PDA

View Full Version : Viljandi JK Tulevik

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

PraS
11.11.06, 16:53
@ vaikiv mees

away goal loeb jah - niimoodi pääses ju ajax meistriliigasse (kui vastaseks oli kuressaare)

Siinkohal küsimus targematele

Juhul kui tulevik vs kalev võitjaks tulema Kalev, kes saab siis Tulevik II koha esiliigas?

Kas selleks on

a) K- Järve Lootus kui esiliiga 8 (juhul kui ta kaotab Sillamäele) ?
b) Dünamo kui esiliiga 9. (juhul kui Lootus peaks Sillamäe Kalevit võitma) ?
c ) Sillamäe Kalev hoolimata sellest kui ta üleminekumängudes Lootusele kaotab?

kõige tõenäolisem on osade klubide liitumine ning kohta ei loovutata :)

kaups
11.11.06, 23:19
Jah, pigem mingi nime muutus vms vangerdus. Ega siis duubel ka milleski süüdi ole...;)

-RoMaRiO-
12.11.06, 16:37
No Tulevik pidite kindlalt püsima jääma, aga järgmisel hooajal kohtume :)

17
12.11.06, 17:04
Ma sain Luide jutust nii aru, et Tuleviku duubel lükatakse kolmandasse liigasse endise Päästeameti asemel vms.

meelis989
12.11.06, 17:27
Ma sain Luide jutust nii aru, et Tuleviku duubel lükatakse kolmandasse liigasse endise Päästeameti asemel vms.

irww. vist jah.
parem lükaku see meistriliiga tulevik sinna kuhu tahavad.
ise situsid kõik ära ja langesid meistriliigast välja , ja nyyd nus*isid ka noorte
ehk tulevik II-s kõik ära .

Meistriliiga tulevik pole enam nagu viljandi klubigi üldse , mängivad treenivad tlns enamvähem , et tehku oma klubi või ma ei tea ;S

Nii pe*ses ikka , et tuleviku pärast peab korralik hea meeskond nagu tulevik II seda on , mingit 3dat liigat mängima? ( kuigi jah ei tea kes sinna meeskonda veel jääb) aga sellise tasemejuures me võime kõik oma vanaisad platile saata.

:S:S :( :(

kaups
12.11.06, 17:29
Aga miks 3.liiga? :(

17
12.11.06, 17:30
Sest kes oleks nõus II liiga kohta loovutama?

jorss
12.11.06, 17:44
klounid. keegi ei pea loovutama. tulevik2 II liigasse ning sillamäe ja lootuse kaotaja esiliigasse. nii lihtne see ongi.

üsnagi reaalne on muidugi ka see, et keegi ml omadest ei saa kevadel karvaselt litsentsi ja tulevik tuleb sinna tagauksest tagasi. warriori poistele on arenguks ikka meistriliigat vaja. :)

meelis989
12.11.06, 17:46
Aga miks 3.liiga? :(

tulevik II
3dasse.
kuna kodugaas vms , on nende alamklubi või ma ei tea.
või midagi sellist oli , ma ei tea. (N)

-RoMaRiO-
12.11.06, 17:55
Aga kas esiliigat hakkab mängima siis nö selle aasta põhimeeskond?
Minu meelest oleks mõtekam lasta parem noortel viljandlastel esiliigas palli toksida ning muidu mehed pensinile saata.

marcello
12.11.06, 18:00
Liiga ilus!

Erko
12.11.06, 18:00
Aga kas esiliigat hakkab mängima siis nö selle aasta põhimeeskond?
Minu meelest oleks mõtekam lasta parem noortel viljandlastel esiliigas palli toksida ning muidu mehed pensinile saata.

Paljud Tulevik II mängijad lõpetasid see aasta kooli või teevad seda järgmine kevad ja siis nad ei saa enam Tuleviku eest mängida kui nad mujale edasi õppima lähevad. Muidugi kõik mitte.

jorss
12.11.06, 18:05
RoMaRio, see nagu klubi (loe: mesiniku) enda otsustada, aga arvata on et nii lähebki. vaevalt, et pohlak tänavusest koosseisust kellelegi midagi muud kui kontoritööd pakub ja need, kel võtjaid jooksevad laiali. ilmselt kukub kaljussegi midagi, kuigi arvata võib, et tvmk, tammeka, kure ja kalev on poiste seas popimad. :)

meelis989
12.11.06, 18:10
RoMaRio, see nagu klubi (loe: mesiniku) enda otsustada, aga arvata on et nii lähebki. vaevalt, et pohlak tänavusest koosseisust kellelegi midagi muud kui kontoritööd pakub ja need, kel võtjaid jooksevad laiali. ilmselt kukub kaljussegi midagi, kuigi arvata võib, et tvmk, tammeka, kure ja kalev on poiste seas popimad. :)

kure küll pop pole ;D
ei paku head mängu , ja selline vanainimeste jalka.
platsil tahaks ikka näha nooremaid , tehnilisemaid ja emotsinaalsemaid mängijaid.

Erko
12.11.06, 18:16
kure küll pop pole ;D
platsil tahaks ikka näha nooremaid , tehnilisemaid ja emotsinaalsemaid mängijaid.

Maitse asi! Mulle küll Kure mäng meeldib. Tehnilisele ja emotsionaalsele jalgpallile eelistan mina näiteks jalgpalli, kus on võitlus ja töötahe.

17
12.11.06, 20:53
kure küll pop pole ;D

Kuule vana! Ära lahmi! Meil on meeskonnas palju noori + Sörvest peale tulemas. Meil on tehnilisi mängijaid (ehe näide Kaljuste). Meil on emotsionaalseid mängijaid (Alonen, Kulikov, Kaljuste, Raamat). See, et Jüri Jevdokimov saarlastest halvasti arvab, ei tähenda veel seda, et me mängida ei oska.

buub
12.11.06, 21:13
See, et Jüri Jevdokimov saarlastest halvasti arvab, ei tähenda veel seda, et me mängida ei oska.

Kust seda võtad: D?

17
12.11.06, 21:29
Kust seda võtad: D?

Tuttavatelt kuulsin..

meelis989
12.11.06, 21:45
Kuule vana! Ära lahmi! Meil on meeskonnas palju noori + Sörvest peale tulemas. Meil on tehnilisi mängijaid (ehe näide Kaljuste). Meil on emotsionaalseid mängijaid (Alonen, Kulikov, Kaljuste, Raamat). See, et Jüri Jevdokimov saarlastest halvasti arvab, ei tähenda veel seda, et me mängida ei oska.

ei , ei. ma ei räägi et te mängida ei oska. ja ma ei tunne ka teise mängijaid .
aga meeskond - kui mängimas olen näinud , siis on rohkem selline aeglane ja kaitsest lähtuv mäng pole publiku jaoks .

kaups
12.11.06, 22:27
Vastavalt juhendile (klubi I ja II võistkond ei saa ühes liigas mängida) langeb sel aastal Esiliiga 7. kohaga lõpetanud JK Tulevik II Viljandi tulevaks hooajaks II liigasse. Milline klubi täidab tekkinud vaba koha, selgub pärast Esiliiga üleminekumänge.
Nii et Lootusel on lootust! :)

marcello
13.11.06, 00:16
Tsitaat:
Algselt postitas marcello

Tsitaat:
Algselt postitas kaitz

5:0 floralt SAUN

Kaugele Tulevik muidu jõudis karikasarjas? Selle asemel,et siin irvitada,mine nuta kodus,sest järgmine aasta olete esiliigas praeguste tulemuste põhjal.

Tsitaat:
algselt postitas kaitz

seda ei juhtu ka kõige hullemal juhul selles olen ma 100%kindel,aga vaata et Kalev 2 liigasse kuku Sarapiga on see suht kindel ja ime et ta veel platsi kõrvalt eemaltatud ei ole

Ma lihtsalt pidin selle siia postitama

Art1
13.11.06, 11:32
Eilne Tulevikuga juhtunu annab võimaluse kõikidele kuradi debiilikutele kahjurõõmu tunda.Päris tülgastav oli seda platsi kõrval olles näha ja kuulda.

vaikiv mees
13.11.06, 13:22
kui sellest juba juttu tuli, siis siinkohal veel 1 tsitaat:

Tulevik ei lange meistriliigast välja.Nii,et lõpetage see rumal jutt.

teoreetiliselt geograafia tõmbub nüüd veidi koomale, aga
meistriliigas peaks nüüd natuke harvemaks muutuma juhtumid, kus meeskonnad ei jõua oma "kodumängule"

dzinat

Dzintar K.

eestimees
13.11.06, 15:06
hea meel et karviku klubid langevad MList välja aga muidu on tegelt väga kahju et viljandi kadus MList, pikkade traditsioonidega klubi kes on kasvatnud palju häid mängijaid - džinat ja ragnar klavan, aivar lillevere, urmas kirs, vennad soansid, kaimar saag, tõnu vanakesa, tarmo petrov jne jne kindlasti veel palju häid mängijaid.....loodan et saadakse nüüd jalad alla ning uusi noori on peale tulemas. edu uueks hooajaks!

