PDA

View Full Version : Eesti-Poola teleylekanne

Jaan
29.04.02, 09:00
K6igil pole v6imalust Poola koondist toetama minna, aga m2ngu tahaks ikkagi n2ha. Kus siis m2ngu n2ha? P6hja-Ameerikas resideeruvatele eestlastele (siin on neid peale minu v2hemalt yks) pakub selleks v6imaluse telekanal Setanta (www.setanta.com). M2ngu n2idatakse otseylekandes laup2eval 18. mail kell 2 pm idaranniku aja j2rgi. Ma pole veel p2ris kindel, millised k6rtsid m2ngu n2itavad, aga esialgsetel andmetel on DC-s sellised kohad nagu Capitol Lounge (Kapitooliumi l2hedal), 231 Pennsylvania Avenue ja Fado, 808 7th St. (MCI Centeri juures). V2hemalt on neis Setanta olemas. J2lgige reklaami!

moochie
30.04.02, 22:03
Teemast veic kõrvale:
Huvitav kas ETV suvatseb mängu näidata?:myts9:

Jyrka
30.04.02, 22:07
Kuidas see teemast kõrvale on?

Siim
30.04.02, 23:49
Küsimus: Kas ETV-l on plaanis näidata otseülekandes jalgpalli sõpruskohtumist
Poola-Eesti?

Vastus: Ei ole. Kick-off'i kella-aeg selgus liiga hilja ja strateegilisi muudatusi
saatekavasse ei olnud enam võimalik teha.

Tervitustega,
ETV sport

Paraku seda oligi arvata.. :(

Da Booob
01.05.02, 00:27
Netist kusagilt saab vaadata?

Oskab keegi öelda?

Väravavaht
01.05.02, 13:15
Kuradi haige ****ing ETV. :jump2:

moochie
01.05.02, 13:44
Originally posted by Siim88

Poola-Eesti?

Vastus: Ei ole. Kick-off'i kella-aeg selgus liiga hilja ja strateegilisi muudatusi

Tervitustega,
ETV sport

Siis peab vist pubide peale lootma jääma...:prill6:

ugla
01.05.02, 21:49
See teeb natuke tigedaks küll! :viha: Meisriliigast ei mingit teleülekannet . No hea küll , suuremjagu mänge Tallinnas
ja kohale lihtne minna. AGA krt küll , Eesti koondise mängude
näitamine peaks olema _KOHUSTUSLIK_. Ja mingi eriti nõme vabandus kah, tegelik põhjus kindlasti rahapuudus või siis rahaliste ressurside vale kasutamine... Kindlasti lõi ka Salt Lake sporditoimetuse rahakotti paraja augu aga ikkagi....

vandersell
02.05.02, 11:24
Aga kas kusagilt mujalt saab näha? Tahaks linti võtta. Ja veel- kas staadionile on lubatud oma videokaameraga minna?

ROOTSI KUNN
02.05.02, 14:53
Staadionile saad sa kaameraga kindlasti iseasi ,kui kvaliteetne see lindistus tuleb. Aga mängu peaks mingi poola kanal kindlasti näitama ning kes eestisse jäävad otsigu baare ,kel oma taldrik katusel ning kruttigu mäng välja.

vandersell
02.05.02, 15:04
No kvaliteet tuleb kindlasti parem kui ETV ülekanded Lilleküla staadionilt. :D ja peale selle saan ma lindi peale võtta fännisektorit nii palju kui ise tahan!

rauno
02.05.02, 15:15
usutavasti tv polonia näitab,käisin nende koduleheküljel a seal kahjuks nädala kava oli ainult. :(

huvitav saab olema kuidas vandersell filmib ja samal ajal mängule kaasa elab :D

vandersell
02.05.02, 15:21
no üritada ju võib ;) Kuigi võib ette arvata, mis juhtub. N. eesti-Hollandi mängu ajal olid mul päikeseprillid peas, siis läks pimedaks, võtsin ära ja panin kotti, pingi alla. Pärast mängu vaatasin- terved! aga kõverad :lahe: siiamaani veits vildakad, aga käib ka.

