PDA

View Full Version : Viljandi JK Tulevik

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16

kaitz
26.08.07, 02:02
Tänane esimene värav (http://www.youtube.com/watch?v=Wzayyhn639k)
Tänane teine värav (http://www.youtube.com/watch?v=QZtlCEQ_bOU)

Okei, praeguseks juba eilsed väravad.

Huvitav kuidas Kuressaare teise värava puhul Savitski nii vabaks jättis aga tänud selle eest

Erko
28.08.07, 23:34
Nii nüüd on siis laupäeval ootamas tähtis mäng Vaprusega. Kui siit tuleb kolm punkti ära, siis muutuks oht üleminekumängudele sattumiseks üsna väike. Tulevikul on viimased mängud päris hästi läinud. Esmalt viik Kaleviga ja siis võidud Ajaxi ja Kuressaare vastu. Kui hea seeria jätkuks, siiis poleks võimatu veel ka Kalevit püüda. Ehk laupäeval on siis oodata palju publikut staadionile, lisaks on enne mängu rannas toimumas ka rannajalgpalli turniir.

siim089
29.08.07, 00:34
lisaks on enne mängu rannas toimumas ka rannajalgpalli turniir.
Ilmateade ka ei luba midagi head...:(

kaitz
31.08.07, 23:16
Nii nüüd on siis laupäeval ootamas tähtis mäng Vaprusega. Kui siit tuleb kolm punkti ära, siis muutuks oht üleminekumängudele sattumiseks üsna väike. Tulevikul on viimased mängud päris hästi läinud. Esmalt viik Kaleviga ja siis võidud Ajaxi ja Kuressaare vastu. Kui hea seeria jätkuks, siiis poleks võimatu veel ka Kalevit püüda. Ehk laupäeval on siis oodata palju publikut staadionile, lisaks on enne mängu rannas toimumas ka rannajalgpalli turniir.

Lisaks veel JK Kodugaasi ja Põltsamaa Spordi vaheline mäng 12.00

kaitz
01.09.07, 20:17
JK Tulevik - JK Vaprus 4:1 Polnud kahtlust,et Tulevik mängu võidab

Erko
02.09.07, 22:27
Vennad Purid tõestasid eile siis ennast lõplikult. Eriti ilusaks võib pidada karistuslööki ristnurka. Tegemist oli muidu üsna võrdsete meeskondadega, aga Vapruse kaitse oli null. Pidevalt ei suudetud palli karistusalast või selle lähedalt puhtaks lüüa.

Üllar
03.09.07, 00:27
härra lember käis eile tabaslaus arstlikus kontrollis ja suusönaline leping on solmitud,et jätkab järgmine aasta tabasalu palliklubis

sosku
03.09.07, 12:29
härra lember jätkab järgmine aasta tabasalu palliklubis
Kui see tõele vastab, siis saab Tabasalu endale väärt täienduse. Tulevik ei tohiks sellest ka palju kaotada, peale Puride tulekut kukkus ju varumeeste pingile. Ja pealegi on Flora duublis piisavalt mehi, kes esiliiga asemel meistriliigas mängida sooviksid.

Erko
03.09.07, 12:34
Purid on hetkel olemas küll, aga laupäeval käis üks Levadia asjapulk mängu vaatamas ja usun, et järgmisel hooaja tahab Levadia juba neid mehi tagasi.

kaitz
15.09.07, 20:10
Narva JK Trans - JK Tulevik 7:0(3:0)

Teisipäeval siis Viljandis taas Narva ehk läheb paremini

sosku
16.09.07, 17:04
Oh-jah! Ikka väga kole oli see asi. Transil õnnestus praktiliselt kõik ja Tulevikul seevastu mitte midagi. Neid Narva lööke mis sisse ei läinud, oli ikka oluliselt vähem kui 7. Ja muidugi ei saa jätta mainimata Tuleviku väheste kogemustega puurivahti, kes omale ikka paar-kolm "rasvapirukat" küpsetas.

kaitz
19.09.07, 15:43
Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans 1:4(1:2)

kaitz
23.09.07, 01:27
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik 0:3(0:3)

JK Tulevikult väga hea esimene poolaeg mängu tempo oli kiire pallid liikusid äärest äärde ja kõike oli nauding vaadata,lisaks S.Puri kaks efekset kolli eriti esimene meistriteos.Teine poolaeg võttis Tulevik tempo maha ja nii paranes kah natuke Vapruse mäng,kuid midagi ohtliku ei suutnud Pärnakad korda saata ja Tulevik mõeldes teisip Karikamängule Viljandis säästis jõudu,kuna mäng oligi tehtud.

Erko
24.09.07, 20:43
Tuleviku - Kalevi mänguajaga on jälle suht halvasti ju. Natukenegi sobivam aeg oleks olnud 17.15, siis oleks hea tahtmise juures jõudnud ka need inimesed, kellel viiest tööpäev lõppeb.

sosku
24.09.07, 22:09
Tuleviku - Kalevi mänguajaga on jälle suht halvasti ju. Natukenegi sobivam aeg oleks olnud 17.15
Sa vaata ikka seda ka, mis kell praegu pimedaks läheb. Viljandis ju valgustust pole. Hiljem alustades võib juhtuda, et kui mäng läheb lisaajale, siis lõpetatakse õhtuhämaras.

Raimo
24.09.07, 22:41
Sa vaata ikka seda ka, mis kell praegu pimedaks läheb. Viljandis ju valgustust pole. Hiljem alustades võib juhtuda, et kui mäng läheb lisaajale, siis lõpetatakse õhtuhämaras.

nädal hiljem algavad meistriliigas mängud kl 17.00 :o

Erko
24.09.07, 23:00
No täpselt! Kure mäng on ju ka laupäeval Viljandis kell 5. Samas on nüüd ju Viljandis ka võimalus kasutada kunstmuru. Mingid paari reaga tribüünid pidid ka sinna ju tulema.

-RoMaRiO-
24.09.07, 23:05
Kas kunstmurustaadion on Linnastatka kõrval kohe?

meelis989
24.09.07, 23:17
Kas kunstmurustaadion on Linnastatka kõrval kohe?

pmt peale tenniseväljakuid on kunstmuru
ja tenniseväljakud on põhi staadioni kõrval :)

eestimees
25.09.07, 12:26
http://jktulevik.ee/modules.php?name=Meeskond&file=m2ngijad/marko-lelov/profiil

ALEKOK
25.09.07, 18:59
Mis positsioonil Eino Puri mängib Tulevikus?

sosku
25.09.07, 19:14
Eino on keskpoolikus koos Lemberiga. Sander mängib ründes Kudust natuke tagapool.

buub
25.09.07, 19:22
Eemaldamine: 90.+2. Tohver. :D

$$$
25.09.07, 19:25
=P
1:2 on tõsiasi :D .

Aga mille eest Tohver punase sai? Mängis kastist väljas käega? (kastisees viga ei old ju, sest pennalt ei olnud.. , ütleb floraleht)

Ja kas Tikenberg sai aja viivitamise eest kollase?
sest see on saadud samal minutil kui vahetus oli, või siis sai ta viga tehes ise ka viga ja tuli välja vahetada?

Erko
25.09.07, 19:55
Kõik vastused ja minu nägemuse leiate siit:
http://jktulevik.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=738&sid=4895ad848acf4ebcfb7a861334dffd7b

meelis989
29.09.07, 20:44
Tulevik 3:2 Kuressaare

mängu lõpp oli kaasahaarav . 6-7 minutiga 3 väravat

kaitz
29.09.07, 21:44
Peategelane oli siiski hr Margus Kotter:S

Martin
29.09.07, 21:56
Miks Lelov pärast väravat koju saadeti?

meelis989
29.09.07, 21:58

sellest ei saanuki aru enamvä'hem , ta oli oma kastisees ka ega läinud sealt välja . kuid õnnelik oli ta küll kui viimene värav löödi (Y)

kaitz
29.09.07, 22:14

Ta oli HR Politseile öelnud mille eest sa 7 min lisad

Kotterit ei tohiks lasta jalgpalli juurde,sest ta on lihtsalt HAIGE

meelis989
29.09.07, 22:23
Ta oli HR Politseile öelnud mille eest sa 7 min lisad

Kotterit ei tohiks lasta jalgpalli juurde,sest ta on lihtsalt HAIGE

ei tea jah , mille eest ta siis lisas nii palju 2-3 vb veel olex võinud...

17
30.09.07, 00:45
Lisaks valas Tohver Kotteri sõimuga rahulikult pärast vilet üle, mille peale Kotter ka tema nö eemaldas, ehk järgmises mängus see mees vaevalt mängib.

Üldiselt on seis selline, et minu nägemuse kohaselt võiks võtta 95% tänase mängu kodupublikust, need sirgelt ritta panna ja mõne automaatselt kuule väljutava metallijurakaga ära lahendada.

Erko
30.09.07, 01:08
Miko ära kuse:D
sa oleks pidanud enne seda videot vaatama:
http://www.reporter.ee/index.php/2007/09/29/musklimees-loi-tutarlast-jalaga-nakku/
Aga kui nüüd võrdluseks tuua, siis Vapruse fännide kohta ei öelnud keegi midagi, sest nad ainult toetasid omasid ja vastaseid maha ei teinud.

käbi
30.09.07, 01:16
Lisaks valas Tohver Kotteri sõimuga rahulikult pärast vilet üle, mille peale Kotter ka tema nö eemaldas, ehk järgmises mängus see mees vaevalt mängib.

Üldiselt on seis selline, et minu nägemuse kohaselt võiks võtta 95% tänase mängu kodupublikust, need sirgelt ritta panna ja mõne automaatselt kuule väljutava metallijurakaga ära lahendada.
Kas mina olen täis või sina?? Kohe mitte midagi ei saand aru mida sa öelda tahtsid, mingi murre v?