Art1
13.11.06, 22:53
Sul eestimees peab küll mingi Viljandi taust olema, kui sa mäletad vendasid Soanseid või Tarmo Petrovit.

eestimees
13.11.06, 23:30
Sul eestimees peab küll mingi Viljandi taust olema, kui sa mäletad vendasid Soanseid või Tarmo Petrovit.

ei ole viljandi tausta.... kes neid ei tea siis?:) kuulsad jalgpalurid olid omalajal!!! kõvad mehed olid eesti nsv liigas...rein leon oli ka hea jalgpallur

1985 JK Viljandi Linnameeskond

1. Tõnu VANAKESA
2. Jaak LUHAKOODER
3. Raivo VIIRA
4. Aivo MOOR
5. Heino EERME
6. Aivar LILLEVERE
7. Džintar KLAVAN
8. Viktor KOZLOV
9. Urmas KIRS
10. Raivo HAAMER
11. Jüri UDE
12. Sulev SOANS
13. Sergei KUZMITŠEV
14. Arno JAAKSON
15. Rein MÄGI
16. Rein LEON
17. Jaak OJAMAA
18. Rein TOPNIK
19. Toomas SUIGUSAAR

Džintar Klavan lõi ca 95 väravat ENSV liigas omaajal...kogu viljandi mäng käis ainult klavani ümber tolajal

sosku
14.11.06, 08:05
Peatreener: võitlusvaimust jäi puudu
http://www.sakala.ajaleht.ee/141106/esileht/sport/5023542.php

eestimees
14.11.06, 11:30

lelovile oleks parem kui pohlak seda ei loeks:D

toonetikas
14.11.06, 11:58
ka Pohlak ise andis v2ikese intervjuu Tuleviku tuleviku teemal.
http://www.sakala.ajaleht.ee/141106/esileht/sport/5023543.php
Pohlaku eesm2rk mulle meeldib!

jorss
14.11.06, 12:14
SUURE JUHI jutu põhjal võiks vist järeldada, et warrioriga on asi sisuliselt jokk ning ivo tuuakse koos poistega tuleviku lippude alla. järgmisel aastal ml-i tõusja peale kihlvekontoritel ilmselt panuseid vastu võtma pole mõtet hakata.

bomb
14.11.06, 13:01
Kahjuks Viljandi Tulevik on esiliiga. Tulevik on parem ja väärinuks rohkem Meistriliigat, kui Kalev. Kahju, et Meistriliiga põlisklubi peab arenema 1. aasta esiliigas.

-RoMaRiO-
14.11.06, 13:20
Kahjuks Viljandi Tulevik on esiliiga. Tulevik on parem ja väärinuks rohkem Meistriliigat, kui Kalev. Kahju, et Meistriliiga põlisklubi peab arenema 1. aasta esiliigas.

Pigem mitu aastat. Järgmisel hooajal võib Tulevik võidela kohtade 2-4 eest.

Kebab
14.11.06, 13:26
Ma arvan, et pärast seda intervjuud on Lelovil kellad :-D Faking jalgpalli vaenlane rsk.

Kebab
14.11.06, 13:37
ka Pohlak ise andis v2ikese intervjuu Tuleviku tuleviku teemal.
http://www.sakala.ajaleht.ee/141106/esileht/sport/5023543.php
Pohlaku eesm2rk mulle meeldib!

Kusjuures mulle meeldivad Pohlaku eesmärgid eranditult alati ja ma usun kah neid. Ta on ALATI oma lubadused täitnud.

-RoMaRiO-
14.11.06, 13:54
Kusjuures mulle meeldivad Pohlaku eesmärgid eranditult alati ja ma usun kah neid. Ta on ALATI oma lubadused täitnud.

Eesti 2002 MM-le.

vaikiv mees
14.11.06, 14:08

niipalju on Lelovil 6igus, et Tallinna "Tuleviku" m2ngijaid Viljandi jalgpalli saatus eriti ei koti

mahagon
14.11.06, 14:19

Paremus selgus paraku platsil mitte paberil.

jorss
14.11.06, 14:46
Paremus selgus paraku platsil mitte paberil.

õigem oleks nii:
paremus selgus õnneks KA platsil.
paberil oli kõik juba kolmapäeva õhtuks selge :)

urmar
14.11.06, 15:04
õigem oleks nii:
paremus selgus õnneks KA platsil.
paberil oli kõik juba kolmapäeva õhtuks selge :)

Miks olete nii küünilised? Kõik toimus korrektselt Tulevik kukkus välja, milleks küünitseda?

Rein
14.11.06, 15:12
Miks olete nii küünilised? Kõik toimus korrektselt Tulevik kukkus välja, milleks küünitseda?

Võitjate üle kohut ei mõisteta. Las küünitseb, küll järgmine hooaeg need siinsed kommentaarid enam nii küünilised pole. Küll meistriliiga näitab Aavole kuidas Luukas õlut teeb :p

jorss
14.11.06, 15:18
rahulikumalt urmar ja rein. kui te ei tea milles asi, siis oodake kuni liit ükskord ametliku pressika saadab. huvitav ainult miks sellest juba enne kordusmängu teada ei antud?

Rein
14.11.06, 15:22
Mul pole absoluutselt selle vastu midagi, et kalev meistrikasse tõusis. Väga tore, et nii läks. Kahjuks arvan, et aasta aja pärast olete tagasi esiliigas. Praegune koosseis ei vea teil kahjuks meistrikas välja. Peaksite täiendusi muretsema omale. Paari aasta pärast ehk on tulemas ka oma süsteemis midagi. Varem kindlasti mitte.

Martin
14.11.06, 16:14
Jalgpalliliit tühistas Kalevi ja Tuleviku mängude tulemused (http://www.postimees.ee/141106/esileht/sport/228650.php?r)

muhv33
14.11.06, 16:27
Armand Naris?

kaitz
14.11.06, 16:27
Krt Lelov ikka täis jobu ikka

Kebab
14.11.06, 16:29
Mul pole absoluutselt selle vastu midagi, et kalev meistrikasse tõusis. Väga tore, et nii läks. Kahjuks arvan, et aasta aja pärast olete tagasi esiliigas. Praegune koosseis ei vea teil kahjuks meistrikas välja. Peaksite täiendusi muretsema omale. Paari aasta pärast ehk on tulemas ka oma süsteemis midagi. Varem kindlasti mitte.

Kui palju sa uskusid, et Kalev Tulevikule ära teeb ja sedagi, et ta üldse üleminekumängudele läheb? Eks järgmine aasta näeme kas veab välja või mitte. Novembrikuus järgmise aasta prognoose on suht mõtetu teha.

Rein
14.11.06, 16:31
Kui palju sa uskusid, et Kalev Tulevikule ära teeb ja segai, et ta üldse üleminekumängudele läheb? Eks järgmine aasta näeme kas veab välja või mitte. Novembrikuus järgmise aasta prognoose on suht mõtetu teha.

Eriti ei uskunud, aga lootsin küll.

Art1
14.11.06, 22:03
Kolige Tuleviku teemast oma kaleviga kuhugile mujale.Kiitke ja laitke teda seal.

kaups
14.11.06, 23:14
Valus pauk. Kaastunne. Siiras... :(

kaitz
20.11.06, 18:49
Tänud Maagile JK Tulevik tagasi MEISTRILIIGAS

PraS
20.11.06, 18:52
Krt Lelov ikka täis jobu ikka

Siiski maksaks süüdistada hoopis Ustritskit, kes nenda asjadega tegeleb.

vaikiv mees
20.11.06, 22:31
Tänud Maagile JK Tulevik tagasi MEISTRILIIGAS

vat siis.. ja ei mingit "pauku",
ma oleks pidanud varem taipama, et Tartu klubide uhendamine/kellegi likvideerumine on kasulik ka hoopis kellelegi kolmandale

Juveman
20.11.06, 23:25
Väga tore ju, väike väljasõit Viljandisse saab toimuma seega ka tuleval suvel :)

gamer
20.11.06, 23:30
Väga tore ju, väike väljasõit Viljandisse saab toimuma seega ka tuleval suvel :)
Noh oleneb kuidas mängukalender on, võimalik ju ka kaks väljasõitu.

Renntech
21.11.06, 01:40
ML mängud tulevast hooajast õnneks laupäeval nüüd!

gianluca
21.11.06, 11:15
ML mängud laupäeviti???

Kust pärineb selline informatsioon? Keegi EJL-s mõtleb ka üldse või?
Kas keegi kujutab ette, et sõltumata sellest kui suur fanaatik keegi ka poleks, istuks nt kõik suvised nädalavahetused linnas?????
Kui info on tõene, siis palju õnne, rahvast saab veel vähem olema...
Balti Liiga kalendri puhul saaks aru kui võõrsil mäng oleks laupäeval, jõuaks normaalselt ka võõrsile vaatama, aga kodust kalendrit ei ole vaja p... keerata.

mahagon
21.11.06, 12:34
ML mängud laupäeviti???

Kust pärineb selline informatsioon? Keegi EJL-s mõtleb ka üldse või?
Kas keegi kujutab ette, et sõltumata sellest kui suur fanaatik keegi ka poleks, istuks nt kõik suvised nädalavahetused linnas?????
Kui info on tõene, siis palju õnne, rahvast saab veel vähem olema...
Balti Liiga kalendri puhul saaks aru kui võõrsil mäng oleks laupäeval, jõuaks normaalselt ka võõrsile vaatama, aga kodust kalendrit ei ole vaja p... keerata.

Karvane andis ise selle lubaduse välja hooaja lõpetamisel. Ja mulle täitsa meeldib. Eesti pole ju NII suur ja lai et ei jõuaks väikest sõitu ette võtta lemmikmeeskonna toetuseks.
Sorry et veits OT.

gianluca
21.11.06, 12:44
Vabandan ka OT pärast, kuid see on ju täis jama.

Just nimelt see, et eesti pole nii suur võimaldas seda, et reedel pärast tööd sõidad ära puhkama ja saad rahus kuni pühapäevani puhata ja jõudsid ilusti pühapäeva õhtuks mängule sõltumata selle toimumise kohast. Aga nüüd siis tuleks terve nädalavahetus ohverdada.... Lihtsalt sõnatuks võtab.