Maarek
02.05.02, 15:37
Originally posted by Siim88

Poola-Eesti?

Tervitustega,
ETV sport

Paraku on ETV eesotsas selline tore sell nagu Raag, kellele lähevad korda ainult friigifilmid ja muu siuke värk. Suht loll vabandus, et liiga hilja oli midagi muuta. Kunagi oli süsteem sihuke, et kui kossumatš ikka lisaajale läks, siis polnud mingit kobisemist ja AK lükati edasi, aga nüüd...:viha: .
Õige vastus on see, et polnudki plaanis näidata, kuna tegu strateegilise kellaajaga ja sel hetkel on kindlasti käimas Reet Linna suurepärane saade "Tantsuking".

Jorgan
03.05.02, 14:22
IKALDUS :kurb9: :kurb4:

Pätu
03.05.02, 15:57
mis te siin telekast passite, tulge kaasa ;)

Yourself
09.05.02, 17:13
ETV võiks ikka jalgpalli küll näidata, kui Salt Lake tõesti eelarvesse liiga suure augu lõi oleks võinud mõned eestlastele mittehuvitavad asjad ära jätta. Mul on küll kahju:( et mängu üle ei kanta sest SATi pole, raha pole, et Poolasse sõita ja Pubidesse teatud põhjusel ka minna ei saa.Kui ETV ei suuda rahvusmänge näidata võiks seda ju TV3 teha:idee:

Alo
14.05.02, 14:11
Originally posted by Jaan
P6hja-Ameerikas resideeruvatele eestlastele (siin on neid peale minu v2hemalt yks) pakub selleks v6imaluse telekanal Setanta (www.setanta.com). M2ngu n2idatakse otseylekandes laup2eval

Krt, ei jaga sest sativärgindusest midagi, kas seda Eestis ei näe? Äkitselt keegi oskab otsida mõne kanali, mis siia ka mängupilti näitab...

Alo
tahaks ikka vidjosse ka asja...

rauno
14.05.02, 14:56
nii leidsin miskit kuskohas mängu otse üle kantakse :D
iseasi kas siin seda näeb :(

http://www.employees.org/~tvpolska/www/tvpol2.html

seal tuleb valida sport kõikse alumises lahtris,siis võtab mai spordisaate ajad lahti :P

ugla
14.05.02, 17:39
Mängu näitab TV Polonia TV2

19:45 Studio sport; Pilka nozna - mecz towarzyski; Polska - Estonia; w przerwie Panorama

http://www.tvpolonia.com/

Nendel on miski veebitv kah olemas aga see on tasuline...:trafck: Miski 7 taala kuus.. pole küll suur summa
aga enne tahaks kvaliteeti kah testida, kui pappi plekkida...
Võib-olla on see kuidagi võimalik aga minu poola keel on kahjuks üsna roostes ja sellist kohta ma seal ei leidnud.

Alo
14.05.02, 19:11
Originally posted by ugla
Mängu näitab TV Polonia TV2

Oijahh.. Tuhnisin nüüd välja, kust seda saab (mitte et ma nüüd järgnevast ise midagi aru saaksin.. :))

Eutelsat W3 at 7.0°East
Freq 11175 V
tp B6
Channel TVP2
Encryption Videoguard
V-PID 513
A-PID 660

Et siis, kui kellegil nende andmetega miskit peale on võimalust hakata, siis paluks lahkesti mäng linti võtta..

vertex
14.05.02, 19:58
Kindlasti näitab ka Sport TV (Portugal)?
Andmed: http://www.knplogic.co.uk/sport/
või http://www.satfootball.com/

Linkidel tasub silma peal hoida, sest sageli lisandub kanaleid mängude eelõhtul.

indrek
14.05.02, 22:11
Saudide mängu sai meeldiva seltkonnaga vaadatud ühes kohas Suur-Ameerikas. Kas sinna kanalitele on võimalik manada ka Poola mängu pilti?
Kui on, kas sinna on ehk ka paar külalist koos õlle ja toidukraamiga oodatud?
Jokker, äkki oskad vastata.
Eesti võidu puhul peaks vist sauna ka tegema.