TeeleS
30.09.07, 01:28
Hakkab pihta. Ma ei tea, arendame jah Eestis jalgpallikultuuri, kui fännide trummilöömise korral öeldakse turvameestele, ala et "öelge, et nad vait oleksid, ma ei saa mängu jälgida". Kamoon, fänlus on üks osa jalgpallist, kui te staadionile tulete, siis võiks arvestada sellega, et täiesti juhuslikult võib seal olla fänne, nii kodu- kui ka külalismeeskonna omi. See, mis täna Viljandis kohati toimus, oli täiesti lapsik. Ma saan aru, see väike Kure poiss ütles aeg-ajalt mitte kõige ilusamaid asju, aga Miko palus tal korduvalt seda mitte teha. Selle peale hakkas aga lendama selliseid hüüdeid just nende Kure fännide pihta, kes tegelesid omade toetamisega.
Osa Viljandi publiku avaldused olid kohati täiesti ebaintelligentsed ja polnud absoluutselt seotud toimunud mänguga, vaid mingi vajadusega end kuidagi välja elada (ja miks mitte teha seda siis vastase fännide peale).

Väike soovitus minu poolt: kui te tahate omadele kaasa aidata, siis tehke seda neid ergutades, mitte vastasmeeskonda ja selle fänne sõimates. Minu suur respekt aga Kure ja Viljandi õigetele fännidele, ajage oma asja edasi! :)

Erko
30.09.07, 01:31
Kas mina olen täis või sina?? Kohe mitte midagi ei saand aru mida sa öelda tahtsid, mingi murre v?

Tegelikult ma pean üles tunnistama ja täis olen mina...
Ja TeeleS Tegelikult on pohhui, mis teie arvate, meil oli täna lõbus:D

käbi
30.09.07, 01:35
Mingeid näiteid ka saaks mida öeldi, ajab marru selline Viljandi põmmpeade pealinnaks tembeldamine igalpool, konkreetseid kivikõvu näiteid ainult ei taha kuskilt tulla.

17
30.09.07, 01:36
Näide nr. 1: "Sure, Kure, Sure!"
Näide nr. 2: "Minge Kingissepa praami peale!"
Näide nr. 3, paariminutilise mängu järel prillide ja vahva nokkmütsiga vanahärra turvamehele: "Viige see trummimees mujale, ma tahan mängu vaadata."

käbi
30.09.07, 02:00
Ja need on need asjad miks 95% Viljandi publikust peaks ära kaduma v? Halb riimi valik, praaminali ja seniilne vanahärra

meelis989
30.09.07, 02:36
Näide nr. 1: "Sure, Kure, Sure!"
Näide nr. 2: "Minge Kingissepa praami peale!"
Näide nr. 3, paariminutilise mängu järel prillide ja vahva nokkmütsiga vanahärra turvamehele: "Viige see trummimees mujale, ma tahan mängu vaadata."

turvamehed ütlesid vanamehele ju ka et tegu on jalgpalliga , ja teha kõik fännid ei saa olla noored , venemad tahavad ka jalgpallist osa saada kus nende pojapojad nt mängivad...
ja võisite oma trumme edasi põristada keegi ei keelanud
kuiid jah väikse poisi ribliigid oli liiast vahepeal , kuid fännata oma meeskonda ei keelanud keegi .

meelis989
30.09.07, 13:19
http://www.soccernet.ee/news.php?id=17161

sealt jääb küll mulje et kure surus ka , aga minumeelest mängu vaadates surus tuelvik koguaeg , ja kure tegi kontratega kus 3-4 meest ainult üle poole neil olid .. täiesti vale mulje jääb seda lugedes

17
30.09.07, 13:48
Käisime me ikka ühel mängul? Esimesel poolaja esimesel poolel oli valdavalt Tulevik see, kes kontratega surkis, mitte meie.

Martin
30.09.07, 14:44
Ärge pange Mikot tähele, et on hella hingega. Kohe, kui keegi midagi ütleb, hakkab tönnima. Aga muidu on superpoiss!

meelis989
30.09.07, 17:26
Käisime me ikka ühel mängul? Esimesel poolaja esimesel poolel oli valdavalt Tulevik see, kes kontratega surkis, mitte meie.

tuleviki äärepoolikud + keskpoolik olid koguaeg vastastepoolel peaagu rünnakuid abistamas
aga kui tuli kuressaare kord rünnata siiis oli äärepoolik ja tipp vahel ka tuli aitama keskpoolik
ühtegi korda ei liitunud rünnakuga äärekaitsed nt kuid tulevikul st tehti pidevalt ( henn )

17
30.09.07, 17:30
Äkki see tuleb sellest, et kahe meeskonna taktika on erinev?

meelis989
30.09.07, 20:39
Äkki see tuleb sellest, et kahe meeskonna taktika on erinev?

ja kui ongi taktika erinev - kaitsev ründav ?
siis kuressaarel oli see kaitsev kui paar venda üle poole julgesid tõusta , st kontratega , ma ei ütle et tulevik ja ründas aga palli hoiti rohkem ka keksväljal kus see liikus äärelt äärte ikka , tuelvik ei saanud tugevalt rünnata kui vähemuses suurema ajast.

marabella666
02.10.07, 08:32
noored noored, mulle jääb mulje nagu oleks kontratega mängimine häbi asi. Kuressaare oleks selle taktikaga peaaegu viigipunkti kätte saanud, seega oleks taktika ennast igati õigustanud. Mäng käib ikkagi punktide peale, hea mängupildiga võib ju uhkustada, aga tolku on ainult punktidest.
(ps - ma tean, et Viljandi võitis 3:2 :))

Tohveri ja Kotteri sõnasõda kogub tuure. Eks lugege õhtulehest. Ise küll mängu ei näinud, aga olen näinud sel hooajal Tallinnas mänge, kus Tuleviku vennad väga konkreetselt lõhuvad ja kaarte ei järgne ja mäng läheb käest ära.
Eks igal inimesel on oma arvamus ja nägemus jalgpallist, nii ka kollaste kaartide andmisest. Seni Tallinnas nähtu põhjal ma ei imesta, et Kotter neile niimoodi kaarte jagas. Minu arvates on Kotter jätkuvalt parim kohtunik Eestis.
(ps - toonitan, et Tallinnas nähtu põhjal, seda mängu ei näinud)

sosku
02.10.07, 11:25
Üks mis kindel - laupäeval alles tuleb tõeline lahing. Kui juba Kure mäng sellised pinged üles küttis, siis Kaleviga tõotab päris mölluks ära minna. Arvata on, et selles mängus ennast tagasi ei hoita ja mõlemad lähevad oma "aasta mängu" täiega panema. Ootada on võitlust, kaarte, Sarapi lakkamatut möla ja mängujärgset sõimu nii väljakuääres kui netikommentaarides.

Ehk siis, kes ootab põnevamat jalgpallimängu, kui seda pakub näiteks Flora - Ajax, on kõik oodatud Viljandisse.

Silver
02.10.07, 12:47
Mäng jääb raudselt viiki: 0:0. Igav, võimaluste vaene ja vigaderohke.

ROOTSI KUNN
02.10.07, 13:10
Kuhu on Tulevikust kadunud Sass Saharov , pisike murumuna nagu Flora fännid teda omal ajal ristisid :)

albertu
02.10.07, 13:58
Kuhu on Tulevikust kadunud Sass Saharov , pisike murumuna nagu Flora fännid teda omal ajal ristisid :)

miski vigastus pidavat olema( põlvega jamad, kui ma ei eksi ) aga kuuldavasti teeb trenni juba ja on lootust, et lähiajal naaseb :)

17
02.10.07, 16:12
Minuni on jõudnud kuuldused, et üldse lõpetanud.

kaups
02.10.07, 19:18
Miks Tohver täna ei mängi? Kas saigi punase juba mängujärgselt peale Kure mängu? Vöi lihtsalt puhkab? ;)

17
02.10.07, 19:19
Olevat ühemängulise keelu saanud.

Erko
03.10.07, 10:27
Eile saadi siis kohustuslikud kolm punkti, aga kui tahetakse 6. kohale tulla, siis peab kindlasti Kalevit laupäeval võitma, sest lisaks MT-le on Tulevikul ees ootamas mängud ainult esikolmikuga. Samas kui Kalevil on kaks viimast mängu Vapruse ja Ajaxiga.

Harrastaja
03.10.07, 22:59
Tulevik II kaotas Maag Tammeka II 4:1
Esimeses kahes väravas oli väravavahi lohakusel oma osa.

TeeleS
03.10.07, 23:03
Tulevik II kaotas Maag Tammekale 4:1

Nii ta oli. Kaks esimest väravat kinkis Tuleviku väravavaht. Ja Maag Tammeka II oli ikka päris selgelt üle.

toonetikas
03.10.07, 23:11
eks jah J2rvesoo tegi korralikku bl2kki kahe esimese v2rava ajal. aga tore et ta kaugelt maalt tagasi on ja edasi m2ngib. ma oleks ikkagi Lipetski m2ngu pannud t2na, punkte ju h2dasti vaja...

toonetikas
04.10.07, 18:39
selle laupäevase Tuleviku-Kure mängu kohta Mikole ja teistele sõimajatele ütlen nii, et nende 2x45 minuti jooksul ei ole ükski vastane ega vastasfänn sõber ning me ei laulnud "sure, kure, sure", vaid see sure sõna riimus teie kure hüüdmisega...

järgmine kord siis, Miko, reasta isiklikult need 95% üles ja tee asi ära, et need 5% keda tinasurm ei ähvarda, saaksid rahus edaspidi magada!

Erko
06.10.07, 18:33
Sama mängupilt nagu karikamängus täna ja jälle kaotus siis. Kärsoni palliga löömine vastu pallipoissi oli väga häbitu tegu. Sarap saadeti ka siis tribüünidele lõpuks ära. Äkki on keegi aus inimene ja ütleb, kas Kalevi teine värav oli suluseisust? Ma tõesti ise sööduhetke magasin maha, aga kui silmad sinna viisin oli mees juba meetreid kaitsjatest eemal.

