PDA

View Full Version : Uefa karikasari

sicmic
01.09.01, 12:49
mis arvate, mis riigi klubidel ja mis klubidel on parimad v6imalused v6ita selle aasta Uefa Cup, kes yllatab( kas siis negatiivselt v6i positiivselt)

Arutagem.

Aramis
01.09.01, 12:53
Vara veel arutada.Tavaliselt tulevad olulised tegijad alles peale CLi esimese stage lõpus, kus 8 kolmanda koha omanikku ka UEFasse kukuvad.Ex siis näis.

Maarek
04.09.01, 14:09
Kui rääkida sellest, et kes algusest peale, siis mainiks ära Leedsi, Valencia ja kindlasti ka Milani

Aramis
04.09.01, 23:46
Vene ja saksa?Isegi ,kui see nii on , siis karta on, et nad on ohtlikud.Yx potentsiialne olex nt 97.aasta Uefa võitja Schalke-Või sis Kreeka ja Tyrgi klubid ,kellel on tugeva koduväljaku tõttu suur eelis Uefa kahe mängu systeemi juures(tuletagem meelde Galatasarayd)

Jeeg
05.09.01, 00:04
Kas tõesti on nii, et rahvasuus on Meistrite liiga tuntud kas selle eesti keelse nimetusega või siis Tshämpions liig ja et UEFA Karika kohta öeldakse lihtsalt 'Uefa'? Läksin sõbraga vaidlema, et kas siis tõesti ei oleks mõtekam öelda Meistrite liiga ja UEFA Cup või midagi taolist, iseenesest suhteliselt väiklane ja ebatähtis teema, aga nii muuseas küsin.

Aramis
05.09.01, 00:25
Ma arvan ,et nimetused Meistrite Liiga ja Uefa karikas on päris adekvaatsed ,sest CLis on liigaelement sees ,kui Uefa on samas puhas Playoff kuni karikani.

Lauri
05.09.01, 01:37
Ühinen Aramisega, et tuleks ära oodata CList kukkujad, aga samas pean ytlema, et kui CLi (pool)finaali jõuavad ikka yldiselt need superklubid, siis UEFA Cupil võivad kaasa mängida võistkonnad, kelle pink ehk ei ole lõpmatu. just nimelt sellepärast ongi UEFA ehk isegi huvitavam, ja oleks isegi veel parem, kui olex konkreetselt knock-out, ehk siis ainult 1 mäng. Sellisel juhul võiks ju vabalt juhtuda, et Shatar vms võidab. Kuskil (Prantsusmaal vist?) jõudsid ju mingid amatöörid karikafinaali.

Jeeg
05.09.01, 14:18
Saksmaa karikafinaali jõudis eelmisel hooajal Põhja Regiooni klubi Union Berlin, kes pääses tänu selllele ka UEFA Karikasse ja kohtub 1.ringis ühe soome klubiga, et mul ühendus täna jamab ja muudkui otsustab, millistele lehtedele minna ja millistele mitte ja mille käigus otsustas nt. uefa.com\'i mitte avada, siis ma kahjuks ei oska öelda kas see oli HJk Helsingi vm.

Aramis
12.12.01, 15:05
Toon ära loosimise tulemused läbi ingliskeelse artikli yhest välisallikast:12/12/2001. The UEFA Cup draw held in Nyon today was pretty lenient with all the top seeds except for Leeds, who are set to face Dutch giants PSV, and Feyenoord, who face Glasgow side Rangers. An Interesting encounter will feature Serie A giants Inter against Greek championship leaders AEK Athens.

Milan-Roda
Lille-Borussia Dortmund
Valencia-Servette
Psv Eindhoven-Leeds
Lyon-Slovan Liberec
Hapoel Tel Aviv-Parma
Inter-Aek Athens
Rangers Glasgow-Feyenoord

The two legged ties will be played on February 21st and February 28th.

The winner of the Hapeol-Parma tie will face the winner of the Milan-Roda one;

The winner of the Inter-AEK tie will face the winner of the Valencia-Servette one;

The winner of the PSV-Leeds tie will face the winner of the Rangers-Feyenoord one;

The winner of the Lyon-Slovan Liverec tie will face the winner of the Lille-Borussia one.

