PDA

View Full Version : Viljandi JK Tulevik

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

Felipe
15.11.08, 17:21
Kõige ebameeldivam uudis tänase päeva jooksul....

kaitz
15.11.08, 17:23
Kõige ebameeldivam uudis tänase päeva jooksul....

veel üks tarkpea.

urmar
15.11.08, 17:31
Tuleviku lõpuspurt on jah muljetavaldav, viimase 8 mänguga 15 punkti! Favoriitidele üldiselt kaotati, välja arvatud täna, aga ülejäänutele tehti pähe. :)

Silver
15.11.08, 17:42
Kuulge Feliped ja muud lojused. Väga tore, et teil on oma negatiivne arvamus, aga aitab sellest ükskord. Kui on mingi probleem, minge pasundage oma frustruatsiooni mujal. Jah, ka mulle ei meeldi see, et Tulevik ja koosseis pole põline Viljandi klubi hetkel, aga perse, need poisid on selle koha välja teeninud. Au ja kiitus noortele, Lelovile ja fännidele, et suutsite püsima jääda.

Väga tublid, näitasite sisu, õnnitlen! :)

käbi
15.11.08, 18:45
teie olite tublid aga kas narvakad üldse platsil olid.kahju et tallinna tulevikul vedas.aga ehk järgmine hooaeg saab see pidu otsa või siis talvel kolib Tulevik Viljandisse tagasi,kui nii peaks minema siis mul ei oleks enam tuleviku vastu midagi.
Esimene poolaeg oli Tuleviku päralt. Sellist Transi nagu oli teisel poolajal, vot nii hästi motiveeritud Transi pole see hooaeg vast olnud veel. Lihtsalt Orgla näitas asju, mida eriti keegi teine väravavaht Eestis ei näita:)

kindral
15.11.08, 19:12
Budulojus, anna mulle andeks, aga kas sa millegi või kellegi poolt kah oled või ainult virised?
Ma tõstaks siiski esile ka Joonas Tamme, kes väga edukalt narvalasi kummitas!!

meelis989
15.11.08, 19:56
kahju et Joonas posti lõi :/

Vahkito
15.11.08, 20:32

Saite ka teist korda koduplatsil Transist jagu. Õnntlen! Kahju, et meist mööda läxite, aga vaadates, mis te hooaja lõpus tegite, olite selle 7. koha igati ära teeninud.

kindral
15.11.08, 22:58

Mul on jällegi kahju sellest esimese poolaja Kudu imelisest löögist, mis oli kui kuskilt karate filmist välja võetud! See oleks olnud üks hooaja ilusamaid väravaid. Aga hooaja kõige ilusam värav jääb ikka Jüri Jevdokimovi nimele, mis ta Maag Tammeka vastu lõi kui Ken Kallaste oli just mängu tulnud ning Jüri nurka ära koksas peaga selle! Seda võivad kõik soovijad muidugi juutubest järgi vaadata.
Tore, et ka Tartu püsima jäi ning aitäh õnnitluste eest!!

budu
16.11.08, 13:00
Kui nüüd Lelovi sõnu uskuda et järgmine hooaeg võib teie meeskonnast jälle viljandi klubi saada siis minu suhtumine ka muutub.nii et edukat talve teile ja ärge pikka viha pidage!!!

Jaak
16.11.08, 13:05
Kui nüüd Lelovi sõnu uskuda et järgmine hooaeg võib teie meeskonnast jälle viljandi klubi saada siis minu suhtumine ka muutub.nii et edukat talve teile ja ärge pikka viha pidage!!!

Lelov loodab sellele,et Tarmol on vanast ajast Tuleviku suhtes vähe teised "tunded",kui Pasil. Rüütli käpa all võttis ju Tulevik üks hooaeg lausa ka hõbeda :)

elx
16.11.08, 17:57
olen siiani arvanud, et Budulojus keerab Viljandi puhul vinti veidi üle, kuid peale sellist juttu mida siit lugeda võib - http://www.soccernet.ee/news.php?id=22572 - ei saa enam kuidagi kahelda selles, et tgemist on puhta Flora duubliga, kahju teist kohe viljandlased, loodetavasti olukord muutub.

käbi
21.11.08, 18:14
Kas tulevik aastalõpu turniiril ka osaleb?

fcfloraforever
21.11.08, 18:18
Kas tulevik aastalõpu turniiril ka osaleb?

kõik 10 ML-i tiimi osalevad eeldatavasti.

urmar
21.11.08, 19:16
olen siiani arvanud, et Budulojus keerab Viljandi puhul vinti veidi üle, kuid peale sellist juttu mida siit lugeda võib - http://www.soccernet.ee/news.php?id=22572 - ei saa enam kuidagi kahelda selles, et tgemist on puhta Flora duubliga, kahju teist kohe viljandlased, loodetavasti olukord muutub.

no mai tea, pärnakatel on viljandlastest kahju. :D Eks Tulevik peaks ikka osalema, aga mis saab TVMK-st? Kuidagi imelik oleks nende osalemine?

jorss
05.01.09, 18:10
tooks mulgid kah jälle pildile tagasi ;)

http://www.suurhalli.com/?toiminto=5
Tulevik siis kuu lõpust Lahti Cupil, vastasteks FC Lahti, HJK, MyPa, TamU,

KuPS ja JJK veikkausliigast ning FC Viikingit Ykkosest.

huviline90
05.01.09, 18:46
Elagu Mulgid ! :D

kindral
05.01.09, 19:18
Päris raske turniir tuleb. Tugevad meeskonnad vastasteks. Loodame parimat nagu alati!!:)

sosku
06.01.09, 07:21
On seal suur väljak või mängitakse minivutti?

Amadeus
06.01.09, 10:44
On seal suur väljak või mängitakse minivutti?

kui vaatad siis kunstmuruväljak on 7000m2, ehk siis 100x70 m. Täismõõtmes väljak ikka. Lahti cup on alati old ju pärisjalka turnee. eesti klubid on sealt varemgi osa võtnud.

jorss
08.01.09, 15:07
http://www.fclahti.fi/
30.1.
klo 15.00 HJK-JJK
klo 16.50 TaMU-KuPS
klo 18.40 FC Lahti-Viikingit
klo 20.30 MyPa-Viljandi JK Tulevik

kohamängud:
31.1.
klo 9.15 kaotajad mängudest 1 ja 2
klo 11.00 kaotajad mängudest 3 ja 4
klo 13.00 võitjad mängudest 1 ja 2
klo 15.00 võitjad mängudest 3 ja 4

1.2.
klo 13.00 pronksimäng
klo 15.00 finaal

kindral
13.01.09, 13:08
FC Lahti kodukalt vaadates on Tulevikul ka 23. jaanuar nendega mäng. Ei tea kui tõele see info vastab?
Igaljuhul, tahtsin öelda seda, et 1. veebruar lähen kindlalt vaatama Tuleviku mängu, aga kahjuks 30. jaanuar MyPa vastu ei saa minna vaatama. Ning kui Tulevik edasi saab, siis lähen ka pühapäevast mängu vaatama.

sosku
13.01.09, 13:44
FC Lahti kodukalt vaadates on Tulevikul ka 23. jaanuar nendega mäng. Ei tea kui tõele see info vastab?
Arvatavasti valeinfo, sest:

Ja veel reedel, 23. jaanuaril kell 19.00 Sportland Arenal JK Tulevik vs JK Tammeka.

PETSINHO
13.01.09, 13:45
Igaljuhul, tahtsin öelda seda, et 1. veebruar lähen kindlalt vaatama Tuleviku mängu, aga kahjuks 30. jaanuar MyPa vastu ei saa minna vaatama. Ning kui Tulevik edasi saab, siis lähen ka pühapäevast mängu vaatama.

23.jaanuar peaks FC Lahtiga mängima Kalju

aanvaller
30.01.09, 21:43
Lugesin natsa, et MyPa läheb seda mängu mängima ikkagi suht kerge käeliselt, sest Tulevik on outsaider selles grupis jne.
Kes aru saab siis on tore.

"- Vastassa on nuori joukkue, jossa suurin osa kavereista on 20-22-vuotiaita, hyvin motivoituneita ja kovia juoksemaan. Mitään ei odoteta ilmaiseksi, MyPan urheilukehityspäällikkö Marco Manso luonnehtii.

Päävalmentaja Janne Lindberg mittailee avausvastustajaa:

- Varmasti on kova vastus, mutta ei vastustajan mukaan passaa liikaa mennä. Omaa peliä lähdetään kehittämään, oli kyseessä liigacup, Lahti-cup tai harjoituspeli, Jose tuumii."