Harrastaja
06.10.07, 19:07
Sarap nõudis pallipoisile kah kollast :D

Erko
16.10.07, 21:25
Enne laupäeva vähe lugemist:
http://www.sakala.ajaleht.ee/251005/esileht/sport/5018257.php
:D

meelis989
23.10.07, 23:17
7. Valga FC Warrior 33 11 4 18 63 - 67 37
8. Viljandi JK Tulevik II 32 9 5 18 35 - 75 32

viimases voorus kohtuvad nad omavahel , et kas tulevik on eepool kui võidab wariori ja saab ülejäänust 3st mängust kasvõi 1p ... et siis punktid on neil samad aga kumb eespool omavaheline mäng(ud)? väravahetvahe?

muhv33
24.10.07, 09:07
7. Valga FC Warrior 33 11 4 18 63 - 67 37
8. Viljandi JK Tulevik II 32 9 5 18 35 - 75 32

viimases voorus kohtuvad nad omavahel , et kas tulevik on eepool kui võidab wariori ja saab ülejäänust 3st mängust kasvõi 1p ... et siis punktid on neil samad aga kumb eespool omavaheline mäng(ud)? väravahetvahe?

http://jalgpall.struktuur.ee/orb.aw/class=file/action=preview/id=1684/Meistri-+ja+Esiliiga+juhend+2007.doc (loe punkt 5.12)

Amadeus
24.10.07, 19:42
täitsa lõpp mis meeskonnaga tulevik 2 täna mängib. kas meeskonna bussiga juhtus midagi või tahetakse lihtsalt kindel võit võtta? tundub et see nii lihtsalt ei lähegi.

kaitz
24.10.07, 20:02
täitsa lõpp mis meeskonnaga tulevik 2 täna mängib. kas meeskonna bussiga juhtus midagi või tahetakse lihtsalt kindel võit võtta? tundub et see nii lihtsalt ei lähegi.

Pigem tundub loogilisena KINDEL VÕIT,aga jah võit tundub veel olema mägede taga.

sosku
24.10.07, 21:24
Ni nüri, nii nüri on Tuleviku mäng ilma Purideta. Mehed võtsid tänast mängu kui kerget treeningut. Aga häbi on ikkagi, et meistriliiga meeskond ei suutnud võita sisuliselt lastevõistkonda.

-RoMaRiO-
24.10.07, 21:28
Ni nüri, nii nüri on Tuleviku mäng ilma Purideta. Mehed võtsid tänast mängu kui kerget treeningut. Aga häbi on ikkagi, et meistriliiga meeskond ei suutnud võita sisuliselt lastevõistkonda.

Mis seal ikka, duublid nõrgad ei ole ju. TVMK, Flora, Levadia, Tartu duublid võiksid vabalt mängida ML tagumisepoolega enam-vähem võrdselt.

Flora IIgi on Vaprust hetkel alistamas.

siim089
25.10.07, 00:00
Nädalavahetusel saab kunstmuru siis esimesed meistri-ja esiliiga pallilahingud.

meelis989
25.10.07, 01:01
ei tea kuidas kunstmurul on , tribüüne pole jne.
võiks ju murul teha kuna tegemist päeval kui valge veel ja muru korras ka vist ju..

meelis989
10.11.07, 17:20
Viljandi Tulevik 0:0 MaagTammeka

tulevik tegi ilusa viimase mängu . vahepeal oli küll igav aga suudeldi võidelda ja tartul ei lastud võimalusi saadagi peaaegu , tõsisem võimalus oli viimasel minutil kui tartu kiirrünnaku sai ja tohver pidi hea tõrje tegema.

kui viljandilt 2 väravat , mis pandi mõlemad suluseisuks .
kui esimene oli risti entud sööt jooksupeale kus ühe puutuge see väravasse lendas vb tõesti suluseis , kuid siiski väga vahe KUI OLI ?!
aga teine värav , kus põmmutati 18 m pealt umbes peale , ja väravavaht tõrjus enda ette , seal oli tuleviku mängija kes palli väravasse toimetas - ja jälle SULUSEIS. ei kujuta ette erti , mängija oli tagapool kaitseliinist + tagasi põrganud pallipeale liikus mees ju , mis teeb välja sama kui kaitsemees söödab ründajale - POLE JU KA SULUSEISU. aga jah mis teha
veel suutis Tulevik kiirrünnakust paremalt äärele mehe vabaks määngida kes panei löögi üle pika Kütti taha nurka kuid... Latt .

aga no lus mäng , kahju et purisi enam ei näe vist , Sander puri tegi ilusa mängu täna jälle (Y) ja järgmiseks hooajaks võks Tulevik kokku saada ka võitlusvõimelise meeskonna nii kalevi tammeka ja pärnu jaoks .

kaitz
10.11.07, 17:27
Viljandi Tulevik 0:0 MaagTammeka

tulevik tegi ilusa viimase mängu . vahepeal oli küll igav aga suudeldi võidelda ja tartul ei lastud võimalusi saadagi peaaegu , tõsisem võimalus oli viimasel minutil kui tartu kiirrünnaku sai ja tohver pidi hea tõrje tegema.

kui viljandilt 2 väravat , mis pandi mõlemad suluseisuks .
kui esimene oli risti entud sööt jooksupeale kus ühe puutuge see väravasse lendas vb tõesti suluseis , kuid siiski väga vahe KUI OLI ?!
aga teine värav , kus põmmutati 18 m pealt umbes peale , ja väravavaht tõrjus enda ette , seal oli tuleviku mängija kes palli väravasse toimetas - ja jälle SULUSEIS. ei kujuta ette erti , mängija oli tagapool kaitseliinist + tagasi põrganud pallipeale liikus mees ju , mis teeb välja sama kui kaitsemees söödab ründajale - POLE JU KA SULUSEISU. aga jah mis teha
veel suutis Tulevik kiirrünnakust paremalt äärele mehe vabaks määngida kes panei löögi üle pika Kütti taha nurka kuid... Latt .

aga no lus mäng , kahju et purisi enam ei näe vist , Sander puri tegi ilusa mängu täna jälle (Y) ja järgmiseks hooajaks võks Tulevik kokku saada ka võitlusvõimelise meeskonna nii kalevi tammeka ja pärnu jaoks .

Kahjuks pean tõdema,et mõlema suluseisupuhul oli õige otsus,kuna juhtusin olema täpselt liinil aga jah mäng oli Tulevikult hea,kuid nagu ikka rünnaku lõpetamine jätab soovida.
Maag Tammeka oli ikka väga hambutu

dobermann
27.01.08, 21:18
toome siis vana teema pildile tagasi :D

käbi
27.01.08, 21:57
mnjaaa, vahe aasta siis tulekul, pole eriti midagi loota

zaz
27.01.08, 22:26
mismõttes vahe aasta?

kindral
28.01.08, 01:56
Just teema elavdamist ma taotlesingi, aga aru ma ei taipa miks mu teema mulle teatamata kinni pandi?
Aga see selleks... JK Tulevik saavutab hea 5. koha tuleval hooajal!! Hea õnne korral ka kõrgema!!

Hellik
28.01.08, 09:16
JK Tulevik saavutab hea 5. koha tuleval hooajal!! Hea õnne korral ka kõrgema!!

:D See ennustus vist küll väga kaalutletud ei ole??

Lahkunud mängijad: Saharov, Lember, Martinson + Purid (kelledeta oleks eelmise hooaja teine pool ikka oluliselt raskem olnud)

juurde ehk tagasi on tulnud: Talimaa, ...?

Kuno
28.01.08, 09:54

Lahkunud mängijad: Saharov, Lember, Martinson + Purid (kelledeta oleksite eelmisel hooaja teine pool ikka oluliselt raskem olnud)

Mulle meeldib, et Tulevik komplekteerib ennast rohkem Viljandist pärit mängijatega... See on ainuõige otsus ja peaks kohalikele ka natuke rohkem korda minema... Edu!

toonetikas
28.01.08, 12:12
juurde tuleb veel mängijaid. tvmk-ga treeningmängus mängisid veel Viljandist pärit Tölpus ja Raave ja J.Luhakooder, pluss Jevdokimov. tühja kohta ei jää.
laupäeval on veel üks mängu ju meil.

kindral
28.01.08, 13:21
Justnimelt! Tühja kohta ei jää! Tulevad oma linna poisid ning ka vanad olijad on tagasi!
Mismõttes ei ole väga kaalutletud ennustus? 6. koht on vägagi reaalne Tulevikule ning hea õnne korral ka 5. koht!!

Hellik
28.01.08, 13:30
Mismõttes ei ole väga kaalutletud ennustus? 6. koht on vägagi reaalne Tulevikule ning hea õnne korral ka 5. koht!!

Eelmine postitus oli natuke optimistlikum, mis siis vahepeal juhtus? :)
5. koha vastu oleks küll nõus kihla vedama

urmar
28.01.08, 14:17
Kui algaval hooajal millegi peale kihla vedada, siis selle peale, et Vaprus viimaseks jääb ju võiks, aga ikkagi ei riskiks, mine tea. :)

-RoMaRiO-
28.01.08, 15:44

Lahkunud mängijad: Saharov, Lember, Martinson + Purid (kelledeta oleks eelmise hooaja teine pool ikka oluliselt raskem olnud)

Lisaks lahkub veel Märt Kosemets.

17
28.01.08, 15:50
Kuuldavasti varnatab Tohver ka kindad, aga sellel ei pruugi muidugi tõepõhja all olla.

Mõned read jktulevik.ee foorumist..

Tuleviku trennis viimase nädala jooksul nähtud mängijad (ehk ei tasu mingeid järeldusi veel tegema hakata).

Eelmisest hooajast:
Koppel, Naris, Savitski, Oja, Savotškin, Arge, Rüütli, Laasberg, Tutk, Kasterpalu, Kudu.

uued:
Sander Reelo (vv), Toomas Läätsim, Mikk Sillaste, Kenneth Riis, Rain Tölpus, Meelis Laurimaa, Heikki Talimaa + veel paar keda ei tunne.

Amadeus
28.01.08, 17:45
juurde tuleb veel mängijaid. tvmk-ga treeningmängus mängisid veel Viljandist pärit Tölpus ja Raave ja J.Luhakooder, pluss Jevdokimov. tühja kohta ei jää.
laupäeval on veel üks mängu ju meil.

