PDA

View Full Version : Viljandi JK Tulevik

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ROOTSI KUNN
27.04.02, 14:15
MIKS EBASTABIILSELT?

Hakkaks õige lahkama ka teiste Meistriliiga klubide mänge
muidu on siin ainult FCF,TVMK ja FCL. Andke siis tuld ja kriitikat ja kiitust kui vaja.

Hellik
27.04.02, 14:27
Mõned mõtted. Võrreldes eelmise aastaga on mõned päris head tegijad lahkunud(Kuresse jne.) Samas, ega neil ka siis eriti õnnestunud hooaeg ei olnud. Võib-olla peitub viga selles, et Tulevik on sisuliselt Flora süsteemi "prügikast", mängijatel puudub tulevikuperspektiiv(välismaale minek, pääs koondisesse jne.) . Ehk, asi on mängijate suhtumises aga see on loomulikult ainult spekulatsioon.

raido
27.04.02, 17:57
Tulevikul pole lihtsalt häid mängijaid, ning need mängijad kes on ei viitsi eriti pingutada. Seda arvan vähemalt mina.
Ainukesed kaks head mängijat on Tulevikul Ustritski ning Zahhovaiko. Teised ei kõlba kuhugi.

kurkull
28.04.02, 21:59
Ehk hakkab neil paremini minema, paar head ikka juures (Nahk). Zahovaiko on teinud talvega hea arengu. Miinus muidugi, et pink on lühike. Hooaeg pikk- vigastused ja kaardid võivad saada otsustavaks.

Jansu
29.04.02, 17:51
Kuigi olen Tuleviku tuline pooldaja, leiab ka neile kriitikat...
Tean-tunnen sealt enam-vähem kõiki ja nõustun Mayhemiga- asi on tõesti nende suhtumises...Kahjuks :( Häid mängijaid on neil aga rohkem kui Dima ja Slava...

PraS
29.04.02, 20:23
minu arvates on küll veel häid mängiajaid:Mutle,Talimaa,Alonen,Nahk,Slava(Zahhova iko),Klavan,Jääger.

Jansu
29.04.02, 21:56
Neid on seal veelgi...kui mõni vaid oma suhtumist muudaks...

ROOTSI KUNN
29.04.02, 22:35
Ilmselt on ka teisi põhjuseid ,kui ainult mõnede mängijate suhtumine.
Ja üks nendest on kohaliku omavalitsuse leige ,kui mitte külm suhtumine maailma populaarsemasse spordialasse.
Jalgpall võiks tegelikult olla üks Viljandi ja kogu mulgimaa visiitkaarte ,kuid kohalikud pintsaklipslased ning riigibürokraadid ei ole sellest siiani aru saanud.
Mõelgem, mida oleks Viljandlasel terve suviläbi teha ,kui seal isegi vutimeeskonda ei oleks. Ehk paadimeest mängida?
Kindlast tuleks meeskonda rohkem kohalikke mängijaid ning ka kohalikke sponsoreid ligi meelitada.
Jalgpallihaigla peaks sel suvel kindlast ka Viljandisse ühe väljasõidu korraldama.

Jaan
02.05.02, 06:54
Mis toimus Viljandis? L6puminutitega h2vida. V6ib-olla ma lihtsustan asju liiga palju, aga 82. minutil vahetati v2lja Klavan nig 89. minutil Alonen. Peale seda sai Flora ka kollid.

john
02.05.02, 11:54
klavanil oli vist mingi vigastus (pea?) ja ta tuli sellepärast välja vahetada

ROOTSI KUNN
02.05.02, 14:20
Viljandil on potensiaali kõvasti ja nad võivad võitta kõikki eesti liiga paremaid. Ja olen kindel ,et üllatusi veel valmistatakse.

willane
02.05.02, 14:26
FCF-ga sama süsteemi klubid. Jaani märkus õige, et "Peale vahetusi SAI Flora ka kollid". kahju muidugi, et vooru üllatust ei sündinud.

sosku
02.05.02, 19:47
Miskipärast läheb Tuleviku mäng sama rada mööda mis möödunud hooajalgi. Siis loputati soojenduseks ühte Levadia satsidest (5-0 vist?). Sel kevadel sama lugu - 6-1 Pärnule ja siis edasi ... Bilanss viimasest 6 mängust liigas ja karikas: 0 võitu, 1 viik, 5 kaotust, väravate vahe 4-13 :kurb8:
Paneb ikka mõtlema küll.

Lincoln
03.05.02, 20:42
Minu arvates on Viljandi probleem see, et neil on häid mängijaid, aga nad ei suuda koostada sellest tugevat löögirusikat, mis võiks reaalselt Eesti meistritiitli eest heidelda. Kuigi mulle väljend flora süsteemi prügikast ei meeldi on see tegelikult nii. Kahjuks müüakse(reditakse ja antakse) talendikad mängijad florale. Meenub Taavi Rähn, kelle Flora ära ostis.
Jürgen

ROOTSI KUNN
14.05.02, 01:03
Ehk hakkab nüüd paremini minema ning järgmisena pannakse keegi suurtest ahju. Algatuseks siis täna(tugevuselt
veel teine ) Levadia.

Ott
10.06.02, 17:07
VILJANDI JK TULEVIK - FC TVMK 3 - 1
20. pen. Nahk, 63.Ustritski, 80.Jürisson - 16.Borissov

Väga hea tulemus Viljandilt, lõpuks näitasid ka head tulemust skoori mõttes ja ei andnud mängu lõpuga ära. Kas keegi oskab mängu ka kirjeldada? Igatahes lehest oli hea lugeda kuidas noor Tuleviku kaitseliin sai TVMKga hakkama. Tulevikul on tuleviku :)
Ehk hakkab järgmine aasta ka stabiilsus tulema kuid üks hooaeg korraga ja ei tea iial mis koosseis seal järgmine aasta on.

ROOTSI KUNN
13.06.02, 16:55
Olen kindel ,et täna pannakse Maardu Levadia ahju. Mulgid on teel tippu ja võtavad sel aastal pronksi.;)

ROOTSI KUNN
14.06.02, 02:08
Kahju, et mulgid oma võimalusi ära ei löönud. Vana tõde on see ,et kui ise ei löö siis lüüakse sulle. Kütt eksis väravas liiga palju. Maardu midagi erilist ei näidanud.

ROOTSI KUNN
23.07.02, 01:25
Miks küll mulgid nii ebastabillsed on ? no mitte ei saa aru!
Täna esitasid Tal. Levadia vastu väga hea partii. Igal juhul on FCF kogu aeg Tal. Levadia vastu hädas olnud ,seevastu Viljandi jälle nuhtleb neid. Kui ikka mulgid ka medalikonkurentsi sekkuksid siis oleks vutiliiga oma viie tasavägise võistkonnaga eesti parim pallimängu liiga. Raudselt.:)

Keedumuna
24.07.02, 18:38
Kuigi Viljandi on kahjuks jah paljuski prügikast, on postiivne vähemalt see, et nii saavad mänguaega Viljandi noored ja andekad poisid (Klavan, Mutle, Tölpus). Loodaks ainult, et neil jätkuks motivatsiooni ja tahtmist ka pikemaks ajaks, sest näiteks Klavan on näidanud küll see aasta väga head mängu...

Jansu
25.07.02, 19:54
No nende noorte pärast pole vaja muretseda, neil motivatsiooni peaks olema:)
Muide....ei tea kes on siin päris tõelised Tuleviku fännid aga on võimalus saada ka Tuleviku särki nagu ka koondise ja Flora särke....aga kõik on alles täpsustamisel:) Varsti annan teada kui kellegil huvi on....
Ja Tuleviku omad siis esmaspäeval omasid toetama!!!!!!! (Kahju vaadata vaikivat rahvahulka:( ) Väga halb tunne oli vaadata omade viimast kodumängu, kuhu oli saabunud ka bussitäis Pärnu fänne, kahju et meil ei ole sellist välja kujunenud pooldajaskonda, kes igal mängul kohal käib....:(
On siin foorumis käijatest keegi, kes oleks nõus miskit asja ajama? Eelmine aasta loodi omastarust mingi fännklubi ja jagati välja fännikaarte( paljud lasid selle kaardi teha ainult seetõttu, et odavamalt mängule saada), lubati fänniatribuutikat ja mida kõike veel, ei teagi mille või kelle taha asi jäi, aga tahaks selle kõik uuesti käima lykata. Siit siis kysimus, on keegi kes kaasa aitaks? Ise aitaks ja lööks kaasa, aga yksi ma hakkama ei saa...
Sry, kui see natike off-topic tuli...

ROOTSI KUNN
26.07.02, 13:26
Kui elaks Viljandis oleksin kohe käpp . Aga kui tahate seal fänne organiseerida siis
minu meelest on seda 2-3-kesi kõige parem teha siis jätkub kõigile tegevust.
Minu teada on praegu seal kandis ka aktiivne vutifänn Lincoln ,keda hästi tean ja soovitan.
Jansu- võta temaga ühendust.
P.S Võibolla tulen esmaspäeval Viljandisse mängu vaatama.:kaval:

sosku
26.07.02, 17:41
Originally posted by Jansu

Muide....ei tea kes on siin päris tõelised Tuleviku fännid aga on võimalus saada ka Tuleviku särki nagu ka koondise ja Flora särke....aga kõik on alles täpsustamisel:) Varsti annan teada kui kellegil huvi on....

Kas sa mõtled neid Kelme originaalsärke või mingeid suvalisi T-maikasid millele on Tuleviku logo peale triigitud?
Ise kasutasin 3 aastat tagasi teist varianti, maksma läks (särk + tegemine) 50 + 50 EEK-u. Selle raha eest tuli päris normaalne, ent nüüdseks on värvid pesuga juba luitunud.

Keedumuna
26.07.02, 18:09
Toetan seda ideed kahe käega. Kahjuks kolisin see aasta Tallinnasse, nii et aktiivne kaasalööja ei saa ma olla, kuid Tuleviku (eelmise aasta :() fännikaardi omanikuna aitaksin hea meelega midagi organiseerida :P
Kas keegi teab, palju see aasta on neid kaarte välja antud? Minu arvates oli eelmistel aastatel kaartide omanikke suht vähe :(

Jansu
28.07.02, 23:38
Hmm...ei lootnud erilist reageeringut sellele:P Nii...kõigile eraldi siis...

Keedumuna: ma isegi ainult suvel viljandis, sügisest jälle tartusse, aga ega see ei takista mul miskit organiseerimast, ja ega see Tartu ja Viljandi nii kaugel ka yksteisest ei ole, et vajadusel kohale sõita ei saa:) Tunnike ja oledki kohal...Fännikaartide kohta tean öelda niipalju et rääkisin Pillega (Sõstra) ja sel aastal neid ei tehtagi, sest soovijaid oli/on liiga vähe...:(

Rootsi Kunn: vaatan, räägin Lincolniga, mis tema asjast arvab, ehk saab miskit käima lykatud...Ja sinuga siis ehk kohtume homme mängul:) Mina olen raudpolt kohal:) Ja ootan teisigi!!!!

Tshurka: tegemist siiski originaalsärkidega, samad särgid (sinised ja kollased on muidu, aga saadaval pidi olema siniseid), mis mängijatel endalgi (kui sain õigesti ikka aru:P ), hinna kohta ei oska hetkel midagi öelda, homseks pidi Ainar laost järgi vaatama palju neid särke on ja mis hinnaks kujuneb...Nii et homme mängu ajal olen ehk targem juba...

Saan aru et keegi ei hakka praegu ilma hinda teadmata särki tellima, aga ikkagi tahaks teada, kas oleks yldse tahtjaid, või olen ainus? ja ühekaupa ka ei tahaks tellima hakata, nii et kui kellegil soovi on siis andke teada, palun!!

