320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EURO2012 alagrupp B

    Holland, Taani, Saksamaa, Portugal. Mängud Harkivis ja Lvivis.
    Ajakava.
    Koosseisud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    #2
    Teoorias parim grupp ja parimad mängud, eks näis, mis praktika näitab. Portugal võiks turniiri must hobune olla, eesotsas Ronaldoga. Messi polnud sel hooajal Ronaldost parem ja Cristiano edukas turniir aravatasti kindlustaks kutile aasta mängija tiitli, sorri, ma tõesti ei viitsi Messi haipi taluda enam.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
      Teoorias parim grupp ja parimad mängud, eks näis, mis praktika näitab. Portugal võiks turniiri must hobune olla, eesotsas Ronaldoga. Messi polnud sel hooajal Ronaldost parem ja Cristiano edukas turniir aravatasti kindlustaks kutile aasta mängija tiitli, sorri, ma tõesti ei viitsi Messi haipi taluda enam.
      Ei ytleks. Messi purustas rekordi ja sellega on k6ik 6eldud.

      Holland ja Saksamaa peaksid siit edasi saama.

      Kommentaar


        #4
        Samas võib see ka vastupidiseks osutuda. Võib olla ka nii, et Ronaldo hooajast väsinud ning seeläbi kannatab kogu satsi mäng (kvaliteetseid ründajaid eriti ei ole) ning jäädakse hoopis viimaseks grupis.

        Samas möönan, et "Messi-haip" on päris suurejooneline ja ilma EMi võitmata või seal väravakunn olemata on Ronaldo võimalused sellele karikale üsna väikesed.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          #5
          Kihlveokontorid pakuvad Taanit meeskonnaks, mis lööb finaalturniiril kõige vähem väravaid. Samas seostub taanlaste mäng vägagi lustliku stiiliga ja endast kõvemate vastastega õnnestub ikkagi kenasti mängida ja ka väravaid lüüa. Hiljutine sõprusmäng Brasiilia vastu selle kohta kenaks tõestuseks. Usun, et siin suudetakse korralikult väravaid lüüa, pakuks vähemalt neli, kuid piisavat punktisaaki edasipääsuks vist siiski kokku ei saada. Aga Taani rüütel langeb võideldes.

          Kirjutasin hiljuti, kuidas hindan Portugali võimalusi, seega tahaks Ronaldo pundi ikkagi märkida maha ühe edasipääsejana. Mänguplaan vajab veel timmimist, kui vaadata, et järjest on viigistatud 2 mängu 0-0 skooriga ning õnne on kahtlemata selles alagrupis vaja, aga nagu me teame, siis jalgpallis on kõik võimalik. Eriti, kui su meeskonnas on üks maailma parim jalgpallur.

          Holland või Saksamaa. MM-i finalist vs pronks. Omavahel kohtusid meeskonnad alles talvel ja siis võttis Saksamaa kindla 3-0 võidu. Samas ei ole sakslased mulle üldsegi head muljet jätnud oma viimastes mängudes. Schweinsteiger on vigastusega kimpus ja kui tema pole 100% vormis, siis ma pakuks ka julgemalt, et Saksamaa surmagrupist edasi ei saa.

          Holland koperdas siin hiljuti muidugi samuti Bulgaaria vastu, kuid kui vaadata, et van Marwijkil on luksus vahetada Sneijder van der Vaarti vastu nagu juhtus Slovakkia mängus, siis peaks Holland justkui sakslastest üle olema. Ehk siis tõusvate noorte talentide asemel on meeskonnas end juba tegijaks mänginud vennad. Põnev saab selles grupis kahtlemata olema.

          Kommentaar


            #6
            Põhimõtteliselt GER-POR mida ma Lvovis vaatan annab avastuse sellele küsimusele, kas Saksamaa tahab edasi saada või mitte.

            Kommentaar


              #7
              Minu arvan, et pigem HOL-POR otsustab selle 2 koha selles gruppis. Saksamaa favoriit kindlalt.

              Kommentaar


                #8
                Saksamaa-Holland arvatavasti edasi
                FC Bayern München!

