PDA

View Full Version : Viljandi JK Tulevik

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

salmer
12.08.05, 14:32
Algselt postitas siim089

Algselt postitas 17

Algselt postitas siim089

niih siis täna otsustati, et proovime hakkata looma JK Tuleviku fännklubi.
:D
nii kes tahaks juba hetkel juurde tulla andke teada:õlu: Noo, kuidas selle projektiga läheb?
noh vaikselt. hetkel on tõeliselt kiire, aga vaikselt tegeleb

super, siiamaani tasa ja targu :D
aga v2hemalt ta tuleb:kaval:

nööbik
13.08.05, 23:32
Algselt postitas salmer

Algselt postitas siim089

Algselt postitas 17

Algselt postitas siim089

nii kes tahaks juba hetkel juurde tulla andke teada:õlu: Noo, kuidas selle projektiga läheb?

irf...pagan need fännklubide loomised on nagu sünnitused :D Ainuke vahe on selles, et sünnitusel punnitad ja punnitad ja lõpux tuleb ära, aga klubidega punnitad ja punnitad aga ikka midagi ei tule - nagu kõhukinnisus:D

Oll
14.08.05, 14:25
Algselt postitas nööbik

Algselt postitas salmer

Algselt postitas siim089

Algselt postitas 17

Algselt postitas siim089

irf...pagan need fännklubide loomised on nagu sünnitused :D Ainuke vahe on selles, et sünnitusel punnitad ja punnitad ja lõpux tuleb ära, aga klubidega punnitad ja punnitad aga ikka midagi ei tule - nagu kõhukinnisus:D

Tahtsid midagi öelda ka?
Või lihtsalt mõnitad neid, kes vähemalt midagigi üritavad?
:naer1:

nööbik
14.08.05, 22:57
Algselt postitas Oll

Algselt postitas nööbik

Algselt postitas salmer

Algselt postitas siim089

Algselt postitas 17

Algselt postitas siim089

Tahtsid midagi öelda ka?
Või lihtsalt mõnitad neid, kes vähemalt midagigi üritavad?
:naer1:

Ei mõnita. Aga üritamisest on vähe kasu ;)
Edu enivei !

Amadeus
15.08.05, 14:12
yehaaaa!!! Andre Anis tegi combacki :)
Kas tõesti profiklubil pole peale treeneri kedagi platsile saata. Täielik müstika.

sosku
15.08.05, 15:16
Profiklubi???
Ok, võib-olla mõned on (Londak ...) aga ülejäänud mängivad suuresti vaid oma lõbuks (Kudu, Kalda). Aga ma ei näe selles midagi imelikku. Kui mees tahab mängida - no palun väga. Ja kui sellest võistkonnale veel kasu on, siis on ju kõik oki-doki! Või kuidas?

Amadeus
15.08.05, 16:25
ka need \"mitteprofid\" saavad mängimise eest raha nii, et raske öelda mille poolest nad proffidest erinevad. Väga vähesed neist omavad mingit tegelikku töökohta vuti kõrvalt. See, et näiteks Kalda ametlikult Tuleviku massöör on ei ole küll midagi niisugust mida võiks reaalseks töökohaks nimetada.
Pealegi kui pingil on istumas 88 aasta sündinud kutid , kes on täis tahtmist ennast tõestada ka meistriliigas, on küll taoline enese mängu saatmine treeneri poolt täielik järelkasvu tapmine.

jots
15.08.05, 23:11
õige.

meistriliiga ongi see koht kus peab 88 sündinud noori kasvatama. 17 aastastel poistel võtab ju täiesti mängutuju ära kui nad vähemalt meistriliigas platsile ei saa, krt ma ei või.

Üldsegi tuleks kõik Haavistud, Lemberid, Ahjuperad, Ustritskid ära saata ja mängima hakata noorte meestega. Poisid areneksid.

PS. Anis on mänginud üle 100 mängu meistriliigas .. suvaline 88 sündinud noor, palju temal meistriliiga kogemusi on.

Amadeus
16.08.05, 11:55
Anis võib ju olla mänginud meistriliigas 100 mängu aga millal ta viimati seal mängis? Sellest on ikka jupp aega möödas juba.
Sama totter kui Anise käik oleks näiteks see kui Hepner ennast Levadias mängu saadaks, kuigi pingil on istumas vennad Purid ja Teniste (kõik 88 sündinud).

oku
16.08.05, 12:33
Suht rumal võrdlus siiski. Hepner on sündinud 1964, Anis 1977. Üks on juba vutivanur, teine veel parimas jalgpalluri eas.

kaitz
16.08.05, 22:09
Algselt postitas oku

Suht rumal võrdlus siiski. Hepner on sündinud 1964, Anis 1977. Üks on juba vutivanur, teine veel parimas jalgpalluri eas.

jutt jumala õige

jots
17.08.05, 14:01
minu meelest on veel viljandi peatreener lelov

siim089
17.08.05, 16:26
Algselt postitas jots

no shit scherlok :D

salmer
18.08.05, 00:10
Algselt postitas siim089

Algselt postitas jots

no shit scherlok :D

ei no mida me siin r22gime inglise p2raste imelike s6nadega:D

Amadeus
18.08.05, 13:13
Algselt postitas oku

Asi ei ole mitte vanuses vaid sportlikus vormis ja mängupraktikas.

kaitz
19.08.05, 01:35
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas oku

Asi ei ole mitte vanuses vaid sportlikus vormis ja mängupraktikas.

Arvad,et Anisel ei ole mängupraktikat,ja et sportliku vormi siis sa küll eksid

17
21.08.05, 19:29
Väga suurepärased uudised Viljandist:) Andre Anis on seisu viigistanud! Ja muidugi meite Kuldar virutas ühe juurde ja meie juba kolmega ees:)

eestimees
21.08.05, 20:02
andre anis oli ju hiiu kaluris ja lõi 19 kolli eelmine hooaeg 2 liigas, see pole eriti näitaja aga jah

rooney
21.08.05, 22:23
Algselt postitas rooney

Tuleviku tulevik on Markko Kudu!!!!:õnnelik:

Nagu ma juba varem ütlesin! Kudu tuli platsile vahetusest Tammeka vastu ja juba 2 minutit hiljem lõi värava!

nööbik
21.08.05, 22:47
jäu...3-1, mulle sobib :lahe:

salmer
22.08.05, 00:32
Algselt postitas nööbik

jäu...3-1, mulle sobib :lahe:

jah... tammeka l2ks esimene poolaeg juhtima... tuleviku 2. v2rav oli puhtalt v2ravavahi tegemata j2tmine... kudu pani ilusa v2rava:D ... palju v6imalusi j2i realiseerimata... yle pika aja n2gin ka selliseid momente, kus m2ngijad j2rjestikes olukordades l6id lihtsalt pallist mööda:doh:

kaitz
22.08.05, 00:50
Algselt postitas rooney

Algselt postitas rooney

Nagu ma juba varem ütlesin! Kudu tuli platsile vahetusest Tammeka vastu ja juba 2 minutit hiljem lõi värava!

Küll suluseisust aa vahet pole värav on värav,ja üldse oli Tuleviku vahetused õnnestunud mis tõid mängu murrangut ,kõrgem pressing peale ja Tammeka oligi hädas,igati teenitud võit:õnnelik:

muhv33
22.08.05, 09:22
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas rooney

Algselt postitas rooney

Küll suluseisust aa vahet pole värav on värav,ja üldse oli Tuleviku vahetused õnnestunud mis tõid mängu murrangut ,kõrgem pressing peale ja Tammeka oligi hädas,igati teenitud võit:õnnelik:

Tundus siiski,et ta liikus söödule järgi oma väljakupoolelt....,aga äkki sa \"nägid\" paremini,ei hakka vaidlustama!

kaitz
29.08.05, 14:47
Tulevik sai siis hooaja suurima kaotuse,kuid vaatamata kaotusest mängiti igati head ründavat jalgpalli vaatamata 1 mees vähemuses ,KUMMALINE OLI KALDA TEINE KOLLANE KAART aga eks väljaku kohtunik Eiko Saar ennemgi lollusi teind:viha:

salmer
29.08.05, 23:31
Algselt postitas kaitz

Tulevik sai siis hooaja suurima kaotuse,kuid vaatamata kaotusest mängiti igati head ründavat jalgpalli vaatamata 1 mees vähemuses ,KUMMALINE OLI KALDA TEINE KOLLANE KAART aga eks väljaku kohtunik Eiko Saar ennemgi lollusi teind:viha:

tore, et sa ise lollusi ei tee :D

kaitz
02.09.05, 15:09
Algselt postitas salmer

Algselt postitas kaitz

tore, et sa ise lollusi ei tee :D

Püüan:kaval:

kaitz
08.09.05, 15:22
Tuleviku kaotus on tühistatud mängus Transiga,kuna Trans kasutas mängu keelu all olevat meest,igati supper uudis
:õnnelik:

bomb
08.09.05, 15:35
Tuleviku ja Florale on aga Merkuurile ja Transile mitte.

salmer
08.09.05, 16:24
Algselt postitas kaitz

Tuleviku kaotus on tühistatud mängus Transiga,kuna Trans kasutas mängu keelu all olevat meest,igati supper uudis
:õnnelik:

kui kahju neist ju :D

jorss
13.09.05, 11:37
tulevik kaotas tiitlipretendendile (http://www.sakala.ajaleht.ee/130905/esileht/sport/5017669.php)

17
14.09.05, 21:37
Dünamole 2-0 kaotada on suht häbi või mis?:D

siim089
14.09.05, 21:56
Algselt postitas 17

Dünamole 2-0 kaotada on suht häbi või mis?:Dole tasa :D

Oll
14.09.05, 22:16
No m2ngupildi j2rgi v6iks k8ll 8elda, et 6ige meeskond v6itis.D8namo oli t2na parem.

Esimest kolli kahjuks 6eti ei n2inud, aga teine(pennal ja selle teke) oli Londaku viga. Mees jooksis tsenderdust vahelt v6tma, kobistas palli kuidagi k2te vahelt 2ra ja kaitsjale vastu k2tt. Penalt. 2-0.

D8namlased:D poleks vist karikatki v6ites saanud 6nnelikumad olla.

Tulevik tegi j2lle ise enda elu raskeks. Ei teagi, miks ei suudeta nn favoriidiseisuses m2ngida. Kas asi on motivatsioonipuuduses, oskamatuses ise oma m2ngu peale suruda ja r8nnata v6i millegis muus?
Oleks ju juba selle vooru j2rel olnud v6imalus viiendaks t6usta, aga t2nast m2ngu n2hes mina k8ll ei arva, et nad seda v22rivad.Kahju.