PS! Kahjuks on praegu ainuke suhtlemisvõimalus siin foorumis, sest telefoni hetkel enam pole:P

Ja homme siis mängule kõik!!!!!!! (Viljandi rahvas:) )

ROOTSI KUNN
30.07.02, 17:35
Ilus partii mulkidelt ,kahju et võit käest libises. Kuuldavasti oli ka rahvast kõvasti .
Kahju ,et ise tulla ei saanud-- transport vedas alt. Kas Zahovaiko näol on tegemist uue tõusva tähega sel hooajal ? :)

Jansu
31.07.02, 00:47
Njah, ma juba eile mõtlesin, et kas ma ei mäleta milline Rootsi Kunn välja näeb,kui mängul ei näinud:P või siis milles asi:) Aga paistab et muud põhjused hoopis.
Jah...mängust iseenesest on kahju....mitmel korral ei suudetud eduseisu hoida....kuigi minu arvates (ja ka paljude teiste kohalolijate) oli TVMK esimene värav täielikust suluseisust ja pennal anti ka täiesti mõttetult ja mitte millegi eest...kohati isegi tundus, et kohtunik vilistas 2 poolajal liiga kergelt Tuleviku omadele vigu...ei tea kas põhjus võis olla selles et Liivo Leetma käis kohtunikuga enne 2 poolaaja algust rääkimas:D ok, nali naljaks aga kahtlaselt vilistas kyll ja see ajas marru...
Arvan et seekord vääris Tulevik kyll võitu, TVMK kaitse oli kohati liialt hõre, või siis on meie ryndeäss Slava niipalju kõvem neist:P Võrreldes eelmise hooajaga on Slava kõvasti arenenud...veidike kiirust arendada veel ja kes teab mis tegusid veel teeb:) Eile tundus vahepeal et jäi TVMK kaitsele alla...
njah..igatahes rohkete väravate yle on hea meel, lõpuks hakkavad ka meie omade löögid täpsemaks minema:P
ok aitab
ja särkide kohta pole kahjuks uusi andmeid, sest Ainar pole märku andnud endast:(

Edu.ee :D

Jansu
11.09.02, 22:51
Nii...sellest on juba palju möödas kui siin sellest juttu tegin...aga mul oli kiire vahepeal:P

Praegu on siis lood sellised, et on saadaval Tuleviku särgid, hetkel vist ainult suurust L ja sinine vorm, mitte kollane...Hinnaks 495 eeku....Nii...ja veel...särgil ei ole ei numbrit ega logo, logo pidi saama tasuta aga Tuleviku kontorist (ise õmbled peale siis:P ) ja numbreid saab lasta peale teha, aga ainult siis kui tahtjaid on rohkem..ntx kui tahtjaid olek sjuba 10, siis laseksid nad juba ka numbri ja nime vajadusel lasta peale teha...hetkel olen vist ainuke ja minu pärast nad ainult jamama ei hakka...siit siis ka küsimus KAS ON VEEL KEEGI, KES TAHAKS OMALE VILJANDI TULEVIKU SÄRKI?????
Lähipäevade jooksul tahaks siis teada saada...

ROOTSI KUNN
12.09.02, 00:20
Mina tahan kindlasti ja suurust L , muide kellele vaja siis nime ja nr. saab ka minu kaudu peale panna ja seda kas voi [kshaaval. Too toimuks Tallinnas ja votab paar paeva aega.

Jansu
12.09.02, 16:06
Hmmm....siis mul nagu polegi muret eriti selle 10 inimese kokkusaamisega, kui sinu kaudu saab...aga...hmmm...mina täna helistan ntx ära sinna, kui siis kellegil on hiljem millalgi soovi, siis saab minu käest numbri ja ajage ise oma asju:) et jääb siis praegu kaks särki...

sosku
12.09.02, 17:16
Olen asjast huvitatud. L suurus sobib täpselt.

Jansu
12.09.02, 17:59
:) mul juba asjad aetud...:P aga ok, esmaspäeval pidi tulema uus kaup, siis ehk ka teisi suurusi saab, praegu ei osatud täpselt öelda:) ja...igaks juhuks ei ytle praegu midagi ka selle numbri ja nimega midagi...ei anna lootust et need peale saab panna, aga tuleviku kontorist helistati ja öeldi et isegi ehk on see võimalus olemas, sest neil praegu dressipluusid sees ja tehakse neile sinna mingeid kirju peale...EHK saab:) loodame igatahes:)
Esmaspäeval ytlen siis kõik lõplikud andmed...

Tshurka kus sa särki kätte tahaksid saada? Tallinnas?

ja kui keegi veel on huvitatud, siis esmaspäeva hommikuni on veel aega!!!

ROOTSI KUNN
12.09.02, 19:52
Nimed ja nr. saab k]ik minu kaudu peale panna.
Siin on hinnad< yhekohaline nr. 20.eeki- + nimi 35.-eeki
kahekohaline nr. 35.-eeki + nimi 35.- eeki

jazzjansa
27.09.02, 14:00
Kahtlen kas neil on Tulevikku.Kas linnastaadionit hakatakse renoveerima.Kui jah siis on neil küll tulevikku.Ja veel koguni suurt tulevikku.:jump2: :jump2:

Jansu
12.11.02, 12:43
hmm...Tuleviku tulevik sõltub staadionist????:segadus:

Mätas
12.11.02, 12:48
Tundub küll. Praegune staadion ei kannat kriitikat, laiendamise plaan on vastu taevast lennanud. Kahju, linnastaadion on ju super koha peal.

Jansu
12.11.02, 13:00
hmm....ma siiani arvasin, et mängijate tase ja vorm jne on ikka need, mis Tulevikule edu või ebaõnne toovad aga...ju ma siis eksin...ega ma ei väida, et staadionil yldse mingit osa selles ei ole aga päris nii ka ei saa ju väita, et ainult uuest staadionist nende tulevik sõltub...või mis??

Patt27
12.11.02, 14:32
Millest jääb Viljandil puudu? Lihtne vastus: paarist tõesti korralikust mängijast. Kui näiteks Lemsalu ja Arbeiter come backi teeks, oleks jälle mõtete medalitele loota. Sellist come backi aga ei tasu mitte oodatagi. Jääb ainult üle teil viljandlastel oodata, et noored mängijad peatreener Rüütli karmist käest ära ei tüdine @-;).

Jansu
12.11.02, 15:17
Rüütli karmist käest ei tüdine need noored loodetavasti niipea...neil vähemalt mingigi motivatsioon, nad alles noored:P need vanemad olijad on ...ütleme endast nii heal arvamusel, nemad võivad küll seda karmi kätt mitte millekski pidada... paistab isegi, et neil suht ükskõik juba sellest...
Rüütli sõnad ühel mängujärgsel koosolekul ei paistnud mängijaid huvitavatki...kui välismängudel nii minnes kui tulles ollakse lõbusad ja mängitakse aga kaarte, hoolimata sellest kas mäng võideti või kaotati, siis....siis ma ei oska enam midagi kosta...:)
Point siis selles, et neil on neid häid mängijaid küll ja küll...kui nad ainult oma suhtumist muudaksid!! :( Ja uus staadion ei muuda seda mitte....

Artista
12.11.02, 22:08
Millest jääb Viljandil puudu? Lihtne vastus: paarist tõesti korralikust mängijast. Kui näiteks Lemsalu ja Arbeiter come backi teeks, oleks jälle mõtete medalitele loota. Sellist come backi aga ei tasu mitte oodatagi. Jääb ainult üle teil viljandlastel oodata, et noored mängijad peatreener Rüütli karmist käest ära ei tüdine @-.

MILLEST sa mees räägid?! Lemsalu \'comeback\' oleks \'comeback\' ikka sõna otseses mõttes! Tulla Brynest koju tagasi! Ehk tee midagi, hakka targaks näiteks :deemon:.

Patt27
13.11.02, 12:06
Originally posted by Artista

Millest jääb Viljandil puudu? Lihtne vastus: paarist tõesti korralikust mängijast. Kui näiteks Lemsalu ja Arbeiter come backi teeks, oleks jälle mõtete medalitele loota. Sellist come backi aga ei tasu mitte oodatagi. Jääb ainult üle teil viljandlastel oodata, et noored mängijad peatreener Rüütli karmist käest ära ei tüdine @-.

MILLEST sa mees räägid?! Lemsalu \'comeback\' oleks \'comeback\' ikka sõna otseses mõttes! Tulla Brynest koju tagasi! Ehk tee midagi, hakka targaks näiteks :deemon:.

Kuule, udu, ma ütlesin: SELLIST COME BACKI EI TASU OODATAGI. Hakka ise targaks, saabas

Jansu
13.11.02, 13:08
Rahuneme nüüd siis ilusti maha ja asi jälle korras...pisikesi valestimõistmisi tuleb ikka vahest ette ju :P

Jaan
13.11.02, 19:06
Spordis kasutatakse comebacki kyll millegi muu kirjeldamiseks kui sina seda teed, aga las igal lapsel olla omad r66mud.

Premium
02.12.02, 20:41
Lugesin just, et Rüütel sõlmis lepingu Levadiaga!!! Aga, kes siis Tuleviku ette otsa asub? Ehk keegi kes on asjaga kursis oskaks öelda!

raido
02.12.02, 22:19
Originally posted by Premium

Lugesin just, et Rüütel sõlmis lepingu Levadiaga!!! Aga, kes siis Tuleviku ette otsa asub? Ehk keegi kes on asjaga kursis oskaks öelda!
Ma pakuks kedagi läänest, või siis viimase abinõuga Lillevere.

okis
02.12.02, 22:35
Aga miks mitte FC Flora abitreener Janno Kivisild.Kes tooks meeskonda Arno Pijpersi kõrval omandatud kogemused.:õnnelik:

Jansu
02.12.02, 22:51
Nii...helistasin just praegu Pille Sõstrale ja ta kinnitas, et Tuleviku peatreeneriks saab Aivar Lillevere...loodame siis uuelt hooajalt parimat...

Premium
02.12.02, 23:53
Kui Rüütel mingi aasta Florat ja Eesti koondist juhtis, sai Lillevere enam-vähem hakkama!Loodame, et oskusi ja kogemusi on tal juurde tulnud! Kuid siiski kolme parema hulka oleks Tulevikku tuleval aastal pisut utoopiline panna!

INCE
03.12.02, 02:31
Soovin kõike paremat Lilleverele ja loodan , et Tulevikul hakkavad nüüdsest jälle asjad ülesmäge minema
Rüütlist ma saan veel aru , aga Kirs ???:(

Jaak
03.12.02, 11:33
Originally posted by INCE

Soovin kõike paremat Lilleverele ja loodan , et Tulevikul hakkavad nüüdsest jälle asjad ülesmäge minema

Huvitav, kas Rüütli mõne mängija ka kaasa suudab viia?

nwa
03.12.02, 12:33
ei tea milleks??

raido
03.12.02, 22:17
Originally posted by Jaak

Ustritski võtab ta võibolla kaasa. Kuulus ju ta koondisse ka Rüütli ajal.

Glazza
04.12.02, 04:23
Originally posted by raido

Ustritski võtab ta võibolla kaasa. Kuulus ju ta koondisse ka Rüütli ajal.

Tänapäeva jalgpallis on sellised vigurid nagu lepingud leiutatud, et sa teaks. Ning usun, et Ustritski ei ole iga hooaja järel vabaagent, kuni ta suudab uue lepingu välja nuruda, eks:lahe:

Jaan
04.12.02, 04:39
Tjah, Zahhovaiko ja Ustritski alustavad ettevalmistust uueks hooajaks Flora koosseisust. Kas on tulevikku?