Renntech
21.11.06, 15:46
Ennemalt on ju iga aasta olnud mängud laupäeviti,igatahes on see parem variant kui pühapäev mängida,sest nüüd saavad mängijad kes istuvad laup varus mängida pühap duubli eest,mis omakorda muudab jällegi esiliiga tugevamaks.Vaevalt pealtavaatajate arv sellest muutub,kes on fänn tuleb kohale,kes pole kunagi käinud ei tule ka nüüd!

malagar
24.11.06, 11:04
noh siis on pees - kui eesti liiga mingi mäng katub mõne Arsenali omaga sisi on selge ,et jälgin Arsenali. Seni oli kattumisi vähe kuna Arsenal tihti pühapäeviti ei mängi aga laupäeval on teine lugu . Aidaa Eesti liiga.

soxx
24.11.06, 11:40
noh siis on pees - kui eesti liiga mingi mäng katub mõne Arsenali omaga sisi on selge ,et jälgin Arsenali. Seni oli kattumisi vähe kuna Arsenal tihti pühapäeviti ei mängi aga laupäeval on teine lugu . Aidaa Eesti liiga.

Siin üks näide ja põhjus miks eesti liigas vähe pealtvaatajaid ;)

kaups
24.11.06, 11:50
Täiesti arusaamatu...

malagar
24.11.06, 12:15
Noh miks peaks ma mingile eesti klubile kaasa elama puhtalt selle pärast, et ta Eesti klubi on . Eks ma ikka jälgin omalinna klubide ( nüüd vist klubi ) tegemisi ja hoian veidi pöialt ka Levadia satsile. Aga mul pole mingit põhjust ühtegi siinset satsi eelistada sellele klubile , mida ma tõeliselt toetan.

Amadeus
24.11.06, 12:55
ma ei tea. mina eelistan küll kaasa elada eesti klubile lootuses, et kunagi ta ehk saab ka kohtuda eurokarikates niisuguste klubidega nagu sinu jumaldatud Arsenal.

malagar
24.11.06, 13:12
heh mulle ka meeldiks kui mõni Eesti klubi nii kaugele jõuab. Jumaldatud Arsenal on õige väljend ja jumaldatud on ta juba sellest ajast peale kui jalgpalli vaatam hakkasin ja Arsenali esmakordselt mängimas nägin. Ajalugu on näidanud, et igasugu Eesti klubid tulevad ja kaovad aga Arsenal jääb.
Teemasse naastes ( vabandust off-topic möla pärast) siis minu meelest on tore, et Tulevik Meistriliigasse jääb. Mõnele mu heale sõbrale teeb see kindlasti väga head meelt.

INCE
24.11.06, 16:09
heh mulle ka meeldiks kui mõni Eesti klubi nii kaugele jõuab. Jumaldatud Arsenal on õige väljend ja jumaldatud on ta juba sellest ajast peale kui jalgpalli vaatam hakkasin ja Arsenali esmakordselt mängimas nägin. Ajalugu on näidanud, et igasugu Eesti klubid tulevad ja kaovad aga Arsenal jääb.
Teemasse naastes ( vabandust off-topic möla pärast) siis minu meelest on tore, et Tulevik Meistriliigasse jääb. Mõnele mu heale sõbrale teeb see kindlasti väga head meelt.

Ei ole hullu, sellised dilemmad kerkivad ikka aegajalt ülesse ;) Näiteks ei suuda paljud fännid aru saada kuidas üldse on võimalik niimoodi elada, et ei fänna kõiki eesti (k.a. korvpalli, võrkpalli jne.) võistkondi. Isiklikult on sellist rahvaste sõprust ja suurt vennastumist ka enne nähtud (nii umbes 15-20 aastat tagasi), kuhu see välja viis, teame me kõik.

Riigi rahvuskoondis, no comments, see on täiesti eraldi teema.

Tulevikust rääkides siis, rohkem mulke , paluks ! :)

kaitz
29.12.06, 17:20
JK Tulevik pidas siis oma esimese mängu Aastalõpu turniiril Narva Transi vastu ja kaotas 1:2

budu
29.12.06, 19:08
kas toomas tohver nüüd siis tulevikus või ainult sel turniiril

sosku
29.12.06, 23:34
kas toomas tohver nüüd siis tulevikus või ainult sel turniiril
Eks aeg näitab. Esialgu on ta ainult turniiril Tuleviku koosseisus. Kuid kuuldavasti pidavat ka Narva Trans mehe teenetest huvitatud olema.

-RoMaRiO-
29.12.06, 23:57
Tohver oli täna ülihea. Millised tõrjed.

17
30.12.06, 00:52
Ma sain nii aru et. Tohver tuli Viljandisse, et jääda..

Art1
25.01.07, 21:30
Kahes esimeses kontrollmängus käis Tuleviku eest platsil 22 meest.Hea,et on asutud kindlale võidulainele ja,et põhikoosseisu pääsemiseks on tugev konkurents.

Warren
26.01.07, 11:38
Kahes esimeses kontrollmängus käis Tuleviku eest platsil 22 meest.Hea,et on asutud kindlale võidulainele ja,et põhikoosseisu pääsemiseks on tugev konkurents.

Vaatasin, et Vanna pole tuleviku eest mänginud nendes kahes kohtumises. Vigastatud või siirdus mujale?

sosku
26.01.07, 13:33
Vaatasin, et Vanna pole tuleviku eest mänginud nendes kahes kohtumises. Vigastatud või siirdus mujale?
Floras. Koos Dupikovi, Tüki ja Mazuriga.

Warren
26.01.07, 15:43
Floras. Koos Dupikovi, Tüki ja Mazuriga.
Huvitav, et Flora lehel pole sellest midagi kirjas. Urmar on transferi maha maganud või :)

PraS
26.01.07, 20:14
Huvitav, et Flora lehel pole sellest midagi kirjas. Urmar on transferi maha maganud või :)

urmaril ka teisi vigu seal Flora meeskonna listis(siinkohal ei hakka arvustama duubel satsi rivistuse listi mis on puhta vana). Ei mängi tuleval hooajal Mihhail Ištšuk Floras nagu ka mitte Tölpus. Vanna peaks esialgu kuuluma Flora II rivistusse nagu ka Mazur ja AL.

urmar
26.01.07, 21:29
urmaril ka teisi vigu seal Flora meeskonna listis(siinkohal ei hakka arvustama duubel satsi rivistuse listi mis on puhta vana). Ei mängi tuleval hooajal Mihhail Ištšuk Floras nagu ka mitte Tölpus. Vanna peaks esialgu kuuluma Flora II rivistusse nagu ka Mazur ja AL.

Kuulge, need on ju vanad andmed. Uued on esialgu saladus, ka minu ees. ;) Ja kust üldse nii täpselt teate, et Ištšuk Floras liigat ei mängi. Tölpuse suhtes peaks tõesti paranduse tegema.

PraS
26.01.07, 22:59
Kuulge, need on ju vanad andmed. Uued on esialgu saladus, ka minu ees. ;) Ja kust üldse nii täpselt teate, et Ištšuk Floras liigat ei mängi. Tölpuse suhtes peaks tõesti paranduse tegema.

Ištšukiga on sama teema mis oli mõni aasta tagasi Marmoriga. Kui ei meenu siis küsi targematelt seal kontoris :)

Erko
28.01.07, 18:36
No las see Flora teema jääda sinnapaika. Igastahes see hooaeg on minu meelest küll oodata Tulevkult paremat hooaega. Mehi on ka hetkel piisavalt, et pink ei tohiks lühikeseks jääda. Iseasi küll palju Flora sealt pärast kevadringe ära veab.

-RoMaRiO-
03.02.07, 15:01
Tulevik on hooajaeel ikka väga hea. Täna kaotati TVMKle vaid 2:1 ja vineer oli veel pmst oma parimas kooseisus.

Amadeus
03.02.07, 15:11
Tulevik on hooajaeel ikka väga hea. Täna kaotati TVMKle vaid 2:1 ja vineer oli veel pmst oma parimas kooseisus.

Noh tegelikult oli mõlemal paar võtmemängijat puudu. Vineeri poolel Leetma, Terehhov ja Konsa. Tulevikul Lember, Ištšuk, Kosemets ja Saharov

Muuseas Kalju võiks oma kontrollmängu koosseisu ka avaldada.

-RoMaRiO-
03.02.07, 16:36
Noh tegelikult oli mõlemal paar võtmemängijat puudu. Vineeri poolel Leetma, Terehhov ja Konsa. Tulevikul Lember, Ištšuk, Kosemets ja Saharov

Muuseas Kalju võiks oma kontrollmängu koosseisu ka avaldada.

Täna:

Tammeväli, Tammo, Toom, Kägo, Luhaorg, Maasin, Aniko, Mäeorg, Ojamaa, Mitt, Knjazev

Amadeus
03.02.07, 16:46
Täna:

Tammeväli, Tammo, Toom, Kägo, Luhakooder, Maasin, Aniko, Mäeorg, Ojamaa, Mitt, Knjazev

Soh Luhakooder siis ka Viljandist läind.
Muuseas teda kodukal ei ole kirjas. Ja samas tundub, et täiesti vales teemas toimub see arutlemine :)

Ojamaa on ilmselt hoopis Märt

urmar
03.02.07, 17:11
Täna:

Tammeväli, Tammo, Toom, Kägo, Luhaorg, Maasin, Aniko, Mäeorg, Ojamaa, Mitt, Knjazev

Ja kumb Kägo siis mängis ning miks te oma kodukal ei maini, et Norman Kägo mängis eelmisel aastal Warriori eest ja Risto Kägo FC Flora II ja FC Elva eest?