R. Luhakooder ikka mitte J.

Ja Laurimaa on tegelt ju vana tegija Tulevikus, eelmisel hooajal ei pääsend lihtsalt pildile eriti.

sosku
28.01.08, 19:50
Arvan ka, et jutud Tulevikule 5.-6. koha pakkumisest on muinasjutt. Reaalselt hakatakse alates esimesest voorust võitlema püsimajäämise nimel. 8. koht oleks minu ennustus. Kui tuleb mõni kõrgem - seda parem.
Tuleviku koosseisust võiks enam-vähem jääda rahule vaid katseliiniga. Ülejäänud liinid (eriti keskväli, kus nüüd õiget playmakerit enam polegi) on praeguse seisuga suht lahjad. Ja vaevalt, et kaks aastat järjest esiliigas viimaseks jäänud meeskonna vendadest erililist tugevdust on.
Aga eks näis, pall on ümmargune.

Amadeus
28.01.08, 21:30
Arvan ka, et jutud Tulevikule 5.-6. koha pakkumisest on muinasjutt. Reaalselt hakatakse alates esimesest voorust võitlema püsimajäämise nimel. 8. koht oleks minu ennustus. Kui tuleb mõni kõrgem - seda parem.
Tuleviku koosseisust võiks enam-vähem jääda rahule vaid katseliiniga. Ülejäänud liinid (eriti keskväli, kus nüüd õiget playmakerit enam polegi) on praeguse seisuga suht lahjad. Ja vaevalt, et kaks aastat järjest esiliigas viimaseks jäänud meeskonna vendadest erililist tugevdust on.

Kui nad suudavad veenda Martin Saart jätkama põhimeeskonnaga siis on neil parem playmaker kui varem.

eestimees
29.01.08, 10:01
kas talimaa kaljusse ei pidanud minema?

fcfloraforever
29.01.08, 21:55
kas talimaa kaljusse ei pidanud minema?

eip..niigi saite ju 9 mängijat..noh 2 küll juba varem Florast lahkunud aga enne pikalt Floras mänginud mängijat

ALEKOK
29.01.08, 22:36
eip..niigi saite ju 9 mängijat..noh 2 küll juba varem Florast lahkunud aga enne pikalt Floras mänginud mängijat

miks sa paigutad kõik inimesed Kalju alla, naljakas on lugeda kuidas sa vastad igale suvakale ala "niigi SAITE ju 9 mängjat"

fcfloraforever
29.01.08, 22:40
miks sa paigutad kõik inimesed Kalju alla, naljakas on lugeda kuidas sa vastad igale suvakale ala "niigi SAITE ju 9 mängjat"

no sorry...ma lihtsalt mainisin seda...a no vahet pole ju eriti või jään ette sulle?ja kui see naljakas on siis naera

kindral
30.01.08, 01:00

No olugig kasvõi optimistlik või mitte, aga mina arvan küll, et 8.-10. kohani, see pole kindlasti mitte Tuleviku pärusmaa nagu te siin ennustate. Pigem ikka 5.-7. See on Tuleviku poistele jõukohane. Ja korraliku fännina loodan alati parimat ehk antud juhul siis 5. kohta.

gianluca
31.01.08, 14:25
Viljandi linna alustas staadionihoonete ehituse hanget
29.01.2008 , BNS

Viljandi linn alustas Ranna puiestee 1 asuva staadioni kolmekorruselise tribüüni ja selle juurde kuuluva piletikassa ehituse hanget.

Staadioni hooned püstitatakse rahvusvaheliste võistluste läbiviimiseks, seisab hanketeates. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 25. veebruar.

Tribüünile peaks kokku tulema 2000 istekohta, millest hankega ehitatakse välja 1300 tooliga istekohta. Esialgu jäävad komplekteerimata äärmised kohad. Tribüüni netopind on 1770 m2.

Hoone juurde kuulub piletikassa netopinnaga 33,2 m2. Ehitus peaks kava kohaselt algama tänavu augustis ja valmima järgmise aasta juuniks.

http://ehitusabi.ee/index.php?news_id=1,9038

jorss
31.01.08, 15:31
Viljandi linna alustas staadionihoonete ehituse hanget
29.01.2008 , BNS

Viljandi linn alustas Ranna puiestee 1 asuva staadioni kolmekorruselise tribüüni ja selle juurde kuuluva piletikassa ehituse hanget.

Staadioni hooned püstitatakse rahvusvaheliste võistluste läbiviimiseks, seisab hanketeates. Pakkumiste esitamise tähtaeg on 25. veebruar.

Tribüünile peaks kokku tulema 2000 istekohta, millest hankega ehitatakse välja 1300 tooliga istekohta. Esialgu jäävad komplekteerimata äärmised kohad. Tribüüni netopind on 1770 m2.

Hoone juurde kuulub piletikassa netopinnaga 33,2 m2. Ehitus peaks kava kohaselt algama tänavu augustis ja valmima järgmise aasta juuniks.

http://ehitusabi.ee/index.php?news_id=1,9038

3-korruselise ja ainult 2000 kohta?? äkki ikka 3-realise? :kaval:

dareth
01.02.08, 15:22
et siis iga rida oleks 300-400m pikk? maru ebaloogiline

kaitz
02.02.08, 14:56
Viljandi kunstmuru 02.02. kell 12.00

Treeningmäng: Viljandi JK Tulevik II - Tartu Maag Tammeka II 3:0(0:0)

Väravad: MIKK PALKSSAAR,JOONAS TAMM,KEITH MAISTE

Caos
02.02.08, 15:01

Mis toimub MT 2
keegi võiks mängust ülevaate teha ?

sosku
02.02.08, 16:35
Põhimeeskondade vahel jäi 3:1 Tartule.

raitpoiss
02.02.08, 17:30
tulevik II ja MT II, esimene poolaeg oli mänguliselt võrdne, teine poolaeg vajus ära MT kuidagi .

willane
02.02.08, 23:19

Joonas ka skoorijate hulgas. tubli!

meelis989
03.02.08, 01:30
Joonas ka skoorijate hulgas. tubli!

joonas oleks võinud veel mitu tükki lüüa , aga need löömiseks vaid jäiki seekord.
aga väravalööjad olid vastavalt sünniaastatega 90 92 91 (Y)

rallikas
03.02.08, 01:45
Uued tublid noored peale tulemas :)

willane
04.02.08, 12:28
nii saab Viljandi tulevikust tõesti tulevikus nö. puhas Viljandi võistkond

Harrastaja
08.02.08, 17:43
Miks Tulevik peab oma sõprusmänge Sportland Arenal ???
Oleks Viljandis läheks isegi vaatama. Tallinnas jääb nats kaugeks.

raitpoiss
08.02.08, 18:06
tallinna mehed kõik ju, mis nad ikka siia viljandisse sõidavad.

kaitz
08.02.08, 21:46
tallinna mehed kõik ju, mis nad ikka siia viljandisse sõidavad.

Mis Tulevik-Narva seis jäi?

sosku
08.02.08, 21:55
Homme, kaitz! Homme.

kaitz
08.02.08, 23:04
Homme, kaitz! Homme.

HMMM jah päevad segamini läind:D

kindral
10.02.08, 16:55
1:4 kaotus kahjuks, aga ikkagi olen positiivselt meelestatud eelseisvate Meistriliiga mängude üle!

Kuno
10.02.08, 18:41
Miks Talimaa kaasa ei tee?

17
10.02.08, 19:11
Nägin ka mängu teist poolaega, üsna õnnetu oli see seis ikka. Eriti just arvestades kaitseliini ja väravavahti, Jevdokimov silkas ees päris asjalikult.

Aga noh, ega meie mäng palju parem polnud, aga see pole enam teeeeeeeeemaa.

aanvaller
27.02.08, 17:42
kus on nüüd sponsorid, kui neid vajatakse?

toonetikas
28.02.08, 16:54
uued tuuled Tuleviku hooajal. uued mänguvormid on tulemas.

Selle hooaja kodumängud peab Tulevik uuel Viljandi kunstmuruväljakul, kus pilet täiskasvanule hakkab maksma 20 krooni ning sooduspiletid lastele (7-12a.) ja pensionäridele 10 krooni.

Uudisena on esmakordselt võimalus soetada endale hooajapilet, mis tagab sissepääsu kõikidele Tuleviku kodumängudele meistri- ja karikasarjas. Hooajapileti maksumus on 200 krooni, mis kogu hooaja kokkuvõttes tähendab ligi poole soodsamat piletihinda, kui seda on igal mängul üksikpiletit lunastades.

Hooajapileti saamiseks on vajalik tulla Viljandi spordihoone valvelauda, kus palume administraatorile jätta oma foto, koos nime ja telefoninumbriga. Peale pileti valmimist võetakse Teiega telefoni teel ühendust ning lepitakse kokku pileti üleandmine ja selle eest tasumine.

Lisaks on võimalik hooajapiletit soetada esimestel kodumängudel otse staadionilt.

NB! Hooajapilet on nimeline ja see kehtib ühele inimesele.

urmar
29.02.08, 23:15
Tulevik pidas siis täna ühistreeningu oma duubliga. Koosolemine lõppes 3:0 või 2:0, läks vaidluseks, kuna kohtunikku ei olnud ja jäigi segaseks, kas oli värav või ei olnud. :D Pealegi oli mäng ikka tõeline treeningmäng, kuna osa mängijaid siirdus vahepeal hoopis teise meeskonda.

toonetikas
01.03.08, 00:26
oli jah segane see üks väravaolukord, mille kohta Lelov ütles väravavahile, et too palli värava eest lahti lööks, ehk siis see ei lugenud. ega see pall selgelt väravas ei olnud ka.
peamine, et mehed mängida said.

urmar, olid ka täna mängu vaatamas?

raitpoiss
01.03.08, 00:58
seal tõmmati väravavaht käest maha selles olukorras, ja väravat ei loetud :)

urmar
01.03.08, 01:29
oli jah segane see üks väravaolukord, mille kohta Lelov ütles väravavahile, et too palli värava eest lahti lööks, ehk siis see ei lugenud. ega see pall selgelt väravas ei olnud ka.
peamine, et mehed mängida said.

urmar, olid ka täna mängu vaatamas?

