320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'VILJANDI\'

    Isiklikult mina olen seda salli juttu kuulnud juba 2 aastat aga ei üht kui teist
    Kui mu mälu ei peta ,siis pidi vähemasti sallid organiseerima LP.ROOTSIKUNN.
    Loodan,et Rootsikunn ei solvu kui ma midagi vöi kellegagi segamini ajasin.:P
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Replying to Topic \'VILJANDI\'

      palusime temalt abi kyll jah aga tema ei pidanud neid organiseerima....kust selline info?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'VILJANDI\'

        Eile sai Viljandi haleda koti. Üks põhjusi oli see ,et varumeeste pingil istus ainult treener üksi. Kuidas võib nii juhtuda? Vähe sellest ,et Kuressaare stabiilselt sellist pulli teeb siis nüüd näib et see on ka Viljandit nakatanud . Kas varsti jõuab kord Florani?
        FCF Forever

        Kommentaar


          Replying to Topic \'VILJANDI\'

          Viljandil pole mängijatele midagi pakkuda, mängijatel juunikuu palgad saamata ja.......Pohlak võtab paremad floorasse[Raku, Zahovaiko] kui tahab ja vastu annab mingid laaberdajad:P...kes vistakase varsti välja

          Kommentaar


            Replying to Topic \'VILJANDI\'

            ei olnud päris üksi NAARIS oli täitsa olemas.:
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Replying to Topic \'VILJANDI\'

              Tegelt Tulevik ei mänginud sugugi alvasti ,ent jöudu lihtsalt ei jätkunud.
              Pealegi oli2 pöhi tegelast väljas,Döbökin kollasega ja Alonen vigastusega.
              Päris üksi siiski Lillevere eiolnud,Maarek Naaris oli ka täitsa kohapeal olemas,kuid mängu ei saanud.
              Sellepeale olin mina pettunud kuna2-2 pealt pidanuks ta Naarise mängu panema kuna Janno Jürisson oli päris väsinud.



              Järgmine mäng läheb loodetavasti paremini kuigi vastas onTVMK...
              Fioorat ka vaja aidata.ok.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                point om minu arust see...et kui pohlak avastab et tulevik on mõni päris ea mängija....siis...võetaxe kohe florasse ära.... .... ei saagi hea olla ju.... klavan oli ka veel iljuti tulevik....läind....

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'VILJANDI\'

                  see kunstmuru tundus kasutatud ka olevat..jooned olid peal (lambi jooned) .... palju see tuleviku särk maxma lähex? kas kelme oma vms? või lihtsalt mingi puuvillane tsärk?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'VILJANDI\'

                    Originally posted by ROOTSI KUNN


                    Eile sai Viljandi haleda koti. Üks põhjusi oli see ,et varumeeste pingil istus ainult treener üksi. Kuidas võib nii juhtuda? Vähe sellest ,et Kuressaare stabiilselt sellist pulli teeb siis nüüd näib et see on ka Viljandit nakatanud . Kas varsti jõuab kord Florani?
                    EI jõua ta miskit, probleem ongi selles et Flora nabib vennad ära, või siis viskab neid sinna Emmaste või miskite niukeste alla mängima.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'VILJANDI\'

                      Tulevik kaotas väga ilmetu mängu TVMK le 1-3.
                      Tuleviku ainsa värva lõiSander Post kes sekkus mängu 2 poolaja69 min.
                      Värav81 min.
                      Võimu vastu ikka ei saa TVMK oli igas mängu elemendis Tulevikust parem,klassi vahe oli ilmne.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'VILJANDI\'

                        Tulevik võtab pühap. vastu FC FLORA koduväljakul mängival Tulevikul on kinndlasti omad võimalused,selles mängus kindlasti olemas,et Flooralt punktid ära võtta.
                        Vesteldes Tuleviku mängiatega arvasidmehed et annavad Floorale tugeva lahingu.
                        Tulevik on alati Flooraga hästi mängind muidugi seal ka omad põhjused miks seenii on.... Elame näeme seda juba staadionil
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'VILJANDI\'

                          Siiski Tulevik ei suutnud Flooralastele üllatust valmistada
                          Tulevik pidas vastu Floorale67min kuniselle ajani oli suht võrdne mäng kuigi tulevik oli 0-1 taga.Alates 68 min kui Floora lõi 2 värava lagunes ka Tuleviku mäng täielikult.
                          Tuleviku poolt tooks esile Rain Tölpuse ja Marjus Dovidenase.
                          Ebakindlalt mängis kahjuks Tuleviku puurivaht KERT KÜTT 2väravas kinndlalt tema süü,aga ok tähtsad mängud veel ees Valgaga jaTln Levadiaga Vilj jaTVMK Kuresaarega väljas. lõpuks seis siis 0-5
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'VILJANDI\'

                            Kui tabelit vaadata siis mingit erilist tähtsust järgnevad mängud Tuleviku jaoks küll ei oma. Välja ei kukuta ja eriti kõrgemale pole ka kusagile tõusta ,et näiteks järgmisel aastal kusagil Eurosarjas esineda. Kahju ,et Tulevik enam mitu aastat juba ei suuda medalite pärast võidelda.
                            Viimastes voorudes jääb üle vaid sportlikku viha ja võitlustahet näidata .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'VILJANDI\'

                              Siiski omab tähtsust kas 5 või 6 s koht ,6 s koht tähendaks Tulevikule veel tagasilööki,aga 5 s koht eelmise hooaja kordamist Nii väitis Tuleviku peatreener Aivar Lillevere.ja üldsegi ei tea veel mis Tulevikust järgmisel hooajal saab!!!.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'VILJANDI\'

                                hakkab teine kuidag kaduma kaardilt...
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X