PDA

View Full Version : NHL

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7

vandersell
30.04.02, 15:03
Niisiis, esimene ring on kohe-kohe läbi, järjest põnevamaks läheb. Minule isiklikult sümpatiseerib kõige rohkem Canadiens ja Saku Koivu- kus peab inimesel tahtejõudu olema, et sellisest haigusest võitu saada :õnnelik: Igatahes hoian neile pöialt :silm4:

Ühe sõnaga- arutleme!

mcnamara
30.04.02, 15:50
Mina olen Canadiensi pooldaja juba aastast 1986 - siis tuli Stanley Cup'i võit.:õnnelik: Viimasel ajal ei ole mul NHL-i vastu enam nii suurt huvi olnud. Üks põhjus on Montreali vilets esinemine, teine aga see, et Kanada on seal kuidagi vaeslapse ossa jäänud...ja mina ei tea: need Texase, California ja Florida meeskonnad ei innusta. Loodetavasti on peagi taas aeg Stanley karikas Kanadasse toimetada. Montreal ja Ottawa on igatahes 8 hulgas - loodetavasti järgneb eeskujule ka Toronto.

Hellik
30.04.02, 17:05
Mina hoian pöialt just Maple Leafs'ile, loodetavasti lülitavad nad kodus mängides "Saarlased" ikka välja.

Fazz
30.04.02, 17:06
Montreali fännid on muidugi kõvad õnnitlused ära pälvinud. Ise kartsin, et vbla ei jõua ükski Kanada klubi avaringist edasi :doh:
Igal juhul lahe, et Sens ja Habs üllatada suutsid, ent täna öösel olen küll kindlalt Islandersi poolt.

Foorumi liikmeist koosnenud Yahoo NHL Fantasy liiga sai küll oma Pepleri Penguinsiga üsna veenvalt kinni pandud (nii põhihooaeg kui playoff, finaal Capital Loosersiga 9:0) :r66m17:

Devil
30.04.02, 17:10
mhm montreal peab paljuski tänulik olema nende imelisele väravavahil J.Theodore .. kes ikka pidevalt teeb ime mänge... erinevalt nhli parimast väravavahist roy-st peab theodore tugevalt rohkem tööd tegema ... theodore on minuarust paremuselt 2 vv.. siis tulevad hasek ja habibullin jne ...avsi kaitse on ylihea ja päästabroy-d suuremast tööst... viimastes mängudes näitas ka head mängu patrick lalime(senatorsi vv) ... tehes 3 shotouti reas ...igastahes hoian ma pöialt et montreal toronto ... detroit ja colorado pääseksid pool finaali ... finaali lemmikuid ei oska veel kommenteerida kuna suur lemmik NJ Devils sinna ei pääse kahjuks ... aga nuh eks näeb kes võidab kõik tugevad.
Minu pakutud poolfinaali nelikust vist nõrgim skoori tegija montreal ... siis colorado ja toronto ... aga jah detroit on ylikogenud ja võimas võistkond ... kui ennustada siis oma jakobsoni paneksin Detroidi peale ... suuri oh vast ongi colorado kui roy teeb ime mänge ... aga jah eks näeb ... :õlu:
Ps! kas mõni eesti kanal nhli finaali näitab ... kui ei siis tuleb soomet vaadata vist :)

kyps
30.04.02, 17:17
Ise alati ikka Penguinsi poolt oldud, oh neid häid aegu, kui finaalis North Stari ja Black Hawksi nüpeldati. Mäletan et ühel Chicago fännil oli suur plagu "Hawks can fly, penguins not", aga seeria kaotasid ikkagi kuivalt:D Krdi nostalgia toob kohe pisarad silma:)

Nüüd olen jah ikka oluliselt vähem jälginud, ei tea isegi seda millal Islanders ja Canadiens teoreetiliselt vastamisi võiksid minna. Ida finaalis oleks selline 2-e legendaarse meeskonna mõõduvõtt igati stiilne.

Ise muidugi Canadiensi pooldajate hulka ei kuulu, muidugi Saku on tolle meeskonna aktsiaid minu silmis kõvasti tõstnud. Kanada klubidest sümpaatseim Vancouver.

Siim
30.04.02, 18:00
Minu lemmikute teekond lõppes see aasta kurvalt. Kahju muidugi :( . Järlejäänud meeskondadest kuulub enim sümpaatiat vist Montrealile.

Maarek
30.04.02, 18:39
Olen meeskonna loomise päevast fännanud Florida Panthers'it, kellel aga pärast mõneaastatagust hiilgavat hooaega kõik allamäge on hakanud minema ja sel aastal ei pääsetud isegi play-off'i:( :( :( :(

kyps
30.04.02, 18:50
Originally posted by Maarek

Olen meeskonna loomise päevast fännanud Florida Panthers'it, kellel aga pärast mõneaastatagust hiilgavat hooaega kõik allamäge on hakanud minema ja sel aastal ei pääsetud isegi play-off'i:( :( :( :(

Sealt alates hakkas allamäge minema, kui rottide jääle loopimine ää keelati:)

Aramis
30.04.02, 19:15
Hooaja algusest olin ma Capitalsi poolt.Play-offi nad ei jõudnud.Lõpu eel hakkasin tänu oma YAhoo fantasy satsis olnud &Theodore imemängudele väravas ja Kingsi superkolmiku Allison-Palfy-Deadmarsh ründemängule LA poolt olema.Tänane öö tuli kurb tõsiasi, et Colo puxis Kingsi välja.Oh õnnetust!Ei oskagi seisukohta võtta - üldiselt eelistaks kolmikust Ottawa,Montreal ja Toronto ehk siis Kanada tiimi Stanley Cupi võitu.

Ja lisaks siia Fazzi jutule Yahoo fantasyst , et kui mu arvestused ei petnud, siis oleks ma saanud põhihooajal 2 punkti rohkem ja kuuendaks ,siis oleks CapLoo asemel finaalivastane olnud mina.Aga kuna ma esimese kolmandiku hooajast lõpetasin kindla viimasena ,siis spurt jäi hiljaks ja põhihooaja kaheksas koht ja alama astme playoffi võit jäid maksimumiks.
edit: Kusjuures mitte ainult finaalivastaseks vaid ka finaalivõitjaksAga see selleks - sellised spekulatsioonid ei ole ilusad ja järgmine aasta vaatame seda asja.

Jaan
01.05.02, 13:41
Jah. Geograafilis asukoha t6ttu olen ikka Washingtoni meeskondade poolt. See v6imaldab play-offe igas liigas erapooletu pilguga j2lgida, kuna DC mehed imevad kolmesajaga ja kukuvad p6hiturniri j2rel alati v2lja.

Jeeg
01.05.02, 14:18
Nii! Ja ongi play offid läbi ning kõige rõõmustavam on see, et edasi said ka kõik klubid, kellele ma pöialt hoian. Kõige lemmikum oleks minul vast Detroit Red Wings, kes eelmise suhteliselt kahvatu hooaja kõrvale on see aasta tegemas tugevat tiitlirallit. Teised, kellele pöialt hoian on kõik Kanada klubid kuigi paaris Red Wings - Canucks olin loomulikult punaste poolt. Kui nüüd teaks millised on veerandfinaal-paarid, siis oleks väga lahe :lahe:

Fazz
01.05.02, 16:15
Nii! Ja ongi play offid läbi
Kellele läbi, kellele alles algavad :r66m17:

Kui nüüd teaks millised on veerandfinaal-paarid, siis oleks väga lahe :lahe:

Carolina - Montreal
Toronto - Ottawa
Detroit - St Louis
Colorado - San Jose

Kõik ülimalt võrdsed paarid ja loodan, et edasi pääsevad eeldatavad nõrgemad, st Hurricanes, Sens, Blues ja Sharks.
Niipalju on küll juba selge, et Stanley Cupi võitja peaks tulema läänest, sest minu arvates suutnuks finaalis lääne klubidele mingitki vastupanu osutada üksnes Flyers, Devils või Bruins, kes kõik oskasid juba avaringis välja kukkuda...

Praegu tundub, et idast jõuab finaali Ottawa. Kuigi eelmise aasta playoffis said nad Torontolt kuivalt, siis nüüd on vahtralehtedel paljud põhitegijad vigastatud. Carolinal ja Montrealil on juba niigi palju õnne olnud, ei taha uskuda, et taoliste koosseisudega võiks finaali jõuda. Kogu asja võiks hoopis St Louis või San Jose kinni panna.

Mõm17
02.05.02, 00:11
DETROIT Red Wings- pooldan neid aastast ´96. Vahepeal meeldis ka Penguins, aga kuna Jagr ära läks kadusid ka igasugused lootused.

Red Wings- Stanley Cup`i võitja 2002:r66m7: :ingel3: :õnnelik:

vandersell
02.05.02, 12:07
tänase mängu kohta võib öelda- selänne leidis lõpuks värava üles! :õnnelik: Kui nii edasi läheb, võib tast veel asja saada! olen Selänne fänn sellest ajast, kui ta rookie´na põhihooajal 76 väravat kõmmutas (parandage, kui numbriga eksisin) Tänapäeval selliseid asju enam ei juhtu...

sander
02.05.02, 21:52
järelejäänud tiimidest on minu lemmik kindlasti toronto, kahju et sundini hooaeg läbi on. pöialt hoian ka san josele.:juuksed: :ham2:

priity
03.05.02, 02:37
Kui järelejäänud tiime motiveerituse koha pealt vaadata, siis Montreali vastu vist teised ei saa. Küsimus ainult selles, et kauaks neil seda jätkub. Esimeses ringis tegid nad oma konverentsi võitjale Bostonile ära. Viimase mängu tõrjed Theodorelt olid midagi täiesti uskumatut, kui poleks näinud siis ei usuks.
Põhihooaja võitnud Detroidi mäng ei ole erilist muljet jätnud. 2:0 kaotusseisust tulid nad küll välja, kuid nende mängu vaadates tundub nagu oleks nad selles veendunud, et nad igal juhul võidavad.
San Jose ehk võidab Coloradot tänu oma ründetugevusele. Kõige ettearvamatum paar on aga Toronto-Ottawa.

vandersell
10.05.02, 15:56
Ei hakka uut teemat tegema, sobib siia ka.
Ühesõnaga-ei saa öelda ühe sõnaga :P . Mõlemad pängud läksid ikka täiesti prsse. sommid lihtsalt ei oska asja ära teha- pealevisked olid vist 43:9 Ja bullitid... Svenssonitel polnud ka õnne. Nii et täna on siis põhjala poegade jaoks tõeline finaal- üks peab aga medalist ilma jääma :( Hoian :p6der: :silm4:

Aramis
10.05.02, 16:49
Esimene mäng läks tõesti aia taha.Aga tese mängu koha pealt sa vandersell eksid - väga meeldiv heitlus ja äärmiselt meeldiva lõppresultaadiga.

airmike
02.06.02, 19:14
Kätte ongi jõudnud finaalide aeg. DETROIT RED WINGS VS CAROLINAHURRICANES vaata lisa http://www.nhl.com/intheslot/read/iceicons/cupcrazy2002/index.html

Rebu
02.06.02, 21:18
Red Wings peab ää tegema !!!

Jeeg
04.06.02, 01:44
Ka mina loodan oma ainulaadse lemmiku Red Wingsi edusse, eelkõige sealsete Kanda koondise põhitegijate pärast kui ka muidu väga mõnusa meeskonna tõttu ;)

Tembu
06.06.02, 11:48
Ei,ei, ja veelkord,ei! Detroit ei tohi võita!
Krt, midagi on mäda, kui pidevalt samad satsid võidavad...LA Lakers, Detroit Red Wings, Madridi Real, NY Yankees, jne...Krt,kuidagi igav on nii. Väike vaheldus kuluks ära. Ja las lätlane saab kah Stanley Cupi katsuda:)
Igatahes võidab pigem Carolina kui NJ Jets...

dreyd
06.06.02, 12:00
Originally posted by tremboni
Igatahes võidab pigem Carolina kui NJ Jets...

vist ikka mõtled Nets´i

jyriöö
06.06.02, 15:47
Viska näppu tremboni. Esimene mäng läks lisaajale, 3:2 Carolina võit. Võrdne mäng võrdsete võimalustega. Carolina on nüüd võitnud 8-st lisaajale läinud kohtumisest 7.

jyriöö
12.06.02, 02:22
Ära viska näppu, tremboni. Pigem nuta :( . Mängude seis 3:1 Detroidile. Tundub, et otsustavaks sai Carolina kaotus 3. kohtumises 3. lisaajal mingil 114'l minutil. 41. aastane Larionov viis punatiivad võidule mängus, mis lõppes kohaliku aja järgi kuskil kell 01.00 öösel. Viimane mäng läks kindlalt 3:0 Detroidile, Hasekile oli nullimäng play-offide 6.

airmike
12.06.02, 04:23
Kipub vist ikka sinnapoole,et RED WINGSviib karika Detroiti...

Tembu
14.06.02, 11:34
Damn, viies mäng ja asi läbi. Häbi!

vandersell
14.06.02, 23:49
Läks kuis läks. Ei kurda. Rõõmus ka eriti ei ole. Kapanen oli kogu offi kusi. Aga kas teile ei tundu, et detroit on nagu Real Madrid- kõik staarid kokku ostetud ja nüüd ka tulemus käes. Viimase aasta või aastate ostud on sellised mehed, kes ühes klubis pikka aega staarid olnud- Hasek, Hull, Chelios. Kusjuures minu jaoks oli üores üllatav näha Cheliosi detroidi ridades- ta oli nagu Blackhawksi maskott- nägu ka üpris sarnane. ;)

priity
15.06.02, 00:09
tähtede kokkuostmisele lisaks niipalju, et haseki lepingus on punkt, mis ütleb, et karikavõidu korral laekub pangaarvele palgale lisaks 1 miljon USD. motivatsioon missugune :D

Jeeg
16.06.02, 15:21
Jeehaaw! Detroit Red Wings võttis minu lemmikuna siiski ka tiitli ära, mida päris raske ikka uskuda oli, kuna eelnevatel aastatel nii suurt potensiaali kül lnäha polnud.
Mul üks sõber on Colorado ja mina Detroidi fänn, hetkel võime mõlemad rahul olla, olgugi et NHLi arvutimängus kipub tema kõik tiitlid minu eest ära näppama ;)

jyriöö
17.06.02, 01:53
Algselt tegi selle postituse vandersell

Aga kas teile ei tundu, et detroit on nagu Real Madrid- kõik staarid kokku ostetud ja nüüd ka tulemus käes.

Vahe Realiga on aint selles, et Detroidi staarid on aasta-paari pärast kõik pensionil :P . Eesotsas 50-ndaid käiva Larionoviga :lahe:. Legendaarseid meeskondi niiviisi ei ehita.

vandersell
17.06.02, 12:19
Algselt tegi selle postituse jyrioo

Vahe Realiga on aint selles, et Detroidi staarid on aasta-paari pärast kõik pensionil :P . Eesotsas 50-ndaid käiva Larionoviga :lahe:. Legendaarseid meeskondi niiviisi ei ehita.
Ei ehita küll aga legend elab edasi. Kas keegi mäletab 10-20 aasta pärast täpselt, kes olid koosseisus? Vaadatakse- näe, võitsid, jälle.

airmike
17.06.02, 19:27
SUPERRED WINGSSUPER !!!

