PDA

View Full Version : ACL Roma

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Francesco
17.05.12, 17:46
Palju õnne Stadio Olimpico! 59!

http://lamagicaroma.com/joomla/images/stories/sito/lo_stadio_06.jpg

Francesco
17.05.12, 18:02
Jasper, Eika, Cannu, Tanel liigutage see post palun sinna ühispeldikusse, ma jätaks hea meelega AS Roma teema alustuse F.Tottile. Aitäh.

F.Totti
17.05.12, 21:51
Suur au oleks muidugi teha uus teema,kuid see oleks liiga lihtne lahendus kõigile, põhimõtteliselt see on sama kui ma laseks omale takkaluuki keerata, me ei saa lasta endaga mängida nii kergelt ja koduvalt.Vaja on vana nostalgia taastada, sest ilma selleta ei ole midagi. Miks peame meie kannatama ühe idioodi lapsikuste pärast, jah ma tean, et ta on tunnistatud süüdimatuks, kuid siiski.

hofnar
17.05.12, 21:58
Treeneririndel jätkuvalt muutusteta, Gagot tahetakse välja osta.
Pilti kah.
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536269_295132260580075_167044336722202_685864_1861 310790_n.jpg
pikalt mõtlesin, et kas Djoko on gloryhunter aga siis tuli meelde, et Bojan on ju poolserblane.

Tamzu
17.05.12, 22:53
Päris haige värk. Täitsa nullist pihta AS Roma. Kogu see postitus ajalugu on minema pühitud. Kas asi oli siis tõesti seda väärt? Foorumis ju võetaksegi teiste tiimide kallal, et näidata kuidas enda oma 101% toetatakse. Nüüd peab ise ka jälgima, mida öelda ja kus....

atleticomadrid
17.05.12, 22:56
Suur au oleks muidugi teha uus teema,kuid see oleks liiga lihtne lahendus kõigile, põhimõtteliselt see on sama kui ma laseks omale takkaluuki keerata, me ei saa lasta endaga mängida nii kergelt ja koduvalt.Vaja on vana nostalgia taastada, sest ilma selleta ei ole midagi. Miks peame meie kannatama ühe idioodi lapsikuste pärast, jah ma tean, et ta on tunnistatud süüdimatuks, kuid siiski.

Vana foorumi pole enam võimalik sellisel kujul taastada. Niiet, Maaarek : http://catmacros.files.wordpress.com/2009/07/gtfo_take_fail_cat.jpg?w=720

hofnar
17.05.12, 23:12
Jätame selle teema ainult AS Roma uudiste jms jaoks, kõik muu pask võiks sinna ühisteemasse minna, aitäh.

count
18.05.12, 17:42
Kohtusid Tennise nr. 1 ja jalgpalli nr. 1

Federer: "Met the soccer legend Francesco Totti of Rome yesterday before my match late last night!"

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/317930_10150897809384941_64760994940_9604712_15215 85637_n.jpg

Francesco
18.05.12, 18:28
Football-Italia väidab, et Montella olevat Catanias juba hüvasti jätnud oma meeskonnaga. Ja et ta võib juba täna lennukile hüpata ja Roomasse sõita. Väga loodan seda. Minu südames on ta juba ca aastast 2000 ja sellepärast oleks ta minu silmis kõige õigem mees Roma eesotsas. Forza l'Aeroplano!

http://football-italia.net/18957/montella-gone-wind

Räägitakse ka Roma huvist Palermo Matias Silvestre vastu. Minu arust üks kindlamaid mehi kaitsesse nendest keda veel meile on pakutud.

Tamzu
18.05.12, 23:06
Football-Italia väidab, et Montella olevat Catanias juba hüvasti jätnud oma meeskonnaga. Ja et ta võib juba täna lennukile hüpata ja Roomasse sõita. Väga loodan seda. Minu südames on ta juba ca aastast 2000 ja sellepärast oleks ta minu silmis kõige õigem mees Roma eesotsas. Forza l'Aeroplano!

http://football-italia.net/18957/montella-gone-wind

Räägitakse ka Roma huvist Palermo Matias Silvestre vastu. Minu arust üks kindlamaid mehi kaitsesse nendest keda veel meile on pakutud.

Ega Te üksi Matias Silvestret taha...me oleksime ka huvitatud!

Francesco
19.05.12, 09:23
Kui nüüd goal.com i uskuda siis on 'personal terms agreed' Montellaga :) Ja jutud on, et võtab kaasa endaga Spolli, Alejandro Gomezi ja Bergessio.

http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/05/18/3110857/roma-close-in-on-montella-after-he-agrees-two-year-72m-deal#

Uuu
19.05.12, 12:17
7.2 miljonit :O
Macdonaldsil ikka läheb päris hästi. Kahju noorest treenerist, kes oma karjäärile nii kiiresti vee peale tõmbab.

F.Totti
21.05.12, 14:31
Roma itaalia lehtedel sisuliselt muud juttu enam polegi kui Montellast, väidetavalt on mees kohe kohe lepingut tegemas jne, juba räägitakse kuidas ta kedagi Cataniast tahab kaasatuua, samas ka juba käivad jutud, keda mees "väidetavalt" oma nn uude roma tiimi tahab allesjätta ja keda peaks Sabatini juurdeostma, ehk siis ilmselt paljas "ITAALIA" ajakirjanike leib kuubis!Lihtsalt liiga haiged on need jutud, mees kes on Cataniaga lepingus räägib siis juba kuidas ta ehitab hoopis teist konkurent tiimi :)

Suhteliselt arusaamatud on ka Catania bossu Pulvirenti sõnavõtud, kus kord räägib, et ta ei saa ei suuda Montellat kinnihoida ja Montella on mineku peal ja tema ei saa ka tuule ja loodusjõududele vastu, samas on järgmine päev artikkel, kus mees raiub nagu kivi, et Montellal on leping ja ta peab seda austama ja Montella ei liigu kuhugile.

Lisaks veel igasugused artiklid Catania kui Roma endistest mängijatest, kes Montellat hindavad ja kiidavad.

Viimastel päevadel on võimendunud ka Villas-Boase jutud, ilmselt seoses ka selle Liverpooli treeneriotsingutega.Suure tõenäosusega uus peatreener selgub Montella vs Villas Boas paarist, kuid Villas-Boas ei tundu otsusega just väga kiirustama, kuulab ilmselt nii Roma kui Liverpooli ambitsioonid nn" projektid" ära ja otsustab siis kumb tundub ahvatlevam ja reaalsem, et asi õnnestuks.Tundub, et Villas-Boasel on visiooni, kui mees räägib projektist, ei kavatse ta tulla 1 aasta linnukeseks, vaid ikka pikemat ja süstemaatilisemat tööd tegema.

Põhimõtteliselt mulle on arusaamatu, et Roma ajab hetkel Montellat nii hullumeelselt taga, et on nõus kõik lepingud ja asjad väljaostma, pakkuma oma noormängijaid lunastamaks Montella kontraht.Montella oli meil eelmine hooaeg olemas ja täiesti saadaval tasuta seda projekti vedama, samas ilmselt oleks ka Roma leppinud siis väiksemate palganumbritega, suht selline riskitaktika tundub olema Montella peale niipalju kaarte panna, olgugi ta siis endine Roma mängija.Arvestades palju on juhtkond ja mängijad Romas vahetunud, siis ilmselt enamik ei tunneks Montellaga mingit imelisemat sidet kui Enriikega.Sest samas ju oli mehi, kes ilmselt just Enriike pärast romaga liitusid, nagu Jose Angel,Bojan,Osvaldo jne.Sabatini ja Baldini väidavad, et tahavad meeskonda inimest, kes suudaks olla mängijatega ka heades sõprussuhetes ja tunneks kogu seda keskkonda jne....Enriike saavutas ka mängijatega ja kõigega väga hea olustiku, kuid lihtsalt taktikalised ja kogemuselised vajakajäämised kukutasid ta, sama on ka ju tegelikkuses Montellaga, kes on suhteliselt kogenematu, peale Roma noorte,Catania ja tükikese Roma juhendamisest mehel säravad tulemused puuduvad treenerina.

Villas-Boase kasuks räägib fakt, et mees on juba midagi võitnud ja millegi suurega hakkama saanud, Portoga Euroopa liiga võita, samas olla oma koduliigas ainsa kaotuseta räägib väga inimlikku keelt, samas oli Villas ju Interis Mou parem käsi, kes analüüsis teisi tiime ja ilmselt rääkis kaasa taktikaliselt ja õppis ühtteist ka Mourinho kõrvalt.Villas-Boas on õppinud treener, seega vaevalt temaga väga mööda panna saab, mees tunneb oma tööd ja tundub olema tasakaalukas.Arvestades, kui Mou ja Villas Interis olid ja kui edukad nad olid, siis ma täitsa julgeks Villas-Boast palgata, ei ole siinne vutt temale võõras.

Montella võiks veel aastakese Catanias olla ja siis on ta nagunii lepingust vaba, seega Montellat on meil nii või naa võimalus tulevikus endale meelitada, seega ma ei näe põhjust, miks on vaja hetkel niimoodi hulluda ja kulutada miljoneid dollareid, mille eest võiks hoopis mõne asjaliku mängija osta.

Transferidest niipalju, et tundub, et Palacio siiski tahetakse kotti panna.Sabatini viibis vahepeal ka Portugalis, väidetavalt tehti ka pakkumine Rolandole 10 milli väärtuses, kuid kes teab, mis , kus ja kes tegelikult juhtus.

cannuman
27.05.12, 12:35
Naised saunas räägivad, et Zeman on päris kindlasti tulemas. Ootame ametlikku kinnitust ja paneme õlled külma.

Juventino27
27.05.12, 15:38
No Palermo kaitjad pole küll suurem asi, millega meeskonda tugevdada..rünnak on neil enam-vähem, aga kaitses tuleb kaks korda rohkem tagasi..eelmine hooaeg oli Palermol seria A-s 10mängu (10!) kus neile löödi 3 või rohkem väravat võrku. Romale muidugi oleks see ehk isegi täienduseks :) ..eks ka Kjaer tuli (kaarega küll aga ikkagi) sealt teile.

F.Totti
27.05.12, 22:24
Naised saunas räägivad, et Zeman on päris kindlasti tulemas. Ootame ametlikku kinnitust ja paneme õlled külma.

Arvstades Zemani trennide intensiivsust ja seda, et platsil tuleks nagu maratoonar duracell jänku ringi lasta, siis Fatlicio võib olla järgmise hooaja lõpuks suht piitspeenike poiss, isegi kui ta kulutab kogu oma burgeri ja sõõriku sooduskupongid ära.
Mõtlen seda, et kas Totti füüsis peab sellele tambile vastu, või siiski suudab Zeman vanameistrile asise koha leida formatsioonis.

Zemani 97-99 Roma juhendamise ajast just midagi imelist meenutada ei ole, kui tulemuste köögipoolt vaadata.
Arvestades, et Zeman armastab kolmandiku võistkonnast vähemalt kolmandiku vastaste poolele attakeerima saata, siis ma ei kujuta ette meie sisselastud väravate arvu, hetke keskkaitsetega. (kardan, et ei mängi välja)

Zeman pole halb valik, kuid arvestades mehe vanust ja põdurat tervist ja olekut, siis tekib küsimus, kaua ta jaksaks seda projekti vedada ?Materjali tema taktikalisteks asetusteks isegi oleks, kuid ma olen üsna kindel, et scudetto jaoks jääb siiski midagi vajaka.Sellise lendava hollandlase mängustiiliga ilmselt lõpetaksime kusagil 3-5 koha peal.

Hetkel võib ka see Zemani jutt olla paras mull, kuna ka Montella pidi väidetavalt kohe kohe lepingule allakirjutamas olema, isegi summad ja palanumbrid olid meediasse väljakäidud.Pescara ei elaks väga üle seda kui Zeman lahkuks, eriti kui see noorte kolmik on nõus meeskonda jääma.

F.Totti
27.05.12, 22:25
No Palermo kaitjad pole küll suurem asi, millega meeskonda tugevdada..rünnak on neil enam-vähem, aga kaitses tuleb kaks korda rohkem tagasi..eelmine hooaeg oli Palermol seria A-s 10mängu (10!) kus neile löödi 3 või rohkem väravat võrku. Romale muidugi oleks see ehk isegi täienduseks :) ..eks ka Kjaer tuli (kaarega küll aga ikkagi) sealt teile.

Kellest-millest räägid :) ?

Tanel
27.05.12, 22:53
A
Zeman pole halb valik, kuid arvestades mehe vanust ja põdurat tervist ja olekut, siis tekib küsimus, kaua ta jaksaks seda projekti vedada ?Materjali tema taktikalisteks asetusteks isegi oleks, kuid ma olen üsna kindel, et scudetto jaoks jääb siiski midagi vajaka.Sellise lendava hollandlase mängustiiliga ilmselt lõpetaksime kusagil 3-5 koha peal.

Oot, mis treener teid siis Scudetto-võitlusesse viiks? Zemani läbi-mõeldud kamikaze on väga hea võimalus piiratud ressursidega ja heade ründetalentidega millegi suure korda saatmiseks.

F.Totti
27.05.12, 23:55
Oot, mis treener teid siis Scudetto-võitlusesse viiks? Zemani läbi-mõeldud kamikaze on väga hea võimalus piiratud ressursidega ja heade ründetalentidega millegi suure korda saatmiseks.

Nu mulle sobis Enriike projekt, ma muidugi ei tea kas see oleks lõpuks ka scudettoga päädinud, kuid meil oleks vaja ehitada midagi püsivamat, mis suudaks vähemalt 5 aastakut püsivalt scudettole konkureerida, mitte mingid ühe hooaja kamikazed, mis võivad totaalselt põruda, arvestades mis kaitse meil on ja kui suur on nende eksimuste protsent.(Kjaer brasside vastu mängus sai järjekordselt väga kesiselt hakkama)

Hetkel mulle tunduks huvitav Villas-Boase projekt, noor ja energiline treener, kes teab mida tahab ja samas tundub ta ka vaimselt tugev olema, sest Chelsea tulemid teda väga ei exhaustinud vastupidiselt Enriikele, järelikult mehel on visiooni mida ta väljakul näha tahab.
Loomulikult oleks tore kohest edu näha, kuid samas mulle isegi passiks meelsamini näha tiimi arengut ja taseme tõusu hooaeg hooajalt, et teemandi konarused kõik särama lööks.
Mul on lihtsalt tunne, et Zeman ei suudaks oma vanuses seda projekti üle kahe aasta vedada ja siis on vaja järjekordselt uut trenkut ja uuesti investeerida.

count
28.05.12, 00:07
P*tsi need Seemanid ja värgid. Palju hullem uudis on see Gago ostmise värk, kus tahetakse Osvaldo Real Madridile kinkida?? Mis teema sellega on. Ei näe mingit loogikat anda Itaalia nr. 1 ründestaar mingi suvalise argentiina pässi vastu. Real tahab 5 meie pakume 2.5 milli , kas Osvaldo on siis see ülejäänud 2.5 ? Andku ainult sula ja käib küll.
Treeneri jutte ma isegi ei viitsi enam arutada, tuleb niikuinii kes tuleb, peaasi et mitte Prandelli või Del Neri sugune mägratuss. Kui tuleb AVB , võtame järgmine hooaeg Scudetto ja 2 hooaja pärast kogu Euroopa. Kui tuleb Montella, võidame Coppa ja liigas jookseme kokku. Kui tuleb see Seemann , siis ma ei tea mis saab, suhteliselt ära tüütab see 3+ palli välja imemine ja tõesti nii vana mees kaua pukis ei kesta. Kui noore vere projekt, siis ikka lõpuni välja noored peale, kaasa arvatud treener.
Ühesõnaga tooge Eriksen Rooma , võtke teepealt Subbotic ja keegi hull veel kaasa ja siis räägime edasi. Ja Osvaldost käed eemale!

F.Totti
28.05.12, 01:06
Ilmselt jep count nii lähebki, Osvaldo kaob sinna diili sisse ära nagu rosin rosina saia sisse.Aga jh pigem AVB ja vaba papp kõik Erikseni peale, siis on meil mängujuhi küssa vähemalt järgmiseks 15 aastaks lahendatud ja edaspidi saaks hakata raha koguma kaitse jaoks, sest rünne on suht paigas ja hetkel ma ei näe küll tõepõhja kuulujuttudel miks me peaks Destrot või mõnda muud ründajat jahtima, kui meil põhiründajadki ei mahu ühel ajal platsile ära, Destro pole halb kuid ma kardan, et ta võib pingile kukkuda tugevamas mansas, pigem võiks Rossi osta pingile kõdunema,usun, et peaks mõistliku hinnaga liikuma.

Milan target Cristian Eriksen revealed that he is a Roma supporter. The Ajax starlet is one of the hottest talents in Europe having been linked to Manchester United, Milan and Barcelona.

“It is true, I am a Roma fan,” confessed the Danish attacking midfielder.

“After my games with Ajax, the first thing I do is how the Roma game went. I don’t really know when I started supporting them but when I was a kid I used to play FIFA Manager 2001 and pick Roma.

“I am honoured that so many big clubs are after me but I would be delighted to play for Roma one day,” concluded Eriksen.
Mees,kes sellist juttu räägib tuleb lihtsalt Romanistaks ristida,Sabatini ma loodan, et sa tead mida teha ?!!

cannuman
28.05.12, 14:31
Naised saunas räägivad, et Zeman blokeerib Ossi müügi kui meile tuleb.

hofnar
28.05.12, 17:35
Mille jaoks Realil üldse Ossi vaja on? Gago (Drago) nagunii nende reject, võiks ju odava papi eest ära anda, et ise ei peaks palka taguma.

count
28.05.12, 17:48
Mille jaoks Realil üldse Ossi vaja on? Gago (Drago) nagunii nende reject, võiks ju odava papi eest ära anda, et ise ei peaks palka taguma.

Kui sul on võimalus lollidelt (loe: Baldini ja co) välja pressida maailma parim tipuründaja, ilma mingi rahata, siis miks mitte seda teha? Ei arvanud lihtsalt et meie mehed päikesepiste all kannatavad.

F.Totti
28.05.12, 21:05
Sabatini väidab, et 3-4 päeva veel ja siis peaks selge olema, kes Romat järgmine hooaeg juhendama hakkab. Tundub, et Zeman on hetkel pole positionil ja Bielsa on ka mees, kellega räägitud on, ilmselt siis hõivab mees teise koha stardirivis.Eks siis nädala lõpuks näha ole, kes paremini minema saab stardis ja puhta nahaga minema pääseb.AVB Sabatini jutu järgi on suhteliselt välistatud ja temaga väga kontaktis ei olda, kuigi samas kes teab, võimalik, et hoitakse saladuses ja tehakse üks suur üllatus.

http://www.youtube.com/watch?v=7X0ieksezw8&feature=relmfu

Vaadates seda videot, siis Zeman näeb küll ikka väga vana ja väsinud välja, vanus 65, pole just metsik, aga tundub, et tervis korrast ära, ja palju mehel jätkub tuhhi, et Roma projekt käima vedada.Ennustan, et Zeman üle 1-2 hooaja vastu ei pea, seega suhteliselt selline hädakäik tundub olema, suuresti ilmselt ka sellest, et Enriike jättis ju oma lapsed maha, kes oskavad vaid ühte pidi kõndida ja ühte keelt rääkida.