Poborsky
15.05.02, 18:53
Kas keegi oleks nii kena ja lindistaks mulle Poola-Eesti mängu. Ise ei saa ma seda teatavatel põhjustel kahjuks teha. Kasseti toon niipea kui vaja.

Sen
15.05.02, 18:59
Originally posted by indrek

Saudide mängu sai meeldiva seltkonnaga vaadatud ühes kohas Suur-Ameerikas. Kas sinna kanalitele on võimalik manada ka Poola mängu pilti?
Kui on, kas sinna on ehk ka paar külalist koos õlle ja toidukraamiga oodatud?
Jokker, äkki oskad vastata.
Eesti võidu puhul peaks vist sauna ka tegema.

Jokker ei pesitse enam seal. Aga teised lahedad sellid on seal veel, helistama peab ette.

Jorgan
16.05.02, 18:13
Kas Tartus ei ole võimalik kuidagi mängu näha?
kuskil pubis näiteks?
saab keegi välja uurida?

Martin
16.05.02, 20:29
Originally posted by Poborsky

Kas keegi oleks nii kena ja lindistaks mulle Poola-Eesti mängu. Ise ei saa ma seda teatavatel põhjustel kahjuks teha. Kasseti toon niipea kui vaja.
Arvan, et lasen selle linti kuskilt taevakanalilt, seega pead TAAS minuga asju ajama :)

Poborsky
17.05.02, 00:40
Puhas rõõm:)

Tiina
17.05.02, 12:42
Nimeta baar näitab mängu, algusega kell 20.45.

Sen
17.05.02, 13:18
Originally posted by Tiina

Nimeta baar näitab mängu, algusega kell 20.45.

Loodan väga, et nad mängu ülesse leiavad.
Ja Indrek! Kui nad seal nimetas ülesse ei leia siis minge sinna klubisse, küll nad sisse lasevad,nad head inimesed!
Ja mäng hakkab minu teada eesti aja järgi 21.00 aga nimetasse soovitan siiski varem minna ja neid seal torkida, et nad ikka õige kanali üles leiaksid!

ugla
17.05.02, 13:19
Tore :õnnelik: . Kohtume siis Nimetas. Pagan küll, Poolas
oleks muidugi parem aga jah... :kurb5:

vertex
17.05.02, 16:07
Leiavad küll ;), juba kolmapäevast saati otsivad kanalit :D!

gaskoff
18.05.02, 01:35
saab keegi tark inimene öelda kas tartus on võimalik mängu näha (X-pubis) ?

Aramis
18.05.02, 02:08
Absoluutselt teemakõrvane, aga sams ajakohane.Momendil tuleb soome 2 pealt ülikõva jalgpallifilm ,kus yx mees yritab Inglismaa Emi ajal vutti jälgida ja naisi saada.Vutti näitab seal igatahes kõvasti - päris hea!!!
Täitsa lõpp, mis väravad -Gazza Sotimaa vastu ja suker Taani vastu.
Ja poolfinaal Inglise-Saksa, millised penaltid lõpus.10 lööki ja minu arust olid absoluutselt kõik 10 väravavahi jaoks võimatud.Inglismaa ees ,saksamaa järel, kuni 6 inglasena tuli keskkaitsja Gareth Southgate ja Köpke tõrjus.Möller aga pani täiuslikult.Mis aga mulle meeldis oli see, et kui Inglise-Saksa alguses olid hümnid, siis mul jooksis saksa oma ajal külmavärin üle selja.Nagu peab!
PS!Filmi naispeaosatäitja Rachel Weiss oli ka kõva sõna.