Taavi.T
14.09.05, 22:35
Algselt postitas Oll

No m2ngupildi j2rgi v6iks k8ll 8elda, et 6ige meeskond v6itis.D8namo oli t2na parem.

Esimest kolli kahjuks 6eti ei n2inud, aga teine(pennal ja selle teke) oli Londaku viga. Mees jooksis tsenderdust vahelt v6tma, kobistas palli kuidagi k2te vahelt 2ra ja kaitsjale vastu k2tt. Penalt. 2-0.

Tulevik tegi j2lle ise enda elu raskeks. Ei teagi, miks ei suudeta nn favoriidiseisuses m2ngida. Kas asi on motivatsioonipuuduses, oskamatuses ise oma m2ngu peale suruda ja r8nnata v6i millegis muus?
Oleks ju juba selle vooru j2rel olnud v6imalus viiendaks t6usta, aga t2nast m2ngu n2hes mina k8ll ei arva, et nad seda v22rivad.Kahju.

Kuule Oll ole nüüd täitsa vunts ja kirjuta edaspidi ikka tähtedega.Need numbrid häirivad ja ma usun ,et mitte ainult mind.

kaigas
14.09.05, 22:45
kuida ta nyyd nii hull on:D???

arvaja
15.09.05, 11:18
Jah tulevik oli pasa.

kaitz
15.09.05, 12:58
Algselt postitas arvaja

Jah tulevik oli pasa.

Sina oled PASA:viha:

kaitz
15.09.05, 13:01
Algselt postitas Oll

Eks oma osa mängis rolli väike väljak,Viljandis pühap tuleb ikka võit ära aa mäng oli ikka suht mannetu olnud

Oll
15.09.05, 15:17
Algselt postitas Taavi.T
Kuule Oll ole nüüd täitsa vunts ja kirjuta edaspidi ikka tähtedega.Need numbrid häirivad ja ma usun ,et mitte ainult mind.
Kahjuks ei saa. Endale k2ivad ka pinda, aga mis teha. Kolisin just Tallinna ja siinne arvuti ei v6imalda t2pit2hti. SRY

Aga, kui sa n88d kohe kuidagi minu poste lugeda ei saa, siis v6in PMmi saata oma kontonumbri ja kohe, kui sinna on laekunud 10-15 kilo eestimaist raha, likvideerin selle probleemi.

Ootama j22des,
Oll
:õlu:

vandersell
15.09.05, 15:25
Kui sa juba kasutad numbreid, siis tee seda ka õigesti. 8=ö, mitte ü. Igrekit võid ka vabalt kasutada kui vaja läheb. Samas võid teha nii nagu Skint.

17
19.09.05, 00:03
Algselt postitas 17

Dünamoga 1-1 viiki mängida on suht häbi või mis?:D

siim089
19.09.05, 00:08
Algselt postitas 17

Algselt postitas 17

Dünamoga 1-1 viiki mängida on suht häbi või mis?:D
Ikka norid :D
oleks sa seda mulle pärast mängu ninaalla hõõrunud :D oijah

sosku
21.09.05, 10:50
Sakala
Tulevikul oli kehv nädal (http://www.sakala.ajaleht.ee/210905/esileht/sport/5017787.php)

kaitz
23.09.05, 13:57
Njah võrreldes Dünamo ja Levadia mängu võib küll õelda et Tulevik mängis Levadiaga hea mängu mis küll kahjuks kaotati Zilinski vv koopia Viljandis löödud aa Kotenko muidugi eksis päris palju õnn oli seekord Levadia poolel

sosku
23.09.05, 16:20
Algselt postitas kaitz
Kotenko muidugi eksis päris palju õnn oli seekord Levadia poolel
Ei eksinud ta seal midagi. Vastupidi - Tuleviku harvadel ohtlikel kontratel päästis Levadiat mitmel korral kindlast kollist. Ustritski värav oli lihtsalt koba.
Kahju, et ETV ei suvatse oma uudistes ja jalkapäevikus näidata neid momente, mis löömata jäid. See annaks mängupildist veidigi objektiivsema ülevaate.
Kuigi jah, Levadial oli ikka palju ebaõnne, et oma võimalustest rohkem ei löönud. Selle põhjal polnud Tulevikul ka 2:2 viik kättesaamatus kauguses. Aga tugevam võitis, see on selge.

salmer
23.09.05, 21:27
Kahju, et ETV ei suvatse oma uudistes ja jalkapäevikus näidata neid momente, mis löömata jäid. See annaks mängupildist veidigi objektiivsema ülevaate.

sellest on t6esti kuradima kahju

kaitz
26.09.05, 13:06
0 - 0 korralik tulemus mängu kahjuks ise ei näind

Tammeka pühap kotti

moya
26.09.05, 15:09
Algselt postitas kaitz

Tammeka pühap kotti

unista edasi KOOMIK:kaval:

lume
26.09.05, 15:20
Kas keegi käis äkki vaatamas Viljandi-Transi mängu?
Kribaks siia mõne kommentaari ehk:doh:

salmer
26.09.05, 15:58
kohe esimesel poolajal sai vigastada nr 3 talimaa...

m6lemal poolel oli rohkesti v6imalusi, mida ei kasutatud 2ra... kohtunik pani kah natuke praaki seal

kaitz
26.09.05, 19:31
Algselt postitas moya

Algselt postitas kaitz

Tammeka pühap kotti

unista edasi KOOMIK:kaval:

Pole midagi unistada vaid see on REAALNE:kaval:

sosku
28.09.05, 08:36
Sakala
Arusaamatused lükkavad staadionid(t)e remonti edasi (http://sakala.ajaleht.ee/280905/esileht/5017883.php)

salmer
28.09.05, 09:47
Algselt postitas sosku

Sakala
Arusaamatused lükkavad staadionide remonti edasi (http://sakala.ajaleht.ee/280905/esileht/5017883.php)

kevadel tuleb veel 1oo p6hjust, miks remonti edasi lykata???

Kebab
28.09.05, 10:50
Aivar Pohlak on aga veendunud, et odavamalt kui jalgpalliliidu pakkumine pole võimalik kunstkatet muretseda. «Tean kindlalt, et Soomes tehtavad katted on palju kallimad. Sellele uurimisele pole mõtet energiat kulutada,» leidis ta.

Kui Pohlak ütles, siis nii ongi! Oinad seal Viljandis :kaval:

Kebab
28.09.05, 11:04
Loomulikult tekivad arusaamatused kui isegi pealkirjas kirjaviga on.

Ise olen hoopis loll ja ei tunne reegleid. :oih:

muhv33
28.09.05, 11:49
:viha:

Amadeus
28.09.05, 14:26
igavene jama. uurivad ja puurivad ja lõpuks ostavadki soomest mingi 1. põlvkonna rohelise vaiba katteks, selle asemel, et korralikku kunstmuru panna. Loodetavasti tulevad nad mõistusele ja teevad asja ikka korralikult. Ehk nad ei hakka koonerdama nagu Tartu linnaisad ja teevad ka soenduse alla.

salmer
28.09.05, 21:34
uurivad ja puurivad ja lõpuks ostavadki soomest mingi 1. põlvkonna rohelise vaiba katteks, selle asemel, et korralikku kunstmuru panna.

meil juba on 1. p6lvkond maas :D

luutik
28.09.05, 22:00
Kui Pohlak ütles, siis nii ongi! Oinad seal Viljandis
Kas tegu sõbraliku irooniaga?:oih: Või peitub seal midagi muud:sega10:

Amadeus
29.09.05, 14:46
Algselt postitas salmer

meil juba on 1. p6lvkond maas :D

Tean jah, see oli rohkem nii sarkasmiga öeldud.

Jeti88
02.10.05, 19:25
Hea töö tulevik, seis jälle viigis. Kas tuleb nüüd ka võiduvärav?

Oll
02.10.05, 21:17
Algselt postitas hmf

Kokkuv6ttes Tulevikule 4-2 v6it. Kas keegi oskab l2hemalt ka kommenteerida, mis toimus?

Martin
02.10.05, 21:18
Algselt postitas Oll

Algselt postitas hmf

Kokkuv6ttes Tulevikule 4-2 v6it. Kas keegi oskab l2hemalt ka kommenteerida, mis toimus?

Loe Tammeka teemat.

salmer
02.10.05, 21:18
tulevik vs tammeka 4:2

murak
03.10.05, 22:26
hurt oli elumängu teinud eile.

sosku
04.10.05, 10:32
Hurt ju \"vana\" Tartu jalkahunt. Ju siis oli tahe end sünnilinnas tõestada nii suur, et ta just Tammeka vastu oma elumängu tegi (vähemalt nii mulle tundub).

kaitz
04.10.05, 14:17
Tegelt oli kõik 6kolli ilusad eriti muidugi Mati 35m löök

luutik
04.10.05, 21:44
[i]Algselt postitas sosku
Hurt ju \"vana\" Tartu jalkahunt. Ju siis oli tahe end sünnilinnas tõestada nii suur, et ta just Tammeka vastu oma elumängu tegi (vähemalt nii mulle tundub).

Paraku paned tublisti mööda. Oli kunagi selline mees, nagu Norbert Hurt. Ju siis tema ongi see \"vana\" Tartu jalkahunt. Martin Hurt on liiga noor, olemaks \"vana\". :D

sosku
05.10.05, 10:04
Algselt postitas luutik
Paraku paned tublisti mööda. Oli kunagi selline mees, nagu Norbert Hurt. Ju siis tema ongi see \"vana\" Tartu jalkahunt. Martin Hurt on liiga noor, olemaks \"vana\". :D
Mis mõttes oli? Tammeka koduka info põhjal mängib ta nüüd nende duublis.
Eeldan, et M. ja N. Hurt on vennad. Ja Martin H. on kindlalt Tartust pärit. Ning kõige lõpuks. \"vana\" all ei pidanud ma silmas vanust. ;)

Amadeus
05.10.05, 13:33
Algselt postitas sosku

Algselt postitas luutik
Eeldan, et M. ja N. Hurt on vennad. Ja Martin H. on kindlalt Tartust pärit. Ning kõige lõpuks. \"vana\" all ei pidanud ma silmas vanust. ;)

Norbert on jah sel hooajal mänginud Tammeka duubli eest. Kunagi mängis ka Merkuuris , kui too veel esiliigas siples.
Martin on sündinud tartus jah, aga vendlusest Norbertiga ei tea ma miskit. Aga noh on ka kummalisemaid sugulusi välja tulnud. Küll aga ei tohiks Hurdal midagi tõestada olla Tammeka vendadele, sest ta oli Tartu Jalgpalli Koolis algselt ja juba 1999 aastast Lelles.

boobek
05.10.05, 22:45
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas sosku

Algselt postitas luutik

Norbert on jah sel hooajal mänginud Tammeka duubli eest. Kunagi mängis ka Merkuuris , kui too veel esiliigas siples.
Martin on sündinud tartus jah, aga vendlusest Norbertiga ei tea ma miskit. Aga noh on ka kummalisemaid sugulusi välja tulnud. Küll aga ei tohiks Hurdal midagi tõestada olla Tammeka vendadele, sest ta oli Tartu Jalgpalli Koolis algselt ja juba 1999 aastast Lelles.