Francesco
29.05.12, 19:27
http://football-italia.net/19343/agent-insigne-would-follow-zeman

Zeman treeneriks!!!!!!!!

Insane & Verratti :love::love::love::love::love::love::love::love::l ove::love:

Tamzu
04.06.12, 21:24
Zdenek Zeman siis uus treener. Totti üks lemmikuid. Kas on oodata siis Roma tõusu?

cannuman
04.06.12, 21:26
kui sa vaatad möödunud hooaja tabelikohta, siis tõesti on oodata tõusu.

Halb ründaja
04.06.12, 23:53
Ilmselt lõppsaldoks jääb teil neljas koht ja 120 löödud väravat.

eika
05.06.12, 11:00
probleem: kaitse ei pea
lahendus: toome Zemani
http://dobrochan.ru/src/jpg/1202/fry.jpg

cannuman
05.06.12, 11:18
probleem: kaitse ei pea
lahendus: toome Zemani
http://dobrochan.ru/src/jpg/1202/fry.jpg

Probleem: Lööme liiga vähe väravaid, et sellise kaitseliiniga võita
Lahendus: Toome Zemani

:)

Üldiselt julgen eeldada, et praegusest (need kes said möödunud hooajal enim mänida) kaitseliinist mängib uuel hooajal regulaarselt null kuni 1 meest.

eika
05.06.12, 11:28
Üldiselt julgen eeldada, et praegusest (need kes said möödunud hooajal enim mänida) kaitseliinist mängib uuel hooajal regulaarselt null kuni 1 meest.
olematult müügikõlbulikke mängijaid (loe: pallureid, keda Roma tahab müüa ja teised tiimid osta) + väljaostmist ootavad Gago ja Markinjo(?) ja Kjaer(?) + tohhujaa uusi nägusid kaitsesse. Finantsiliselt keeruliseks ei lähe?

orbitaaljaam
05.06.12, 11:41
Miki Hiir toidab

cannuman
05.06.12, 11:54
olematult müügikõlbulikke mängijaid (loe: pallureid, keda Roma tahab müüa ja teised tiimid osta) + väljaostmist ootavad Gago ja Markinjo(?) ja Kjaer(?) + tohhujaa uusi nägusid kaitsesse. Finantsiliselt keeruliseks ei lähe?

Gago ei osteta. markinjo vist ostetakse ja Kjaeriga tahetakse maksimaalselt laenu pikendada mitte välja osta. Eks näis mis Zeman arvab. Poole neist juttudest olid enne kui Zeman ametlikult pulti sai.

Üldiselt ostke Borri ära 10m eest ja Osvaldo 50m eest Real Madridi ja siis oleme mäel. Ma ei näe probleemi.

Tamzu
05.06.12, 13:45
Gago ei osteta. markinjo vist ostetakse ja Kjaeriga tahetakse maksimaalselt laenu pikendada mitte välja osta. Eks näis mis Zeman arvab. Poole neist juttudest olid enne kui Zeman ametlikult pulti sai.

Üldiselt ostke Borri ära 10m eest ja Osvaldo 50m eest Real Madridi ja siis oleme mäel. Ma ei näe probleemi.

Osvaldo 50 milli eest Reali? Päris ära joonud! :D Borriellot ei taha keegi enam...Fiorentina?!?!

karl91
05.06.12, 17:22
7. juunil siis uue 2012/13 mänguvormi esitlus.

count
05.06.12, 17:31
Osvaldo 50 milli eest Reali? Päris ära joonud! :D Borriellot ei taha keegi enam...Fiorentina?!?!

50 milli on jah natuke vähe maailma parima tipuründaja eest, aga sellise summa eest olen isegi mina nõus silma kinni pigistama

F.Totti
06.06.12, 19:36
Boheemlase presentatsioon:

http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/presentazion-1378/big/presentazione_zeman1.jpg

http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/presentazion-1378/big/presentazione_zeman13.jpg

http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/presentazion-1378/big/presentazione_zeman5.jpg

http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/presentazion-1378/big/presentazione_zeman6.jpg

Tahaks loota, et Cassetti ja Cicinho on jäädavalt lahkunud Romast ja loodan, et Zeman ei hakka mingit vana kooli materjali kasutama ja eelistama, Totti on muidugi selles suhtes erand.

Lugesin hiljuti, et Cicinhole taheti uut lepingut Roma poolt pakkuda,kuid mees ise loobus ja tahab Brasiiliasse naasta. Suhteliselt arusaamatu muidugi juhtkonna poolt, arvestades kui vähe mees on mänginud meie eest viimastel hooaegadel ja isegi Luis Enriquele ei suutnud ta ennast tõestada, kasutati hoopis Taddeid tema positsioonil.

Kõige hullem ongi see, et nende meeste turuväärtus on suht olematu, kes meil igalpool laenudel ja niisama kopitavad pingiäärel, neist oleks vaja kiiremas korras lahti saada, vaevalt need laenudki midagi sissetoovad.Suht kurb, et mehed kelle eest oleme minevikus ehk plekki väljakäinud, nüüd lihtsalt bosmanina minema jalutavad meie juurest, võiks ikka mingi minimaalse papi kasvõi tasku pista.Usun, et Mexese eest oleks saanud oma 10 milkut küll kätte, kasvõi Borri katteks, aga nu 10 milli eikellegi (Borriello) eest+ tasuta Mexes on ikka ajuvabamaid käike mis meenuvad viimasest ajast.
Ma kahtlen, et Borril ka uuel hooajal meie meeskonnas kohta leidub, samuti ma kahtlen selles, et Juve teda nõus ostma on, ilmselt max mis me Borri eest kellegi käest välja pigistaksime oleksid 6-7 milli, mitte rohkem.

Kaitses on ka suht kuskane seis, arvestades, et Juan tahab oma lepingu lõpuni mängida, mis tähendab, et ilmselt tema lahkub järjekordse Bosmanina, vaevalt Romal ja Juanil on tuhhi lepingu pikendamiseks, arvestades, et Juan on ka viimastel aastatel ikka pigem allakäigutrepil käinud.Kuigi samas Roma puhul ei üllata miski, kui pautaksegi mingit rasvast uut lepingut.

Burdisso plekkis oma 8 milkut, peale vigastust ei tea keegi milliseks tema tase kujuneb, samuti polnud ta ennem vigastust just mitte kõige kindlam mees.- Et ka tema on paras küsimärk ja suht kõik kaitsed on meil küsimärgid, sellejuures ei imestagi, miks me oleme sisselastud väravate osas paras relegatsiooni sats.

Heinze-hetkel ei saagi aru, kas ta siis teenis uue lepingu või mees siiski lendab kodumaale lõplikult, Heinze siiski oli meil hooaja esimeses pooles üks kindlamaid keskkaitseid koos Juaniga, kuid hooaja teine poole koos Kjaeriga midagi rõõmustavat ei tootnud.

Kjaer väidab, et Magathi käe all tema enam ei mängi, seega väga võimalik, et ta saab ka teise aasta meil laenul viibida, samas on võimalus, et Wolfsburg otsustab ta mahamüüa, kui Kjaer lõplikult mailmas oma margi täis teeb.

Uutest tulijatest:

Moussa Sissoko väidetavalt siis 7 milli eest kohe kohe liitumas, füüsilise poole pealt tundub olema hea tükk "liha", kuid videodest pole just parimat muljet jätnud tehnilise poole pealt, tundub selline Seedorfi tüüpi kohmelus. Kas ta nüüd just Gagost parem on, aga samas sellisest jõulisest keskvälja retsist ära ei ütleks.Kui see mees nüüd näiteks mõne kaitseliini mehe, Erikseni või Isla arvelt ei tule.

Gago eest nõuti 7 milli, Baldini pakkus 3, üldiselt kiidan heaks, kuna Gago tase oligi seal 3 milli juures, nüüd siis mees tahab üldse Bocase siirduda ja Realiga lepingu pooleks murda, ehk see annab meile võimaluse mees päris poolmuidu saada, eks näis.

Sabatini rääkis siin kevade paiku , et keegi kvaliteet mängija on suht kotis, võimalik, et jutt käis Islast-Eiksenist või Rossist.

Rossi võiks küll proovida endale meelitada, hetke täheseisud on suhteliselt soodsad selleks ja vigastuse osas kindlasti annab hinnas tingida.

Kaitseliini osas nagu peale Castani-Rolando polegi väga läbikäinud, Porto tahab hingehinda Rolando eest, mis ilmselt väga meie kasuks ei räägi, ega Saba loll pole.
Musacchio kes vahepeal oli ka kuum nimi meiega liituma, on nüüd väga vaikseks jäänud, samuti Manolas kes pidi kotis olema tundub, et jääb Kreekasse.

Tamzu
06.06.12, 20:05
Topelt ei kärise! :D

orbitaaljaam
07.06.12, 14:35
Kes kohe reageerib, näeb siit särgi esitluse striimi
http://www.101greatgoals.com/goals/italy/live-streaming-roma-unveil-new-20122013-kits/

F.Totti
07.06.12, 15:49
Kes kohe reageerib, näeb siit särgi esitluse striimi
http://www.101greatgoals.com/goals/italy/live-streaming-roma-unveil-new-20122013-kits/

Kergelt siis retrohõngulised särgid, mitte päris aga kui Barilla logod ka ettesaaks, siis hakkaks juba looma.

Endale meeldis Diadora aegne toodang rohkem:

http://images.askmen.com/specials/world_cup_2006/top_20/Francesco_Totti.jpg

http://www.chinadaily.com.cn/english/doc/2005-03/21/xin_550302211008578188614.jpg

http://2.bp.blogspot.com/_g-Ylxb54NUc/RyR12GtbLGI/AAAAAAAACzU/UEy7SYRmTfM/s1600/AS+Roma+2005-06Away.png

Uue särk siis üldjoontes kena, aegumatu, samas jällegi väga ei üllata, vahelduse mõttes võiks ehk puma , sest Nike ja Adi just erilist progressi särgitootmises ei näita, samas kui Itaalia Em särk on päris selline mõnusalt kena ja soliidne.

Pole küll Man City ametlik särk, kuid sellise tänavapildi casual krae võiks täitsa sissetuua vutisärkidesse.Man CIty ja lazio taevasinine türkiisvärv on iseenesest ilus, ilmselt ükskõik mis tootja seal taga oleks.

http://3.bp.blogspot.com/-6djwAJufgIU/Tj7IvKjLB0I/AAAAAAAACeA/v-M0XBVzF5g/s1600/Sergio+Aguero+Manchester+City.jpg

atleticomadrid
07.06.12, 19:58
Diadora aegne oli üleprahi ja minu lemmik Roma vorm läbi aegade.

F.Totti
14.06.12, 11:51
Roma on väidetavalt huvitundmas Mathieu Debuchy vastu ja kaalub pakkumise tegemist.Debuchy leping peaks kehtima kuni 2015 aasta suveni,sellesmõttes free transferist ei maksa unistada.Ilmselt kui mees esindab prantsusmaa koondist algkoosseisus, siis ei saa väga sita mehega tegu olla , ju siis peab olema ka väga hea klubi hooaeg seljataga.Seniste koondise mängude eest on ta üsna asise ja terava mulje jätnud, paremat äärt on meil vaja, eks saab näha, iseasi kui ahvatlev võib olla tema jaoks AS Romas mängimine, vaevalt et üks konn oskab sellist võimalust väga hinnata.Väidetavalt on endine klubikaaslane Cabaye Debuchyd ka Newcastlesse kutsunud, seega ilmselt võimalused on suht 0 lähedased.(Lisades siia fakti, et Menez meil failis põhimõtteliselt ja peale Cabaye on newcastles veel persetäis konnasid, siis kõik faktid räägivad premieri kasuks) (Isla tundub, et on juba juvega lepingutingimustes diskussiooni astunud, et tundub, et temaga on kõik.)
Ega kui oled kuskilt tsiilist, siis ei kotigi väga klubi nimi ilmselt, loeb konkurents ja tase ja tahad ikka kõrgemale ja paremasse tiimi, mis konkureeriks aina suuremate tiitlite eest, raske on oodata, et mehel oleks nüüd mingi Roma hing sees, lisades siia juurde fakti, et me lõpetasime Udinese seljataga ja isegi euroopas ei mängi.

Hetkel tundub, et Sabatinil on suht raske ikka mingit head materjali ligi meelitada, arvestades, et Euroopas me ennast ei esinda.Vaevalt nüüd Zeman ka eriline tõmbenumber on, väljast tulijad ei tea temast ikka suht midagi.
Eelmine aasta me ei mänginud meistrite liigas, kuid sellegipoolest saime mõne asise transferi, nt nii mõnigi mees tunnistas, et Luis Enrique, uus nn "Barca stiili" jalgpall ja scudetto konkurentsis olemine igal aastal oli nende jaoks nagu karule meepoti ettesöötmine.

Hetkel tundub, et esimene transfer mis ilmselt allkirjad paberile saab õige varsti on Corinthiansi vasakäär DODÒ,aga vaevalt ta esindusmeeskonnas tegusid tegema hakkab, arvestades, et 3 aasta peale sai mees võimaluse vaid 8 korral õiguse väljakule joosta,ilmselt primaverasse, kogemusi hankima.

Tamzu
14.06.12, 15:44
Mathieu Debuchy on vend kellest ka Inter huvitatud. Samuti olime Islast huvitatud, kuid see põrutab Juvesse, kes mängib CL-is. Meil pole midagi sellist vastu panna. Debuchy kahjux võib minna Newcastle tõesti, kuna seal Prantslasi ees ja samuti ju tegemist mega liiga PL-iga! :P
Debuchy oleks väärt mees kaitsesse kindlasti. Kahju kui vennast ilma jääks!

F.Totti
20.06.12, 17:17
Meenutuseks siis Burdisso vigastus ka:

http://www.youtube.com/watch?v=aaKPqfIOW08

Kardan, et selline vigastus võibki teda kummitama jääda, põlv on ikka väga hell koht, Rossi sai korra paugu ja nüüd samamoodi ei saa enam rongi peale, vaid on rongi all rohkem.Burdisso hooaeg võib väga kõikuv tulla ja seda enam on suht raske temale mingeid lootusi panna.

Lisaks on aeglane ja vana Heinze, kelle saatus lahtine.

Juan on samuti põlve ja pisivigastustega pidevalt hädas.

Kjaer on lihtsalt väga ebakindel.

Selles valguses nagu on hunnik rauda, mis reaalselt tundub suht kasutu olema, raha nõuavad kõik kõvasti, kuid viimased hooajad on kaitse ikka sellist praaki tootnud, et vähe pole.

Tahaks väga loota, et leitakse kaitsesse asiseid mehi, kuid juuni hakkab läbisaama ja peale häma nagu muud kuulnud ei ole ja see häma ei oma ka erilist kvaliteeti.Minu soov on, et saaks korraliku pre-seasoni teha ja pole vaja viimase hetke mehi.
Selge on see, et kui on ettevalmistus poolik, siis on tulemus ka poolik, tuleb teha asju algusest peale hingega ja korralikult.

Mind üldiselt paneb kartma, et tiimis on endiselt väga palju mehi , keda nagu ideeliselt vaja ei oleks põhisse, samas mulle tundub, et neil pole nagu enam seda motivatsiooni ja tuhhi, kui roma lepingule allakirjutamise päeval.Pizarro,Taddei,Perrotta,Simplicio,Juan,Brig hi.
Vaevalt nad mingit käiku meile vaid lisavad.

Arvestades seejuures fakti, et paljudel on leping lõppemas ja tahavad oma lepingu romas lõpuni mängida, siis jääb üleminekunuts saamata.Saaks kõigi eest mingigi pisku, saaks ehk juba nt kellegi äärekaitse, samas võiks neid ju pista igasuguste vahetusdiilide sisse.

Viimane video ka siis LE-st:

http://www.youtube.com/watch?v=6AMjUs9Ndwk

ADIOS LUIS!!!

karl91
20.06.12, 23:03
Meil on võimalus ühest mängijast lahti saada, nimelt Valencia (Hispaania klubidest lemmik mansa) huvitub Taddeist.

Samas see diil jääb ära arvatavasti, kes tigu endale ikka tahaks.
Taddei Brasiiliasse!!!!!!!!!!!

F.Totti
21.06.12, 11:46
Kui aus olla, ega üldiselt väga aru ei saa, mis kammajaaa hetkel käib üleminekutega, peale Destro haibi nagu polegi muud juttu.Arvestades, et meil on Osvaldo , Totti ja Lamela-Bojan-Borini ilmselt hakkavad ääri mängima.Borriello imeb palka samuti , et kui Borri maha saaks müüdud, siis oleks asi mõeldav, hetkel aga jääks mees pigem pingipoisiks.Niipalju kui mina Destrot näinud olen, siis tundub kergelt ülehaibitud olema, hind on ka arvatavasti kõrge, arvestades, tema vanust ja seda, et oli juba peaaegu EM-le sõitmas, ise eelistaksin pigem Pescarast kedagi.
Destro "staatus" hetkel on siiski "inter reject".

Enne suve räägiti kõvasti, et kaitset on vaja betoneerida ja tugevdada, kuid hetkel on selle kohapealt haudvaikus, läbi on käinud vaid mingid kohvimaa kaitsed, kes ei saa sealgi oma ülesannetega korralikult hakkama.

Arvestades, et Zeman läheb suht 100% 4-3-3 peale, siis eelistaks, et meeskonda pigem tuua juurde vähemalt 1 kiire ja tehniline wingerdaja.

nt: Patricio Rodriguez, kes minu silmis tundub ikka väga terav vana olema ja samuti on mees 22 ja ilmselt tahaks edasi liikuda, seega võiks pakkumisi teha!

http://www.youtube.com/watch?v=do4OJarJUeg

Ja samas miks mitte proovida teha pakkumist Yevhen Konopliankale, Ukraina üks parimaid mängijaid, samuti noor ja klubi selline, mis tema arengut juba pigem takistab.
Minu meelest oli Konoplianka üldse üks alagrupimängude parimaid mängijaid ja kahtlemata üks parimaid noormängijaid, kuigi koondist on ta jõudnud esindada juba 22 korda lausa oma 22 aastase vanuse kohta. Tehnika, mängulugemisoskus, chip söödud, täpsed pommlöögid väravale olid ikka tõeline maailmaklass, selles mehes on kõvasti potentsi!!!

eika
22.06.12, 12:53
During an interview this week Zdenek Zeman labelled the Special One as a ‘mediocre Coach’ whose sides only think about stopping their opponents playing football. “I respect the opinions of everyone and that includes Zeman,” the Real Madrid boss stated. “But who is he? Where does he play?"

“I didn’t know he was the Roma Coach and I’ll have to catch up on what he’s won. I’m on holiday at the moment, but I have some free time and I’ll look to inform myself with the help of Google.”

F.Totti
22.06.12, 18:25
Loodetavasti Zeman tutuvustab ennast talle see aasta! Arvestades, et Mourinho on saanud juhendada suht aint tipptiime(või siis väga hea materjaliga tiime), siis sisuliselt Zeman on ikka pidanud sitast saia tegema.Võib-olla Zeman ongi just väikeste tiimide juhendaja ja talle sobib materjali nappus, et peab leiutama pidevalt, suures tiimis ehk ongi võimalusi ja vahendeid ülearu, mis muudab ilmselt ka motiveerituse taset.

Niipalju siis ametlikke uudiseid:

Former Brazilian international Cicinho has joined Sport Club do Recife after his contract at Roma expired.