Aramis
12.12.01, 15:07
Uefat ei saa kuidagi maha kanda, siin paistab põnevust lõpuni jätkuma ja eeldatava esikaheksa tugevus on absoluutselt võrreldav CLi omaga.Ex näeme ära,mis vormis klubid kahe kuu pärast on.

mcnamara
12.12.01, 15:09
UEFA karikasarjas on järel väga tugevad klubid. Seepärast arvan, et kevad saab seal igal juhul põnev olema. Paadunud Briti jalka fännina hoian pöialt muidugi Leedsile ja Rangersile. Leeds võib hea mängu korral vabalt finaalini välja jõuda! :)

Maarek
14.12.01, 19:25
Orginally posted by mcnamara

Paadunud Briti jalka fännina hoian pöialt muidugi Leedsile ja Rangersile. Leeds võib hea mängu korral vabalt finaalini välja jõuda! :)

Jah, aga paraku satuvad Leeds ja Rangers heade mängude korral juba järgmises ringis kokku.

jkes
20.12.01, 10:45
Itaalia jalgpalli fännina hoian pöialt Itaalia klubidele.Väga hea, et 3 klubi on end mänginud 16 parema hulka( Parma, Inter,AC Milan). Arvan, et neist võidab Inter(muidugi ka AC Milan on kõva, Parmasse eriti ei usu, kuigi oma liiga ja eurosarjade mängud võivad kõvasti erineda- seda tõestas meistrite liigas Nantes, saades teise ringi, asudes samal ajal Prantsuse liigas viimasel kohal).Lõpuks peavad ka Itaalia klubid oma maine taastama ja kordama 90ndate saavutusi(viimased aastad on olnud väga nukrad...).

Aramis
21.12.01, 12:16
Leeds paneb PSV kindlalt kotti!

Martin
01.03.02, 01:05
Võin öelda, et praegu on esimene kord, kui mul on Leedsi pärast tõsiselt häbi. Mitte, et nad PSV-le kaotasid, vaid selle pärast, mida Matteo pärast seda väravat tegi.

Sellised asjad teevad nii klubile kui ka jalgpallile üldiselt vaid ainult häbi ning ise ma loodan Matteot enam mitte kunagi Leedsi vormis mängimas näha...

Mis puutub karistusse, siis aastane keeld Euro mängudes oleks täiesti paras.

Martin - esimest korda oma klubi pärast häbi tundmas

Fazz
01.03.02, 01:32
Kahju, et Roda vandersellidel närvid penaltiseeria lõpus alt vedasid, oleks võinud siis juba kõik Hollandi klubid edasi saada. Üllatuste limiit oli vist siiski tänaseks täis juba :oih:

Artur
01.03.02, 02:19
Niiviisi - üllatusi sündis, selge see.

Martin, kui mina oleksin Leedsi toetaja, siis ka minul oleks olla häbi Leeds Unitedi fänn. See, mida Matteo tegi, oli lihtsalt alatu. Väravalööja Jan Vennegoor of Hesselink lõi palli peaga sisse, kukkus seejärel maha. Seepeale hüppas shotlane Matteo talle selga ja andis sõna otseses mõttes rusikaga vastu nägu. Minu üldine arvamus Leedsist selle intsidendiga kindlasti langes. Ei ole ju normaalne, et peale värava löömist saad sa molli. Leeds edasi ei saanud - paras!
Sest kui meeskonnas mängib selline mees nagu Matteo, siis sealt midagi head oodata ei ole. Muideks, minule tundus, et kohtunik ei näinud seda intsidenti, kuid olen kindel, et asi vaadatakse veel kindlasti üle ning mida karmima karistuse mees saab, seda parem. Loodan, et Leeds United järgmise aasta Meistrite Liiga kohale ei kvalifitseeru. Niiviisi, tuled veel oma tavapärast Leeds-ei-ole-räpane-meeskond juttu rääkima? Vaevalt.

Martin
01.03.02, 09:03
Kurivaim. Maailma press teeb ka mingeid imelikke trikke. Kohe pärast mängu tulnud pressikates on sees väide, et Matteo lõi näkku, kuid mingi tund aega hiljem (ehk siis pärast intervjuusid) on see koht igal pool ära muudetud ning asemele on pandud, et ta lõi vastu maad...