Udupasun
20.06.02, 16:19
Sai Hašek oma karika lõpuks ikka kätte. Aga järgmine aasta Devils tuleb, näeb ja võidab ja protsessi käigus lööb Holik Lindrosi Eeriku pea otsast.

vandersell
26.06.02, 13:22
No nii. Dominaator avalikustas eile, et lõpetab oma karjääri!! Kahju, ta olewks võinud veel oma tasemega mitu aastat mängida. Tahtis vist lõpetada päris tipus olles. Mõningas mõttes arusaadav- tükk aega oli juba teada, et ta on parim, kuid Stanley karikat ette näidata polnud. Kui nüüd Detroit järgmisel aastal jälle võitma peaks, on Hasekil küll tuline kahju, et lõpetas.

Mõm17
28.06.02, 23:19
Detroit Red Wings on meister!! jee...

... üle pika aja, vahepealne paus tekitas juba kahtlust

vandersell
17.04.03, 10:33
Sooh, siin tükimat aega üsna vaikne olnud. Ega siis midagi, võtame otsa üles.

Play-offide esimene ring on täies hoos, mõnede jaoks juba lõppenud. Ja kes oleks seda arvanud, et esimene väljalangeja on karikakaitsja Detroit Red Wings!! Anaheimi pardid purustasid mootorite linna mehed kuivalt mängudega 4-0.
Vaene Teemu, arvas, et tuli pasapeetrite meeskonnast tipptiimi aga vaata nüüd mis välja kukkus...

Kaarel
17.04.03, 11:00
Nojah, eks Teemu ajal oli Anaheimil probleeme play-offi pääsemisega ning kui sinna isegi jõuti, siis oldi tihti vastamisi läänekonvernetsi esimesega (tihtipeale just Detroit) ning play-offi tee jäi lühikeseks.

Kahju muidugi, et ta oma NHLi karjääri jooksul ühtegi liiga koorekihti kuuluvasse klubisse pole kuulunud, kellega oleks lootus Stanley Karikat püüda. Winnipeg, Anaheim ega San Jose pole selleks selgelt võimelised olnud.

jazzjansa
17.04.03, 18:42
Tervist foorumlased.

Üllatus-üllatus...audis on tiitlikaitsja Detroit Red Wings. Kellele nad kaotasid? Pardidele või...ei usu. Ainsana on ju avaringis 0:4 kaotanud Toronto Maple Leafs ja sedagi aastal 1952 ja oh imestust, kellele ta kaotas---- Detroidile. Aga jätkem ajalugu ning tulgem tagasi tänapäeva. Miks siis ikkagi Detroit kaotas 0:4? Suurimad teened selles on kindlasti oma play-off debüüdi teinud Ducksi puurivahil Jean-Sebastien Giguerel, kes tegi kõigis neljas mängus imepäraseid tõrjeid. Ta laskis nelja mänguga kokku vaid kuus väravat( 1,5 väravat mängus on ikka väga hea tulemus). Suurt rolli Partide võidus omab ka Paul Kariya, kes vaatamata oma imepärasele andele, ei ole Parte maha jätnud ning parematel jahimaadele läinud.
Seoses Detroidi kaotusega oleks mul teistele foorumlastele küsimus: Kas Detroidis algab NÜÜD põlvkondade vahetus.

Täna öösel (või siis õhtul,kuidas kellelegi) võib selguda ka kaks järgmist teise ringi pääsejat. Nendeks võivad Olla Ottawa Senators (võitis Põhiturniiri ning juhib 3:1 New York Islandersi vastu) ja New Jersey Devils, kes juhib samuti mängudega 3:1 Boston Bruinsi vastu.

Detroidi välja langemisega on minu suursoosikuks saanud Dallas Stars, kellel on aga raskusi Edmontoni õlimeeste vastu (seeria üldseis on 2:2). Väikest varvast (pöidlaid hoian jalgpalli jaoks,kuigi mul lemmikut ei ole) aga hakkan hoidma Anaheimi jaoks.

jazzjansa
18.04.03, 12:04
Täna öösel selgusid ka kaks järgmist edasipääsejat. Nendeks olid Ottawa Senators ja New Jersey Devils.

Tembu
18.04.03, 16:31
Originally posted by vandersell

Sooh, siin tükimat aega üsna vaikne olnud. Ega siis midagi, võtame otsa üles.

Play-offide esimene ring on täies hoos, mõnede jaoks juba lõppenud. Ja kes oleks seda arvanud, et esimene väljalangeja on karikakaitsja Detroit Red Wings!! Anaheimi pardid purustasid mootorite linna mehed kuivalt mängudega 4-0.
Vaene Teemu, arvas, et tuli pasapeetrite meeskonnast tipptiimi aga vaata nüüd mis välja kukkus...

Millist teami sa tipptiimiks pead? San Jose´d? Minu jaoks on nad tasemelt täiesti samasugused Anaheimiga..mis neid eristab on ainult logo särgil....Tippsatsist pole kummagi meeskonna puhul juttugi.

vandersell
21.04.03, 09:52
OK, tippmeeskond Sharks päris ei ole aga eelnevatel aastatel on ta pidevalt play-offi jõudnud, vastupidiselt Mghty Ducks´ile.

indie
21.04.03, 15:40
Eile sai konverentsi poolfinaali veel ka Tampa Bay, pärast 3. lisaaega. ning Vancouver viigistas St.Louis\' vastu seeria kolm-kolmele.
täna tuleb Colorado-Minnesota (seeria 3-2) ning Philadelphia-Toronto (3-2) (vastavalt Minnesotas ja Torontos).

muide kui kodus pole sellist võimalust, siis kas linnas näidatas kuskil mänge? Nelonen kannab üle vist MMi kuid NHLi pealt oldas tühjad.

Martin
21.04.03, 15:44
irw, no disrespect või nii, kuid ööklubides tavaliselt telekat ei näidata :D seega pole ka kohta, mis sul nii hilja avatud oleks, kus vaadata saaks.

Muidu aga ülekanded toimuvad ning on saanud isegi mõnda mängu (eile ka NBA Minnesota - Lakers) vahitud.

vandersell
23.04.03, 09:24
Jätkates Selänne teemat, siis eile sai teatavaks, et ta ei pikendanud oma lepingut Sharksiga ja siirdus vabaagendiks. Võimalik on tegelikult ka jätkamine vanas meeskonnas kui piisavalt hea pakkumine tuleb. Eelmise aasta palk oli 6,5 miljonit taala.

indie
23.04.03, 10:15
Linden sai esimese värava! Vancouver ja Philadelphia said edasi, kuid Colorado langes välja (olevat olnud viies mäng järjest kus on oldud ühe võidu kaugusel edasisaamisest ja lastud sellegipoolest võimalus käest).
Vancouver-St.Louis 4-1 kokku 4-3
Colorado-Minnesota 2-3 (ot) kokku 3-4
Philadelphia-Toronto 6-1 kokku 4-3

Konverentsi poolfinaalid: Ottawa - Philadelphia, New Jersey - Tampa Bay idas ja Dallas - Anaheim ning Vancouver - Minnesota läänes. Noi mängivad siis alates 24ndast.

Tembu
23.04.03, 13:05
Originally posted by vare

Linden sai esimese värava! Vancouver ja Philadelphia said edasi, kuid Colorado langes välja (olevat olnud viies mäng järjest kus on oldud ühe võidu kaugusel edasisaamisest ja lastud sellegipoolest võimalus käest).
Vancouver-St.Louis 4-1 kokku 4-3
Colorado-Minnesota 2-3 (ot) kokku 3-4
Philadelphia-Toronto 6-1 kokku 4-3

Konverentsi poolfinaalid: Ottawa - Philadelphia, New Jersey - Tampa Bay idas ja Dallas - Anaheim ning Vancouver - Minnesota läänes. Noi mängivad siis alates 24ndast.

Asjatundjate väitel(nimesid ei mäleta,miskises Tv show´st) väitsid raudselt ja tagusid rusikaga vastu rindu,et Anaheim,Islanders, Minnesota(kogenematusest eelkõige) on 3 raudpolt kindlalt esimeses ringis väljalangejat...Elu pole aga õnneks nii etteaimatav....
Ottawa, New Jersey, Dallas ja Vacnouver peaksid(aga ei pruugi) olema favoriidid. Ise hoian pöialt eelkõige Ottawale..Oleks Pittsburgh või Montreal alles, siis kuuluks minu süda neile.

indie
24.04.03, 14:13
kuigi favoriidid on olemas on kõik paarid nagu NHL enamasti üldse suht ennustamatud. Pärast Detroidi väljalangemist pakub mulle kõige rohkem huvi see, mida Anaheim edasi teeb. Ise pooldan muidu Vancouverit.

indie
25.04.03, 11:19
Ning Anaheim võitis veelkord. Sykora viskas võiduvärava viiendal lisaajal vist. Dallas - Anaheim 3-4.
New Jersey võitis suht kuivalt Tampa Bayd 3-0. pealelöögidki ütlevad, et Tampa Bay peaks oma mängu parandama: 32-15 Kuraditele.
Täna mängivad Ottawa ja Vancouver.

Devil
25.04.03, 12:01
ida finaalis> Devils vs Senators
---------------------------------->>> finaal Devils vs Canucks >>> stänli kapi võitja NJ DEVILS:õnnelik:
lääne finaalis> Canucks vs Ducks

see oleks siuke unistuste variant :)

Senatorsi õnn peitub paljuski noorpaaril Hossa - Havlat ja seffil goaliel Lalime loomulikult kaitses kah täkke jagub ;)

Devilsil on ilus kogemustepagas kogemusi, suuerpärane kaitseliin(Stevens, Niedermayer, Rafalski, Tverdovski) ... veel parem goalie Brodeur, kui põhihooajal oli vähr probleeme ryndajatega siis nyyd paistab et sellega probleeme pole ... põhitäkud tundub on hoo sisse saanud va Patrik Elias suuresti tänu kelle väravatele ja söötudele Devils võitis 2000 aastal Cupi. Minu vääratamatu NHLi favoriit ja lemmik ;)

Canucks põhineb samuti nagu Senators äärtel seekord siis põhihooaja skoorivaim paar Naslundi - Betruzzi mängul ja samuti ei tohi ära unustada nende väravavahti Cloutieri. Minuarust sõltub just kõige rohkem Cloutier`i hetkevormist canucksi saatus.

Ducksid on lihtsalt muhedad IMHO ja seal on maailma seffim vasak äär Paul Kariya ;)
ja nende öisest mängust rääkides siis Sykora värav sündis alles 5ndal lisaajal ...vahepeal oli kah vist värav löödud(3 lisaaeg) aga seda ei loetud.
väravvahid tegid kah supper tööd ... Giguere(Ana) peatas kokku 60 lööki ja Turco(Dal) 50 lööki ... ja nende 5 lisaaja jooksul peatas Giguere!!! lausa 40 väravaüritust. Giguere jätkab igastahes oma võimast hooaega mis sai alguse kusagil põhihooaja keskel kui ma ei eksi

Henri19
25.04.03, 12:32
kuigi nhl mind absoluutselt ei huvita, loodan ma praegu anaheimi peale.

mcnamara
28.04.03, 14:40
Pole päris õige teema muidugi, aga hoki MM-il Soomes on selline naljakas lugu juhtunud, et suur ja võimas USA kukub tänu kaotustele Taani:D ja Shveitsi vastu väljalangemise vastu võitlejate hulka - kohad 13.-16. Meenub kunagi 80-st ka selline lugu, et USA kukkus korraks A-grupist välja. Aga nüüd - NHL-i mängijatega ja 16 A-grupi meeskonnaga...oi oi oi...
Rohkem ei oska kommenteerida, pole ise veel ühtegi mängu näinud.

fitti
28.04.03, 14:44
lätakate mängu kanadaga eile vaatsin poole silmaga, kuigi alul saadi 1-1 viik jalule seatud, käis ylejäänud mäng suhtkoht ainult nende väravasse ja 6-1 kaotati.
kahju poistest, lätis vist olid lootused sama kõrged kui meil enne suusaMM-i.:(

SleepWalking
28.04.03, 14:47
Originally posted by fittibaldi
lätakate mängu kanadaga eile vaatsin poole silmaga, kuigi alul saadi 1-1 viik jalule seatud, käis ylejäänud mäng suhtkoht ainult nende väravasse ja 6-1 kaotati.
kahju poistest, lätis vist olid lootused sama kõrged kui meil enne suusaMM-i.:(

et nii 3-4 medalit?

aga jah, läti on tõesti natuke õnnetu olnud - siiski võit valgevene üle avab neile tee ülemasse lõpusarja ning koha ka järgmiseks aastaks.

Fazz
28.04.03, 15:21
Originally posted by Henri19

kuigi nhl mind absoluutselt ei huvita, loodan ma praegu anaheimi peale.

:naer4:@ absoluutselt ei huvita

indie
28.04.03, 15:44
Vahepeal on siis Anaheim jätkanud \'tuhkatriinu seiklust\' võites Dallast teiselgi korral (3-2) ja New Jersey võitis lisaajal teistkordselt Tampa Bayd (3-2). neil seeria siis mõlemal 2-0.
Eile võitis Philadelphia Gagne ja Recchi väravatega Ottawa 2-0. Cechmanek olnud teinud hea mängu (pealevisked: 33-23 Ottawale).
ning Minnesota viigistas seeria üks-ühele pärast 3-2 võitu Vancouverist. viimastes mängudes olnud varuväravavaht Roloson oli üks neist tähelepanuväärsemaist Minnesota eest mänginuist. (pealevisked: 31-18 Vancouverile.) ning Näslundil katkes viiemänguline väravaseeria.
ja täna mängivad jälle New Jersey ja Anaheim. Dallase eest võib üle pika aja ka Bill Guerin mängida - veebruaris saadud vigastusest ollakse enam-vähem paranenud.

indie
29.04.03, 14:53
Kui vahepeal tundus et kirjutan midagi mida kõik võivad algallikast niikuinii ise lugeda (nhl.com), siis nüüd on see seni suurima sündmuse ajendil: Dallas võitis Anaheimi. kuus mängu võite ja siis - kõks. Jere Lehtise kaks väravat ja vv. Marty Turco hiilgemäng olid tugevamad sellest mis Anaheim vastata suutis ning seis 1-2 Dallasele. seeria kahanes üks-kahele.
Devils-Lightningu mäng oli veidi kurioossem. teisel minutil sai New Jersey kapten, Scott Stevens, litriga näkku ega platsile enam ei naasnud. esimene periood 3-0 Tampa Bayle; teine 0-3 New Jerseyle; ning viimases viskas võiduvärava endine Devilsi mängija Dave Andreychuk. kokku 4-3 Tampa Bayle. seeria 2-1 New Jerseyle.

indie
29.04.03, 15:20
ja kui rääkida MMst, siis eile tõestati miks praegune süsteem nii tuliselt hea on. mängisid Slovakkia-Jaapan, Soome-Sloveenia ning Tsehhi-Austria. tulemused vastavalt 10-1, 12-0 ja 8-1.

SleepWalking
29.04.03, 15:53
ja kui rääkida MMst, siis eile tõestati miks praegune süsteem nii tuliselt hea on. mängisid Slovakkia-Jaapan, Soome-Sloveenia ning Tsehhi-Austria. tulemused vastavalt 10-1, 12-0 ja 8-1.

näitab, et hoki ja professionaalne hoki on ikka väga kitsa arvu riikide eriala - ehk et siis eile olid vastastiku professionaalid ning täielikud amatöörid. hoki on aga ajaloos olnud veel kitsama ringkonna ala, 1980ndatel kui MMil A-tasemel mängis praeguse 16 ja vahepealse 12 asemel vaid 8 võistkonda juhtusid sinna ikkagi näiteks Holland ja Rumeenia. samas praeguse süsteemi kasuks räägib see Taani võit USA üle ...

indie
30.04.03, 14:53
Minnesota-Vancouver 2-3. mis on eestikeelne vaste ingliskeelsele \'power playle\'? siis see oli mängu märksõna. pealelöögid Minnesotale 18-13. nii et töökas raske rutiinne mäng mõlema võistkonna poolt. Vancouver seekord edukam.
Philadelphia-Ottawa 2-3 (ot). Phil. läks kaks korda juhtima (Leclairi ja Kapase väravaist) ning mõlemal korral andis Ott. vastuse (Alfredsson ja Hossa). võiduvärav tuli lisaajal Reddenilt. seeria 2-1 Ottawale.

vandersell
30.04.03, 15:06

mis on eestikeelne vaste ingliskeelsele \'power playle\'?