The right-back has signed a one-year deal with the outfit which is based in the north-east of his homeland. He will be presented to the media later today.

The 31-year-old had a tough spell at Roma following his 2007 switch from Real Madrid and he recently revealed some of his off-field problems.

Signed for around €10m by the Italian capital side, the former Botafogo player struggled to hold down a first-team shirt and was loaned to Sao Paulo and Villarreal.

Open an account

5 aastat ja 63 mängu meie eest, nüüd lasti mees veel tasuta minema ka, samas arvestades tema viimaste hooaegade esitusi siin ja seal, siis ega tema eest polekski sittagi saanud, lihtsalt varem oleks pidanud mehe lihaks tegema.Peale seda tema kummalist vigastust kus ta valesti palli tabas ja mingi pika vigastuse sai, ta enam oma endisesse vormi ei naasnudki.Enne seda ikka olid päris soliidsed esitused.

Sellesmõttes reegel kehtib kenasti brasside kohta, et 30 on kriitiline piir ja Cicinho on juba põhimõtteliselt 32 , siis tähendab, et ta aeg oli juba ammu täis, et Roma juhtkonna FAIL jlle.Tglt näitas Cicinho juba 2-3 hooaega tagasi väsimuse märke, aga nuh juhtkond ju ei osanud neid jälle näha.

Juan on 33, ja kui aus olla on tema hoog ka juba ammu ilma raugenud, et parem lihaks teha, kui järgmine aasta tasuta minema lasta+ lisaks lasta veel see aasta kaitses sitta keerata.

Kurb ongi see, et me oma vana kõntsa eest ei saagi mitte punast krossigi, Mexes oli ainuke reaalne krõbiseva lugu, kuid ka temal lasti tasuta konkurent tiimi minna.

count
26.06.12, 14:17
Reports in the Italian capital are suggesting that Roma are preparing a bid for Torino stopper Angelo Ogbonna.
According to transfer speculation, Roma value the Italian international at €15m and they are preparing a cash plus player offer.
link: http://www.football-italia.net/20411/roma-prepare-ogbonna-offer

loodan et see on mingi väga halb huumor. 15 milli maksta ikka täiesti lambi vana eest on müstika. selle raha eest peaks juba mingite lisatingimustega saama Criscito kätte.

eika
26.06.12, 14:20
kui Ogbonna a ka neegerKjaer peaks olema Roma keskkaitse päästja, siis.....

hahahahahahaaa

F.Totti
27.06.12, 01:28
Ogbonna kohta ei oska väga midagi öelda, kuid vaevalt Ogbonna alla selline papp lüüakse, suhteliselt vähe usutav.Noor ja potentsiaalikas küll, kuid kõige kõrgemal tasemel kogemused on siiski puudulikud, et temale lootma hakata järgmine hooaeg keskkaitses.Ilmselgelt sellise summa eest saaks juba päris häid mehi keskkaitsesse, kel vanus ja kogemus asjalik.Samas , kes teab mida Zeman temas näeb, Zeman teab Serie B-d läbi ja lõhki ja ilmselt nägi ka Ogbonna esitusi ja ta näeb temas tõsist kaitsetalenti, kes teab.Võimalik, et see on just Zemani soov.

Niipalju siis uudiseid, et :

Borini on lõplikult meie !

Fabio Borini is now owned outright by Roma after a blind auction with Parma and this represents “a dream come true.”

The striker was part of a co-ownership deal, but the Giallorossi won the blind auction with an offer of what is believed to be between €4.9m and €5.3m.

“We are very happy, because finally Fabio has made a dream come true, which is to become a Roma player completely,” said agent Marco De Marchi on TMW.

“We hoped the two clubs would reach an agreement so we wouldn’t have the adrenaline rush of the auction, but that’s the way it went.

“We’re aware that Roma sent an important signal in making the move permanent and consequently the lad is truly happy with this ending.

“He will do everything to repay the Giallorossi for their faith in him and become an important element for Roma.”

It was widely reported that if Parma had won the auction, they would’ve sold Borini on to either Liverpool or Inter.

“When players like Fabio, Mattia Destro, Marco Verratti and others make their mark, it’s obvious that other clubs are going to pay attention.

“You’d have to ask Parma. Their President Tommaso Ghirardi confirmed some offers arrived, but we were focused on the move to Roma right to the end and are happy with the outcome.”

Noor ja verejanuline, samuti teenis võimaluse sõita EM-le, see näitab, et väga paljud näevad temas tuleviku tegijat, natuke ülekohtune on olnud, et Borini pole EM-il kordagi platsile saanud, kuid kiidan tema omistamise heaks, samuti ei pidanud ennast päris seaks maksma.

http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/clubfootball/01/58/63/42/1586342_full-lnd.jpg

Lisaks siis veel Marquinho saaga tundub saama õnnelikku lõpplahendust:

According to reports this evening, Roma have snatched a last-gasp deal with Fluminense to sign Marquinho for €3.5m.

The midfielder spent the last six months at the Stadio Olimpico on loan and the deadline for taking up their option on him is tonight.

Earlier today the Giallorossi tried to get a discount on the transfer, offering €2.5m to make the move permanent.

Fluminense rejected that proposal, but according to Sky Sport Italia an improved bid of €3.5m was successful.

Sellise summa eest miks mitte mees omistada, näitas ennast väga heast küljest niipalju kui platsile pääses.Peamäng, tribla, kauglöögid,mängulugemine oleks ehk võinud olla tsipa parem-tahtis kohati liiga ise teha, kuid selle papi eest kindlasti hea mees, arvestades, et võimalus on teda vasakkaitsena kasutada.

http://www.emanuelepennacchio.com/epf/wp-content/uploads/2012/02/MARQUINHO.jpg

Kjaeri puhul oleks kõige parem lahendus veel aastakene laenu, siis saaks tema tasemest selgema soti, kui ta ennast ka Zemani käe all tõestada ei suuda, siis pole mõtet pappi tema alla matta.EM andis muidugi lootust, et päris lootusetu juhtumiga tegu ei ole ja suudab kohati väga kindlalt mängida.

F.Totti
30.06.12, 14:14
Marquinho siis ametlikult meie. Päris saia raha eest ei saanud, aga kommiraha eest küll, arvestades, et mees on päris universaalne ja tõestas ennast üsna kiiresti kõigest 6 kuue kuuse laenu perioodi jookul.Ma ei oskagi nüüd öelda, kas ta päris Serie A ja CL meistri meeskonna materjal on, aga ilmselt lähiaastad annavad selgust.Ma tglt ise väga ei näe Marquinhot vasakkaitsena, aga ilmselt tehti selline multi-säästudiil vasakule äärele, sest marquinho võib väga edukalt mängida kõiki positsioone, nii äärekaitset,äärepoolikut kui ääreründajat, kuigi tänapäeval nagu on need positsioonid oma ühtse mõtte kaotanud " kõik teevad nö kõiki" ja kaitsed ei kaitse enam ainult.Ilmselt vasakkaitse ongi see hooaeg Marquinho-Jose Angeli majandada.

Roma have tied up a deal for Brazilian midfielder Marquinho, signing the Fluminense man for a total fee of €3.5m.

The versatile attacker, who can also play wing-back, initially joined the Giallorossi on a six-month loan in January, but hopes of a permanent transfer looked to have ended earlier this week when the deadline for the capital club to sign him outright for an agreed fee passed without resolution.

However, talks restarted soon after and the club have now confirmed via an official statement his permanent acquisition, with the total fee agreed suggestive that Roma successfully negotiated a reduction of €1m.

“AS Roma S.p.A announces that it has exercised the option to purchase outright the registration of the player Marco Antonio De Mattos Filho (Marquinho), with the recognition in favour of FC Fluminense a fee of €3.5m.

“The first instalment, amounting to €2m, will be paid by July 10, 2012 and the second, of €1.5m, by no later than July 10, 2013. With the player, the club has signed a contract until June 30, 2016.”

Mercatost veel rääkides, siis tundub, et Gagot enam ei pushita ja otsitakse Bradley näol uut lahendust, arvestades , et DeMineVittu lubas ka mõne ameerika mängija promo eesmärgil sissetuua, siis tundub see üsna tõenäoline diil, mis ilmselt ka teoks saamas on, lisades siia fakti, et Bradley on Chievo eest väga häid esitusi näidanud, 24 aastat vanust alles,üsna pikk ja jõuline, mis annab peapallidel eelise.Laias laastus mul isiklikult väga usku tglt ameerika palluritesse pole, aga suurturniiridel on nad ennast meeskonnana tõestanud, samuti on tõestatud, et ameerikas ei ole ainult ameerika jalgpall.Siinkohal on täpselt sama küsimus, et kas Bradley on Serie A meistri vääriline materjal, rääkimata cl meistri materjalist.

Kuna järgmine hooaeg üsna kindlalt alustame 4-3-3 rotatsiooniga, siis on jutud meid viinud kokku igasuguste ääreründajatega, viimane neist siis Juan Manuel Vargas, kes tundub, et on üsna happy Fiorest lahkumise üle, huvitav oleks teada mis aastani tal leping on Fiorega.
Iseenenest mõnus tööloom oleks äärele, tehnikat ja tahet on kõvasti, usun, et mõistliku summa eest oleks hea täiendus.

Kaitse osas tundub hetkel olema prioriteet number 1 Angelo Ogbonna, kelle saamiseks söödetakse Torinole erinevaid combosid ette, raha +erinevad noormängijad või noorte co-ownid jne...

Igatahes suvemercato kaks esimest tehingut on tehtud Borini-Marquinho on kotis, kes pole küll uued tulijad, kuid siiski väärisid igatahes väljaostmist.

F.Totti
30.06.12, 17:26
Uudiseid siis kaitseliinist:

Defenders Gabriel Heinze and Juan have both called up to Roma’s pre-season training camp, suggestive of the club’s intentions to keep them.

The duo have been linked with respective departures this summer. Heinze’s original contract with the club is set to expire at the end of this month, whilst Juan has been continuously linked with a possible return to Brazil.

However, Zdenek Zeman has given the strongest indication yet that the duo will still have a part to play, by calling them up to his training ritiro in the northern town of Riscone di Brunico, which is due to begin next week.

Kogemustega mehed mõlemad, kelle parim enne on läbi, aga kui nende kõrvale saaks nüüd ühe asise noore täku, siis võiks isegi asja saada.

Burdisso-Heinze-Juan ilmselt kõik siis jätkavad ka järgmine aasta.Kjaeri laenu võiks pikendada ja Ogbonna siis ilmselt ostetakse välja, selle moega läheks ehk paljuks, aga samas miks mitte proovida sellist lahendust, sest ilmselt Juan-Heinzel on järgmine suvi nagunii kodumaale tagasiminek, siis oleks hea sissetöötanud meestega jätkata ja pakkuda Kjaeril-Ogbonnal sisseelada.
Hetkel on kõige suurem valupunkt leida paremkaitse, ikka selline maailmaklass Balzaretti oleks väga pro, sest tundub, et ta suudab mõlemat äärt mängida väga edukalt, miinuseks on tema vanus muidugi, ilmselt kaua ta enam ei kesta.Balza on 31 saamas ja arvestades kui kiirelt Grosso ärakukkus, siis ohumärgid on üleval, et parimal juhul 2-3 aastat veel.

Francesco
01.07.12, 09:07
Bradley tundub suht kindel tulija olevat. Võib suht rahul olla. Kaitse koha pealt, mingi Corinthiansi 25 aastane Castan on viimasel ajal väga palju läbi käinud. Ei oska midagi arvata, midagi erilist ta arvatavasti pole, pigem selline Marquinho tüüpi mees et saab hakkama, aga päris maailmaklass ei ole. Bojan jääb suht kindlalt ka teiseks aastaks meile laenule, isiklikult arvan et Zemani käe all hakkame temalt korralikke esitusi nägema. Paremkaitsesse oleks tõesti hädasti kedagi väga head vaja, Balza oleks ajutiseks ideaalne lahendus aga ma olen 99% kindel et teda me Palermost kätte niikuinii ei saa. Igatahes ootan veel vähemalt 3e korralikku, ennast juba tõestanud mängumeest!

F.Totti
01.07.12, 12:42
Dodo twitter läbi google tõlke siis :

They are the first words of Dodò by Romanist and gives it to his Twitter profile

"Now begins a new phase of my professional life. Tomorrow (ed today) I leave for Italy to sign the contract with Roma and start doing what I like best: playing football. I thank the fans of the bay and the the Corinthians for the affection they have shown during these terrible months. Rome was the club that has always believed in me, us bet, despite the bad injury. I say thanks to the physiotherapists Timao, I hope to repay the entire field 'efforts. Corinthians leave the front door and leaving behind the doors open. I will never forget this house that I have always welcomed and respected. Now I think only to prepare the new season to recover the lost time. Wednesday tiferò Corinthians, but now FORCE ROME! "defender wrote on @ Dodopires92

Tundub, et Dodo on suhteliselt OFFICIAL.

Huvitav saab näha olema, kas läheb noortesse või siiski liitub põhitiimiga ja järgmisel hooajal on vasakkaitsepaar Angel-Dodo, töötahet ja energiat peaks nagu jaguma, et Zemani ideede järgi jooksta.
Paljud kirusid Jose Angelit, kuid esimese hooaja kohta serie a-s polnud üldsegi halb, arvestades,tehnika ja pallikäsitlemine on mehel ju tglt väga kõrgel tasemel, lihtsalt vaja natuke enesekindlust juurde, kaitseseisukohalt polnud ka nagu midagi katastroofilist.

http://www.calciosport24.it/wp-content/uploads/2012/03/dodo-treino-corinthians-436.jpg

cannuman
01.07.12, 13:04
Hommikust hundikutsikad.

Et siis new Lucio ja new Roberto Carlos jah. Nendest viimane oli väidetavalt juba ammu kotis. Bradley püüdimine ka igati loogiline. Teada oli, et ameeriklast tüüa üritatakse ja Dempsey näis liiga suur suutäis.

Huvitv on näha, mis rünnakul saab. Borini on välja ostetud, Bojan ei lahku veel, Sexmees on laenult tagasi. Siin on meil lisaks veel Oss ja Totti + noored. Kui me tahame Destrot või ma ei tea keda tuua, siis on vaja ruumi teha.

Tanel
01.07.12, 13:25
Dodo twitter läbi google tõlke siis :

Tundub, et Dodo on suhteliselt OFFICIAL.

Huvitav saab näha olema, kas läheb noortesse või siiski liitub põhitiimiga ja järgmisel hooajal on vasakkaitsepaar Angel-Dodo, töötahet ja energiat peaks nagu jaguma, et Zemani ideede järgi jooksta.
Paljud kirusid Jose Angelit, kuid esimese hooaja kohta serie a-s polnud üldsegi halb, arvestades,tehnika ja pallikäsitlemine on mehel ju tglt väga kõrgel tasemel, lihtsalt vaja natuke enesekindlust juurde, kaitseseisukohalt polnud ka nagu midagi katastroofilist.

http://www.calciosport24.it/wp-content/uploads/2012/03/dodo-treino-corinthians-436.jpg

Dodo on Romas ette hukule määratud.

karl91
01.07.12, 13:41
Mulle ei meeldi Bradley aga arvata oli, et mõni americano tuuakse kunagi meeskonda. Ma loodan et ei tooda enam ameeriklasi meeskonda.

AaviK
01.07.12, 14:48
Mulle ei meeldi Bradley aga arvata oli, et mõni americano tuuakse kunagi meeskonda. Ma loodan et ei tooda enam ameeriklasi meeskonda.

Ma ei tea, kas sa pole ta mänge näinud, või ta lihtsalt ei istu. Juhtudes eelmisel hooajal mitmeid Chievo mänge nägema, siis võin kinnitada, et mees sarnaneb tüübilt ikka palju teie De Rossiga, mis peaks ju sobima?

cannuman
01.07.12, 14:55
mitut DeRossit on vaja? Kahte vist...

Sarnaneb tüübilt? Võiks ka mänguklassilt, mitte et ta kehva oleks :)

karl91
01.07.12, 15:13
Ma ei tea, kas sa pole ta mänge näinud, või ta lihtsalt ei istu. Juhtudes eelmisel hooajal mitmeid Chievo mänge nägema, siis võin kinnitada, et mees sarnaneb tüübilt ikka palju teie De Rossiga, mis peaks ju sobima?

Minule lihtsalt ei istu see mängia.
Tema mänge nägin, jah ta ei mängind halvasti, aga veel kord mulle isiklikult ei istu see mängija.

count
03.07.12, 16:47
Naised saunas :

Parem kaitsesse on sihikule võetud 22 aastane Azpilicueta nimeline mees. Kuna Ligue 1 ei vaata (prügiliiga), siis ei oska midagi mehe kohta tarka öelda. Aga pidavat kõvasti parem olema kui Van der Wiel , mis ei ole ka eriline näitaja, sest enamvähem kõik kes natuke jalgpalli mänginud on, on paremad kui see siil siil , p*rses Viil. Hind on kuskil 4-7 milli vahel.

Lisaks pidavat Sabatini Bosingwal silma peal hoidma. Tasuta pidavat saama. Arvan et allakäinud vanureid on meil juba küllaga.

Shitty, ManU, Chel$ea, Neverpool ja Spurs olevat uurinud Pjanici kohta, keegi neist tegi ka 25 millise pakkumise, aga kõik lükati tagasi ja see mees ei ole müügiks.

Meeskonnaga on kohe liitumas Bradley ja Tachtsidis. Esimene vist selle ameerikamaa värgi pärast ja teine on Zemani isiklik soov.

Ühesõnaga siiani pole ühtegi supernime kuskilt näha ja ilma EU passita on ka 2 mängjat juba ära ostetud, niiet läheb ikka väga huvitavaks. Ei taha uskuda et sellise säästumarketi kaubaga uuele hooajal vastu minnakse. Samas on meie kaitseliini tugisambaks "parematal päevadel" olnud ka Traianos Dellas...

Halb ründaja
04.07.12, 13:40
Azpilicuetat vaevalt ''4-7'' miljoni eest saate.

Meintz
04.07.12, 14:05
Saite ka väravavahi Leedumaalt

Francesco
04.07.12, 16:09
http://i.ebayimg.com/00/$(KGrHqEOKj8E5c3cl590BO(R7Bqom!~~_35.JPG

BUON COMPLEANNO COUNT!!!

F.Totti
04.07.12, 18:16
Sabatini andis siis pressika ja rääkis suvistest tuultest:

Roma sporting director Walter Sabatini has today talked about a variety of the club’s transfer targets for this summer.

The Giallorossi continue to be linked with a host of players and the official has revealed a few truths at Trigoria.

After confirming that the outfit are close to signing centre-back Leandro Castan, 25, from Corinthians, he spoke about midfield targets.

“Work for Michael Bradley of Chievo is well underway and I want to make it clear that his capture is not a marketing ploy,” Sabatini, who was hired after the American takeover last year, noted.

“Bradley is a pragmatic player, one sure of himself, who knows how to play and knows how to win. I will be honoured if we complete his signing.”

Roma have also been linked with Genoa’s Panagiotis Tachtsidis, a midfielder who impressed on loan at Verona last term.

“Tachtsidis was a request from Coach Zdenek Zeman and I trust him,” Sabatini explained. “He told me that he wants to turn the player into a champion.

“He can pass the ball, he has a good left-foot and Zeman wants to transform him into a quicker player.”

Roma are also taking an active interest in Siena striker Mattia Destro, an Under-21 international who is co-owned with Genoa.