Norbert ja Martin on vennad. Norbert on vist aasta vanem..täpselt ei mäleta. Norbertil oli umbes 4 aastat tagasi jalaluu murd, mille tõttu ta vist poolteist aastat mingid raudlatid jalas kruvidega kinni, ringi käis. Loomulikult polnud võimalik jalgpalli mängida ja seetõttu ongi Martin kaugemal kui vanem vend.

luutik
05.10.05, 23:12
Noh, Hurtide teemaga olen nüüd paremini kursis.:õnnelik: Hea, et vale arvamuse teele saatsin, selgus tõde.

Erko
09.10.05, 21:00
Kaks kodumängu on Tulevikul jäänud veel. Viljandlased ajage ennast lõpuks välja ja tulge Tulevikule kaasa elada, et mehed saaksid esesekindlamalt talvevahaajale minna.

siim089
10.10.05, 00:19
Kas on kellegil/kusagil mingeid videokaadreid/pilte ja muud sellist Tulevikust 90-ndate keskpaigast/lõpust. Eriti huvitaks mõni Tuleviku mäng, sest neid olevat olnud TVs

Erko
11.10.05, 10:30
Algselt postitas siim089

Kas on kellegil/kusagil mingeid videokaadreid/pilte ja muud sellist Tulevikust 90-ndate keskpaigast/lõpust. Eriti huvitaks mõni Tuleviku mäng, sest neid olevat olnud TVs

Üritasin netist midagi otsida, aga tulemust kahjuks ei saanud. Suht raske on sellist asja vist leida ka. Kui mõnel inimesel juhtub olemas, siis iseasi kas ta tahab ja viitsib seda jagada ka.

sosku
11.10.05, 16:31
Algselt postitas siim089
Kui sellist asja tõesti kunagi näidati, siis leiab arhiivimaterjali ainult ETV arhiivist. Meenus, et näiteks ka raudtee foorumis tunti huvi raudtee teemalise filmikraami saamise kohta. Teenuse hind pidi ETV-l olema 350.-/tund (VHS kassetil).

og
11.10.05, 17:03
Algselt postitas sosku

Algselt postitas siim089
Kui sellist asja tõesti kunagi näidati, siis leiab arhiivimaterjali ainult ETV arhiivist. Meenus, et näiteks ka raudtee foorumis tunti huvi raudtee teemalise filmikraami saamise kohta. Teenuse hind pidi ETV-l olema 350.-/tund (VHS kassetil).

ETV näitas vist Tuleviku 1999. aasta UEFA Cupi esimese kvalifikatsiooniringi mängu Club Bruggega.
Millalgi 90ndatel näitas teles veel mõningaid kohalike meistrivõistluste mänge. Ei mäleta ainult, kas ETVs või TV3s ja kas Tulevik pildile pääses.

siim089
11.10.05, 23:58
Algselt postitas insect

Kaks kodumängu on Tulevikul jäänud veel. Viljandlased ajage ennast lõpuks välja ja tulge Tulevikule kaasa elada, et mehed saaksid esesekindlamalt talvevahaajale minna.
Sama võib ju FC Elva poiste toetuseks ka teha ;)

Erko
12.10.05, 00:06
Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

Sama võib ju FC Elva poiste toetuseks ka teha ;)

No see pole ka paha mõte.

muhv33
12.10.05, 09:25
Algselt postitas og

Algselt postitas sosku

Algselt postitas siim089

ETV näitas vist Tuleviku 1999. aasta UEFA Cupi esimese kvalifikatsiooniringi mängu Club Bruggega.
Millalgi 90ndatel näitas teles veel mõningaid kohalike meistrivõistluste mänge. Ei mäleta ainult, kas ETVs või TV3s ja kas Tulevik pildile pääses.

ETV-s näidati mängu TULEVIK-Narva Trans,mis mängiti Viljandis,aga täpset aega ei mäleta...

kaitz
14.10.05, 15:55
Nii-siis pühap kõik Viljandi Tuleviku fännid Valka võtame pidulikult võidu vastu:kaval:

siim089
14.10.05, 16:06
Algselt postitas kaitz

Nii-siis pühap kõik Viljandi Tuleviku fännid Valka võtame pidulikult võidu vastu:kaval: sama proovib ka teha JK Tuleviku naiskond Kehtnas ! :) “ma eelistan seda

salmer
14.10.05, 17:01
Algselt postitas siim089

Algselt postitas kaitz

Nii-siis pühap kõik Viljandi Tuleviku fännid Valka võtame pidulikult võidu vastu:kaval: sama proovib ka teha JK Tuleviku naiskond Kehtnas ! :) “ma eelistan seda

mees, sa kandideerid aasta nalja tiitlile:eiei:

siim089
16.10.05, 17:54
Nagu traditsiooniliselt on hooaja lõpus saadud ilusti mäng käima ja tulemused tulevad :)

budu
16.10.05, 18:00
et viljandi 5-1 vöidab seda vist ei uskunud ka vist viljandi mängijad ka

salmer
16.10.05, 22:06
Algselt postitas budulojus

naq labidaga p2he saanud.... hea...;)

hooaja l6pp l2heb p6nevaks

kaitz
17.10.05, 13:09

Võit oleks pidand veelgi suurem olema,sest Valga oli ikka väga sitt,auväravat ei olnud isegi ära teeninud ,mis puutub Tuleviku siis 1poolaeg kah ikka väga loid,aa teine tunduvalt parem,lükati pall kiiremini käima ääred tõusid üles poole ja Valga oligi hädas,pühap Flora kah vaja mättasse lüüa:D

jorss
17.10.05, 13:12
pühapäevase komistamise saaks veel andeks, aga 9. novembril tuleb küll ära teha. :D

salmer
17.10.05, 16:12
Algselt postitas jorss

pühapäevase komistamise saaks veel andeks, aga 9. novembril tuleb küll ära teha. :D

florakad kas l2hevad sinikates ja kaotusega koju, v ei l2he yldse:D

tulevik teeb nad maatasa :lahe:

muhv33
17.10.05, 16:41
Algselt postitas kaitz

Võit oleks pidand veelgi suurem olema,sest Valga oli ikka väga sitt,auväravat ei olnud isegi ära teeninud ,mis puutub Tuleviku siis 1poolaeg kah ikka väga loid,aa teine tunduvalt parem,lükati pall kiiremini käima ääred tõusid üles poole ja Valga oligi hädas,pühap Flora kah vaja mättasse lüüa:D

Kohe hea lugeda \"asjatundja\" kommentaari!!!:D

sosku
17.10.05, 16:51
Kaitz teeb edusamme. Juba suudab kirjutada pikemaid lauseid kui 2-3 sõna. :D

salmer
17.10.05, 18:57
Algselt postitas sosku

Kaitz teeb edusamme. Juba suudab kirjutada pikemaid lauseid kui 2-3 sõna. :D

ka kaitz on arenema hakanud :D

siim089
21.10.05, 08:34
http://www.sakala.ajaleht.ee/211005/esileht/sport/5018214.php
Järjekordselt hea lugu Jamesilt :õlu:

plekkpurk
23.10.05, 17:01
tulevik-flora 3-2

Homie
23.10.05, 17:10
Algselt postitas salmer

Algselt postitas jorss

florakad kas l2hevad sinikates ja kaotusega koju, v ei l2he yldse:D

tulevik teeb nad maatasa :lahe:
Õigesti ennustasid:õnnelik:

siim089
23.10.05, 18:09
TULEVIK:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

budu
23.10.05, 18:20
palju önne tulevikule.tänu neile siis flora jääb medalita.keegi mängu ka nägi?

Erko
23.10.05, 18:22
Oi see mäng oli nüüd ikka väga hea. Oli mida vaadata. Mängus oli nii väravaid, kaarte kui ka muud. Kuigi Flora surus suht palju, ei suutnud nad siiski seda mängu võita. Tegelikult oleks võinud skoor suurem isegi olla, sest jäeti palju olukordi löömata. Tuleviku enamik olukordi sündis selles, et Flora kaitseliin oli suht kõrgele tõusnud ja Viljandi ründajad said suht palju palle jooksu peale ja siis mõned löödi ära ka. Üks naljakas olukord oli see kui Ahjupera ja Reim koos palli pärast jooksid:D Suurusevahe oli ikka võimas. Viikmäe ei saanud isegi Tulevikuga mängides millegiga hakkama ja mis koht tal siis veel koondises olema peaks? Eriti naljakas oli vaadata seda, kuidas publiku poolsel äärel olid loigud maas ja mitmeid kordi pall sinna lihtsalt seisma jäi. Sinna jäi ka üks hea Tuleviku võimalus, kui oli vist Ahjupera, kes oleks väravavahiga saanud järjekordselt minna üks ühele, aga pall jäi lompidesse. Tulevik võitles ja sai võidu kätte. Nüüd piisab siis Merkuuriga viigist, et 5. koht Viljandi päralt oleks. Poleks Tulevik Flora perse all, siis oleks neil ka kohta esikolmikus. :viha:
Aga hea mäng oli:lahe: Üks kodumäng siis veel ees. Loodame sealt ka võitu.;)

Corinthian
23.10.05, 18:41
Palju õnne Tulevikule :), siit on Florale sirgumas üks tõeliselt hea peatreener ;)

nii
23.10.05, 19:05
ütleks siiski nii,et kui tulevik poleks flora all,siis vaevalt ta nii körgel oleks.ühtlasi loodan,et löpevad nüüd jutud flora süsteemi klubide kokkuleppemängudest-targad inimesed teadsid juba enne,et see on absurd:)

Erko
23.10.05, 19:08
Algselt postitas nii

ütleks siiski nii,et kui tulevik poleks flora all,siis vaevalt ta nii körgel oleks.ühtlasi loodan,et löpevad nüüd jutud flora süsteemi klubide kokkuleppemängudest-targad inimesed teadsid juba enne,et see on absurd:)

Olen siiski jultunud ja vaidleks sellele vastu. Võib-olla mingi aeg aitas Flora Tulevikule jalad alla saada, aga nüüd suudaks küll juba Tulevik üksi hakkama saada.

luutik
23.10.05, 22:21
Algselt postitas insect

Algselt postitas nii

Olen siiski jultunud ja vaidleks sellele vastu. Võib-olla mingi aeg aitas Flora Tulevikule jalad alla saada, aga nüüd suudaks küll juba Tulevik üksi hakkama saada.
Mismoodi see Tulevik üksi hakkama saaks? Küllap varsti hakkavad praegused FC Elva poisid hakkama saama, aga hetkel pole neil midagi kelkida. Võtame tallinlased välja. Mis järgi jääb?