                Kommentaar


                  #9
                  Siit saavad edasi siis meeskonnad,kelle tee viib neid kokku ka finaalis!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #10
                    Kõhutunne ütleb, et Portugal pääseb edasi, aga loodetavasti mul lihtsalt kõht valutab. Taanil pole Hollandi vastu midagi vist välja panna, aga päris huvitav oleks, kui Taani võidab või mängib viiki - see ajaks kihlveokontoris nii mõndagi pea peale.

                    Ise ennustan Hollandi 3-1 edu, rohkem ei julge pakkuda.

                    Saksamaa v Portugali mänguks õlled tellitud, sest sellest tuleb kindlasti väga huvitav mäng. Hollandi v Taani mängus lürbin morssi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ennustan Hollandile 3:1 sp., et ründes on nad võimsad, kuid kaitse ei ole just väga hea ja loodan, et Taani poolt teeb silmapaistva mängu Christian Eriksen .
                      Saksamaale ennustan ka 3:1 võitu, kuna ei taha et Portugal siit edasi saaks ja kui kaitse peab siis Portugal vast üle ühe ei löö

                      Kommentaar


                        #12
                        Täna siis tõesti ülipõnev mängude päev, tahaks loota, et Hollandile siiski midagi kergelt ei kingita, ise hoian pigem Portugali ja Taani poole, viigid hoiaksid kenasti põnevust üleval.

                        Loodetavasti Kristiina paugutab ka mõne iluvärava kaugelt, sest tegelikkuses ju Portugalil nimesid on ja ka kaitseliin üsna soliidne, et midagi kerget ma küll Saksamaale ei eeldaks.

                        Enda uus isiklik lemmik noortest pealekasvavataest talentidest on kahtlemata Christian Eriksen, kelle mängu ma kahtlemata suure huviga täna jälgima hakkan, tahaks loota, et teeb väärilise turniiri, minu huvi süvendab kindlasti ka veel see, et mees on AS Roma fänn, minu armastus Totti vastu sai samuti alguse EURO 2000-st, kuna enne seda väga polnud kursis ja samuti telekast suurt muid asju peale suurturniiride ei näidatud, samuti internet ja muu polnud nii kättesaadav, rääkimata igasugustest striimidest ja asjadest, samas siis olid taldrikud ja satelliitkanalid.

                        Midagi meeldejäävat siis Euro 2000 Tottilt:



                        Tahaks loota, et midagi sarnast ja meeldejäävat on ka Erikseni esituses meenutada peale EM-i.

                        Loodetavasti teeb Eriksen meeldejääva turniiri ja siirdub siis Romasse Totti mantlipärijaks, näen suurt potentsiaali mehes,pole küll itaallane, aga see väga rolli ei mängigi, mõtlesin, et ilmselt peale seda kui Totti kõrvale astub, on temasarnast geniaalsust keda terasemalt jälgida ja kellele kaasaelada raske leida, loodan, et Eriksenil on universaalne võti, mis nii Hollandi-Portugali-Saksamaa kaitseliini lahtimuugib!!!

                        FORZA GRANDE CHRISTIAN ERIKSEN!!!





                        FORZA ROMA!!!FORZA AZZURRI!!!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          arvan, et holland ja saksa võtavad täna võidud (enam kui kahe väravaga). Samas loodan täiega, et taanlased suudavad üllatada ning edasi pääseda. Näiteks pärast sakslasi kohe.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #14
                            Nii, panin, et Holland võidab Taanit, Saksamaa võidab Portugali. Holland-Taani mängus alla 4.5 kaardi kokku. Saksamaa-Portugal üle 4.5 kaardi kokku. Tundub hetkel loogiline.

                            Kommentaar


                              #15
                              Holland on üsnagi easy bet, savi need teie Eriksenid, Taani on tore riik, ent nende koondises mängib minu jaoks üks ebasümpaatsemaid mängijaid üldse, Cristian Poulsen...niiet loodan, et kihlveokontorid mööda ei pane.
                              Portugalile panustamine tundub üliahvatlev, ent eks näis...aga okei, peab mängu vaatama minema, liiga kaua siin vahitud.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X