MyPa algkoosseis:

Neemelo - Puhakainen
Äijälä - Webster - Mustafi - Multaharju
Uimaniemi - Aho - Timoska - Tuunainen
Kuismala

budu
30.01.09, 21:48
no neemelo on harjunud tuleviku vastu kolle taguma

aanvaller
30.01.09, 21:54
heh.
24. minut 1-0 mypale.
Ilus löök ristnurka oli olnud.
Tulevikul oli olnud paras segadus värava ees.
ps. ühes asjas olen kindel. Sellest võib saun tulla.
Nii palju kui mina kuulsin siis pidi Tuleviku esitus olema väga sitt, ja räägitakse väljakul et "Tämä Aivar Pohlakin ties kuinka mones seura ja FC Floran farmi on kyllä paskin virolainen joukkue, jonka olen koskaan nähnyt. "

ROOTSI KUNN
30.01.09, 22:17
Kas kuskilt mingit laivi ei näe ?

aanvaller
30.01.09, 23:30
Kaotus tuli.

Üks Quote veel ühest soome vutifoorumist, mis tegi "livekat" Lahti Cup'ilt.
"Jestas.
Ei näin surkeita virolaisia saisi päästää maahan.

Ja tästä pellekerhosta Pohlak meinaa saada pelaajia Floraan ja ulkomaille myytäväksi..."

ROOTSI KUNN
30.01.09, 23:35
Kaotus tuli.

Üks Quote veel ühest soome vutifoorumist, mis tegi "livekat" Lahti Cup'ilt.
"Jestas.
Ei näin surkeita virolaisia saisi päästää maahan.

Ja tästä pellekerhosta Pohlak meinaa saada pelaajia Floraan ja ulkomaille myytäväksi..."

Need põdrad söögu sammalt .Alles nad said CL-i eelringis Levadia käest suhu.

ROOTSI KUNN
30.01.09, 23:36
Need põdrad söögu sammalt .Alles nad said CL-i eelringis Levadia käest suhu.
No ,mis siis tulemus jäi ?

aanvaller
30.01.09, 23:41
Uskumatu, aga minu teada ainult 0-1.

jorss
30.01.09, 23:46
MyPa - JK Tulevik, EST 3-0 (1-0)
Puhakainen 11
Mustafi 50
Meemelo 89 see peaks siis vist Tarmo Neemelo olema :)
http://www.yle.fi/tekstitv/txt/P294_03.html

PETSINHO
30.01.09, 23:57
Päevapirn : "Tämä Aivar Pohlakin ties kuinka mones seura ja FC Floran farmi on kyllä paskin virolainen joukkue, jonka olen koskaan nähnyt. "
:D:D

aanvaller
31.01.09, 00:21
ja ei ole sugugi amatöörtiim!!!:D

käbi
31.01.09, 01:05
Päevapirn : "Tämä Aivar Pohlakin ties kuinka mones seura ja FC Floran farmi on kyllä paskin virolainen joukkue, jonka olen koskaan nähnyt. "
:D:D
Tõmmake tõlget siia palun, omast arust sain aru aga ei tahaks uskuda, et 3-0 võitva klubi omad nii ärtut panevad.

toonetikas
31.01.09, 15:48
tänane mäng lõppes siis 0-0 normaalaeg, kuid penaltitega jäime 3-4 alla...

kindral
01.02.09, 12:57
MyPa mängu tulemus oleks võinud teisiti olla kui ta oli, aga realiseerimisega oli probleeme. Vahepeal lasti ennast ära suruda, aga vahepeal jälle suruti MyPa ära. Ma ei oleks ka erapooletu vaatlejana nõus nende soomlaste kommentaaridega, sest Tulevik polnud kõige hullem. Eriti laupäevases mängus FC Viikingite vastu. See oli pisut võrdsem tiim, aga jällegi....ei löödud ära. Penaltiseeria on muidugi alati loterii ja sealt ei oska kunagi midagi oodata.
Loodetavasti on ka järgmisel aastal võimalus osaleda sellisel turniiril.
Ja mis ma veel öelda tahtsin oli see, et mulje Lahti Suurhallist on väga hea ning meil võiks olla kah kasvõi kogu riigi peale üks selline täismõõtmetes sisehall!! Oleks aeg juba!!

ROOTSI KUNN
01.02.09, 13:33
MyPa mängu tulemus oleks võinud teisiti olla kui ta oli, aga realiseerimisega oli probleeme. Vahepeal lasti ennast ära suruda, aga vahepeal jälle suruti MyPa ära. Ma ei oleks ka erapooletu vaatlejana nõus nende soomlaste kommentaaridega, sest Tulevik polnud kõige hullem. Eriti laupäevases mängus FC Viikingite vastu. See oli pisut võrdsem tiim, aga jällegi....ei löödud ära. Penaltiseeria on muidugi alati loterii ja sealt ei oska kunagi midagi oodata.
Loodetavasti on ka järgmisel aastal võimalus osaleda sellisel turniiril.
Ja mis ma veel öelda tahtsin oli see, et mulje Lahti Suurhallist on väga hea ning meil võiks olla kah kasvõi kogu riigi peale üks selline täismõõtmetes sisehall!! Oleks aeg juba!!

Ideaalvariandis võiks igas suuremas jalgpallilinnas olla üks sisehall aga hädast ajaks välja ka kolm tükki riigi peale. ( 1 idas , 1 kesk-eestis ja 1 Tallinnas)
Usun ,et mõne aastaga jõuame ka sinna. Esimene hall saab püsti ilmselt juba lähipäevil Männikul . Paar päeva tagasi sealt mööda sõites käis asjalik töö.

kindral
01.02.09, 14:21
Ideaalvariandis võiks igas suuremas jalgpallilinnas olla üks sisehall aga hädast ajaks välja ka kolm tükki riigi peale. ( 1 idas , 1 kesk-eestis ja 1 Tallinnas)
Usun ,et mõne aastaga jõuame ka sinna. Esimene hall saab püsti ilmselt juba lähipäevil Männikul . Paar päeva tagasi sealt mööda sõites käis asjalik töö.

Kõigepealt tuleb ükski valmis saada ning kui rasked ajad möödas, siis ei tohi mitte rahulduda selle ühega ning just talitada nii nagu sa ütlesid, et igas suuremas jalkalinnas oma sisehall.

aanvaller
01.02.09, 14:35
sorrri offtop. aga kas männikule tuleb Eesti esimene täismõõtmeline sisehall?
kas koos pesemis- ja wc ruumidega?
Kas männikul oli ennem ka kunstmuru ja lihtsalt pandakse katus peale, või tehakse kõik nullist?

jorss
01.02.09, 14:44
sorrri offtop. aga kas männikule tuleb Eesti esimene täismõõtmeline sisehall?
kas koos pesemis- ja wc ruumidega?
Kas männikul oli ennem ka kunstmuru ja lihtsalt pandakse katus peale, või tehakse kõik nullist?

olemasoleva väljaku peale tuleb talveks kilehall

aanvaller
01.02.09, 14:49
seegi hea.

kindral
03.02.09, 21:52
Aga eraldi jalgpalllihalli oleks vaja ikkagi!!

Elari#3
05.02.09, 16:23
Kas Tuleviku fänne ka Kuressaarde oodata on see nv ?

Sir. Nuutu
05.02.09, 16:57
Poolehoidjaid, mitte fänne.

Harrastaja
05.02.09, 17:28
Poolehoidjaid, mitte fänne.

Miks mitte fänne ?

sosku
05.02.09, 17:43
On täiesti plaanis laupäeval see käänuline teekond saare kadakate vahele ette võtta :)

Elari#3
05.02.09, 19:15
Mis kell sa Sosku muidu minna kavatsed ja kas sul autos kohta oleks ?

Riks
20.02.09, 00:19
ennustused hooajaks?

esimesed 2 kodumängu on küll paljulubavad ja kui hästi lähevad siis motiveerivad kindlasti meeskonda positiivselt.

toonetikas
20.02.09, 01:48
ennustada on raske, kuid ootused on siiski kõrged. kindlasti tahaks, et meeskond eelmise hooaja 7. koha üle mängiks. samas ei ole ka mõtet midagi ülearu loota, kuna hooaeg 2006 näitas, et kõike võib juhtuda!!!

fännid juba ootavad hooaega ja on valmistamas midagi erilist selle puhul :D õigemini fännitarid...

PraS
20.02.09, 02:21
ennustada on raske, kuid ootused on siiski kõrged. kindlasti tahaks, et meeskond eelmise hooaja 7. koha üle mängiks. samas ei ole ka mõtet midagi ülearu loota, kuna hooaeg 2006 näitas, et kõike võib juhtuda!!!

fännid juba ootavad hooaega ja on valmistamas midagi erilist selle puhul :D õigemini fännitarid...

alasti platsile?

elx
20.02.09, 10:52
alasti platsile?

pigem kalendrile

käbi
20.02.09, 10:53
alasti platsile?Alasti paberkandjale.

toonetikas
20.02.09, 13:22
hmm, info juba levib, jah? :P

elx
20.02.09, 16:21
hmm, info juba levib, jah? :P
mis siin enam levida kui selleteemaline blogi isegi üleval.

käbi
24.02.09, 19:51
See hooaeg mängitakse ka Viljandis kunstmurul? Algust pean silmas, päris muru pidi ka valmis saama.

toonetikas
24.02.09, 23:34
See hooaeg mängitakse ka Viljandis kunstmurul? Algust pean silmas, päris muru pidi ka valmis saama.

loogish on ju, et kui murul ei kannata, siis ikka kunstmurul, nii hooaja algus kui lõpp ilmselt.

meelis989
25.02.09, 00:39
augustis pidi ju põhi staadion ka valmis saama...

toonetikas
25.02.09, 00:50
muidu loodeti ikka 1. juuniks valmis saada, vähemalt platsi osa. uus muru viidi juba sügisel ju sinna.

toonetikas
28.02.09, 01:01
info 7. märtsi ja hooajapilteite kohta: http://viljanditulevik.blogspot.com/2009/02/meeskonna-vastuvott-ja-pressikonverents.html

Nahkpea
01.03.09, 09:47
Vaadates Soccerneti lehel olevat küsitlust Tuleviku liigakoha kohta, siis selgub, et:

60% on realistid

21% on pessimistid

13% on optimistid

4% on utopistid

Riks
01.03.09, 09:58
Et, on ikka raske üle oma varju hüpata.

utopist!