Ylivoima ;)
Tegelikult peaks olema arvuline ülekaal/vähemus.

indie
30.04.03, 15:17
arvuline ülekaal/vähemus on ilus pikk analüütiline vorm, mida kasutatakse jah. paremat pole viitsitud leida.
kuid MMst. 16 võistkonda on, kuigi kaasab endaga igas grupis üks-kaks \'vormistamismängu\', minu meelest praegu lahe lahendus. hoki areneb ja mõne aja pärast ei olegi nii palju \'vormistamismänge\'. sellest hoolimata on öeldud ja ütlen siingi et grupivõitjad on kõik favoriidid ka tiitlile: Kanada, Slovakkia (ja Soome, Tsehhi, Venemaa). esialgu tundub et parim kandidaat on Slovakkia. ja enne viimaseid mänge on kõige rohkem pealeviskeid teinud väljalangemise eest võitlev USA.

SleepWalking
30.04.03, 15:36
ja enne viimaseid mänge on kõige rohkem pealeviskeid teinud väljalangemise eest võitlev USA.

seda muidugi sellepärast, et nad on juba 3 mängu mänginud aga slovakkia ja soome on näiteks vaid 2. õhtuks on olukord teine. aga sa unustasid / jätsid välja rootsi? ma ei usu, et see, mida rootsi eile näitas on parim, mida nad suudavad. soomlased loodavad endiselt soome-rootsi finaali ...

mcnamara
30.04.03, 20:26
Praeguse formaadi järgi peetav MM algab veerandfinaalidest. Kõik eelnev on puhas vormitäide - muidugi neile, kes ei käitu nagu USA tänavu.
Eile vaatasin väheke isegi ja jäin oma alalise lemmiku Kanadaga rahule. 2 kaasavõetud võitu tagavad juba praegu veerandfinaalikoha. USA mängis Venemaaga päris võrdselt, see kaotus Taanile tundub selles valguses pisut müstiline.
Väljalangejate seas on muuseas ameeriklastel veel üks pähkel pureda - Valgevene.

Kaarel
30.04.03, 23:52
Originally posted by SleepWalking

ja enne viimaseid mänge on kõige rohkem pealeviskeid teinud väljalangemise eest võitlev USA.

seda muidugi sellepärast, et nad on juba 3 mängu mänginud aga slovakkia ja soome on näiteks vaid 2. õhtuks on olukord teine. aga sa unustasid / jätsid välja rootsi? ma ei usu, et see, mida rootsi eile näitas on parim, mida nad suudavad. soomlased loodavad endiselt soome-rootsi finaali ...

Seda loodan minagi. Tukholma 95 kordust võiks teha küll. Ihana Leijonat, ihana! :)

indie
02.05.03, 10:53
ja Rootsi. MM algab veerandfinaalidest, jah, ning nendeni on veel mänge jäänud küll. kuid 115 pealeviskest 6 väravat peaks selleks ajaks siis paranema. muidu on Rootsi pretendent samuti. muide nagu ma ütlesin - enne viimaseid mänge. kõigil kolm mängu ja edetabelit juhib napilt Soome 131 pealelöögiga Tsehhi 130 ees. Slovakkial on seni parim tabavusprotsent (118st 22 väravat - 18,64).
ning vahepeal läksid Anaheim (1-0) ja New Jersey (1-3) oma seeriaid 3-1 juhtima.
Eile võitis Philadelphia Cechmaneki mänguga 1-0 ning viigistas Ottawaga seeria kaks-kahele.

indie
05.05.03, 14:17
Devilsi poolehoidjale teada sõnum: New Jersey - Tampa Bay 4-1. Dallas-Anaheim 2-3, Vancouver-Minnesota 3-1 ning Ottawa-Philadelphia 3-2 seeria hetkeseisus enne tänast.

indie
09.05.03, 11:17
Vancouver-Minnesota 2-4 ja konverentsi finaalid algavad tänasest. Minnesota tegi NHLi ajalugu, tulles ühel hooajal kaks korda 1-3 kaotusseisust 4-3 seeriavõiduni. Väljas on niisiis Colorado ja Vancouver. jõudu-jõudu.
edasi on siis kaks võistkonda kes pole varem nii kaugele jõudnud ning võistkond kes viimati Stanley karika 1927. aastal võitis ja New Jersey. paarid: Minnesota-Anaheim ning Ottawa-New Jersey.
kui juba mainida, siis Wild finaali.

kyps
09.05.03, 11:48
ducks ja wild lääne finaalis:) kes oleks seda ennustanud ostaks hetkel maja piritale:)

Kaarel
09.05.03, 13:04
Tõepoolest imepärane. Kõik neli alles jäänud meeskonda on nö. uued klubid, vaid New Jersey on veidi vanem. Minnesota ja Ottawa olid NHL\'s esindatud ka enne Wild\'i ja Senators\'e, kuid praegused on siiski noored klubid. Favoriidid on kahtlemata Ida-Konverentsi finaalis, tõenäoliselt võidab ka Cup\'i see, kes Ida poolt finaali pääseb.

mcnamara
09.05.03, 21:00
Kanada hoki-MM finaalis! :õnnelik: Superründaja Dany Heatley viskas ilusa kübaratriki ning tshehhid pandi sedakorda kotti tulemusega 8:4. Ootan juba põnevusega finaali.

edit: Eesti TV3 justkui oma kodulehel lubaks hokifinaali pühapäeval näidata, aga üheski telekavas pole sellest sõnagi. Äkki kellelgi on infi, kas ja mis kell??? Soomest ega mujalt ei näe, olen päälinnast kaugel.

Epic
09.05.03, 21:39
Originally posted by mcnamara

Kanada hoki-MM finaalis! :õnnelik: Superründaja Dany Heatley viskas ilusa kübaratriki ning tshehhid pandi sedakorda kotti tulemusega 8:4. Ootan juba põnevusega finaali.

edit: Eesti TV3 justkui oma kodulehel lubaks hokifinaali pühapäeval näidata, aga üheski telekavas pole sellest sõnagi. Äkki kellelgi on infi, kas ja mis kell??? Soomest ega mujalt ei näe, olen päälinnast kaugel.

Jah see on tõsi:) ma olen näinud reklaami TV3-es paar korda mingi kell 01.00 oli vist ma päris kindel ei ole aga midagi seal kandis oli.Nii, et hokifännid telekate ette :õlu:pühapäeva öösel/esmaspäeva varahommikul;)

Maarek
12.05.03, 10:55
Originally posted by Epic
Jah see on tõsi:) ma olen näinud reklaami TV3-es paar korda mingi kell 01.00 oli vist ma päris kindel ei ole aga midagi seal kandis oli.Nii, et hokifännid telekate ette :õlu:pühapäeva öösel/esmaspäeva varahommikul;)

Njah, õnneks ei pidanud hoki nautimiseks järgmist kuupäeva ootama, vaid sai soomlaste vahendusel reaalajas asi ära jälgitud :õnnelik: :õnnelik: . Mäng oli vägev, aga lõpplahendus jäi küll hinge kriipima. Nii olulise värava puhul mingit \"pigem oli\" varianti ära lugeda pole minu aruat küll kõige õige otsus, aga noh, ju siis kohtunikud nägid paremini.:(

SleepWalking
12.05.03, 11:16
Originally posted by Maarek
Mäng oli vägev, aga lõpplahendus jäi küll hinge kriipima. Nii olulise värava puhul mingit \"pigem oli\" varianti ära lugeda pole minu aruat küll kõige õige otsus, aga noh, ju siis kohtunikud nägid paremini.:(

ilmselt oli värav, st telekorduse järgi ikkagi oli litter selgelt üle joone - ega seda ka rootslased eita. aga kas sa oleks eelistanud, et väravat poleks loetud? see oleks ju olnud kanada suhtes väga ebaõiglane, kui hiljem kordused ikkagi oleks väravat näidanud ja seda poleks arvestatud.

indie
13.05.03, 11:57
Kui täna mängivad Ottawa ja New Jersey, siis titaanide vastuseisus on seeriaseis juba 2-0 Anaheimile. Minnesota pole veel oma viret leidnud, kuigi lajatati rohkem 24-22le. lühidalt - Anaheim lõi mõlemad väravad vajakka olles ning Giguere tõrjus puhtalt 153ndat minutit järjest.

vandersell
13.05.03, 11:58
Ei noh, kauanko sa jo soomes elänyt oled? ;)

Edit: nüüd hakkasin mõtlema, et asukohana on märgitud Tallinna, kas oledki somm?

indie
13.05.03, 14:26
kas oledki somm?

jäähoki meeldib mulle kohe jalgpalli järel teisena. õnn või kahju aga soomlane ma olnud veel ei ole. et siis vielä virolainen ja siitä erittäin ylpeä. muidu küsimus oli väga hea, mulle meeldis.

lisatud: olen puutunud kokku Soome sellelaadse foorumiga.

Aramis
14.05.03, 07:52
Tegelikult on lugu selline ,et New Yersey näitas teises mängus taset, mis oleks väärt karikat.Suurepärane kaitsemäng liiga parima rünnaku vastu ja kamalutäis väravaid tõid kindla 4-1 võidu...Minu isiklik sümpaatia on Ottawa poolel ja ma ei saa ikka aru mida teevad härrased paremääred Hossa ja Alfreddson...

indie
14.05.03, 11:36
Sul oli taevalik võimalus seda mängu näha? Kuid jah, ei saand Ottawa ses mängus selle võistkonna vastu eriti midagi. pealeviskeid sai küll võimsalt 31-21le kuid New Jersey mängis (väidetavalt) suurepärase võistkonnana ning seda hästi ka kaitses, mis tegi Brodeuri 30 tõrjet uhkemaks.

indie
15.05.03, 17:58
1-0, 2-0, 4-0. järgmine siis 8-0? seeria 3-0 Anaheimile ja Giguere näeb end eriti rõõmsalt tundvat ses Minnesota pealelöögirahes. samas ega Anaheim ise kitsi kah ei olnud. statistika mõttes siis 35-32 Minnesotale. Giguere\'le pole 213 minuti jooksul väravat löödud. 248 minuti pealt sünniks uus rekord, kui hoiab värava terves mängus tühjana tuleks teinegi rekord - seeria neli esimest mängu ilma ainsagi sisselastud väravata. ühesõnaga Anaheim mängib siis suht veenvalt.

indie
16.05.03, 10:53
ning New Jersey jätkas pea sama rada mis üleeile. Ottawa ärkas alles viimasel kolmandikul. Brylin viskas värava ajas 10.48 ja samas mängis New Jersey korralikku, lihtsat ja seega tõhusat hokit. muide siinkohal pealevisked periooditi: 9-5, 11-6 ja 4-13. Järgmises mängus saab Ottawa siis ehk mängu kohe alguses käima.
ja täna kõik tekstiTV ette jälgima Anaheim-Minnesotat.

indie
19.05.03, 14:24
teadaanne 16. mai kohta: Anaheim sai finaali.
teadaanne 17. mai kohta: New Jersey juhib Ottawa vastu seeriat 3-1.
teadaanne tänase kohta: New Jerseyl esimene võimalus kolmest võita ida finaal.

muide statistikat mis praegu mitte midagi ei tähenda: põhihooajal võitis New Jersey Anaheimi mõlemal korral (3-2 lisaajal ning 3-1). Giguere mängis esimeses mängus. kuid enne tuleb tänane mäng. kõik hüüdke Ottawale!

indie
20.05.03, 12:05
Hüüdsitegi? Ottawa tegi 3-1 ära. mängu parim oli playoff-debüüdi ja kaks punkti teinud Jason Spezza. New Jersey proovib teist korda nüüd kolmapäeval. seeria siis kolm kahele.

ole tugev Ottawa!

Devil
22.05.03, 06:46
Krdima kuradid! Lasid Ottawal seeria viigistada. Kaitsemängija Chris Phillips lõi värava kui lisaajast oli mängitud 15:51. See vöärav aitas Ottawa 2:1 võidule Devilsi yle.

Reede öösel vastu laupäeva siis selgub, kumb nendest kahest õnnelik finalist saab olema.
Aitab sellest Ottawale hyydmisest, nyyd hyydke :õnnelik: GO Devils!!! :õnnelik: ... ja pöidlad kah pihku, mitte mujale ;)

Henri19
22.05.03, 09:57
hea meel on küll, et anaheim finaali jõudis. alati meeldiv, kui mõin outsaider tuleb ja teeb kõigile tuule alla. pöidlad pihku finaaliks.

vandersell
22.05.03, 09:58
Tegelikult oleks vist magusam jah, kui Ducks teeks finaalis Devilsile tuule alla, mitte Senatorsile :kaval:

Maarek
22.05.03, 10:11
Originally posted by Devil

Krdima kuradid! Lasid Ottawal seeria viigistada. Kaitsemängija Chris Phillips lõi värava kui lisaajast oli mängitud 15:51. See vöärav aitas Ottawa 2:1 võidule Devilsi yle.

Ottawa oli kusjuures väga ilusat söödumängu aretanud ja väidetavalt oldi igati võitu väärt. Erilist rõõmu teeb, et mõlemale kollile tegi eeltööd põhiturniiri üks resultatiivsemaid täkkusid, Hossa, kes PO-s paraku seni üsna varjus olnud. Jääb vaid üle loota, et see ühekordseks heaks esituseks ei jää.;)
Igaljuhul tuleb reede öösel hokivaatamise võimalusi hakata otsima kuna loota on, et andmine tuleb vägev. :õnnelik: :õnnelik:

Btw, Devilsil on oht jääda viimaseks mänguks ilma oma veteranmängijast, eilse ainsa värava autorist, Joe Nieuwendyk\'st, kes viimases mängus väljakult jalavigastuse tõttu lahkuma pidi. Kuna vend on PO mängudes päris oluline tegelane olnud, siis karta on, et ilma temata päris raskeks läheb.

jyriöö
22.05.03, 12:28
See oli muide Devilsi esimene kaotatud kodumäng selle hooaja play-off seeriates. Kuna viimane mäng peetakse Ottawas, kipub kaalukauss põhiturniiri võitjate poole kukkuma. Teisalt on vaid kolm klubi NHL-i ajaloos 3-1 kaotusseisust välja suutnud tulla.