Bobik
18.05.02, 13:51
nii,et netist pole ülekannet?

Poola tv leheküljel oli küll miski preview,aga see kordus ja selle kaudu küll näha ei saa. Raha ka maksta ei taha ju.
Teistelt linkidelt ei leidnud ka midagi.

Jeeg
18.05.02, 23:06
Ok! Mian lähen igatahes Nimeta Baari, mäng peaks 21:00 algama, ülekanne telekast kell 20:45. Näeme, kes näeme ;)

Jyrka
18.05.02, 23:11
Igatahes Evertoni manager on ka Poolas Poomi vaatamas :D

vandersell
20.05.02, 11:41
Kas keegi kodumaal sai siis mängu linti ka? Saaks võrrelda, kummal parem kvaliteet, kas pan´idel või mul :D aga tegelikult ka, tahaks normaalset pilti.

Alo
20.05.02, 12:42
Originally posted by vandersell
Kas keegi kodumaal sai siis mängu linti ka?

Ja kui sai, siis öelge seda siin kõva selge häälega, mitte mingi privaatsõnumina, eks.

Alo

Martin
20.05.02, 12:45
Sain ning kõik, kes tahavad võivad minult PM-is seda täpsemalt küsida.

vandersell
21.05.02, 14:16
no nii, täna hommikul vaatasin kiire pilguga oma kaameratöö üle :kratsti: mnjaa... on ka paremat kvaliteeti nähtud. tihtilugu oli nii, et operator Kõps unustas kaamera sisse kui enda arvates ei filminud ja seetõttu on lindil palju paljaid varbaid:P Käsi värises ka korralikult, ei ta millest küll? Värav sai pooleldi maga magatud :( jne. Kokkuvõtteks võib öelda, et vähemalt mängu ja fännide meeleolu sai edasi kantud- meie kenad viisijupid mängijate aadressil ja mitte nii kenad kohtuniku suunas. Kusjuures üks operaatoritöö nõrkuse põhjustest oligi see, et kohtunik ajas tihtipeale s**a keema ja siis oli tunne, et tahaks selle kaamera kohtuniku poole saata :viha:

Neile, kes olid Mayhemi bussiga- bussisõitu pole veel vaadanud, vaid 5 minutit sõidu algusest- kõik olid korralikud :D

Rainman
21.05.02, 15:51
Millal ja kus näha saab? ;)

vandersell
21.05.02, 15:57
Kujutan ette, et Kui Tembu ja kyps külla kutsuvad, siis millalgi järgmisel nädalal, sel nädalal vaja lõputöö kokku kirjutada.
Niisiis- eelpool mainitud, kui palju häid lambaid teie juurde mahub, ehk peab isegi paar-kolm seanssi päevas tegema? :P

PS. Kes veel ei tea, siis võimalikud seansid toimuvad Tallinnas

Ono
09.07.02, 14:19
Hakkame aga kirju saatma, saadame nii palju kuni võetakse mõistus pähe ja hakatakse jalgpalli üle kandma!

Ilmar Raag, juhatuse esimees, juhatuse liige
e-mail: ilmar.raag@etv.ee;
telefon 628 4113, faks 628 4155
:viha:

yheksa
09.07.02, 14:29
Ärge kohe hakake saatma neid kirjasid....

Esialgu vaadake FC Flora - Nikosia Apoel mängu OTSE ETV'st.

http://www.etv.ee/index.php?action=telekava&kp=17072002

Päikest :-)

Ono
09.07.02, 14:42
Algselt tegi selle postituse yheksa

Ärge kohe hakake saatma neid kirjasid....