Ei, ma olen selgeltnägija. :D

kaups
08.03.08, 21:51
Ainus sats, kes avavoorus jalga valgeks ei saanud? Ründajate pöud?:(

kaitz
08.03.08, 21:57

Nu ausalt üeldes oli ka Levadia värav õnnega pooleks,aga jah paraku Tulevikul mitu ülihead võimalust,mis kahjuks jäigi võimalusteks ,mäng aga näitas,et kindlasti võib mängida vääääga hästi.

meesmuiste
08.03.08, 22:07
Nu ausalt üeldes oli ka Levadia värav õnnega pooleks,aga jah paraku Tulevikul mitu ülihead võimalust,mis kahjuks jäigi võimalusteks ,mäng aga näitas,et kindlasti võib mängida vääääga hästi.

Kuuldavasti oli tegu jah Puri superväravaga. Aga eks seal ole ka hea draama sees - mees kes eelmine hooaeg kõvasti Viljandit väljakul aitas, skoorib kohe hooaja alguses nende vastu valusa värava.

Amadeus
09.03.08, 00:01

tegelt oli neil paar päris head võimalust. korra läks Kudu 1-1 ja korra Jevdokimov, aga kahjuks viivitati pealelöögiga ja siis oli juba hilja. Jevdokimov korra keerutas trahvika ka umbes juuksekarva jagu ristist mööda.

-RoMaRiO-
09.03.08, 11:02
Kas Henn ei pidanud mitte Floras mängima?

Saarlane
09.03.08, 11:04
Algselt pidi, aga viimasel hetkel läks siiski Tulevikku.

sosku
09.03.08, 11:48
Floras poleks ta kuidagi põhisse mahtunud ja duubliga esiliigas võinuks talle taandarengut tähendada. Seetõttu leitigi, et kõigile oleks parem, kui mängumees saaks jätkuvalt praktikat ML-s, ehk jätkaks Tulevikus.

Harrastaja
14.03.08, 10:58
Nii, et laupäev siis Kalevit võitma !!

toonetikas
14.03.08, 11:36
ja võidamegi!
üks sõber tõstis isegi oma kooriproovi aja ümber selle mängu pärast, et ta ise saaks tulla ja teised kooriliikmed ka. see on siis tema jaoks teine või kolmas Tuleviku mäng, mida ta vaatama tuleb :D
loodan, et seekord mängu inspektor õigemini rahvast oskab lugeda. eelmine kord oli ikka üle saja seal, mitte 90 nagu kirjas oli.
kalevit lihtsalt peab võitma!!! ja seda teist kalevit ka muidugi :)

2mSööt3mMööda
14.03.08, 16:23
üks sõber tõstis isegi oma kooriproovi aja ümber selle mängu pärast, et ta ise saaks tulla ja teised kooriliikmed ka. see on siis tema jaoks teine või kolmas Tuleviku mäng, mida ta vaatama tuleb :D

Ütle talle edasi, et minu poolt talle suur respekt sellise lükke eest :D

toonetikas
14.03.08, 17:03
saab tehtud!
ma ise enam ei laula seal kooris, sellest alates kui mängud laupäevale lükati, sest proovid olid laupäeviti kell 15-18.

meelis989
15.03.08, 17:27
ilus mäng , ilusasti võideldi ja saadi ka mõnus võit kalevi üle 3:2 (Y)

kindral
15.03.08, 18:40
ilus mäng , ilusasti võideldi ja saadi ka mõnus võit kalevi üle 3:2 (Y)

Ma usun, et see oli samaväärne võit nagu eelmisel sügisel Viljandis Kure vastu!! :D Kahju, et ise kohal ei olnud, aga tulen kindlasti Flora mängule eeloleval laupäval!!

Erko
16.03.08, 01:18
Mul Levadia mängul ei õnnestunud Viljandis olla, aga täna sai siis esimest korda Tuleviku mängu sel hooajal näha ja see andis küll positiivse emotsiooni. See aasta tuleb amatöörmeeskonna tiitel ära Kalevi käest:D

PraS
16.03.08, 01:35
Mul Levadia mängul ei õnnestunud Viljandis olla, aga täna sai siis esimest korda Tuleviku mängu sel hooajal näha ja see andis küll positiivse emotsiooni. See aasta tuleb amatöörmeeskonna tiitel ära Kalevi käest:D

Osad Tuleviku pallurid peaksid ka pappi saama. Iseasi kas kätte ka saavad oma rahasi.

Harrastaja
17.03.08, 11:49
Mis seal karistusalas toimus üldse, et Kalevi mängija Rameš Mamedov eemaldati?

Art1
17.03.08, 12:32
Punane kaart tuli löömise eest.

kaitz
17.03.08, 14:36
Osad Tuleviku pallurid peaksid ka pappi saama. Iseasi kas kätte ka saavad oma rahasi.

nu peale peatreeneri ja mazööri minu teada mitte:D

d2n
17.03.08, 17:03

jevdokimov, frolov, sillaste saavad stippi :)

kaitz
17.03.08, 20:17
jevdokimov, frolov, sillaste saavad stippi :)

Nu see pole siiski palk,muidugi abiks seegi

PraS
18.03.08, 00:57

Jevdokimov,Frolov,A.Sillaste ja mõned veel ei saa stippi?Ütlen summa ka?
Mäletavasti kunaig kiitis Aivar, et me pole nagu kossuvennad, et stippi maksame. Aivar toonitas toona, et nad ikka maksavad makse mitte nagu kossubeibed.

uimps olen. ei lugenud edasi.andeksi.

priity
18.03.08, 14:45
Kas keegi ütleb kas JK Tulevik kodulehel on võimalik kuidagi leida klubi e-maili aadress? Minu vastus hetkel oleks, et ei ole võimalik seda leida...

toonetikas
19.03.08, 13:09
Küsid sa seda selle pärast, et sa seda sealt ei leidnud, või on sul seda tõesti vaja? Kui see teine variant, siis võin sulle kontaktandmed anda küll.
Ausalt, ka mina seda sealt ei leidnud...

PraS
19.03.08, 18:34
Kas keegi ütleb kas JK Tulevik kodulehel on võimalik kuidagi leida klubi e-maili aadress? Minu vastus hetkel oleks, et ei ole võimalik seda leida...

T.Edasi neil ju pressiga tegeleb järelikult peaks ka Triinu sellelt maililt kätte saama : fcflora@fcflora.ee

kaitz
19.03.08, 18:37

On küll võimalik:D kui hästi vaadata

Kotkapoeg
22.03.08, 17:39
Kas tuleviku fännid on kadunud või pole neil arvuteid,mänguseisud ja tegevuse peame hankima teiste kodulehekülgedelt?

sosku
22.03.08, 18:01
mänguseisud ja tegevuse peame hankima teiste kodulehekülgedelt?
Kas konkreetsemalt saaks? Mis sind vaevab?

P.s. Tulemusi pole küll mõtet siia copida, neid saab igalt poolt mujalt.

norsk
23.03.08, 00:12
Mitte et ma nüüd eriline fänn oleks, aga Tulevik oli täna üsna tubli ja enne kolmandat sisselastud väravat oli viik täiesti realne. Floralased kaotasid sageli keskväljal lihtsates olukordades palli, ent ära karistati see vaid korra. Probleeme oli viimase sööduga, mille nahka läks enamus viljandlaste üritusi Aksalu väravat ohustada. Lisaks ignoreeriti vabasid tsoone ja lükati pall keskele Kudule jalga või õigemini pihta ja temalt said Flora kaitsjad selle hõlpsasti endale.
Rünnak oli mõlemal meeskonnal täna suht hambutu, ainult et Floral oli Post, Tulevikul mitte.

urmar
23.03.08, 00:33
Rünnak oli mõlemal meeskonnal täna suht hambutu, ainult et Floral oli Post, Tulevikul mitte.

Kahju jah, et avavoorus Kaljuga Post mööda lõi. Nüüd tundub, et 2 väravat on saanud normiks.

kindral
24.03.08, 15:22
Mitte et ma nüüd eriline fänn oleks, aga Tulevik oli täna üsna tubli ja enne kolmandat sisselastud väravat oli viik täiesti realne. Floralased kaotasid sageli keskväljal lihtsates olukordades palli, ent ära karistati see vaid korra. Probleeme oli viimase sööduga, mille nahka läks enamus viljandlaste üritusi Aksalu väravat ohustada. Lisaks ignoreeriti vabasid tsoone ja lükati pall keskele Kudule jalga või õigemini pihta ja temalt said Flora kaitsjad selle hõlpsasti endale.

Mängupilt oli pidevalt paljulubav Tuleviku seisukohalt. Flora sai kohati surve peale, aga mingit erilist pikaajalist survet ei olnud. Tulevik mängis isuga ning mängupilt annab lootust, et kui see meeskond saab veel kokkumängida ning mõned põhimehed veel pisivigastustest paranevad, siis oleme võimelised mehetegusid tegema!

toonetikas
25.03.08, 13:51
Flora-Tuleviku mängu pildid on saadaval
http://public.fotki.com/toonetikas/floratulevik

2mSööt3mMööda
25.03.08, 19:28
Kas Tulevik ei pidanud mitte Hummeli vormides mängima hakkama?

sosku
25.03.08, 19:52
Kas Tulevik ei pidanud mitte Hummeli vormides mängima hakkama?
Hakkavadki. Osa kraami on käes, aga mitte veel kõik. Anna aega, nagu on siin viimase aja moesõnaks :)

toonetikas
25.03.08, 20:31
Tölpus ütles, et pidid juba laupäeval uutes mängima, aga trükkimine venis. vist pühade tõttu. aga sel laupäeval peaks uutes vormides mängima. tulge vaatama :D

toonetikas
25.03.08, 20:32
p.s see helesinine pilt on hetk Tuleviku viigiväravast, kui ma suurest rõõmust ei jõudnud õigel ajal nupule vajutada ja kaamera oli juba taevasse suunatud, kui klõps käis.

kaitz
28.03.08, 13:33
Hakkavadki. Osa kraami on käes, aga mitte veel kõik. Anna aega, nagu on siin viimase aja moesõnaks :)

Mnjaa kui kaua 3 kuud ve,asjaajmine Hummeliga on nagu on pole just kõige tugevam külg.

hacker12
28.03.08, 22:23
kuulge - olgerm ausad - hummeliga asjaajamine peegeldab kogu klubi organisatoorset poolt teile seal

Lammas
28.03.08, 23:29
Mnjaa kui kaua 3 kuud ve,asjaajmine Hummeliga on nagu on pole just kõige tugevam külg.

ma täpselt ei saa aru mida sa silmas pead aga viljandil olid asjad käes siis, kui kokkulepitud, probleemid tekkisid trükiga, mis aga oli puhtalt viljandi enda teema ja noh neid trükkareid me juba teame :)

meelis989
29.03.08, 17:05
JK Viljandi Tulevik 1:1 JK Sillamäe Kalev (1:0)

kindral
29.03.08, 17:22
JK Viljandi Tulevik 1:1 JK Sillamäe Kalev (1:0)

Kahju, et kaotus tuli...:(

ALEKOK
29.03.08, 17:35
Kahju, et kaotus tuli...:(

Mille poolest seda kaotuseks saab nimetada?