Devil
28.05.03, 17:48
Jeesh ... Devils alistas kindlalt esimeses finaal mängus Anaheimi 3:0 :õnnelik:, kuid see selleks seeria on veel pikk
Go Devils!!! :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

kyps
29.05.03, 08:31
kuid see selleks seeria on veel pikk

Oled kindel?:)

Devil
29.05.03, 09:14
Originally posted by kyps

Oled kindel?:) nu ma eeldan, et seeria läheb mingi 5 mänguliseks ehk siis u. reedeni. ehk siis yle nädala aega, minu jaoks pikk pikk aeg ;) ... aga kui veel pingelisemaks läheb ... oi oi ... siis ma suren vahepeal ära :D. Ehk siis 4 võiduni mängitav seeria on minu arust siiski piisavalt pikk ;).

indie
29.05.03, 16:46
Kui pikaks seeria kujuneb, pole veel tuhkagi seletatav. Anaheimil on olnud kaks nädalat maitsetut trenni ning kui see nende praegust vormi niiviisi mõjutab nagu teisipäeval juhtunust nähte, siis tuleb tõesti suht pikk 4-0-New-Jerseyle seeria. Ma loodan et Anaheim suudab ennast veel veidi paremini liigutada.
muide kui minna sellisele nõrgale jääle, siis Minnesota võitis küll Coloradot ja Vancouverit kuid oleks Anaheim lääne finaalis ka Coloradot või Vancouverit võitnud?
surnud statistikat põhihooajalt. Anaheim:
vs. Colorado - 3-2, 3-2, 5-3, 3-4 (ot)
vs. Vancouver - 2-2, 2-2, 3-7, 3-1
vs. Minnesota - 1-0, 1-0, 1-4, 1-2 (ot)

Devil
30.05.03, 11:11
Nih Devils asus siis tänaöise 3:0 võiduga seeriat juhtima 2:0, \'kuradid\' on oma kodumängud kindlalt võitnud ning kogu mängukäiku dikteerind. Eks näeb kas kodujääl suudab Anaheim ennast koguda, raske see saab olema.
Loomulikult pole mul midagi Devilsi kerge võidu vastu, kuid tiba vürtsi võiks ikka asjale lisanduda :lahe:

indie
30.05.03, 16:09
Kas on vaja öelda et järgmine mäng Anaheimi kodus võib tõesti kätte näidata, kes võidab Suure Stanley suure tassi. Kui teatud võistkond siis ka ennast koguda ei jõua no siis Tõnis, palju õnne. lääne-ida klassivahe oleks suht selge.

Maarek
02.06.03, 13:04
Kas on vaja öelda et järgmine mäng Anaheimi kodus võib tõesti kätte näidata, kes võidab Suure Stanley suure tassi. Kui teatud võistkond siis ka ennast koguda ei jõua no siis Tõnis, palju õnne. lääne-ida klassivahe oleks suht selge.

Tore, Anaheimi \"võimsad pardid\" siiski suutsid näidata, et natuke vara veel neid maha kanda ja suutsid 3-ndas omavahelises mängus tervelt 33 korda peale lajatada, millest ja 3 sihtmärgini jõudsid. Loodan, et esimeste kohtumistega võrreldes 2 korda rohkem pealeviskeid ei olnud ainult koduseinte toetus, vaid ka märk Anaheimi \"ärkamisest\". :õnnelik:

AP kommentaar viimase kolli kohta: \"The goal that gave Anaheim hope came on a shot Martin Brodeur never lets in. The goal that got them back into the Stanley Cup finals came on a shot Ruslan Salei never puts in\"

kyps
03.06.03, 08:21
Njaa, asi kisub põnevaks. Väravat mida normaalajal lüüa ei suudetud, löödi lisaaja esimisel minutil. See lisab elule kohe vürtsi:)

jazzjansa
03.06.03, 09:56
Ning oh imet...Anaheim suutis kodujääl lisaajal alistada 1:0 Devilsi.See oli partide kuues võit järjest kodujääl (kokku tänavuses play-offis: 9-st mängust kaheksa võitu) ...Seeria üldseis peale tänast mängu on 2:2 viigis ning mis kõige põnevam--Seeria algab \"taas nullist\" . Anaheimi võidus oli peasüüdlaseks partide puurivaht Jean-Sebastien Giguere, kes tõrjus 26 vastaste pealeviset. Sellega tegi ta oma tänavuse play-offi viienda nullimängu...Samas ei tohi ära unustada lisaaja 39 sekundil värava visanud 39-aastast (väike kokkusattummus), hooaja alguses veel Chicagos mänginud, Steve Thomaset´.

indie
03.06.03, 13:16
Seis viigiline. tõepoolest. laske-laske lisaajale, Anaheim on vist võitnud siis seitsmest lisaajale läinud mängust seitse. kindlasti tuleb reedel väga huvitav mäng, siis mida teeb Anaheim ja mida teeb New Jersey. seni on kolmas mäng olnud Anaheimi ärkamine. aga New Jersey pole samas ju kuhugi kadunud. Anaheimi võitudega tuleb meelde Giguere\'i heameel nullimängudes Minnesota vastu, et \"mulle meeldib nende vastu mängida, nad löövad igalt võimalikult positsioonilt peale\". Kui praegu jätkub sama...
East Rutherfordist saab teada tulevikku.

indie
06.06.03, 13:27
Noh, jah. et siis 6-3. lõpptulemuse järgi suht kiire, otsekohene ja väravaterohke. New Jersey olevat väidetavalt tulnud kohe otse peale. ja kuigi 42 sekundi Sykora värav (kiireim ses finaalseerias, esimesel kolmandikul polnd keegi enne väravat visand) viis Anaheimi juhtima töötas New Jersey vastased üle. Anaheimi treener väljendas ennast kuidagi niiviisi, et \"me arvasime et olime tänaseks valmistunud, but they just kept coming and kept coming\".

väravate valikust kah tsitaat:
\"In fact, few of New Jersey\'s goals were of the picture-perfect variety. Rheaume scored on a nice deflection of a Sergei Brylin pass and Patrik Elias potted another sweet pass from Brian Rafalski for New Jersey\'s first two goals. But, then, Gionta scored a goal that bounced off two Mighty Duck sticks and landed just inside the near post. Pandolfo scored his no-look goal of a blind skate deflection [see oli muide ka võiduvärav]. Langenbrunner followed by slamming home a wild carom of a Rupp shot off the end boards. Then, Langenbrunner capped the scoring by collecting a loose puck in the slot, off the stick of a diving Gionta, to match New Jersey\'s goal output from the first two games here combined.\"

Ühesõnaga New Jersey juhib seeriat kolm kahele ning laupäeval tähtis mäng läänepool. ja Langenbrunner läks punktitabelis kauajuhtinud Minnesota Marian Gaborikust mööda.

Devil
09.06.03, 08:59

Oled kindel?:)
Nau duu juu biliiv mii ? :)

Ehk siis seeria on viigis 3:3 ja täna öösel toimub elutähtis 7 kohtumine, kellegil on õrna aimu, kust ma seda vaadata saaks ? Jääme kanalite suhtes reaalsusepiiridesse ehk mul pole oma taldrikut, vaid starmani kaabel :P

Devil
10.06.03, 06:47
Stanley Cup Winners 2003 are New Jersey Devils !!! :õnnelik:

Viimase seitsmenda mängu võitid Devils 3:0, väravad rookie Mike Rupp ja 2 tykki Jeff Friesenilt. Friesen on muide endine Ducksi mängija :D. Brodeur sai hakkama oma finaalseeria kolmanda shutoutiga !!! ning ta on kolmas väravavaht, kes on suutnudseitsmendas mängus nullimängu teha!
Devilsi kodumängude rida playoffis on olnud imeline 12W-1L

Ok statistika on pohhui! Devils on meister ja see loeb :). Minu arvates ka kõige õigem meeskond, ylihästi komplekteeritud ja jube täkk väravavaht :õlu: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õlu:

Playoffide väärtuslikeimaks mängijaks sai teenitult \'Partide\' väravavaht J.S. Giguere

indie
10.06.03, 14:53
Jeh-jeh-jeh. tõepoolest Jeff Friesen on huvitav sell. et ta just Anaheimi vastu neid väravaid tagus. ei siis - kui treener, Brodeur ja terve New Jersey seda loevad siis palju õnne neile minu poolt. parim võistkond - neli mängu kolmele, sealhulgas võideti (Bostonit,) Tampa Bayd ning Ottawat. NHL selleks hooajaks on läbi, kurat. ning suvi on täies hoos.
Mul pole siinkohal muud lisada, kui et järgmisel hooajal tõstab Stanley tassi üles Joe Sakic. vot.

indie
18.06.03, 12:59
2003 NHL Entry Draft 21. ja 22. juunil. hinnatumaid nimesid kolme nimekirja tipust: Eric Staal (C) ning Marc-Andre Fleury (G) ja Euroopast venelane Nikolai Zerdev (siis helilise z-ga).
Järjekord. 9 ringi. see kõik on tegeld ju kõikjal üleval. ning suvi kah käes...
Esimeses ringis Los Angelesel kolm võimalust, Colorado tuleb näiteks alles 63ndana.:
1. Florida 2. Carolina 3. Pittsburgh 4. Columbus 5. Buffalo 6. San Jose 7. Nashville 8. Atlanta 9. Calgary 10. Montreal 11. Philadelphia (from Phoenix) 12. NY Rangers 13. Los Angeles 14. Chicago 15. NY Islanders 16. Boston 17. Edmonton 18. Washington 19. Anaheim 20. Minnesota 21. San Jose (from Toronto) 22. New Jersey (from St. Louis) 23. Vancouver 24. Philadelphia 25. Tampa Bay 26. Los Angeles (from Colorado) 27. Los Angeles (from Detroit) 28. Dallas 29. Ottawa 30. St. Louis (from New Jersey).

vandersell
04.07.03, 09:14
Minu jaoks täna hommikul kohe ülimalt meeldiv uudis- Selänne ja Kariya siirduvad Colorado Avalanche mängima!! Intervjuus rääkis flying finn, et neil oli Pauliga juba enne mõte koos samasse tiimi minna, peale seda kui Anahaim lasi oma mängija vabaks, muutus plaan vägagi reaalseks ja kui Colorado tuli kõne alla, siis mehed kaks korda ei mõelnud. Küsimuse peale, kas siirdumine niigi suurte staaridega meeskonda ei või tekitada probleeme, vastas Teemu, et tema arvates mitte. Colorado sai nüüd endale kaks ülihead wingerit ja loodetavasti on treeneril niipalu nutti, et neid samas viisikus mängitada.

Edu neile!! :)

PS. Teemu leping on aastane, Kariya kohta ei oska öelda.

dreyd
04.07.03, 09:26
tõepoolest, lisaks mainis ka Teemu, et enam polegi raha tähtis vaid ära on vaja võita lõpuks ka Cup, edu igal juhul talle.

SleepWalking
04.07.03, 09:45
Intervjuus rääkis flying finn, et ...

teemu on muide, erinevalt teistest kiiretest soomlastest, tuntud hüüdnime finnish flash järgi. mäletan paariaasta tagust juttu selänne poolt, kui ta läks san jose\'sse, et nüüd on ta võistkonnas, kus on võimalik cup võita. läks aga nagu läks. ehk on nüüd tõesti rohkem õnne.

kyps
04.07.03, 09:58
Ennustan et põhihooaeg pannakse küll kinni, aga playoffi esimeses ringis saadakse San Joselt lutti.

vandersell
04.07.03, 10:10
kyps, võtan su väljakutse vastu, paneme noti vahele ;)

sleep, sul õigus jah, mul ei tulnud see õige nick meelde.

dreyd
04.07.03, 12:03
PS. Teemu leping on aastane, Kariya kohta ei oska öelda.

Kariya´l peaks ka aastane leping olema

indie
04.07.03, 22:21
Kummalgi aastane leping. Kariya alandas palgameera 8,8 CAD 1,2 miljoni peele. Selenne kuuekomamilleltki viiekomamillegi peele. kuskil on ka USD suurused kirjas, mina negin tena aga ajalehest, seal oli.
kuid see pole tehtis. Sakic, Forsberg, Kariya, Selenne, Hejduk, Tanguay, Foote, Blake, Morris, etc.
(ning Hatcher sai Detroiti). Hasek on Josephiga koos (veel), mida Josephiga tehakse selgub tuleva.
mida keike penevat siin ka ei juhtu.

Kaarel
07.07.03, 00:37
Iltalehti (http://www.iltalehti.fi/2003/07/04/jaakiekko/885188_jk.shtml) väidab samuti, et Kariya palk on vaid 1,2 miljonit. Samas peaks Teemu 5,8 saama.

Devil
08.07.03, 23:01
Kariya toppis kindlasti klausli vahele et võidupuhul saab lisa 6-8 milli :)

kyps
09.07.03, 08:46
Üks hea uudis veel, Dominator on tagasi:)

indie
09.07.03, 18:56
Hasek on Josephiga koos (veel) jne.
ning veekord: Josephil olevat lepingus kaubitsemisvastane leping, või midagi taolist. muidu poleks mul midagi selle vastu kui Curtis-mees Coloradosse läheks.

indie
25.09.03, 18:58
Niipalju alustuseks, et - suvi on läbi. Ning suhtkoht osa mängijaist on omale lepingud saanud (erandiks veel e.g. Berard, Klee, Gaborik ja Dupuis). ja Abramovits avaldas (pärast Dallaseostu ebaõnnestumist) soovi Canucksit ää osta, et niiku teha \'tervenisti-vene-võistkond\'... Eriti, kui NHLi võib järgmisel aastast tabada suremine.

Seniks aga sellest hooajast algusega 8. okt. Kes võidab tänavu? Kas Detroit, kel on Hatcheri, Lidströmi, Schneideri ning Hasek-Curtise näol tõenäoliselt liiga parim kaitseliin? või Colorado kahe üliahelaga: Tanguay-Forsberg-Hejduk ning Kariya-Sakic-Selänne (kuigi muu pole just kõige kindlam...)? või New Jersey, kes sai lahti kaitsjast Tverdovskist ning asemele Igor Larionovi ja Sean Browni (hurraa!)? või Dallas, Toronto (peaasjalikult eriti võimas see hooaeg!), Vancouver, etc.?

Ühesõnaga ees tuleb igati põnev aeg. Kel on Canalplus?

Markko
25.09.03, 23:00
Mina hoian endiselt pöialt Colorado\'le, ja kyps sa võid oma huina-muinad teemal \'Colorado saab Minnesota\'lt või San Jose\'lt playoffis kotti\' ära jätta :D Ma tean, et nad võidavad niikuinii... :õnnelik: Kui nad üldse play-offi saavad :doh: Kaitse ikkagi suht teisejärgulistest meestest koosneb

Roy 33 tõmmatakse, 28. okt lakke, nii et seda numbrit seal enam ei näe

Väike viktoriini küssa ka, mis on see teine number, mis Avalanche\'i laes seisab :) Välja jätta Quebec\'i numbrid :P

Kaarel
25.09.03, 23:14
77 Ray Bourque

Markko
26.09.03, 16:01
You are quite correct :P

kyps
29.09.03, 11:00
Aga kes on see mängija, kes sellel hooajal 100 punni teenib, samas lüües vähem kui 30 väravat?

indie
30.09.03, 09:15
Eelmisel hooajal oli ainsaks ülesajaliseks Petter Forsberj, kuid see hooaeg seda küll ei juhtu - ta viskab umbes 40 värava kanti ning kogub aprilliks üle 130 punkti...

Udupasun
30.09.03, 17:36
Ainus, kes hetkel meelde tuleb, on vana Super Mario, aga hästi ei tahaks uskuda, et ta hooaja käigus katki ei lähe. Seega :sega4: :kratsti:

Devil
30.09.03, 18:04

Eelmisel hooajal oli ainsaks ülesajaliseks Petter Forsberj, kuid see hooaeg seda küll ei juhtu - ta viskab umbes 40 värava kanti ning kogub aprilliks üle 130 punkti...

hei hei hei, ärgem unustagem Joe Thortonit(101) ja Markus Naslundi(104) ;)

Peaaegu sajani jõudsid ka Naslundi meeskonnakaaslane Bertuzzi(97) ja Forsbergi tiimmeit Hedjuk(98)

Mina pakun, et kypsi pakutava triki teeb ära Thorton ;), sest Mario on vana ja kergesti vigastuv ;)

indie
02.10.03, 09:10
Kui sain õigest aru, siis päevakorras oli ülesajapunktiline mängija, kes viskaks alla kolmekümne punkti. Seega Näslund ja Hejduk mitte just päris. Samas Thornton ja Lemieux võibolla tõesti, võibolla tõesti...