10tähemärki

toonetikas
06.03.09, 15:23
homme siis kell 14 all kunstmuruväljakul hooaja avamäng S. Kaleviga!
ja pärast Grand Hotelis pressikonverents. nagu päris! =)

Riks
06.03.09, 19:58
ja ärge siis kohugi ära jookske. :D
sest meil, Rollingutel peale seda, kell 17.00 sõprus FC Elva II -ga. :P

sorri OT pärast. :P

käbi
07.03.09, 18:48
Keegi, kes mängul oli võiks koosseisud formatsiooni panna, need protokolli numbriread on alati sassis.

meelis989
07.03.09, 19:08
Keegi, kes mängul oli võiks koosseisud formatsiooni panna, need protokolli numbriread on alati sassis.

JK Tulevik: 12-Aiko Orgla, 27-Martin Taska, 15-Albert Taar, 22-Rauno Tutk, 7-Andre Frolov, 3-Aleksei Jahhimovitš, 5-Mikk Sillaste, 9-Juri Jevdokimov, 26-Ervin Kõll (76. 18-Armand Naris), 23-Ats Sillaste, 17-Jürgen Kuresoo.

----------- Orgla -------------------
M.Sillaste---Tutk--Jahhimovitš--Taska
A.Sillaste---Taar----Frolov---Kuresoo
----Jevdokimov--- Kõll---------------

käbi
07.03.09, 19:15
Sellega oleks pidand neid Leedu ja Vene pensionäre võtma küll.

Vahkito
07.03.09, 21:41
Hei! Kas see päris kindel, et järgmise vooru mäng Tulevik- Tammeka toimub Viljandis?

kesa
08.03.09, 00:50
Mis nipiga te täna lisaminutitel kaks väravat sisse imesite?

sosku
08.03.09, 17:31
Hei! Kas see päris kindel, et järgmise vooru mäng Tulevik- Tammeka toimub Viljandis?
Kui ilm ootamatult väga hulluks ei lähe, siis ikka Viljandis. Sillamäe mänguks oli väljak ikka kõvasti soolapuisturiga üle käidud, nii et vesi lirtsus.

kindral
09.03.09, 04:00
Mängust pilte: jktulevik.multiply.com

17
09.03.09, 21:56
Kas Aiko vahetati vigastuse tõttu välja?

Art1
09.03.09, 22:08
Vigastuse tõttu vahetati välja jah,loodetavasti ei ole midagi väga tõsist.

17
09.03.09, 23:01
Parem oleks, Koppel üsna udu vist ju.

Riks
10.03.09, 10:14
keegi oskab päris ausalt öelda palju Kudu juurde on vütnud...kasvõi umbkaudselt. no selgelt oli näha juba kaugelt, et tüübil on magu ees ja võistlusvorm on väikseks jäänud. mitte, et selles midagi halba ei oleks kui sellega poleks kaasnenud tema ebamäärased liigutused platsil ja üldse...kuidagi aeglaseks paistis olevat jäänud. kas peaks Kudu dieedile kupatama või oli see lihtsalt silmapete?

17
10.03.09, 17:11
Üldse huvitav, et Lelov Kudut Ojale eelistas.

Art1
10.03.09, 19:55
No Kudu on ikka parem kui Oja.Lööb vahepeal mõne väravagi.Eelmisel hooajal Kudult 7 väravat,Ojalt üks värav.

toonetikas
10.03.09, 21:44
Oja oli meil 2007. hooajal tähtis mängija, kui tuli vahetusest ja lõi paar tähtsat väravat, tähtsaima ja meeldejäävaima just nimelt mängus Kuressaarega Viljandis, too mälestusväärne 3-2 võidumäng.

tänases Sakalas on aga lühiülevaade Tuleviku ja Tulevik II mängudest sel nädalavaheusel. ilus fotosüüdistus (sõna otseses mõttes) on seda artiklit illustreerimas, kus Elmo Riig on saanud pildi tollest hetkest, mil sm Kulik demonstreerib viipekeeles "mis kell suusatamine algab" liigutusega seda, mille eest ta otse punase kaardi sai :D :D :D busted!!!

PraS
10.03.09, 23:32
No Kudu on ikka parem kui Oja.Lööb vahepeal mõne väravagi.Eelmisel hooajal Kudult 7 väravat,Ojalt üks värav.

lelov ju pea mitu hooaeg armunud paksu poissi olnd. Kudule on juba viimased kaks hooaega särk tiba väike.

käbi
14.03.09, 16:58
Luhakooder sai vigastada?

Riks
14.03.09, 17:46
see aka "pudrunäpp" Tammeka väravavahile oleks küll pudeli pähe puruks löönud. kasu oli ju täiega palli lüüa Tuleviku poolehoidjate sekka, keegi sai vist pihta ka!? näha oli, et sihilikult!

toonetikas
14.03.09, 18:56
see aka "pudrunäpp" Tammeka väravavahile oleks küll pudeli pähe puruks löönud. kasu oli ju täiega palli lüüa Tuleviku poolehoidjate sekka, keegi sai vist pihta ka!? näha oli, et sihilikult!

meie pihta ta küll ei löönud, kuigi samale tribüünile. eks tal frustratsioonist lõi nii tugevasti, et pall kaugemale väljakule läks kui esialgu oli :D

pärast 3-0 jäid ka Tammeka trummid vait. lootsime, et jäävad juba 2-0 pealt...

Riks
14.03.09, 20:27
ma panustasin pideva mõnitamisega tema motivatsiooni maha tõmbamist, igatahes. poleks minu ees inimesi olnud, oleks mina pihta saanud. aga väga halva esitusega ülbe väravavaht ikka.

Saarlane
14.03.09, 20:33
"Mina olen Mait Toom. Väravavaht. Hüüdnimi - Mait Toom."

Eks näitab tarkust ka see.

eika
14.03.09, 20:37
ma panustasin pideva mõnitamisega tema motivatsiooni maha tõmbamist, igatahes. poleks minu ees inimesi olnud, oleks mina pihta saanud. aga väga halva esitusega ülbe väravavaht ikka.
Kui sa paugud kellegagi, siis ole valmis ka tagajärgedeks.

PraS
14.03.09, 20:54

ole nüüd. fänn võib öelda mis sülg suhu toob, kuid mängija peab olema kui suss. Minevikust meenuvad vastaseisud kus alati mängija on paha olnd(Flora fännid vs Lemsalu;Kalju fännid vs Kink).

Vahkito
14.03.09, 21:14
"Mina olen Mait Toom. Väravavaht. Hüüdnimi - Mait Toom."

Eks näitab tarkust ka see.
Ega kõik ei peagi peenest huumorist aru saama, onju. Nii, et ära kurvasta saarlane. Sina ju usud seda ka, et Maidu suur eeskuju on Indrek Koser :-D

Vahkito
14.03.09, 21:17
meie pihta ta küll ei löönud, kuigi samale tribüünile. eks tal frustratsioonist lõi nii tugevasti, et pall kaugemale väljakule läks kui esialgu oli :D

pärast 3-0 jäid ka Tammeka trummid vait. lootsime, et jäävad juba 2-0 pealt...

Tead, meie trummid polex ka 0-6 seisul päris vait jäänud, nii et ära kujuta endale asju ette, onju.

Saarlane
14.03.09, 21:41
Ega kõik ei peagi peenest huumorist aru saama, onju. Nii, et ära kurvasta saarlane. Sina ju usud seda ka, et Maidu suur eeskuju on Indrek Koser :-D

Ma ei tunne ühtegi Indrek Koserit. Kahjuks või mitte :(

kaitz
14.03.09, 21:43
Njh võit küll tuli,aga ütleksin ründeteravus ikkagi Tulevikul puudub,mäng oli hea ega Tammekal midagi sisuliselt polnud peale esimese poolaja ohtliku kontra,mis läks kläks külje võrku,aga sisu on Tulevikul,saaks ründeteravuse ka korda:P

Riks
15.03.09, 17:08

ähvardad mind?
täpselt nii, et ma võin paukuda, millise vastasmeeskonna mängijaga tahes.
minu kui kodumeeskonna poolehoidja/hvänni osaline töö ongi see.
nii, et pühi oma higimullid otsa eest ära ja ära närveeri, poisu.