Amadeus
03.02.07, 17:26
Luhaorg on neil täiesti olemas. Raido Luhaorg. Eelmisel aastal mängis FC Flora II all noorteliigas.

Muuseas, kas on ka Tulevik II koosseisu muutuste kohta midagi teada?

käbi
09.02.07, 18:06
Luhaorg on neil täiesti olemas. Raido Luhaorg. Eelmisel aastal mängis FC Flora II all noorteliigas.

Muuseas, kas on ka Tulevik II koosseisu muutuste kohta midagi teada?

paar lõpetajat peaks olema, Saare kohta kuulsin, et lõpetab ja Kajud ja Hennid liiguvad vist ylesse

Amadeus
09.02.07, 18:30
paar lõpetajat peaks olema, Saare kohta kuulsin, et lõpetab ja Kajud ja Hennid liiguvad vist ylesse

Martin Saar? Miks?

sosku
09.02.07, 19:27
Martin Saar? Miks?
Lihtsalt ei taha. Ambitsioonid tipp-tegijaks saamiseks (no, või vähemalt üritamiseks) puuduvad.

urmar
09.02.07, 22:32
Lihtsalt ei taha. Ambitsioonid tipp-tegijaks saamiseks (no, või vähemalt üritamiseks) puuduvad.

Nagu Talimaa, kes küll õnneks ümber mõtles.

Circa
09.02.07, 23:32
No peab ikka täielik fanatt olema, kui tahad oma nooruse ja elu sellele spordialale pühendada. Noorena ikkagi sõpradega ööklubisse ei maksaks minna, kui tähtsad mängud lähedal jne. Paljud ehk tahavadki ikkagi elu nautida(teistmoodi nimelt). Ja ehk igaüks teab ja tunneb, kas sellel on ohverdamisel on mõtet. Halb oleks ka avastada, et oled kõvasti vigastada saanud ja jalgpallist tuleb loobuda, aga haridust ei ole ja tasuvat töökohta on ka praktiliselt võimatu leida. Võib ju ka ülikoolis targaks saada ja hea töökoha saada ja hobikorras jalgpalli mängida. Töökoht ja palk korralikud ja saad tegeleda ka sellega, millega meeldib :)

käbi
10.02.07, 03:12
Mõnele lihtsalt ei paku jalgpall enam seda mõnu, näiteks meeldib mingi muu asi lihtsalt rohkem.

norsk
11.02.07, 10:32
Ekslesin natuke nostalgiaradadel...

Estonia 1999

1.FC Levadia Maardu 28 23 4 1 77-12 73
2.JK Tulevik Viljandi 28 16 5 7 57-34 53
3.FC Flora Tallinn 28 13 8 7 60-33 47

Cup Final [May 25, Valga, City Ground, att: 500]

FC Levadia Maardu 3-2 JK Tulevik Viljandi
[Ivan O'Konnel-Bronin 19, Andrei Krõlov 75, Ilja Gussev 51;
Dmitri Ustritski 15, Teet Allas 68]

Levadia: Martinsons, Vinogradov, Prins, Leetma, Kolbassenko, Svetogor, Bratuk,
Gussev (Afanassov 88), O'Konnel-Bronin, Olumets (Rõtskov 90), Krõlov.
Tulevik: Tammus, Allas, Nõmmik, Pari, Olesk, Vahtramäe (Jürisson 85), Dovydenas,
Lelov (M.Rooba 63), Anis, Õun, Ustritski.

Kes oleks võinud arvata, et Tuleviku tulevik nii tumedaks nagu ta praegu on. Loodan siiralt ja sinisilmselt, et Viljandi satsiga ei juhtu nii, nagu juhtus Lelle või Tervisega ning tunneli lõpus hakkab kohalike noorte näol taas valgus paistma.

kaitz
24.02.07, 22:17
JK Tulevik mängis oma duubliga 0:0

Amadeus
25.02.07, 02:19
JK Tulevik mängis oma duubliga 0:0

kas see joonas tamm ei ole 92 a kutt? kuidas ta täiskasvanutes mängib?

sosku
25.02.07, 09:15
Mitteametlikes mängudes pole ju vahet, kes platsil käivad. J. Tamm on jah 92 a. kutt, kuid treeneri sõnul teda sel aastal nooruse tõttu veel esiliigasse ei panda.

Amadeus
25.02.07, 15:32
Mitteametlikes mängudes pole ju vahet, kes platsil käivad. J. Tamm on jah 92 a. kutt, kuid treeneri sõnul teda sel aastal nooruse tõttu veel esiliigasse ei panda.

e tohigi panna, alampiir on ju 91 sündinud. kummaline et teda vaatamata sellele nii paljudes kontrollmängudes on kasutatud. vaatega tulevikku?

meelis989
25.02.07, 19:22
e tohigi panna, alampiir on ju 91 sündinud. kummaline et teda vaatamata sellele nii paljudes kontrollmängudes on kasutatud. vaatega tulevikku?

poiss on ju hea ka , pealegi nii noor ;)

sosku
03.03.07, 08:53
Vaat siis, millised mehed Tulevikus on! :cool:
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=220086

kaitz
10.03.07, 20:31
Mis Narvas viimase 4 min siis juhtus et lasti koguni 3 kolli lüüa

sosku
10.03.07, 22:22
Kuni Narva kolmanda väravani oli väga tasavägine mäng. Tulevik ei jäänud mänguliselt kuidagi alla. Aga siis löödi käega ja Trans sai veel kaks väga kerget väravat. Nähtu põhjal usun siiski, et sellise mänguga võtab Tulevik nädala pärast Pärnult 3 punkti.

kaitz
10.03.07, 22:52
Kuni Narva kolmanda väravani oli väga tasavägine mäng. Tulevik ei jäänud mänguliselt kuidagi alla. Aga siis löödi käega ja Trans sai veel kaks väga kerget väravat. Nähtu põhjal usun siiski, et sellise mänguga võtab Tulevik nädala pärast Pärnult 3 punkti.

Nu vähemalt seda hea kuulda

Art1
10.03.07, 22:54
Tõepoolest oli huvitav ja tasavägine mäng.Seisul 1:2 omas Tulevik paari suurepärast võimalust.Kui nüüd viimased viis minutit välja jätta,jättis Tulevik enesekindla mulje.Bondarenko läks vahepeal oma meeskonna sõimamisega nii hoogu,et kohtunik pidi teda korrale kutsuma.

urmar
11.03.07, 02:44
Keegi ei ole tähelegi pannud, et Tulevikul uus väravavaht.

lennat
11.03.07, 07:46

Toomas Tohver ei ole mingi uus mängija. Spordiportaalid lasid aga apsaka läbi, märkides, et Aleksandr Dubõkin lõi 20.minutil värava penaltist. Tegelikult - Tohver tõrjus selle penaltilöögi ära, järgnenud lööki enam ei suutnud pareerida. See aga loetakse juba mängust löödud väravaks.

dobermann
11.03.07, 11:59

veberit polnud isegi varus?! miks?

lennat
11.03.07, 12:14
veberit polnud isegi varus?! miks?

Veber tegeleb praegu Aljošaga
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=4492&page=17

17
11.03.07, 13:16
http://www.youtube.com/watch?v=BXDhEot7d0M

Sassi penalt

meelis989
11.03.07, 13:59
Mis tulevik II ja kalju mängu seis jäi ;P ?

ALEKOK
11.03.07, 14:00

4:0 Tulevik võitis.

Amadeus
11.03.07, 14:01

ette jõudsid. aga noh info jõudis kohale ja see ongi oluline.
muide üldjuhul saab tulemusi ja seise jälgida ka flora kodukal

-Player94-
11.03.07, 14:13
Niimoodi kohe!

meelis989
11.03.07, 15:10
õige , tulevik II on kõvv no ;D

käbi
11.03.07, 23:48
mis järvesoost on saanud? Duubli eest oli Lipetski ja põhis on nyt Veber ja Tohver

kaitz
12.03.07, 00:18
Järvesoo olevat kuskil välismaal,väidetavalt

käbi
13.03.07, 20:36
mis tal seal teha on? ehitab?

Erko
17.03.07, 17:14
Selle peale ei oska nüüd enam midagi öelda. 0:1

sosku
17.03.07, 17:58
Eelmise aasta stsenaarium läheb tänavu samaviisi edasi...

siim089
21.03.07, 23:23
Midagi vaimuvaeset youtubeist

http://www.youtube.com/watch?v=CtCcX6EbSdE

17
21.03.07, 23:26
Kui midagi taolist oleks Kurega seoses tehtud, oleks see lina sealsamas mahapõletatud saanud :S

kaitz
22.03.07, 01:27
Midagi vaimuvaeset youtubeist

http://www.youtube.com/watch?v=CtCcX6EbSdE

Njaaa vend ikka täis urood krdi pervert

nurmalna
22.03.07, 01:31
Kui midagi taolist oleks Kurega seoses tehtud, oleks see lina sealsamas mahapõletatud saanud :S

Ma arvan, et siis oleks sulle paar Narva Vitalit ja Alekseid seal nuga ka andnud :)

Erko
22.03.07, 09:57
Aga võtame asja positiivselt. Nüüd oskab üks Transi fänn juba kahte sõna eesti keeles. See on küll vist rekord.

kaitz
31.03.07, 19:22
Viljandi JK Tulevik alistas Kuressaares kohaliku klubi 1:0 sellega koos esimesed 3 punkti tabelisse värava autoriks Armand Naris.

EDIT: Hea,et Meet penalti üle lõi 89.min

meelis989
31.03.07, 20:08
pole tulevik mängu vaprusele lõpus ära andnud
olex juba 4 punkti (A)

Erko
31.03.07, 20:47
Oleks tulevik eelmine aasta kõik mängud võitnud, oleks tulnud meistriks.