Jansu
15.01.03, 20:11
Mina igatahes sellest aru ei saa, miks nii tehakse...kõik tugevamad mängijad viiakse Tulevikust minema :( :viha: Floral isegi palju häid ja lausa suurepäraseid mängijaid...Tulevikul aga mõned yksikud... ja nyyd viiakse need ka veel minema :(...noored on kyll head aga neil on veel kogemustest puudu...Uuelt hooajalt ei oskagi enam midagi oodata/tahta...arvata on, et eesotsas tegutsevad jälle Flora ja Levadia...Ja kui praegust Tuleviku koosseisu vaadata, siis olgem realistid...ei ole tänavugi kõrgemat kohta oodata, kui eelmise hooaja 5 koht ...:( kahjuks...aga sellegipoolest jääme siis ootele ja loodame ikka meeskonnalt parimat esitust, mis sellise koosseisuga võimalik...!!!:) :õnnelik:

Jaan
15.01.03, 22:20
Ei tea, kas isegi 5. koht reaalne on - m6lemad p6hiryndajad ju l2nnu. Kahe peale l6id neeed mehed eelmine hooaeg pea 40 kolli, ylej22nud mansa piirdus 10-ga. Kes neid asendab? Yhes6naga, nii kurb kui see ka pole, tundub, et kui Florast kedagi asemele ei saadeta, on Viljandi yks kandidaate v2ljalangemiskohtadele.

Jansu
15.01.03, 22:59
Seda ma päris ei usu, et asi nii kaugele läheb, et Tulevik lausa välja võib langeda...Ja et Florast keegi asemele saadetakse..see pole ka eriti tõenäoline...usutavam on pigem see variant, et saadetakse FC Kuressaarest mõned mängijad tagasi, kes ennegi Tuleviku eest mängisid. Praegu tean, et Kuressaarest on Tulevikus tagasi vaid ? Igor Tomashevski, kes juba aastalõputurniiril Tuleviku eest mängis...osad mängijad Kuressaarest aga samuti juba Florasse värvatud:( tõesti ei saa aru, mis mõttega tugevdatakse ainult yhte meeskonda ehk siis antud juhul Florat?????:deemon: :viha:

Tuleviku eest mängis aastalõputurniiril ka minu jaoks täiesti tundmatu isiksus... Ei olnud võimalust isegi seal kohapeal kellegi käest kysida, kellega tegemist...tean vaid, et mängib(s) nr 5 all...teab ehk keegi midagi???

simmo
15.01.03, 23:41
Mõtled vist Marek Naarist, kes eelmisel hooajal mängis Merkuuri eest.

Kaarel
15.01.03, 23:55
Ma arvan, et ühelgil Kuressaare, ega Flora mängijal pole mingisugust huvi Viljandisse kolida, mis on mängija vaatenurgast ka täiesti mõistetav.

Jansu
17.01.03, 19:54
mis sa arvad, et mängijate käest kysitakse, kuhu nad mängima tahavad minna? niipalju kui mina tulevikust neid mängijaid tean, kes minema on saadetud ntx kuressaarde, siis neile kyll eriti valida ei antud...

Kaarel
17.01.03, 19:57
Vaevalt, et nad eriti vastu punnisid, sest FCK ei resideerunud mitte Kuressaares, vaid Tallinnas.

Jansu
17.01.03, 20:04
Mis sa arvad,et ma ei tea, et FCK Tallinnas resideerus? Ma mõtlesin pigem nõrgemasse klubisse saatmist...

smith
17.01.03, 20:09
minuteada on ka Viljandi Tulevikus uus mees Marek Naaris, kes eelmine aasta mängis Tartu Merkuuris ja tegi vahepeal ka koos Narva Transiga trenni. Jah, Tulevik paistab see hooaeg kuidagi väga nõrk, kuid veel hullem lugu on Eesti jalgpallis Tartu meeskondadega.

Jaan
25.01.03, 08:11
Parem hilja kui mitte kunagi.

JK TULEVIK VILJANDI - TJK 1:1 (0:0)

Jääger - Levonjuk

JK Tulevik: Kütt, J. Sirel, Mutle, Tomashevski (Tölpus), Talimaa, Lelov, Alonen, A. Dubõkin, Naaris (S. Post), Dovydenas, Enver Jääger.

TJK olla olnud slegelt domineerivam pool, keskv2ljal t6mbasid niite vanameistrid Volkov ja Bragin. Tulvevik viigistas alles l6pu eel.

Sun
13.02.03, 12:18
Ja kuidas huvitav neil ettevalmistus läheb,kas ka kuskil Bammi ligidal turniiril või panevad ümber järve krosse.

Miks Valga sõidab aga Viljandi kodus?

sosku
13.03.03, 13:42
Lugege seda - Pohlak räägib Tuleviku nukrast olukorrast. (http://sakala.ajaleht.ee/index.html?op=lugu&id=6093&number=318&rubriik=53)

ROOTSI KUNN
13.03.03, 22:27
Originally posted by Tshurka

Lugege seda - Pohlak räägib Tuleviku nukrast olukorrast. (http://sakala.ajaleht.ee/index.html?op=lugu&id=6093&number=318&rubriik=53)

Tulevik vastas täna artiklile ilusa mänguga. Kas tõesti ei leidu Viljandis inimesi ,kes Tulevikku juhtima hakkaks. Meeskonnal on sisu ja oskusi. Viljandis on ka traditsioonid ja publikuhuvi , vaja on vaid kohalikku juhtimist ,fanatismi, raha.:doh:

Mätas
14.03.03, 10:28
Nujah, kohalike paksude linnajuhtide jaoks on sport tennis ja kohalikud rahajõmmid on maksuameti haardes, nii et olukord on tõesti suht nukker. Kahju, staadion on ju iseenesest super koha peal.

ethan
14.03.03, 16:38
Originally posted by Mätas

Nujah, kohalike paksude linnajuhtide jaoks on sport tennis ja kohalikud rahajõmmid on maksuameti haardes, nii et olukord on tõesti suht nukker. Kahju, staadion on ju iseenesest super koha peal.

mille poolest tennis vähem sport on kui jalgpall? pealegi räägiti uudistes lauatennisest. Suur vahe seisneb nii mängupaikades kui mänguväljakute suuruses, rääkimata muust.

on see tõesti nukker, kui rahajõmmid maksuameti poolest haardes on? minu arust näitab see tõhusat kontrolli maksuameti poolt. muidugi ei tea ma, kust Sa sellise info said, et jõmmid ameti haardes ON, aga nii või naa ajad Sa pada.

priity
14.03.03, 17:40
Tundub, et Pohlak üritab oma avaldusega utsitada teisi linnu tuleviku endale meelitama. sõnum on minu arust üsna ilmne--kui huvi ja raha on, võib mõni teine linn meeskonna endale saada. Kuigi linn või ärimehed peaks omalt poolt meeskonda raha sisse panema, kaasneks meistriliiga meeskonnaga mitmeid kaudseid tulusid. Nt. staadioni ehitamise/uuendamise puhul aitaks kindlasti nii Flora kui ka EJL. Noortel oleks tegevust jalgpallitrennide näol. Võimalus linna rohkem turiste meelitada, esmalt küll vaid teiste ML meeskondade toetajad :D, ent kui staadion piisaval tasemel on, siis potensiaalselt ka u-21 mängud või a-koondise sõprusmängud. Nii et plussid peaks miinused üles kaaluma.
Kuigi Viljandis olen vaid loetud kordi viibinud, on ajakirjanduse vahendusel sealsete asjade käigust üsna kehv, et mitte öelnud korrumpeerunud mulje jäänud (nii et ei imesta, et sealsed ärimehed maksuameti haardes on). Kui mälu ei peta, siis oli mõned aastad tagasi floral sealse staadioniga palju jama--linn ei viitsinud oma lubadusi pidada ja mingisuguseid tühiseid töid seal ära teha (kas pinke paigaldada vms.) Tulevikule uue koduna pakuks esimese hooga välja selliseid kenasid Eesti linnu nagu Haapsalu, Paide, Rakvere, Rapla. Kuid ehk jõuab Viljandi linnaisadel mõistus ka mingil hetkel koju.

shepard
14.03.03, 17:49
Tulevikule uue koduna pakuks esimese hooga välja selliseid kenasid Eesti linnu nagu Haapsalu, Paide, Rakvere, Rapla.

mnjah \"Rakvere Tulevik\" sounds nice :)
Aga norm. staadionit seal küll ei ole kahjuks...

Juks
14.03.03, 18:08
Kui juba nimevõistluseks läks, siis teen oma pakkumise ühele Eesti raudteekeskusele. Ka raudteelastel peab olema vutiklubi :)

Seega esimest ja viimast korda - Tapa Tulevik! :kop:

Jaan
15.03.03, 05:32
Tapa Fortuna on juba olemas ju. Oh aegu ammuseid - L-Viru derby FC Rakvere - Tapa Fortuna...

ROOTSI KUNN
16.03.03, 18:20
Seda teemat avades ,esitasin küsimuse ,kas Viljandil on tulevikku ?
Tänase seisuga vastan ,et on küll. Esimeses mängus Valga vastu näitasid nad väga head mängu ja minu meelest võivad just nemad sel hooajal üllatada neljanda kohaga.
Meeskonna tuumik on aastaid kokku mänginud ,seal on mitu perspektiivikat noort.
Marius ,Vitja Alonen, Sirel on vana kaardivägi. Aga pk. ja ründes on mitu head kutti Jääger ,Klavan,Naaris, Dubõkin. Viljandit ei saa kuidagi jalgpallikaardilt maha kanda . :)
Vastupidi mulgid on visad võitlejad aga hirmsad koonerdajad.:D

Mätas
17.03.03, 13:07
Originally posted by ethan

mille poolest tennis vähem sport on kui jalgpall? pealegi räägiti uudistes lauatennisest. Suur vahe seisneb nii mängupaikades kui mänguväljakute suuruses, rääkimata muust.

Ei olegi vähem sport, vähemalt mitte minu jaoks. \"Isakesed\" mängivad aga kõik siin ainult tennist (mitte lauatennist) ja käivad koos suuskamas või suusatamist vaatamas.
Klikk peaks aga nüüd Riigikokku ära minema, ehk tulevad uued helged pead asemele.

on see tõesti nukker, kui rahajõmmid maksuameti poolest haardes on? minu arust näitab see tõhusat kontrolli maksuameti poolt. muidugi ei tea ma, kust Sa sellise info said, et jõmmid ameti haardes ON, aga nii või naa ajad Sa pada.

Avalikkus saab asju ju vaadata kas Krediidiinfost või kasvõi Kroonikast, kus nt Nightlight tibinad räägivad oma ja oma bossi sekeldustest ma-ga. Aga see polegi eriti oluline, point on selles, et kohalikud rahakraanid on kokku kuivanud.

Virtuoso
17.03.03, 15:49
Arvan, et Viljandi võib pea kõigiga võidelda kuni pikk hooaeg vigastuste ja kaartidega põhimehi välja hakkab jätma, siis läheb raskeks, sest esimene mäng oli pingil 3-4 meest ja rohkemat ei ole vist ka kusagilt võtta :(

Jansu
23.04.03, 11:28
Niih, on plaanis hakata tegelema fänniklubi loomisega. Ja kes veel ei tea, siis neid, kes on huvitatud ja tahavad selle loomisele kaasa aidata, ootame laupäeval kell 10:00 Viljandis kino Rubiini ees olevasse parki, kus siis kõik kokku võiks saada!! :õnnelik:

17
27.04.03, 01:08
ohoh tulevikul polegi fännklubi mis jama see veel on???

kaala
27.04.03, 02:02
sama jama mis kuressaarel:))

17
27.04.03, 13:14
ei ole nii kuressaarel ju fännklubi olemas 17 liiget ju:P

Jansu
08.05.03, 13:17
Niih :) Et siis ära kasutada kõikvõimalikud kohad, kus seda kuulutada, saab ka siia kribatud:P

Kõik kes on siis huvitatud Tuleviku fänniklubiga liitumisest, andke aga teada!!! (http://soccernet.ee/news.php?id=3791) Tahaksime juba esimesele kodumängule Viljandis minna ühtse fänniseltskonnana :õnnelik: Ja sellega on tiba ka kiire, sest tahaks enne mängu ka fännikaardid valmis saada :) Esialgu saatke lihtsalt oma kontakandmed (nimi, telefon või e-mail) meile (kas mulle või Sirlele), hiljem täidetakse ankeedid jne...
Ja veel...kas oleks võimalik, et kõik millalgi kuskil kokku saaksid...? andke aga teada kõik, kellele ja millal/kus sobiks...:õnnelik:

sirle
08.05.03, 17:26
ma arvan, et ega siin Viljandis m\'ngimine ei ole mingi iga jalgpalluri unistus!kuigi jalgpall v]iks t]esti olla Mulgimaa au ja uhkus, kuid kohalikud suhtuvad vutti kuidagi v\'ga leigelt.meeskonna motiveerituse kohta ei oska ma muud ;elda, kui seda, et nad p[[avad lihtsalt oma t;; \'ra teha.

sirle
08.05.03, 17:41
Viljandil on ju hea meeskond see aasta!Kert, Raku, Marko,Vitja, Marius....kogu kampa ei hakka nimetama.eelmisel matsil Maarduga olid mehed super tublid, kuid tulemus oli veitsa niru.....
aga mina igal juhul usun Tulevikku!