Esialgu vaadake FC Flora - Nikosia Apoel mängu OTSE ETV'st.

http://www.etv.ee/index.php?action=telekava&kp=17072002

Päikest :-)
Huh, seegi hea, aga miks ainult Flora mänge? Kas siis Eesti riik ja Flora on nii omavahel seotud? Huvitavalt kombel näidatakse just nende mänge.. :kaval:

Juks
09.07.02, 19:51
Praegu tuleks küll mõneks ajaks Ilmar Raag rahule jätta, sest minu arust pole Lilleküla staadionilt klubimängude ülekandeid tehtud. Võib-olla ma eksin, eks parandage mind. Igatahes näen ülekande olemasolul kahte tähendust:
1) Marko Kaljuveeri hea lobbytöö Eesti Televisioonis
2) Küprose Jalgpalliliit soovib mängust ülekannet ning EJL/ETV on kohustatud seda tegema.

Ülekande huvides oleks hea, et Flora fännid kõva kisa teeksid.

moochie
09.07.02, 21:23
Algselt tegi selle postituse Juks

Praegu tuleks küll mõneks ajaks Ilmar Raag rahule jätta, sest minu arust pole Lilleküla staadionilt klubimängude ülekandeid tehtud. Võib-olla ma eksin, eks parandage mind. Igatahes näen ülekande olemasolul kahte tähendust:

Parandan, ca aasta tagasi siiski näidati FCF - Zagrebi Dinamo mängu...:oih:

valdano
10.07.02, 12:54
Muideks, Pohlak ütles ühe MM-i kommentaari sees, et nad ei soovigi, et tv näitaks eesti jalgpalli. Sest: tase pole kiita, tribüünid on tühjad. kokkuvõttes oleks tegu antireklaamiga. nii et jätame Raagi rahule ja jalad selga ja staadionile.

murri
10.07.02, 14:55
Originally posted by valdano

Muideks, Pohlak ütles ühe MM-i kommentaari sees, et nad ei soovigi, et tv näitaks eesti jalgpalli. Sest:tase pole kiita, tribüünid on tühjad . kokkuvõttes oleks tegu antireklaamiga. nii et jätame Raagi rahule ja jalad selga ja staadionile.

Pigem on tegu sellega, et kui ETV hakkab mänge näitama, siis jääb Pohlakul palju pileteid müümata. Ja kuna tase nii kehva on, siis ükski telekanal ei ole nõus vist ülekannete eest maksma.

carey
10.07.02, 17:58
Ma arvan nii et kui keegi hakkaks näitama siis inimesed vaataksid et vau! on alles kõvad mehed ja roomaksid ise kohale :õnnelik:

valdano
11.07.02, 12:30
Originally posted by murri

Pigem on tegu sellega, et kui ETV hakkab mänge näitama, siis jääb Pohlakul palju pileteid müümata. Ja kuna tase nii kehva on, siis ükski telekanal ei ole nõus vist ülekannete eest maksma.

Mis iganes selle põhjuseks ka on, tuleks teleülekannete soovijatel EJL-ile ja Pohlakule pinda käia, mitte ETV-le.

Tembu
11.07.02, 14:00
Tegelikult on see teema (EST-POL TV ülakanne) ennast juba ammu ammendanud...Vaadake kalendrit, seltsimehed!!!

martin007
11.07.02, 16:22
Mis iganes selle põhjuseks ka on, tuleks teleülekannete soovijatel EJL-ile ja Pohlakule pinda käia, mitte ETV-le.

Pigem tuleks pinda käia Tarmo Lehistele ja firmale SPORT & NET GRUPP OÜ, kelle tegevusalaks on televisiooniprogrammide tootmine ja/või eetrisse andmine

valdano
11.07.02, 20:05
Originally posted by martin007

Pigem tuleks pinda käia Tarmo Lehistele ja firmale SPORT & NET GRUPP OÜ, kelle tegevusalaks on televisiooniprogrammide tootmine ja/või eetrisse andmine

siiski-siiski, esmaülesanne oleks EJL-i veenda selles, et ülekandeid oleks mõtekas teha, siis kõik muu, tv-kanal kõige viimasena.