Lammas
29.03.08, 17:56
huvitav kes domineeris?

meelis989
29.03.08, 19:16
huvitav kes domineeris?

esimese poolaja tulevik , teisel poolajal jäädi vahepeal suure surve alla , ei saadauki vahepeal üle poole .
viimased 10 min oli aga jälle tuleviku surve ilusasti .
kohtunik pani vahepeal väga imeliku vile , rohkem jutustas mängijatega kui vilistas , naljamees .

meelis989
29.03.08, 19:39
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev 1:1 (1:0)
20. Kudu - 55. Ametov

Pealtvaatajaid: 100

Tallinna FC Levadia - Tartu JK Maag Tammeka 1:1 (1:0)
26. Malov - 89. Tiirik

Pealtvaatajaid: 50

publiku oli ka meeldivalt palju ( rohkem kui varasemalt ) viljandi mängul täna isegi .

toonetikas
29.03.08, 19:42
pealvaatajaid AINULT 100??? seal oli vähemalt 200 rahvast... aru ma ei taipa, mismoodi neid arve pannakse. kas inspektor luges ainult yhelt tribyynilt ja teiselt poolt mitte? ja nii see publiku statistika jääbki nii madalaks. floraga mängus Tutk luges ikka korralikult iga näo ra ja pani kirja, miks teised nii ei tee?

Lammas
29.03.08, 23:31
kas uued vormid olid seljas viljandil?

kindral
30.03.08, 00:28
Mille poolest seda kaotuseks saab nimetada?

Kuigi tegelikkus näitab viiki, aga kaotus on moraalne!! Ja punkte kaotasime kah kaks! Ootasin Sillamäe vastu võitu!! Aga pole midagi, teeme TVMK vastu ära selle mis S.Kalevi vastu tegemata jäi!!

Art1
30.03.08, 01:59
Uued vormid olid Tulevikul seljas ja nägid ilusad välja.Aga Sillamäe mängis üllatavalt hästi,pealegi oli Tulevikul lihtsalt halb päev.Nii,et tuleb viigiga rahul olla.Joonas Tamm tegi meistriliiga debüüdi.Päris korralik esitus.

Lammas
30.03.08, 10:48
Eks Sillamäe tuli ka punne võtma ja kindlasti mängisid nad enesekindlamalt kui muidu. Aga hullu ilmselt pole midagi, asi läheb ikka paremuse poole. Kas väljakul tribüünid on?

ROOTSI KUNN
30.03.08, 11:36
Mind ka huvitab ,kas Viljandis on väljaku ääres tribüünid või mitte? Vähemasti eelmisel aastal hooaja lõpus kui ma seal käisin siis polnud seal midagi. Ja paistab ,et Sillamäe on esimesest ehmatusest üle saanud. Viik Tuleviku vastu on väike üllatus.

Erko
30.03.08, 11:40
Tribüünid on täitsa olemas lausa kolmerealised kui mul mälu ei peta.

sosku
30.03.08, 15:15
Ja paistab ,et Sillamäe on esimesest ehmatusest üle saanud. Viik Tuleviku vastu on väike üllatus.
Mängupildi järgi võiks öelda pigem vastupidist. Sillamäe mängis palju kiiremalt ja tehnilisemalt ning oli Tulevikust ka muidu märgatavalt enesekindlam. Tulevik eksis paljudes momentides lubamatult palju ja noh, lõpp-kokkuvõttes tuleb õnne tänada, et kõike arvestades Tulevik vähemalt viigipunkti kätte sai.

ALEKOK
30.03.08, 15:29
Viik Tuleviku vastu on väike üllatus.

Mille poolest see üllatus on?

meelis989
30.03.08, 18:03
Mängupildi järgi võiks öelda pigem vastupidist. Sillamäe mängis palju kiiremalt ja tehnilisemalt ning oli Tulevikust ka muidu märgatavalt enesekindlam. Tulevik eksis paljudes momentides lubamatult palju ja noh, lõpp-kokkuvõttes tuleb õnne tänada, et kõike arvestades Tulevik vähemalt viigipunkti kätte sai.

mida sa ajad ? enamus esimest poolaega dominneeris tulevik.
närvi ajas see asi kuidas venelased ise hakkasid lõpus aega raiskama ja olid alatasa maas pikali :S
ei jätnud minuarust küll nad meistriliiga klubi muljet eriti

pharmacon
30.03.08, 19:18
Vaatame, kes võidab järgmine mäng juba Venemaal!

Lammas
30.03.08, 22:00
kas hummeli bannerid olid üleval statal ja mitu?

sosku
30.03.08, 22:51
kas hummeli bannerid olid üleval statal ja mitu?
Ei olnud. Ja kui ka oleks olnud, siis lumevallid olid nii kõrged, et poleks välja paistnud. Aga sa, Lammas, pead Lilleverele seda reklaamiasja rohkem meelde tuletama. :)

Lammas
31.03.08, 23:54
Selge, tänud info eest.

raitpoiss
01.04.08, 00:08
täna pandi ülesse need sildid jne kunstmuru väljakule

Riks
01.04.08, 00:44
ma istusin tribüünil seal pool kuhu Tulevik teisel poolajal ründas...öelda ma tahan seda, et äärekohtunik tegi pääääris mitu korda altuurat, vähemalt 2 korda tõstis Kudu-le lippu valesti...aru ma ei või.

kindral
02.04.08, 17:25
ma istusin tribüünil seal pool kuhu Tulevik teisel poolajal ründas...öelda ma tahan seda, et äärekohtunik tegi pääääris mitu korda altuurat, vähemalt 2 korda tõstis Kudu-le lippu valesti...aru ma ei või.

Eestis ei kehti koduväljaku eelsti nagu igas jalgpalliriigis. Kohtunikud on ennegi uskumatut lohakust ja pimedust üles näidanud.

toonetikas
03.04.08, 23:40
laupäevase mängu-eelsed kommentaarid:
„Tulevik on tugev ja sitke meeskond, nende treener kõva sõnaga. Meie eesmärk on siiski ainult võit,” resümeeris TVMK peatreener Sergei Ratnikov. „Kui suudame vältida vigu ja tempo kõrge hoida, siis peaks võit koju jääma,” arvas TVMK poolkaitsja Aivar Anniste.

„Kahest viimasest mängust oleme mõlemad koos vastastega teeninud vaid ühe punkti. Laupäeval on mõlemal võistkonnal jälle võimalus lisa teenida,” sõnas Tuleviku peatreener Marko Lelov.

„Siiani oleme suutnud tugevate vastu hästi mängida, kahjuks aga ei ole nendest kohtumistest punkte saanud. Läheme nüüd seda viga parandama ja loodame TVMK käest vähemalt punkti kätte saada,” ütles mulkide poolkaitsja Rain Tölpus.

ma isiklikult loodan, et olgu tulemus milline tahes, et pärast mängu Tuleviku ja tvmk fännide vahel kaklust ei toimu :D
tegelikult viimati, kui novembris mängisime, siis verbaalselt väikestviisi juba läkski... mitte meie initsiatiivil.

elx
04.04.08, 11:18
ma isiklikult loodan, et olgu tulemus milline tahes, et pärast mängu Tuleviku ja tvmk fännide vahel kaklust ei toimu :D
tegelikult viimati, kui novembris mängisime, siis verbaalselt väikestviisi juba läkski... mitte meie initsiatiivil.

tvmk fännidega??? üks pidi ju vanglas ja teine haiglas olema.. kellega siis? :D

Art1
04.04.08, 12:17
Tegemist oli ühe TVMK mängija isaga.TVMK "fänn" on ta täpselt nii kaua,kuni ta poeg seal meeskonnas mängib.

PraS
05.04.08, 01:38
laupäevase mängu-eelsed kommentaarid:
„Tulevik on tugev ja sitke meeskond, nende treener kõva sõnaga. Meie eesmärk on siiski ainult võit,” resümeeris TVMK peatreener Sergei Ratnikov. „Kui suudame vältida vigu ja tempo kõrge hoida, siis peaks võit koju jääma,” arvas TVMK poolkaitsja Aivar Anniste.

„Kahest viimasest mängust oleme mõlemad koos vastastega teeninud vaid ühe punkti. Laupäeval on mõlemal võistkonnal jälle võimalus lisa teenida,” sõnas Tuleviku peatreener Marko Lelov.

„Siiani oleme suutnud tugevate vastu hästi mängida, kahjuks aga ei ole nendest kohtumistest punkte saanud. Läheme nüüd seda viga parandama ja loodame TVMK käest vähemalt punkti kätte saada,” ütles mulkide poolkaitsja Rain Tölpus.

Millised need tuleviku fännid on?

Art1
05.04.08, 11:47
Mis sulle muret valmistab,Pras?Ära iroonitse.Nendest asjadest ei tea sa küll mitte midagi.

PraS
05.04.08, 11:58
Mis sulle muret valmistab,Pras?Ära iroonitse.Nendest asjadest ei tea sa küll mitte midagi.

