320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

London 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    London 2012

    Londoni olümpiamängudel on kavas 26 spordiala, mängud kestavad 27. juulist 12. augustini. (jalgpall algab juba 25.07)

    Eesti suurim medalilootus on kindlasti Gerd Kanter, ka neljapaat kui pääsetakse. Novosjolovi tulemust on kõige raskem ette ennustada. Üllatada võivad Israel, Padar ja Karpak, Kanepit ma ka maha ei tahaks kanda, veel. Taaramäe jaoks on rada ilmselt liiga kerge.

    Infoks koduleht, wiki ja eok.



    edit: see et hääletus nii vara sulgub ei ole minu süü
    21
    Mitte ühtegi
    28,57%
    6
    1
    33,33%
    7
    2
    33,33%
    7
    3
    0,00%
    0
    4 või enam
    4,76%
    1

    The poll is expired.


    #2
    Karpaki ma pigem ei peaks üllatuseks vaid medalinõudlejaks, sest ma usun, et alla medali ta küll ei mõtle.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas idikas Vaata postitust
      Karpaki ma pigem ei peaks üllatuseks vaid medalinõudlejaks, sest ma usun, et alla medali ta küll ei mõtle.
      Ei tea küll kuidas seal ilmaoludega on, aga Karpakil oleks vaja tugevat tuult. Tugeva tuulega on ta saanud esikolmikukohti, nõrga tuulega on tema tulemused pigem teises kümnes.

      Kommentaar


        #4
        Väga vähe on meil reaalseid medalinõudlejaid. Kui üle ühe võidetakse, on see tänases seisus paras ime. Ka kettaheites paistab keskmine tase tublisti tõusvat olümpiahooajal.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Ma arvan, et selliseid 68m meetri imemehi tuleb siin hooajal tõesti mõnuga, aga Londonis 8 sees on ikka vanad näod.

          Kommentaar


            #6
            Kui medal tuleb, siis Kanterilt. Teiste puhul oleks see juba väike ime.

            Kommentaar


              #7
              Kanter ja Novosjolov
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar

              Working...
              X