Minu arust oli ausalt öeldkku, kuigi telepilt oleks parem olnud teiselt poolt, kuid kurat seda teab - silm oli katki, kuid jällegi, miks siis pressiteateid on muudetud?

Muidu on ka üks pilt, paremast vaatekohast - http://www.thesun.co.uk/article/0,,3-2002091679,00.html
Tegemist The Suniga siis, kus pildiallkiri väidab ka, et Matteo lõi vastu maad.

Kuradi arusaamatu...

apunkto
01.03.02, 23:53
Selle pildi pealt ei oska midagi öelda aga see liidsi jõhkard on ju teise tüübi seljas, mis vahet sel on kas ta lõi pihta või maha, see ei ole jalgpall!

leeds on üldse üks hirmus jõhkardite kari. Ma ei saa aru kuidas siukesed mehed üldse saavad klubis mängida - kas treener siis tõesti on nii möku, et midagi ette ei võta? Davids on muidugi supernäide juves, lippi on muidu nagu mõistusega mees aga siukest tola üldse platsile lasta on ikka hirmus küll. Selle peaks kuskile eesti 4. liigasse tooma, seal käib üks üleüldine möla ja kossipeksmine..Tavaline nähe, et meeskonnakaaslased ergutavad üksteist a'la "proovi jalaga kõhtu panna vastasele" ja kus juba esimestest minutitest saati lubatakse pärast mängu pasunasse väänata.. a nyyd läeb nati teemast mööda vist.

mis uefa-sse puutub siis võiks jällegi mõni positiivne üllatus olla nagu Alaves eelmisel aastal. Äkki üllataks isegi Itaalia klubide vinaali jõudmine:D , kuna viimased aastad on olnud nagu nad on olnud...:(

Jyrka
01.03.02, 23:58
Akki yllatavad juudid see aasta? :õnnelik:

Jaan
02.03.02, 00:25
R22gitakse, et videokordusest olla n2ha olnud, et Matteo p6rutas vastu maad hea hoobi vihapurske ajal. Aga VofH v6i oli ta HofV otsas oli Matteo sellep2rast, et tulbimaa mees ise viskas ennast palli j2rgi ja mitte, et Matteo oleks talle peale karanud, vaid hoopis pyydis ehk v2ravat p22sta. Vot nii, noored jalkahuvilised.

Martin
02.03.02, 11:14
Jaan räägib õigust - nägime minu juures ise seda mängu, kuid ainuke vahe oli selles, et meie arust pani ta oma all olevale mehikesele lõuga!

Ju andis selleks arvamuseks alust Matteo niigi mõrvarlik väljanägemine ning üldiselt "kuulus" Leedsi pahade poiste imago. :lahe:

Artur
02.03.02, 13:53
Orginally posted by Martin

Jaan räägib õigust - nägime minu juures ise seda mängu, kuid ainuke vahe oli selles, et meie arust pani ta oma all olevale mehikesele lõuga!

Ju andis selleks arvamuseks alust Matteo niigi mõrvarlik väljanägemine ning üldiselt "kuulus" Leedsi pahade poiste imago. :lahe:

Schmutoff! Jah, me vaatasime seda mängu sinu juures ja olime kindlad, et Matteo andis Vennegoor of Hesselink'ile molli, mitte ei löönud vihahoos vastu maad. Oma silm on kuningas!

apunkto
02.03.02, 21:47
Orginally posted by Artur

Schmutoff! Jah, me vaatasime seda mängu sinu juures ja olime kindlad, et Matteo andis Vennegoor of Hesselink'ile molli, mitte ei löönud vihahoos vastu maad. Oma silm on kuningas!

mida sa sellega tõestada tahad? et kui sa smuutovi juures vaatasid ja nägid, et molli pani siis panigi molli või?

Artur
02.03.02, 22:02
Orginally posted by aojalgpall

Orginally posted by Artur

mida sa sellega tõestada tahad? et kui sa smuutovi juures vaatasid ja nägid, et molli pani siis panigi molli või?