Tembu
02.10.03, 09:17

Kui sain õigest aru, siis päevakorralis oli ülesajapunktiline mängija, kes viskaks alla kolmekümne mängija...

Lahe lause sul:) Aga ise usun Pittsburghi uuestisündi ja seda siis Super Mario eestvedamisel. Neil uus vene täkk ründaja kah omandatud...Konstantiv Koltsov nimeks...

kyps
02.10.03, 09:32
Originally posted by tembuu
Aga ise usun Pittsburghi uuestisündi ja seda siis Super Mario eestvedamisel. Neil uus vene täkk ründaja kah omandatud...Konstantiv Koltsov nimeks...

Loodame ja usume, kuigi preseason just midagi ilusat ei luba. Aga noh kui Morozov kah hoo sisse saab (kuidas tal üldse seis on, terve ikka?), siis ehk suudetakse vähemalt peksupoisi rollist lahti saada.

indie
02.10.03, 18:06
Pittsburghist liiga palju oodata kah ei ole...

Heatleyga seoses tulevad meelde kurjad ajad lähiminevikust
[Heatley] is expected to make a full recovery but faces a felony charge of serious injury by vehicle and three misdemeanour charges. Ferrari või Peugeot - välimuselt suht sarnased.

Homme on aga igasugu mängijaid võitlustulle minemas. Uue võistkonna leiaks äkki Josephki.

Devil
03.10.03, 19:28

Kui sain õigest aru, siis päevakorras oli ülesajapunktiline mängija, kes viskaks alla kolmekümne punkti. Sinu post selele ei viitanud, sellest segadus ;)

indie
04.10.03, 16:15
Prsse, ikka läks valesti. Niih, nüüd lõplikult: kes viskaks alla kolmekümne värava.

indie
06.10.03, 10:04
Dan Snyder on surnud.

Heatley on põlveliigeste rebendustega teadmata ajaks vigastatud. ning sinna juurde veel - \"[facing] felony charge of serious injury by vehicle and three misdemeanour charges. Police are awaiting test results to determine if Heatley was drinking on the night of the wreck.\"
Vehicular homicide first degree eest võib tulla iseenesest 3 kuni 15 aastat.

Aramis
06.10.03, 10:42
See on valus, kuidas elu inimesi õpetab. Ma saan aru, mida D.Heatley siit pidi õppima ja mida kõik inimesed sellest õppust peaks võtma, aga milline on selle loo õppetund Dan Snyderile ja tema omastele? Üsna julm värk.

Puhka rahus Dan Snyder!

indie
08.10.03, 11:37
Otsustavad mängud - täna tuleb hooaja esimene mängudepäev.

Kas on vaja välja tuua, et Snyderi perekond soovib Atlanta meeskonnal kindlasti oma tegevusega jätkata ja mängida. eile oli meeskonna esimene trenn pärast pühapäeva... üdini nukras meeleolus on elust kinni hoidmine tõepoolest ainus meeli parandav otsus.

24aastane Jokinen määrati Florida kapteniks - suur au ning seltsib koos Montreali Koivuga. igati tervitav nähtus. elagu Soome!

Lepingud on saanud ka uued tulijad: MA Fleury ja E Staal, etc. T Ruutu näib olevat soomlastest väega vinge (kõigest sellest muidugi nhl.com leheküljel...) Fleury saab tõenäoliselt esiväravavahiks, ma võtaks siinkohal tagasi esialgsed kirjapandud hinnangud Pittsburghi kohta. ning samas kahtlen ma, kas Colorado tahabki üldse Josephit, igatahes mitte praegu - Aebischer on hooajaeelseis mängudes näidanud head tõrjeprotsenti.

kyps
09.10.03, 16:12
Ja nii see algas! Nagu elajas oleks puurist lastud, keda keegi ei suuda peatada.

Esimesed 3 mängu andsid oodatud tulemused, vaatame mis edasi saama hakkab:)

dimaggio
09.10.03, 18:42
Colorado Avalanche toetajana loodan loomulikult, et nad Chicagos näitavad head minekut. Kuigi kontroll mängus saadi lüüa mitte just tugevaimalt meeskonnalt - San Jose Sharksilt.
Erilise tähelepanu osaliseks saavad loomulikult uued tähed - Sealnne ja Kariya.:lahe: Mehed peaksid teineteist tundma, teadolevalt mängisid nad koos ju Anaheimi Võimsates Partides. Igatahes, edu Coloradole algavaks hooajaks.;)

Markko
09.10.03, 21:06
DiMaggio, tõsise fännina peaksid sa teadma, et Colorado mängib täna siiski koduselt külmas Pepsi Center\'is :)

San Jose\'le kaotus teab mis nüüd häving ka pole, septembris võideti neid sama tulemusega. Peaasi aga, võideti korra Dallast ja mängiti viiki. Selle üle olen eriti rahul :) Veel võideti LA\'d, kusjuures kaotati ka neile. Ning lõpuks veel 7-4 võit Florida üle.

Markko
11.10.03, 13:21
5-0 :P

indie
13.10.03, 15:30
Osgood ja St. Louis... 1-2. kõik ei ole läbi. kui esimeses võõrsilmängus Minnesota vastu veel mitte, siis sealt edasi Edmontoni vastu tuleb 9-0!

2-3 mängu on old. Muljetavaldav algus on olnud Atlantal, Detroidil, Vancouveril, Dallasel ja Phoenixil - kahest mängust kaks võitu! Huvitavaid juhtumisi on välgatanud näiteks Columbus (5-0 võit NYRlt), Montreal (4-0 Torontolt). Lauskaotustes on Buffalo, NYR (2) ning Anaheim (3); Torontol hetkel vaid üks mäng peetud, seega ilus lootus võita pole veel kuhugi kadunud... See siis enesestmõistetav statistika nhl.comist.

Positiivselt rõhutaksin praegu Columbust, Montreali ja Atlantat. Anaheimi kolm järjestikust annavad muidugi põhjalik aluse neid igalt poolt huvitavast maha tõmmata, kuid mitte siiski veel kiirustada - paar kuud võtab aega enne, kui ülekiidetud, pealegi veel suhtmuutunud koosseisuga meeskond jälle korralikult mängima hakkab.

indie
17.10.03, 16:49
Montreal ja Columbus vuravat! kolmas järjestik võit tuli eile vastavalt Pittsburghilt ja Chicagolt. Perreault ja Ribeiro on hulluks läinud... elagu Montreal!

indie
22.10.03, 12:48
Atlanta sai esimese kaotuse - Halibulin mängis hiilgavalt ja sellega Tampa Bay võitiski. täiseduga on jäänud veel siis vaid üks võistkond.

Ainuke võiduta võistkond on veel Carolina, kui Anaheim sa eile esimese. homme kohtuvadki Pittsburgh ja Carolina - võitjaks peaks kõigi eelduste kohaselt saama Pittsburgh. Vancouver ja St. Louis on hääs hoos, kohtuvad omavahel samuti homme.

ja siis kaks huvitavat nähtust: Colorado ja Edmonton. ühel kaks kaotust järjest. ning teine, hoolimata eilsest kaotusest (oli see siis kogematusest tingitud?), on noore võistkonnana väga uhkelt positiivne. Montreal ja Edmonton Stänli lõppmängu!

indie
09.11.03, 13:30
Kuna teema langeb edetabelis, siis tõstan selle korraks parrasvaloihin.

Vancouver juhib liigat 22 punktiga 15 mängust. minu meelest igati positiivne. Samas St.Louisil on 19 punkti ja kaks mängu vähem. ning kui idakonverentsis on Pittsburgh (kes eile sai Tampa Bay käest muide ilusti 0-9) ja Washington (ning too klubi ootab juba mõnda aega märgatavaid muudatusi) pleiohvkohast maas vastavalt kuus ja kaheksa punkti, siis läänes on seis äärmiselt tasavägine: viimane - Columbus - on Detroidist maas nelja punktiga olles samaaegselt kaks mängu vähem pidanud. Äärmiselt intrigeeriv, kui hooajast on läbitud juba kuskil 18%.

On veel olemas ainus kodukaotuseta võistkond - ülivõimas Vancouver. (tõepoolest ülivõimas, sest mäng läeb neil tõepoolest justkui...) võõrsilkaotuseta on New Jersey ning Tampa Bay. tol viimasel on iseenesest muidugi vaid võidukat kaks võõrsilmängu.

Võiduta on kodus veel ainsana San José. võõrsil aga: Nashville sai eile esimese (4-3 Detroidist, olles kolmandal kolmandikul kusjuures 0-3 taga), seega ainsana jätkab toda rada veel Columbus. kuid üldsegi ju mitte kauaks...

Ilgelt tore on muide näha Dupuis\'d, Gaborikut ning Berardi punkte viskamas.

indie
10.11.03, 11:00
Florida Pantreist: 54aastane ning kohatigi meriitne Mike Keenan vallandati. Ajutiseks treeneriks hakkab praegune ÜJ R Dudley. nhl.comst või millisest muust allikast. Florida on hetkel 15 mängu ning 12 punktiga tagant viies-kuues (5-8-2-0). Ühesõnaga - noorel andekal meeskonnal on eeldused ja eesmäk olla paremal kohal. Keenani stiil pole sellisele kohane.

indie
06.04.04, 01:40
Otsustavad mängud on käes. ning ka sellepärast, et teema püsiks esimesel lehel;)

Läänepool:
1. Detroit - 8. Nashville
2. San José - 7. St. Louis
3. Vancouver - 6. Calgary
4. Colorado - 5. Dallas

Idapool:
1. Tampa Bay - 8. NY Islanders
2. Boston - 7. Montreal
3. Philadelphia - 6. New Jersey
4. Toronto - 5. Ottawa

Pleioffidest välja jäid muude hulgas Edmonton, LA Kings, Anaheim, NYR (:)) ning vapralt mänginud (kuid lõpus siiski suht kaugele jäänud) Atlanta.

Järgmisse ringi saajaid ennustan nii palju, et Detroidil ning San Josél justkui poleks palju muret vaja tunda. teiste paaride kohta aga ei julge mitte midagi öelda. Kahju, et kokku läksid kaks Kanada paari, kuid võttes aluseks muljeid tavahooaja lõpust, ei ole ka sel hooajal vast oodata võitu sinnapoole piiri.

Saavutusi seni:
Detroit võitis nii läänes kui üldiselt terve liiga, Tampa Bay ida-konverentsi.
Art Ross Trophy: Martin St. Louis, Tampa Bay 94 punkti. Sakic ja Kovaltšuk (87 kumbki)olid lähedal, kuid Coloradol läks tavahooaja lõpp pingi alla ning nii edasi.
Maurice \"Rocket\" Richard Trophy: Rick Nash, Columbus; Ilya Kovalchuk, Atlanta; Jarome Iginla, Calgary, 41 väravat. Alla viiekümne esimest korda pärast 99. aastat - mõistmatu.

Igatahes, edu Coloradole ja Torontole minu poolt...

Tembu
06.04.04, 09:08
Eastern Conference
RK GP W L T OTL PTS
1 z - TAMPA BAY* 82 46 22 8 6 106
2 y - BOSTON* 82 41 19 15 7 104
3 y - PHILADELPHIA* 82 40 21 15 6 101
4 x - TORONTO 82 45 24 10 3 103
5 x - OTTAWA 82 43 23 10 6 102
6 x - NEW JERSEY 82 43 25 12 2 100
7 x - MONTREAL 82 41 30 7 4 93
8 x - NY ISLANDERS 82 38 29 11 4 91

9 BUFFALO 82 37 34 7 4 85
10 ATLANTA 82 33 37 8 4 78
11 CAROLINA 82 28 34 14 6 76
12 FLORIDA 82 28 35 15 4 75
13 NY RANGERS 82 27 40 7 8 69
14 WASHINGTON 82 23 46 10 3 59
15 PITTSBURGH 82 23 47 8 4 58

Western Conference
RK GP W L T OTL PTS
1 p - DETROIT* 82 48 21 11 2 109
2 y - SAN JOSE* 82 43 21 12 6 104
3 y - VANCOUVER* 82 43 24 10 5 101
4 x - COLORADO 82 40 22 13 7 100
5 x - DALLAS 82 41 26 13 2 97
6 x - CALGARY 82 42 30 7 3 94
7 x - ST LOUIS 82 39 30 11 2 91
8 x - NASHVILLE 82 38 29 11 4 91

9 EDMONTON 82 36 29 12 5 89
10 MINNESOTA 82 30 29 20 3 83
11 LOS ANGELES 82 28 29 16 9 81
12 ANAHEIM 82 29 35 10 8 76
13 PHOENIX 82 22 36 18 6 68
14 COLUMBUS 82 25 45 8 4 62
15 CHICAGO 82 20 43 11 8 59

Pittsburgh lõpetas siis viiiiiimasel kohal...Treener kinnitab endiselt, et ehitab tuleviku meeskonda ja noori poisse on tõesti palju. Kotiga staare on läinud, loodetavasti on ka majanduslik seis seetõttu parananenud.
Täna peaks toimuma loterii nende meeskondade seas, kes play-offi ei pääsenud,mis paneb paika drafti 14. esimese valiku järjekorra. Süsteem tiba keeruline,et hommikul vara sellele pihta saada,aga Penguinsidel on 25% tõenäosus saada drafti first pick endale:P...Räägitakse palju venelasest Ovetchkinist...Tulevane Daytsuk-Kovaltshuk?

SleepWalking
24.04.04, 23:59
alanud jäähoki MMi puhul tõstaks selle teema jälle esilehele. just lõppenud uu ess aa ja soome mäng sõi küll mõned närvirakud, kuid lõppes siiski õnnelikult. loodetavasti läheb sama põnevalt ka edasi. tsehhi ja slovakkia jätsid täna jõudemonstratsiooni tegemata ja võitsid vastavalt lätit ja ukrainat kerge treeninguna näiva esitusega.

jazzjansa
25.04.04, 10:38
Lisaks Sleepwalkingu nimetatud mängudele võitis eile ka Rootsi näiliselt kergelt Taanit..Ise jälgisin kohtumise esimest kolmandikku. Rootsi läks küll kiirelt 2:0 juhtima, kuid pikapeale suutsid taanlased ennast koguda ning kolmandiku keskpaigas ka ühe värava tagasi lüüa( viis-kolme vastu mängides) ...Üldises pildis jättis Taani igati sümpaatse mulje, eriti nende väravavaht, kes küll sisuliselt esimesed kaks litrit sisse laskis, kuid siis kindluse leidis. Edu taanlastele edaspidiseks:D
Lõpuks võttis Rootsi siiski oma ning kirjutas turniiritabelisse 5:1 võidu..

taku*
25.04.04, 11:00
vaatasin ise kaa soome-usa mängu. esimesel kolmandikul eksis soome paar korda ka kohe karistati neid ära kaa, kuid mida mäng edasi seda paremini hakkasid jooksma rünnakud ja tulid ka väravad. Lisaks tegid mõlemad väravavahid häid tõrjeid ja mängupilt oli väga huvitav. Sellelt aastalt loodan soome võittu nagu alati:D ja mida aeg edasi peaks ka NHL-ist välja kukkunud tiimidelt uusi mehi juurde tulema.

jazzjansa
25.04.04, 12:00
Originally posted by vanapagan

ja mida aeg edasi peaks ka NHL-ist välja kukkunud tiimidelt uusi mehi juurde tulema.