Lihtsalt pole ma ühtegi Tuleviku fänni näind ega kuulnud. Ainult soskut olen näind märkmeid tegemas.

toonetikas
05.04.08, 13:07
Tule täna mängule ja siis näed, lisaks Soskule teisi ka! eriti kuna samal ajal yhtegi teist mängu tallinnas pole :)

PraS
05.04.08, 16:36
Tule täna mängule ja siis näed, lisaks Soskule teisi ka! eriti kuna samal ajal yhtegi teist mängu tallinnas pole :)

Käisin Flora mängul, kuid ei kuulnud et Tuleviku fännid oleks omasi natukenegi innustanud.

sosku
05.04.08, 18:01
Tänase 1:6 põhjal peab küll mainima, et nii kehv see Tulevik ka polnud kui tulemus näitab. Küll aga näib probleemiks olevat pikkade ründajate neutraliseerimine. Ei saadud Posti kinni võetud, ei saadud täna ka Gussevit pidama - taas kaks väravat peaga.

Mäng oli päris tempokas ja kuni püsis 1:3, oli Tulevik teisel poolajal ründavam pool ja omas niipalju võimalusi skoori teha, et teist sellist mängu vineeri vastu ei mäletagi lähiaastatest. Aga õnn oli täna fanera poolt, küll löödi pall väravajoonelt minema, siis tegi Teleš mitu imetõrjet ja lõpuks suutis Tulevik ise mitu võimalust lihtsalt ära puterdada.

Peale Konsa karistuslöögist sündinud neljandat väravat oli mäng lõplikult tehtud. Kaks viimast ei omanud enam erilist tähtsust kellegi jaoks, isegi miilits (Rootsi Kunni väljend) Juhvelt ei viitsinud "tablool" enam numbreid vahetada.

norsk
06.04.08, 01:50
Nii ebaloogilist mängu pole ammu näinud.
sosku postitusele polegi nagu midagi lisada. Tuleviku realiseerimisprotsent on väga nigel, täna oleks võinud skoor vabalt ka 6:4 olla. Kudu raiskas selliseid võimalusi, et karju appi.
Ühesõnaga, Tulevik oli tubli. Poleks uskunud, et ma ütlen seda meeskonna kohta, kes viie väravaga tappa sai :D

urmar
06.04.08, 02:03
liidu lehel on tuleviku fännid pildi peal, pras võib üle lugeda. :)

PraS
06.04.08, 11:54
liidu lehel on tuleviku fännid pildi peal, pras võib üle lugeda. :)

Häält ka tegib või karjusid niisama "Tshurka,Tshurka!"

Art1
06.04.08, 12:01
Pras,ei tahaks sulle halvasti öelda.Aga valus jobu oled.Norid pidevalt tüli.Saa üle juba.

PraS
06.04.08, 12:07
Pras,ei tahaks sulle halvasti öelda.Aga valus jobu oled.Norid pidevalt tüli.Saa üle juba.

ok....................

kindral
06.04.08, 14:17
PraS on kade lihtsalt!!

kaitz
19.04.08, 17:00
Tundub,et järjekordne kaotus tulemas seekord siis Maag Tammekalt,aga eks hiljem komentaari kuuleb

sosku
19.04.08, 21:10
Eks see (nagu ka tegelikult Vaprusega) punkt jälle väravavahi ebakindluse nahka läks. Ei taha küll Koppeli kohta midagi halvasti öelda... "Noore poisi asi," ütles Sarap tema kohta viimasel EJL-i aastalõpukal.

Lammas
20.04.08, 10:09
aga kas potensiaali on?

sosku
20.04.08, 10:50
aga kas potensiaali on?
Kindlasti on. Lihtsalt rünnakul on seni kohutavalt palju ebaõnne olnud, et palli kudagi vastase väravasse lüüa pole suudetud.

lennu
20.04.08, 13:12
Kindlasti on. Lihtsalt rünnakul on seni kohutavalt palju ebaõnne olnud, et palli kudagi vastase väravasse lüüa pole suudetud.

Ründes on ju Markko Kudu!

PraS
20.04.08, 13:43
Ründes on ju Markko Kudu!

Just, Tema imelisi pöördelt lööke keskväljal vajab Tulevik ning neid kauneid kauglööke varbaga samuti. Kudu on puutumatu!

Art1
20.04.08, 14:09
Kudu on muidugi palju häid võimalusi realiseerimata jätnud,aga 3 väravat on ta siiski sel hooajal löönud ja kindlasti lööb veelgi.

Erko
20.04.08, 20:56
Kudu on nagu on muidu, aga minu meelest õhuvõitluses jääb natukene lahjaks, et laseb palju lühematel ära lüüa palli. Kui on tugevam vastane, siis võiks ründes olla ikka Oja, kes saab kõrgete pallidega minu meelest paremini hakkama.

PETSINHO
22.04.08, 01:01
Hei hoppsti Viljandi rahvas! Rääkige, kas teil kodumängul söögi-joogi värki ka saab ja on teil ka normaljonks tribüün?
Ja veel..kas teeme poolajal penaltite duelli ka fännide vahel? Paneb klubi auhinnaks ehk kasti kesvamärjukest ka võitjatele?

sosku
22.04.08, 07:31
1. Sööd ja jood kodus
2. Tribka on OK
3. vaheajasõust ei tea midagi.

Kuno
23.04.08, 00:14
1. Sööd ja jood kodus
2. Tribka on OK
3. vaheajasõust ei tea midagi.

Ühesõnaga saaks mängu kaelast ära, siis oleks kergem :D

toonetikas
23.04.08, 00:51
ega sellest mängust pääsu pole kummalgi pool.

Art1
23.04.08, 00:53
Kuno,iroonia on siin küll üleliigne.Aga penalteid võiks lüüa küll.Räägin homme inimestega.

Martin
23.04.08, 01:14
Kuno,iroonia on siin küll üleliigne.Aga penalteid võiks lüüa küll.Räägin homme inimestega.

Mismõttes üleliigne? Viljandi on alati paras kolgas olnud jalgpalli mõttes. Eelmisel hooajal täpselt samamoodi - vetse polnud, toitu-jooki polnud, meeskonnad istusid lageda taeva all jne...

Imelik, kui kaua lastakse ühel klubil nõuete peale suures kaares lasta. Aga ju mõned võivad.

Art1
23.04.08, 01:33
Miks see Viljandi sulle ette jääb?Toitu-jooki ja wc-d pole kahjuks ka mitmetes teistes kohtades.Sel aastal TVMK mängul,eelmisel Narvas Pärnus,Ajax staadionil j.n.e.

gamer
23.04.08, 01:56
WC oli teil endalgi täitsa olemas:) ja samamoodi oli võimalik dvigatelil tvmk mängul hoones käia wc-s.

Martin
23.04.08, 10:46
Miks see Viljandi sulle ette jääb?

Pole minu asi, et mujal ka pole. Peab olema. Ka Viljandis. Aeg on punne maha võtma hakata. Alustuseks näiteks kaks.

Aitab küll nendest amatöörlikest klubidest, mis midagi ei suuda.

Kuno
23.04.08, 15:23
Miks see Viljandi sulle ette jääb?Toitu-jooki ja wc-d pole kahjuks ka mitmetes teistes kohtades.Sel aastal TVMK mängul,eelmisel Narvas Pärnus,Ajax staadionil j.n.e.

Mulle Viljandi väga meeldib ja ei jää ta midagi ette.. Iroonia tuli pigem sellest, et alati kõik kritiseerivad ja näitavad näpuga kellegi peale.. Kui seisate oma klubi eest siin soccerneti foorumis ja leiate selleks aega, siis leidke see väike aeg ja aidake klubil need elementaarsed asjad siis mänguks ära korraldada... Ise võidate ka ju sellest!? Edu laupäevaks!

Art1
24.04.08, 01:18
Penalteid lööme siis vaheajal.5+5 lööjat ja väravas seisab keegi Tuleviku väravavahtidest.Võitjale poolele au ja kuulsus ja ka väikesed esemed.Nii,et Kalju fännid pange tiim kokku!

PETSINHO
25.04.08, 20:31
Penalteid lööme siis vaheajal.5+5 lööjat ja väravas seisab keegi Tuleviku väravavahtidest.Võitjale poolele au ja kuulsus ja ka väikesed esemed.Nii,et Kalju fännid pange tiim kokku!

Ah et panete omale kohe elukutselise väravavahi.. :D

No pole hullu, meil teile ka siis üllatus. Meie puuri kaitseb ülikuulus väravavaht ;) :D :D

meelis989
25.04.08, 21:10
Ah et panete omale kohe elukutselise väravavahi.. :D

No pole hullu, meil teile ka siis üllatus. Meie puuri kaitseb ülikuulus väravavaht ;) :D :D

tuleviku väravat kaitsab vb 92 aasta poiss , te pange muidugi Valdes ,reina , van der saar jt.

Art1
25.04.08, 21:15
No tegelikult oli mõeldud,et mõlemad võistkonna penaltite ajal on väravas Tuleviku varuväravavaht.

PETSINHO
25.04.08, 21:24
No tegelikult oli mõeldud,et mõlemad võistkonna penaltite ajal on väravas Tuleviku varuväravavaht.

Ärge nüüd jamage mehed :D
Meil spetsjom toodud maailma nimega puurilukk, et meilgi lootust oleks :)

Rein
25.04.08, 21:26

Loodetavasti andestad neile, tegu on ju Kalju fännidega :D,enamasti noorte inimestega kes on alla 18 aastased ja nii noortel on üldse probleeme arusaamisega. Eriti jutust mis on pikemad kui kaks lauset:rolleyes:

Harrastaja
26.04.08, 17:07
Nõmme Kaljuga 0:0 viik

Sir. Nuutu
26.04.08, 17:18
Super! Tublid, pole te miski papist tehtud poisid.

toonetikas
26.04.08, 19:09
kes on väitnud, et Tuleviku omad papist poisid/mehed on???
ilus ja põnev mäng oli. süda tahtis selles olukorras seisma jääda, kui Mutle suht väravajoonel pallile jala peale pani, et see sisse ei läheks :D
kohtunikelt, kõigilt kolmelt tuli ikka väga imelikke otsuseid terve mängu jooksul, eriti kollaste kaartide suhtes. Kudust ja Argest oleme siis Narva vastu ilma.