Mina ei usu, et Matteo lõi vastu maad. Tahaks seda intsidenti kindlasti uuesti näha. Aga kui ma peaksid eksima ja mingit löömist ei olnud, siis suurimad vabandused Matteo & co. ees. Aga enne ma seda ei usu, kui ma pole seda lööki kordusest näinud.

coco
02.03.02, 23:30
siiski mis siin vabandada?
Loi või ei löönd väga debiilne on ikkagi teise mängija ninaees rusikatega vehkida, see on umbes samahea kui platsil pikalioleval tüübil teine vend kannaga näokohal irvitades vehib, debiilne, mis selle imbetsilliga siis nüüd tehakse, mängukeeldu ei saa eurosarjadest??Või mingi trahvi või midagi........

Aquilotta
02.03.02, 23:59
Orginally posted by coco

siiski mis siin vabandada?
Loi või ei löönd väga debiilne on ikkagi teise mängija ninaees rusikatega vehkida, see on umbes samahea kui platsil pikalioleval tüübil teine vend kannaga näokohal irvitades vehib, debiilne, mis selle imbetsilliga siis nüüd tehakse, mängukeeldu ei saa eurosarjadest??Või mingi trahvi või midagi........

coco, sa võtsid mul sõnad suust...Kui mees oleks tahtnud niisama rusikaga vastu maad lüüa, oleks tulnud ikka mõni teine koht valida kui vastasmängija ninaesine...

Jaan
03.03.02, 07:48
Ise olen kuulnud iskist mystilisest "teise nurga alt" videokordusest, mis t6estab, et Matteo kedagi ei l88nud. See tuletas mulle meelde 1998.a. MM-i, kus peale Brasiilia-Norra m2ngu oli avalikkus n6us lintshima j2nkist kohtuniku Norrale antud penalti eest, kuid hiljem selgus teise nurga alt tehtud ylesv6tetest, et mees tegutses 100% 6igesti.

K6ige 6igem oleks muide Hennegoor von misiganesmehelt kysida, et mis siis oli.

Martin
03.03.02, 16:17
Kolm asja:

1) Teise nurga videokordus on just see, mis on arvatavasti näha The Suni kodulehel. Meie just seda nurka ei näinud.

2) Matteo ja tema "ohver" vahetasid pärast mängu särgid ning väravalööja patsutas kaitsjat õlale. Kui ta oleks molli saanud, siis vaevalt, et nii oleks käitunud.

3) Kõik uudiseagentuurid muutsid oma pressiteadetes väljendi "pani lõuga" tunni aja pärast väljendiga "lõi vastu maad".

Kokkuvõttes ei usu, et tegemist on ülemaailmse salakavala vandenõuga Matteo kaitseks, vaid, et mees tegelikult ka lõi vastu maad, kuigi ka ise ma arvasin oma telepilti vaadates, et ta lõi meest.

Jaan
03.03.02, 23:09
Matteo kaitseks on ka kaudselt fakt, et Leedsi kylge hakatakse iga v2iksemagi p6hjuse p2rast - et dirty dirty Leeds. Aga mitte nyyd. Ei tea miks...

mcnamara
22.03.02, 15:07
UEFA Cup'i poolfinaalide loosimise tulemused siis ka:
Inter Milan - Feyenoord
Bor. Dortmund - Milan

Võimalik, et see võistlus on sel aastal Milaano linna siseasi. Ise toetan Feyenoordi, kuigi vaevalt nad karikat võidavad.;) Nii või teisiti olen finaalis esimese poolfinaali võitja poolt.

Undi
22.03.02, 20:42
klge selline küsimus...loen ja kuulen, et Toldo saadeti minema selles Inter Milani mängus ja Farinos oli sunnitud tema kohta täitma. Kuulu järgi oli ka mingeid imetõrjeid seal siis teinud :D äkki keegi nägi mängu ka ja valgustab mind, kuda asi tegelt välja nägi.

Martin
23.03.02, 01:14
Toldo sai jah punase ning ainuke Farinose "imetõrje" oli kui ühe läbisöödu peale viskus ning seejärel tohutult aega viitis. Toldo särgis nägi ta tohutult naljakas välja kah.