Erko
23.10.05, 23:08
Algselt postitas luutik

Algselt postitas insect

Algselt postitas nii

Mismoodi see Tulevik üksi hakkama saaks? Küllap varsti hakkavad praegused FC Elva poisid hakkama saama, aga hetkel pole neil midagi kelkida. Võtame tallinlased välja. Mis järgi jääb?

Aga annaks siis viljandlased ka tagasi?

plekkpurk
24.10.05, 01:34
arvad, et viljandlased tahaksid tagasi? selleks peab neile midagi pakkuma vb:) paku :)

muhv33
24.10.05, 10:27
Algselt postitas insect

Mida pead silmas \"üksi hakkama saamise all\"?Äkki selgitad pisut?
Arvan,et noortetööga ning esiliigas osalemisega tullakse \"iseseisvalt\" toime küll,sest seda on juba tänavune hooaeg tõestanud!Aga meistriliigas?Vaevalt!Et miks?No ei jagu lihtsalt tasemel mängijaid(kohalikke!),aga mujalt \"sisseostmiseks\" puuduvad rahalised vahendid!Meistriliiga meeskonna ülalpidamine ei ole odav lõbu,seega ainult tahtmisest ei piisa-asja paneb paika raha...

Erko
24.10.05, 18:00
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas insect

Mida pead silmas \"üksi hakkama saamise all\"?Äkki selgitad pisut?
Arvan,et noortetööga ning esiliigas osalemisega tullakse \"iseseisvalt\" toime küll,sest seda on juba tänavune hooaeg tõestanud!Aga meistriliigas?Vaevalt!Et miks?No ei jagu lihtsalt tasemel mängijaid(kohalikke!),aga mujalt \"sisseostmiseks\" puuduvad rahalised vahendid!Meistriliiga meeskonna ülalpidamine ei ole odav lõbu,seega ainult tahtmisest ei piisa-asja paneb paika raha...

No nagu mina aru olen saanud juhendab Tuleviku Pohlaku monarhia, aga jah, et pole kohalike mängijaid. Tölpus on näiteks Floras ja muidugi on ju ka Klavan viljandist pärit ja mängijaid jätkuks. Nojah eks siis näeb kui Nüüd sellest noortesüsteemist asja saab ja sealt mängijaid saab, kas siis saab klubil olema edukam. Asi mille pärast selline tegevus häirib on see, et Tulevik on juba päris pika ajalooga 1912 on loodud juba ja Flora, Levadia ja muud sellised on ju mingi 90.ndatel loodud.

Tegelikult üks küsimus veel siia teemasse.
Kas see asi veel toimib?:
http://www.soccernet.ee/news.php?id=3791

siim089
24.10.05, 23:11
Algselt postitas insect

Hmm, ei toimi ja pole õieti kunagi toiminud !
Miks ? Selle kohta ma kahjuks hetkel täpsemalt ei oska öelda, kuna polegi uurinud tagamaid asjal aga ehk see lihtne, lihtsalt ei saadud rahvast äkki kokku, aga ma uurin endiselt Tuleviku fännilt(praegune Levadia Ultra) :)

Erko
24.10.05, 23:46
Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

Miks ? Selle kohta ma kahjuks hetkel täpsemalt ei oska öelda, kuna polegi uurinud tagamaid asjal aga ehk see lihtne, lihtsalt ei saadud rahvast äkki kokku, aga ma uurin endiselt Tuleviku fännilt(praegune Levadia Ultra) :)

Tegelikult kui asi korralikult läbi plaanida saaks ikka asja. Oleks 50-100 liiget oleks juba asigi ja sealt saaks edasi arendada. Muidugi võiks fänninänni ka kusagil müügil olla. Alustada võiks kasi või pastakatest ja lipukestest, nendesse investeerimine ei võtaks ju palju raha ja alustuseks sobiks.

siim089
25.10.05, 00:09
Algselt postitas insect

Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

Tegelikult kui asi korralikult läbi plaanida saaks ikka asja. Oleks 50-100 liiget oleks juba asigi ja sealt saaks edasi arendada. Muidugi võiks fänninänni ka kusagil müügil olla. Alustada võiks kasi või pastakatest ja lipukestest, nendesse investeerimine ei võtaks ju palju raha ja alustuseks sobiks.
Jah,pean tõdema, kõik eelnimetatud on väga hea, aga kuna klubil ei ole võimalusi siis peab tulema initsiatiiv RAHVA miks mitte ka siis Sinu või siis kellegi teise poolt :)

ja see rahvaarvu number on kahjuks eesti mastaabis ülikahtlane, hea kui saaks 5-10 inimestki kokku

Silver
25.10.05, 00:27
Seni kuni Viljandi Tulevik on Flora süsteemis ei usu mina, et midagi tõsisemat annaks korraldada. Peamine põhjus on ikka see, et mängijad on enamus Tallinnast ning aasta-aastalt vahetub koosseis vastavalt emaklubi Flora soovile. Samas võimalik variant areneda on FC Elva näol, kes resideerub Viljandis. Ent sellegipoolest usun, et osad täkumad tiritakse ka sealt Tallinna ning tõstetakse kuhugi teise Flora süsteemi meeskonda. Aga mine sa tea..;)

siim089
25.10.05, 00:29
Algselt postitas Silver

Seni kuni Viljandi Tulevik on Flora süsteemis ei usu mina, et midagi tõsisemat annaks korraldada. Peamine põhjus on ikka see, et mängijad on enamus Tallinnast ning aasta-aastalt vahetub koosseis vastavalt emaklubi Flora soovile. Samas võimalik variant areneda on FC Elva näol, kes resideerub Viljandis. Ent sellegipoolest usun, et osad täkumad tiritakse ka sealt Tallinna ning tõstetakse kuhugi teise Flora süsteemi meeskonda. Aga mine sa tea..;)
korraldada annab alati ja kõike, asi jääb tahtmise ja rahvahuvi taha :)

Erko
25.10.05, 00:34
Algselt postitas siim089

Jah,pean tõdema, kõik eelnimetatud on väga hea, aga kuna klubil ei ole võimalusi siis peab tulema initsiatiiv RAHVA miks mitte ka siis Sinu või siis kellegi teise poolt :)

ja see rahvaarvu number on kahjuks eesti mastaabis ülikahtlane, hea kui saaks 5-10 inimestki kokku

Tegelikult järgmisest hooajast võiks näiteks sellise asja teha, et kellel tahtmist on tuleb enne mängu mõnda pubisse. Soovitaks liverpooli :P Sealt võtaks mõne õlle või midagi muud vastavalt maitsele ja sealt siis liiguks koos edasi mängule. Sellel on see hea eelis, et selleks ei pea mingi suur arv inimesi olema. Alustada võib kolmekesi ja sealt järjest edasi võtta. Kui selline asigi toimiks siis oleks juba mingi põhi all ja sealt saaks asju edasi viia.

Algselt postitas Silver

Tegelikult see ongi nõiaring. Mängiks Tulevik paremini siis pandaks ka siia rohkem raha, aga kuidas sa mängid, kui kõik head mängijad ära võetakse.

siim089
25.10.05, 00:40
Algselt postitas insect

Tegelikult järgmisest hooajast võiks näiteks sellise asja teha, et kellel tahtmist on tuleb enne mängu mõnda pubisse. Soovitaks liverpooli :P Sealt võtaks mõne õlle või midagi muud vastavalt maitsele ja sealt siis liiguks koos edasi mängule. Sellel on see hea eelis, et selleks ei pea mingi suur arv inimesi olema. Alustada võib kolmekesi ja sealt järjest edasi võtta. Kui selline asigi toimiks siis oleks juba mingi põhi all ja sealt saaks asju edasi viia.

jälle üks väga HEA IDEE , aga jah järgmise hooajaga ongi ju kõik veel lahtine :(
eitea kus hakatakse mängima staadioni remondi ajal ja kunas kunstmuru saab valmis TÄPSELT jne

Erko
25.10.05, 01:04
Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

jälle üks väga HEA IDEE , aga jah järgmise hooajaga ongi ju kõik veel lahtine :(
eitea kus hakatakse mängima staadioni remondi ajal ja kunas kunstmuru saab valmis TÄPSELT jne

Õige jah, järgmine aasta PEAKS HAKKAMA staadioni ehitus ja kunstmuru peaks ka uus tulema. Aga noh mine tea mis sellest saab. Muidugi kui tuleks uus staadion oleks asju veel lihtsam korraldada, sest inimesed tuleksid parema meelega mänge vaatama, kui on mugav koht, kus vaadata. Muidu kui ideede nimetamiseks läks siis tooks veel ühe välja. Päris tihti on nii, et kui mängudel käia on kõht tühi või janu või midagi sellist. Paar aastat tagasi mäletan, et noorte kergejõustiku võistlustel oli see Isu toa järelhaagis vms ja sealt sai siis ennast tankida. Ei teeks paha kui selline asi Tuleviku kodumängudel ka oleks.

luutik
25.10.05, 01:33
Kas FC Elva kavatseb järgmisel aastal ka laiemale üldsusele oma tegelikku asukohta varjata või reedab nimevahetusega, et tegelt Viljandi poistega tegu?

Erko
25.10.05, 01:38
Algselt postitas luutik

Kas FC Elva kavatseb järgmisel aastal ka laiemale üldsusele oma tegelikku asukohta varjata või reedab nimevahetusega, et tegelt Viljandi poistega tegu?