“He is a player who Siena and Genoa both want and they are in discussions. For now, we are just watching but we will be ready to intervene if the opportunity arises.”

Sabatini added that controversial striker Pablo Osvaldo will remain, a new right-back would arrive and that Torino’s Angelo Ogbonna would not be signed.

“There is not a lot available on the Italian market,” he responded when asked about why he’s buying foreign. “The little that is out there is hard to get.

“Ogbonna, for example, is too expensive. Paying what they want for a player who is coming from Serie B is a little excessive.”

Roma had a difficult campaign under Luis Enrique last term and actually ended the season without qualifying for Europe.

“It is clear that the Champions League is an objective, but our aim is to build a strong team. We will be competitive.”

Peab tunnistama, et suhteliselt mõistlikult võetakse asju ja jäädakse kenasti reaalsuse piiridesse, mina olen rahul.

Mingeid vanameistreid õnneks tiimi suure raha eest tooma ei hakata ja panustatake pigem noortele.Hea kuulda, et paremäär on tulemas, loodetavasti on see kvaliteet mees, kellest Sabatini kevadel rääkis.(Samas , kes teab äkki oligi tegemist Dodo või Castaniga :) , samas tglt siis oli alles Enriike pukis ja ilmselt olid tuuled teisemad, võimalik, et Zeman ise plokkis ära kellegi.

Tegelikult on hea meel, et Sabatini-Zeman komando töös on, tunduvad asised ninad olema.Zemani plussiks on see, et oskab noori talente vormida ja teemanteid lihvida, seega usun, et see Tachidis pole päris niisama mees metsast ja ehk on Zeman mõnel teiselgi talendil silma peale pannud ja Sabatinile soovitanud, artikkel muidugi väidab, et itaalias väga valikut pole poeletil.
seega Zemani puhul võib väga odavalt, ise tahudes saada maailmaklassi staari, nagu Tottiga omal ajal oli.

Ogbonna ilmselt meiega ei liitu, kui Torino hinda ei langeta.

F.Totti
04.07.12, 18:33
Link siis senisele mercatole :

http://www.transfermarkt.co.uk/en/as-rom/transfers/verein_12.html

F.Totti
06.07.12, 18:13
Mõned pildid ka siis pre-seasonist:

http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/2_o_giorno_r-9590/big/allenamento_brunico_06072001210.jpg
http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/2_o_giorno_r-9590/big/allenamento_brunico_0607200122.jpg
http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/2_o_giorno_r-9590/big/allenamento_brunico_0607200123.jpg
http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/2_o_giorno_r-9590/big/allenamento_brunico_0607200126.jpg
http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/2_o_giorno_r-9590/big/allenamento_brunico_0607200129.jpg
http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/2_o_giorno_r-9590/big/allenamento_brunico_060720121.jpg

Kui võrrelda nt Juvega, siis neil on sisuliselt päris palju täiendusi juba tehtud ja ilmselt peale tipuründaja väga kedagi ei lisandu, kui siis nipet-näpet veel keegi, arvestades, et nad olid eelmise aasta meistrid, siis oleme ikka suht valgus-aastate kaugusel.
Meie senine lisandunud mängija on DODO :)

Tundub, et hooaja alguseks mehed, kes peaks kaitset tulema täiendama jõuavad kohale viimasel päeval ja siis algabki üks bardakk pihta, vaevalt Zeman selle vana iganenud tuumikuga Scudetto jahile suudab minna.

Vanad ossid Juan,Perrotta,Simplicio,Taddei,Borriello,Pizarro on kõik esindatud, seega olen skeptiline uue hooaja suhtes, oleks muidugi uskumatu, kui Zeman teeks Spallettit ja suudaks need pensionieelikud taas mängima panna nagu maailmaklassi staarid.

Üks positiivne nägu ka siis pildil: Totti on terve ja teeb trenni!!! No Totti no Party! The King of Rome is not Dead!

Üldiselt suht kesine on see värk siis soccernetis, ei ole enam itaalia alateemas seda tõmmet, Panso eika peavad dialoogi ja ega muud polegi.Roma teema kipub ka kõngema vaikselt ja ei viitsi vast minagi enam trükimusta raisata-siiski kulumaterjal, saab ju igaüks isegi neid uudiseid lugeda igaltpoolt, asi kipub miskiseks blogiks juba kätte äraminema.
Tundub, et neid eelmisi teemasid ei taastatagi ja süüdlane ise väga süütunnet ka ei oma, igatahes UUU huumor oli kohati päris hea ja teemad ei kiskunud puiseks ja tuimaks.
Võimalik, et peale suve asjad taastuvad, kuid kui ikka lõikad lihunikukombel kirurgina inimese lahti ja kinni ei õmble, siis võib igaüks ise mõelda, mis juhtub, kui see terve suve 30+ kraadi juures hapneb.

atleticomadrid
06.07.12, 23:50
Vanad pakspersed tuleks kõik ära saata( Simplicio, Tddei, Perotta ja palju muud)
F.Totti , muuda allkiri ka ära, iganenud lootused ! ;)

cannuman
08.07.12, 02:34
Castan ütles et tuleb ja kokkulepped olemas.

Brasiilia kaitseliin FTW! Dodo-Juan-Castan-Taddei

Francesco
08.07.12, 10:34
Sellest Castanist ma küll mdagi erilist ei arva. 25 aastane brass kes on vahepeal käinud Rootsi liigas ja siis tagasi koju läinud, mingit maailma klassi sealt küll oodata ei ole. Mis värk üldse nende keskpäraste Brasside ja Roma juhtkonnaga on? Tra närvi ajab. Sellise klassiga mehi leiaks isegi Serie B st ja nooremaid ja Itaallasi!! Zeman oleks võinud Pescarast lahkudes Marco Capuano kaenlasse võtta ja oleks probleeme kaitses poole vähem. Dodo ka noor mees alles juba jätab treeninguid vahele põlve pärast ja see pole esimene kord kui ta sama vigastusega platsilt eemale jääb. Tõesti loodan et tuleb mingi asisem täiendus ka, meedias ka eriti kedagi normaalset meile ei pakuta, Bosingwa käigu seap*tsi. Silvestre võtsid ka Interi hoorad (sorry Tamzu) endale. Suht nutune tundub praegu see olukord, aga vähemalt treeneriga võib rahul olla.

FORZA ROMA!

Tamzu
08.07.12, 11:43
Silvestre võtsid ka Interi hoorad (sorry Tamzu) endale. Suht nutune tundub praegu see olukord, aga vähemalt treeneriga võib rahul olla.

FORZA ROMA!

Esialgu Silvestre laenule...Destrot ju ütitasite mingi aeg...ja see tüüp ei tea siiani, kus mängima hakkab.

F.Totti
08.07.12, 13:10
Esialgu Silvestre laenule...Destrot ju ütitasite mingi aeg...ja see tüüp ei tea siiani, kus mängima hakkab.

Mis vahet, kas laenule või mitte, fakt on see, et järgmise hooaja veedab ta teie juures ja kui ta failima peaks, siis vaevalt Romal järgmine suvi enam huvi on.
Destroga on lood ju keerulised, ennem kui Genoa-Siena pole oma co-owni lahendanud, ei saa väga teised sõna sekka öelda, või tõesti kui emb-kumb osapoolte kokkuleppel oma osa maha ei müü.(kui olen asjadest õigesti arusaanud, sellesmõttes polegi väga tema otsustada kus ta mängib).

Castan- ega väga paljud keskkaitsed pole noorena kohe särama löönud, sellesmõttes on arusaadav, miks paljud failivad, kui noorena kohe kõrgemale tasemele viiakse, usun, et Castan on siiski vahepeal arenenud ja kogemusi hankinud , 25 tundub just selline paras vanus, tundub olema selline vähe agressiivsem ja liikuvam vana kui Kjaer (kes ilmselt meilt uut laenukat ega permanenti ei saa).Brasiiliast tegelikkuses on häid kaitseid tulnud küll ja veel, seega ei oska sealsed kohvimaa pojad ainult rünnata, vaevalt seal kaitsemängijatki väga loorberitel lasevad, arvestades siiski fakti, et brassid on ühed parimad ja tehnilisemad ründefaasis ja kui Castan ilma jäi, ilmselt siis mitte ühe mängu põhjal.Ilmselt tegu on siiski mängijaga, kes on toodud olude sunnil, kuna hetkel on raske leida maailmaklassi kaitseid, kes nõus tulema meeskonda, kes ei esinda ühtegi eurosarja.Ega ma ise pole ka just kõige positiivsemalt meelestatud, aga tuleb loota, et on noor, tahtejõuline ja agressiivne, mida meil on tegelikkuses kaitses puudu jäänud, et ei loodeta ainult suluseisu tekitamisele.
Oht failida on kõigi mängijatega, olgu ta siis maailmaklassi mängija või tundmatu nimi, piisab, et kasvõi üks asi ei klapi ja sealt saavadki alguse teised asjad mis ei klapi.

atleticomadrid
08.07.12, 13:53
Dodo :http://images.wikia.com/iceage/images/0/0c/Doo_doo_bird.jpg

Tamzu
09.07.12, 17:59
Boriello on aastaks endale sebinud 5,4 millise palga? Vaatasin,et Inter on Itaalias ainuke klubi, kes mängijatele hiigel palkasid maksab....

Francesco
09.07.12, 19:03
Kes Kaamli lühkarid ära võttis?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/552398_380317272029093_1024989258_n.jpg

Ja nüüd on teada kelle pärast Zeman koogi söömise ära keelas...Fatliciol tuleks üldse söömine ära keelata!

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/375705_380318375362316_580213057_n.jpg

karl91
10.07.12, 04:23
Ma väga loodan ,et Fabio Borini ei läe Liverpooli.

cannuman
10.07.12, 14:49
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/406074_380710168656470_277152861_n.jpg

cannuman
12.07.12, 01:42
Ma väga loodan ,et Fabio Borini ei läe Liverpooli.

Roma fännid on päris häälekalt teda andnud, mis nad sellest arvavad. Kui Borini lahkub ja Destro ei tule, siis on Sabatini ikka kloun küll. Muidugi väidetakse, et Zeman olla rohelise tulen andnud sellele lükkele. Ju siis näeb, et ei sobi tema süsteemi.

orbitaaljaam
12.07.12, 17:16
Miki on Põhja-Koreas populaarseks muutunud.
(http://www.postimees.ee/903240/miki-hiir-kais-pohja-koreas-ilma-disney-loata/)
http://f.pmo.ee/f/2012/07/10/1210130t81hc9a0.jpg
Kas on oodata täiendusi sealt maalt ka Rooma meeskonda? MM näitas,et nad on hingega asja juures (http://www.youtube.com/watch?v=NsOubeMN7eQ)

count
12.07.12, 18:49
Roma fännid on päris häälekalt teda andnud, mis nad sellest arvavad. Kui Borini lahkub ja Destro ei tule, siis on Sabatini ikka kloun küll. Muidugi väidetakse, et Zeman olla rohelise tulen andnud sellele lükkele. Ju siis näeb, et ei sobi tema süsteemi.

Kui tõesti Zeman on isiklikult soovinud Borini lahkumist, siis minu silmis on ta juba hullem saast kui Prandelli, ja selleks peab ikka vaeva nägema. Nahhui on vaja ära saata Itaalia parim ründemees? 2-3 aastat ja keegi ei mäleta enam Messi nime. Täielik idiootsus

purjus naised saunas error: Boriello vahetatakse Welbecki vastu
link: http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/possibile-scambio-borriello-welbeck-74582

cannuman
12.07.12, 20:31
Zemani soov ei ole see olnud. Pigem ütles et kätt ette ei pane kui Destro asemele tuuakse. Lisaks on endiselt teemas Giuseppe Rossi hankimine, mis võiks natukene ka countile sobida.

cannuman
12.07.12, 20:39
link: http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/possibile-scambio-borriello-welbeck-74582

EI noh vitupäid ka seostatakse meiega. Mis metanooli/süütevedelikku naistele jootsid ka? :)

cannuman
13.07.12, 12:19
Ciao Borini!

Tundub et asi ants. 13,5mil (15 koos võimalike boonustega) on piisavalt hea pakkumine. Täna räägitakse Destro või Insigne toomisest asemele. Kahju, aga ju Baldini/Sabatini teavad mis nad teevad.

karl91
13.07.12, 14:28
No ikka väga kahju et Borini lahkus Roomast.
Mina isiklikult veits pettunud, et hea noor ründaja minema lasti.

No jah ju, siis Baldini ja Sabatini teavad tõesti, mis nad teevad.
Destro oleks hea täiendus ja ma loodan, et mitte 1 hoajaks nagu Borini.

krissucool
13.07.12, 15:08

Haahaaa

atleticomadrid
13.07.12, 15:11
Niipalju siis uuest Tottist. Borini jaoks polnud Roma enamat, kui vahepeatus. Kurb, ei oska küll tuua ühtki näidet miks praegune Liverpool kuidagi parem praegusest Romast on. Itaalia liiga atraktiivsuse kadumise plaat jälle peal ?

cannuman
13.07.12, 16:35
Zeman eelistab teisi ründajaid lihtsalt. Ja Liverpool on sidemete tõttu + treeneri tõttu loogiline variant. Aasta pärast saadetakse Suarez teises suunas ;)

count
13.07.12, 18:10
Täna soovitan kõikidel huntidel teha üks minutiline leinaseisak! Kui Borini müük läbi läheb, on tegemist kõige idiootsema lükkega selle meeskonna poolt mida ma kunagi tean (teisel kohal on Cassano tasuta minema laskmine).
Võidelda veri välja Borini lepingu eest ja siis ta kuu aega hiljem müüki paisata? Mees kellel on rohkem talenti kui Messil ja Ronaldol kokku. Mees kes alles hakkaks tegusid tegema. Ja kellele teda eelistatakse? Bojunnile ja Lamelale? Ok viimane tegi mõned headm ängud kaja kui ei oleks olnud nii isekas, sisi oelks isegi veel parem olnud. Aga b*tch please. See on nii sürr teema et ma ei oska rohkem kommenteerida. Vaieldamatult parim Itaalia noormängja keda peale Baggio ja Totti nähtud on , ja see lambist leivaraha eest Neverpooli lükata :S wttttfff???

count
13.07.12, 18:22
Täna soovitan kõikidel huntidel teha üks minutiline leinaseisak! Kui Borini müük läbi läheb, on tegemist kõige idiootsema lükkega selle meeskonna poolt mida ma kunagi tean (teisel kohal on Cassano tasuta minema laskmine).
Võidelda veri välja Borini lepingu eest ja siis ta kuu aega hiljem müüki paisata? Mees kellel on rohkem talenti kui Messil ja Ronaldol kokku. Mees kes alles hakkaks tegusid tegema. Ja kellele teda eelistatakse? Bojunnile ja Lamelale? Ok viimane tegi mõned headm ängud kaja kui ei oleks olnud nii isekas, sisi oelks isegi veel parem olnud. Aga b*tch please. See on nii sürr teema et ma ei oska rohkem kommenteerida. Vaieldamatult parim Itaalia noormängja keda peale Baggio ja Totti nähtud on , ja see lambist leivaraha eest Neverpooli lükata :S wttttfff???

et nagu mõista kui WTF. siis sama WTF kui see video:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hr-jrq7ZxtQ

Cule
13.07.12, 22:14
Zeman eelistab teisi ründajaid lihtsalt. Ja Liverpool on sidemete tõttu + treeneri tõttu loogiline variant. Aasta pärast saadetakse Suarez teises suunas ;)
Pigem aasta pärast on Borini tagasi Itaalia liigas, floppamise täonäosus 90% imo.

orbitaaljaam
13.07.12, 22:45
Pigem aasta pärast on Borini tagasi Itaalia liigas, floppamise täonäosus 90% imo.

ee, ei.
Swanseas tegi korraliku laenuhooaja, mis jah tol hetkel ei mänginud premmis. Swansea tahtis teda jätta, aga Borini valis Parma-Rooma. 9 mänguga 6 väravat ei ole sitt tulemus. Paljudes tuli mängu vahetusest. Temast olid heal arvamusel ka Swansea fännid, kes pidasid tema lahkumist kaotuseks klubile. Et ma ei saa aru, kuskohast see floppimise protsent pärit on?

atleticomadrid
13.07.12, 23:05
Möga jah. Protsent superstaariks saada on aga üsnagi kõrge koefitsent.

cannuman
14.07.12, 14:19

Lööb poole aastaga rohkem kui 35mil ja 50mil mehed kokku lõid esimesel aastal vastavalt Pooli ja Selsi eest.

F.Totti
14.07.12, 14:54
Ega siin ei teagi kas nutta või naerda, ilmselt suure irooniana võiks mõlemit teha.

Eks Borini lahkumine suht kinnitab seda, et üks ründaja on kohe kindlasti liitumas ja väga ei üllatuks kui see on Destro, kuigi ma ei saa aru, kui Zeman kasutab 4-3-3 taktikaga ründavaid ääri nt, siis on Borini just selline ideaalne mees, wingerdaja ja tõupuhta strikeri vahepeal, et paremat varjanti oleks raske leida, arvestades, et mees tõestas ennast väga hästi meie eest.Kuigi jh hooaja lõpp Borini enam väga ei paugutanud, samas siis tuli ka Oss tagasi ja Borini nihkus veidi teise suunitlusse, seega 10+ kolli oleks võinud vabalt äratulla.

Kõige kurvem ongi see, et olgugi, et Borini polnud sünnipäraselt Romalane, kuid tema hinges ja võitlejalikkuses oli tunda tõelist Romanistat, selliseid mehi leiab harva, sellest vast ongi enim kahju, oleks võinud teha diili nt: 10 milli+ Aqua tagasi, oleksin rohkem rahul.

Vaadates Vanust, siis Destroga on mehe põhimõtteliselt samas vanuses, sünnikuupäevadki ei erine suuresti, Destro jh killuke noorem ja peab tunnistama, et jh Destro on paugutanud rohkem minevikus, nii Koondise eest kui klubi eest, sellesmõttes mööda väga temaga panna ei saaks, aga kunagi ei tea.Ma ise pooldaksin pigem Giuseppe Rossi äratoomist Villarealist.

Aga sellesmõttes, et leinaseisaku jh peab nii või teisiti pidama.:fpalm:

Tofoa
14.07.12, 14:57
varjanti

varianti*

F.Totti
14.07.12, 15:11
varianti*

1 veaga mängib vist 5- välja ?

http://img5.imagetwist.com/th/00636/xenmp64a5jmu.jpg

F.Totti
14.07.12, 16:44
Väga võimalik algkoosseis järgmiseks hooajaks:

Lamela-Destro-Osvaldo
De Rossi-Bradley-Pjanic
Marquinho-Castan-Burdisso-Taddei
Stekelenburg

Üldiselt tahaks ja ootaks juba Tachidise,Destro ja Bradley officiale, kaua nagu võib, kui uusi mehi tuua siis on vaja varakult nad meeskonda sisseelama panna.

Tglt natuke olen siiski pettunud transferites, pigem just selles, et kaitset siiski reaalselt väga tugevdatud pole.

http://www.youtube.com/watch?v=sq6qAboFTk4&feature=player_embedded

Tglt väga ikka ei mahu pähe, et Borini tõmbaski Kihnu Saarele ära.

Tahaks loota, et me Neverpooli tütarklubiks muutumas ei ole.

cannuman
14.07.12, 16:48
Liverpooliga seovad meid omanikud. Sellest ka näiteks kuu lõpus olev sõprusmäng. Et nagu ma ütlesin..Suarez Romasse järgmisel suvel!