Martin
15.03.09, 19:36
täpselt nii, et ma võin paukuda, millise vastasmeeskonna mängijaga tahes.

Millest selline arvamus? Sinu ainuke õigus on mängu vaadata. Sul pole ühtegi õigust paukuda.

eika
15.03.09, 19:49
Millest selline arvamus?
Sest välismaal tehakse ka nii?

Eestis on see fänlus kuidagi äraspidine. Miskipärast on siin arvamus, et jalgpallifänn peab olema radikaalne ultra või siis 90. minutit suust paska välja ajav tüüp.

Riks
15.03.09, 20:01
Millest selline arvamus? Sinu ainuke õigus on mängu vaadata. Sul pole ühtegi õigust paukuda.

paukumine on ka lai mõiste. mul on õigus karjuda vastasmeeskonnale halvasti kuid sündsuse piirides. on see keelatud? ma ei arva nii. see koduväljaku üks osalisest eelisest ongi kodupubliku poolelt.
ja pealegi see hetke vaidlus oli tingitud sellest, et väravavaht sihilikult palli rahva sekka lõi, ei usu mina, et see päris õige käitumine on Meistriliiga meeskonna mängija poolt. tahad selle üle ka vaielda?
ja pealegi Su väitest jääb mulje, et pealtvaatajal on ainuke õigus istuda, pingil, sõnagi lausumata - nagu kukupai. baah! pole kuulnud, et karjumise eest, mis pole ropp ega ületa piire, on karistatud pealtvaatajat.
olgu, usun kui näitad mulle mingil moel reegleid ja seaduseid, mis ühtivad selle sinu väitega.

Riks
15.03.09, 20:04
Sest välismaal tehakse ka nii?

Eestis on see fänlus kuidagi äraspidine. Miskipärast on siin arvamus, et jalgpallifänn peab olema radikaalne ultra või siis 90. minutit suust paska välja ajav tüüp.

mis on pask? kas ka näiteks see kui koondise fännid laulavad vastasmeekonnale a-la "Eesti suru, vastane vastu muru"?

Maekas
15.03.09, 20:06
Mida sa üldse ütlesid staadionil?

Riks
15.03.09, 20:16
ei öelnudki midagi, mis oleks reeglite vastane või ebasünnis.
nagu tüüpiline poolehoidja ikka karjub umbes et "võta välja" või "eksib".
hakkan nüüd läbi rootsi kardinate vaatama sellepärast?
muig.

PETSINHO
16.03.09, 14:39
Eelmisel aastal tulevikus mänginud Marko Arge siis leidnud omale nüüdseks klubi IV liiga Lääne tsoonist. Oma debüütmängus lausa skooris :D
http://www.soccernet.ee/news.php?id=24640
.

Kebab
16.03.09, 17:13
Oleksid võinud ikka palliga vastu pead saada, Meie väravavahti siin mõnitama!

Riks
16.03.09, 17:23
Oleksid võinud ikka palliga vastu pead saada, Meie väravavahti siin mõnitama!

mis sa karjud kodanik? kui sa soovid seda mõnitamiseks nimetada, siis võib see nii jääda. ja ma ei kahetse. nii täpselt kuidas koer külale, nii küla koerale! oled kuulnud?
muidu pole teie väravavahi ja meeskonna vastu mul midagi. ainult, et te vist ei suuda endale ka tunnistada, et Toom oli teil tollel päeval ja tollel mängul suht mannetu esitusega, jah? ehk sai tal reedel tiba shcnapsu tehtud ja laupäeval mitte ei saanud oma närve talitseda? avaldan arvamust.

minupärast muutub see antud teema juba nõmedaks. oli mis oli, minupärast jäägu see sinnapaika. aitüma tähelepanu eest.

meelis989
17.03.09, 21:58
NÕMME JK KALJU - VILJANDI JK TULEVIK 1:1 (0:0) LÕPPSEIS

Väravad: 58. Murilo Maccari - 88. Juri Jevdokimov

ma ütleks et super !

Lammas
17.03.09, 22:05
tublid jah, kuidas huvitav see lõpp seal kujunes kui ülekaalus olid.
Ja millest see Novikovi eemaldamine tuli siis ka.

zip
17.03.09, 22:12
Tulevik hästi mängima hakanud.

kaitz
17.03.09, 22:44
tublid jah, kuidas huvitav see lõpp seal kujunes kui ülekaalus olid.
Ja millest see Novikovi eemaldamine tuli siis ka.

Võinuks ka Terjale otse punase anda,räige sissesõidu eest Ats Sillastele ,aga ok kahju et viiki jäi oodanuks võitu:D

sosku
17.03.09, 22:47
Super mäng!

Esimene poolaeg oli eneselegi üllatavalt täielikult Tuleviku kontrolli all. 2 megahead võimalust Jevdokimovil (posti) ja Frolovil (Kaas sai käe-jala napilt vahele). Kalju oli väga tuhm, fännid laulsid: "neljas liiga.." Ei tea, kas lõunamaalastel oli külm või?

Novikov tegi lihtsalt kaks kaarti väärt viga. Kohe peale tema minemasaatmist oli hetk, kus Terehhov tuli suurel kiirusel sirge jalaga tald ees M. Sillastele kossi. Kõiv lõi vist vedelaks, ei julgenud kohe teist punast Kaljule lehvitada.

budu
17.03.09, 22:48
pakun et viik on teile nagu võit aga kaljule kaotus

kaitz
17.03.09, 22:49
pakun et viik on teile nagu võit aga kaljule kaotus

Idu oled ve?,mängu nägid üldse ve?

budu
17.03.09, 22:51
vä vä vä ei näinud aga arvan et mis ma ikka sellest vaatan,järgmine kord kui telekasse tuleb siis naudin seda kuidas viljandi korraliku sauna saab

kaitz
17.03.09, 22:58
vä vä vä ei näinud aga arvan et mis ma ikka sellest vaatan,järgmine kord kui telekasse tuleb siis naudin seda kuidas viljandi korraliku sauna saab

JAJAH PASAPEA:D

budu
17.03.09, 22:59
JAJAH PASAPEA:D

tere sulle ka kaitz.

teid võib isegi õnnitleda kuna ületasite ennast ja saite punkti kirja

Sir. Nuutu
17.03.09, 23:11
Õnnitlen, tublid.

eestimees
18.03.09, 00:00
Tulevik oleks pidanud mängu võitma 4-1! Väga hea mäng poistelt! Jätsid üldse väga sümpaatse mulje ja võitlesid koguaeg hingega. muljetavaldav mäng oli tegelt nende poolt! ja nad oleksid pidanud mängu võitma... mulle pole kunagi Tulevik meeldinud aga peale tänast mängu muutusid nad oma südika esitusega väga sümpaatseteks!

budu
18.03.09, 00:02
Tulevik oleks pidanud mängu võitma 4-1! Väga hea mäng poistelt! Jätsid üldse väga sümpaatse mulje ja võitlesid koguaeg hingega. muljetavaldav mäng oli tegelt nende poolt! ja nad oleksid pidanud mängu võitma... mulle pole kunagi Tulevik meeldinud aga peale tänast mängu muutusid nad oma südika esitusega väga sümpaatseteks!

krt ma ei tohi siis tuleviku mänge vaadata,muidu hakkavad mulle ka veel meeldima...

eestimees
18.03.09, 00:02
Jahhimovits oli ka võimas! tast saab veel üks väga kõva keskkaitsja

eestimees
18.03.09, 00:03
krt ma ei tohi siis tuleviku mänge vaadata,muidu hakkavad mulle ka veel meeldima...

lihtsalt heameel on, et neil ka nüüd sisu on. loodetavasti polnud see üks sähvatus neilt hooaja peale

eika
18.03.09, 00:11
mulle pole kunagi Tulevik meeldinud aga peale tänast mängu muutusid nad oma südika esitusega väga sümpaatseteks!
Ära muretse, küll see sümpaatsuse tunne üle läheb, kui parimad pojad Flora pingile siirdatakse.

ROOTSI KUNN
18.03.09, 01:39
Tulevik vääris täna võitu aga õnn oli Kalju poolel ning väravapost päästis nad halvimast ehk kaotusest. Tulevik näitas lisaks ka ilusat mõttestatud mängu, nauditav oli kohati isegi vaatamata halvale platsile. Seevastu Kalju oli täiesti liimist lahti juba teist mängu järjest.

norsk
18.03.09, 01:56

Põhimõtteliselt täiesti nõus selle postitusega, vahe vaid selles, et mulle on Tulevik meeldinud juba ajast, kui neil õhtuleht särgisponsoriks oli ja kohalik Chilavert postide vahel möllas ;)
No ja väga heaks ei saa ka ikka tänast mängu pidada, sel lihtsal põhjusel, et sisuliselt kaotati 2 punkti, võit jäi ainult realiseerimise taha.

Aga kossi sõideti täna ka muidugi parasjagu... hea, et peaele seda liulaskmist kedagi kiirabiga minema ei viidud.