Ei oska öelda, aga võiks ju olla Tulevik II vms

siim0089
25.10.05, 10:48
Algselt postitas insect

Algselt postitas luutik

kõigeks läheb vaja raha

muhv33
25.10.05, 12:52
Algselt postitas luutik

Pole välistatud....:D

Kebab
25.10.05, 13:03
Algselt postitas siim0089

Algselt postitas insect

Algselt postitas luutik

kõigeks läheb vaja raha

Kas Viljandil pole raha isegi duubelvõistkonna jaoks?

siim089
25.10.05, 13:56
Algselt postitas Kebab

Algselt postitas siim0089

Algselt postitas insect

Algselt postitas luutik

kõigeks läheb vaja raha

Kas Viljandil pole raha isegi duubelvõistkonna jaoks?
kallis inimene siin on mitu asja, miks ei ole Elva Tuleviku duubel
1)Elva tegutseb Viljandis, Tulevik aga Tallinnas, suhteliselt raskeks läheb nende koostöö
2)Nimevahetus maksab ja hetkel on juba sellist juttu kuulda, et tulebki äkki uue nimega sats esiliigasse

Kebab
25.10.05, 14:54
1)Elva tegutseb Viljandis, Tulevik aga Tallinnas, suhteliselt raskeks läheb nende koostöö

Müncheni Bayern tegutseb Berliinis, Hertha aga Bremenis. Kuda need asjad nii sassi on läinud? Ime kah kui mõnedel meeskondadel fännid praktiliselt puuduvad. Seda võib naljaga pooleks isegi isiksuse kahestumiseks e. skisofreeniaks nimetada. Loodan, et mõni Viljandi meeskond endale järgmiseks aastaks Haapsalu Lennuk nimeks ei võtaks. Kuigi kõike vist võib oodata. Nojah meeskonna bossud on ju Tallinnas. Neil suva. Arvan, et te ise kah sellise asjade käigu üle rõõmsad pole, kuid kui väga palju nõudma hakkate, kaotatakse üldse meeskond ära ja taasavatakse juba tõepoolest Haapsalus. Vahet ju pole? Või ikkagi on?

Kebab
25.10.05, 14:58
Kui Tartu Tammeka tegelikult Tallinnas resideeruks, ei suudaks mina küll kuidagi Tammeka poolehoidja olla. Ta poleks oma. Mängigu seal kasvõi terve eesti koondis.

Oll
25.10.05, 16:41
Algselt postitas Kebab

Müncheni Bayern tegutseb Berliinis, Hertha aga Bremenis. Kuda need asjad nii sassi on läinud? Ime kah kui mõnedel meeskondadel fännid praktiliselt puuduvad. Seda võib naljaga pooleks isegi isiksuse kahestumiseks e. skisofreeniaks nimetada. Loodan, et mõni Viljandi meeskond endale järgmiseks aastaks Haapsalu Lennuk nimeks ei võtaks. Kuigi kõike vist võib oodata. Nojah meeskonna bossud on ju Tallinnas. Neil suva. Arvan, et te ise kah sellise asjade käigu üle rõõmsad pole, kuid kui väga palju nõudma hakkate, kaotatakse üldse meeskond ära ja taasavatakse juba tõepoolest Haapsalus. Vahet ju pole? Või ikkagi on?

Pilves oled?

Kebab
25.10.05, 16:46
Algselt postitas Oll

Pilves oled?

Ise oled?

Oll
25.10.05, 16:52
Haapsalu Lennuk...:naer3:

luutik
25.10.05, 21:40
Lihtsalt FC Elvast võiks saada FC Viljandi ja kogu lugu. Rohkem raha polegi vaja raisata. Kui raha üle jääb, siis andke preemiaks mulle, ratsettepaneku eest nimetada tegelik Viljandi võistkond ümber Viljandi võistkonnaks ka nimeliselt. :D

Erko
25.10.05, 23:07
Lõpuks võib siis öelda, et ainult unistada võib sellest, et saab olema omaette asjaajamine, kui esindusvõistkonnaks on Viljandi Tulevik ja Duubel oleks Elva uue nimega Tulevik II. Üks asi veel: See aasta olgu staadion olla:D Täna kunstmurult mängimas tulles raekojast mööda oli näha mingi linnategelaste koosolemist ja just olid nad suitsupausil rõdul ja suur tahtmine oli Vahtrale öelda, et kurat ehita staadion valmis ja topi oma roosid ma ei tea kuhu. Nüüd saab siis Aru võimule, eks näeb kuidas siis staadioniehitus liikuma hakkab.

siim089
26.10.05, 00:48
Algselt postitas insect

Lõpuks võib siis öelda, et ainult unistada võib sellest, et saab olema omaette asjaajamine, kui esindusvõistkonnaks on Viljandi Tulevik ja Duubel oleks Elva uue nimega Tulevik II. Üks asi veel: See aasta olgu staadion olla:D Täna kunstmurult mängimas tulles raekojast mööda oli näha mingi linnategelaste koosolemist ja just olid nad suitsupausil rõdul ja suur tahtmine oli Vahtrale öelda, et kurat ehita staadion valmis ja topi oma roosid ma ei tea kuhu. Nüüd saab siis Aru võimule, eks näeb kuidas siis staadioniehitus liikuma hakkab.
no ma usun, (loodan), et nüüd midagi enam ei takista seda :õnnelik:
igastahes kui tuleb jälle midagi ette jälle, siis ma kritiseerin LV-sust avalikult kusagil ajalehes ja KÕVASTI !

Erko
26.10.05, 01:12
Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

no ma usun, (loodan), et nüüd midagi enam ei takista seda :õnnelik:
igastahes kui tuleb jälle midagi ette jälle, siis ma kritiseerin LV-sust avalikult kusagil ajalehes ja KÕVASTI !

Siis võiks raekoja ees midagi korraldada ka:D Õpetajad ju kunagi korraldasid ja see oleks päris hea. Loodame siiski, et nad siiski viivad oma lubadused see aasta täide.

vaikiv mees
26.10.05, 17:07
Algselt postitas Oll

Algselt postitas Kebab

Pilves oled?

ma loodan, oll, et sa said aru, et tegu on irooniaga, pole vaja seda eraldi allkirjas kilbile tõsta, Bayern pole Berliini kolinud,
küll on aga justnimelt Eestis meeskondi, kes elavad, treenivad ning mängivad oma varakevadised ja hilissügisesed mängud Tln-s, aga kannavad miskil põhjusel mingi suvalise linna nime,
kuigi meiliaadress ütleb konkreetselt- tulevik@fcflora.ee

ahsoo, näe duubel on sel hooajal tõesti lelle sk, kunagi oli ka elva,
vahepeal oli tarvastu kuressaarele duubliks

t6eline klassika. Kas sa ei arva nii, vaikiv mees?
p2riselt mitte,
aga sain aru, et vihje suvaliselt valitud Haapsalu suunal tuli sulle arusaadavalt veidi isiklikult,
kusjuures ma ei imestaks, kui Tuleviku Vlj-st 2ra viia 2hvardanud Pohlak selle kuskil mujal uuesti avaks, kasv6i Haapsalus,
ja loomulikult ei saa liita omavahel Tervist ja Vaprust, kellest esimene pole muud kui lihtsalt Flora duubel (mis v6ib samuti eksisteerida sama edukalt kuskil mujal)

Oll
27.10.05, 00:17
Algselt postitas vaikiv mees

Algselt postitas Oll

Algselt postitas Kebab

Pilves oled?

ma loodan, oll, et sa said aru, et tegu on irooniaga, pole vaja seda eraldi allkirjas kilbile tõsta, Bayern pole Berliini kolinud,
küll on aga justnimelt Eestis meeskondi, kes elavad, treenivad ning mängivad oma varakevadised ja hilissügisesed mängud Tln-s, aga kannavad miskil põhjusel mingi suvalise linna nime,
kuigi meiliaadress ütleb konkreetselt- tulevik@fcflora.ee

ahsoo, näe duubel on sel hooajal tõesti lelle sk, kunagi oli ka elva,
vahepeal oli tarvastu kuressaarele duubliks

Sinu rahustuseks saan t6deda- m6istsin Kebabi irooniayritust.
Olen ka teadlik kunstlikust vutigeograafia laiendamisest Eestis.

Kuid r22kida \"isiksuse kahestumisest e. skisofreeniast\" no see on juba lihtsalt naljakas. Lisada sinna Haapsalu lennuki; meeskonna pahad \"bossud\", kellel k6igest suva; v2ited,
et kui keegi midagi \"väga palju nõudma hakkab\" kaotatakse meeskonnad 2ra ja \"taasavatakse juba tõepoolest Haapsalus\"...millised s6nad, millised m6tted!!!

Yhes6naga t6eline klassika. Kas sa ei arva nii, vaikiv mees?

Aastapost igatahes!

P.S. Allkirja muudan 2ra kuigi on kahju, et paljud sellisest p2rlist ilma j22vad.

sosku
27.10.05, 08:21
Algselt postitas Kebab
Kusjuures see polnud üldsegi Viljandi meeskonda halvustav komm. Mulle Tulevik meeldib ja tekitab mõtteid kas Tulevik ikka on viljandlastele oma meeskond. Võibolla just selle tõttu käis näiteks hooaja esimest mängu Viljandis vaatamas 25 inimest ja 3 vooru ajal Tammeka mängul 900 inimest.
See 25 oli sellepärast, et Viljandis pole korraliku kunstmuru ja \"talveliiga\" mängud peeti Pärnus.

Erko
27.10.05, 13:45
Algselt postitas sosku

Algselt postitas Kebab
Kusjuures see polnud üldsegi Viljandi meeskonda halvustav komm. Mulle Tulevik meeldib ja tekitab mõtteid kas Tulevik ikka on viljandlastele oma meeskond. Võibolla just selle tõttu käis näiteks hooaja esimest mängu Viljandis vaatamas 25 inimest ja 3 vooru ajal Tammeka mängul 900 inimest.
See 25 oli sellepärast, et Viljandis pole korraliku kunstmuru ja \"talveliiga\" mängud peeti Pärnus.

Järgmisel kevadel peab ka Tulevik oma hooaega mujal alustama, aga kahe aasta pärast peaks meil siis juba uus kunstmuru olema. Aga eks näis siis:doh:

salmer
27.10.05, 14:36
Algselt postitas insect

Algselt postitas sosku

Algselt postitas Kebab

Järgmisel kevadel peab ka Tulevik oma hooaega mujal alustama, aga kahe aasta pärast peaks meil siis juba uus kunstmuru olema. Aga eks näis siis:doh:

viimase infi kohaselt alustatakse ehitusega kevadel... eks aeg n2itab, mis vahepeal veel v2lja m6eldakse...

muhv33
27.10.05, 14:46
Algselt postitas insect

Algselt postitas sosku

Algselt postitas Kebab

Viimaste LV lubaduste põhjal peab kunstmuruväljak valmima 2006 maikuus,seejärel läheb remonti staadion...