Ainuke pealelöök, mis Valencia aga teha jõudis tabas ka ime kombel teda (mis iseloomustas kogu Valencia mängu - ebaõnn) ning põrkus tal rinnalt minema kust siis kaitsjad palli puhtaks lõid.

Samas - selle mängu teine poolaeg oli ikka päris usumatu ründav jalgpall Valencia poolelt, kuid väravat ei tulnud.

Sama hea mäng oli Feyenoord ning PSV, mille normaalaaeg lõppes eriti dramaatiliselt (93 minuti kodumeeskonna viigivärav) ning siis 11-meetri karistuslöökidega võit.

Aquilotta
23.03.02, 11:06
Peale Toldo eemaldamist olevat Farinos ise tahtnud väravat kaisma minna :lahe:.
Sellest küsimus: kas mees on kunagi nt. noorena väravavaht olnud? Teab keegi midagi sellest?
Igatähes vapper mees enda peale sellist ülesannet võttes :).

Aff
23.03.02, 14:15
Kõige lahedam oli intsidendi juures see, et kui Toldo lahkus, viskas ta kindad käbedasti Farinose kätte, mille peale tollel jäi suu lahti. Võigalt vandudes, suundus ta siiski väravasuule ja tegi seal head tõrjetööd.:)
Mäng iseenesest oli selline, mida mina alati jalgpalli vaadates ootan. Enda poolt vaadates, kahju ainult, et Valencia väravat ei suutnud lüüa, aga selline see ümmargune jalgpallimäng kord juba on.
:õlu:

Aquilotta
23.03.02, 21:25
Orginally posted by Aff

Kõige lahedam oli intsidendi juures see, et kui Toldo lahkus, viskas ta kindad käbedasti Farinose kätte, mille peale tollel jäi suu lahti. Võigalt vandudes, suundus ta siiski väravasuule ja tegi seal head tõrjetööd.:)

Ja ometigi oli Toldo see mees, kes pärast mängu väitis, et Farinos ise tahtis väravasse minna :segadus:.

Martin
24.03.02, 16:17
No, oli tal siis valida? ;)

Peale selle oli tohutult lahe see kui Valencia värava lõi ning joonekohtunik suluseisuks selle luges, oi mis räpsuga ta siis üle visati publiku hulgast. Mehel oli pesuarve pärast päris korralik.

guitz
25.03.02, 17:23
See oli jah karm,igast jama lendas talle kaela.Isegi münte lendas vist.Peale sellist kohtlemist see kohtunik küll ei taha naasta.

Jaan
26.03.02, 04:16
Mis tal karta? Mingi jama on, siis saab klubi rosinasse hullult. Ja pealegi - isegi mul oma nelja-aastase kohtunikustaazhi juures on jumalast poogen mida pealtvaatajad, kohtunikud vôi treenerid asjast arvavad. Enamasti teavad nad ikkagi reeglitest vähem kui kohtunik.

Aramis
27.03.02, 09:51
Võtaks asja kokku nii, et Inter -Borussia finaal on päris intrigeeriv ja Hector Cuperil on paha kogemus saksa klubiga ja samamoodi ka Interil Euroopa finaalmängust.Seega usun Interit võitma ja nagu ikka loodan vastupidist.

Aramis
05.04.02, 02:26
Kui just nüüd Feyernoord ei üllata, siis nii ta läheb.Meeldiv 3-0 edu on Dortmundil Westfalenstadionil ette tehtud ja poolaja lõpu Milani surve oli oodatava, aga õnneks väravat ei tulnud.Teise poolaja pärast ma ei muretse.

mcnamara
05.04.02, 12:55
Jaah nii et Itaalia klubide ebaõnnestumistel Euroopas ei näikse lõppu tulevat. Milan on nüüd küll juba mängust väljas (0:4!) ja Intergi kaotas koduplatsil - go Feyenoord! :P

dieter
12.04.02, 13:37
Muide Milan täitsa mängust väljas polnudki, viimaseks minutiks suutsid 3:0 ette minna ja ega kaugel polnud, et nad võinuks mängupildi järgi (kuuldavasti) ka nelja väravaga juhtida, aga kohtuniku poolt antud lisaajal tegi Ricken BvB-le värava ja 3:1 seisust Dortmundile enam kui piisas, väravd siis 5:3.