17
31.03.07, 21:22
parim pilt, iseloomustamaks Kudu mängu

http://img74.imageshack.us/img74/1432/lalatq1.jpg (http://imageshack.us)

Grinch
31.03.07, 21:55
Väga oluline võit - nii punkti- kui ka võitudearve avatud! Ehk süstib see võit meeskonda enesekindlust ning järgmises voorus õnnestub ka Ajaxilt kolm punkti ära võtta.

kaitz
31.03.07, 22:05
Väga oluline võit - nii punkti- kui ka võitudearve avatud! Ehk süstib see võit meeskonda enesekindlust ning järgmises voorus õnnestub ka Ajaxilt kolm punkti ära võtta.

Nu pole pääsu tuleb võtta

sosku
31.03.07, 23:11
Kuule 17,
ära ole nii kibestunud! Ja miks see Kudu sulle nüüd äkki ette jäi, et tema kallal mitmes teemas nokid? Kas sa oled kade, et saarlastel sellist meest pole?

Kudu tegi täna muuseas väga hea mängu. Oli aktiivne, võitles agressiivselt, hoidis kaitsjaid pideva pinge all ning sundis neid paaril korral ka rämedalt eksima. Sellest esimesel poolajal ära löömata jäänud 1-1 momendist ma üldse ei räägi! Mees on paari aastaga teinud oma arengus kõva tõusu ja on amatööri kohta heal tasemel.

17
31.03.07, 23:15
kade, et meil sellist simulanti pole? :) tänan ei.

Erko
31.03.07, 23:37
aga kade, et kolme punkti pole? :p

17
31.03.07, 23:42
aga kade, et kolme punkti pole? :p

Selle vea parandame teisipäeval ;)

Art1
01.04.07, 11:44
Kudu kallal ära õienda!Tõepoolest tegi ta hea mängu.Simuleerimises teda süüdistada on täiesti kohatu.

Grinch
04.04.07, 00:17
Täna tuli oluline võit, olgugi et Tulevik oskab mängu ikka väga keeruliseks enda jaoks teha... Päris mitmel korral jättis süda paar lööki vahele, kui Ajax Tuleviku värava all askeldas... :)

Esimesel poolajal pigem Tulevik domineeris ja kombineeris, teisel poolajal oli Tulevik justkui krampis ning tehti rumalaid vigu. Kümnekesi osutus Ajax üllatavalt sitkeks vastaseks. Esimesel poolajal põrutasid mõlemad meeskonnad ka ühe korra latti.

Mina polegi näinud veel sellist mängu, kus Tulevik oleks nii palju võimalusi tekitanud, tõsi realiseerimine oli kehv. Laupäeval ootab ees raske mäng Kaleviga - eelmise hooaja häbi eest tahaks revanši... :lahe:

meelis989
04.04.07, 21:01
Viljandi JK Tulevik II - Tartu JK Maag Tammeka II 1:2 (1:0)
5. Tarvis - 90.+2. Vassiljev, 90.+3. Pruttšenko

täiesti lõpp kuidas poisid oskasid lõpu mängida , jube õnn :S

kaitz
08.04.07, 02:04
Täna siis tuli taas valus kaotus vastu võtta JK Kalevilt 1:2(0:2),eriti masendav oli 1 poolaeg 2poolaeg juba enam vähem platsil mina ei saand aru mida tegi Arge Tuleviku poolelt ja üldse ääre kaitsjad kuidagi kehvad aga nuh läheme edasi järgmine mäng siis Floraga ja sealt tuleb võtta positiivne tulemus ja siiski soovitaks Markol korralikult mängu taktika üle vaadata

PraS
08.04.07, 15:42
Taktikast: Sobilik on ju pikka mängida kui sellised tornid nagu Maku, Sass ja Kudu ees passivad :)

kaitz
08.04.07, 20:22
Tallinn FC Flora II - Viljandi JK Tulevik II 0:1(0:1) Värav Rasmuselt 17 min.nii Flora Duublile tegime selja prügiseks nüüd tuleks seda korrata Laupev.

kaitz
14.04.07, 20:07
Kahju,et põhisats ei suutnud Floralt punkte võtta 1:2

kaitz
16.04.07, 01:32
Tartu Välk 494 - Viljandi JK Tulevik II 1:3 (1:1)

Väravad Kudu,Rasmus ja Joonaselt.

muhv33
17.04.07, 09:05
Tartu Välk 494 - Viljandi JK Tulevik II 1:3 (1:1)

Väravad Kudu,Rasmus ja Joonaselt.

Kuulda oli,et kõigi väravate puhul tegi suurepärase eeltöö Martin Saar,kes taas Tulevik II eest väljakul oli!

Amadeus
17.04.07, 12:09
kas keegi ei tahaks identifitseerida need tegelased teie värskel duubli pildil. paari selli sealt ei ole enne kohanud. tetgelikult tahaks konkreetselt teada numbrit 11. Kas 19 on Toomla ja 5 on Henn? Ja kumb Kaju seal pildid on?

muhv33
17.04.07, 13:01
kas keegi ei tahaks identifitseerida need tegelased teie värskel duubli pildil. paari selli sealt ei ole enne kohanud. tetgelikult tahaks konkreetselt teada numbrit 11. Kas 19 on Toomla ja 5 on Henn? Ja kumb Kaju seal pildid on?

19 on Toomla,5 on Rauno Raid,Kaju on Rivo,aga 11...?Kui pilt on tehtud enne Elvaga mängu,siis peaks olema Rõngelepp(protokolli uurides jäi see nimi üle)

Amadeus
17.04.07, 13:08
19 on Toomla,5 on Rauno Raid,Kaju on Rivo,aga 11...?Kui pilt on tehtud enne Elvaga mängu,siis peaks olema Rõngelepp(protokolli uurides jäi see nimi üle)

vaatasin eelmise aasta warriori pildi pealt on jah Rõngelepp
Tänud. Raidi ei oleks vist küll välja mõteld ja Kajude vahel ka vahet ei tee.

kaitz
18.04.07, 22:08
Tulevik II karikapoolfinaalis täna alistati Kudu väravast Välk 494 1:0(0:0)
värav tuli 2 lisaminutil.Nüüd siis ees ootamas kõige vägevamad TVMK,TRANS,LEVADIA.

budu
19.04.07, 11:31
Tulevik II karikapoolfinaalis täna alistati Kudu väravast Välk 494 1:0(0:0)
värav tuli 2 lisaminutil.Nüüd siis ees ootamas kõige vägevamad TVMK,TRANS,LEVADIA.

aga arvata on et peale tõelise sauna sealt muud loota pole.aga ehk õnnestub

meelis989
19.04.07, 13:13
aga arvata on et peale tõelise sauna sealt muud loota pole.aga ehk õnnestub

kuid mõtle mis meistriliiga klubid + tugevad esiliiga klubid seljataga on .
väga hästi mängitud karikavõistlused ikka (Y) tublid viljandlased.

kaitz
21.04.07, 20:31
Täna FC Levadialt 4:0 Ipooaja suutsime küll 0s hoida aga edasine kahjuks jah nii ta läks.

Erko
21.04.07, 22:48
Pärast kaotust Kalevi vastu võttis Levadia seekord kindlasti asja tõsisemalt ja võitu oli natukene palju loota. Siiski 4:0 kaotus on natukene liiga palju. Eks ootame siis järgmist mängu.

kaitz
23.04.07, 23:22
Homme siis esimene JK Tuleviku mäng Viljandis kell 18.45

toonetikas
24.04.07, 12:18
Kas sellest pole probleemi, et mäng nii hilja on? Meil pole ju valgustust staadionil...

siim089
24.04.07, 13:30
Kas sellest pole probleemi, et mäng nii hilja on? Meil pole ju valgustust staadionil...
Ei ole, kuna isegi vihmase ja niiske ilmaga on kolmveerand üheksani veel niivalge, et mängida saaks !

Harrastaja
24.04.07, 21:37
VILJANDI JK TULEVIK - TALLINNA FC TVMK 1:1 (0:0)

Heheee positiivne :)

-RoMaRiO-
24.04.07, 21:41
Viljandi pakkumas suurüllatust.

salmer
24.04.07, 22:22
ega palju ei jäänud puudu ka Tuleviku võidust ;)

ROOTSI KUNN
24.04.07, 22:32
Üks üllatus teise otsa. Õnnitlused Tuleviku poistele .

Litmanen37
25.04.07, 22:31
kuhu on kadunud Laasberg?

sosku
25.04.07, 22:37
kuhu on kadunud Laasberg?
Kuhugi pole ta kadunud. Tuleviku pink on pikem kui kunagi varem ja põhikooseissu pääseda raske. Oma kohal - vasakul äärel - konkureerib ta Saharovi endaga. Mänguaega saab ta seetõttu peamiselt duubliga esiliigas.

kaitz
25.04.07, 22:53
Kuhugi pole ta kadunud. Tuleviku pink on pikem kui kunagi varem ja põhikooseissu pääseda raske. Oma kohal - vasakul äärel - konkureerib ta Saharovi endaga. Mänguaega saab ta seetõttu peamiselt duubliga esiliigas.