Daz Booob
14.07.12, 16:51
ja DDR 'pooli.

F.Totti
14.07.12, 17:20
Liverpooliga seovad meid omanikud. Sellest ka näiteks kuu lõpus olev sõprusmäng. Et nagu ma ütlesin..Suarez Romasse järgmisel suvel!

Miks mitte siis juba see suvi :)

cannuman
14.07.12, 17:27
meil pole niipalju pappi + Roma ei ole Euroopas.

count
14.07.12, 18:11
Seniste transferitega võib ikka väga mitte rahul olla. Sensi 0 eurose poliitika lõpus olid enamvähem samad üleminekud - tundmatud B liiga mehed. Sellel suvel peaks meil olema kasutada umbes 30 milkut + Borini eest saadud raha + Boriello müügi eest saadav raha. Kokku siis u. 50 milli . Selle eest peaks ju ometigi ühe korraliku kaitseliini püsti panema. Isegi ilma Euroopas osalemiseta. Palju neid ründajaid vaja on, et Serie As ainult osaleda? Erilist Destro vajadust küll peal pole, Bojunn, Lamela, Totti, Osvaldo ja siis veel see hammastega noor vend on juba niigi olemas.

cannuman
14.07.12, 18:19
+ Okaka ja Borriello on hetkel meie nimekirjas. Kokku 7 ründajat kui Lamela ründajaks lugeda ja jänkupoiss esimesse tiimi arvata.. Ja no lisaks jänkupoiss Nicole on meil veel noortest Tallo ja Piscitella kes juba Serie A-s platsil käinud.

Aga milleks meile kaitse, kui hakkame iga mäng 5 väravat lööma? :)

F.Totti
14.07.12, 19:04
:D hea nali Cannu, arvestades eelmist hooaega siis oligi tunne, et meil pole kaitset lihtsalt.

Üldiselt tundub, et Kjaeri lootused on purunenud ja Romasse teda tagasi ei taheta.EM-il tegi tglt korralikke esitusi ja laenule võtaks ma ta küll, tehnilisemate mängijate vastu jääb ta hätta, kuid keha paneb küll kenasti, siiski on need muidugi teisejärgulised mängulugemisoskuse juures, kui ikka üritad oma väravavahi kinnaste vahelt pidevalt palli puhtaks lüüa , tekitades sellega ohtu oma väravale, siis on ikka midagi väga valesti.Aga Kjaeri ma maha siiski veel ei kannaks, aga tundub, et Roma juhtkond on seda teinud.Iseenesest mulle Kjaeri attitude meeldib, chill kuju on, kaitsta võiks lihtsalt paremini.

Okaka-selle mehe võiks küll mahamüüa, ei ole ta avanenud, isegi Tallo näitas paremat potentsiaali avanemiseks, väga kaheldav, et ta üldse kunagi meie ründeliinis mingit rolli mängima hakkab, kui muidugi tema laenudega mingit kasumit teeniks, siis miks mitte teda hoida ja venitada kui püksikummi.Minul temasse enam usku pole!

Borriello- temaga on lood natuke sitad, kui meil on Borriello, siis milleks on vaja osta Destro.Ma pole Destro mänge näinud eriti, aga nuh see mida ma temast näinud olen, siis ma ei ütleks, et Destro oleks mingi imeloom, vahest vaid see, et Destro suudab ehk rohkem positsioone mängida.Kui tuua Destro, siis pole mõtet Borrit hoida, arvestades, et meil on Osvaldo.Borri paraku esimene laenuperiood, paugutas oma salve tühjaks, nüüd on Osvaldo, kellel on võimsamad relvad ja piiramatus kogustes laskemoona.

http://desmond.imageshack.us/Himg220/scaled.php?server=220&filename=osvaldomachinegunagifso.gif&res=landing

Nico Lopezist ei tea eriti midagi, primaveras sai ikka jala valgeks, kuid kardan, et ta pikkus ja füüsis kukutavad ta lihtsalt pingipoisiks, arvestades, et talenti on tal ilmselt vähem kui Bojunnil.

Ise tahaks loota, et noored Bertolacci ja Florenzi saavad oma võimaluse, need on omad talendid, kes peavad saama vähemalt mõned mängud, et ennast näidata.

Counti arvutused tunduvad suht 0,1 euri täpsusega korrektsed olema.Suhteliselt mõistetamatu on tõesti, et nimed kellega meid seostatakse on tegelikult suht teisejärguline saast, kellega saab raske olema ehitada mingit korraliku kaitseliini.Hetkel meie vana ja nimekas kaitseliin sisendab ka rohkem enesekindlust kui mingid Villareali relegatsiooni viinud kaitseliin ja kohvimaa pojad.
Usun, et suve lõpuks viimasel minutil Saba mõne mõistlikuma diili ikka läbisurub.Tegelikkuses Zemani tulek meeskonda oli ka selline, mille üle alguses keegi ei spekuleerinud ega osanud spekuleerida, suht paari päevaga tehti asi ära, seega võimalik, et Sabatini siiski rabab mõne super ülemineku kallal.Kõige tähtsam on hetkel paremkaitse leida, selline kes kaitsta ka mõistab, see on üks selline üsna võtmekoht, ma ei taha jälle mingit Taddeid näha seal koperdamas, samalugu on Rosiga, tahtmist ja jaksu on, kuid enamik üritusi ei vii mitte kuhugile, jookstakse lihtsalt tupikusse kinni.

Olen lugenud välismaa foorumeid, kus on palju kirutud Jose Angeit ja tema mängu.Pean isiklikult ütlema, et hooaja alguses oli ta üks silmapaistvamaid kujusid ja tundus selle raha eest üks parimaid üleminekuid.Hooaja edenedes hakkas mees ennast kuidagi tagasi hoidma, kuid potentsiaali on mehel üüratult, kui saaks kaitsetegevust paremaks ja seda, et mees ei spurdi palliga teise väljakuotsa ja siis ei sööda keskväljale tagasi, sest tänu sellele on tema kaitsekoht tühi.Aga tehnika on mehel MEGA!!!

EM-i meenutades, siis mulle väga avaldas muljet Portugali keskkaitsepaar Bruno Alves-Pepe,Pepe oli muidugi tõsine looma ja maailmaklass, kahtlemata samuti hetke üks maailma parimaid.Kuid Bruno Alves Zeniti keskkaitse oli õhus võimas ja samuti väga mingit praaki läbi ei lasknud, oleksin tahtnud rohkem Rolando mängu näha, kuid mees sai vahetusest vaid mõned minutid.
Roma võiks pigem viimase kahe kaitse suunas vaadata, Portugali kaitsed tunduvad asjalikud olema.

Ogbonna-Rahvuskoondise kutse näitab, et järjekordses mustanahalises itaallases peab sisu olema, Serie B pole päris naljaliiga siiski, seega talenti peab mehel olema.10 milli võiks tema eest lauale laduda küll, ilmselgelt laenule teda ei anta, see on selge.Lisaks on ta samuti multimees, saaks kasutada Keskkaitse kui vasakkaitsena, mis samuti tooks leevendust kaitseprobleemidele, suhteliselt hea lahendus.Aga siin ongi küsimus, kas riskida kollanoka peale 10 milli panustamisega.

F.Totti
14.07.12, 19:15

Suarez on hea mängumees, mitte, et ta Borinist mingis võtmes väga parem oleks, aga usun, et Suareze hind on vähemalt 2 korda Borini hind.

Aga porgandipoisist rääkides: http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/381417_297193597000040_157050044347730_889969_1665 611927_n.jpg

Kas kaks tilka?

Nico Lopez

http://static.guim.co.uk/sys-images/Admin/BkFill/Default_image_group/2011/1/24/1295882433771/Luis-Suarez-007.jpg

Luis Suarez

http://www.asromalive.it/wp-content/uploads/2012/01/NicoLopez.jpg

F.Totti
14.07.12, 19:25
Väike meeskondlik pilc siis ühelt külavõistluselt:

http://www.forzaroma.info/images/morfeoshow/sel_riscone_-2524/big/amich_riscone_roma_0807201215.jpg

ROMA: Lobont; Rosi, Burdisso, Heinze, Taddei; Florenzi, Pjanic, Pizarro; Lamela, Totti, Osvaldo.
A disp: Lobont, Svedkauskas, Proietti Gaffi, Romagnoli, Josè Angel, Perrotta, Marquinho, Bertolacci, Lucca, Simplicio, Verre, Nico Lopez, Bojan, Okaka, Borriello.
All. Zeman

Lucca on ka siis keegi noor uus äss brass Internacionalist (18 aastane,
The 18-year-old has signed a five-year contract with the Giallorossi after the two clubs concurred on a €700,000 deal), keda väidetavalt väga paljud suurklubid jahtisid.

F.Totti
15.07.12, 14:13
AS ROMA v. CS TURNU SEVERIN 2-0

Riscone di Brunico
14 July 2012
Friendly match
"Campo Sportivo di Riscone"
MATCH REPORT

Scorers: 42' Burdisso, 65' Lopez.

ROMA (4-3-3): Lobont (46' Stekelenburg); Rosi (55' Lucca), Burdisso, Heinze, Taddei; Pizarro (63' Verre), Florenzi (46' Perrotta), Pjanic (55' Marquinho); Lamela (46' Lopez), Osvaldo (55' Borriello), Totti (37' Bojan).
Coach.: Zeman
CS TURNU SEVERIN (4-1-4-1): Stetca (46' Marinescu); Mitic, Balan, Ninu, Balace; Patrascu; Neacsa (79' Ologu), Moutinho (46' Bulesca), Olah, Zaharia; Vancea (46' Joel).
Coach.: Bondrea.

Esimene ametlik külavõistlus ja proovikivi siis toimunud ja avamäng võidetud!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=382110481849772&set=a.382110418516445.84955.209630315764457&type=3&theater

cannuman
15.07.12, 19:31
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/578777_382393301821490_537409826_n.jpg

F.Totti
15.07.12, 19:52
Pilti ka Roma selle hooaja särgis:

http://desmond.imageshack.us/Himg98/scaled.php?server=98&filename=bradleyi.jpg&res=landing

Asi siis ametlik ja loodetavasti suurendab see ka lombi taga meeskonna populaarsust ja meelitab raffast ja sponsoreid rohkem ligi, mis tähendab omakorda rohkem raha ja tuntust maailmas, seega polnud halb käik.Loodetavasti mees ei faili meil ja näitab oma head klassi.
Kahtlemata üsna hea diil, arvestades mis võimalusi see meile avab ja pakub ka kvaliteeti keskväljal, samuti ei olnud Bradley ülemäära kallis, usun, et isegi kvaliteetsem mees kui GAGO, kelle eest oleks pidanud vähemalt 2korda rohkem pappi väljaköhima.

3,5 milli + Adrian Stoiani co-own Chievole on hea lüke Sabalt!

Tundub, et see suvi väga vanade kalade poole ei vaadata, vaid otsitakse pigem andekaid noori odava raha eest, kui see aitaks meid järgmiseks hooajaks CL kohale, oleks see väga kõva, siis oleks mõistlik mõni korralikum kulutus teha alles ja kahtlemata oleks lihtsam Sabal turul kaubelda.

karl91
15.07.12, 21:35
Mingis õnne joovastuses ma nüüd peale seda uudist küll ei ole. See oli jah juba varem teada, et ta tuleb, klubi omanikud ju ka USA-st. Juba eilmise hoaja alguses öeldi, et USA mängijaid tahetakse tuua.

Aga elame ja näeme, mida Ameerika poiss suudab uuel hoajal korda saata. Loota tuleb tõesti, et ta ei faili meil.

FORZA GIALLOROSSI!!!!!

Chewbaccca
16.07.12, 20:57
Juan ka lahkumas.Internacionali.

cannuman
16.07.12, 21:52
yo, ma olen Castan

http://romanews.eu/upload/assets/files/1215,-1,98149/107072-3.jpg

F.Totti
17.07.12, 17:25
vähe paremat fotot ka siis: http://www.pagineromaniste.com/wp-content/uploads/2012/07/Castan-PR.png

Tahaks loota, et see sall oli tal juba ennem olemas :)

See suvi pole meedia enam puusse pannud, see millest kõvasti latratud - on enamasti ka teoks ja tõeks saanud, kas tõesti Saba ei suudagi üllatada see suvi?

Nüüd ootaks siis ka Destro officialit või siiski mitte ?

Võetud on hoopis sihikule selline mees :

Pierre-Emerick Aubameyang

http://3.bp.blogspot.com/-A9ODjUZGbgk/T0dcFtQ-CLI/AAAAAAAAARc/rYbYkQOx5Ac/s1600/Pierre-Emerick-Aubameyang-120123-Applauds-AI-300.jpg

Neymar vol 2.

Kaitsesse siis sellise nimega mees aktuaalseks muutunud: Jean-Armel Kana Biyik, konnaliigast Rennesist.Suht tundmatu suurus.

Tundub, et rohkem kui pooled transferidest on tehtud, võimalik, et paar nägu veel lisandub.Positiivne igatahes, et uued tulijad saavad vähemalt kuukese kohanemise aega.

Tofoa
17.07.12, 18:30
Aubameyang ja Kana oleksid küll päris head täiendused teile :)

F.Totti
17.07.12, 18:52
Aubameyang ja Kana oleksid küll päris head täiendused teile :)

Sa mõtled, et nagu Manfredinifuck ja Makipizza Laziole w?

Tofoa
17.07.12, 19:21
Sa mõtled, et nagu Manfredinifuck ja Makipizza Laziole w?

Kusjuures ma ütlesin seda ilma igasuguse irooniata - konnaliigas on need kaks neegripoissi pärist kenasti mänginud ning potentsiaali tundub neil olema pisut enamaks kui seal liigas mängimiseks vaja on.

Francesco
17.07.12, 19:53
Kedagi suurt on ikka oodata, praegu kogutakse raha, kõige pealt hoitakse kokku...

@Vienna

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/376945_383121508415336_186576506_n.jpg

Borini R.I.P ... pole sõnu...nuuks :(

F.Totti
17.07.12, 22:40
Kedagi suurt on ikka oodata, praegu kogutakse raha, kõige pealt hoitakse kokku...

@Vienna

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/376945_383121508415336_186576506_n.jpg

Borini R.I.P ... pole sõnu...nuuks :(

Tore oleks kui meeskonna buss on selline keskmine tallinna ühistranspordi lõõtsata hobuliikur, kus suures osakaalus on seisukohad.Sellisega oleks ju tore Romast Torinosse loksuda ja terve tee püsti seista ja siis kohe mängule :)

Kokkuhoiu poliitika äärmused siis.

Aga järgmine hooaeg siis liigume mängudele ühistranspordiga ja DeMineVittu kompenseerib nagu eesti kaitseväes kombeks korra hooaja (ajateenistuse jooksul) pileti mängule ja kodukohta tagasi.(väeossa tagasi ilmuda palun ilma lõhnadeta ja hiljemalt kella 8-ks õhtul)

Aga muidu küsimus, kuidas Bojunnil on lubatud ukse kohas turnida ja mängida?

hofnar
17.07.12, 23:01
sest tegemist pole ju lennujaama bussiga.
Jesse Pinkman oli esimene poolaeg täitsa asjalik ja Rapidi gol oli bad-ass

Balian47
18.07.12, 01:19
Nonii, esimene sõprukas, mida oli võimalik streamida ja kaesin ka ise seda mängu.

Sõprukas siis SK Rapid Wieni vastu, Austria kõrgliiga teised eelmisel hooajal, iseenesest korralik mansa kellega sõprukat madistada, kuid ootasin ikka korraliku domineerimist, selle asemel nägin ma AS Roma poolt hoopis suht halba paska.

Esimesel poolajal olid siis need nimed, mis ei ole sulgudes:

Lobont (80' Svedkauskas); Rosi (55' Marquinho), Burdisso, Romagnoli (46' Heinze), Taddei (46' Josè Angel); Florenzi (46' Perrotta), Bradley (146' Pizarro), Pjanic (46' Simplicio); Lamela (46' Lopez), Osvaldo (46' Okaka), Totti (46' Bojan)

Iseenesest kedagi võibolla eriti sõprukat ei huvitagi, aga need on ikkagi üpriski tähtsad, ja see oli AS Roma poolt halb mäng, muidugi see oli ka niiöelda esimene sõprukas suurema mansa vastu suuremal väljakul. Mängijatest esimesel poolajal oli Rosi imo normaalne ja üks parimaid, rünnakul vähemalt toetas Lamelat piisavalt, Lamela ise oli ikka korralik pask, mitte millegagi ei saanud hakkama, aga annan andeks talle, sest ma tean, et ta mängib -kõvasti- paremini. Burdisso oli kindel, mis tõotab paremaid tuuli uuele hooajale. Tema partner, minu jaoks algselt tundmatu nimi Romagnoli ei olnud ka iseenesest väga hull, üks moment oli kus Burdisso ja Romagnoli jätsid üksteise vahele liiga suure vahe ja oleks ilmselt ka karistatud, vastane mängis palli mööda ja hakkas kiirusega Burdissost mööda jooksma, kuid too blokeeris ja teenis kollase. Siis oli Taddei, kes on ju tore mängija, hingega asja juures, aga jumal hoidku, ta on lihtsalt nii aeglane, esindusvõistkond pole tema jaoks. Keskväljal Florenzi, kellest ma ka midagi ei teadnud, ei teinud ei midagi head, ega midagi erilist halba(pallikaotusi oli kõikidel tohhuijaa.) Bradley samuti, vaatasin huviga, aga mitte millegagi eriti hästi hakkama ei saanud, kiirust tundub olevat, kuid see oli ka pmst esimene mäng tal, pole kohanenud veel. Pjanic samuti selline liimist väljas, suvemeeleolud peas, lõi värava oma väljakutarkuse ja vastase eksimusest. Kokkuvõttes keskväli oli ikka peeno, Totti käis koguaeg seal all palli liigutamas ja ise kaitseliinis palle klaarimas(lol.) Lamelast juba rääkisin, Osvaldo jooksis palju, aga nojah, ei midagi erilist. Totti liigutas obviously palli kõige rohkem, kuid ka temalt üpriski palju valesööte ja suht aeglane ta ka.

Teine poolaeg teise koosseisuga, vast ka teise hooga, sest domineerimine oli imo suurem. Ma ei saanud vahepeal sellest formatsioonist üldse aru lõpuks, Perotta mängis keskel aga Rosi väljavahetamisel liikus ise äärekaitsesse ja Marquinho poolikusse. Üldiselt see äär jäi sitemaks, samas Angeli äär muutus vahetusest palju teravamaks, olen kindel, et Jose Angel on see hooaeg palju ohtlikum vastastele Serie A's kui eelmine. Heinze toodi ka keskkaitsesse, kes kontrollis korralikult oma kogemusega seda kaitseliini. Ilmselt Pizarro oligi see, kes seda keskvälja suutis kontrolli alla korralikult võtta ja samuti Simplicio ei olnud üldsegist halb, aga ta raisk ka nii aeglane, söögu vähem for realz. Pizarro lõi ka värava, mis oli kenast söödumängust tulnud (Simplicio sööt.) Nico Lopez aka porgandipoiss, keda nägin esimest korda mängimas, tegi suht laheda pela, arvestades ta kogenematust ja noorust. Kehamäng jääb vast nõrgaks, aga rohkem mänguaega ja tast peaks asja saama, jooksis kiirelt ja tehnika normaljokk. Siis Stefano Okaka aka feikbalotelli. Uhh, sorry, aga see mees oli sitt. Kohmakas ja pasandas palju seal, oli olukordi kus ei viitsinud järgi joosta vms ja ei saanud hakkama eriti palju, kehamäng muidu hea. Bojan oli normal, jooksis ja söötis palju, vast Lopez, Bojan ja Pizarro olidki teise poolaja pärlid.