Oll
27.10.05, 18:53
Kahju, et Tulevikul pole olnud vahendeid pika m2nguvormi soetamiseks.

mazz
27.10.05, 21:22
Ma arvan, et see võib olla ka mängijate eelistuses kinni. Külm ja märg küll, aga lühikeses dressis on end üldjuhul ikkagi kergem liigutada. Ka Tammeka pelas eile lühikeses dressis näiteks.

muhv33
28.10.05, 09:28
Algselt postitas Oll

Tundub,et sa ei ole h/a algul vist mänge päris hoolikalt jälginud...:D

Oll
30.10.05, 00:19
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas Oll

Tundub,et sa ei ole h/a algul vist mänge päris hoolikalt jälginud...:D

Pigem nagu hyppasin j2reldustesse.
Lihtsalt ei mahtunud p2he, et sellise ilmaga eelistab keegi vutti m2ngida lyhikestes pykstes ja s2rgis.
V2ljas 0 kraadi ja lumesadu + tugev tuul
TVMK mehed olid ilusasti sisse pakitud ja nuuskisid ahnelt nuuskpiiritust.

budu
30.10.05, 01:56
ja sellest ka see vöit
aga kas keegi oskab öelda kui hull on hurdi vigastus

siim089
30.10.05, 12:03
TULEVIK SIND SURMANI :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

siim089
30.10.05, 12:03

ja sellest ka see vöit
aga kas keegi oskab öelda kui hull on hurdi vigastus
see hooaeg enam kindlalt ei mängi, mingi rebend kild katki vms

siim089
30.10.05, 12:08
Algselt postitas og

.
Ja see oli isegi olemas, Kaitz poisil aga jah.......:kop:

p3p3
30.10.05, 12:39
Martil Hurdal on jalg kipsis ... kõõlusest tuli vist kild ära kui õieti mäletan

kaups
30.10.05, 17:14
Tere tulemast Kuressaarde 6.novembril. Meil pole taganeda enam kuhugi! :kaval:

Jansu
30.10.05, 17:26
Algselt postitas Jansu

Algselt postitas siim089

Antud tekst pärineb Tuleviku mitteametliku (tele2 oma) külalisteraamatust

Nii...nagu te kõik kindlasti ammusest ajast mäletate, oli kunagi plaanis Tulevikule sallid teha. Selleks tehti isegi salli kavand valmis. Asjaga lubas tegeleda kõigile kindlasti teada tuntud Rootsi Kunn. Sellest lubadusest on aga varsti möödas pea poolteist aastat,kui mitte rohkem, aga salle pole ikka veel. Olen üritanud temaga ühendust saada, kuid ta pole vastanud ei kirjadele ega ka sms-ile...ei oska midagi arvata ka enam... nii et kahjuks tundub, et asi jääbki soiku. Loomulikult oleks võimalik midagi ise ette võtta, kui saaks vähemalt salli kavandigi tagasi....
Ehk oskab äkki hr. Rootsi Kunn öelda kas ta saaks kavandeid anda (muidugi kui tal on need ) :D

Oskab siis härra öelda, kas sallid tulevad ja kui ei, siis kas saaks äkki kavandi tagasi??? :deemon:

väga väga väga vana teema, aga siiski tahtsin selle siia ka kirja panna, et salle vist siis ikkagi EI tule, kuna \"härra\" Rootsi Kunni tehtud ettepanek selle nimel kellegi voodist läbi käia, ei sobi kohe teps mitte.

Ja Sirle, oma kavandit sa ka tagasi ei saa, sest see olevat kuhugi ära kadunud. Enne viimast korda Rootsi Kunniga rääkimist väitis ta, et leidis selle üles ja lubas paari päeva pärast ühendust võtta. aga ei miskit...

nii et fännitaride poolt tehtud algatus jääb sinnapaika. ehk võtab keegi meessoost isik selle enda peale?

Kõik.

plekkpurk
30.10.05, 18:45
tulevik võitis merkuuri 5-1 :) ilus lõpp kusjuures;)

Kebab
30.10.05, 18:53
Tulevik hooaja lõpus eriti hoogu läinud. Tublid! Paistab, et pärast Rodion Aleksejevi eemaldamist 56 minutil kukkus Merkuuri mäng täitsa kokku.

siim089
30.10.05, 19:26
Algselt postitas Kebab

Tulevik hooaja lõpus eriti hoogu läinud. Tublid! Paistab, et pärast Rodion Aleksejevi eemaldamist 56 minutil kukkus Merkuuri mäng täitsa kokku.
Hea lause oli publikust Merkuuri vastu \"Viljandis on 2 kasiinot :D üks on tartu tn ja teine vabaduse platsil:P\"#

salmer
30.10.05, 19:41
Algselt postitas siim089

Algselt postitas Kebab

Hea lause oli publikust Merkuuri vastu \"Viljandis on 2 kasiinot :D üks on tartu tn ja teine vabaduse platsil:P\"#

m2ng l2ks palju vabamaks... tuleviku k2es oli t2ielikult initsiatiiv...rynnati julgelt
merkuur ilmselt andis alla, sest palk on niikuinii l2inud ja mille kuradi nimel sa seal ikka rabeled:D
ja viljandis on 3 kasiinot... kaks tartu t2naval ja yks vabaduse juures:P

k6ige t2htsam on aga see, et mehed j2id m2nguga rahule, treener j2i rahule ja publik j2i rahule;)

Rein
30.10.05, 19:43
Algselt postitas siim089

Algselt postitas Kebab

Tartu tänaval peaks kaks kasiinot olema.Vähemalt vanasti oli.Ühel nimeks Play-In ja teisel Grand Prix.

arvaja
30.10.05, 20:45
Olge nüüd nii head ja kaoatge kurele meelega:P
äitäh

siim089
30.10.05, 22:42
Algselt postitas arvaja

äitäh
ise ka usud :D
ei publik oli täna väga hea, eriti hea :D

kopajuht
31.10.05, 18:04
kui nüüd tulevik kuressaaret 3 või enama väravaga võidab siis ei jääks väravate vahe ka miinusesse

arvaja
31.10.05, 19:02
Algselt postitas siim089

Algselt postitas arvaja

äitäh
ise ka usud :D
ei publik oli täna väga hea, eriti hea :D

usku ei tohi kunagi kaotada.

Erko
03.11.05, 10:41
Avastasin mingi imeliku asja. Igavusest võrdlesin kahte Tuleviku kodumängu kava.
Esimeseks oli kava Floraga ja teiseks Merkuuriga. Vaatasin sealt siis, kes palju mänge vahepeal juurde saanud on ja väravaid. Järsku avastasin sellise asja, et üks värava oli kaduma läinud. Flora kavas, mis toimus varem oli kirjutatud Mati Lemberile 27 mängu ja 2 väravat ja Merkuuri kavas oli 29 mängu ja 1 värav. Küsimus suurele ringile: Kuhu kadus üks värav?

muhv33
03.11.05, 12:47
Algselt postitas insect

Avastasin mingi imeliku asja. Igavusest võrdlesin kahte Tuleviku kodumängu kava.
Esimeseks oli kava Floraga ja teiseks Merkuuriga. Vaatasin sealt siis, kes palju mänge vahepeal juurde saanud on ja väravaid. Järsku avastasin sellise asja, et üks värava oli kaduma läinud. Flora kavas, mis toimus varem oli kirjutatud Mati Lemberile 27 mängu ja 2 väravat ja Merkuuri kavas oli 29 mängu ja 1 värav. Küsimus suurele ringile: Kuhu kadus üks värav?

küsi siimu käest,tema vist tegeles viimaste kavadega!

Erko
03.11.05, 13:26
No vaatame mis ta räägib, kui näeb seda.

siim089
03.11.05, 21:05
Algselt postitas insect

Oijah pean tunnistama kuna viimane kava oli tehtud suure kiiruga (öösel enne tähtaega) siis jah juhtus mitu apsakat sinna
MINU VABANDUSED !

Erko
03.11.05, 21:29
Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

Oijah pean tunnistama kuna viimane kava oli tehtud suure kiiruga (öösel enne tähtaega) siis jah juhtus mitu apsakat sinna
MINU VABANDUSED !

Ei ole hullu:) Muidu need kavad on nüüd ka parem kui enne!- sisukamad.

siim089
03.11.05, 21:45
Algselt postitas insect

Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

MINU VABANDUSED !

Ei ole hullu:) Muidu need kavad on nüüd ka parem kui enne!- sisukamad.Proovime järgmiseks hooajaks teha kavad veel paremaks :)
Täpsemalt veel ei tea täpselt kuidas
EDIT : Järgmine hooaeg ma proovin veel millegiga huvitavamaks teha Viljandis jalgpallimänge, millega seda veel täpselt ei tea/ütle

salmer
03.11.05, 22:14
Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

MINU VABANDUSED !

Ei ole hullu:) Muidu need kavad on nüüd ka parem kui enne!- sisukamad.Proovime järgmiseks hooajaks teha kavad veel paremaks :)
Täpsemalt veel ei tea täpselt kuidas
EDIT : Järgmine hooaeg ma proovin veel millegiga huvitavamaks teha Viljandis jalgpallimänge, millega seda veel täpselt ei tea/ütle

mees, sa m6tled seda, millest sa viimane kord r22kisid???

siim089
03.11.05, 23:24
Vali aasta parima mängija!
Viljandi Tuleviku klubi korraldab küsitluse, mille eesmärgiks on teada saada, kes oli jalgpallisõprade arvates Meistriliigas mängiva JK Tuleviku ning Esiliigas palliva FC Elva 2005. aasta parim mängija.
Oma arvamuse avaldamiseks tuleb ainult saata ankeet (lemmikmängija Tulevikust ja Elvast, nimi, kontkaktandmed) e-posti aadressile kysitlus@jktulevik.ee. 1. detsembril loositakse välja need 3 õnneliku, kes saavad järgmiseks hooajaks Viljandi Tuleviku ja FC Elva kodumängude kutsed.

Rohket osavõttu siis :)

marcello
03.11.05, 23:27
Ma ei viitsi ankeeti saata:
Markko Kudu-no doubt;)

siim089
03.11.05, 23:29
Algselt postitas marcello

Ma ei viitsi ankeeti saata:
Markko Kudu-no doubt;) kahjuks ma ei saa seda arvestada :) aga ankeedi tegemine pole raske;)
NÄIDE
Tulevik - Londak
Elva - Kümnik
Kontakt: Maali Mallikas, Metsa tee6, 100101, Mustla :)

siim089
04.11.05, 01:03
http://www.sakala.ajaleht.ee/041105/esileht/sport/5018411.php

Erko
04.11.05, 11:37
Algselt postitas siim089

Selle võiks muidugi naistejalgpalli alla panna aga jah. Ega nagu ma aru olen saanud seis eriti roosiline pole Tuleviku naiskonnal. Tuleks rohkem mängijaid trenni värbama hakata. Või noh kindlasti seda tehakse, aga tuleks leida veel moodusi kuidas mängijaid juurde saada.

salmer
04.11.05, 13:43
Algselt postitas insect

Algselt postitas siim089

Selle võiks muidugi naistejalgpalli alla panna aga jah. Ega nagu ma aru olen saanud seis eriti roosiline pole Tuleviku naiskonnal. Tuleks rohkem mängijaid trenni värbama hakata. Või noh kindlasti seda tehakse, aga tuleks leida veel moodusi kuidas mängijaid juurde saada.

palju on juba uusi tydrukuid, aga viljandi viga on see, et siin l6petatakse gymnaasium v6i p6hikool, siis minnakse edasi tartusse v tallinnasse, v2hesed j22vad siia

Erko
04.11.05, 13:47
Algselt postitas salmer

Algselt postitas insect

Algselt postitas siim089

palju on juba uusi tydrukuid, aga viljandi viga on see, et siin l6petatakse gymnaasium v6i p6hikool, siis minnakse edasi tartusse v tallinnasse, v2hesed j22vad siia

Aga teistes linnades peale Tartu ja Tallinna peaks ju sama jama olema? Nemad ju saavad kuidagi hakkama? Või on ka sama jama?

kaitz
04.11.05, 13:49
Algselt postitas siim089

Algselt postitas insect

MINU VABANDUSED !