:D

ROOTSI KUNN
23.05.03, 14:37
Talinna Laevadiale näidati koht kätte,see oli küll hea uudis.
Viljandile sooviks natuke rohkem stabiilsust.:)

sirle
23.05.03, 15:10
jah, Tulevik võitis eile ja mul on selle üle ainult hea meel.mängu lõpus oli näha, et mehed olid väsinud, kuid nad ei murdunud.tublid olid!:D

PHILIPZ
23.05.03, 18:46
Ammu olex aeg 5-ndal klubil Eestis oma fa\"nnid saada. Minu isiklik arvamus on et kõik need ankeedid ja muud formaalsused ainult pidurdavad fännklubi loomist :-/ Alguses võixite ju lihtsalt olla grupp kes toetab meeskonda (see on ju kõige tähtsam) kyll aja jooksul kõik tuleb - kui hakkate ootama et alustada juba ametliku asutusena, siis kardan et fännklubi tekib hooaja lõpus :-/ (või hiljem)

sosku
02.06.03, 10:48
Kommentaar tribüünilt, mis kõlas umbes nii:

\"Tuleviku mängijatel on teistsugune motivatsioon. Kui Flora meestele on Flora vaid hüppelauaks välisklubidesse ja iga mees pingutab selle nimel maksimaalselt, siis Viljandi meeste motivatsioon seisneb ainult selles, et palgapäeval raha laekuks.\"

/Aavo Sarap - 01.06.2003/

ROOTSI KUNN
02.06.03, 12:38

\"Tuleviku mängijatel on teistsugune motivatsioon. Kui Flora meestele on Flora vaid hüppelauaks välisklubidesse ja iga mees pingutab selle nimel maksimaalselt, siis Viljandi meeste motivatsioon seisneb ainult selles, et palgapäeval raha laekuks.\"

Kas Eesti Meistrivõistluste medal pole siiski piisav motivatsioon igale klubile? Isegi ,kui sul pole võimalust välismaale saada ,peaks see innustama. Ilmselt on põhjused mujal.
Meeskond kuulub samasse süsteemi teistega ehk siis üks ja sama omanik. Kohalik toetus on olematu( sponsorid) ,tõeline klubi omanik peaks ikka Viljandist olema jne.
Järelkasvu peaks olema ja traditsioone samuti. On vaja vaid kohalikku huvi rohkem äratada.:lahe:

Glazza
02.06.03, 13:43

Mhmh! Klavan ja Mutle on Tulevikus vaid raha pärast ja hüppelaud Florasse neid üldse ei huvita?

Martin
02.06.03, 13:45
Originally posted by Glazza
Mhmh! Klavan ja Mutle on Tulevikus vaid raha pärast ja hüppelaud Florasse neid üldse ei huvita?

Erandeid leiab ju alati. Nt. on ka sinul mõnikord müni hea tähelepanek kõigi nende teiste lollide seas :)

Kuid üldiselt on minu arvates Tulevik praegusel kujul suhteliselt mõttetu klubi.

sosku
02.06.03, 13:57
Originally posted by Martin

Originally posted by Glazza

Erandeid leiab ju alati.

Jah, Sarap pidas ilmselt silmas sellist \"seisvat vett\" nagu Sirel, Kütt, Enver Jääger, Jürisson jt.

Jaak
03.06.03, 09:24
Originally posted by ROOTSI KUNN

Kas Eesti Meistrivõistluste medal pole siiski piisav motivatsioon igale klubile?

Siin ilmselt point ongi, kunn. Medal on küll motivatsioon muidugi, kuid motiveerida saab ikka ainult reaalselt saavutatav eesmärk. Tuleviku jaoks on see aga vähemalt praegu küll juba minevik. Ehk saab Tulevikust veel kunagi asja, kuid mitte Flora süsteemi kolmada prioriteetsusega klubina.

jansa
03.06.03, 13:45
... to Jansu

..nii muuseas ... kuidas Tuleviku Fan Clubi edendamisega lood on... kas said asja käima lükatud, mis plaanid, üritused ja suunitlused teil kavas?

eestlane
03.06.03, 15:13

Tshurka, kui juba pealt kuulad, siis ole tähelepanelikum. Aavo võrdles Flora ja Maardu mängijaid:D

Jansu
04.06.03, 14:44
Valmis (peaaegu) on siis saanud salli kavand, puudu veel vaid hüüdlause, mille tahaks panna salli nn tagaküljele...Siinkohal siis kuulutakski välja konkursi leidmaks see parim hüüdlause! Nii et pange mõtted tööle ja andke teada...kas siis siiasamasse või mulle maili peale (jansu205@hotmail.com)...ja kiirustage, muidu saab enne hooaeg läbi :D

Parimale loomulikult ka auhind!!! :õnnelik:

marabella666
23.06.03, 14:17
uskumtau... levaida sai 1:4... Tulevik on loovutanud mängijaid, aga mängib paremini kui eelmisel aastal...
kas edu peitub treeneri vahetuses... kas mängijad tunnevad ennast Lilleverega psühholoogiliselt kindlamalt, kuna nad teavad, et Lillever on udu ja ei võta ta solvanguid nii tugevalt kui Tarmo Rüütli omasid. Viimane ju lõugab kogu aeg..:doh:

ROOTSI KUNN
14.07.03, 22:10
2-0 eduseisust kaotada .... aga hea ,et niigi läits ,kui tuletada TVMK ja FLORA mängu siis läks väga hästi:D
Ja arvestagem ,et Narva on kodus väga tugev ,kuigi jah sel hooajal kaotati kodus näit: T.Levadiale.
Igatahes punkti saamine Narvast oli hea töö.:lahe:

PraS
14.07.03, 22:16
huviga tuleb oodata tuleviku ja tvmk mängu sealt võib midagi hiad florale tulla:)

bodysnatcer
21.07.03, 22:49

2-0 eduseisust kaotada .... aga hea ,et niigi läits ,kui tuletada TVMK ja FLORA mängu siis läks väga hästi:D
Ja arvestagem ,et Narva on kodus väga tugev ,kuigi jah sel hooajal kaotati kodus näit: T.Levadiale.
Igatahes punkti saamine Narvast oli hea töö.:lahe:

Lillevere võib mega vihane olla.... Pärast viiki Valgaga, said mängijad järgmine trenn head sõimu...välja arvatud khulik( lõi ju mees debüütmängus 3 väravat)

muhv33
23.07.03, 12:36
Mina arvan,et Tulevikul on tulevikku küll!Noortetöö on korralikul tasemel/tr.L.Ira ja A.Rosenberg/,paremad noored 87 sündinud poisid saavad koos meestega treenida/nt.väravavaht on juba osalemas,paar poissi pidi veel minema/.
Staadioni seisukord on halb,kui mitte öelda,et ...Renoveerimine pidavat toimuma aastal 2005!?Staadioni ehitus koos Flora rahaga on ilmselt küsimus omaette,sest üks pool soovib puhast jalgpallistaadioni,linn peab arvestama ka teiste spordialadega.
Kui rääkida suhetest linn vs. jalgpall,siis need rikuti ära mitte Viljandi linna poolt vaid...Tehke omad järeldused.
Väide,et linn ei toeta jalgpalli,on pehmelt öeldes vale.Linn toetab klubi noortetööd küll,vaatamata sellele,et spordikoolis on ka jalgpalliosakond./nt.noortele on baasid tasuta/
Igal juhul parimad soovid Tuleviku klubile ja edasi!!!

ROOTSI KUNN
23.07.03, 12:56
Originally posted by muhv33

Mina arvan,et Tulevikul on tulevikku küll!Noortetöö on korralikul tasemel/tr.L.Ira ja A.Rosenberg/,paremad noored 87 sündinud poisid saavad koos meestega treenida/nt.väravavaht on juba osalemas,paar poissi pidi veel minema/.
Staadioni seisukord on halb,kui mitte öelda,et ...Renoveerimine pidavat toimuma aastal 2005!?Staadioni ehitus koos Flora rahaga on ilmselt küsimus omaette,sest üks pool soovib puhast jalgpallistaadioni,linn peab arvestama ka teiste spordialadega.
Kui rääkida suhetest linn vs. jalgpall,siis need rikuti ära mitte Viljandi linna poolt vaid...Tehke omad järeldused.
Väide,et linn ei toeta jalgpalli,on pehmelt öeldes vale.Linn toetab klubi noortetööd küll,vaatamata sellele,et spordikoolis on ka jalgpalliosakond./nt.noortele on baasid tasuta/
Igal juhul parimad soovid Tuleviku klubile ja edasi!!!

Hea uudis ,et linn siiski jalgpalli toetab, vaatamata sellele ,et suhted EJL-ga jahedad on. Konflikti tekitajat ei ole tõesti raske ära arvata ,need on ilmselt nagu Tallinnaski.

sosku
23.07.03, 14:01

Hea uudis ,et linn siiski jalgpalli toetab, vaatamata sellele ,et suhted EJL-ga jahedad on.

Kas siin peitub ka põhjus, miks EJL paar aastat tagasi Viljandisse nii jubeda ja inimvaenuliku \"kunstmuru\" organiseeris? Minu mäletamist mööda oli diil selline: aluspõhi Viljandi linna ning kate jalkaliidu poolt. Ütlen ausalt - teist nii koledat (ülikõva, lainetav ja kohati kuni 5cm praod) tehiskattega platsi pole ma kusagil mujal näinud. Kahju kohe nendest, kes seal treenima ja mängima peavad.

muhv33
23.07.03, 15:35
Lisan eelmisele veel niipalju,et linn pidi rajama aluse ning valgustuse,jalkaliit tooma kunstmuru.Aluspõhi tehti korda,aga seisis tükk aega,sest kunstmuru ei saabunud.Ja kui saabus,siis oli tegu tõelise saastaga,mis oli ilmselt seisnud ei tea kus.Vaiba paigaldus oli omaette tsirkus/lõpupaanid on vist siiani liimimata/.Aluse saaks ilmselt korda,kui seda rullida/võib-olla on idee jabur,ega ma suur ehitusspetsialist ole/,aga jah,suvel seal mängida on küll kehva.Kevadel ja sügisel/kui maa on pehme/ajab asja ära ning poistel jäävad riided ka puhtaks.
Niipalju siis Viljandi \"kunstmuruga\" jalgpalliväljakust osapoolte kohustustest ja nende täitmisest.

plekkpurk
22.08.03, 10:35
mul oli ka yx aasta tuleviku fännikaart.....aga sellega polnud mingit effecti...sest mängin ise noorte võistkonnas ja saan nagunii tasuta sisse.... aga muidu kui olex võimalik siis tahax...ka särki.... aga tulevik ei ole enam kelmedega ju?????
mai tea kah....andke infot.. :P

Jansu
22.08.03, 18:40
nyyd soovitaks sul igatahes see fännikaart teha kui tahad...sest uuest hooajast alates kavatseb klubi sellised soodustused ära kaotada...nii et mängule ei saa ei sina, ei ykski teine noorte võistkonnas mängija ega ka ykski mängija naine/sugulane vms enam tasuta...pea pool staadionit kylastatavatest inimestest on mängul tasuta...ja klubi ei saa sellest nii ju mitte mingisugust kasu... fännikaartidest nii palju, et sel hooajal enam neid teha ei kavatseta, sellega hakatakse tegelema talvel ja kevadeks peaks sellega asi yhel pool olema...samuti on plaanis teha ka hooajapiletid...
särkidega hakkame samuti tegelema alles talvel...
praegu aga tegeleme sallidega...mis loodetavasti pidid septembri lõpuks/oktoobri alguseks valmis saama...eks näis, aga tegemata need kindlasti ei jää...:)

kaitz
23.08.03, 01:00
Isiklikult mina olen seda salli juttu kuulnud juba 2 aastat aga ei üht kui teist
Kui mu mälu ei peta ,siis pidi vähemasti sallid organiseerima LP.ROOTSIKUNN.
Loodan,et Rootsikunn ei solvu kui ma midagi vöi kellegagi segamini ajasin.:P

Jansu
24.08.03, 21:55
palusime temalt abi kyll jah aga tema ei pidanud neid organiseerima....kust selline info?