Inter sai Feyenoordis hakkama vaid viigiga ja seega kohtuvad Rotterdamis kodustaadionil Dortmundiga.

mcnamara
12.04.02, 14:15
Feyenoordi finaali jõudmine valmistab rõõmu :) - eriti tore saab olema näha suvise MM-i isiklike lemmikute hulka kuuluva Taani koondise esiründajat Jon Dahl Tomassoni. Mäng vist oli päris äge tõesti - Inter jõudis peaaegu sihile, veel 2:2 seisus olla hea väravavõimalus olnud.
Eks Dortmund on finaalis võib-olla väikest viisi soosik, kuid mäng on ju Rotterdamis!:lahe:

vaikiv mees
16.04.02, 21:09
Originally posted by mcnamara

Jaah nii et Itaalia klubide ebaõnnestumistel Euroopas ei näikse lõppu tulevat. Milan on nüüd küll juba mängust väljas (0:4!) ja Intergi kaotas koduplatsil - go Feyenoord! :P

Vähe sellest, et Itaalia klubid Meistrite liigast pudenevad, nüüd on UEFA sarjaski raskused, kus vaid mõni aasta tagasi omavahelisi finaale peeti.:kaval:

Aramis
07.05.02, 16:40
Finaal homme ukse ees - kõik Põhja-Eesti vaatajad näevad seda kella 22-00st Soome YLE 2 pealt.
Dortmund taotles väljaku muutmist seoses momendiga, et see nende vastaste kodustaadion on.Arusaadav, et nii suurt ja plaanitud üritust UEFA ei soovi kuhugi nihutatada ja soovi ei rahuldatud.Samas on Borussia managmendil õigus paljuski, sest oleks piisavalt kiirelt tegutsetud oleks saanud asja õiglasemalt ära pidada, sest juba linna määramise algusest on kohe antud ka varuvõimalus mõne sama riigi suurlinna näol.Nii, et kui kohe peale poolfinaale oleks UEFA reageerinud oleksime homset mängu tõenäoliselt Amsterdamist või Eindhovenist näinud.Aga seda ei tehtud - ma ütleks ,et ülekohus, aga samas tänapäeva mastaape ja rahasi vaadates täiesti arusaadav, sest neid finaale kavandatakse ikka kõvasti ette ja vaeva nähakse palju-palju.

vandersell
07.05.02, 16:43
Kui asi oleks vastupidi olnud, siis räägiksid mõned teised mehed sama juttu...

Aramis
07.05.02, 16:51
Originally posted by vandersell

Kui asi oleks vastupidi olnud, siis räägiksid mõned teised mehed sama juttu...

Aga see on ju loomulik, et räägiksid.Kuid minu arust on kombeks, et finaale mängitakse neutraalsel pinnal.Riik riigiks, aga konkreetne staadion on probleemiks.Feyernoord on ülikõva klubi, et finaali jõudis, aga seda on ka Dortmund ja nüüd saab üks koduväljaku eelistuse.Kusjuures tegelikult on paljud spetsialistid arvamusel, et ega nii suure pinge puhul ei pruugigi see eriline eelis olla.Aga seda enam...

mcnamara
07.05.02, 17:34
Originally posted by Aramis
Aga see on ju loomulik, et räägiksid.Kuid minu arust on kombeks, et finaale mängitakse neutraalsel pinnal.Riik riigiks, aga konkreetne staadion on probleemiks.Feyernoord on ülikõva klubi, et finaali jõudis, aga seda on ka Dortmund ja nüüd saab üks koduväljaku eelistuse.Kusjuures tegelikult on paljud spetsialistid arvamusel, et ega nii suure pinge puhul ei pruugigi see eriline eelis olla.Aga seda enam...

Minu teada ei ole see esimene kord, kui mingi eurokarika finaal ühe finalisti kodulinnas (või kodumaal) peetakse. Rotterdam on toimumiskohaks ammu määratud ja seega ei saa aru, miks nüüd äkki tuleks mäng kusagile mujale üle viia? Nagu Aramis õigesti ütleb - koduseinad võivad antud juhul isegi koormaks olla.