Mänguolud: +2, lumesadu lõppes. Kunstmuru heas seisukorras.
Selle peale tahaks küll öelda: inspektor, mine persse!

meelis989
18.03.09, 03:55

hoia eemale jah , sind pole vaja , kui sa midagi normaalset tuleviku kohta ei oska kunagi öelda ! või noh , üldse viljandi jalgpalli kohta .
Nagu kaitz ka ütles - idu .

Riks
18.03.09, 08:02
ma ei saa aru sust, budulojus.
millest selline ülbus ja viha Viljandi meeskonna vastu?
asi selge ju, iga meeskond kasutab teise meeskonna nõrkusi ära ja loomulikult Tulevik vääris ülekaalukat võitu, mängupildi järgi. karta on et need brassid ja muud kohvikad ei seedi just eriti sellist lökast ja virtsast ilma, veel vähem selle ajal mängimist.
Tulevik on see hooaeg salakaval.
vaata vaata, budulojus, saate meie juures veel baki. mhmh.

elagu mulgid!

Harrastaja
18.03.09, 09:23
Põhimõtteliselt täiesti nõus selle postitusega, vahe vaid selles, et mulle on Tulevik meeldinud juba ajast, kui neil õhtuleht särgisponsoriks oli ja kohalik Chilavert postide vahel möllas ;)

Keda mõtled Viljandi kohaliku Chilavert'i nime all ?

sosku
18.03.09, 09:46
Rain "Vessu" Vessenberg. Lõi mingites mängudes tihti penalteid.

PETSINHO
18.03.09, 11:18
Minu õnnitlused Viljandi Tulevikule ja tema toetajatele. Väärisite iga osa sellest viigipunktist, ehk rohkematki. Järgmises ringis saame loodetavasti juba jalgpalli teile pakkuda.

kaitsja
18.03.09, 20:38
Ilus Tulevik!!! Laupäeval Levadiale vähemalt sama tulemus!

meesmuiste
21.03.09, 19:23
Viljandit ikka hävitatakse nii mis kole...

7 minutiga Andrejevi hattrick, 8 minutiga 4 väravat...

salajane33
21.03.09, 19:28
Seda tulemust ei tahaks oma vaenlasele ka :P

--andres--
21.03.09, 19:29
0:7, miks siis niimoodi:D?

kala2
21.03.09, 19:32
mäng käib veel ja levadia 7 kotti juba tagunud

eestimees
21.03.09, 19:39
nii palju siis Tuleviku sähvatusest:(

toonetikas
21.03.09, 19:52
nii palju siis Tuleviku sähvatusest:(

tuletan meelde, hooaeg ei ole veel läbi! ka eelmine hooaeg saime ühe suure paki, kuid ikkagi tulime lõpp-tabelis seitsmendaks (see koht, mille poisid ise välja võitsid, sest tvmk loobumisega oli kuues tabelirida).

meelis989
21.03.09, 19:53
liiga kergelt lastakse väravaid , kui ise suudetakse algul keskvälja täielikult kontrollida , aga nii lihtsalt lastakse ... jama jama

Eugen
21.03.09, 19:54
See läks küll napilt

kaitz
21.03.09, 20:19
Nu jh "heasaun":S I poolaeg enam vähem, siis teine täielik häving,mis oli ka karta kui Levadia kiirust lisas:s,aga paar Levadia fänniikka vääga nüri käitumisega ja alko joobes,õnneks neid sisse ei lastud kah.

Nahkpea
21.03.09, 20:22
Eeldasin Tulevikult natuke ikka südimat vastupanu, aga läks siis nii. Kohati polnud ju Tuleviku mängupildil vigagi, tahtmist oli, aga oskused ei jõudnud tahtmisele järgi ja no teisel poolajal kaks üks ühele rünnaku luhtalaskmist oli ka ikka liig, mis liig.

käbi
21.03.09, 20:31
siuke 2korda 10 minutit oli tulevik vääriline vastane, rohkem ei saa vist midagi õelda. Kordust tahaks näha, penalt ja üks värav tundusid kahtlased.

salajane33
21.03.09, 21:19
Ei taha siin vanu mälestusi üles kaevata, aga tuletagem meelde Bosnia-Eesti mängu - kui ikka väravad hakkasid tiksuma siis mida rohkem palle võrku kukkus seda enam kadus mänguisu :P

Gallacher
22.03.09, 01:12
Suhtumise küsimus. Kui omal sai Viljandis treeninglaagris käidud ja selle aja jooksul treeningmängus sai sitalt mängitud siis olid olemas lossimäed: 20 korda üles ja alla. See pani mõtlema. Kui oksendasid ja jalgu alla ei võtnud siis taipasid millest mängus puudu oli jäänud.
Aga kui poisid kohe peale mängu duši alla poputada, siis mida tahtagi. Väidetavalt ka treeneril papp jookseb sõltumata tulemustest, ei mingit vastutust. Jõudu siis.

eestimees
22.03.09, 02:13
edu teile igastahes!!!

Martin
22.03.09, 09:52
Aga kui poisid kohe peale mängu duši alla poputada, siis mida tahtagi.

Vot see on põnev teema, sest Tulevik-Tammeka vaheajal istusid mõlemad meeskonnad bussides ja arutasid oma plaane seal. Riietusruume (ja ma eeldan, et seega ka pesemisruume) vist pole - selline lahe profiklubi värk.

Seega - millise mängija või treeneri juurde pärast pesema sõideti või kes sauna kuumaks küttis ja kas vastased kutsuti ka sinna?

gamer
22.03.09, 09:57
Vot see on põnev teema, sest Tulevik-Tammeka vaheajal istusid mõlemad meeskonnad bussides ja arutasid oma plaane seal. Riietusruume (ja ma eeldan, et seega ka pesemisruume) vist pole - selline lahe profiklubi värk.

Seega - millise mängija või treeneri juurde pärast pesema sõideti või kes sauna kuumaks küttis ja kas vastased kutsuti ka sinna?

Pesemisruumid peaksid Viljandis täitsa olemas olema, ainult natuke vaja kändida staadionilt, kui mu mälu just ei peta;)

Kaspy
22.03.09, 10:17
Kas mitte mingi Kalevi spordiseltsi ruumides pole pesemisvõimalusi?Minu mäletamistmööda oli seal ka saunavõimalus olemas,juhul kui see veel nii on.

käbi
22.03.09, 11:35

:D:D:D Levadia küttis ju nii hea sauna, et kes seal enam kuskile läheb:D

meelis989
22.03.09, 12:04

haha naljamees .kui sa midagi ei tea siis oled õldse kuss. pesemisruumid on olemas + saunad , aga need jäävad veidike eemale kuna mängud peetakse ju kunstmurul , aga pesemisruumis on mõeldud nn. pärismuru jaoks ( läheduse poolest ). aga see 200-300m pole väga hull kõndida , või mis?
Kas tammeka fännid on end jälle kõvasti täis imenud , peale esimest ( üht! ) löödud väravat liigas ?

kindral
22.03.09, 14:35

Martin just väga tihti Viljandis mängudel ei käi? Vaheajal räägiti jah bussides, aga kas sa mängu lõpus suutsid tähele panna kuhu mindi pesema? Justnimelt, siin juba äramainitud, Kalevi hoonesse, mis on sealsamas lähedal mindi pesema ning ka saun on seal täitsa olemas.

-RoMaRiO-
22.03.09, 14:42
Öelge keegi üks kord veel, äkki ei saanud Martin aru.

Aga eile oleks saanud lausa väljakul ennast pesta.

käbi
22.03.09, 15:09
Öelge keegi üks kord veel, äkki ei saanud Martin aru.

Aga eile oleks saanud lausa väljakul ennast pesta.
Väljakule šampooni valamine on keelatud!

Riks
25.03.09, 08:14
kelle käest Tuleviku särki tellida saab - seda sinist v kollast? mis hinnaga?

toonetikas
25.03.09, 14:25
kelle käest Tuleviku särki tellida saab - seda sinist v kollast? mis hinnaga?

kirjuta helen@jktulevik.ee ja anna oma soovist ning eelistatud värv ja suurus teada. peaks 400 raha maksma.

käbike
03.04.09, 12:49
Kuu aega plaanitust hiljem, aga sellegipoolest, ilmub Tuleviku hooajakalender 2009. Kalendris on kõigi 36 vooru Meistriliiga mängud ning kaunistuseks Tuleviku naispoolehoidjate alasti fotod. Lähemalt loe blogist: http://www.viljanditulevik.blogspot.com/

Kasepats-Pidur
03.04.09, 18:50
three thumbs up!

kaitz
04.04.09, 00:54
Kuu aega plaanitust hiljem, aga sellegipoolest, ilmub Tuleviku hooajakalender 2009. Kalendris on kõigi 36 vooru Meistriliiga mängud ning kaunistuseks Tuleviku naispoolehoidjate alasti fotod. Lähemalt loe blogist: http://www.viljanditulevik.blogspot.com/

Tähtis on,et valmis ta sai:p

zlatan13
04.04.09, 18:41
Hip-Hop Hip-Hop Tulevik on Tip-Top:) Taaskord kena punkt sai rõõvitud, lust vaadata kui tagumised esimestelt punkte röövivad:)

Riks
04.04.09, 19:08
suurepärane uudis Kohtla-Järvelt! tubli tubli.

meelis989
04.04.09, 19:33
ma uusn ka et 1p võõrsilt on muidugi hea , jälle viljandi parim ründaja sahistas võrku lõpueel (Y) positiivne

sosku
04.04.09, 21:13
Jüri Jevdokimov valiti märtsikuu parimaks ML mängijaks. Õnnitleme! :)

kindral
04.04.09, 21:33
Hip-Hop Hip-Hop Tulevik on Tip-Top:) Taaskord kena punkt sai rõõvitud, lust vaadata kui tagumised esimestelt punkte röövivad:)

Ma ei ütleks, et Tulevik sel hooajal tabeli tagumiste sekka kuulub. Ikka keskmikud!

almar
04.04.09, 21:42
jh tulevik on seal 6-7 koha peal kuid ülatusi tulnud ju igaltpoolt, eriti kurelt. florat ja silamäed võita on siiski müstika

budu
08.04.09, 09:23
No üle pika aja tulevikult midagi positiivset.Seline fännide kalender võiks kõigil klubidel olla aga tublid mulgid suutsid siis esimestena selle ära teha.mulle vist hakkab tulevik juba sümpaatseks muutuma...