Ei ütleks--- Täna suudeti oma mängjatega hakkama saada Sillamäe võideti koguni 3:0

Kuno
25.04.07, 23:35
Hea töö ;)

Amadeus
26.04.07, 18:16
Ei ütleks--- Täna suudeti oma mängjatega hakkama saada Sillamäe võideti koguni 3:0

nüüd kui mängud on viljandis saavad kohalikud ka mängudel käia. seni pold mõnda meest üldse näinud veel sel hooajal.

kaitz
28.04.07, 22:02
Täna taas vähemasti positiivne tuldi Tartus 0:1 kaotusseisust välja ,värav Henri Rüütli 93' Tubli Tulevik.

aanvaller
28.04.07, 22:23
Viljandi Tulevik hakkab tõsiselt juba suurtematele klubidele ohtu õhkama.
Maag Tammeka läks ka kindlasti suure favoriidina, kuigi saadi ainult viik. JA tvmk 'ga tehdi ka viik. Tublid, ütlen ma.

aanvaller
01.05.07, 22:48
Igati tubli tulemus duublitelt ! Alles 65. minutil murdus.

IndrekL
01.05.07, 23:46
Igati tubli tulemus duublitelt ! Alles 65. minutil murdus.
Kas see ignoreerimisfunktsioon ikka töötas?

E: ohh, töötaski

Martin
02.05.07, 09:54
http://www.sakala.ajaleht.ee/020507/esileht/uudised/5026338.php

Väikemees suri jalgpallitrennis
Madis Luik, reporter

Esmaspäeval Viljandis jalgpallitrennis kokku kukkunud 13-aastane Germo suri. Juhtunu põhjus ei ole veel teada, see selgub pärast lahangut.

Viljandi jalgpallliklubi noortetreeneri Antti Rosenbergi sõnul polnud poisi juures märgata midagi ebatavalist. «Tegime kerge pallimängutreeningu, millele eelnes soojendus,» kõneles treener. Suuri koormusi poistel treeningul polnud, sest kogu meeskond plaanis järgmisel päeval osaleda ümber Viljandi järve jooksul.

«Germo kukkus palli poole joostes maha, üritas veel püsti tõusta, kuid ei jõudnud,» kirjeldas treener juhtunut. Rosenbergi ütlemist mööda taipas ta kohe, et olukord on äärmiselt tõsine. «Tema pupillid ei reageerinud, aga süda veel lõi.»

Staadioni juures viibinud juhuslik noormees viis poisi kohe autoga haiglasse, sest nii loodeti arstiabi kiiremini saada. «Šokeeriva sõnumi teatasid meile meedikud.»

«Ma ei oska praegu öelda, millal täpselt, kuid Germo oli Tartus spordiarsti juures tervisekontrollis käinud. See oli kas kevadel või möödunud talvel,» meenutas Antti Roseberg. «Tervisega tal varem probleeme polnud.»

Treeneri sõnul oli Germo hea pikamaajooksja ning lootis järgmisel päeval järvejooksul oma vanuseklassis esimeseks tulla. «Poisid otsustasid siiski joosta koos ümber järve Germo mälestuseks.»

budu
02.05.07, 10:16
kaastunne omastele ja treening kaaslastele.

ALEKOK
02.05.07, 16:53
R.i.p

.

aanvaller
03.05.07, 23:10
Poisil olevat olnud haige süda. Peaks vist ise ka käima spordiarsti juures..

aanvaller
03.05.07, 23:12
kaastunne omastele ja treening kaaslastele.

Pisike parandus. Treeningukaastaslele. "
Aga samad sõnad minu poolt.

dobermann
04.05.07, 00:22
Pisike parandus. Treeningukaastaslele. "
Aga samad sõnad minu poolt.

ei usu, et spordiarst sind aidata suudab

aga Viljandisse kaastunne

aanvaller
04.05.07, 16:56
ei usu, et spordiarst sind aidata suudab

WTF? Ma pole rääkinud, et mul oleks midagi viga. Aga peaks käima ära, et siis teada saada, et süda korras.

Erko
05.05.07, 12:40
Tegelikult on sul sama suur võimalus jääda auto alla, aga siiski tõesti kui on võimalus sellist asja kontrollida, siis võiks selle ikka ära teha.

kaitz
12.05.07, 23:23
fc tvmk -JK Tulevik 3:1 (3:1) Kui ma õieti telekast teist tvmk väravat nägin ,siis tundus mulle ,et Tohver pidanuks selle ära tooma aga....pole midagi parata mäng olevat ok olnud aga see ei loe loevad väravad.

Erko
12.05.07, 23:38
Mulle jällegi tundus, et see oli väga ilus löök.

kindral
15.05.07, 14:06
Väga ilus löök oli kolmas värav TVMK-l ning meie värav muidugi oli selline nagu ta oli, pisut närvikõdi ja põnevust, aga lõpptulemus oli ilus, pall oli ju väravas. Mängu lõpptulemusest muidugi ei taha rääkida, sest küllaltki võitlusliku mängu võitis TVMK, kellel lihtsalt vedas. Niisugust lollust nendelt pole ma ennem veel näinud.
Loodetavasti Tulevik surub oma tahtmise nüüd ikka ka tugevamatele edaspidi peale. Lootust ju on!

Erko
19.05.07, 20:18
0:4 täna! Pole midagi muud öelda kui tasemevahe.

masturr
19.05.07, 23:46
mille eest lelov minema saadeti?

kaitz
26.05.07, 22:47
oioi 0:4 Floralt ehk ART1 komenteerid mängu

kaitz
27.05.07, 20:19
Tulevik II kummaline koosseis aga jah Välk494 võttis 2:0võidu

Art1
27.05.07, 22:29
Flora-Tulevik mängu kohta polegi midagi olulist öelda. Parem meeskond võitis. Kuigi mängupilt oli enam-vähem normaalne, räägivad neli löödud väravat enda eest. Kuigi Tulevik vääris vähemalt ühte väravat, oleks sellest punkti saamiseks väheseks jäänud. Tuleviku poolel oli Saharov hea nagu alati ja meeldejääv oli Kudu vahetusest mängu lülitumine. Floral oli silmapaistvaim Viikmäe oma mõistetamatu närvilisuse ja agressiivsusega. Talle oleks võinud 3-4 kollast anda. Parem hoidku oma ülearune energia erinevate tiblade meeskondade vastu.

Erko
03.06.07, 11:28
Tulevikul jaoks on nüüd õnneks mõneks ajad raskemad mängud möödas. Nüüd on ees ootamas 4 mängu tabeli alumise poolega ehk Kalevi, Ajaxi, Kure ja Vaprusega. Siit peaks küll punktilisa tulema. Järgmine mäng siis Kaleviga kodus. Kõik kohale!

budu
04.06.07, 15:10
Tulevikul jaoks on nüüd õnneks mõneks ajad raskemad mängud möödas. Nüüd on ees ootamas 4 mängu tabeli alumise poolega ehk Kalevi, Ajaxi, Kure ja Vaprusega. Siit peaks küll punktilisa tulema. Järgmine mäng siis Kaleviga kodus. Kõik kohale!

arvan et nimetada kalevit alumiseks pooleks on ikka solvav,kurb kuid tõsi et ka sel hooajal peate võitlema ellujäämise nimel ja poleks mingi ime kui oskaksite ka kurele punkte kaotada.

jaamu
04.06.07, 15:21
arvan et nimetada kalevit alumiseks pooleks on ikka solvav,kurb kuid tõsi et ka sel hooajal peate võitlema ellujäämise nimel ja poleks mingi ime kui oskaksite ka kurele punkte kaotada.

miks solvav, tabeli alumine pool on kohad 6.-10. ja Kalev on ju praegu 6. kohal

Erko
09.06.07, 20:55
Kalev alustas paremini, aga ikkagi kokkuvõttes võitis tugevam, kellel oli ka rohkem võimalusi. Kohtunik oli kehva. Väga palju praaki mõlemale poolele. Esimsele poolajal kannatas selle all rohkem Tulevik ja teisel rohkem Kalev. Kurat kui eelmine siin mõni mäng tagasi saadeti Lelov minema, siis täna oleks tulnud Sarap saata peldikusse kabiini luku taha. Pidevalt mölises kohtunikuga. Tuleviku parimad minu meelest Ištšuk ja Saharov. Kalevi parim Saag. Nüüd 7. koht ühe punktilise eduga Vapruse ees käes ja jälle süda rahulik.

kaups
09.06.07, 21:22
Kalev alustas paremini, aga ikkagi kokkuvõttes võitis tugevam, kellel oli ka rohkem võimalusi. Kohtunik oli kehva. Väga palju praaki mõlemale poolele. Esimsele poolajal kannatas selle all rohkem Tulevik ja teisel rohkem Kalev. Kurat kui eelmine siin mõni mäng tagasi saadeti Lelov minema, siis täna oleks tulnud Sarap saata peldikusse kabiini luku taha. Pidevalt mölises kohtunikuga. Tuleviku parimad minu meelest Ištšuk ja Saharov. Kalevi parim Saag. Nüüd 7. koht ühe punktilise eduga Vapruse ees käes ja jälle süda rahulik.

Vilemees meile eelmisest mängust tuttav! ;)

Grinch
16.06.07, 18:10
Tulevik sai täna olulise ja kindla võidu. Esimese kolme värava järel tõmbas Tulevik hoo maha ning kohati domineeris mängu Ajax, õnneks see kätte ei maksnud ning Ajax suhteliselt lihtsalt sülle kukkunud penaltit ei realiseerinud - Tohvrilt hea tõrje... :silm4:

Teisel poolajal Tuleviku mehed üritasid pisut liiga palju kõike ise teha ning kohati hoiti üle, seetõttu jäi ka päris mitu võimalust realiseerimata. Kokkuvõttes positiivne, et võeti ära kolm punkti sealt, kus see oli võimalik. :)

Erko
16.06.07, 21:25
Väga positiivne üllatus. Tulevik liigub jälle ülesmäge. Nüüd teisipäeval vaja Kurele ka tuul alla teha.