Aramis
07.05.02, 18:47
[quote]Originally posted by mcnamara

. Rotterdam on toimumiskohaks ammu määratud ja seega ei saa aru, miks nüüd äkki tuleks mäng kusagile mujale üle viia? quote]

Point siuke, et Dortmundi managment viitas tõsiasjale, et alati antakse varakult üle kaks linna - antud juhul Rotterdam ja varus keegi teine Hollandi linnadest.

Raix
08.05.02, 13:50
Minu teada ei ole see esimene kord, kui mingi eurokarika finaal ühe finalisti kodulinnas (või kodumaal) peetakse. Rotterdam on toimumiskohaks ammu määratud ja seega ei saa aru, miks nüüd äkki tuleks mäng kusagile mujale üle viia? Nagu Aramis õigesti ütleb - koduseinad võivad antud juhul isegi koormaks olla.

74ndal võitis Feyenoord koduväljakul, nii et loodame, et seekord läheb samamoodi!! ;) :õlu:

mcnamara
08.05.02, 14:54
Täna siis finaalipäev. Rotterdam on küll shokis pärast seal toimunud poliitiku mõrva, aga mäng nüüd ikka kindlalt toimub.
Feyenoordi poolt vaadates on probleemiks kõigepealt poolaka Smolareki veider dopinguskandaal. Puudu on õhtul vist ka inglaste poolt juba ammu jahitud Brett Emerton. Küll mängib loodetavasti taanlane Jon Dahl Tomasson, kellelt ootan suuri asju nii täna õhtul, kui MM-il. Pierre van Hooijdonk'i on ka huvitav üle hulga aja näha.
Borussial on puudu koondise kaitsja Metzfelder, kelle asemel võib oma karjääri viimase mängu pidada Jürgen Kohler. Ka teine Borussia koondislane Kehl ei mängi.
Ise olen täiest hingest Feyenoordi poolt ja loodan väga, et mäng tuleb ilus - ja et penaltisid vaatama ei pea. :r66m6:

vaikiv mees
08.05.02, 20:52
Originally posted by AramisKuid minu arust on kombeks, et finaale mängitakse neutraalsel pinnal.Riik riigiks, aga konkreetne staadion on probleemiks.Feyernoord on ülikõva klubi, et finaali jõudis, aga seda on ka Dortmund ja nüüd saab üks koduväljaku eelistuse.Kusjuures tegelikult on paljud spetsialistid arvamusel, et ega nii suure pinge puhul ei pruugigi see eriline eelis olla.Aga seda enam...

Imelik, et sellisesse seisu üldse jõuti. Ilmselt ei arvestatud tõesti, et see va Rotterdami klubi võib finaalini välja pressida. Ja v-olla äragi võita?

Jeeg
08.05.02, 22:27
Finaalis on sellised klubid, et kui valida kumma poolt oleksin, siis vist Dortmundi kuna Saksamaa klubide suhtes mul eelistused puuduvad samas, kui Hollandi liigas hoian pöialt Ajaxile, kelle suurimaid rivaale on toosama Feyenoord.
Feyenoordi kui klubi vastu pole mul küll midagi ja seetõttu ootan tänaselt finaalilt lihstalt ilusat mängu ja kui ka tuleb 2 korda väravatevaesem finaal kui eelmise aasta Liverpool - Alaves, siis on tegemist juba ühe viimaste aastate huvitaima finaaliga Euroopa karikasarjades :kaval:

gnat
09.05.02, 02:34
njahh peale esimest poolaega tundub küll päris pingeline mäng mis sest et feyenord 2-0 juhib ise olen muidu feyenordi poolt sest van Hooijdonk üks lemmikuid .... kaks väravat ka löödud juba.. .. arvan et borussial suht raske edasi teha eriti veel 10- kesi...