Üldiselt oli ikka jama mäng, ootasin nagu palju lahedat domineerimist, ei saanudki aru mis selle Zemani taktika nüüd olema peaks, sest väravatesadu ei tulnud.

Edit: Ahjaa, Lobont ka. Ta väravas alati suht kunn olnud ja vigu väga ei tee. Teine vend, Svedkauskas, uus nimi samuti minujaoks - ei teinud ka midagi hullu, aga väga ta ei pidanud tegema ka midagi, sest ta toodi nii hilja sisse, tööd väga palju ei olnud. Ei saanud aru miks Curcit ei toodud, aga kodulehelt vaadates sain teada, et ta laenule Bolognasse selleks hooajaks.

Balian47
18.07.12, 23:53
Nagu ma aru saan, siis hullud sagimised Destro saamisega hetkel käivad; Sabatini olevat valmis pakkuma 4 aastast lepingut, summadest ma nagu väga ei tea, pagineromaniste.com vatrab sellest hetkel, keegi itaalia keelt oskab, siis plz, tõlkige.

cannuman
18.07.12, 23:59
Noh seal see keiss, et Destro on endiselt Siena ja Genoa ühisomand. Kui Genoa suudaks kuti välja osta, siis on lubatud Romale edasi müüa. Seni veel Siena oma osalust Genoale müünud ei ole. Palgast on ka räägitud, esimesel aastal 1.5m ja tõuseb neljandaks aastaks 2.5m peale.

F.Totti
19.07.12, 17:47
Ma ei saa väga aru mis pulli see Zeman korraldab, Lobont pole sitt keeper, kuid miks maailma hetke üks parimaid Stekelenburg täidab kolmanda keeperi kohustusi ???

Eelmine hooaeg tal lihtsalt polnud väga midagi teha, kui ikka on liiga halvim kaitseliin, siis on raske puuri puhtana hoida, Stekelenburg tegi maximumi, kas tõesti kordub sama pull, mis Montellaga, kus tollese maailma parima ja tippvormis Julio Sergio asemele pandi koera Doni !?

Nüüd väidetavalt tahab Zeman interist täielikus alavormis Julio Cesari äratuua.

Roma keen to replace Stekelenburg with Julio Cesar
Giallorossi coach Zdenek Zeman believes the former Ajax custodian is not the right man for the position between the sticks, and is eager to bring in the veteran Inter keeper

The 29-year-old Stekelenburg joined Roma from Ajax in the summer of 2011, but was plagued by misfortune in his first season with the Giallorossi. The Netherlands international not only missed a number of games due to injuries, but he also received two red cards in Serie A last term.

His unconvincing performances throughout 2011-12 have raised questions about his form and consistency, and Zeman is ready to let go of Stekelenburg in order to make Julio Cesar his new No.1.

The Brazilian goalkeeper has been deemed surplus to requirements at Inter following the arrival of Samir Handanovic from Udinese, and the Nerazzurri are looking to cash in on the 32-year-old.

There has yet to be any contact between the two clubs, but Roma are preparing a €3 million offer for the wantaway shot-stopper, and are willing to offer Julio Cesar a two-year contract worth €2.5m per season plus bonuses.

Ei saa väga aru , teeb isegi kergelt tigedaks, peale Doni pole meil väravavahiga kunagi probleeme olnud, krdi soetagu korralik kaitseliin ja eriti äärekaitsed (paremkaitse), milleks on vaja hakata otsima viga sealt kus seda pole.

Kergelt tunduvad seniilsed ja vanamoelised Zemani võtted, trennides ainult jookseme jahukottidega ja üritame mängus kõik ülejoosta, palliveeretamise ja muule väga tähelepanu ei pööra, ei meeldiks, et muutuksime Lecce suguseks kontratiimiks. Mulle meeldis eelmise hooaja dominantne söödumäng, väga kahju, et Enriike lahkus ja sellega ka need ideed.

Kahtlane materjal on tiimi liikunud, loodetavasti Zeman asja päris ära ei solgi.

Ühte ma aga ütlen, et Taddei on mees, kes oleks pidanud juba ammu lahkuma, tra kyll...kas tõesti peame me seda meest äärekaitses ka see hooaeg taluma???

Balian47
19.07.12, 17:59
Wtf, tõesti Stekelenburg täidab hetkel kolmanda keeperi kohustusi? Ma arvasin, et ta puhkusel nagu ka De Rossi hetkel. Tra kui siin hakatakse Julio Cesari peale raha raiskama ja Stekelenburg mingi pingile jätma, siis on ikka ulme teema, Zemani koh seewaldisse sisse kirjutama.

Seti
19.07.12, 18:03
Eks hooaja alguses näha ole mis saama hakkab, aga jah praegu on toodud suht tundmatud mehed klubisse. Loodame, et Zeman teab mis ta teeb ja nagu ütles kunagi üks tubli ehitusmees, Tiit, saates Võsareporter:"Elame, näeme!" :D

Forza Roma!!!

cannuman
19.07.12, 19:31
Nojah..aga vähemalt peaks rõõmu pakkuma Simplicio võimalik lahkumine.

F.Totti
19.07.12, 21:13
Kui ma ausalt ütlen, siis ma ei kujuta ette, kes teda tahtma peaks ja kuhu ta liikuma peaks usun, et ta jääb paika, kuigi vanust on tal juba liigagi palju brassi kohta, 33 kukub kohevarsti ette.
Üldiselt vahetusmees ta võib ju olla, aga Taddei on selgem pidur, olgu ta hoolas ja töökas trennis ja hoiab distsipliinist kinni, kuid mitte keegi muu peale Spalletti seda kahe küüruga kaamlit enam kappama ei pane, arvestades, et meie selle hooaja leib peaks olema kiired kontrad, siis Taddei ei hiilga just kiirusega, pigem tõmbab tempo alla, ta on pigem positsiooni mees.
Kaitses nägime küll tema poolt tõsist plässi, "pallist korduvad möödalöömised, täiesti süütutes olukordades","täiesti lampi perselikukkumised, kuna jalad kaovad lampi ühel hetkel alt"," vastased võivad teha 10 tiiru ümber tema, Taddei ei saa ikka mitte midagi aru, ega näe kus vastane on, selleks hetkeks käib pea juba ringi".Minu silmis on Taddei kõige suurem pidur!

Simplicio siiski on vahetusest hästi sekkunud ja ka olulisis kolle löönud, et temaga võiks lepingu lõpuni lasta, kuna ma olen 100 prosa kindel, et ükski serie a sellehooaja tiim teda ostma nõus ei ole, kui siis Pescara nende punaste euro müntide eest või tasuta.

Mind natuke hirmutab see Zemani teema.Sii kui ta kunagi tüüris oli, polnud Romal just parim materjal kasutada, oli jh üliandekas Totti, kuid usun, et Totti oleks ka ilma temata legendiks saanud, et vaevalt ta suudab imesid korda saata, need kontrad paras riskitaktika ole, mis ei pruugi edu tuua alati ja võimalik, et annab vastastelegi võimaluse initsiatiivi haaramiseks kergekäelisemalt, sellesmõttes meeldib mulle korralik possession game rohkem.Samas, et korralikke vasturünnakuid teha, siis peabki ju laskma vastastel rünnata :)

Zemani leping on 2 aastat ja väga võimalik, et nii pikaks see jääbki, vaevalt juurde lükatakse.Arvestades, kui palju on uusi tundmatuid nägusid, siis on üsna küsitav kas sellised mehed oleks potentsiaalseks materjaliks ka järgmistele treeneritele.

Usun, et Luis Enriike 5 aastane projekt possession game-ga oleks pakkunud palju enamat ja kindlasti ka vähemalt ühe scudetto.

cannuman
19.07.12, 22:46
Ameerikasse sõitjad:

Bojan
Bradley
Burdisso
Castan
Dodò
Florenzi
Heinze
Jose Angel
Lamela
Lobont
Lopez
Lucca
Marquinho
Osvaldo
Pjanic
Romagnoli
Rosi
Stekelenburg
Svedkauskas
Tachtsidis
Taddei
Totti
Verre

Jr
19.07.12, 23:18
Destro siis varsti official. 5m€ laen + 7m€ full rights.

God dämn.

F.Totti
19.07.12, 23:38
Ameerikasse sõitjad:

Bojan
Bradley
Burdisso
Castan
Dodò
Florenzi
Heinze
Jose Angel
Lamela
Lobont
Lopez
Lucca
Marquinho
Osvaldo
Pjanic
Romagnoli
Rosi
Stekelenburg
Svedkauskas
Tachtsidis
Taddei
Totti
Verre

Tundub, et Borrineelu on kusagile liikumas, loodetavasti on tegemist kellelegi müümisega, väljalaenamise asemel võiks teda pigem juba ise kasutada.

cannuman
19.07.12, 23:49
kus sa teda kasutad?

Meil on Totti, Oss, Lamela, Bojunn, Jänkupoiss, Destro?

atleticomadrid
20.07.12, 00:17
Oli mis Borini oli aga ma arvan, et destro on isegi parem !

cannuman
20.07.12, 11:28
Simplicio siis minema ja Destro peaks ka varsti meie olema. Tehing peaks hõlmama Sexmehe laenamist Genoasse ja 50% Piscitella mängijaõigustest.

Kui Destro ametlikuks saab, siis ootaks veel augusti lõpuks paari kaitsemängijat ja võiks hooajale vastu minna küll.

---
Lihtsalt huvitav teada:Gago väidetavalt suundub Madridist Vaneciasse mitte lõuna ameerikasse.

orbitaaljaam
20.07.12, 13:17
Kuna Zemani juhendamisel kõik mehed ründavad, lähetutakse sellest ka treeningutel. Ka paljukirutud Taddei omandab uusi oskusi (http://www.101greatgoals.com/gvideos/golazo-rodrigo-taddei-scores-a-brilliant-scissors-kick-at-roma-training/)

Seti
20.07.12, 13:36
Ilmselgelt saab Taddeist selle hooaja serie A parim väravakütt!!! :D

F.Totti
20.07.12, 21:19
Tore huumorinurk, kuid Taddei on tänavusest koosseisust paraku viimane mees, keda ma tahaksin põhis näha, tal viskab eredamaid hetkeid küll sisse, kuid need ei kompenseeri tema puudusi, mees, kes ikka pallist mööda lööb ühes mängus mitukorda ja suudab perseli kukkuda korduvalt, läbimille sisuliselt vastased saavad väravavahiga 1 ühele minna.

Minupoolest ta võib treeningutel ju hiilata ja edaspidigi neid käärlööke sisselüüa, kuid mängudes on meil sellejaoks vähe kõvemast ja kallihinnalisemast puust vinski:

http://www.youtube.com/watch?v=e9c0FbsEw6E

Kui Destro peaks liituma, siis olen väga uhke meie ründeliini üle, usun, et isegi siin foorumis ei leiduks siis kedagi, kes väidaks , et meie ründeliin ei ole serie a tugevaim!?

Tglt keskväljale võiks ühe kogenuma või väga andeka noore tuua, kuigi Tachtsidis ja Florenzi peaks olema piisavalt talendid.Eriksen on mees, kelle võiks küll tiimi tuua oma talendi poolest, usun, et Zemani käe all võiks mehest ikka tõsine pärl saada, kui kõik väidavad, et Totti on Zemani lihvitud.

Kaitse- Isiklikult ootan ühte keskkaitset ja see võiks olla keegi üldtuntum nimi Garay,Rolando,Ogbonna,Albiol,Bruno Alves,Musacchio või keegi kolmas....
Sabatini paremkaitset lubas kohe kindlasti ja ilmselt seega 1 täiendus on kohe kindlasti rauas, Piris on hetkel kuumim nimi sinna, kuigi tglt on ka tema puhul jälle tegu mudaliiga mehega, kelle oskusi tippliigades proovile pandud ei ole, on ju mõnevõrra lihtsam mängida liigas, kus mängijad tahavad rohkem individuaalselt silmapaista.

karl91
20.07.12, 23:48
Wikis on märgitud Destro poiss meie omaks. :D :D wop wooop

Solfice
21.07.12, 10:48
Wikis võid sa Messi ja Ronaldo Levadia mängijaks ka märkida.

F.Totti
21.07.12, 13:19
Tundub, et palga ja lepingu läbirääkimised keerasid Destro diili peessee, sest sisuliselt klubide endi vahel olid asjad juba ammu selgeksräägitud, võimalik, et Destro solvus ja pettus mingite asjaolude tõttu, tundub, et tühised 200 000 euri (jalgpalli maailmas võrdeline punaste eurosentidega) võivad saada saatuslikuks.

Saan aru, et saia raha eest ei taha keegi jalgpalli mängida, eriti kui osad mehed, kes isegi pingil kükitavad teenivad ehk sinust rohkem, aga nii noore mehe kohta, siiski peaks olema tahe ennast kõrgemal tasandil proovile panna ja küll need lisamiljonid ka siis tulema hakkavad, üks edukas hooaeg Sienas ei tee sinust veel maailmajalgpalli superstaari.
Kui see mees ei näe Romaga liitumises oma eluvõimalust, siis lihtsalt tal pole Riomanista hinge sees, "AS Romasse tullakse kogu eluks!", seda võiks võtta isegi kerge solvanguna Destro poolt, kui ta Roma võimaluse tühiste 200 000 kopikate eest tagasi lükib.

F.Totti
21.07.12, 13:31
kus sa teda kasutad?

Meil on Totti, Oss, Lamela, Bojunn, Jänkupoiss, Destro?

Hädapärast saaks Borrineelut ka ääreründajana kasutada, kuigi tglt tal sellist tehnikat-skilli ja kiirust ei ole.Aga muidu kui Ossivallo katki on, Destrot nt ei tulegi, siis reaalselt võiks selline koksaja seal olla, Borris on siiski paljud väga head oskused olemas, see esimene laenuperiood mis ta meil tegi, oli ikka väga hea, lihtsalt Enriikega kadus enesekindlus ära ja Enriike taktika vajas rohkem skillpallureid,mitte niivõrd koksajaid.

Meil on ka jh Totti olemas, kuid ma ei usu, et ta on füüsiliselt nii hea, et päris tipukat mängida,(tal pole enam sellist kiirust) ma kasutaks teda pigem ehitajana ründajate all(aga jh see pole Zemani formatsioonis väga IN teema).Ma pigem kasutaks ja tooks esile need Totti oskused, mis tal hetkel on maailma tipptase, ta oskab muidugi väravaid endiselt lüüa, kuid sellist lendu, kus ta kogu kaitseliini lihtsalt ülejooksis enam pole.

F.Totti
21.07.12, 18:31
Halloo Kosmos, halloo Maa!

http://www.calciolinks.com/portale/images/stories/seriea/roma/tachtsidis.jpg

Tere, mina olen Panagiotis Tachtsidis, uus AS Roma keskvälja talent euroabimaalt.

Saab näha kas tänavune üsna noor keskväli suudab ennast maksma panna serie A-s.

F.Totti
23.07.12, 00:03
Keda huvitab, siis hetkel LIVE-is: Roma vs Zaglebie Lubin 1 minutil Osvaldo siis juba kollitas vastaseid :)

STREAM: http://www.yycast.com/kwssiwiiwiwiw

TACHTSIDIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, mees juba skooris, esimene koll siis Roma eest kirjas !!!!!!!!
Ja milline koll.....ilus Tottilik chip kaugelt, mehel tõesti tundub olema talenti, selliseid ikka iga mats ei löö!

Totti avakõne ka hooajale siis, kui kedagi huvitab:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bv75ptfRiY0

Häid uudiseid niipalju, et Stekelenburg on ka väravasse lastud, loodetavasti siiski ta jätkab ja esikindana!

F.Totti
23.07.12, 21:40
Kui kedagi huvitab, siis eilse mängu väravad ja tipphetked!

http://livetv.ru/en/showvideo/104763_roma_zaglebie_lubin/

Kaitse muidugi sakkis jälle korralikult isegi sellise satsi vastu, et pole seal ka sittagi paremaks muutunud, sellise moega lastakse meil serie a-s küll kõik augud täis.

Tachtsidist muidugi kiidaks, head assistid + üliilus chip värav.

Tundub, et Juve on rahakotirauad vallapäästnud ja Destro hakkab pigem Torino makaronide poole liikuma.

cannuman
23.07.12, 21:44
1. Tachtsidis on Kreeka Pirlo
2. Rünnak on nii äss, et Destrot pole vaja (aga tuleb ikka)
3. Kaitse võib pask olla, kui lööme kõigile 5 väravat

hofnar
23.07.12, 23:12
Jääme ootama parem mängu lolpooli vastu ja siis saab veits parema pildi uutest kuttidest ja Zemani taktikast.

cannuman
23.07.12, 23:26
premm algab vist nädal varem kui Serie A + meie kutid on Zemani trennidest kutud + hunnik noori saab mängida. Ma imestaks kui me selle mängu võidame. Ja sõltumata tulemusest ei saa sealt küll erilisi järeldusi teha.

2-3 meest peaks veel lõplikust nimekirjast puudu olema ja mõni veel lahkuma. Viimaste juttude põhjal olla Spurs meie sexmehest huvitatud.

Francesco
24.07.12, 08:13
HAPPY BIRTHDAY CAPITANO FUTURE!!!

http://www.90menit.com/news_images/37449966b386c7bc7f89dfc653d2a5ea.jpg

Francesco
24.07.12, 13:08
Piilusin sauna akna taga kuidas Cannumani naised laval vihtlesid ja jäi kõrva, et Destro pidi homme Roma medicali läbima. Aga noh, ma ei tea kui tõene nende jutt olla võib, näod olid neil küll selgelt ära joodud.

E: Who the fuck is Ivan Piris? See mees peaks olema meie lahendus paremkaitse kohale?

cannuman
24.07.12, 13:28
Pervert.

Aga jah Destroga vist on kokkulepe olemas ning Juve/Inter hoidku käed eemale ja vahetagu Pazzo ja Quags omavahel ära parem. Buffon olla ka Mattiale helistanud, aga seal vist enam moosida ei anna.

Medicali läbis edukalt Pirsi, kes toodi Taddei/Rosi kõrvale paremkaitsjaks. Naised patrasid midagi Witselist ka, kuigi ootaks rohkem jutte uuest keskkaitsjast.

cannuman
24.07.12, 19:36
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424978_385570391503781_232960629_n.jpg

count
24.07.12, 20:12
PALJU ÕNNE MAAILMA PARIMALE !!! Viimane TÕELINE jalgpallur!!!

http://www.youtube.com/watch?v=2dGWK6YS8yM&hd=1

http://www.youtube.com/watch?v=XxZjFdwN7Rw&hd=1

F.Totti
25.07.12, 00:10
Õnne De Rossile,count mainis asja tuuma juba ära!!!