Hellik
17.06.07, 12:06
Käis teist keegi kohal ka? Ajaxi staadion siis ikka asukohaga Võidujooksu tänaval?
Kuidas muru oli võrreldes eelmise aastaga?

sosku
17.06.07, 13:18
Staadion ikka sama koha peal. Tribüün on kuidagi suuremaks muutunud. Muru on kohati pisut konarlik aga Eesti olusid arvestades igati ok! Eelmise aastaga ei anna võrreldagi, selles suhtes respekt Ajaxile, kes on suurt vaeva näinud.

Veel torkas silma, et peaväljaku kõrval ootab lahtirullimist uus kunstmuru.

Erko
19.06.07, 22:20
Täna siis tuli Kuressaare käest vastu võtta kaotus. Suure tänu võivad Kure fännid öelda selle eest nende väravavahile

kaitz
19.06.07, 22:37
Täna siis tuli Kuressaare käest vastu võtta kaotus. Suure tänu võivad Kure fännid öelda selle eest nende väravavahile

Narva Transist laenul Kuressaares,aga mis seal ikka Kure teenis võidu igati teenitult,kuigi teine poolaeg olid nad juba 8 mehega kaitses aga võit on võit

käbi
20.06.07, 00:27
miks Viljandis selline väravavahtide seis on, et Lipetski väravas oli? Järvesoo ja Tohver mõlemad ära võlutud Veberi poolt?

17
20.06.07, 02:48
Järvesoo peaks USA-s tööl olema ja selleks hooajaks vast kadunud asjade nimekirjas.

mahagon
20.06.07, 12:50
Järvesoo peaks USA-s tööl olema ja selleks hooajaks vast kadunud asjade nimekirjas.

Järvesoo on Galaxys? Koos Davidiga?

plekkpurk
20.06.07, 14:07
Järvesoo on Galaxys? Koos Davidiga?

kui ma oskaks ennast herneks naerda, siis ma oleks seda juba ammu teinud. xa-xa-xa

Erko
30.06.07, 18:10
Kuus minutit mängitud ainult ja üks värav juba Vapruse poolt kahjuks löödud, aga õnneks eemaldati ka üks nende mängija.

kaitz
01.07.07, 00:02
Kuus minutit mängitud ainult ja üks värav juba Vapruse poolt kahjuks löödud, aga õnneks eemaldati ka üks nende mängija.

2poolaeg täielikult Tuleviku kontrolli all aga 1 eksimus keskväljal ja Novikovi muidugi ilus löök ajas mängu ikka lõpus üsna närviliseks fännidel,aga tähtsad 3 punti tulid.

Erko
06.07.07, 22:30
Kui Trans mängib sama hästi, kui ta tegi seda kolmapäeval, siis tuleb ikka väga väga raske mäng homme.

norsk
07.07.07, 00:37
Kuhu Savotškin kadunud on?

sosku
07.07.07, 08:15
Alles paar nädalat tagasi mängis. Mis kadumisest sa räägid?

norsk
07.07.07, 11:14
Sorry, vaatasin ühte kuupäeva valesti.

Harrastaja
07.07.07, 20:46
Tulevik - Trans 0:2

Erko
07.07.07, 22:37
Endal kahjuks täna mängule jõuda ei õnnestunud, aga nagu ma kuulsin, võttis Trans ikkagi oma ja oli tugevam. Nüüd jälle rodu ülemise otsa meeskondi ees ootamas.

dreyd
13.07.07, 14:15
väga hea Rauno tuleb ka kodule lähemale ja varsti ongi Kohilas. :)

Erko
15.07.07, 08:53
3-1 Maag Tammeka vastu on nüüd natukene küll palju. Kahju, et lõpus need jubedad 13 minutit tulid, kus löödi 3 väravat ära ja sellega oligi asi korras. Ehk järgmine mäng õnnestub TVMK-d jälle üllatada.

Erko
21.07.07, 20:10
No kurat nii ajab sita keema! 90 minutit võitlust kõigi meeste poolt, mis oli suppper ja siis teeb kohtunik mängu ära. Jätab andmata penalti ja kohe takka lüüakse hoopis meile värav. TVMK zurkad ei väärinud seda võitu mitte raasugi!

meelis989
21.07.07, 20:17
jep , värav oli ka nii jobin kui olla saa, kahjuks oma lohakus ;S
aga mingi 92 minutil see värav ;S

budu
22.07.07, 01:20
värav on värav ja tvmk kolm punkti tabelis juures

siim089
23.07.07, 20:52
Homne karikamäng Viljandi JK Tulevik vs FC Atletik oli lükatud poole kaheksaks õhtul !

Erko
23.07.07, 21:11
Väga hea uudis. Siis on endalgi ehk võimalus seda vaatama tulla.

sosku
24.07.07, 22:42
Üllatavalt nõrk resultaat täna. Kas mindi niisama "ära tegema"?
P.S. Kudule (kui loeb) hilinenud õnnesoovid!

Erko
24.07.07, 22:44
Kuna paljud siinolijatest Tuleviku foorumit ei loe, siis copyn siia ka oma nägemuse mängust:

http://jktulevik.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=114&mode=&order=0&thold=0

Mäng oli suhteliselt koomiline. Esimesel poolajal mängisid vastased 7-2-1 asetust. Tulevikul oli võimalusi küll, aga kas ei suudetud ära lüüa, või päästis vastaseid halvimast nende väravavaht, kes oligi vastaste parim. Teisel poolajal surve jätkus ja lõpuks tõi see ka värava ja varsti ka teise. Lõpuks tõmmati veel ka Kudu karistusalal maha ja penalti realiseeris Tohver. Lõpuks arutas Atletik ka korra hõreda Tuleviku kaitseliini lahti ja vabalt löögile saades löödi ka oma auvärav. Vastastest niipalju, et enamjaolt kooses meeskond vanemadest vene rahvusest meestest. Mängisid nad üsna jõhkralt kohati, aga õnneks keegi vigastust vist ei saanud. Korra oli ka Kudul ja ühel vastasel veri peast väljas kui karistusalas kokkupõrgati, aga midagi tõsist see ka ei olnud. Atletik võib oma mänguga rahul olla ja muidugi ka väravaga. Tulevik mängis ka hästi, aga realiseermine võiks parem olla. Kuigi tegelikult on see selliste mängude puhul tavaline.

17
30.07.07, 14:11
http://www.soccernet.ee/news.php?id=16395

Njaa, päris kõva täiendus mulkidele.

PraS
30.07.07, 23:02
http://www.soccernet.ee/news.php?id=16395

Njaa, päris kõva täiendus mulkidele.

Huvitav kas nn muulaste vihkajate Tuleviku fännide uhkuse pihta ka see mängijate liikumine käib?

Tulid nood kaks noormeest ju tiblade satsist.

käbi
30.07.07, 23:04
Misajast saab Tuleviku fänne rassistideks nimetada? Ajad äkki mõne Tartu fänniga segamini.

PraS
30.07.07, 23:10
Misajast saab Tuleviku fänne rassistideks nimetada? Ajad äkki mõne Tartu fänniga segamini.

Soovitan sul lugeda portaali kommentaare ning ka siinseid foorumi omi kui on just mängitud kas siis Transi, Levadia vi TVMK-ga. Art on eriti aktiivne kõiki tibladeks sõimama. Samas väljaku ääres on tema ainukesesk hüüdeks korra kuus " Tubli Tulevik!"

käbi
30.07.07, 23:21
Ok, polnud ammu Tuleviku mängudel käind, kuid vanasti tundus Transi ja Levadia poolt suuremat solvavate loosungite karjumist. Kuidas sellega praegu lood on? Ja Tulevikul pole eriti fännegi muidu, jama küll kui mingi Art sellist jama kokku keerab, viib nende üksikutegi fännide maine alla. Kuid jällegi pean ütlema, et Tulevikus on läbi aegade mänginud erineva taustaga pallureid ja neid on fännide seas ülistatud nagu Ustritski, Dovydenas jne. Seega su väide on ikkagi suht mõõda, ma usun et nad võetakse heameelega vastu.

Art1
30.07.07, 23:59
Sa,PraS tundud olevat üks kuri ja õel inimene.Kui sind midagi vaevab,las vaevab.Aga ära risusta Tuleviku teemat.

PraS
31.07.07, 01:10
Sa,PraS tundud olevat üks kuri ja õel inimene.Kui sind midagi vaevab,las vaevab.Aga ära risusta Tuleviku teemat.

Mina olen salliv. Sina aga ei salli vene rahvusest inimesi. Kõik on tiblad - isegi Pärnu fännid :D

budu
31.07.07, 01:20

Pras,miks sa oled kuri,ära ole kuri ja õel ja siis ka tuleviku fännid armastavad sind!!!

PraS
31.07.07, 01:25
Pras,miks sa oled kuri,ära ole kuri ja õel ja siis ka tuleviku fännid armastavad sind!!!

Ma ei vaja armastust inimestelt kes pole sallivad ja ei mõista klubijalgpalli omapära.

Art1
31.07.07, 01:31
Milline sallivus?Tuleviku toetajad jäävad sulle pidevalt ette.Iroonilist ilkumist on sul varemgi esinenud.Ja mis Pärnu fännid?Ei tunne neist kedagi ja pole neist kedagi kõnetanud.Paranoiline tiblade probleem sul võtab juba müstilisi mõõtmeid.

PraS
31.07.07, 01:40
Milline sallivus?Tuleviku toetajad jäävad sulle pidevalt ette.Iroonilist ilkumist on sul varemgi esinenud.Ja mis Pärnu fännid?Ei tunne neist kedagi ja pole neist kedagi kõnetanud.Paranoiline tiblade probleem sul võtab juba müstilisi mõõtmeid.