Vastu võetud vaata,et enam ei juhtuks ja veel pühap siis Kuressaarte:D

nOdZu
04.11.05, 13:53
Algselt postitas siim089

oli vaja siis kirjutada sellest v???? nagu meil niigi ple s**t tunne:viha:

siim089
04.11.05, 14:50
Algselt postitas nOdZu

Algselt postitas siim089

Mida sa põed ? See on minu kohtustus kirjutada, on juhtunud hullemaidki asju !

Erko
04.11.05, 19:26
Algselt postitas nOdZu

Algselt postitas siim089

Minu meelest pole siin midagi häbeneda vms. Te olete ikkagi Tuleviku naiskonnaga olemas ja te pole loobunud. Ei tasu kohe pead alla lasta kui asi ei edene. Kindlasti on paremad ajad veel ees:)

kaitz
04.11.05, 19:29
Algselt postitas insect

Algselt postitas nOdZu

Algselt postitas siim089

Minu meelest pole siin midagi häbeneda vms. Te olete ikkagi Tuleviku naiskonnaga olemas ja te pole loobunud. Ei tasu kohe pead alla lasta kui asi ei edene. Kindlasti on paremad ajad veel eed:)

Ma arvan samamoodi

nOdZu
04.11.05, 20:38
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas insect

Algselt postitas nOdZu

Algselt postitas siim089

Minu meelest pole siin midagi häbeneda vms. Te olete ikkagi Tuleviku naiskonnaga olemas ja te pole loobunud. Ei tasu kohe pead alla lasta kui asi ei edene. Kindlasti on paremad ajad veel eed:)

Ma arvan samamoodi

aga ikkagi ple vaja pidevalt seda meelde tuletada... niigi masendus peal..

salmer
04.11.05, 20:59
p6him6tteliselt me ei tohiks siin iriseda midagi, meie oleme ikkagi syydi, et sitasti m2ngisime... suur kivi ka muidugi seera kapsaaeda:D

siim089
04.11.05, 21:06
Algselt postitas nOdZu

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas insect

Algselt postitas nOdZu

Algselt postitas siim089

Ma arvan samamoodi

aga ikkagi ple vaja pidevalt seda meelde tuletada... niigi masendus peal..
Salmeri tekst ütleb hästi. LOE SEDA !
MU 600 POSTITUS (:):):):):):):)

Erko
05.11.05, 15:23
:õlu: Pärast väikest pusimist sai lõpuks valmis JK Tuleviku foorum :õlu:

www.jktulevik.ee/foorum

Praegu on asi veel alles alguses. Vaja on teha veel alafoorumeid juurde ja uus disain oleks ka hea, aga süsteem juba töötab ja registreerida peaks ka saama.

arvaja
05.11.05, 19:59
Algselt postitas insect

www.jktulevik.ee/foorum

Praegu on asi veel alles alguses. Vaja on teha veel alafoorumeid juurde ja uus disain oleks ka hea, aga süsteem juba töötab ja registreerida peaks ka saama.

mõtetu:)

siim089
05.11.05, 21:08
Algselt postitas arvaja

Algselt postitas insect

www.jktulevik.ee/foorum

ise oled mõtetu :)

siim089
05.11.05, 21:13
Nii täna siis on antud põhimõtteline nõusolek Tuleviku klubi poolt sallide tegemiseks. Nüüa on vaja ainult välja valida sobiv salli kavand :)

Erko
05.11.05, 22:36
Algselt postitas arvaja

Algselt postitas insect

www.jktulevik.ee/foorum

Äkki suudad rohkem öelda kui ühe sõna? Minu meelest tuleb sellest kasu küll.

siim089
05.11.05, 22:52
Algselt postitas insect

Algselt postitas arvaja

Algselt postitas insect

www.jktulevik.ee/foorum

Äkki suudad rohkem öelda kui ühe sõna? Minu meelest tuleb sellest kasu küll.
ta ütles, ma usun, seda enda kohta :)
üksjalgpallifännide põhimõtteid, mingi respect teiste vastu, ei pea kohe laimama

kaitz
08.11.05, 14:22
Tore ettevõtmine saab vast lõpuks teoks

Erko
09.11.05, 21:55
Päris valus kaotus Floraga 3. lisaminutil värav:(

salmer
09.11.05, 22:26
Algselt postitas insect

Päris valus kaotus Floraga 3. lisaminutil värav:(
ei jõua ikka ära kiruda... masendav... aga muidu oli hea mäng:silm2:

kaitz
10.11.05, 16:57
Njah poisid mängisid hästi kahjuks jah pimedus sai kohtumise saatuseks:viha:

budu
10.11.05, 20:27
kahju jah et florale ei suudetud ää teha aga eks järgmises ringis flora välja langeb

siim089
16.11.05, 00:44
PALUKS TEADA ANDA KES SOOVIKSID KINDLALT JK TULEVIKU SALLI JUHUL KUI NÜÜD TULEKSID !

ette tänades Siim

salmer
16.11.05, 00:45
Algselt postitas siim089

PALUKS TEADA ANDA KES SOOVIKSID KINDLALT JK TULEVIKU SALLI JUHUL KUI NÜÜD TULEKSID !

ette tänades Siim

mina tahan!!!

Grinch
16.11.05, 02:23
Algselt postitas siim089

ette tänades Siim

Mina oleksin kindel huviline, tõsi sõltub loomulikult ka sellest, missugune kavand lõpuks ikkagi käiku läheb.

Kas kavand on välja valitud?

Jansu
17.11.05, 18:24
mina ka, mina ka ;)

ja 10-s kavand vist minu teada.... :oih:

kaitz
18.11.05, 13:53
Algselt postitas siim089

Nii täna siis on antud põhimõtteline nõusolek Tuleviku klubi poolt sallide tegemiseks. Nüüa on vaja ainult välja valida sobiv salli kavand :)

Aga fännidele särgid suveks:kaval:

Jansu
18.11.05, 14:18
ootame ja vaatame, kuidas sallidega kõigepealt läheb :deemon:

kaitz
18.11.05, 16:04
Algselt postitas Jansu

Sallidega on peaagu kindel,kuid särkidega ei ole,kes siis ikka suvel salli kannab särgi paneks selga küll

sosku
18.11.05, 16:11
Kaitz,
Milleks sulle särk? Sul on juba üks Tuleviku kirjadega roosa põrsakostüüm. :P

Jansu
18.11.05, 16:11
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Jansu

Sallidega on peaagu kindel,kuid särkidega ei ole,kes siis ikka suvel salli kannab särgi paneks selga küll

et kui suvel on koondise mängud ntx, siis keegi salli kaasa ei võtagi? loll jutt suhu tagasi. samamoodi ka Tuleviku mängudega ju. või mis?
ja ei ole need sallid nii 100% kindlad veel midagi :kaval:

kaitz
18.11.05, 19:31
Algselt postitas sosku

Kaitz,
Milleks sulle särk? Sul on juba üks Tuleviku kirjadega roosa põrsakostüüm. :P

Vägagi vaimukas Tänan

kaitz
22.11.05, 13:57
Tulevik koguneb puhkuselt 5.det ja vast nädal hiljem komp meeskond :kaval: jääme ootama

budu
22.11.05, 14:15
eks tulevikult korjatakse jälle parimad mehed ää ja siis järgmine hooaeg vöideldakse tabeli löpuosas kuigi pohlak vöiks lasta tulevikul rahulikult sama koosseisuga mängida ja veel möne hoopis juurde tuua.edu igatahes

Oll
22.11.05, 15:26
Arvatavasti v6taksin ka yhe salli. Tahax ainult kavandit n2ha. Anyone?

Erko
22.11.05, 18:26
Algselt postitas Oll

Tuleviku foorumis on kavandeid näha. Sall on muidu tumesinine ja kollane.

Oll
23.11.05, 11:02
Algselt postitas insect

Algselt postitas Oll

Tuleviku foorumis on kavandeid näha. Sall on muidu tumesinine ja kollane.

\"Enne registreeri ja siis vaata\" teema?

mazz
23.11.05, 12:41
Teises teemas hõisati, et see on õige kavand:

http://www.jktulevik.ee/Tulevikusall/photos/photo10.html

muhv33
24.11.05, 09:34
http://www.sakala.ajaleht.ee/241105/esileht/sport/5018686_1.php

Jack
25.11.05, 16:46
Algselt postitas mazz

Teises teemas hõisati, et see on õige kavand:

http://www.jktulevik.ee/Tulevikusall/photos/photo10.html

mina olen kah huvitatud:õnnelik:

siim089
28.11.05, 11:02
Täna ja paar päeva veel on siis võimalik valida veel aasta mängijat nii Tuleviku kui Elva koosseisu seast :õnnelik:
Hetkel on ligikaudu 40 inimest oma hääle andnud !

jorss
28.11.05, 11:36
sitaks fänne siis tulevikul ikka :D

siim089
28.11.05, 18:00
Algselt postitas jorss

Oled endaarust killurebija ?

Erko
28.11.05, 19:08
Algselt postitas jorss

Sa ikka suht lammas. Mis sa arvad, et kõik fännid kasutavad arvutit ja kõik fännid on sellest küsitluest teadlikud. Edu sulle no.