ROOTSI KUNN
08.04.09, 10:21
No üle pika aja tulevikult midagi positiivset.Seline fännide kalender võiks kõigil klubidel olla aga tublid mulgid suutsid siis esimestena selle ära teha.mulle vist hakkab tulevik juba sümpaatseks muutuma...

Kas viimase vooru viik Transiga polnud siis positiivne ? No ja kui igal klubil oleks selline kalender siis kaoks effekt. :)

sosku
08.04.09, 11:00
Kommentaarid ÕL-s sellele ettevõtmisele, on muidugi ootuspäraselt negatiivsed :(
Tüüpilised eestlased!

PETSINHO
08.04.09, 11:24
Kommentaarid ÕL-s sellele ettevõtmisele, on muidugi ootuspäraselt negatiivsed :(
Tüüpilised eestlased!

Ei tasuks nüüd väga südamesse võtta, mida iga debiilik anonüümselt ÕL-s kommenteerib. Üldine foon on kadedus. Minu arust väga kihvt ettevõtmine. Au ja kiitus!

aanvaller
08.04.09, 11:40

Transiga mängu unustasid ära jah?

Aga mind häirib see, et kui mingil klubil tekib mingi hea idee, siis seda peaksid kohe kõik teised järgi tegema! Las igal klubil olla ikka oma nägu.
Kalju ja Brasiilia, Levadia ja meistritiitel, Flora ja omad poisid, Kalev ja nende koostöösuhted välismaaga jne. :)

Väga tublid olete!

PS. Kui keegi viitsiks võiks ülesse ka uppida mõningaid pilte.

tiriam
08.04.09, 13:47
kust kalendrit näha saab? :P

kindral
08.04.09, 14:20
Rohkemat kui Teele pilti te näha ei saagi, vaid tulge Tuleviku mängule, siis saate sealt osta ning kokkuleppe korras ka Heleni kaudu. E-mail peaks tal olema helen@jktulevik.ee

toonetikas
08.04.09, 17:42
jep, homme jõuavad kalendrid Tallinnasse Heleni kätte, 30 esimest juba täna, et homme esimestele soovijatele kätte anda. osad jäävad ka Tartusse, kui on kellelgi soovi, saab ka Tartust neid, võtke ühendust krooksm@ut.ee ja muidugi Viljandis sel laupäeval kodumängul Paide vastu :P
tõesti ilus kalender on!

m2xxx
09.04.09, 12:06
Palju maksab?

käbike
09.04.09, 13:08
Kalender maksab 200.-

kaitz
11.04.09, 17:27
Paide üle võit tuli,aga raskelt 1-0

zlatan13
11.04.09, 18:14
jah, suht tuim mäng oli kui aus ollla, palju palju praaki mõlema poolelt aga võit tuli siiski ära:) Publiku rohkus oli väga meeldiv!

Riks
12.04.09, 10:19
minuarust eilne mäng oli küll Tuleviku rekordarv pealtvaatajate suhtes. ei tea täpset publikuarvu küll öelda kuid ega ei mäleta küll, et oleks sellist rahvamass kohal olnud, et isegi istuma kuskile ei mahu. nja, Paide poole peal muidugi oli paar kohta vaba kuid sinna ei tikkunud eriti.

toru
12.04.09, 10:25
Igati positiivne lugeda. Nagu näha, siis poiste head esitlused toovad ühe enam publikut staadionile. Sama hooga edasi!

PraS
12.04.09, 17:57
Täna siis pelasid mõned ML pallurid ka Flora ja Tuleviku mängus. Melts oli kohati väga terav ning tal on ikka väga head tõsted kasti, kuid liialt närviline oli see sisekliima seal satsis. Taar muidugi mängis selgelt Flora "põhimehe" Rüütli üle.

Flora poole pealt oli mõni aasta tagasi Levadias pelanud Goldberg. Meenutas mulle vägagi noort Sander Purit.

kindral
14.04.09, 19:52
Pildid lõpuks üleval.

jktulevik.multiply.com

meelis989
15.04.09, 01:01
kuressaare - tulevik

võit - super
viik - kena
kaotus - paha

aga alati saab kodus neile koti pähe tõmmata , oodates parimat !

FootYgod jr.
15.04.09, 01:14
tulete saarde ka ?

toonetikas
15.04.09, 12:43
ikka tuleme!

ma võtan mõned Tuleviku tüdrukute piltidega 2009 hooajakalendrid kaasa, ehk soovivad Kuressaare fännid ka osta.

lorenzo
15.04.09, 13:01
klubi võetakse jälle siis suvel parimatest tühjaks. tuleb siis enne 1. juulit korralik punktisaak kokku saada, et hooaja lõpus vee peale püsima jääda.

kindral
15.04.09, 17:07
klubi võetakse jälle siis suvel parimatest tühjaks. tuleb siis enne 1. juulit korralik punktisaak kokku saada, et hooaja lõpus vee peale püsima jääda.

Jaah....nüüd on see lausa otse avalikkuse ees välja öeldud, et nii kaitutakse. Varem lihtsalt vangerdati. Aga seda oli ka oodata, arvestades Tuleviku häid ja Flora suhteliselt kehvi esitusi. Eks näis keda siis võetakse.

PraS
15.04.09, 20:45
Jaah....nüüd on see lausa otse avalikkuse ees välja öeldud, et nii kaitutakse. Varem lihtsalt vangerdati. Aga seda oli ka oodata, arvestades Tuleviku häid ja Flora suhteliselt kehvi esitusi. Eks näis keda siis võetakse.

Paanikaks küll põhjust pole. Mõned poisid vast võetakse, kuid vastu saadetakse ka kindlasti robikond pingipoisse. Teilgi ju pingil vendi kes põhiraskust vääriksid kandma.

kindral
15.04.09, 23:34
Ega ma paanitsegi, aga lihtsalt muserdab see pisut, aga see on paratamatus ning tuleb rahul olla praegu.

Nahkpea
16.04.09, 00:25
Teisest küljest võib see Tulevikule isegi soodsaks kujuneda. Nüüd tahab kuni juulini iga mees seal tõestada, et on väärt kohta Floras ja sellest saab võita vaid Tulevik.

Elari#3
16.04.09, 00:55
FC Kuressaare vs Viljandi JK Tulevik video - http://www.youtube.com/watch?v=2_E4zopGqEg&feature=channel_page
Ja kas Viljandi fänne ka Kuressaarde tulemas on ?

dareth
16.04.09, 13:24
Samas on siiani Tuleviku suurim probleem olnud tihe ja kapitaalne mängijate vahetumine. Selle hooaja alguses on Lelov saanud enam-vähem samu mängijaid kasutada, keda eelmisel hooajal, ja tulemused on kohe näha. Ei usu mina, et suvine vangerdamine Tulevikule kasuks tuleb.

toonetikas
16.04.09, 14:15
FC Kuressaare vs Viljandi JK Tulevik video - http://www.youtube.com/watch?v=2_E4zopGqEg&feature=channel_page
Ja kas Viljandi fänne ka Kuressaarde tulemas on ?

kipun end kordama, sest juba eelmisel leheküljel vastasin samale küsimusele, et oleme tulemas küll saaremaale!

urmar
16.04.09, 14:32
Samas on siiani Tuleviku suurim probleem olnud tihe ja kapitaalne mängijate vahetumine. Selle hooaja alguses on Lelov saanud enam-vähem samu mängijaid kasutada, keda eelmisel hooajal, ja tulemused on kohe näha. Ei usu mina, et suvine vangerdamine Tulevikule kasuks tuleb.

No kõik on suhteline, vaatasin, et kahes edukamas tänavuses mängus Kalju ja Transiga kasutas Tulevik umbes pooleks mulluseid ja tänavusi mängijaid. Kaljuga 7+7 ja Transiga 6+8 mulluste kasuks.