Aga tõesti peale kõiki neid perverssusi mida cannu naistega korda saatis, rääkisid need kortsus, rippuvate rindadega ja kadaka põõsastega neiukesed õiget juttu.

http://qn.quotidiano.net/sport/calciomercato/2012/07/20/746821/images/1383670-727ee0cf75368b388786167136703cbf.jpg

"Sitta see EM, ma saan liituda maailma parima jalgpalli klubiga, ma saan mängida koos viimaste tõeliste jalgpalluritega, ma saan treenida maaima parima treeneri käe all, ma saan mängida maailma parimate ULTRATE ees ja ma saan olla osa selle tõeliselt suure jalgpalliklubi ajaloost.Hey Roma siit ma tulen!!!"

Mattia Destro.

Solfice
25.07.12, 00:35
"Sitta see EM, ma saan liituda maailma parima jalgpalli klubiga, ma saan mängida koos viimaste tõeliste jalgpalluritega, ma saan treenida maaima parima treeneri käe all, ma saan mängida maailma parimate ULTRATE ees ja ma saan olla osa selle tõeliselt suure jalgpalliklubi ajaloost.Hey Roma siit ma tulen!!!"

Mattia Destro.

http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/f/2011/103/8/4/yao_ming_meme_new_version_hd_by_guillersevilla-d3dwein.png

noorfänn
25.07.12, 02:08
Solfice postitus - made my day:D
Tegelt, kui aus olla on jube kahju et suutsime Destro ka käest ära lasta.

Tamzu
25.07.12, 07:32
Solfice postitus - made my day:D
Tegelt, kui aus olla on jube kahju et suutsime Destro ka käest ära lasta.

Ma ei usu,et me eriti üritasimegi. Meil maailma laisemad tegelased tegelevad üleminekutega... :D

Francesco
25.07.12, 10:28
Destro siis olemas. Rahul ! Midagi head ka vahepeal, mitte mingid Kastanid ja Dodod.

Balian47
25.07.12, 19:06
Castan oli viimases sõprukas väga legit minuarust, aga eks Liverpool vastu selgub rohkem tema talendist. Aga väga rahul, et Destro meil, lõpuks see kamm läbi. Nüüd täna Liverpooli vastu sõprukat vaatama, yo! Destro vist ilmselt mängida ei saa(?) Igastahes teeme hea matši ja võtame võidu!

cannuman
25.07.12, 19:47
ee... Destro on Itaalias, mäng on USA-s.

Seti
25.07.12, 21:41
Oskab keegi öelda mis kell tänane mäng hakkab Eesti aja järgi? Igal veebilehel on algusajaks märgitud erinev aeg :D

cannuman
25.07.12, 21:47
01.30 jäi kusagilt meelde. Ei pruugi tõele vastata.

Seti
25.07.12, 21:53
01.30 jäi kusagilt meelde. Ei pruugi tõele vastata.

Selge, tänud!

Seti
25.07.12, 22:00
Itaalia meedia väidab, et Di Benedetto paneb arvatavasti pillid kotti ja taandub Roma presidendi kohalt ning tema ametipostile peaks tulema mees nimega James Pallotta.http://www.football-italia.net/21530/pallotta-new-roma-president

karl91
26.07.12, 12:21
Teise Ameerikas mängitud sõpruka järel võib öelda, rünnak on hea, keskväli normaalne, arvatavasti läheb järejest kindlamaks, ja kaitse on ikka rabe. Loodame, et kaitse saab ikka kindlust juurde. No ma ei tea miks seda Taddeid klubis hoitakse, täielik tigu kuubis. '
Isiklikult üllatas mind Ameerika poisi mäng, oli parim selles mängus ma arvan, lõi ju ka värava.

FORZA ROMA FORZA TOTTI

Francesco
26.07.12, 15:30
Liverpool võiks nüüd meile ka vastu tulla ja meie oma hundi Aquilani tagasi anda. Meie andsime isegi oma koerapoja(jumal tänatud et sellest marutaudis kirbukotist lahti saime) neile ja + veel Borini. Tõmmaku oma Ameerika lipp välja ja tehku ära see diil.

atleticomadrid
26.07.12, 16:34
Liverpool võiks nüüd meile ka vastu tulla ja meie oma hundi Aquilani tagasi anda. Meie andsime isegi oma koerapoja(jumal tänatud et sellest marutaudis kirbukotist lahti saime) neile ja + veel Borini. Tõmmaku oma Ameerika lipp välja ja tehku ära see diil.

Milline kirbukott ?

cannuman
26.07.12, 16:45
koera-Doni. Elementaarne ju

count
26.07.12, 21:44
Balzaretti jutud on küll väga positiivsed , see mees oleks rohkem kui teretulnud. Vähemalt vasak äär oleks maailma parim. Jääb ainult paremale keegi veel ära tuua.

atleticomadrid
26.07.12, 23:21
koera-Doni. Elementaarne ju
Ahjaa. Doni on Lives nii märkamatu, et ei mäletagi, et ta sinna läinud oleks.

Francesco
27.07.12, 06:27
Ma juba kujutan ette Balza patsi lehvimas oranzi krae taustal. Ilus ettekujutus on :) See lahendaks nii mõnegi probleemi.

karl91
27.07.12, 14:33
Fábio Simplício on Cerezo Osaka mängija.

:D :D

lorenzo
27.07.12, 16:07
millega siis Jose Angel hakkama sai, et mees minema saadetakse?

count
27.07.12, 17:26
millega siis Jose Angel hakkama sai, et mees minema saadetakse?

Ei ole küll kuulnud et Ingel kuskile saadetakse. Kuna hooaja teine pool oli suht kehva, siis lihstalt on vaja kedagi kindlamat sellele positsioonil alustama. Las poiss veel areneb ja usun et rahuldub pingipoisi rolliga.

Seti
28.07.12, 23:51
Oskab keegi öelda mis masti mees on Davide Astori, nimelt AS Roma tahab väidetavalt teda osta.

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2012/07/27/3269617/roma-set-sights-on-cagliari-defender-astori-report

Halb ründaja
29.07.12, 00:21
Teie praegustest kaitsjatest kindlasti üks aste kõrgemal, iseasi palju tema eest raha küsitakse. Parim muidugi, et Milan oma 50% eelmine suvi ära müüs, praegu oleks teda koledasti vaja ;)

Seti
29.07.12, 00:28
Tore näha, et viimasel ajal tehakse püüdlusi ka kaitse tugevdamiseks. (Balzaretti, Astori)

Maarek
29.07.12, 00:33
Cagliari üks parimaid mängumehi ja arvestades seda, et nende puhul tegu tiimiga, kus pühirõhk tuleb panna heale kaitsetööle, siis võib ost päris hea olla.

Kui Moskva Spartaki pakkumine tagasi lükati, siis arvata on, et odavalt teda ei müüda.

hofnar
29.07.12, 03:07
Tachtsidise actionist head videot on?

cannuman
29.07.12, 15:36
Ei ole.

Kes eile saunas ei käinud, siis hetke ülevaade, keda meiega seostatakse väiksemal või suuremal määral.

Torosidis (kreeka)
Astori (Ita)
Balzaretti (Ita)
Ogbonna (Nigga)
Chiriches (Rumeenia)
Van der Wiel (Holland)
Debuchy (fraants)
Azpilicueta (Espana)
Jung (Germaania)
Piris (Paraguay, peaks olema sisuliselt kotis minu teada. Varsti ametlik teade)
Cissokho (nigga/fraants)

Eks aeg näitab, mitu meest siit meie kaitseliinis on uuel hooajal.

epicap
31.07.12, 14:28
Napsake Aquilani ära sest väidetavalt pole teda poolis enam vaja kuna neil Allen vist suht kotis juba. Siis oleks midfield küll Scudetto vääriline,ainult kaitse veel korda ja asi vonks:)

cannuman
31.07.12, 20:31
Meil ei ole vaja teda. Kaitse tugevdamisega tegeletakse.

F.Totti
31.07.12, 21:16
Destro siis meiega,hetkel ütleks ma, et ta on ülehinnatud.Kahtlane saab olema isegi see, et kas ta regulaarselt platsile saama hakkab.Ründes läheb ikka väga kitsaks.

Ma väga loodan, et Osvaldot maha ei müüda, eriti veel kusagile Milanosse, see mees on klass!

Balzaretti-Jose Angel (Dodo) vasakkaitsed
Torosidis-Piris(Rosi) paremkaitsed
Heinze-Burdisso-Castan keskkaitsed ......loodan, et siia lisandub veel keegi (Astori,Ogbonna,Garay,Musacchio), kuigi ilmselt vähemalt 3 esimest nime jäävad meie jaoks kalliks, arvestades, et pappi on omajagu kulutatud juba.

Aquilanist muidugi keskväljal ära ei ütleks :)

orbitaaljaam
31.07.12, 21:31
Rosi Parmasse ei läinud?

-e- Okaka pidavat ka Parmasse jääma.

cannuman
31.07.12, 21:32
Angel lahkub ilmselt kui Balzaretti kätte saadakse. Keskkaitses keegi tuuakse või muidu paneme Romagnoli (17 aastane) mängu :)

Edit: F.Totti unustas muidugi Taddei ära :D

cannuman
31.07.12, 21:32
Rosi Parmasse ei läinud?

Pole veel nõustunud. Aga suure tõenäosusega võib minna jah.

cannuman
01.08.12, 12:55
Vaatasin huvi pärast, mida eksperdid ja kihlveokontorid arvavad meie uuest meeskonnast.

Suures plaanis peetakse (asjapulgad Itaaliast) meid tõsiseks pretendendiks kolmandale kohale (juve, milan on eespool). Kihlveokontorid näiteks panevad meid samasse patta Napoliga (1. Juve, 2. Milan 3. Inter .... .... .... Napoli/Roma, ... Nazio/Udinese).

eika
01.08.12, 13:14
Et siis hetkel midagi sellist?
_______Stekelenburg
Piris, Castan, Burdisso, Balzaretti
_____Pjanic, DDR, Bradley
____Destro, Totti, Lamela

Lisaks tuleb keegi veel kaitsesse ja lisaks pingil eeldatavasti Osvaldod, Tachtsidised ja asjad. KUI Zeman selle koosluse tööle saab, siis ikka üsnaüsna kõva tiim.

Muidugi vajavad Roma üleminekugurud kõvasti respekti. Tachtsidis 2.5m; Bradley 3.8m; Balzaretti 4,5m. Antud düüdid on ikka väga soodsalt kätte saadud. Ja Destro äratõmbamine oli äss ja Castangi äkki toidab.

Balian47
01.08.12, 14:08
Minuarust oli Castan sõprukates väga legit, aga noh see pole veel mingi näitaja, ootame Serie A algust.

cannuman
01.08.12, 15:26
Stekburks võib väga vabalt lahkuda. Aga muidu võiks koosseis midagi sellist olla küll, mis eika välja pakkus. Oss-i jätkamine pole ka kindel ja ründeliinis võib alustada kes tahes - Totti, Destro, Oss, Lamela, Bojunn. Jänkupoiss vast mitte ja äkki isegi saadetakse laenule ära, palju neid ründajaid ikka vaja on. Sexmees ma eeldan et meie ridades ei mängi uuel hooaja, seega tema jätsin välja.

Roma on turul üsna arvestatavalt tegutsenud ja paari aasta pärast võiks löögirusikas üsna kõva olla. Tundub et sellise sihiga on üleminekud tehtud.

Francesco
01.08.12, 15:35
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/314308_388261987901288_1739716092_n.jpg

Balzaretti meile on siis juba kindel või!? :)

Super. Ei jõua hooaega ära oodata, praeguse seisuga on AINULT Juve meist tugevam. Ilus, ilus. Praegu isegi väga hea meel, et me eelmine hooaeg sinna Euroliigasse ei kvalifitseerunud.

FORZA ROMA, FORZA ZEMAN!!!

cannuman
01.08.12, 18:08
Balza hetkel medicalis

Tamzu
01.08.12, 23:51
Balza hetkel medicalis

Balza puhul saate hea mehe endale...Destro ka saite...millega Te neid meelitate? Totti saadate kõnelusi pidama? :D

Francesco
02.08.12, 07:29
BALZARETTI!!! opaskjdfopasjfoijfopwjeopjf !!!!!!!!!!!!!!!!! Maailma kõige vingem vasakkaitsja!!! Ei suuda ära kirjeldada kui õnnelik ma hetkel olen.

http://www.romaora.com/wp-content/uploads/2012/07/C_3_Media_1537245_immagine_vbig.jpg

Ma olen tõsiselt optimistlik selle hooaja suhtes, kui nüüd keskkaitset ka kuidagi korralikumaks saaks ja praegustest põhimeestest kedagi maha ei müüda siis tõotab tulla vägagi vinge hooaeg. Auga meile kuuluv teine koht, tagasi CL i ja isegi Scudetto unistused ei ole kaugeltki enam lihtsalt märjad unenäod vaid ilus reaalsus!

Tamzu
02.08.12, 07:31
[QUOTE=
Ma olen tõsiselt optimistlik selle hooaja suhtes, kui nüüd keskkaitset ka kuidagi korralikumaks saaks ja praegustest põhimeestest kedagi maha ei müüda siis tõotab tulla vägagi vinge hooaeg. Auga meile kuuluv teine koht, tagasi CL i ja isegi Scudetto unistused ei ole kaugeltki enam lihtsalt märjad unenäod vaid ilus reaalsus![/QUOTE]

...kelle järel Te teiseks siis tulete? Sul juba tabel valmis? :D

cannuman
02.08.12, 10:25
Pescara võidab!

Francesco
02.08.12, 12:15
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/376629_292091687564733_1112792038_n.jpg

Halb ründaja
02.08.12, 20:30
Heinze, Perrotta, Pizzaro, Angel, Borriello, Okaka, Rosi on siis Zemani poolt ukse taha jäetud.

Milanista
02.08.12, 21:29
Oi näed,jälle üks vend oma pedekuljusega

F.Totti
02.08.12, 22:55
Suht ei saagi nüüd hästi aru, kas suve lõpus kukutakse veel kõvasti müüma?

Kas tõesti senised mehed on toodud mingisuguse reserviga minijate arvelt?

Hetkel levimas kuuldused, et Osvaldo-Pjanic-Stekelenburg võivad korralike pakkumiste korral minijad olla!

cannuman
03.08.12, 01:54
Pjanici kohta pole midagi kuulnud. Steki kohta on kogu suve räägitud ja Oss-i kohta ja piisavalt palju pärast Destro toomist.

F.Totti
03.08.12, 18:22
Pjanici kohta pole midagi kuulnud. Steki kohta on kogu suve räägitud ja Oss-i kohta ja piisavalt palju pärast Destro toomist.

Pjanicit seostati Barcaga(25 milli või Bojani vahetuskaubaks), Osvaldot Interi-Juve-Reali-Milaniga, samas ei imesta tglt kui keegi neist võib nt ligi 20 millise pakkumise teha ja Ossivallo lähebki lihaks.See oleks üsna suur kaotus, kuna Osvaldo on kahtlemata üks liiga parimaid ründajaid, mees on jõudnud oma oskustelt ja tasemelt väga küpsesse karjääri punkti, seda enam oleks mõtekas temast mahlad väljapressida.Hetkel pole sellise tasemega ründajat just lihtne turult leida.

Zemani Stekelenburgi keissist ei saa väga aru, meil on maailmaklassi väravavaht ja arvestades, et temast sõltub meie mängujoonis kõige vähem, siis milleks torkida kohta mis toimib.Cesari vastu ma muidugi ei oleks kui tema oleks asendaja Stekele, kuid üsna mõtetu vangerdus, mis ei muudaks sisuliselt mittemidagi.

cannuman
04.08.12, 14:43
Hommikul trennis

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/185969_389265171134303_1092538510_n.jpg

F.Totti
06.08.12, 23:46
Kaitset vaadates, siis ootaks endiselt sinna täiendusi.

Pirise tase on küsitav ja samuti pole Rosi päris scudetto paremkaitse materjal, üldiselt oli minu meelest Rosi isegi hullem eelmine hooaeg kui Jose Angel, seega imestasin, et Angel nii kergekäeliselt äramüüdi, arvestades, et Balzaretti vigasaades kas tõesti Dodo hakkab põhi äärekaitse rolli kandma, sest Taddei ei ole ju äärekaitse.

Ootaks paremale siiski Torosidist, keda saaks väga laia spektriga kasutada, või kedagi teist tuntumat nime Azplicueta,Van der Wiel...

Rosi võiks laenule minna ja keegi tema asemele (see on point).
Balzaretti vaevalt suudab mõlemal äärekaitse kohal rügada.

Keskkaitses on sisuliselt nüüd kõigest 2 meest Castan ja Burdisso...suhteliselt selge on see, et 1 täiendust oleks kindlasti vaja, minupoolest toogu kasvõi Kjaer tagasi laenule, mees vähemalt tahaks südamest meie eest mängida.

Mercato pole kaugeltki mitte veel läbi, kuigi Zeman väidab, et temale piisab antud materjalist, hetkel on küll mulje selline, et meeskond koosnebki ainult ründajatest ja meeskonna eesmärk ongi lüüa rohkem väravaid kui teised, kaitse pole sel juhul oluline.

cannuman
06.08.12, 23:59
Rosi läheb väga suure tõenäosusega. Ja keskkaitses ei ole 2 meest, ära unusta Romagnolit.

F.Totti
07.08.12, 00:02
Rosi läheb väga suure tõenäosusega. Ja keskkaitses ei ole 2 meest, ära unusta Romagnolit.

Romagnolit ma tean jh, kuid ma ei hakanud teda mainima, vaevalt me tema peale eriti loota saame, arvestades, et mees on 17 kõigest, keskkaitse kohta on see olematu suurus.

karl91
07.08.12, 01:14
Kaitset vaadates, siis ootaks endiselt sinna täiendusi.

Pirise tase on küsitav ja samuti pole Rosi päris scudetto paremkaitse materjal, üldiselt oli minu meelest Rosi isegi hullem eelmine hooaeg kui Jose Angel, seega imestasin, et Angel nii kergekäeliselt äramüüdi, arvestades, et Balzaretti vigasaades kas tõesti Dodo hakkab põhi äärekaitse rolli kandma, sest Taddei ei ole ju äärekaitse.

Ootaks paremale siiski Torosidist, keda saaks väga laia spektriga kasutada, või kedagi teist tuntumat nime Azplicueta,Van der Wiel...

Rosi võiks laenule minna ja keegi tema asemele (see on point).
Balzaretti vaevalt suudab mõlemal äärekaitse kohal rügada.

Keskkaitses on sisuliselt nüüd kõigest 2 meest Castan ja Burdisso...suhteliselt selge on see, et 1 täiendust oleks kindlasti vaja, minupoolest toogu kasvõi Kjaer tagasi laenule, mees vähemalt tahaks südamest meie eest mängida.

Mercato pole kaugeltki mitte veel läbi, kuigi Zeman väidab, et temale piisab antud materjalist, hetkel on küll mulje selline, et meeskond koosnebki ainult ründajatest ja meeskonna eesmärk ongi lüüa rohkem väravaid kui teised, kaitse pole sel juhul oluline.

Parandan Jose Angel ei müüdud ära vaid saadeti laenule Real Sociedadi.

F.Totti
07.08.12, 19:09
Rosi ka siis ametlikult rebis lepingu pooleks.

Suht uskumatu tglt, et paljud meie meestest pole mitte punast krossigi väärt ja lihtsaim lahendus on lihtsalt leping läbi korstna tõmmata.
Aquilani oli tõesti üks nendest kelle eest me midagigi viimati korralikult saime, kuid seegi läks võlgade tasandamiseks, Borinid ja teised on olnud sellised 0 diilid või pigem kahjumiga kauplemised.

cannuman
07.08.12, 21:45
Borini ostu-müügiga me teenisime ikka.