Hakkame siis su tibladega seonduvaid sõnavõtte siia ritta seadma.

Tõesti ilusad väravad Liepaja poolt.Neljas oli eriti meeldejääv.No ja olgem ausad,100% vene jurakatest koosneva Transi keretäit olen nõus alati vaatama. Liepaja jättis teisel poolajal muidugi väga võimsa mulje.

Tegelikult on meistriliiga mängud palju huvitavamad kui koondise mängud,pealegi on Eesti koondisesse kogunenud mingi kari venelasi.Mina küll ei tea keda nad esindavad ja missugune riik ja maa neile kõige olulisem on.

Põlispuude maha võtmine on loomulikult uskumatu sigadus.Kamp süüdimatuid,kelle jaoks vist midagi püha pole.Ühesõnaga,tiblad.

Lugedes manpe eile 00.53 kirjutatud kommentaari, tekkis mul mõte, et sa nn eestimees võiks ju täiesti vabalt nimeks võtta " poolvenelane". See oleks igati õiglane ja kõiki osapooli rahuldav. Olgem ausad, näha nimetuse " eestimees" all levadia logo on ikka päris tülgastav.Vaielda pole siin enam midagi.

eestimees,sa võiksid endale uue nime võtta.Näiteks venemees sobiks ideaalselt.No eestimees ei sobi küll kuidagi.

Ma tõesti ei viitsi neid korduvaid kommentaare portaalis uudiste alt otsima hakata. Piisab vast ka nendest.

Üldiselt pole mul enamuste käputäie fännide vastu mitte midagi, kuid sinu väljaütlemised nagu "tiblad" oleks kõigis Tuleviku hädades süüdi on väga madal.

Art1
31.07.07, 01:56
No sa oled ikka üks paras tegelane.See niinimetatud mõtete vahetamine on ennast selgelt ammendanud.Kui sa jätkuvalt murede küüsis vaevled,tule staadionile, räägime pikemalt.

käbi
31.07.07, 13:10
Ma juba korraks mõtlesin, et ongi keegi rassistlik fänn Tulevikul olemas aga nähes, et sõna mis läbi käis oli venelane, siis ma hakkan mõtlema et see Pras on ikka mööda väheke.

marcello
31.07.07, 14:00
Ma ei hakka üldse vaidlema teemal,et pras väheke mööda on ;) Aga piisab juba lausest,et levadia logo all näha eestimehe nime,on tülgastav,et aru saada-art on pooletoobine.
Kas need sajad eesti poisid kes levadia all mängivad,on ka tülgastavad ja peaksid koduse keele vene keeleks muutma ja igal pool ütlema,et nad on tegelikult venelased?

Mul on lapsepõlve kodu looduskaitse all ja ma ei tohiks ühtki puud siit ilma loata maha võtta.Vanaisa ei mõelnud tuleviku peale ja istutas külma näoga üle 30 eri liigi okaspuid aeda.Aga mina tahaks nüüd rohkem päikest hoovi ja et bürokraatiamasinat vältida ,siis mõne puu või oksa maha võtmiseks,ma luba ei küsi.
Kas see muudab mu automaatselt tiblaks?

Käbi,kui sõna "venelane" on sellises kontekstis siis see on sinu meelest normaalne ja pole rassistlik?

Art1
31.07.07, 15:24
Marcello,ära kommenteeri asju,millesse pole väga süvenenud.Ei tahaks sulle halvasti öelda,aga kasutades klassikute poolt lausutut,siis küsin sinult:mida tead sina sitavares geograafiast?Nii, et ole koomas edasi ja ära nori tüli.

marcello
31.07.07, 15:39
Mis siin süveneda kui su laused on mustvalgel ära toodud.Geograafiaga pole mingit pistmist.
Vasta küsimusele, kas ma pean 11 aastasele ütlema ,et ta on tegelt venelane,sest ta kannab Levadia logo? Või et ta on muidu tülgastav?
Samas on sul kerge elada.Mõistusest ja asjadest arusaamisel esineb puudujääke siis saab alati kokku võtta sõnadega -"tibla"
Kõike paremat!

käbi
31.07.07, 16:46
Art1 on vist tõesti vanakoolimees, kes harjus nende jubedate Levadia fännidega, kes alguses olid, need kes karjusid Eesti vastaseid loosungeid vene keeles. Kuid selliseid fänne Levadial pole ma juba ise mitu aastat näinud. Transi omad on küll ikka veel vahest ebameeldiva käitumisega.

kaitz
31.07.07, 18:00
Art1 on vist tõesti vanakoolimees, kes harjus nende jubedate Levadia fännidega, kes alguses olid, need kes karjusid Eesti vastaseid loosungeid vene keeles. Kuid selliseid fänne Levadial pole ma juba ise mitu aastat näinud. Transi omad on küll ikka veel vahest ebameeldiva käitumisega.

Eks oma töö tegi venesõjaväes teenimine,aga üldiselt võiks selle teema arutelu lõpetada. Tänan

PraS
31.07.07, 18:54

On kas eesti rahvusest idioote. Lähim näide vast see lollakas kes viskas rongkäigul õllepudeli vastu trammi enne Eest - Vene mängu. Kas peaksin ka hakkama kogu eesti rahvast vihkama mõne idioodi pärast?

budu
31.07.07, 19:00
On kas eesti rahvusest idioote. Lähim näide vast see lollakas kes viskas rongkäigul õllepudeli vastu trammi enne Eest - Vene mängu. Kas peaksin ka hakkama kogu eesti rahvast vihkama mõne idioodi pärast?

teie kahe saaga jätkub ka täna suure hooga aga ise ma nõustun PraSi jutuga

kaitz
31.07.07, 19:05

Kle PraS võiksid siiski Tuleviku teema risustamise lõpetada

käbi
31.07.07, 21:50

Tuleviku fänne vihkad ühe inimese pärast, kas see on siis normaalne? Kumbki seis pole normaalne, mina saan sellest aru kuid sina ei tundu saavat.

PraS
31.07.07, 22:07
Tuleviku fänne vihkad ühe inimese pärast, kas see on siis normaalne? Kumbki seis pole normaalne, mina saan sellest aru kuid sina ei tundu saavat.

Kus ütlesin, et vihkan?

Ja kaitz kas sa võtsid mind siis kuulda kui palusin sul selliseid postitusi nagu "nõustun","nojah" mitte teha?

Raimo
31.07.07, 22:07

ahh, pras, rahune maha. tõmbasid täiesti mõttetult siin terava üles.

PraS
31.07.07, 22:08
ahh, pras, rahune maha. tõmbasid täiesti mõttetult siin terava üles.

Ok Hoki.
10000000000

siim089
01.08.07, 00:29
Jättes välja tiblade teema ei saa mainimata jätta, Art1-e näol on tegemist ühe stabiilseima fänni/toetaja/jalgpallihuvilisega EV. Seega - tehke järgi !
Mälu värskendamiseks Teile siin üks artikkel http://www.sakala.ajaleht.ee/160606/esileht/5021497.php.

Tulevik maailmameistriks !

kaitz
07.08.07, 00:54
7.aug Viljandi Linnastaadion 18.45

Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 0:3(0:2)

Loodame siis Tulevikult head mängu ja teeme võimalikult raskeks elu Floral.

Erko
07.08.07, 23:19
Ega eriti raske Floral see elu polnud, suht alguses said edu kätte ja nii ta läks.

kaitz
07.08.07, 23:45
Ega eriti raske Floral see elu polnud, suht alguses said edu kätte ja nii ta läks.

Kahjuks alguses anti Florale siiski palju mängu ruumi ja see karistati ära aga edasine mäng Tulevikult suhteliselt normaalne mäng,rohkem pidanuks vasakut äärepoolikut kasutama Purile,kes oli suht töötu.Puudu ka Tulevikul korralik tipuründaja.

17
08.08.07, 01:15
Kuidas vennad Purid ka olid?

Art1
08.08.07, 01:32
Purid mängisid isegi oodatust paremini.Võib öelda,et tegemist on väga olulise täiendusega.Eks muidugi laupäevane mäng Kaleviga näitab rohkem.Aga kuhu jäid täna Flora fännid?Neid lihtsalt ei olnud.Tundub,et mõnedel läheb aur rohkem homse ljevadia mängu peale.Tore lugu küll.Lausa uskumatu.

kaitz
08.08.07, 01:33
Kuidas vennad Purid ka olid?

Suht ok,aga pidanuks rohkem ühte neist kasutada,lihtsalt millegipärast ei mängitud talle neid palle äärele

kaitz
12.08.07, 00:01
Hea mäng Tulevikult kehv vile kohtunikult

Rams
18.08.07, 21:11
Tänane mäng küll Tuleviku poolt midagi erilist ei olnud, Ajax sai alguses ikka päris hästi mängitud. Lõpuks siiski oodatud seis, aga jah ei midagi erilist.

kaitz
18.08.07, 22:28
Tänane mäng küll Tuleviku poolt midagi erilist ei olnud, Ajax sai alguses ikka päris hästi mängitud. Lõpuks siiski oodatud seis, aga jah ei midagi erilist.

Siiski klassivahe oli olemas

kaitz
25.08.07, 21:58
Tulevik alistas Kuressaare 2:0 ja seda Kuressaare koduväljakul (Supper)

17
26.08.07, 01:08
Tänane esimene värav (http://www.youtube.com/watch?v=Wzayyhn639k)
Tänane teine värav (http://www.youtube.com/watch?v=QZtlCEQ_bOU)

Okei, praeguseks juba eilsed väravad.