu;)

salmer
01.08.05, 14:09
3:0 võit tvmk\'le
mida kohtunikud küll tegid huvitav, sest viimane värav oli selgest suluseisust löödud:viha:

sosku
01.08.05, 14:11
Algselt postitas salmer
mida kohtunikud küll tegid huvitav
Väsisid ära ja ei jõudnud enam lippu tõsta?

salmer
01.08.05, 14:14
Algselt postitas sosku

Algselt postitas salmer
mida kohtunikud küll tegid huvitav
Väsisid ära ja ei jõudnud enam lippu tõsta?

ega palju muid variante enam pole jah:D

siim089
02.08.05, 01:07
http://www.sakala.ajaleht.ee/020805/esileht/sport/5017127.php

salmer
04.08.05, 00:30
Algselt postitas siim089

http://www.sakala.ajaleht.ee/020805/esileht/sport/5017127.php

siim, siin vist pole yhtegi hingelist enam, kes seda artiklit n2inud poleks:D

budu
04.08.05, 00:43
mina ei ole!!!

siim089
07.08.05, 18:12
Tulevikus tegi siis täna debüüdi ka endine Elva mängija HEIKKI TALIMAA

caecar
08.08.05, 00:23
Algselt postitas siim089

a suht vara vahetati välja :doh:
kas vigastus?

siim089
08.08.05, 00:50
Algselt postitas caecar

Algselt postitas siim089

a suht vara vahetati välja :doh:
kas vigastus?
räägitakse, et tema olevat kaotanud palli ja sellepärast läinud flora 2:0 ette

sosku
08.08.05, 11:02
Kõigepealt - debüüt see nüüd küll polnud. Tal juba 3 mängu paari aasta tagant kirjas. Teiseks - Talimaa algkoosseisus mängupanek. Lelov sai valusa õppetunni, et nii tugeva vastase vastu EI OLE VAJA eksperimenteerida (+ Hurt tavatult paremal äärel). Tema koha üle võtnud Saar tegi palju kindlama ja üllatavalt hea esituse.

siim089
08.08.05, 11:28
Algselt postitas sosku

Kõigepealt - debüüt see nüüd küll polnud. Tal juba 3 mängu paari aasta tagant kirjas. .
no ütleme siis uus-debüüt vms., sest poisile on antud uus v6imalus ju :D

17
08.08.05, 15:41
Algselt postitas siim089

nii kes tahaks juba hetkel juurde tulla andke teada:õlu: Noo, kuidas selle projektiga läheb?

siim089
08.08.05, 19:01
Algselt postitas 17

Algselt postitas siim089

nii kes tahaks juba hetkel juurde tulla andke teada:õlu: Noo, kuidas selle projektiga läheb?
noh vaikselt. hetkel on tõeliselt kiire, aga vaikselt tegeleb

kaitz
09.08.05, 17:33
Tore,et asi on käima lükatud:kaval:

17
10.08.05, 15:47
Haa haa haa...:D

Raportid
<< kogu saidi statistika

Viimati suletud kontod

...
38 kudu21 22 0 keelatud programmi või skripti kasutamine 2005-08-10 01:21:51
...

on ikka markko küll...

siim089
10.08.05, 19:52
Algselt postitas 17

Haa haa haa...:D

Raportid
<< kogu saidi statistika

Viimati suletud kontod

...
38 kudu21 22 0 keelatud programmi või skripti kasutamine 2005-08-10 01:21:51
...

on ikka markko küll...
no kudu on ratepedeks hakanud:D

jorss
12.08.05, 09:52
sakala (http://www.sakala.ajaleht.ee/120805/esileht/sport/5017279.php)

siim089
12.08.05, 11:12
Algselt postitas jorss

sakala (http://www.sakala.ajaleht.ee/120805/esileht/sport/5017279.php)
ajakirjanikuonu on pannud, et Florale kaotati 0:2.
:(