Iseasi, kas neist meestest ka midagi kasu on (ikkagi pingeline ning närvesööv
play-off selja taga) ning kas nad üldse soovivad koondist esindada:sega4:

mcnamara
26.04.04, 09:31
Originally posted by jazzjansa
Iseasi, kas neist meestest ka midagi kasu on (ikkagi pingeline ning närvesööv
play-off selja taga) ning kas nad üldse soovivad koondist esindada:sega4:

Niipalju kui mina tean, on minu lemmikmeeskond koos - vabu kohti jäetud pole.
Mis võib-olla pole eilset tulemust vaadates eriti tore. Küllap nad kosuvad siiski.
Pole selle turniiriga veel eriti kursis, aga paberilt loetud nimede järgi tundub Kanada olevat ka tänavu valmis upsakatele eurooplastele nende kohta kätte näitama. ;)
Go Canada Go!

SleepWalking
26.04.04, 09:51
Pole selle turniiriga veel eriti kursis, aga paberilt loetud nimede järgi tundub Kanada olevat ka tänavu valmis upsakatele eurooplastele nende kohta kätte näitama. ;)
Go Canada Go!

eile õhtul oli jube kahju, et viiki mitteväärivad vahtraleheonud selle siiski õnnega pooleks austrialt välja võitlesid. austria tundub väga sümpaatne ning korvab puudused tehnikas ja oskustes tahtmisega. ning väravavaht divis - super! go austria go! ;)

mcnamara
26.04.04, 10:15
eile õhtul oli jube kahju, et viiki mitteväärivad vahtraleheonud selle siiski õnnega pooleks austrialt välja võitlesid. austria tundub väga sümpaatne ning korvab puudused tehnikas ja oskustes tahtmisega. ning väravavaht divis - super! go austria go! ;)

Kahtlemata oli jube kahju. Ma vaatsin ainult esimest kolmandikku, millal Austria tõesti tugev tundus. Siis tuli vanainimesele paraku uni silma.
Aga hoki MM on selline tore võistlus, kus alagrupist tuleb üksnes edasi saada. Kui Kanada sellega hakkama peaks saama, on play-offides näha hoopis teist tiimi. Aga ega alagrupp kerge pole - Shveits olla kuuldavasti ka kenas hoos.
Oli see nüüd eelmisel aastal nii, et USA oma grupist edasi ei saanudki ja jäi vaevu kõrgemasse seltskonda püsima? Nojah, elame näeme.

SleepWalking
26.04.04, 10:18
Kui Kanada sellega hakkama peaks saama, on play-offides näha hoopis teist tiimi.

jah, sellega olen kindlasti nõus. põhja-ameeriklastel on alati \"käimasaamisega\" raskusi - teadagi vaja harjuda euroopa suure mänguplatsiga ning koosmängu harjutada enne MMi pole praktiliselt olnud võimalustki. aga just sellepärast oligi tore austria eilset head esitust vaadata, kuna turniiri edenedes nende võimalused kanada-suguseid võita vähenevad oluliselt.

taku*
26.04.04, 15:36
Täna on jälle soomlased platsil:õnnelik: seekord siis ukraina vastu. Eile peale Austria-kanada mängu arutati stuudios, et vastane ei tohiks suuri probleeme valmistada ja usutakse soome võittu. Kuramuse imelik värk on aga see, et mängu kantakse üle niivisi, et esimest kolmandikku näitab YLE1, teist YLE2 ja kolmandat jällegi YLE1:oih:
natukene veider aga noh see selleks. Eilsete mängude juures oli meeldiv näha ka Rootsi 5-1 võittu. Ise salamisi loodan, et play-offides saavad Soome ja Rootsi kokku ja soome saab maksta kätte eelmise aasta häbiväärse kaotuse üle, kus juhtiti rootsi vastu 5-1 kuid lõpuks saadi 5-6 kaotus:( veel oli kummaline kuulda seda, et Jaapani koondises mängis kanadalane:doh:

dreyd
26.04.04, 16:00
Originally posted by sarvik

Kuramuse imelik värk on aga see, et mängu kantakse üle niivisi, et esimest kolmandikku näitab YLE1, teist YLE2 ja kolmandat jällegi YLE1:oih:
natukene veider aga noh see selleks.

see on soome tv puhul juba tavaline asi, kuna Soome on teadupärast kahekeelega riik, siis tulgu või taevast pussnuge, aga rootsikeelsed saated on eetris kindlal ajal

vaikiv mees
27.04.04, 23:45
Austria on hoos kyll, m2gedepoegade omavahelises m2ngus Shveitsi vastu mindi 4-1 ette, siis aga kukkus eriti just nende hea vv. R.Divis 2ra & l6puks oligi viik jalul..selles grupis l2heb eriti tihedaks
Rootsi vs Venemaa ei j22nud p6nevuselt maha, rootslased keerutasid otsustava enne l6ppu otsustava

dreyd
28.04.04, 08:33
vaadates eile SWE vs RUS mängu tabasin end ootamatult venelastele pöialt hoidmas, kahjuks napp kaotus. Ja keda ma venelaste pingil nägin, sm Tihhonov, vanad head ajad tulid kohe meelde, ainult et siis olin ükskõik kelle poolt va USSR. Nii et ajad on muutunud ja mul on selle üle kohe täitsa heameel, et selline pime vastuhoid jäähokis venkude vastu on kadunud.

Tembu
28.04.04, 08:49
Originally posted by dreyd

...et selline pime vastuhoid jäähokis venkude vastu on kadunud....

Peaaegu samasugune olukord valitses ka minu hinges..Kuigi mingi uss on ikkagi sees...Noored täkud (Kovaltsukid-Ovtshinnikovid,Tverdovskid-jne) On muidugi sümpaatsed, kuid ei saa midagi nad suomen poikade vastu...Oulun Kärpät on Suomen Mestari 2004!!:)

mcnamara
29.04.04, 09:30
Eile oli juba parem. Shveitslased suruti ilusasti umbkaitsesse ja küllap hakkavad vaikselt ka need väravad tulema. Vahegrupp ei tohiks Kanadale väga hirmuäratav olla - Läti ja Saksa, tsehhid muidugi teine jutt. Aga aega mängujoonise leidmiseks on veel tublisti.

vaikiv mees
30.04.04, 19:58
jeah.. Rootsi tegi seda j2lle! kui mitmendat korda juba
2.perioodil 1-0 ette l2inud Soome vastu saadi 55sek enne l6ppu viigiv2rav
(80tel tuldi n2it 2-4 kaotusseisust viiki viimase 1,5min-ga)

SleepWalking
30.04.04, 21:54
Originally posted by vaikiv mees

rääkimata viimasest kahest MMist, millest viimast ei taha ükski soomlane enam meenutada ... aga mängus kompenseeris soome oskuste puuduse tahtega ja ainult õnn jäi soome ja võidu vahele.

Neth
06.05.04, 20:12

rääkimata viimasest kahest MMist, millest viimast ei taha ükski soomlane enam meenutada ... aga mängus kompenseeris soome oskuste puuduse tahtega ja ainult õnn jäi soome ja võidu vahele.

Lihtsalt SUPER!!!:õnnelik:, hiilgav mäng ja veel parem resultaat, sõnadest lihtsalt ei piisa, et kirjeldada tänast Kanada ja Soome vahelist mängu, tõeline finaali vääriv mäng oli. 4 korda suutis Soome ette minna ja täpselt samapalju kordi Kanada viigistada. Kui Soome viskas oma väravad suure töö ja vaevaga, siis Kanada viigistas enamasti Mika Noroneni abiga. Normaalaja lõpus oli Smyth\'l hea võimalus Kanada poolfinaali saata, kuid seekord oli Noronen mees õigel kohal.
Aga lisaajal olid osad justkui vahetunud - Kanada surus ja Soome üritas paaniliselt litrit oma kaitsealast välja toimetada. Lõpplahendus saabus lisaaja 6ndal minutil, kui Heatley litri kaugelt soomlaste võrku saatis, taaskord võib osa süüd Noroneni kaela veeretada.

Tundub, et Soomet jääbki see turniir meenutama sõna \"ebaõnn\".

taku*
06.05.04, 20:43
Jubedalt viskas närvi mustaks juba siis, kui kanada 5-3 üleolekust 2-1 tegi:kurb10: Ikka väga väga kurjasti lõppes see mäng täna... pole sõnu lihtsalt.... ja kui sellistest asjadest rääkida, siis eilne usa-tshehhi mäng oli ka selline põnts mulle, et hoia piip ja prillid. Kõige enam on ikka kahju Leionatest.. no tõesti ebaõnn... minu isiklik huvi MM-i vastu on selleks aastaks jälle lännu:kurb9:

Devil
07.05.04, 00:39
Kanada-Slovakkia-USA-Rootsi edasi, mida veel mu hing ihata võib :) soomest ja tsehhist on minul ntx täiesti savi, ebameeldivad meeskonnad.

Kanada toob võidu taas koju :õnnelik:

U2
07.05.04, 00:47

Kanada-Slovakkia-USA-Rootsi edasi, mida veel mu hing ihata võib :) soomest ja tsehhist on minul ntx täiesti savi, ebameeldivad meeskonnad.

Kanada toob võidu taas koju :õnnelik:

hoian pöialt svenssonimaa poegadele ;)

dreyd
07.05.04, 08:10
nüüd jääb siis kaasa elada, kas slovakkidele või kanadalastele. Sommidel ka ei vea, Kanada oli täiesti alistatav, kuid P-Ameerika pojad ihkasid ilmselt võitu rohkem, Noronen seebiks.

dreyd
09.05.04, 19:00
lõpuks nähtud ka tragikoomiline japsi omavärav, sellist asja ikka iga päev ei tehta, saati veel MMil.

vaikiv mees
09.05.04, 21:46

no vat, see on soomlaste kollektiivses alateadvuses, ainult kogu eelneva pinnalt sai juhtuda see 5:1 eduseisust 5:6 kaotus.. nagu pole laias plaanis selle aasta kaotuses syydi ainult v-vaht, lihtsalt terve meeskond ei usu, et nad v6ivad v6ita

[finaal (SWE v CAN) praegu, esimesel perioodil 2:0]

Markko
10.05.04, 00:21
5-3 :õnnelik:

mcnamara
10.05.04, 09:06
Kanada on taas maailmameister, hoolimata olematust toetusest Praha tribüünidel ja võib-olla pisut tänu ameeriklasest kohtunikule poolfinaalis Slovakkiaga. Ehkki ma üldse, ei kahtle, et vahtralehed oleksid ilma selletagi nimetet mängu võitnud.
Finaalis nägime parimat Kanadat. Ei löönud neid rivist välja rootslaste individuaalne meisterlikkus esimesel pooltunnil. Rob Niedermayer tegi ebaausa ja vastiku tembu, sõites Forsbergile selja tagant sisse, kuid ilmselt oli seegi Rootsi enesekindluse kõigutamiseks vajalik.
Matshi teisel poolel võtsid kanadalased lihtsalt kätte ja võitsid selle mängu ära. Nii on tiitel kaitstud. Sügisel Maailma Karikal mängitakse juba hoopis tugevama tiimiga, järgmisel kevadel aga vaevalt jätku tuleb - NHL-i oodatav streik toob võib-olla kaasa jälle \"amatööride\" MM-i. Aga ei sest midagi. Kanada on maailmameister 2004.

SleepWalking
10.05.04, 09:13
eile õhtul finaali lõppedes mõtlesin, et kuidas on võimalik, et medalid võtsid kolm võistkonda, kes kõik pigem vastumeelseid tundeid tekitavad? ju siis minu lemmikud tahtsid vähem võita ja seetõttu tahapoole jäid kah. finaalis arvas rootsi mängu tehtud olevat kahel korral 2-väravaga juhtides. samas põhja-ameeriklaste vastu nii ei tohi, mistõttu karistus tuligi. world cup kipub selle aasta see tähtsam hokiturniir olema jah.

Devil
12.05.04, 06:58
Calgary Flames on SJ Sharksi vastu mängudega juba 2-0 ette läinud. Ikka on veel hoos nende vapustav soomlasest väravavaht Miikka Kiprusoff.
Eriti yllatav on see, et mängud toimusid SJSi kodus. SJS tuli confi finaali 2 asetusega calgary aga 6 asetusega.

Yllatajad ruulivad :) Go Flames!

ei TB peab võitma siiski :)

kyps
12.05.04, 10:51
Kipal seekord eriti tööd polnud, aga selline asjadekäik mulle meeldib.

Devil
12.05.04, 14:18

Kipal seekord eriti tööd polnud, aga selline asjadekäik mulle meeldib. nabakovil kah mitte, aga ikka lasi 4 sisse :)

indie
12.05.04, 21:16
Järgmisse ringi saajaid ennustan nii palju, et Detroidil ning San Josél justkui poleks palju muret vaja tunda. teiste paaride kohta aga ei julge mitte midagi öelda. Kahju, et kokku läksid kaks Kanada paari, kuid võttes aluseks muljeid tavahooaja lõpust, ei ole ka sel hooajal vast oodata võitu sinnapoole piiri.

et kui valesti suutsin ma seda mõelda... :) Pärast Detroidi võitmist, ei näe ma Calgaryle muud võrdväärset kui Tampa - ja seda ju finaalis!!
Samas, kui võtta asja läbi real-skeptiliste rillide, siis NHLs pole määravaks niivõrd kodueelis kuivõrd see, kuidas on mänguks ette valmistatud ning kas võistkonnal on hea päev või mitte. tase on nõnda võrdne.
Huvitav on see, et Calgary pole peaaegu kümme aastat millegagi märkimisväärsega hakkama saanud ning Tampa ja San José pole ealeski nii kaugele jõudnud. Seega, kuigi enda pooldatav klubi on väljas, näib, et hooaeg on siiski nõnda imeline... :)

praegu loodan Calgaryle ;)

Tembu
20.05.04, 11:34
Patt oleks mainimata jätta Kanada hoki võidukäiku sel aastal. MM tiitel neil kotis ja üks sats üle 10 aasta NHLi play-offi finaalis. Viimati sai sellega hakkama Vancouver aastal 94. Nüüd siis Calgary kord tiitli pärast võidelda. Eelmine kord oldi nii kaugel kaugel 89ndal aastal samuti Kanada meeskonna (Montreali) vastu ja võideti ka tiitel. Minu jaoks vaieldamatu lemmik on Miikka Kiprusoff oma ületamatu mänguga Flames´i väravasuul. Poolfinaali võit tuli just tema endise klubi San Jose üle, kust ta siirdus selle hooaja algul Calgary´sse. Saatuse iroonia,mis?:)

Go Calgary,go! The best team next to Pittsburgh!

dreyd
08.06.04, 09:18
karikas siis Tampale, olen pettunud, olin Calgary poolt, pelgalt juba sommide pärast.

Devil
08.06.04, 09:28
Originally posted by dreyd

karikas siis Tampale, olen pettunud, olin Calgary poolt, pelgalt juba sommide pärast. Sommid saastaks :). Noored täkud - Lecavalier, Richards, Afanasenkov, Fedotenko jt - võtsid oma. Draftid tasusid lõpuks ära. Klubil vanust ca 10a enamus sellest olnud liiga punane latern. Märku tõusust andis juba eelmine hooaeg.
Mina olen eriti rõõmus Habibulini üle (A). Ahjaa finaalseeria viimase mängu lõppseisuks jäi 2:1, TB mõlemad väravad lõi Fedotenko. CGY auvärava lõi Conroy

Kes siis järgmine hooaeg võidab? Atlanta ehk :D

mcnamara
08.06.04, 10:05

Mina isiklikult ei mõista seda. Stanley Cup Floridasse! Kõlab veel hullemini kui California, kus ta muidugi juba käinud on.
Rahaga on võimalik sisse osta spordiala, mida reaalselt välitingimustes harrastada ei saa. Väärastunud on see tänapäeva maailm.