Elari#3
16.04.09, 15:28
kipun end kordama, sest juba eelmisel leheküljel vastasin samale küsimusele, et oleme tulemas küll saaremaale!
Ma ei pannud üldse seda tähele :D. Aga siis uus ühispilt ka kindlasti ;)

dareth
16.04.09, 16:54
No kõik on suhteline, vaatasin, et kahes edukamas tänavuses mängus Kalju ja Transiga kasutas Tulevik umbes pooleks mulluseid ja tänavusi mängijaid. Kaljuga 7+7 ja Transiga 6+8 mulluste kasuks.

Väjendasin end pisut kehvasti. Lelov on öelnud, et erinevalt eelmistest hooaegadest ei pidanud ta hirmu tundma, et igal hetkel võidakse mõni mees Florasse ära kutsuda, ja sai hooajaks kogu aeg ühe ja sama tuumikuga valmistuda.

budu
18.04.09, 13:01
JA Budulojus peaks korralikult ennast välja magama:D

kaitz ära muretse järgmises voorus hoian tulevikule pöialt ja vaadake et mind alt ei vea

käbi
18.04.09, 18:34
Kudu on vigastatud? Või on minevik juba?

PraS
18.04.09, 19:08
Kudu on vigastatud? Või on minevik juba?

Loodetavasti minevik:)
Ilus lüke Sillalt ja Jevdolt

marcello
18.04.09, 19:38
Jevdokimovil on juulikuu siht selge arvatavasti- kahju

Riks
18.04.09, 20:54
3:0 - piisavalt hea tulemus motivatsiooni loomiseks selleks, et kottida järgmine nädal Florat!

fcfloraforever
18.04.09, 21:00
3:0 - piisavalt hea tulemus motivatsiooni loomiseks selleks, et kottida järgmine nädal Florat!

motivatsioon Tulevikul on kindlasti kõva!
Floraga tuleb neil väga kõva madistamine, kui Tulevik just ülikehvasti ei mängi...

kaitz
18.04.09, 23:19
kaitz ära muretse järgmises voorus hoian tulevikule pöialt ja vaadake et mind alt ei vea

Väga liigutav:D

budu
18.04.09, 23:20
Jevdokimovil on juulikuu siht selge arvatavasti- kahju

Just mõtlesin mängu ajal sama et see mees mängib juulikuus ühes teises meeskonnas aga kui tulevik nii hästi jätkab siis selles teises meeskonnas saab veel madalama koha.Aga Tuleviku fännidele õnnitlused ja järgmine mäng loodan et suudate võidurida jätkata

Saarlane
19.04.09, 01:55
Budulojus, kuhu on jäänud Tallinna Tuleviku vihkamine?

PraS
19.04.09, 02:47

On Budu kunaig normaalne olnud. Samas kuhu on jäänud Taneli Fulhami armastus?

almar
19.04.09, 09:11
nu kui mehi ridadest ära ei võeta siis on flora sellise esimese vooru järgi ikka täiesti võidetav. vaevalt et mingisugune kokkumäng kujuneb. madinat kõvasti kuid flora võit ma arvan

budu
19.04.09, 09:48

No ma pole öeld et ma tuleviku vihkan,lihtsalt ei ole nende poolt olnud.aga järgmises mängus tuleb ju valida kelle poolt olla ja seekord langes au tulevikule.kõik ikka selle nimel et meistriliigas oleks põnevust.praegu tegelt tulevik hästi pannud ja eks nad peavad enne juulikuud kõvasti punkte koguma sest on ju arusaadav et juulis teie meeskonna parimad vennad viiakse üle ühte teise klubisse

toonetikas
19.04.09, 11:54
Budulojus, tuled ehk siis laupäeval ise Viljandisse Tulevikule kaasa elama? Näeme ka ära, kes see imeloom on, kes Tuleviku vastu sellist vimma kannab.

aga eilsest pilte ka veidi: http://jktulevik.multiply.com/photos/album/9#

ROOTSI KUNN
19.04.09, 13:20
Tulevik näitas ilusat mängu ja 3-0 võit tuli teenitult. Kurel polnud suht midagi vastu panna. Jevdokimovi mõlemad väravad oli klass. Tahaks loota ,et nüüd Tulevikku ära ei lõhuta ja kedagi jälle kusagile Florasse ei peksta.
Eilne Flora mannetu mäng Kalevi vastu näitas selgelt ,et klubis on probleemid ja Tuleviku käest saavad nad sellise käpardliku veeretamisega kindlalt vastu kotte.

Saarlane
19.04.09, 13:20
Arvan, et kindlasti võetakse Jevdokimov ja miks mitte ka Jahhimovitš suvel Florasse.

jorss
19.04.09, 13:32
Tulevik näitas ilusat mängu ja 3-0 võit tuli teenitult. Kurel polnud suht midagi vastu panna. Jevdokimovi mõlemad väravad oli klass. Tahaks loota ,et nüüd Tulevikku ära ei lõhuta ja kedagi jälle kusagile Florasse ei peksta.
Eilne Flora mannetu mäng Kalevi vastu näitas selgelt ,et klubis on probleemid ja Tuleviku käest saavad nad sellise käpardliku veeretamisega kindlalt vastu kotte.

ehk aitab lõpukirjand seisu veidike võrdsustada :lahe:
Riigieksamite toimumise ajad 2009.a
Eesti keel (kirjand) 25. aprill 2009
Vene keel (kirjand) 25. aprill 2009

PraS
19.04.09, 13:56
Arvan, et kindlasti võetakse Jevdokimov ja miks mitte ka Jahhimovitš suvel Florasse.

Lisaks neile kahele nimetatule lisandub sinna listi ka kindlasti Taar. Kindlasti mõnel poisil on veel potensiaali florasse jõuda, kuid neilgi on aega kuni Juulini.

Riks
19.04.09, 15:07
tra, ma hakkan seda Eesti jalgpallisüsteemi sedasi juba vihkama!

lorenzo
19.04.09, 15:13
see polnud ju üllatus. sellest on pidevalt räägitud.

toonetikas
19.04.09, 18:05
täna kogutud info põhjal teevad Tulevikust kirjandit Taar, Jahhimovitš, Veis ja Sinilaid. vaid kaks esimest on põhimeeskonna mängijad, vähemalt hooaja alguses. ja eks meil on neile väärilised vahetused ka olemas, ei maksa selle pärast muretseda.
aga kas ka Florast mõni kirjutaja laupäeval on, seda ei tea.

almar
19.04.09, 19:10
kui florast ongi mõni kirjaoskaja siis ple ullu sest mäng hakkab ju hiljem. 19:30 oli vist. edu kirjutajatel

kindral
20.04.09, 12:35
kui florast ongi mõni kirjaoskaja siis ple ullu sest mäng hakkab ju hiljem. 19:30 oli vist. edu kirjutajatel

Kell 14 peaks mäng siiski olema.

kaitz
20.04.09, 12:40
Kell 14 peaks mäng siiski olema.

Jah 14.00,kuna 19.00 hakkab IV Liigamäng.

kanraas
20.04.09, 20:29
"kusjuures Juri "Jüri" Jevdokimov on Saaremaal sündinud kahe-aastaselt kolis ta alles kesk-eestisse Türile. ja üks mängija on Hiiumaalt pärit. pole küll Tulevikus piisavalt mulke mõne arvates, kuid ega kõik ka Tallinnast ei ole. kooli ja jalgpalli pärast nad seal hetkel elavad ja mängivad. ei saa seda ju pahaks panna."

Toonetikas viitab siin ühele Hiiumaalt pärit mängijale. Kes see olla võib?

sosku
20.04.09, 20:34
A. Frolov, vähemalt ta ise pidavat seda väitma.

kanraas
20.04.09, 23:11
Andre Frolov 18. aprill 1988 (21)

Ikkagi paluks veel infot. Mis teda Hiiumaaga seob? Väga vabandan uudishimu pärast :-)

toonetikas
21.04.09, 16:15
Andre Frolov 18. aprill 1988 (21)

Ikkagi paluks veel infot. Mis teda Hiiumaaga seob? Väga vabandan uudishimu pärast :-)

küsisin ise talt laupäeval selle kohta üle ja ta kaks korda kinnitas, et on Hiiumaalt pärit. täpsemalt ei uurinud. ju on ka seal sündinud ja hiljem mandrile kolinud või vanem(ad) sealt pärit. kuigi Jüri on Saaremaal sündinud, peab ta end ikka Türi kandi poisiks.

Elari#3
22.04.09, 01:03
Kas teist keegi mängust pilte tegi ? :D

toonetikas
22.04.09, 15:11
Kas teist keegi mängust pilte tegi ? :D

ikka tegin :)
http://jktulevik.multiply.com/photos/album/9#

erxu
22.04.09, 15:33
"kusjuures Juri "Jüri" Jevdokimov on Saaremaal sündinud kahe-aastaselt kolis ta alles kesk-eestisse Türile. ja üks mängija on Hiiumaalt pärit. pole küll Tulevikus piisavalt mulke mõne arvates, kuid ega kõik ka Tallinnast ei ole. kooli ja jalgpalli pärast nad seal hetkel elavad ja mängivad. ei saa seda ju pahaks panna."