Aga jah, CIAO Rosi!

Francesco
08.08.12, 15:45
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/378262_390624850998335_1005573571_n.jpg

Ei saa üle ega ümber !

Väljamaa foorumid ja asjad kardavad Grosso vol. kahte, aga oleme ausad, Balza pole mingi Grosso.

Rosi lahkumisest ei oska midagi arvata, ei ole kunagi tast eriti midagi pidanud. Lambikas oli, aga kõike paremat talle Parmas.

Mancini olevat jälle Daniele sihtmärgiks võtnud, aga Roma juhtkond olevat öelnud, et ei kuula mitte mingeid pakkumisi mis tahes summadest juttu ka ei oleks.

Stekelenburgist tuleks küll nüüd iga hinnaga kinni hoida, muidugi, Julio Cesar on/oli maailmaklassi väravavaht, aga mõte sellest, et see Interi jäänus meie väravat kaitsma peaks hakkama ajab südame läikima. Samas me oleme ka lemmikloomi väravas mängitanud ja sellest koerast enam madalamale laskuda ei saa. Eelistaksin isegi Lobonti ennem kui Cesarit, vähemalt on pikad näpud.

atleticomadrid
08.08.12, 17:19
Grosso ja Balza võrdlus on ebakohtune juba seetõttu, et pats on paremas vormis ! Grosso oli pm ühe hooaja täht ja edaspidi üsna average.

F.Totti
08.08.12, 20:45
Grosso ja Balza võrdlus on ebakohtune juba seetõttu, et pats on paremas vormis ! Grosso oli pm ühe hooaja täht ja edaspidi üsna average.

Vahe on selles, et Grosso parimad esitused olidki pigem koondise eest, Grosso oli selgelt koondise mees ja see hoidis sooja sees ka liigas, kuid peale seda kui ta koondise ukse taha jäeti ei olnud just palju inimesi kes temasse usuks, rääkimata Grossost endast.

Balzaretti on aga itaalia liiga üks parimaid vasakkaitseid, kui mitte parim, Grosso pole seda aga kunagi olnud.

count
09.08.12, 17:16
Lõppenud EMi parimale mängjale on lõpuks pandud ka hinnasilt külge

"Roma: 'De Rossi worth over €100m'"

link: http://www.football-italia.net/22788/roma-de-rossi-worth-over-%E2%82%AC100m

Praeguste ulmeliste aegade ajal, kus iga suvalise brassi või horvaadi eest makstakse 30+ milli , võib De Rossi hinnaks tõesti lugeda kuskil 150 milli.

cannuman
09.08.12, 22:09
Ciao Pizarro!

Suurepärane mängija ja koos DeRossiga olid mingil hetkel liiga kõige tegijam keskväljaduo. Eelmisel hooajal oli ilusti näha, kuidas temast puudust tundsime.

Zemani süsteemi ta ei sobi ja Violale kindlasti vajalikum mängija. Mõni mees veel minema saata (Borri, Heinze näiteks esimeses järgus) ja siis 1-2 venda kaitsesse tuua. Siis peaks nagu piisama.

orbitaaljaam
09.08.12, 22:18
Naised rääkisid, et Heinze läheb Argentiinasse tagasi.

cannuman
10.08.12, 15:26
Ciao Heinze! Mees läheb koju ära nagu spekuleeriti.

orbitaaljaam
11.08.12, 23:48
Ma nägin eile cannumani Lazio värvides särgis Dublineris#poolevahetus

Tamzu
12.08.12, 14:09
Ma nägin eile cannumani Lazio värvides särgis Dublineris#poolevahetus

Reetur...:D

Francesco
16.08.12, 11:22
Destro - right, skillful, agile, dexterous (Itaalia - Inglise otsetõlge) Eesti keeles siis lihtsalt - ÕIGE! Saab veel ühel mehel sobivam nimi olla või?

http://genova.repubblica.it/images/2012/07/20/073151647-38fe1cd0-3e3d-4f2b-960e-37b53b5786e9.jpg

resorte
18.08.12, 16:42
Keskväljal Marquinho, kaitses Marquinhos?

cannuman
18.08.12, 17:09
jah nii on. Pmst teoorias saaks kogu algrivistuse kokku selline nimega palluritest

http://en.wikipedia.org/wiki/Marquinhos

F.Totti
19.08.12, 00:44
Keskväljal Marquinho, kaitses Marquinhos?

Edaspidi kasutataksegi mängijate positsiooni määramiseks nime lõpus s-liidet!

Totti on ründes Totti ja mängujuhina Tottis.
De Rossi keskpoolkaitsena De Rossi ja keskkaitsena De Rossis.

Tähele tasub panna ka seda, et paremkaitsena astub üles meil Ivan Piris, kuid kui mees peaks parempoolikut mängima hakkama, siis mehe nimi muutub Ivan Piri-ks.

Suhteliselt lihtne loogika, millest peaks arusaama üks keskmiselt haritud soccerneti kodanik.

Aga jh mees nimega: Marcos Aoás Corrêa alias Marquinhos, napilt 18 aastane keskkaitse,Brasiilia U17 koondise kapten, napilt 1,80 pikk seni corinthiansi mängumees, on väidetavalt meiega liitumas.1,5 milli euri laenu eest, 3,5 milli euri järgmine suvi permanendiks tegemise eest, mis teeb kogusummaks 5 miljooni euri.

Mõni sõna ka kommentaariks mehe kohta: “Roma Coach Zeman called him up and said he’s never seen a player so good at restarting moves from defence after winning back the ball,” his brother told news agency ANSA.

Vaatasin ka ise mõnda videot youtubest ja tundub kõva võitlejahingega mängija olema ja loeb päris hästi olukordi,tema vanuse kohta ei oskaksi ühelt keskkaitselt ehk niipalju oodata, kuigi saab näha, kui hästi saab ta tippkonkurentsis hakkama, suhtumine tundub mehel nii paigas olema, et ma isegi julgeks ta esimeses liigamängus põhisse toppida.Samas need youtube videod on sageli väga petlikud ja parimad palad väljavõetud, samas teades Zemani-Sabatini-Baldini triot, siis talenti peab seal olema.

Ei tea , kas see on Zemani taktika, noormehesse indu süstida aga selline avaldus siis peatreenerilt:

Marquinhos is setting out for Roma and his brother claims Zdenek Zeman assured “he could play on September 2 against Inter.”

http://www.romaforever.it/squadra/photo/marquinhos.jpg

Peale seda kõike olen ma hetkel väga väga rahul, et asjad on sellisel moel lahenenud, ilmselt Villas-Boasega oleksime kõvasti sitemas seisus, sest Villas-Boasel oleks juba treenerina olnud vaja sisseelamise aega, olgugi, et ta Interis oli "parema käe" rollis, ja usun, et transferid oleksid olnud ka ehk stiilis paar tuntud nime suurte summade eest ja kogu muusika.

Suvise mercatoga olen üli-üli rahul, hea, põnev ja mõnus on näha, et saame taas omale lubada häid mängijaid, mitte ei pea leppima 1 keskpärase mängijaga suve kohta ja sedagi laenulepingu alusel.

Kirss tordil oleks veel see, kui suudaksime hankida ühe paremkaitse ja selleks meheks võiks olla Vassilis Torosidis, Kreeka hetke üks paremaid mängumehi.

F.Totti
20.08.12, 00:08
Kui kedagi huvitab, siis hetkel Romal sõpakas käimas Aris Saloniki vastu, seis 1-0 meile, Oss " Who the fuck is Zlatan?" lõi oma ära!!!

Linki: http://zuzutelevision.tk/

mängupildil pole seni viga olnud, kohati isegi kombineeriti liigselt üle, kuid jätkuks seda kenat minekut ja tuhhi ka liigahooaja algusesse, mis on meie kirstukivi olnud vaat, et pea iga aasta, ütleks, et isegi sinna need meie scudettot ja CL kohad ongi jäänud, et hooaja alguses ei saa vedama kuidagi.

F.Totti
20.08.12, 00:09
Kui kedagi huvitab, siis hetkel Romal sõpakas käimas Aris Saloniki vastu, seis 1-0 meile, Oss " Who the fuck is Zlatan?" lõi oma ära!!!

Linki: http://zuzutelevision.tk/

mängupildil pole seni viga olnud, kohati isegi kombineeriti liigselt üle, kuid jätkuks seda kenat minekut ja tuhhi ka liigahooaja algusesse, mis on meie kirstukivi olnud vaat, et pea iga aasta, ütleks, et isegi sinna need meie scudettot ja CL kohad ongi jäänud, et hooaja alguses ei saa vedama kuidagi.

cannuman
20.08.12, 01:14
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309279_353052664769402_1792559454_n.jpg

dontastik
20.08.12, 01:39
Zemani taktika :D

https://twitpic.com/show/large/alhr71

Francesco
20.08.12, 08:44
Pilte mängust Arisega.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/559224_394431543950999_872691189_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/431426_394431697284317_1870067333_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556549_394431747284312_942236370_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/523354_394431847284302_658638772_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/539128_394431883950965_1835044282_n.jpg

F.Totti
20.08.12, 12:57
2012/13 Hooajaeelsete treeningmängude statistikat:

Brunico Local Selection 0 - 9 AS Roma (Pjanic, Totti, Pjanic, Florenzi, Osvaldo, Marquinho, Bojan, Borriello, Simplicio)
AS Roma 2 - 0 CS Turnu Severin (Burdisso, Lopez)
Rapid Wein 1 - 2 AS Roma (Pjanic, Pizarro)
AS Roma 4 - 0 Zaglebie Lubin (Osvaldo, Tachtsidis, Lamela, Bojan)
Liverpool FC 1 - 2 AS Roma (Bradley, Florenzi)
AS Roma 2 - 1 El Salvador National Team (Osvaldo, Bojan)
Irdning Local Selection 0 - 13 AS Roma (Totti, Destro, Balzaretti, Destro, Lopez, Florenzi, Pjanic, Lamela, Lamela, Osvaldo, Marquinho, Lamela, Osvaldo)
SC Liezen 0 - 6 AS Roma (Destro, Destro, Osvaldo [p], Destro, Lopez, Osvaldo)
AS Roma 3 - 0 Aris Salonicco (Osvaldo, Bradley, Destro)

Parimad skoorijad:
Osvaldo - 8 (1 penalti)
Destro - 6
Pjanic - 4
Lamela - 4
Bojan - 3
Florenzi - 3
Totti - 2
Lopez - 2
Bradley - 2
Marquinho - 2
Tachtsidis - 1
Balzaretti - 1
Borriello - 1
Simplicio - 1
Burdiso - 1
Pizarro - 1

http://www.leggo.it/ArchivioNews/20111009_italia-osvaldo.jpg
http://www.pagineromaniste.com/wp-content/uploads/2012/08/Destro-Osvaldo-PR.jpg

Francesco
20.08.12, 16:51
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/183735_265290440249592_1562812778_n.jpg

Francesco
20.08.12, 16:54
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/293018_459590900742081_460746987_n.jpg

Ja MarquinhoS saabus koju!

cannuman
21.08.12, 18:16
http://romanews.eu/upload/assets/files/1215,-1,99415/108930-3.jpg

“I am staying, I am happy here and I have never, ever asked to leave”

cannuman
21.08.12, 18:27
ja seda ka, et käed eemale Pjanicist

count
21.08.12, 19:16
Shitty võib ennast oma rahapakkidega põlema panna. Kõik jalgpallurid pole päris Van Persed nagu seal udusel Kihnu saarel. Kas tõesti keegi seal karup*rses arvas et maailma parim jalgpallur Daniele De Rossi tuleb mingisse mudaliigasse endise Lazio treeneri alla Lazio värvides mängima????? See oleks nii ebareaalne pilt olnud , et minu jalgpallile kaasaelamise ajad oleksid päevapealt läbi.

GRANDE DANIELE!
FORZA ROMA!

ps. Arise vastu mängus ei jäänud Curva Sud võlgu ka Äraostmatutele Räbaltussidele ja muidugi meenutati ka linnanaabrist sohipoega! Juventino PEZZO DI MERDA!!! [algab 2:13]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=xr7Sbp6telo#t=132s

denisss
22.08.12, 12:59
Kas tõesti keegi seal karup*rses arvas et maailma parim jalgpallur Daniele De Rossi tuleb mingisse mudaliigasse endise Lazio treeneri alla Lazio värvides mängima?????

Seal kihnu saarel tekib varsti suur segadus, kuna siiani nad arvasid, et maailma parim jalgpallur on siiski Totti?

Muutused? ;)

Francesco
22.08.12, 17:27
Kus on kuningas on ka tavaliselt prints. Ükski kuningas ei ole valitsenud igavesti. ;)

Francesco
23.08.12, 11:08
Montella keelas Fiores püksisäärte üles keeramise ära. Zeman võiks eeskuju võtta, äkki näeks Taddei ka rohkem inimese kui kaamli moodi välja vähemalt kaugelt.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/418805_395460057181481_1153839047_n.jpg
Trigoria 22.08.12

count
23.08.12, 17:05
Stekelenburg vähemalt 6 kuud väljas. Õlavigastus. Jee!

Tofoa
23.08.12, 22:42
Stekelenburg vähemalt 6 kuud väljas. Õlavigastus. Jee!

Aeg JC tuua :)

Tamzu
23.08.12, 23:34
Me anname tasuta ära...nagu tavaliselt!

Francesco
24.08.12, 14:19
Kus kohast see Steki vigastuse jutt tuli üldse? Ainukesed uudised mis mina tema kohta viimaste päevade kohta välja võlun on need et Tottenham ja Fulham tahaksid teda hirmsasti endale.

Maarek
24.08.12, 16:27
Kus kohast see Steki vigastuse jutt tuli üldse? Ainukesed uudised mis mina tema kohta viimaste päevade kohta välja võlun on need et Tottenham ja Fulham tahaksid teda hirmsasti endale.

Xtratime foorumis ka sel teemal kommenteeritud, aga pole senimaani vist keegi veel aru saanud, et kui tõsine kuulujutt on.

cannuman
25.08.12, 15:10
Steki vigastuse kohta jah ainult kuulukad. Catana vastu on näiteks nimekirjas:

MARQUINHOS
BALZARETTI Federico
BRADLEY Michael
BURDISSO Nicolas
CASTAN Leandro
MARQUINHO
DE ROSSI Daniele
FLORENZI Alessandro
KRKIC Bojan
LAMELA Erik
LOBONT Bogdan
LOPEZ Nicolas
OSVALDO Pablo Daniel
PIRIS Ivan
PJANIC Miralem
ROMAGNOLI Alessio
STEKELENBURG Maarten
TACHTSIDIS Panagiotis
TADDEI Rodrigo
TOTTI Francesco

Destro on mängukeelu all? Ja Dodo on vigastatud.

EDIT: Veel on puudu Sexmees ja Perrotta keda ei kutsutud. (Zeman: "Borriello and Perrotta are not in my plans”)

Võimalik algkoosseis?

----------Stek?-------------
Piris-Burdisso-Castan-Balzaretti
--Bradley-De Rossi - Pjanic
--Lamela---OSS---Totti

Võimalikd vangerdused:

Stek -Lobont
Piris-Taddei
Bradley-Florenzi
Lamela-Jänkupoiss

Jänks ja Florenzi olid preseasonil positiivsed üllatused. Lamela oli füüsiliselt (jooksmine) päris selgelt parim vend. Kuna suht kotikute vastu mängisime, siis meie suurim küsimärk, kaitseliin on testimata. Eks esimesed voorud näitavad ära, mis sealt oodata on.

cannuman
25.08.12, 18:30
Ennustame ka pisut?

Minu optimistlikud ootused:
1. Osvaldo ja Destro löövad kahepeale 35+ väravat.
2. Totti väravad + söödud kokku 20+
3. Dodo saab lõpuks terveks ja vormi ning hooaja teisel poolel on algrivistuse koht tema. Jah ma tean et meil on Balzaretti. Hooaja lõpus võib öelda, et Dodo on Destro järel parim ost.
4. Roma lööb kõige rohkem väravaid, mingi 90+
5. Florenzi või Tachtsidis võtab Bradley algrivistuse koha endale
6. Lamela hind on hooaja lõpus 20+ miljonit

Tofoa
25.08.12, 19:51
Ennustame ka pisut?

Minu optimistlikud ootused:
1. Osvaldo ja Destro löövad kahepeale 35+ väravat.
2. Totti väravad + söödud kokku 20+
3. Dodo saab lõpuks terveks ja vormi ning hooaja teisel poolel on algrivistuse koht tema. Jah ma tean et meil on Balzaretti. Hooaja lõpus võib öelda, et Dodo on Destro järel parim ost.
4. Roma lööb kõige rohkem väravaid, mingi 90+
5. Florenzi või Tachtsidis võtab Bradley algrivistuse koha endale
6. Lamela hind on hooaja lõpus 20+ miljonit

Väga varakult ei tasu ka jooma hakata.

orbitaaljaam
25.08.12, 19:58
Väravate vahe jääb nulli?

Francesco
25.08.12, 21:07
Suur palve siinsetele huntidele. Kuna Roma mängu on mul pühapäeva öösel võimatu vaadata siis ootaks korralikku mängu kokkuvõtet kellegi poolt. F.Totti, Count, Cannuman olge siis vuntsid ja aidake kaasvõitlejat.

cannuman
25.08.12, 21:26
Väravate vahe jääb nulli?

Ei jää

Tofoa
25.08.12, 21:55
Ei jää

Miinustesse läheb.

F.Totti
26.08.12, 04:40
Jänks ja Florenzi olid preseasonil positiivsed üllatused. Lamela oli füüsiliselt (jooksmine) päris selgelt parim vend. Kuna suht kotikute vastu mängisime, siis meie suurim küsimärk, kaitseliin on testimata. Eks esimesed voorud näitavad ära, mis sealt oodata on.

Ma imestan, et sa Tachtsidist isegi mitte keeleotsaga ei maini, samas koledad naised saunas, saavad kenasti keeleotsaga "äramainitud".
Dodo-l on talenti küllaga, kuid siiski mees pole veel korralikke vastaseid näinudki ja tundub selline üsna hellake, nagu väike kassipoeg, kellel veel silmadki avanenud ei ole, ka Jose Angel tundus esmapilgul jube hea "kelk" olema, libises küll kenasti mööda väljakut, kuid ka tema sai "suusad ju",ilmselt sai mehele vale määre alla.

Ma isiklikult väidaks, et minu pre-seasoni suurim komeet oli just Tachtsidis, samuti olin üllatunud Nico Lopezi oskuste üle, Lamela oli juba eelmine hooaeg väga asjalik ja vajalik.

Catania pole meile kunagi just väga mugav vastane olnud, seega peame kaitses eriti ettevaatlikud olema, loodetavasti saab Piris Gomeziga hakkama.

F.Totti
26.08.12, 18:28
Suur palve siinsetele huntidele. Kuna Roma mängu on mul pühapäeva öösel võimatu vaadata siis ootaks korralikku mängu kokkuvõtet kellegi poolt. F.Totti, Count, Cannuman olge siis vuntsid ja aidake kaasvõitlejat.

www.livetv.ru --- (video archive) alt oli vähemalt eelmine hooaeg võimalik pea kõiki mänge vaadata täispikkuses, oma silm on siiski kuningas.