Kaarel
08.06.04, 13:27
Tõepoolest, Kanada meeskond oleks võinud ka vahepeal võita, põhjapoole pole karikas vist päris mitu aastat juba rännanud.

Muide Devil, Lightning peaks olema eksisteerinud juba umbes 20 aastat, siiamaani olid nad aastaid liigas peksupoisid olnud. Selles mõttes huvitav kokkusattumus, et ka Tampa Bay Buccaneers, kes NFL-is oli aastaid kehvake olnud, võitis üle-eelmine hooaeg oma esimese tiitli. Seega on linna spordifännidel parajasti head ajad.

dimaggio
08.06.04, 15:52

Mina isiklikult ei mõista seda. Stanley Cup Floridasse!
äää...kas Atlanta pole mitte Georgia osariigi pealinn?!
Aga see selleks. Kui võrreldes kahe hooaja tagust Trashersit ja selle hooaja oma, siis on edasiminek silmaga nähtav...äkki juhtubki see üllatus?;)

vaikiv mees
08.06.04, 15:53
Devil on vist tõele üsna lähedal,
see laienemine (Tampa, juba likvideerimisohus Ottawa ja veel miski klubi)
liitusid NHLiga kuskil 90te algul vist, 10-15a tagasi,
võib ju kontrollida

edit: Ottawa mängis kuni 1934 ja siis uuesti alates 1992/93,
San Jose 1.hooaeg peaks olema 91/92

mcnamara
08.06.04, 16:17
Originally posted by dimaggio
äää...kas Atlanta pole mitte Georgia osariigi pealinn?!

On küll jah. Aga Tampa Bay ju Floridas. Ma vist võtsin tsiteerimiseks vale osa eelmisest sõnumist. Atlantaga on muidugi sama jama - jaanuaris seal ka ei saa looduslikul liuväljal uisutada ega hokit mängida. Minu arust kuulub Stanley karikas sinna piirkonda, kus see võimalik. Aga raha pärast kolivad meeskonnad troopikasse hokit mängima.
OK, ok, peaaegu troopikasse. ;)

Kaarel
08.06.04, 16:24
Vaatasin järgi ning tõepoolest liitus Lightning liigaga alles 90-ndate alguses.

Zlatan
09.06.04, 19:35
Mnjah.. kahju et Flames kaotas.
Kuigi play-offide alguses poleks uskunud et just need tiimid finaali saavad.
:\\

jazzjansa
30.08.04, 14:26
Vaja vana teema ellu suretada...

Algamas siis selline tore hokilembeliste inimeste koosviibimine nagu World Cup 2004 ehk meitekeeli Maailmakarikaturniir 2004. Vanematele hokigurudele alatiseks Canada Cupuiks j@@v hokiturniir algab siis t@na ohtupoolikul Soome ning kevadisel koduturniiril favoriidina alustanud kuid lopuks vaid vesiste silmadega j@@nud tsehhide heitlusega.

Kel asja vastu endal huvi, see on juba ennast ise asjaga kurssi viinud. Kell 19.44 vaja teleriantenn Neloneni poole keerata.

eika
04.09.04, 23:10
Täna toimus siis World Cup 2004 raames klassikaline kohtumine Soome ja Rootsi vahel. Enne mängu oli seis selline, et Soome pidi vähemalt viigistama Rootsiga, et saada veerandfinaali vastaseks Saksamaad, mitte Tshehhit. Ja mäng ise oli ülivõimas :reiv:
Esimene veerandaeg oli väga väravarohke, seis jäi 3:3 , kuigi Soome juhtis vahepela isegi 2:0 ja 3:1.
Teise veerandajal läks Soome tänu Olli Jokineni viskele 4:3 juhima. Peale seda hakkas Rootsi suruma, mis jätkus kuni mänguaja lõpuni.
Kolmas veerandaeg oli ülipõnev. 10 sekundit (!) enne lõppu suutis Rootsi ylivoimalla ja ilman maalivahtia lüüa värava. Siis tuli küll tunne, et Soome kaotab taas Rootsile. Kuid õnneks suutis Soome lisaaja vastu pidada :r66m7: :r66m7: :r66m7:

Mängu ainuke miinus oli see, et puudus kommentaator Antero Mertaranta, kuigi Meistrite Liiga kommentaator JP suutis selle koha enamvähem täita...

Niisiis tegi Soome Suure sammu World Cup 2004 võidu suunas ja veerandfinnalis PEAB Soome purustama Saksamaa.

Mis veel... ahjaa Miikka Kiprusoff on paras ja Tuomo Ruutu on ihana...

taku*
04.09.04, 23:19
:õlu: Jeeesh. Super mäng. Olgu öeldud siis ka, et mängu parimaks valiti Teemu Selänne... kuigi väga vabalt oleks võinud ka selle saada maalivahti Kiprusoff. 3 kolmandiku lõpp oli küll selline, et oi oi oi. Pärast mängu kirus Leionien valmentaja kohtunike tööd.:P a see selleks. Soome vastaseks siis Saksamaa, kes ei tohiks erilist probleemi valmistada, kuid mütsiga ei tohi lööma minna. Tsemmpia vaan Leionat. Võit Soome.!

taku*
12.09.04, 22:00
Noh raisk. Soome siis finaalis ja vastaseks Kanada. Oi kuidas Soomes rahvas läbustas järgneval hommikul peale mängu. Hotelli sööklas oli selline kammajaa, et hoia piip ja prillid. Väga mõnus igatahes... nagu sommid ise ütleavd, et Jäähoki ajaloos nende suurim saavutus. Nüüd ootame veel võitu ja ongi perfekto.

eika
13.09.04, 16:32
Mnjaa Soome-Kanada, sellest tõotab hea finaal tulla. Niisiis tuleb kolmapäeva õhtuöö vastu neljapäeva väga spordiküllane: 1. liverpool-monaco cl, 2. manu-lyon cl, 3. soome-kanada whc. Kui viimane mäng lõppeb umbes viis, siis mul peaks enne kooli olema 2 tundi uneaega:D

Loodan, et ma koolis :uni: ei jää

indie
13.09.04, 23:54
kui kavatseksid Kanada-Soomet otse vaadata, siis manu-ljooni ajal oleksid ehk ammu norskamas. või siis vastupidi.. finaali ajaks olla nimelt märgitud 14. sept.

muide, Saku Koivu on ülimalt hea mängija.

eika
14.09.04, 15:16
Krt ongi mängud erinevatel päevadel:oih:
Ega see pärast mängud (otse) vaatmata ei jää:)

mcnamara
15.09.04, 04:45
Pisut hooletu mäng Kanada poolt. Liiga lihtsalt lasti soomlastel kahel korral viigistada. Aga võit on võit ja tiitel nende, kellele see kuulub. Shane Doan siis võiduvärava viskajaks.
Lisaks Maailma karikale valitsev olümpiavõitja ja maailmameister. Ja võita Torontos! Mida enamat saabki tahta.
Ilus viis Mario Lemieux\'le lõpetada rahvusvaheline karjäär. Imeline mees, vapustav mängijakarjäär. Kui mõelda, et ta oli Vahtralehtede juhttäht juba 1987.aasta Kanada karika unustamatutes matshides N. Liidu vastu.
Õnneks on Kanadal ka järelkasvu. Kes näinud viimaseid MM-turniire, teavad kõike Jerome Iginla ning Dany Heatley oskustest, aga lisaks on ju veel näiteks Martin St. Louis ja Vincent Lecavalier. Noored, uljad mehed kõik. Lõppenud turniiril olid tublid ka kaitsjad ja väravavahid.
Mis saab edasi? Nagu kuulda, Torino olümpial NHL-i mängijaid ilmselt ei näe. Aga see tuleviku asi rohkem. Hetkel võib taaskord öelda, et Kanadal on maailma parim hokikoondis. :õnnelik:

SleepWalking
15.09.04, 08:18
Kahju.
Soome oli nii lähedal, kuid samas nii kaugel. Siiski on see üldiselt vähemalt samal tasemel saavutus kui MM95 või isegi veidi suurem. Samas Kipper väravas on noor ning ka finaalis väravad löönud Hahl ja Tuomo Ruutu on tulevikumehed, mistõttu võib ka tulevikku näha helgena. Kui mitte varem, siis järgmisel World Cupil tuleb täistabamus :)

taku*
15.09.04, 16:11
:( kahju Leijonatest. Mäng oli päris hea... kahjuks suhtus ka unemati oma tösse väga innukalt ja muutkui loopis ja loopis seda liiva silma, kuni lõpuks kolmanda kolmandiku ajal magama jäin. Hommikul lootsin ,et äki juhtus see...kuid paha onu nimega teksti tv näitas seda, mida ma näha ei soovinud. Aga minuarust on porod ikka pariamd:p6der: :P

eika
15.09.04, 17:41
Sai ka siis mäng lindilt ära vaadatud ja krdi kahju hakkas soomlastest. Neil olid siiski omad võimalused mäng ära teha, kuid õnn soosib tugevamaid ja Kanada on kindlasti praeguse hetke tugevaim hokiriik, selles pole kahtlustki.
Aga siiski oli see Soome jäähoki suurim saavutus viimase 20 aasta jooksul, isegi MM-i võit pole nii kõva, kuna siis olid kohal suht pooletoobised vennad. Loodetavasti võidab Soome siiski MM-i peagi ära, sest viimasel ajal pole nagu midagi suurt põhjanaabritele tulnud.

Ja kui Tuomo Ruutust ei tule järgmine Selläne, siis ma söön oma sokid ära...

Igatahes nüüd peab end liigutama Soome Jäähoki Liiga lainele, eriti juhul kui NHL-is hooajast midagi välja ei tule. Ehk saab siis Soome Liigas mõningaid staare mängimas näha

Aramis
15.09.04, 18:36
Vaatasin otse öösel ära ja Tuomo Ruutu rokib! Kanada oli siiski parem ja ainuke mäng, kus neil oli võrdne vastane oli poolfinaal...seal oli Tsehhi neist praem, aga võitja on siiski Kanada, kes kordagi turniiril kaotusseisu ei jäänud.

indie
15.09.04, 18:49
Esiteks
olles jälginud Ruudu Toomu kuskil aastajagu - temast on ju vähemasti NHLi minemisest saati väga kõrgelt hinnatud - ei luba ma mitte mingil juhul lasta kellelgi teda võrrelda Selännega. kas või sellepärast, et tegemist on hoopis teist tüüpi mängijaga. pealegi, palju suuremaga sellisega :)

Teiseks
Kanada kasutas nood kolm jubedat kaitseviga. võiduvärava veeretas Doan ju aegluubis sisse, sellal kui kaks soomlast kuskilt sinise joone juurest midagi päästa püüdsid.. :doh:

Kolmandaks
Sakic on mu jumal :)

eika
15.09.04, 19:29
Algselt postitas vare

olles jälginud Ruudu Toomu kuskil aastajagu - temast on ju vähemasti NHLi minemisest saati väga kõrgelt hinnatud - ei luba ma mitte mingil juhul lasta kellelgi teda võrrelda Selännega. kas või sellepärast, et tegemist on hoopis teist tüüpi mängijaga. pealegi, palju suuremaga sellisega :)

Minagi olen Ruutut jälginud juba Jokerite ajast . Ja võrdlus Selänne polnud mõeldud otseselt, vaid ma loodan rohkem, et Ruutust tuleks sama suur staar nagu oli Selänne 90. keskel/lõpus...

eika
17.09.04, 16:26
algasid ka Soome meistrivõistlused, kuid kahjuks pole Soome jäähokistaarid otsustanud tulla oma koduliiga elu elavdama. Osad mängijad on liikunud Shveitsi suunas ja osad otsustasid puhata töösulu ajal. Sellest on küll kahju, sest kasvõi Rootsi liigasse tulid küll mitmedki tähed, nt MoDo klubisse Tommy Salo, Mattias Timander, Peter Forsberg, Markus Näslund, Niklas Sundström, Mattias Weinhandl ja Sedini vennakesed ning ka teised klubid said oluliselt täiendust...

Mis siis ikka...

Igatahes Jokerit ruulivad!

dreyd
17.09.04, 16:28
Algselt postitas eika

Mis siis ikka...

Igatahes Jokerit ruulivad!

põdedes nö Helsingfoobiat, hüüan mina GO GO HPK

eika
02.11.04, 20:30
Kui NHL´is jätkub töösulg, siis Euroopas mängitakse jäähokit täie hooga. Nii on ka Soomes meeskondadel 17 mängu mängitud ja juhib ei keegi muu kui Jokerit:õnnelik: Teist kohta hoiab hetkel Oulu Kärpät, kes meelitasid endale ühe kõvima NHL staari- Nylanderi. Juba suurema punktivahe järel tulevad HPK ja TPS.
Pistepörssi esikolmik on selline: Voutilainen HPK 20p, Soome jäähoki üks suuremaid lootusi Immonen JYP 19p ja Saarela Lukko 17p.

Viimasel ajal tekitas enim kahinaid meie põhjanaabrite hulgas Soome jäähokikoondise läbi aegade ühe parema tulemuseni viinud treeneri Raimo Summase vallandamine. Põhjuseks sai väga vilets läbisaamine mängijate ja abipersonaliga (ilmekas näide oli Janne Niinimaa lahkumine koondisest). Uueks treeneriks sai Soomes üsnagi hinnatud Erkka Westerlund.

nii palju siis hokiuudiseid Soomest
:P

budu
02.11.04, 21:33
tuleks teha üldse euroopa hoki teema sest vaevalt keegi see hooaeg nhl-s plaanib mängima hakata.

marcello
03.11.04, 04:05
Algselt postitas eika

Kui NHL´is jätkub töösulg, siis Euroopas mängitakse jäähokit täie hooga. Nii on ka Soomes meeskondadel 17 mängu mängitud ja juhib ei keegi muu kui Jokerit:õnnelik: Teist kohta hoiab hetkel Oulu Kärpät, kes meelitasid endale ühe kõvima NHL staari- Nylanderi. Juba suurema punktivahe järel tulevad HPK ja TPS.
Pistepörssi esikolmik on selline: Voutilainen HPK 20p, Soome jäähoki üks suuremaid lootusi Immonen JYP 19p ja Saarela Lukko 17p.

Viimasel ajal tekitas enim kahinaid meie põhjanaabrite hulgas Soome jäähokikoondise läbi aegade ühe parema tulemuseni viinud treeneri Raimo Summase vallandamine. Põhjuseks sai väga vilets läbisaamine mängijate ja abipersonaliga (ilmekas näide oli Janne Niinimaa lahkumine koondisest). Uueks treeneriks sai Soomes üsnagi hinnatud Erkka Westerlund.

nii palju siis hokiuudiseid Soomest
:P

Erkka jah treener,ise lootsin,et Kurri saab peatreeneriiks.Oleks Esa Tikkaneni abiliseks võtnud endale;)

eika
12.04.05, 20:59
Soomes on jõudnud kätte nende Jäähokiliiga finaalmängud, kohtuvad Helsingi Jokerit ja Oulu Kärpät. Igatahes esimene mäng on neil praegu 2-2 tasapeli ja nyt alkaa jatkoerä. Niipalju siis kah veel lisaks, et Jokerit võitsid poolfinaalis HPK`d 3-o ja Kärpät sama tulemiga TPS`i...