ROOTSI KUNN
25.08.03, 16:28
Eile sai Viljandi haleda koti. Üks põhjusi oli see ,et varumeeste pingil istus ainult treener üksi. Kuidas võib nii juhtuda? Vähe sellest ,et Kuressaare stabiilselt sellist pulli teeb siis nüüd näib et see on ka Viljandit nakatanud . Kas varsti jõuab kord Florani?:viha:

bodysnatcer
25.08.03, 16:37
Viljandil pole mängijatele midagi pakkuda, mängijatel juunikuu palgad saamata ja.......Pohlak võtab paremad floorasse[Raku, Zahovaiko] kui tahab ja vastu annab mingid laaberdajad:P...kes vistakase varsti välja

kaitz
25.08.03, 19:00
ei olnud päris üksi NAARIS oli täitsa olemas.:

kaitz
25.08.03, 19:32
Tegelt Tulevik ei mänginud sugugi alvasti ,ent jöudu lihtsalt ei jätkunud.
Pealegi oli2 pöhi tegelast väljas,Döbökin kollasega ja Alonen vigastusega.
Päris üksi siiski Lillevere eiolnud,Maarek Naaris oli ka täitsa kohapeal olemas,kuid mängu ei saanud.
Sellepeale olin mina pettunud kuna2-2 pealt pidanuks ta Naarise mängu panema kuna Janno Jürisson oli päris väsinud.

Järgmine mäng läheb loodetavasti paremini kuigi vastas onTVMK...
Fioorat ka vaja aidata.ok.:kaval:

plekkpurk
26.08.03, 12:12
point om minu arust see...et kui pohlak avastab et tulevik on mõni päris ea mängija....siis...võetaxe kohe florasse ära....:( .... ei saagi hea olla ju.... klavan oli ka veel iljuti tulevik....läind....:viha:

plekkpurk
26.08.03, 12:18
see kunstmuru tundus kasutatud ka olevat..jooned olid peal (lambi jooned) .... palju see tuleviku särk maxma lähex? kas kelme oma vms? või lihtsalt mingi puuvillane tsärk?

Ono
26.08.03, 13:07

Eile sai Viljandi haleda koti. Üks põhjusi oli see ,et varumeeste pingil istus ainult treener üksi. Kuidas võib nii juhtuda? Vähe sellest ,et Kuressaare stabiilselt sellist pulli teeb siis nüüd näib et see on ka Viljandit nakatanud . Kas varsti jõuab kord Florani?:viha:

EI jõua ta miskit, probleem ongi selles et Flora nabib vennad ära, või siis viskab neid sinna Emmaste või miskite niukeste alla mängima.

kaitz
01.09.03, 22:01
Tulevik kaotas väga ilmetu mängu TVMK le 1-3.
Tuleviku ainsa värva lõiSander Post kes sekkus mängu 2 poolaja69 min.
Värav81 min.
Võimu vastu ikka ei saa TVMK oli igas mängu elemendis Tulevikust parem,klassi vahe oli ilmne.:viha:

kaitz
27.09.03, 15:50
Tulevik võtab pühap. vastu FC FLORA koduväljakul mängival Tulevikul on kinndlasti omad võimalused,selles mängus kindlasti olemas,et Flooralt punktid ära võtta.
Vesteldes Tuleviku mängiatega arvasidmehed et annavad Floorale tugeva lahingu.
Tulevik on alati Flooraga hästi mängind muidugi seal ka omad põhjused miks seenii on....:D Elame näeme seda juba staadionil:D

kaitz
28.09.03, 18:25
Siiski Tulevik ei suutnud Flooralastele üllatust valmistada
Tulevik pidas vastu Floorale67min kuniselle ajani oli suht võrdne mäng kuigi tulevik oli 0-1 taga.Alates 68 min kui Floora lõi 2 värava lagunes ka Tuleviku mäng täielikult.
Tuleviku poolt tooks esile Rain Tölpuse ja Marjus Dovidenase.
Ebakindlalt mängis kahjuks Tuleviku puurivaht KERT KÜTT 2väravas kinndlalt tema süü,aga ok tähtsad mängud veel ees Valgaga jaTln Levadiaga Vilj jaTVMK Kuresaarega väljas.:viha: lõpuks seis siis 0-5:viha:

ROOTSI KUNN
29.09.03, 11:12
Kui tabelit vaadata siis mingit erilist tähtsust järgnevad mängud Tuleviku jaoks küll ei oma. Välja ei kukuta ja eriti kõrgemale pole ka kusagile tõusta ,et näiteks järgmisel aastal kusagil Eurosarjas esineda. Kahju ,et Tulevik enam mitu aastat juba ei suuda medalite pärast võidelda.
Viimastes voorudes jääb üle vaid sportlikku viha ja võitlustahet näidata :) .

kaitz
29.09.03, 16:34
Siiski omab tähtsust kas 5 või 6 s koht ,6 s koht tähendaks Tulevikule veel tagasilööki,aga 5 s koht eelmise hooaja kordamist:viha: Nii väitis Tuleviku peatreener Aivar Lillevere.ja üldsegi ei tea veel mis Tulevikust järgmisel hooajal saab!!!.

tkkt
30.09.03, 11:15
hakkab teine kuidag kaduma kaardilt...:oih:

ROOTSI KUNN
30.09.03, 18:15
Ega üldse ei imesta ,kui Flora impeerium sama moodi nagu Levadia ,vaikselt lagunema hakkab ja Viljandi Tulevik mulkidele niisama kingitakse.:oih:

Artista
30.09.03, 23:21
...ja Viljandi Tulevik mulkidele niisama kingitakse.:oih:

Ja millest jutt käib?

mg
02.10.03, 17:00
küll karikamängus näeb kui tugev tulevik on. ese kardan et lootust nad ilmselt ikkagi võidavad.

kaitz
18.10.03, 21:16
Tulevik jäi 26 voorus võõrsil alla masendavalt suurelt TVMK le 1-8!!!:viha:
Tuleviku ainsa värava selles kohtumises lõi Enver Jääger,poolaja tulemus 1-3 .
Mulgid suutsid TVMKA ga mängida kahjuks ühepoolaja,mäng isenest oli väga nauditav ,sest mõlemad meeskonnad mängisid rünndavat jalgpalli liialt lahtine mäng Tuleviku poolt arvatavasti maksiski kätte.
Tulevikul veel 2 mängu mängida mälemad mängud kodus 26 okt. Tln.Levadiaga,mis peaks otsustama 5-6 koha saatuse.

Silver
18.10.03, 21:51
Käisin ise kohtumist vaatamas.. peatselt on soccerneti tulekul pikem jutt kohtumisest... masendav oli.. kaitse oli täielikult 0, kui TVMK ründajad oleksid asja tõsiselt võtnud oleks väravaid löödud 15 kanti.

EDIT: http://www.soccernet.ee/news.php?id=5009 ;)

sosku
20.10.03, 10:21
Nojah, kui väidetavalt on klubi meestele 3 kuu palgaraha võlgu, siis on raske leida motivatsiooni võitluslikult vastu seista.

sicmic
20.10.03, 17:54

Nojah, kui väidetavalt on klubi meestele 3 kuu palgaraha võlgu, siis on raske leida motivatsiooni võitluslikult vastu seista.

Jajah, võtame näiteks Roma Lazio Itaalia liigast ja eelmise hooaja...Tahaks uskuda, et sarnaselt Itaalia meistriliigaga pole raha ainus, mille nimel mängitakse, arvestades veel seda, et palganumbrid teab mis suured niikuinii ei ole.:oih:

yheksa
20.10.03, 18:09
Originally posted by m1kk
Tahaks uskuda, et sarnaselt Itaalia meistriliigaga pole raha ainus, mille nimel mängitakse, arvestades veel seda, et palganumbrid teab mis suured niikuinii ei ole.:oih:

...maitea, kas ja kes kuipalju kellelegi völgu on, aga m1kk - kui Sa käid tööl (st täidat oma kohust tööandja ees) ja Sulle ei maksta mitu kuud palka selle eest, siis kas Sa tahad löppuks enam tööd korralikult teha?

ROOTSI KUNN
24.10.03, 20:46
Kui Tuleviku poisid kõik kusagil tööl käiksid ja siis peale tööd oma lõbuks ka vutti taoksid siis tõesti ei oleks raha neile kõige tähtsam. Kuid praegu on nad ikkagi profisportlased kelle tööks ja leivateenimiseks on jalgpall ja kui tõesti on meestel kolme kuu palk saamata siis ma ei kujuta ettegi ,kuidas nad üldse hakkama saavad.:deemon:
Meil on juba Meistriliigas üks selline amatöörklubi,kes oma lõbuks mängivad ,kui töölt ära lastakse ja aitab vist küll ühest klubist.

muhv33
27.10.03, 15:23
Küll TULEVIK ka raskest seisust välja rabeleb,ootame uue hooaja ära.Ja eile mängiti päris korralik mäng(üle hulga aja),Tln.LEVADIA vastu-tuli 2:0 võit!

kaitz
28.10.03, 11:10
Tulevikul pole midagi rabeleda kõik oleneb HR.Pohlakust,sest järgmisest hooajast ei näe me arvatavasti Dovidenast, Posti, Aloneni kes väideldavalt lõppeb leping.
Kes tuleviku nende asemel tulevad pole veel teada aga vesteldes Tuleviku peatreeneriga peaks järgmisel hooajal Tulevik olema rohkem konkurentsi võimeline,elame näeme kes siis viljandisse tulevad.:

Jaak
28.10.03, 12:11
Originally posted by kaitz

Tulevikul pole midagi rabeleda kõik oleneb HR.Pohlakust,sest järgmisest hooajast ei näe me arvatavasti Dovidenast, Posti, Aloneni kes väideldavalt lõppeb leping.
Kes tuleviku nende asemel tulevad pole veel teada aga vesteldes Tuleviku peatreeneriga peaks järgmisel hooajal Tulevik olema rohkem konkurentsi võimeline,elame näeme kes siis viljandisse tulevad.:

...ei näe me arvatavasti Dovidenast, Posti, Aloneni ...

Kas Alonenil lõpeb leping, või kõigil on seetõttu minek?

Jansu
28.10.03, 12:56
arvatavasti? ja miks sa arvad, et neid lepinguid ei pikendata? :sega7:

muhv33
28.10.03, 15:22
Dovidenas soovib ise lahkuda,Post ilmselt...(Floara?),Alonen lihtsalt lõpetab-lihtne,mis siin ikka nuputada!

Jaak
28.10.03, 15:27

Dovidenas soovib ise lahkuda,Post ilmselt...(Floara?),Alonen lihtsalt lõpetab-lihtne,mis siin ikka nuputada!