Aramis
09.05.02, 03:02
Ei meeldi mulle see mäng.Kõigest hoolimata(nt see, et Melo Perreira paneb täiega näkku) on Dortmundi päris kole vaadata.Mängu pole - mehed "filmivad" täiega jne.Võrreldes Bayerni või Bayeriga on mäng ilmetu.aga siiski üksikud meistrid paistavad õnneks silma(Kolleri värav).

gnat
09.05.02, 03:30
ega jah ... ta just nüüd ilus mäng polnud .... 8 kaatrti kui ma ei eeksi ja 4-5 oleks võinud jätta andmata eriti see punane aga mäng muidu ise püsis põnevana mis sest et borussia 10 -si 0-2 taga olid. 2-3 seis lõpuks ikka päris hea aga ikkagi mitte võit kuigi feyenoordi poolt hakkab veits borussiast kahju :(

gnat
09.05.02, 03:32
ega jah ... ta just nüüd ilus mäng polnud .... 8 kaatrti kui ma ei eeksi ja 4-5 oleks võinud jätta andmata eriti see punane aga mäng muidu ise püsis põnevana mis sest et borussia 10 -si 0-2 taga olid. 2-3 seis lõpuks ikka päris hea aga ikkagi mitte võit kuigi feyenoordi poolt hakkab veits borussiast kahju :(

Raix
09.05.02, 03:51
oh õudust, ammu pole enam sellist jubedat mängu näinud... :kratsti: borussia oli paras draamateatri trupp...:trafck: eriti mõtetud vennad olid platsil Wörns, Amoroso... ;)
aga noh, mis seal ikka - feyenoord võitis ning mina sellega rahul olema!! ;) :õlu:

Jeeg
09.05.02, 04:28
No ütleme, nii et mina jäin etendusega rahule, muidugi lootsin veel seisu 3:3, mis jäi tänu Feyenoordi meeleheitlikule kaitsetööle tulemata, mai tea mitu pommi lööki nad ära blokeerisid aga õnneks Kolleri imevärava vastu ei suudetud midagi teha ;)

silverman
09.05.02, 04:41
Kurb. Kurb. Kurb. :kurb4:

Aramis
09.05.02, 11:49
Ma Wörnsi nüüd draamateatrisse küll ei kutsuks - tema künnarnukihoop(minu meelest sihilik) Hoojidonkile peapallisse minnes meenutas vana SSi standardit pigem.Aga Amoruso ja Koller nt võivad küll mingit Suveteatri tuuri tegema tulla.
Aga samas - mina ,kes ma muidu mängjaid näo järgi ei hinda ja ei meeldi kui teised seda teevad - sellist aidsihaige nägu nagu Hoojidonkil tekib endalgi tahtmine tampida.
Kokkuvõttes samas peab ära mainima, et nii koller,Amoruso kui ka Hoojidonk on ikkagi ennekõike suurepärased väravavalööjad.

mcnamara
09.05.02, 13:11
Originally posted by Aramis

Aga samas - mina ,kes ma muidu mängjaid näo järgi ei hinda ja ei meeldi kui teised seda teevad - sellist aidsihaige nägu nagu Hoojidonkil tekib endalgi tahtmine tampida.

Tohoh, Aramis, see on küll jubedalt öeldud...:(
Mina jäin küll eilse mänguga rahule. Nägime ilusaid väravaid. Van Hooijdonki vabalöök oli ikka võimas ja Kolleri õhust volle veel uhkem. Jon Dahl Tomasson tegi ka sellise mängu, nagu lootsin. Nüüd hoidke alt, prantslased!;)
Mis teatrisse puutub, siis eda oli omajagu. Nagu ka närvilist jõhkrutsemist. Kohtunik oleks võib-olla võinud Jürgen Kohleri ka väljakule jätta, aga reeglites on olemas võimalus sellise teo eest punane anda.
Palju õnne, Feyenoord!

mihkel
09.05.02, 15:19
Feyenoord võitis täiesti teenitult. Borussiale tõmmati ikka kott täiega pähe.Borussia brassid lahistasid nutta nagu tited:kurb1: :kurb4:
Usun, et Arno Pijpers on täna hullupööra õnnelik. :õnnelik:

Maarek
09.05.02, 17:37
Tra, eriti tore on vaadata mängu, mille tulemuse kohtunik esimese 15 minuti jooksul ära otsustab. Punast kaarti poleks sellest Kohleri olukorrast ükski normaalne kohtunik mingi valemiga välja imenud.
Kui näitlemisest rääkida, siis Hooijdonkil oli iga vastase puudutuse järel peas nägu, nagu oleks keegi talle hirmsat moodi liiga teinud.