Okei, ma menen nyt jatkoerä katsomaan... Mutta minä haluan sanoa, että Jokerit on parhaat...:kaabu:

marcello
12.04.05, 21:15
Sano sitten kuka voitti jatkoerän ja samalla myös ensimmäisen finaaliottelun...
Jokerit mestariiksi

Aramis
12.04.05, 23:27
Kärppat meistriks!!! Lisaaja värav oli super!!!

marcello
12.04.05, 23:49
Damn (http://www.yle.fi/urheilu/looppi/id4603.html)

mcnamara
13.04.05, 10:01
Kanada MM-koondis tundub päris muljetavaldav:

VV: Martin Brodeur New Jersey, Roberto Luongo Florida, Marty Turco Dallas

K: Dan Boyle Tampa Bay, Scott Hannan San Jose, Ed Jovanovski Vancouver, Chris Phillips Ottawa, Wade Redden Ottawa, Robin Regehr Calgary, Sheldon Souray Montreal.

R: Shane Doan Phoenix, Kris Draper Detroit, Mike Fisher Ottawa, Simon Gagne Philadelphia, Dany Heatley Atlanta, Kirk Maltby Detroit, Patrick Marleau San Jose, Brendan Morrison Vancouver, Brenden Morrow Dallas, Rick Nash Columbus, Ryan Smyth Edmonton, Joe Thornton Boston.

Päris sobiv seltskond, et taas üks ilus tiitel võita. :)

Aramis
08.07.05, 00:15
Igatahes vist hakkasid asjad liikuma. Timesis avaldatud loo järgi on uut NHLi hooaega oodata.

waluswend
08.07.05, 10:02
Uued reeglid on vapustavad.

1. Värav toodi ots poordile lähemale.
2. Lisaaeg, millalgi hakkatakse 3on3 mängima, aga kuna, sellest ei saanud ma aru:P

Igastahes väga haiged reeglid:P

lennat
14.07.05, 15:40
Back on the Ice
15.septembril 2004.a. alanud lokaut kuulutatakse ametlikult lõppenuks 21.juulil 2005.a.
301 päeva kestnud professionaalse spordi ajaloo suurim vägikaikavedu lõppes 13.juulil 2005.a. NHL (klubide omanikud) ja NHLPA (mängijate assotsiatsioon) on jõudnud pooli rahuldavale lõplikule kokkuleppele. Uus jäähooaeg peaks algama oktoobri keskpaigas.
Lähemalt http://www.cbc.ca/sports/indepth/cba/

Tembu
14.07.05, 15:49
Algselt postitas lennat

Back on the Ice
15.septembril 2004.a. alanud lokaut kuulutatakse ametlikult lõppenuks 21.juulil 2005.a.
301 päeva kestnud professionaalse spordi ajaloo suurim vägikaikavedu lõppes 13.juulil 2005.a. NHL (klubide omanikud) ja NHLPA (mängijate assotsiatsioon) on jõudnud pooli rahuldavale lõplikule kokkuleppele. Uus jäähooaeg peaks algama oktoobri keskpaigas.
Lähemalt http://www.cbc.ca/sports/indepth/cba/

Mhmh, minu postikasti olid Pittsburghi mehed saatnud samasisulise kirjakese, et lockout on kohe lõppema. 5+ uudis iseenesest, mis tähendab seda, et sügisest on Yahoo! Fantasy League mängijate päevas üks meeldiv kohustus juures - meeskond järgmiseks vooruks paika panna.
Aaa..hooajapiletite müük kulgeb (vähemalt Penguinsil) kehvasti...
Jevgeni Malkin for president!

marcello
22.07.05, 22:25
6 aastat jälle muretu.
Kõigil nälg nii suur,et loodetavasti näitab Nelonen PO-sid kevadel.
Maailma parimad on jääl tagasi:õnnelik:

Tembu
24.07.05, 19:06
Nii,
vahepeal on toimunud NHL-is ka väike loterii, mis siis pani paika draftis valimise järjekorra.
Tugeva eelise said need võistkonnad, kes ei suutnud eelnvatel hooaegadel end play-offidese mängitada. Ühesõnaga on mul suur rõõm Teile teatada, et selle loterii võitis PITTSBURGH PENGUINS, kes saab 30.juulil Ottawas toimuval üritusel esimesena teha valiku ja iga vähegi asjaga kursis olev inimene saab aru, et valituks osutub Sidney Crosby, keda peetakse \"Super\" Mario Lemieux järeltulijaks. Kaugel 1984 aastal valis Pittsburgh ta samuti esimses ringis...Kas ajalugu kordub ja mõne aasta pärast tulevad Pingviinid taas Stanley karikavõitjateks??!

Loe ise (http://www.pittsburghpenguins.com/team/features/arts/1265.0.php)

jazzjansa
27.07.05, 12:22
Algselt postitas Tembu

Kas ajalugu kordub ja mõne aasta pärast tulevad Pingviinid taas Stanley karikavõitjateks??!

Ning Pingviinidel läks Stanley Cupi võitmiseks kindlasti ainult mõni aasta aega

Tembu
27.07.05, 17:39
Lammas oled.

jazzjansa
27.07.05, 18:05
Algselt postitas Tembu

Lammas oled.

Mis viga lambal elada. Vaid korra aastas tullakse miskit hääd nõudma. Äärmisel juhul kaks korda. Mida aga peab :lehm: tegema? Iga jumala päev tullakse oma mannerkutega ning sõnaotseses mõttes lüpstakse see hää temalt välja. Seejuures kas keegi küsib üldse lehmalt arvamust/luba hää saamiseks. Loomakaitsjad ilmutage end.

Maarek
27.07.05, 20:44
Algselt postitas Tembu

Lammas oled.

Aga võibolla ise oled. Ei oska ka mina 7 aastat mõneks pidada :doh: Ei saanud nad mõne aasta jooksul isegi finaali.

SDK
27.07.05, 23:22
Mul ka pingude üle hea meel.

jazzjansa
01.08.05, 10:20
Oh üllatust..Drafti esimese ringi esimeseks valikuks osutuski Sidney Crosby. ESPN spordiuudistest nähtu põhjal paistab Crosby igati korralik mängumees olevat( eelkõige suurepärase väljakunägemisega).
Igatahes paistavad Crosby statistilised näitajad tulevat suhteliselt võimsad ning paistab et poiss isegi on tulevaks hooajaks valmis...

``I want to come and play in the NHL next year. That\'s my goal, that\'s my focus right now. I\'m going to put everything into that and try to move on from there.\'\'

Isiklikult jäi drafti valikul silma veel kolmandana valitud kaitsja Jack Johnson(valijaks siis Carolina Hurricans), keda juba praegu võrreldakse nooruse aegse Scott Stevensiga.
Kaitsjaid valiti üldse minu meelest esimese ringi kohta üllatavalt palju. Tervelt 12. Täiesti loogiline samm klubide poolt minu silmis. Põhjust sellele võib otsida muidugi palgafondist. Selle piiridesse jäämiseks piiratakse meeskonnas vanade kaitsepeerude olemasolu ning nende asemele värvatakse suhteliselt väikese palgaga tuleviku mängijaid.

Esimese eurooplasena valiti tänavuse aasta draftis sloveen Anze Kopitar(üldvaliku 11.mees). See oli esimene kord viimase kaheksateistkümne aasta jooksul, kui drafti esimese ringi kümne esimese valiku seas ei olnud ühtegi eurooplast.
Isiklikus plaanis üllatusin veidi veel faktis, et Punased Tiivad kasutasid oma esimese ringi draftivalikut, mida nad viimastel aastatel mitte teps teinud ei ole. Valituks osutus sedapuhku Jaromir Jagri kaasmaalane Jakub Kindl.

Tembu
04.08.05, 08:33
Sergei Gonchar on sõlminud Pittsburghiga mitme aastase lepingu. Tegu on siis resultatiivseima kaitsemängijaga möödunud nelja hooaja jooksul. Good!

Siim
05.08.05, 01:36
Uudiseid Philadelphiast.

Äsja hangitud Rootsi kuulsus Peter Forsberg tõi endaga kaasa palgalimiidi ületamise, mistõttu loogilise jätkuna pidi meeskonnast lahkuma Jeremy Roenick, kes kolib läänekaldale LA Kingsi.

Üllatus polnud minek mehele endalegi.. \"The Flyers have a better chance of winning the Stanley Cup with Peter Forsberg than with Jeremy Roenick,\" sõnas mees Philadelphia raadiojaamale WIP.

Aramis
07.08.05, 09:21
Noh Pingviinid - nüüd saite Palfy ka!
Kahju - ma väikest viisi Kingsi fänn ja oleks tahtnud Demitrat ja Palfyt koos näha.

jazzjansa
07.08.05, 14:03
Kui jutt juba üleminekute peale läks siis....

välk ja pauk Nashvillist...Paul Kariya ühines kohaliku hokisatsiga...

Predators meistriks..Jipikajee..ooo jee..

ning finaalis kohtuvad nad Foote&Berardi juhitava Kolumbus Krisostomusega....

Kaarel
09.08.05, 14:22
Phoenix Coyotes\'i uus treener on Wayne Gretzky. Võin küll eksida, aga ta vist kunagi küll lubas, et treeneriks ei hakka iialgi. Never say never I guess.

Siim
09.08.05, 17:10
Üks on kindel, peatreeneriks ei hakka ma iialgi. See on maailma kõige üksildasem amet. (The Great One)

jazzjansa
12.08.05, 10:53
Pingviinid-pingviinid..pingviinid...Mees Chicagost hakkab järgmisel hooajal väravas seisma.
Kindlasti tähendab see nüüd seda, et suure aplausi saatel NHL-is tuleristsed saanud ning tol hetkel kohe väga-väga andekaks peetud Marc-Andre Fleury peab hakkama kõvasti pinki nühkima.

Tembu
12.08.05, 21:20
Algselt postitas jazzjansa

Pingviinid-pingviinid..pingviinid...Mees Chicagost hakkab järgmisel hooajal väravas seisma.
Kindlasti tähendab see nüüd seda, et suure aplausi saatel NHL-is tuleristsed saanud ning tol hetkel kohe väga-väga andekaks peetud Marc-Andre Fleury peab hakkama kõvasti pinki nühkima.

Oh, jäta see targutamine;)
Meil, Pingviinidel oli palgal vaid kaks väravavahti ja kogemustega meest oligi neile juurde vaja!
Viimasel NHL hooajal 03-04 sai verinoor Marc vaid loetud mängud (üle 20 siis) ning põhikoormus langes siiski Sebastianile. Anna poisile aega! Hooaeg-kaks veel ja saate vel tema tegudest kuulma!

EDIT:
lisan siis Marci tegemised 03-04 Noorte MM´il ja 04-05 beebi-Pingviinide satsis(mängud, võidud, kaotused, viigid):
2003-04 Canada WJC 5 4 1 0
2004-05 Wilkes-Barre/Scranton AHL 54 26 19 4
EDIT2:
Welcome to Pittsburgh, John LeClair!

hassan74
04.10.05, 22:08
Kas keegi teab stream`i kust saaks NHL`i jälgida?Mul telekast ei tule vastavaid kanaleid.

kyps
05.10.05, 12:42
Kes see hooaeg Penguinsi rünnakut pidurdada suudab?:) Esimene võimalus on täna öösel Martinil.

eston maravilha
05.10.05, 13:41
martinil oleks päris head võimalused. temasuurusest tüübist on suht raske litrit mööda lüüa :)

Martin
05.10.05, 13:56
Baruto NHLi kollikipperiks!

eston maravilha
05.10.05, 14:14
häguselt meenub, et see oli ka üks jututeemadest trafford budapest hotel\'is

Martin
05.10.05, 14:29
Algselt postitas eston maravilha

häguselt meenub, et see oli ka üks jututeemadest trafford budapest hotel\'is

http://www.smiliegenerator.de/s28/smilies-1324.png

http://www.btinternet.com/~johnson.les/01.Smilies/happydrunks.gif

marcello
05.10.05, 14:30
tondid ja rikkumine ja hea teema...;)

Täna (http://www.nhl.com/news/2005/10/236694.html)

Great One debüüt Canucksi vastu.Canadiens Bruinsi vastu-mida veel esimeselt päevalt oodata

Zlatan
05.10.05, 19:16
kui kuskilt näeb, siis vaatan.
see hooaeg nagu kellegile eriti pöialt ei hoia, vbla siis vanadele tegijatele red wingsis.

marcello
07.10.05, 13:34
Jippikajee
Kaks võitu kahest mängust-Canadiens meistriks:)

mcnamara
07.10.05, 13:51
Algselt postitas marcello

Jippikajee

Vaat see on üks õige loosung! :)

Muuseas - kas see kahe mängu kangelane Ryder on jänki või korralik Kanada poiss ikka?

tkkt
07.10.05, 13:51
Kole (http://www.sportnet.ee/index.php?id=14567)

marcello
07.10.05, 14:07
Algselt postitas Roosaelevant

Visiir,härra Sundin,visiir

marcello
07.10.05, 14:09
Algselt postitas mcnamara

Jippikajee

Vaat see on üks õige loosung! :)

Muuseas - kas see kahe mängu kangelane Ryder on jänki või korralik Kanada poiss ikka?

Korralik Kanada poiss vist ikka (http://www.nhl.com/players/8467545.html)

kyps
07.10.05, 14:12

Eric Lindros peaks nüüd 4.-st lineupist 3.-sse tõusma. Asi areneb:)

eston maravilha
07.10.05, 14:35

karmidel viikingitel on pohhui

tkkt
07.10.05, 15:23
Algselt postitas eston maravilha

karmidel viikingitel on pohhui

teie kurvastuseks pean tõdema, et visiir ei kaitse väga palju tglt. Suurt vahet ei ole kas on visiir või ei. Silmi kaitseb mingil määral tõesti, aga kui litter põrkab kellegi kepist ylesse jne. (krt raske on seletada kui pole teemas), siis võib ta sattuda ikkagi visiiri kaitsva ääre alla. Ja enamasti ta kusagilt põrkest sinna tulebki. NT: Keegi lööb tagant peale ryndaja paneb kepi vahele ja litter tõuseb õhku ning samal ajal täesti süütu mängija otsustab ennast keerata (mingil põhjusel litrit mitte jälgides) on suur võimalus, et ta saab ka pihta(ükskõik kuhu kasvõi hambusse). Krt ma ei ole kirjanik. Endal ka paar niisugust toredat olukorda olnud, aga õnneks olin siis veel noor ja roheline ning pidin kandma võret - mis osutus üli otstarbekaks hetkel. Hetkel kasutusel visiir ning suurt tolku pole temast olnud - õnneks pole ka ohtlike olukordi olnud.

Või tglt - mmm... yhe korra sain suursoo käest kepiga otse visiiri puht juhuslikult. Oleks ilmselt päris valus olnud. Visiir aitas.
Lõpetuseks räägin ikka endale vastu :D :D :D
Ühesõnaga visiiri kaitse faktor on minimaalne. Kui tahad ennast tõesti kaitsta siis kanna võret!

marcello
08.10.05, 06:10
Antud juhul oleks visiirist vägagi kasu olnud

Tembu
28.10.05, 08:41
Allmighty Penguins!! (http://www.nhl.com/scores/recaps/148_2_recap.html)

kyps
28.10.05, 13:17
Nüüd kui Penguinsil võidumaitse suus, ei peata neid keski:)

Jasper
28.10.05, 14:03
Algselt postitas kyps

BWHAHAHAHA

mcnamara
28.10.05, 14:26
Ai kui magus on näha Canadiensi idakonverentsi liidrikohal! :)

Tembu
28.10.05, 14:39
Algselt postitas mr.eyebrow

Algselt postitas kyps

BWHAHAHAHA

Õige jutt, kyps! Ja pealegi ei ole Penguins hetkel punktitabelis mitte viimasel kohal.

Aegu on ju hulleimaid,
hullemaid kui praegu..

marcello
28.10.05, 19:19
Minu poolt ka palju õnne Pingudele esimese võidu puhul.Aga Atlanta oli ju vastas...