Tänan.
ega sa juhtumisi ei tea, kas Dovydenas läheb tagasi kodumaale, või vahetab Eestis tööandjat?

muhv33
28.10.03, 15:37
Dovydenase puhul on variante mitmeid,aga vara on midagi rääkida,kui asi ei ole päris kindel...Kindel on see,et ta ise soovib Viljandist lahkuda,sest (kuus?) aastat samas meeskonnas väsitab!

marabella666
28.10.03, 17:42
keda siis nendele meestele asemele on oodata? keegi Valgast, Florast?

kaitz
28.10.03, 18:59
Aloneniga kindlasti lepingut ei pikentatta.Post tõepoolest florasse,Dovyidenase puhul jah ta ise omal soovil lahkub.
Meeste osas kes Tuleviku tulevad veel vara rääkida spekuleeritakse vaid mõnedele nimedele Haavistu Rähn,isegi Meelis Rooba nimi lippsas läbi,selgemaks saab asi arvatavasti detsembri alguseks.

ethan
28.10.03, 19:09

Aloneniga kindlasti lepingut ei pikentatta.Post tõepoolest florasse,Dovyidenase puhul jah ta ise omal soovil lahkub.
Meeste osas kes Tuleviku tulevad veel vara rääkida spekuleeritakse vaid mõnedele nimedele Haavistu Rähn,isegi Meelis Rooba nimi lippsas läbi,selgemaks saab asi arvatavasti detsembri alguseks.

Ma mitte ei taha uskuda, et kaitz 72. aastal sündinud on.

kaitz
29.10.03, 11:03

Ma mitte ei taha uskuda, et kaitz 72. aastal sündinud on.

Miks mitte millest sa aru ei saa kirjast või,siis ...:lahe:

ethan
29.10.03, 15:52

Floral on 4 keskkaitsjat, milleks neile viies? Et ta esiliigas (Tervises?) mängida saaks? Teine variant on Valga, aga ei tea, miks sinnagi veel üht vaja on.

Need spekuleeritavad nimed ei liigu Florast kusagile, ei välismaale ega Viljandisse.
Mu loogika on mind varemgi alt vedanud, aga ma ei usu seda siiski. Praegu on imho süsteemis madalseisu koht, kuna Florast ei ole liikunud ega ole ka liikumas kedagi lähiajal välisklubidesse, ainsad lahkujad on kodakondsuseta Sido ning Tarassenkov. Esimesest loodeti muuseas veel palju.

kaitz
30.10.03, 11:15
Ethan kas sinu arust hakkab Tulevik mängima järgmisel hooajal 9 mehega...
Keegi peab ju Tuleviku tulema või mis...Kui mitte floorast siis Tervisest,Valgast vähemalt. Posti minek Floorasse on99% kinndel.

marabella666
30.10.03, 11:48
kas nüüd Floral viite keskkaitset vaja ong... äkki arvestab Pohlak´, et Stepanovi saab maha müüa.... ja Sirevicius on ka kahtlane vend :D

Silver
30.10.03, 12:21
Miks te paanitsete. Aega on ning kiiret ei ole. Ootame ära ja vaatame, mis saab. Pole vaja siin nutupisaraid ja sõimusõnu saata. Pikk ja külm talv on alles ees. ;)

kaitz
11.11.03, 18:52
ma ei saa aru mida sa selle all õige mõttled!!!:deemon:

Jaak
12.11.03, 09:27

Floral on 4 keskkaitsjat, milleks neile viies? Et ta esiliigas (Tervises?) mängida saaks? Teine variant on Valga, aga ei tea, miks sinnagi veel üht vaja on.

No annavad näiteks Rähni TVMKle laenuks. Neil on keskkaitsjat vaja.

muhv33
12.11.03, 11:32
Miks arvatakse,et Sannu(st.Post)mängib ainult keskkaitses...

kaitz
13.11.03, 18:23
Jah rünndes vaat,et isegi parem:P

ethan
13.11.03, 20:24

on see puhtalt Jaagu spekulatsioon, või oled kuskilt midagi kuulnud?:)

sosku
14.11.03, 10:59
Lillevere räägib suu puhtaks. (http://sakala.ajaleht.ee/index.html?op=lugu&id=9505&number=494&rubriik=53)

Chazlor
14.11.03, 11:36
Allo

Väga sümpaatne jutt. Lillevere on see aasta oma võimekust tõepoolest tõestanud. Palju keerulisem on mitte millestki midagi teha, kui koondise meestega meistritiitel võtta.
Lisaks jätab ta asjaliku ja sümpaatse inimese mulje. Lugupidamine talle!

Parimatega

Jaak
14.11.03, 15:01

on see puhtalt Jaagu spekulatsioon, või oled kuskilt midagi kuulnud?:)

Seda ei saa isegi spekulatsiooniks nimetada;) . Lihtsalt Floral on kaitsjaid üle ja TVMKl keskkaitsjatega kitsas. Huvi võiks ju olla ning mõlemalt poolt?

kala
14.11.03, 15:12
Seda ei saa isegi spekulatsiooniks nimetada . Lihtsalt Floral on kaitsjaid üle ja TVMKl keskkaitsjatega kitsas. Huvi võiks ju olla ning mõlemalt poolt?

Floras on tõesti keskkaitsjaid üle, aga Valgas, Tervises, Tulevikus, Kuressaares pigem puudu. Kui Rähn kusagile liigub siis arvatavasti nendesse klubidesse, kõige tõenäolisemalt Valka (või Tulevikku).

kaitz
30.11.03, 02:30
Jutud käivad,et Tulevik kolib Tallinna:viha:

Martin
30.11.03, 10:56

Jutud käivad,et Tulevik kolib Tallinna:viha:

Oleks ka viimane aeg...

kaitz
30.11.03, 17:43
Ei tea miks!!!:deemon:

kmoor
01.12.03, 03:40
kes seal viljandis ikka olla viitsib?

muhv33
01.12.03, 14:39
Originally posted by kmoor

Olen paar korda olnud,pole hullu midagi...
Meeskond Tallinna!?Kahju! Ilmselt treeningtingimused paranevad,aga kas see meeskond enam Viljandi publikule huvi pakub...A`la Valga või Kuressaare!

ethan
01.12.03, 16:14

Originally posted by kmoor

Olen paar korda olnud,pole hullu midagi...
Meeskond Tallinna!?Kahju! Ilmselt treeningtingimused paranevad,aga kas see meeskond enam Viljandi publikule huvi pakub...A`la Valga või Kuressaare!

Seni on Tulevik ikka räigelt huvi viljandlastele pakkunud, see kajastub kõige selgemini rahvahordides, kes mänge külastavad, ning Viljandi pubides mängupäevadel \"Tulevik, Tulevik\" laulavad.

Chazlor
01.12.03, 16:27
Allo

Millest sa räägid Ethan?
Viljandi publik on raudselt ML kõige stabiilsem, sealsetele kodumängudel on alati mingi publik (ja ka täiesti häälekas) kohal, mida ei saa teiste ML klubide kohta öelda. Pärnu oli erand!

Parimatega

muhv33
01.12.03, 17:02
Originally posted by Chazlor

Allo

Millest sa räägid Ethan?
Viljandi publik on raudselt ML kõige stabiilsem, sealsetele kodumängudel on alati mingi publik (ja ka täiesti häälekas) kohal, mida ei saa teiste ML klubide kohta öelda. Pärnu oli erand!

Parimatega
Tänan,ei pidanudki ise \"suurt vaeva\" nägema,et vastata!
Muide,pole välistatud,et Pärnu järgmisel hooajal taas meistriliigas mängib,pakkumine olevat tehtud...

Jaak
01.12.03, 18:43

Allo

Millest sa räägid Ethan?

Parimatega
Tänan,ei pidanudki ise \"suurt vaeva\" nägema,et vastata!
Muide,pole välistatud,et Pärnu järgmisel hooajal taas meistriliigas mängib,pakkumine olevat tehtud...

VAPRUS või?

ethan
01.12.03, 21:14

Allo

Millest sa räägid Ethan?

Parimatega

Ma ei mõtle järgnevaga midagi halvustavat, lihtsalt ise olen Viljandis käinud muudel põhjustel ja mängudele pole jõudnud - kui palju seda stabiilset publikut siis on ja milles nende häälekus väljendub? Lobisemises või?

Mingi publik on alati ka Flora mängudel, samuti Levadia omadel. TVMK toetajad on suht passiivsed staadionikülastajad. See on siis minu Tallinna kogemus.

Chazlor
02.12.03, 09:30
Allo

Viljandlased kindlasti parandavad mind, aga pakuks, et paarisaja pealine publik on kohal tavaliselt ja kuigi ei laulda Võitle Viljandi võitle, on meeskonnale toetus piisavalt häälekas, et vastasvõistkonda segada ja omadele oma toest teada anda.

Parimatega

muhv33
02.12.03, 10:01

Allo

Viljandlased kindlasti parandavad mind, aga pakuks, et paarisaja pealine publik on kohal tavaliselt ja kuigi ei laulda Võitle Viljandi võitle, on meeskonnale toetus piisavalt häälekas, et vastasvõistkonda segada ja omadele oma toest teada anda.

Parimatega

Paarsada huvilist mängul on alati kohal,parimatel päevadel isegi üle viiesaja,mis Viljandi olusid arvestades ei olegi nii väike arv.Tõsi on seegi,et erilist laulupidu ei toimu,aga häält tehakse küll,kui vaja!Ja pärast istutakse ka pub`ides ning arutatakse mängu.
Pärnu meeskonna nime ei oska öelda,sest pakkumine on liiga värske...(äkki Pärnu Kalev!?)

käbi
09.12.03, 18:29
Nii palju on publiku häält olnud kyll, et Pohlak närvivapustuse äärele viia(Pohlak oli ykskord ikka väga vihane viljandi publiku peale). pohlakule see Viljandi väga ei meeldi kyll on ka põhjust muidugi selleks.

Jansu
09.12.03, 19:33
täpsustad ehk seda korda?

muhv33
10.12.03, 11:36
Ma usun,et neid kordi,kui Viljandi publik on Pohlaku vihale ajanud,on rohkem,kui üks!Millist konkreetselt käbi silmas peab,ei oska kommenteerida,aga ise mäletan korda,kui Tulevik mängis Floraga(vist hooajal 2002,kui mälu ei peta)ja juhtis 2:1.Võidule oldi väga lähedal,aga 8.min jooksul lõi Flora 2 väravat(teine neljandal lisaminutil).Kui esimese kolli puhul oli \"vaieldav suluseis\",siis teine värav löödi nurgalöögist,kuigi enne oli toimunud ilmne vv rünnak(blokk viie kastis).Loomulikuli \"vile vaikis\" ja mäng lõpetati kiiresti ära...Siis sai publik vihaseks ja Pohlak ning Arno püüdsid väita,et kõik on OK,nii pidigi minema...
Muide selles mängus tegi väga hea esituse Klavan,aga sai enne lõppu vigastada(ka ilmne viga tema vastu,kus kohtunik ei näinud midagi)ning sealt kärises Tuleviku mäng...Öeldakse,kes vana asja meenutab,sel...
Ega pärast seda mängu Pohlak väga Viljandisse mänge vaatama pole kippunud,kuigi päriselt väita ei saa,et ta pole üldse käinud!

kaitz
10.12.03, 13:38
Jajah nii toopäev tõesti oli väljaku kohtunikuks oli HR.Kaasik!!!Pohlaku arvates parem kohtunik eestis.

käbi
13.12.03, 14:22
kirja pandi 4lisaminut aga minu meelest oli see ikkagi hiljem ja Pohlak oligi siis väga vihane mõne fani peale ja tegi \"väikse\" karje nende peale. Kahju et ETV seda ei näitand, ei tea kyll miks nad seda ei näitand, nägin jumala hästi et kaamera filmis seda hetke.

kaitz
16.12.03, 11:12
Kes teab Tuleviku koosseisu?:kaval:

kaitz
18.12.03, 13:42
Tuleviku koosseis

PAAVEL LONDAK
KERT KÜTT
ERKI PÄRNA
RAIKO MUTTLE
PRIIT SIREL
JAANUS SIREL
RAIN TÖLPUS
KARL PALATU
TOM KÄRSON
ENVER JÄÄGER
ADREI SIDORENKOV
AIVAR ANNISTE
MÄRT KOSEMETS
PRIIT RAAMAT
SIREVITSUS
MARTIN HURT
RAUDNAGEL
ALEKSANDER D.