Toonetikas viitab siin ühele Hiiumaalt pärit mängijale. Kes see olla võib?Teemast välja, aga mäletan kuidas 6a tagasi kõik väiksed minusugused poisid Jüri kahetuhhistest putsadest rääkisid :dd

Ma soovin tulevikule edu ja hästi panevad see hooaeg, medalikonkurentsi ära ka!

toonetikas
25.04.09, 22:01
ilus ja tubli mäng täna Tulevikult. Lelovi (ja fännide) soov täitus: mängiti meeskonnana ning tulemuseks viik. põhjust rahuloluks selle tulemuse üle on Tulevikul kindlasti rohkem kui Floral.
lisaks Soccerneti fotograafile klõpsisin ka mina pilte. neid näeb siin: http://jktulevik.multiply.com/photos/album/10

xrip55
25.04.09, 23:12
Oii tulevik tegi hea m2ngu !
MM Tulevik saab see aasta hea koha:D

salajane33
25.04.09, 23:14
Oii tulevik tegi hea m2ngu !
MM Tulevik saab see aasta hea koha:D

Kõik oleneb sellest palju punkte jõuavad nad enne suvist üleminekuperioodi saada.

käbi
26.04.09, 00:04
Nagu ka Lelov kuskil rääkis on tal see aasta ligi 20 võrdset mängijat. Muidugi ka seda et Floral pole nagu eriti kedagi võtta kah. Albert Taar ja Andre Frolov aga nad oleks kah suht koosseisu piiripeal mehed. Jevdokimov on ka variant aga siis tuleb kas Dupikov või Tamm vms vastu.

toonetikas
26.04.09, 00:07
Nagu ka Lelov kuskil rääkis on tal see aasta ligi 20 võrdset mängijat. Muidugi ka seda et Floral pole nagu eriti kedagi võtta kah. Albert Taar ja Andre Frolov aga nad oleks kah suht koosseisu piiripeal mehed. Jevdokimov on ka variant aga siis tuleb kas Dupikov või Tamm vms vastu.

ja kui Post näiteks Hollandist tagasi tuleb, ei olegi neil rohkem ründajaid vaja sinna. pinki nühkima ei taha ju keegi minna, isegi mitte Florasse.

meelis989
26.04.09, 17:55
nu vastu võib ka ikka päris toredaid mängijaid saada...

Varus: 12-Mihkel Aksalu, 5-Siksten Kasimir, 7-Sergei Mošnikov, 14-Vjatšeslav Zahovaiko, 20-Alo Dupikov, 2-Ken Kallaste.

Mošnikov , Dupikov , Kallaste , Tamm ...

fcfloraforever
26.04.09, 18:44
nu vastu võib ka ikka päris toredaid mängijaid saada...

Varus: 12-Mihkel Aksalu, 5-Siksten Kasimir, 7-Sergei Mošnikov, 14-Vjatšeslav Zahovaiko, 20-Alo Dupikov, 2-Ken Kallaste.

Mošnikov , Dupikov , Kallaste , Tamm ...

Mošnikov kohe kindlasti Tulevikku ei lähe.

meelis989
02.05.09, 16:08
peavad need 3p tulema :)

budu
02.05.09, 17:17
Kas Viljandi statale tulevad teisele poole ka tribüünid?käisin teisipäeval viljandis ja kaesin ka ehitustegevust.

meelis989
02.05.09, 18:23
ei tule arvatavasti teiselepoole midagi , kuna see mis praegu tuleb on niigi ülevõike osa sellest mis algul pidi tulema jne. aga no kui seegi valmis saab siis ka tore.

sosku
02.05.09, 21:03
Väga jama mäng nagu arvata võis. Üks suur pusimine 90 min. Värav oli patuga pooleks, ehk kaugel fair-play`st. Kui vastane ikka murul selili on, siis oleks viisakas ka ründaval meeskonnal pall auti lüüa. Aga kuna kohtunik mängu ei peatanud siis ongi JOKK.

meelis989
02.05.09, 21:46
ei usu ma et kalev parem oli ? - jusiis võisid need, eeldavasti tuegevamele meeskonnale ( tulevikule ), punktid koju tulla

toonetikas
03.05.09, 00:02
võit võit võit! eks see mäng jah selline 50-60 oli, pärast väravat andis Tulevik initsiatiivi ära kuigi lõpus suutis veel suruda Kalevit. järgmisel laupäeval kodus tahaks juba paremat mängu näha ja suuremat võiduskoori, kuigi võit on võit ja 3p on 3p.

aga tänasesse päeva veel üks tore uudis. nimelt on valmis saanud uued Tuleviku sallid, sini-kollase triibulised, ühes otsas Tuleviku logo ja teises kiri 'Viljandi Tulevik'. osta saab neid 150 raha eest. ostusoove võtame vastu nii siin foorumis kui orkutis Tuleviku kommuuni vastavas teemas. tänase tuulise ilmaga kulusid küll marjaks ära need sallid :)

kaitz
03.05.09, 02:37
Väga jama mäng nagu arvata võis. Üks suur pusimine 90 min. Värav oli patuga pooleks, ehk kaugel fair-play`st. Kui vastane ikka murul selili on, siis oleks viisakas ka ründaval meeskonnal pall auti lüüa. Aga kuna kohtunik mängu ei peatanud siis ongi JOKK.

Ei saa sinu jutust aru,valgusta...

kindral
03.05.09, 08:33
Öö otsa mässasin, aga nüüd on kõik kombes ning pildid on internetis.
jktulevik.multiply.com

sosku
03.05.09, 08:54
Ei saa sinu jutust aru,valgusta...
Sulle ei saa ju privaatsõnumeid saata...

e: http://www.youtube.com/watch?v=vw6yG0aitOs
kordus kinnitab ka kohapeal tekkinud kahtlust, et Kalevi kasuks jäeti ilmselge penalti andmata.

ROOTSI KUNN
03.05.09, 10:20
Kas Viljandi statale tulevad teisele poole ka tribüünid?käisin teisipäeval viljandis ja kaesin ka ehitustegevust.
Kas Tulevik hakkab juba sel suvel murul mängima või kaugel see ehitus seal on ?

--andres--
03.05.09, 10:21
See ei saagi valmis

Katzuu
03.05.09, 12:42
See ei saagi valmis

juuniks saab valmis ;)

Riks
05.05.09, 08:08
toonetikas, saaks nondest uutest sallidest mõnd pilti siia?

edit: kas need samused mis teil kaleviga mängu aeg käte vahel on? :)

käbike
05.05.09, 11:00
jepp, need samused triibulised. :)

Art1
05.05.09, 17:04
Tundub,et mõnel on siiani kahju,et Kalevile seda penaltit ei antud.Jalgpallis ongi nii.Vahel antakse,vahel ei anta.Hea,et seekord ei antud.

kindral
06.05.09, 12:23
toonetikas, saaks nondest uutest sallidest mõnd pilti siia?

edit: kas need samused mis teil kaleviga mängu aeg käte vahel on? :)

Kas oled huvitatud sellise salli soetamisest? :)

Riks
06.05.09, 20:05
mõte on aga algul las jääb see mõtteks. ;)
võtan hiljem ühendust kui õige aeg on.

meelis989
09.05.09, 11:57
täna siis 2:0 tulevikule ? :)

toonetikas
09.05.09, 12:25
tore oleks ju!

meelis989
09.05.09, 16:04
muidugi järveääres on täna tuul kohutav , nagu mereääres hoopis .
nii et pall võib vabalt õhku seisma jääda ja igast huvitavaid asju võib täna juhtuda:D

üks asi veel - kunas kavatsetakse platsile kummipuru panna ? praegu on see jubakõva ja plats on lastud üsna käest ära . Miks ehitada plats , kui seda ei hooldata?

Riks
09.05.09, 16:39
üks asi veel - kunas kavatsetakse platsile kummipuru panna ? praegu on see jubakõva ja plats on lastud üsna käest ära . Miks ehitada plats , kui seda ei hooldata?

arvata on, ennastki paneb morjendama kuid sääraseid küsimusi oleks targem küsida spordikooli juhatuse käest. :S

meelis989
09.05.09, 19:57
jäi siis 2:1 , 3 p käes

1892
09.05.09, 20:49
Aga ainult 90 inimest? Oli siis halb ilm vms?

Art1
09.05.09, 21:18
Ilm oli tõesti tänu väga tugevale tuulele hästi külm.Täielik kinnaste ja villase mütsi ilm.Mis mängu puutub,siis Tuleviku esimene poolaeg oli pehmelt öeldes katastroof.Teisel poolajal võeti võit ikka ära.Mingitel hetkedel jäi Kalevi kaitse lihtsalt aeglaseks.Sander Sinilaid tegi äärekaitses ilusa debüüdi ja Kulat

Art1
09.05.09, 21:21
...Kulatšenko tundub kah terve olema,mis kahtlemata parandab ründajate valikut.