Jack
29.11.05, 13:52
Algselt postitas jorss

Tõmba uttu jorss:viha:

jorss
29.11.05, 15:24
kui arvestada, palju eestis inetti kasutatakse, siis peaks tulevikul isegi 50 fänni kokku tulema. SUPER! :õnnelik:

tegelikult ei ole muidugi ilus teiste konnasilmade peal talluda, lihtsalt kiusatus oli liiga suur. selleks korraks kõik. peace! :)

Even
29.11.05, 16:42
Mina ka igastahes hääletasin. ;)

Üllar
29.11.05, 20:21
pole hääletanud,aga hr lemberi särki tahaks küll osta

kaitz
09.12.05, 15:17
Kas on midagi Tuleviku koosseisu kohta infi:kaval:

PraS
09.12.05, 15:55
Algselt postitas kaitz

See selgub vast varsti, kui suurklubi praagitud poisid Vilj. satsi saadab. Ott võib vägagi suure täonäosusega teie satsi tulla :)

dreyd
09.12.05, 15:57
Algselt postitas PraS

Algselt postitas kaitz

See selgub vast varsti, kui suurklubi praagitud poisid Vilj. satsi saadab. Ott võib vägagi suure täonäosusega teie satsi tulla :)

NAlja teed või? Ott tuleb muidugi meille:P

eestimees
09.12.05, 17:17
Algselt postitas dreyd

Algselt postitas PraS

Algselt postitas kaitz

NAlja teed või? Ott tuleb muidugi meille:P

kuidas Ott Reinumäe see aasta üldse mängis ka?

dreyd
09.12.05, 17:28
ütlen ausalt, et mina nägin teda ainult Portugali vastu mängides, siis ta oli meie üks parimaid.

siim089
17.12.05, 01:14
Aivar Pohlak : klubi vajab ajurünnakut
http://static.epl.ee/g/pics/1999/01/22/picajikET.jpg
Foto: Eesti Päevaleht
Viljandi Tuleviku juhatuse liiga Aivar Pohlak rääkis Tuleviku pressiteenistusele, et järgmisel hooajal peaks kohaliku jalgpalliklubi töö oluliselt paranema.

Aivar Pohlak, kas on juba mingeid uudiseid Tuleviku meeskonna mängijateliikumistest?
Hetkel veel mitte. Kuigi on midagi teada, siiski täpselt ja kindlalt veel ei saa midagi öelda

Kas järgmine aasta muutub midagi ka klubitöö poole pealt ?

Jah, kindlasti tahame ainult tööd jalgpalli nimel ainult paremaks teha. Kuid uue asjana kavatseme ka teha n-ö \"klubi ajurünnakuid\", kus klubi juhatus ning treenerid ja lapsevanemad saavad kokku ning arutavad klubi hetke probleeme. Floras on sedalaadi süsteem juba mõndaaega töödanud ja see õigustab enda täielikult.

Ning lõpetuseks, kas ka on mingeid uudiseid järgmine aasta valmiva kunstmuru kohta??

Jah, töö käib selle nimel hetkel täie hooga, ning jalgpalliliidu peasekretär Tõnu Sirel töötab selle nimel küllaltki palju.

kaups
17.12.05, 11:24
Head uudised mulkidele! :)

gamer
17.12.05, 12:13
Kuuldused on et Tulevik otsivat uusi ründajaid kuna praegused pidavat lahkuma.

luutik
17.12.05, 21:25
Algselt postitas gamer

Kuuldused on et Tulevik otsivat uusi ründajaid kuna praegused pidavat lahkuma.

Kuskil vihjati TVMK huvist Ustritski vastu.

sosku
18.12.05, 13:55
Algselt postitas luutikKuskil vihjati TVMK huvist Ustritski vastu.
See oleks ju hea, kui Dima end enne karjääri lõpetamist veel mõnes tugeva(ma)s tiimis proovile panna saaks. Kahju, et nii pika karjääri (15 hooaega!) teinud mängijal pole ette näidata ainsatki Eesti meistritiitlit. Korra tuli Ustritski koos Tulevikuga teiseks (1999) ja veel varem Sadamaga kolmandaks (1996/97). Ehk oleks Tulevikuga võinud ka lisa tulla, aga selle meeskonna iga-aastast komplekteerimist arvestades oli see paraku ebareaalne.
Kindlasti peab TVMK oma ridasid eesootavate euromängude jaoks tugevdama ja juba olemasolevale triole Teever-Neemelo-Juška konkurentsi pakkuma. Ning ega selliseid häid ja kogenud mängijaid nagu Ustritski Eestis just liiga palju ei ole.

luutik
18.12.05, 22:09
Algselt postitas sosku

Algselt postitas luutikKuskil vihjati TVMK huvist Ustritski vastu.
See oleks ju hea, kui Dima end enne karjääri lõpetamist veel mõnes tugeva(ma)s tiimis proovile panna saaks. Kahju, et nii pika karjääri (15 hooaega!) teinud mängijal pole ette näidata ainsatki Eesti meistritiitlit. Korra tuli Ustritski koos Tulevikuga teiseks (1999) ja veel varem Sadamaga kolmandaks (1996/97). Ehk oleks Tulevikuga võinud ka lisa tulla, aga selle meeskonna iga-aastast komplekteerimist arvestades oli see paraku ebareaalne.
Kindlasti peab TVMK oma ridasid eesootavate euromängude jaoks tugevdama ja juba olemasolevale triole Teever-Neemelo-Juška konkurentsi pakkuma. Ning ega selliseid häid ja kogenud mängijaid nagu Ustritski Eestis just liiga palju ei ole.

Nojah, ega Teeveri peale ju eriti loota enam ei saa.

ROOTSI KUNN
19.12.05, 12:23
Kuidas saakski Teeveri peale loota ,kui tal on juba Rootsi klubiga leping taskus.:oih:

kaitz
20.12.05, 16:33
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Kuidas saakski Teeveri peale loota ,kui tal on juba Rootsi klubiga leping taskus.:oih:

Oled kindel:kaval:

Karla
20.12.05, 16:38
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas ROOTSI KUNN

Oled kindel:kaval:
Mina küll olen (http://www.soccernet.ee/news.php?id=10310):õnnelik:

siim089
13.01.06, 11:59
Meistriliiga 1.voor
Pühapäev,12.märts 2006
kell 17:00,ALC MiniArena

JK VILJANDI TULEVIK -JK TARTU TAMMEKA

Avavoorus juba siis tuleb võit...:lahe:

kaitz
13.01.06, 12:58
Algselt postitas siim089

Meistriliiga 1.voor
Pühapäev,12.märts 2006

Ära ole nii kindel aga loodame küll:kaval:

salmer
13.01.06, 13:43
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas siim089

Meistriliiga 1.voor
Pühapäev,12.märts 2006

Ära ole nii kindel aga loodame küll:kaval:

natuke rohkem optimismi ikka :D

siim089
13.01.06, 14:53
Algselt postitas kaitz

Ära ole nii kindel aga loodame küll:kaval: JA SELLINNE ON SIIS VILJANDI TULEVIKU TOETAJA:oih:

dreyd
13.01.06, 16:42
minu arusaamise järgi eksisteerib üldse 3 toetaja tüüpi:
1) Absoluutne toetaja, lemmik mängigu kasvõi AC Milaniga, ikka loodab ja ootab omade võitu.
2) Kaalutlev toetaja, hoiab platsil oma klubile pöialt, samas aru saades juba ette et AC Milani ei võideta mitte iialgi siin maamuna peal.
3) Mängu jooksul vahetab pooli, olles selle poolt kes mingil hetkel või mingi sündmuse läbi rohkem sümpatiseerib.
Nii, et kõik me mahume siia, tõsi mitte siia teemasse..

IndrekL
13.01.06, 17:42
Algselt postitas dreyd

minu arusaamise järgi eksisteerib üldse 3 toetaja tüüpi:
1) Absoluutne toetaja, lemmik mängigu kasvõi AC Milaniga, ikka loodab ja ootab omade võitu.
2) Kaalutlev toetaja, hoiab platsil oma klubile pöialt, samas aru saades juba ette et AC Milani ei võideta mitte iialgi siin maamuna peal.
3) Mängu jooksul vahetab pooli, olles selle poolt kes mingil hetkel või mingi sündmuse läbi rohkem sümpatiseerib.
Nii, et kõik me mahume siia, tõsi mitte siia teemasse..
AKA Gloryhunter? ise kuulun vast selle teise punkti juurde.

Virtuoso
15.01.06, 01:01
Noh Flora oleks peaaegu ju võitnud AC Milani kunagi:D:D:D

siim089
15.01.06, 12:01
Algselt postitas dreyd

That`s the way I like it , yee yee:õnnelik:

kaitz
20.01.06, 15:04
Algselt postitas siim089

Algselt postitas dreyd

That`s the way I like it , yee yee:õnnelik:

seda muidugi:kaval:

kaitz
31.01.06, 12:48
Tulevik mängis siis TVMKA ga 0-0 polegi nii paha tulemus aga kuuldavasti jättis TVMK võimalused mida olevat olnud päris palju seda eriti 2 poolajal löömata,aga see nende probleem

kaitz
10.02.06, 15:29
Tulevik 2 mängib siis laup treeningmängu FC Flora 2 ga:kaval:

sosku
08.03.06, 08:28
Pikem lugu Sakalas
Tulevik panustab väljakul koostöösse (http://sakala.ajaleht.ee/080306/esileht/sport/5020102.php)

Oll
24.03.06, 19:15
Ei teagi, kelle poole peaks p88rduma, aga eelmise hooaja l6pus v6itsin mingisuguse arvamuskysitlusega hooajapileti Tuleviku ja tollase Elva m2ngudele. Nyyd III vooru juba m88das ja t2ielik vaikus...:oih:

PraS
25.03.06, 02:12
Algselt postitas Oll

Ei teagi, kelle poole peaks p88rduma, aga eelmise hooaja l6pus v6itsin mingisuguse arvamuskysitlusega hooajapileti Tuleviku ja tollase Elva m2ngudele. Nyyd III vooru juba m88das ja t2ielik vaikus...:oih:

Pöördu minu poole :D

lennat
25.03.06, 13:04
JK Tulevik II Viljandi - FC Levadia II Tallinn1:1 (1:1) hetkeseis
Väravad: 33. Luhakooder - 10. Saag
Ohoo! :prill4:

käbi
25.03.06, 13:08
Algselt postitas lennat

Foorumis on ka Tulevik II teema olemas.

lennat
25.03.06, 13:12
Algselt postitas käbi

Algselt postitas lennat

Foorumis on ka Tulevik II teema olemas.

Sorry, no, egas sellepärast ei pea kohe postitust kustutama hakkama? :sega11:

Oll
25.03.06, 13:18
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Oll

K2esolevaga p88rdun PraSi poole.

Ja edasi...?:oih:

PraS
25.03.06, 14:14
Algselt postitas Oll

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Oll

Edastan need sulle kui näen sind :)

Oll
25.03.06, 20:34
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Oll

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Oll

Sobib:)

PraS
25.03.06, 23:10
Algselt postitas Oll

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Oll

Algselt postitas PraS

Algselt postitas Oll

Sobib:)

Kolmapäev toimub sinu auks pidulik tseremoonia :)

Oll
26.03.06, 17:37
:P