TREENERID MARKO LELOV JA AIVAR LILLEVERE
MAZÖÖR JANEK KALDA.
See pole muidugi veel lõpplik koosseis võib tulla veel muudatusi.

ethan
18.12.03, 16:48
Tuleviku koosseis

on see mingi nali või?

Jaak
18.12.03, 16:50
ALEKSANDER D.?

kes see on?

2mSööt3mMööda
18.12.03, 16:55

ALEKSANDER D.?

kes see on?
copy/paste viljandi kodukalt:

9 - Aleksandr Dubõkin

Sünnikuupäev: 06.05.83
Sünnikoht: Sillamäe
Positsioon: Ründaja
Kodakondsus: -
Pikkus: 1,76 m
Kaal: 66 kg
Debüüt: 2003
Eelmised klubid: 2001 JK Trans 2/0
Kalev Sillamäe (1.-l) 22/7
2002 FC Kuressaare (1.-l) 19/8
2003 JK Tulevik 23/7
Mänge Meistriliigas: 25 (03.11.03)
Väravaid Meistriliigas: 7 (03.11.03)
Mänge A-koondises: -

ROOTSI KUNN
18.12.03, 17:09
Huvitav nimekiri aga ei usu ,et lõplik. Siiski raske uskuda ,et Tulevik järgmisel aastal medalikonkurentsi sekkuks aga mine sa tea!:oih:

thierry
19.12.03, 19:38
Tulevikus hakkab (eeldadtavalt) mängima ikka ERKKI Pärna, mitte ERKI Pärna;)

kaitz
19.12.03, 23:45
Õige tähelepanek jajah ERKKI PÄRNA;)

ethan
19.12.03, 23:54
Kontrollkohtumine:
TVMK - Tulevik 1:0

Keegi täpsemalt teab rääkida?

maailmakunn
20.12.03, 00:58
Thierry, kus ise mängima hakkad???

thierry
20.12.03, 21:42
Kle, jätkan vist ikka Arsenalis...
... aga vb otsustan Tammeka kasuks.
Mõtlen veel...

kaitz
21.12.03, 00:18
Tulevik esimese poolaja mängis igati korralikult,kuigi TVMK l oli sisuliselt noormängjad teisel poolajal tuli tvmkal väljakule põhi koosseis siis mängupilt muutus Tulevik ei saanud sisuliselt üle poole vaid vähesed kontrarünnakudneid oli vist kui mu mälu ei peta vist kahel korral seselleks mina jäin Tuleviku mänguga rahule,kuigi kaotasid 0-1.

mr
03.01.04, 21:44
aga tuleviku naiskonnal küll tulevikku ei ole...:P neil pole isegi treenerit!

kaitz
05.01.04, 21:25
Ei tea kedagi eks näeme:P

muhv33
07.01.04, 10:54
Eile oli neil trenn...ja kedagi ei olnud näha...

mr
07.01.04, 17:35
ei tea jah...ega vist tulevik tõesti kedagi sobivat ei leia...:sega11:

Jansu
07.01.04, 17:45
kui ma ei eksi, siis neil ju treener olemas...

mr
07.01.04, 18:46
ei ole enam...treener läks ju koos tulevikuga tallnna ära..

kaitz
07.01.04, 20:51
Treener oleks vast võtta küll,aga asi jääks rahataha pidama klubi ei suudaks treenerile maksta,vähemasti mina arvan nii või eksin.

mr
07.01.04, 23:30
ehh...aga ega ei ole leitud isegi treenerit...mõned keda on tahetus on ära öelnud...

sosku
08.01.04, 11:19
Vabandust, et segan aga naiste jalka jaoks on eraldi alateema.

mr
08.01.04, 15:44
eks areta siis ise mingit teemat...ma mõtlesin et kuna meeskonnast nigunii midagi rääkida pole siis võib naistest rääkida...

näss
08.01.04, 15:45
no hetkel puudutab see sama palju ka tulevikku kui naisi...

näss
08.01.04, 15:47
probleem missugune ju....niimoodi ei jõua naised kuhugi...teadmatuses on eriti tobe olla....tuleb või ei, tuleb või ei....

kaitz
08.01.04, 21:59
Nüüdseks peaks treeneri probleemid lahendatud olema vähemalt ajutiselt peaks Viljandi Tuleviku naistetreener olema Viktor Alonen:P

näss
08.01.04, 22:02
:õnnelik: küll on tore :õnnelik:

muhv33
09.01.04, 09:45

Nüüdseks peaks treeneri probleemid lahendatud olema vähemalt ajutiselt peaks Viljandi Tuleviku naistetreener olema Viktor Alonen:P

Alonen!? No eile(08.01)olid \"naised\" küll omapead trennis!

näss
09.01.04, 11:49
pidi järgmisest nädalast tööle hakkama alles...:lahe:

muhv33
09.01.04, 15:48
Originally posted by näss

pidi järgmisest nädalast tööle hakkama alles...:lahe:

Tore!Siis jääb üle ainult edu soovida!

kaitz
10.01.04, 03:51
Jah seda 1 ks või oli 2 kuuks

näss
10.01.04, 14:29
hea seegi...parem kui mitte midagi.... kuid mis siis edasi saab?!

kaitz
13.01.04, 03:19
Oleneb naistest endist kui tõsiselt nad jalgpalliga tegeleda tahavad,ma mõttlen selle all seda,et kui palju tüdrukuid trennis käima hakkavad.
Nalja pole ka mõtet teha.

thierry
17.01.04, 21:21
Pärna on ikka tegija, peaks mainima :lahe:

kaitz
17.01.04, 22:00
Jajah lõi täna Valga vastu värava mäng lõppes 2-2 Tulevik tuli 0-2 kaotusseisust välja.

siim212
27.01.04, 12:29
Tulevikul on see probleem et ta on Flora süsteemis(mõne jaoks on see probleem ja mitte) kuna Vaadake Viljandist on akkand arenema mängijad ja see pärast võetakse nad ära siit muidugi meeskond peab arenemea aga vaadake kasvõi eelmist hooaega varus polnud õieti kedagi kurb pilt oli:doh:

ROOTSI KUNN
27.01.04, 15:24
Originally posted by siim212

Tulevikul on see probleem et ta on Flora süsteemis(mõne jaoks on see probleem ja mitte) kuna Vaadake Viljandist on akkand arenema mängijad ja see pärast võetakse nad ära siit muidugi meeskond peab arenemea aga vaadake kasvõi eelmist hooaega varus polnud õieti kedagi kurb pilt oli:doh:

Kui ta praegu FCF-i süsteemis poleks siis poleks teda üldse. Ja nii kaua ,kui Viljandis keegi klubi omandamise vastu huvi ei tunne ,jääbki ta FCF-i süsteemi ,õnneks.

Martin
27.01.04, 16:45
Kui ta praegu FCF-i süsteemis poleks siis poleks teda üldse. Ja nii kaua ,kui Viljandis keegi klubi omandamise vastu huvi ei tunne ,jääbki ta FCF-i süsteemi ,õnneks.

Miks õnneks?

muhv33
27.01.04, 17:23

Kui Alonen lahkub võtab naiskonna juhendamise üle...,ma arvan,et Luide!Ta ju pidevalt seal naiste trenni juures passib,ju õpib ametit!Ei tea,kas ta kursustel ka osaleb,Viljandis vist mingid toimuvad praegu?
Kuidas kommenteerid Kaitz?

näss
27.01.04, 19:45
oii...ei tea, kas siis rohkem pole ühtegi treenerit valida...:kaval:

ROOTSI KUNN
28.01.04, 09:53

Miks õnneks?

Selles mõttes ,et õnneks Aivaril on tahtmist Tuleviku peale pappi kulutada.Vaevalt keegi teine seda teeks ja klubi lihtsalt laguneks.:deemon:

muhv33
28.01.04, 10:35

Miks õnneks?

Selles mõttes ,et õnneks Aivaril on tahtmist Tuleviku peale pappi kulutada.Vaevalt keegi teine seda teeks ja klubi lihtsalt laguneks.:deemon:

Kõik õige,aga asjal on minu arvates veel üks konks,miks \"Aivar Tuleviku peale pappi kulutab\"!Kui Tulevik ei oleks \"flora süsteemis\",siis noored siirduks äkki konkurentide ridadesse/spekulatsioon!/,sest noortetöö on Viljandis ikka järje peal olnud ning kõrgliiga ja rahvuskoondise tasemega mängijaid ikka esile kerkib!
Muidugi on kahju,et \"ei ole kohalikku rahajõmmi\",kes tahaks pappi(miljoneid)jalgpalli taguda ning ega linna eelarves ka sellist \"vaba raha vedele\"!

Silver
28.01.04, 10:46
Samas on Viljandi hea koht nendele mängijatele, kellel motivatsiooni leidub, kuid tasemelt flora põhirivistusse ei küündi. Viljandi Tuleviku laialiminemise korral oleks Meistriliiga suhteliselt nigel. Meeskond on läbiaegade väga sümpaatsena paistnud hoolimata sellest, et rahaline struktuur on madalseisus ning mängijatevalik on suhteliselt nigel.

Samuti võib vaadata duubelmeeskonda FC Elvat. Enamus mängijatest on „vanarasvapeal“. Sealt abi pole oota nii nagu väitis seda Lillevere hiljuti eplis. Loomulikult on näha, et SK Lelle ja HÜJK Emmaste pole just teab, mis tugevad sellel hooajal võrreldes Elvaga. Ikkagi, meistriliigasse sealt mängijaid võtta pole – kui siis mõni üksik. Elva koosneb enamjaolt Sarapi viimaste aastate treeningtüüpidest. Samad nimed domineerivad praegu, mis domineerisid ka eelnevatel hooaegadel. Progressi pole toimunud, kui just mõne mängija eelmise hooaja Kure pingile saamine. Plussiks on vast see, et enam ei teki juhust, kui Viljandi suundub mängule ühe vahetusmehega. Noortele oleks paras kogemus Meistriliiga meeskonna pingile saada – vajaduse korral ka mängu sekkuda, kui olukord seda nõuab.

ROOTSI KUNN
28.01.04, 11:11
Muhvi ja Trezega igati nõus. Lisaksin ehk niipalju ,et kunagi võib ju ka selline aeg saabuda ,et mõni kohaliku kaliibriga edev rahajõmm soovib oma nime läbi jalgpalliklubi tuntuks teha. Eeskuju pidi nakkav olema !:kaval: Romka teeb Londonis ette ja Robi ,Karksi-Nuias teeb järgi.:D

muhv33
30.01.04, 11:10
Tundub,et Tuleviku rida hakkab ikka tõsiselt kiiva kiskuma.Nüüd ei saanud staadion ka meistriliiga mängudeks vajalikku litsentsi!Tänavu siis Viljandis meistriliiga mänge näha ei saa,tuleb hakkata vist Valgas käima,sest vaevalt 1.aprilliks Viljandis midagi muutub!Valga muidugi juhul,kui ei otsustata hoopis Tallinnas mängida...
Aga see staadion tuleb korda teha küll,imelik kuidas see värk nii kaua on ilma korralike olmeruumideta eksisteerinud!Rekonstrueerimine pidavat olema linna arengukavas vist aastal 2005!?(küsimus on rahas,sest linnal vaevalt vajalik summa olemas on),seega tundub selge olema ka põhjus,miks meeskond Viljandist ära viidi(ilmselt ennetati võimalikku EJL otsust!).
Ma arvan,et Viljandi linn ja Tuleviku juhatus võiks siiski arutada ühise staadioni rajamist(kui see on võimalik?),sest kahte staadionit vaevalt Viljandisse vaja on!(Pohlak on kunagi lubanud,et 2004 on Tulevikul oma kodustaadion,aga lubaduseks see ilmselt jääbki...).Ja kindlasti tuleks korda teha soetatud/renditud alad Viiratsi alevikus ja sinna rajada korralik treeningbaas(nagu ka kunagi valjuhäälselt lubatud!)
Kokku tundub asi hetkel päris kurb,aga jääme lootma nn uut tulemist,kulub aega palju kulub!!!