-RoMaRiO-
26.04.08, 20:54
Tublid poisid, kuigi teisel poolajal te vutti ei mänginud. Mille kuradi pärast ei lugenud aga värav? :(

Võimalusi oli kuhjaga, kuid kui võitu ei taha, siis seda ei saa kah. Mis muud kui väga kahju, õnneks sai aga MT kaotuse ning seis pole midagi nii lootusetu.

lennu
26.04.08, 21:39
kes on väitnud, et Tuleviku omad papist poisid/mehed on???

kui papist poisid ei ole, siis on scoutspataljoni minek. saab 30 kilo kätte. võib täitsa kuulipilduri abiks saada: http://www.vk.kra.ee/index.php?option=com_jobcontent&Itemid=59&view=list&organization_name=Scoutspataljon

kindral
26.04.08, 23:26
Mitteametliku pörotokolli kohaselt siiski Kudu kaarti ei saanud. Arge ilmajäämisest on muidugi kahju. Talle tehti ikka kõvasti mängu ajal liiga. Korra mindi isegi kolme mehega teda haarama peale seda kui vanainimene Leetma oli teda tahtlikult löönud. Vägivald ei ole jalgpalli osa!!

käbi
27.04.08, 11:48
Nagu pole ka divemine ja kohtuniku juures vingumine aga mine ja seleta mõnele seda....

sosku
27.04.08, 18:12
kohtunikelt, kõigilt kolmelt tuli ikka väga imelikke otsuseid terve mängu jooksul, eriti kollaste kaartide suhtes. Kudust ja Argest oleme siis Narva vastu ilma.

Samas on ka Trans ilma Ussoltsevist, Lõssanovist, Lipartovist. Gruznov on juba kustunud täht... Krt, vähemalt viigipunkt tuleb Narvast ära tuua.

Martin
27.04.08, 19:59
Vaatasin ka eile teist poolaega. Suht masendav koht see Viljandi ikka.

Süüa-juua pole seal loomulikult endiselt. Vetsu ka ei märganud, kuid äkki oli kuhugi nurka mingi pott pandud.

Veelgi müstilisem oli aga turvateenistus. Üks politseinik ja üks abipolitseinik. Nende põhiline omavaheline jutt oli, et peab Nõmme poisse jälgima, sest võib kakluseks minna. Ja siis tagusid seal pihku - rusikatega. Vist üritasid käsi soojaks teha, kui kakluseks oleks läinud.

Samas seda, et Nõmme fännid mingitel hetkedel isegi väljakul taidlesid ja palliplatsil püherdasid, nad muidugi ei näinud. Õnneks vedas roosa panter need kutid minema mitu korda. Turvad poleks suutnud.

käbi
27.04.08, 21:42
:D Martin on vist Viljandis vastu pead kunagi saand, pole asi hullu midagi, WC oli väljas, väljak ja tribüün on korralikumad kui praegu Tartu omad ja publikuarv ka suurem.

gamer
27.04.08, 21:45
Samas seda, et Nõmme fännid mingitel hetkedel isegi väljakul taidlesid ja palliplatsil püherdasid, nad muidugi ei näinud. Õnneks vedas roosa panter need kutid minema mitu korda. Turvad poleks suutnud.

Purjus klassiekskursioonilised ei suutnud end talitseda?:)

Martin
27.04.08, 21:47

Mõned kutid seal platsil püherdasid jah omavahel, kui Teever või keegi teine ei suutnud jälle väravat lüüa.

Rein
27.04.08, 21:47

:D :p :D

.

viirus
27.04.08, 22:12

Ma arvan, et siin sa eksid, et purjus... Sõitsin ise fännibussiga viljandisse ja bussis jagati alaealistele ainult redbulli, ei mingit alkoholi. Kerge kosutava humalajoogi said ainult täisealised.

Rein
27.04.08, 22:28
Ma arvan, et siin sa eksid, et purjus... Sõitsin ise fännibussiga viljandisse ja bussis jagati alaealistele ainult redbulli, ei mingit alkoholi. Kerge kosutava humalajoogi said ainult täisealised.

Hea muinasjutt:D

billy t
27.04.08, 22:30

ja fännide vanust tuvastasite te isikuttõendavate dokumentide alusel jah?

Silver
27.04.08, 22:32
Kusjuures tuvastatakse jah! On valitud selgelt fänniliidrid, kes seda teevad ja kes on oma töös pädevad. Alaealised Kaljult ei saa mingit kesvamärjukest, millel on promillid sees. :)

Rein
27.04.08, 22:36
Kusjuures tuvastatakse jah! On valitud selgelt fänniliidrid, kes seda teevad ja kes on oma töös pädevad. Alaealised Kaljult ei saa mingit kesvamärjukest, millel on promillid sees. :)

Õu nõu. Loodetavasti see jutt ei vasta tõele, sest siis ma küll ei tahaks näha neid Kaljujuugendeid kes omale veel mõne õlle rindu on tõmmanud:D

Muille on küll jäänud mulje, et nad on kogu aeg tongis,
Bääd, bääd kui nad juba kaine peaga sellised on :(

viirus
27.04.08, 22:49
Rein ma võin sulle kinnitada, et dokumendi alusel ainult sai bussis humalajooki. Tallinnas toimunud mängudel, kui stereos kogunetakse on sama moodi, et saavad kosutava limonaadi, mitte alkoholi. See on juba teine teema, kui nad ise kusagilt on mingi asja kätte saanud, seda ei ole võimalik meil takistada. Loomulikult me ei poolda seda. Ei poolda ka seda, et mõni täisealine end Lõviks joob. Väikest kosutavat humalajooki ei pea siiski ebanormaalseks kui vanus lubab. Viljandi mängu kohta võin kindlalt öelda, et ei olnud ühtki alaealist, kes oleksid purjus olnud.

toonetikas
27.04.08, 23:20
protokolli vaadates on rõõm tõdeda, et Kudu ei jää siiski transiga mängust eemale. veelgi suurem rõõm on aga vaadata transi poolt laupäevasest mängust eemale jääjaid.

Even
27.04.08, 23:49
Ma arvan, et siin sa eksid, et purjus... Sõitsin ise fännibussiga viljandisse ja bussis jagati alaealistele ainult redbulli, ei mingit alkoholi. Kerge kosutava humalajoogi said ainult täisealised.Bussi lasti ikka kesvamärjukesega, poisil vanust ainult 16. http://fotoalbum.ee/photos/H3len/25655529

Kuigi ma ise ei vingu, oleks arvatavasti samamoodi teinud, päike paistis.

viirus
28.04.08, 00:06
Bussi lasti ikka kesvamärjukesega, poisil vanust ainult 16. http://fotoalbum.ee/photos/H3len/25655529

Kuigi ma ise ei vingu, oleks arvatavasti samamoodi teinud, päike paistis. nagu näha siis keegi sai kusagilt ise kätte, selle vastu ei ole midagi teha... sellegipoolest julgen väita, et purjus nad ei olnud.

saun
28.04.08, 00:10
Õu nõu. Loodetavasti see jutt ei vasta tõele, sest siis ma küll ei tahaks näha neid Kaljujuugendeid kes omale veel mõne õlle rindu on tõmmanud:D

Muille on küll jäänud mulje, et nad on kogu aeg tongis,
Bääd, bääd kui nad juba kaine peaga sellised on :(

Ei maksa endale ette kujutada igasugu asju...

urmar
28.04.08, 01:32
protokolli vaadates on rõõm tõdeda, et Kudu ei jää siiski transiga mängust eemale. veelgi suurem rõõm on aga vaadata transi poolt laupäevasest mängust eemale jääjaid.

ära selles nii kindel ole, see vaid mitteametlik protokoll

PETSINHO
28.04.08, 14:25
Ühes oli siiski Nõmme Kalju parim - fänni penaltites :D
Igatahes, suured tänud, et viitsisite asja ära korraldada. Oli meil huvitavam ja usun, et teilgi. Nõmmel saate revantši võimaluse. Muidu täidsa normaljonks vennad olite, ootame teid Hiiule :)

toonetikas
28.04.08, 15:46
kahju mõnes mõttes, et see järgmine kohtumine laupäevalt teisipäevale lükati. aga teen oma parima, et ma sinna kohale ikka tulla saan. ikkagi koolipäev ju, ja tallinnast kaugel. tahaks oma penalti sisse ka saada :D

Amadeus
30.04.08, 14:32
ära selles nii kindel ole, see vaid mitteametlik protokoll

ongi nii. mitte stepanjan vaid kudu sai kollase

kaitz
30.04.08, 15:21
ongi nii. mitte stepanjan vaid kudu sai kollase

Kahjuks jah on Kudu Narvaga mängust eemal

www.fcabja.pri.ee

urmar
01.05.08, 00:28
Kahjuks jah on Kudu Narvaga mängust eemal

www.fcabja.pri.ee

Aga narval peaks lisaks ussoltsevile ka Lõsanov prii olema. Pluss veel äkki ka Lipartov on endiselt traumeeritud. Viljandil on võimalus.

toonetikas
01.05.08, 00:34
ja kaitsja Abramenko peaks ka kaartidega eemal olema Transil
kuid meil on kaks mängijat samal ajal inglise keele eksamil.

tuleb huvitav mäng nii või naa!

urmar
01.05.08, 00:42
mida see abram tegi? tema ju viimati kaarti ei saanud?

toonetikas
01.05.08, 01:27
kui telekast mängu vaatasin, siis näitas, et just tema selle sai. EJL kodukal ametlikke protokolle veel ka üleval pole.

urmar
01.05.08, 01:50
kui telekast mängu vaatasin, siis näitas, et just tema selle sai. EJL kodukal ametlikke protokolle veel ka üleval pole.

Ära jama, juba teisipäeval oli protokoll üleval. Olgem ikka tähelepanelikumad. :)