ROOTSI KUNN
30.01.04, 13:06
Minu jaoks on ja vist jääbki mõistatuseks kohalike võimude arusaamine. Mul pole absull midagi uute ja ilusate spordihoonete vastu ,mis kerkivad riigi rahadega pea igas Eesti nurgas ja kus kõik võrk-korv ja käsipalliklubid ,sentigi raiskamata , leiavad kohe endale kodusaali. Aga jalgpallistaadinid on justkui ainult klubide eraasi ja nende tarbeks ei anta suurt midagi. Krt. seal käivad ju samasugused linna lapsed mängimas ja treenimas. Pealegi on ju olmeruumide ehitamine ikkagi tunduvalt odavam ,kui spordihoone ehitus. Tulevik on ikkagi palju edukam ,vanem ja traditsioonidega klubi näiteks ,kui võrkpalliklubi Viljandis ,mis võibolla aasta pärast jälle oma nime vahetab, vastavalt sponsori soovile.. Ja nii on peaaegu kõikjal üle Eesti,et vutistaadion on see viimane koht kuhu raha antakse. Arvatakse ,et küll suvel muru kasvab niisama ja mängida ikka saab. EJL ei suuda ju ise kõiki objekte rahastada ja ehitajaid leida . Pealegi kuuluvad enamik staadione omavalitsustele ja just nemad peaksid selle eest hea seisma ,et noortel oleks võrdsed tingimused suvel jalkat mängides ja talvel saalialasid harrastades.
Ja nende tribüünide ehitamisega on sama lugu, olgu see esimese või teise liiga klubi,raha peaks tulema linna või valla eelrvetest. Raha tuleb küsida ja seda peab selgitama aktiivselt ,põhjendama . Jalkaklubid peaksid ka ise raha küsimisel aktiivsust üles näitama. Ma loodan ,et Viljandis ikkagi armastatakse jalgpalli ja ka linna ja maakonnajuhid teavad seda.

käbi
31.01.04, 14:23
Viljandi linna- ja maakonnajuhid on kõik võrkpalli inimesed, võrkpall ja käsipall on ainukesed sponsoritega alad, isegi Nuia korvpallil on ka rohkem sponsoreid ja enamus sponsorid on ka Viljandi juhtivad tegelased. Asi pole nii et Viljandis poleks rikkaid ärimehi vaid asi selles, et mitte ykski ei tegele jalpalliga sest keegi ei taha ennast poriseks teha.

mr
31.01.04, 23:44

Kui Alonen lahkub võtab naiskonna juhendamise üle...,ma arvan,et Luide!Ta ju pidevalt seal naiste trenni juures passib,ju õpib ametit!Ei tea,kas ta kursustel ka osaleb,Viljandis vist mingid toimuvad praegu?

luide aeg naiste treenerina kipub vist väga lühikeseks jääma...

mr
31.01.04, 23:50
kui tulevik ei peaks oma mänge kodustaadionil pidada saama, siis vist oleks õigem kui nad tallinnas mängiks. seal leiaks nad kindlasti rohkem toetajaid kui valgas ja pealegi treenivad ju ka seal... ning seda ma küll eriti ei usu, et meeskond järgmine aasta tagasi viljandi kolib...:sega5:

Silver
01.02.04, 11:46
Originally posted by mr

kui tulevik ei peaks oma mänge kodustaadionil pidada saama, siis vist oleks õigem kui nad tallinnas mängiks. seal leiaks nad kindlasti rohkem toetajaid kui valgas ja pealegi treenivad ju ka seal... ning seda ma küll eriti ei usu, et meeskond järgmine aasta tagasi viljandi kolib...:sega5: Ega mina kah ei usu, kuid hoolimata sellest loodan ikkagi. Meeskond, mille nimeks on viljandi peaks mängima ka viljandis.

muhv33
02.02.04, 10:16
Kuigi staadioni suhtes on mured üleval,proovitakse asi lahendada positiivselt,st,et üritatakse ikka need \"konteiner-riietusruumid\" rentida(laupäeva 31.01 hommiku info) ja Tuleviku mängud Viljandis pidada!Seda laupäevase Sakala lugu ei maksa väga tõsiselt võtta,sest minu teada on Spordikeskuse juhataja ise ka Tuleviku klubi noortetreener ning vaevalt ta soovib,et põhimeeskond Viljandis ei mängi.Tundub,et Viljandi linnal on praegu tõsine otsustamise koht-KAS JALGPALLI ON VILJANDISSE VAJA VÕI EI!

näss
02.02.04, 19:06
Originally posted by mr

miks nii arvad?

mr
02.02.04, 19:13

Originally posted by mr

miks nii arvad?

noo...tüdrukud polnud vist rahul...

näss
02.02.04, 19:13

nojah, tundub et talle jäi sellest \"pidevalt passimisest\" ka veits väheks.

kaitz
03.02.04, 02:40
Loogika ütleb seda,et tüdrukud võivad oma asjad kokku pakkida. Saalis16tüdrukut väljas 5 no andke andeks ei. Niivisi ei saagi mingit treeningut ette valmistada ja mis puutub minu passimisest siis selle kohta ütlen,et jälgisin teid kuda te jalgpalli suhtute... Tõepoolest käin treenerite kursustel Viljandis mis hakkavad õigepea läbi saama.Edu teile omapea mängimisel saate seda teha mis teile meeldib....

mr
03.02.04, 09:01
ehh...imelik tõesti, et kuida nüüd järsku oli väljas ainul 5 tüdrukut, sest juba mmitu kuud pole sellist nalja juhtunud...ju sel oli siis oma põhjus...:mupet:

näss
03.02.04, 12:57
eks sellel ole mitu põhjust!

näss
03.02.04, 13:00

Loogika ütleb seda,et tüdrukud võivad oma asjad kokku pakkida. Saalis16tüdrukut väljas 5 no andke andeks ei. Niivisi ei saagi mingit treeningut ette valmistada ja mis puutub minu passimisest siis selle kohta ütlen,et jälgisin teid kuda te jalgpalli suhtute... Tõepoolest käin treenerite kursustel Viljandis mis hakkavad õigepea läbi saama.Edu teile omapea mängimisel saate seda teha mis teile meeldib....

mulle tundub et siiski oled sina see kes oma asjad kokku pakib.

yheksa
03.02.04, 13:03
Vabandust noored, et ma teid segan aga kas te ei arva, et te vöiks omavahel kokku saada ja rääkida \"face to face\". Siin köigi ees oma musta pesu pesemine ja vaidlemine ei ole eriti kift.
Ausöna noh! :myts7: Jöudu!

näss
03.02.04, 13:40
no kahjuks pole see hetkel võimalik. vabandust kui sind segasin.

Amadeus
11.02.04, 11:44
Tulevik on kindlasti, iseasi kas Viljandil. Linnaisad v6iks seal ka l6puks aru saada et sport on yks olulisemaid noorsoo ohjes hoidmise viise ja jalgpall kindlalt k6ige arvukama harjutajaskonnaga ala.

kaitz
15.02.04, 01:42
Tüdrukud mida te suvel tegema hakkate liigat te kahjuks see aasta ei mängi.ise te seda VIST tahtsite on kuidas on edu teile ikkagi.:kaval:

Amadeus
15.02.04, 13:30
Ongi nii et Viljandi naised enam liigat ei mängi v6i? Kust siuke inf? Ma saan aru , et tegu on Viljandi inimesega, aga me teised tahaks kah ju uudiseid mis ka t6esed on.

näss
15.02.04, 16:18

Tüdrukud mida te suvel tegema hakkate liigat te kahjuks see aasta ei mängi.ise te seda VIST tahtsite on kuidas on edu teile ikkagi.:kaval:

kuule luide, hale oled ju...krdi kibestunud päss rsk...saa üle juba!

kaitz
17.02.04, 13:35
Näss sa oled vist väga naiivne kui arvad et te liigat hakkate mängima, huvitav kes teid registeeris võib-olla te ise registeerisite:D ,minu teada on nüüdseks registeerimine lõppend või kuidas. on kuidas on aga ikkagi mängige oma lõbuks ikka edasi,sest see toob EDU.

näss
17.02.04, 15:37
äää...kusjuures ma ei mainind siin nagu midagi meistrikatest....lihtsalt imelik vaadata, kuidas sina, kui täiskasvand mees, mingit inni suust välja ajad...aga eks sul seda mõistust ju palju polegi antud! edu sullegi, trennivaatleja/abitreener :D

yheksa
17.02.04, 15:46
NooredNooredNOored - taaskord! PrivaatMessaged on abiks asjad!
Ärge tehke koledusi ;)

Cleo
21.02.04, 16:11

Näss sa oled vist väga naiivne kui arvad et te liigat hakkate mängima, huvitav kes teid registeeris võib-olla te ise registeerisite:D ,minu teada on nüüdseks registeerimine lõppend või kuidas. on kuidas on aga ikkagi mängige oma lõbuks ikka edasi,sest see toob EDU.

Kui te milleski päris kindel ei ole, siis ei ole vaja sellest üldse juttu tehagi:deemon:

kaitz
05.03.04, 23:41
Sorry tüdrukud minu suureks rõõmuks ja üllatuseks eilsel ava pidustusel te ikkagi mängite:P LIIGAS, väidetavalt tuleb teil ikka treener ka nime ei hakka präägalt avalikustama.

mr
06.03.04, 00:40
me teame ise ka

näss
06.03.04, 00:44
rohkem kindlasti su kahjurõõmuks....aga sellel pole enam tähtsust.

Jaak
12.03.04, 11:47
Meistriliiga meeskondade koosseise vaadates tekkis küsimus, et kuhu on järsku kadunud hooajaeelse ettevalmistuse Tulevikuga kaasa teinud Priit Raamat?
Keegi teab?

Amadeus
12.03.04, 11:49

Meistriliiga meeskondade koosseise vaadates tekkis küsimus, et kuhu on järsku kadunud hooajaeelse ettevalmistuse Tulevikuga kaasa teinud Priit Raamat?
Keegi teab?

Ise ootan juba pikemat aega et ta nimi kuskilt välja ilmuks, aga ei midagi :(

Mõm17
12.03.04, 20:42
Kas mitte ka Tom Kärson pole ära kadunud?

Minu praak, leidsin juba üles

jots
13.03.04, 00:11
Priit Raamat loobus. Vigastus.

ROOTSI KUNN
13.03.04, 12:39
Originally posted by jots

Priit Raamat loobus. Vigastus.

Loobus üldse jalgpallist või ravib ja siis jätkab?

Amadeus
13.03.04, 12:42
Kurrrt Kunn sa v6tsid mul kysimuse suust :)

jots
13.03.04, 19:05
Heh :) Loobus jalgpallist tähendab seda, et ta enam jalgpalli ei mängi. Minu teada ravis ta pidevalt oma jalga, sai terveks - järgmine mäng jälle puruks jne ringiratast. Ju siis ammendas asi ennast tema jaoks.

Tanel
13.03.04, 19:13
JK Tulevik on võitnud Valga ja jagab tabelis 4 silmaga Floraga esikohta.Väravad Enver Jääger ja Aivar Anniste penaltist.

PraS
13.03.04, 21:55
Originally posted by Henryfan

JK Tulevik on võitnud Valga ja jagab tabelis 4 silmaga Floraga esikohta.Väravad Enver Jääger ja Aivar Anniste penaltist.

ma pean seda küsima..........
kas su soov on saada ajakirjanikuks?

ROOTSI KUNN
04.05.04, 09:32
Viljandi sai raske aga väga vajalikud 3 punni. Sellegi poolest on nende mäng ikka üsna lahja. Eks ta nii kujunebki välja ,et esimesed 4 jagavad medaleid ja tagumised 4 selgitavad väljakukkuja.:(