PDA

View Full Version : Finaal

sicmic
02.05.02, 03:42
Glasgow's kohtuvad siis Real Madrid ja Bayer Leverkusen...

Mida ootate/mida loodate?

Siim
02.05.02, 03:56
Ootan-loodan sakslaste võitu. Oleks tore, kui hispaanlased saaksid teist aastat järjest vastu nina. Tänane poolfinaal ainult süvendas minu Reali-antipaatiat. :viha:

silverman
02.05.02, 04:24
Ootame mõne aasta taguse tembu kordamist. Siis tegid Euroopas puhta töö Schalke ja Dortmund. Seekord siis Dortmund ja Leverkusen. Ja proovige siis veel väita, et saksa klubijalgpall nõrk on...

Da Booob
02.05.02, 05:02
Njahh - peale tänast mängu ma loodan, et Real kaotab.
Bayeril puuduvad aga Ze Roberto ja Nowotny, mis nende elu raskemaks muudab. Kuid need sakslased, brasiillased, argentiinlased, türklased, bulgaarlased... jagavad matsu välja ning võitlevad iga hinna eest.

Jaan
02.05.02, 08:14
Miskip2rast on mul tunne, et kordub 1997. aasta finaal, kui Saksa klubi alistas suurfavoriidi. Real ei j2tnud mingit erilist muljet, kuigi t6ele au andes oligi nende taktika tagasi t6mbuda ning siis teravalt n6elata. Aga ikkagi oleks neil koduplatsilt rohkem oodanud kui Figo ja Solari vettehyppeid. Zidane on aga ikkagi Realil tohutu eelis ja Raul v6ib yhe puutega m2ngu saatuse otsustada. Kui isiklikest eelistustest r22kida, siis sooviksin v6itu v2iksemale ehk Leverkusenile. Huvitaval kombel on mulle viimasel ajal hakanud nii Saksa klubid kui koondis meeldima... Tea kas peaks arsti juurde minema?

guru
02.05.02, 19:18
Minu jaoks on CL finaal suht mõtetu, ei meeldi mulle eriti sakslaste sats ja nohh Reali ma vihkan. Kuna tegmist on illakgi CL finaaliga, siis mängu vaatan loomulikult, aga ilma emotsioonideta. Kuigi las olla siis saklastel pidupäev ja võitku CL karikas, sest kodune meistritiitel jääb arvatavasti tulemata.

P.S Toppmöllerile pakuti Nigeeria rahvuskoondise peatreeneri kohta ja mees lubas mõelda selle üle.

jyriöö
03.05.02, 15:31
Pöialt hoian sakslastele. Tundub, et vaesekesed peavad Bundesliga tiitlist suu puhtaks pühkima, ehk joppab Glasgows. Kuigi sisetunne ütleb, et võidab tugevam ehk Real.
jyriöö@stikcswiththeminnows

mcnamara
03.05.02, 15:57
Kõigist teistest varem kommenteerinutest erinevalt usun Reali võitu. Mulle see meeskond kuigi sümpaatne ei ole, aga klassi vastu ei saa. Usun, et nad võidavad juba puhtalt tänu oma suurtele kogemustele ja võimetele. Aga finaal tuleb põnev. Leverkusenil on vinge ründeorientatsiooniga mäng.;) Nowotny ja Ze Roberto puudumine jätab ilmselt siiski oma jälje.
Üks traditsioon jätkuks ka Reali võidu puhul. Alates 1998. aastast on igasse CL võitnud tiimi kuulunud vähemalt üks Briti saartelt pärit mängija!:D Meenutuseks:
1998 - Borussia Dortmund - Paul Lambert
1999 - ManUtd - terve rida;)
2000 - Real Madrid - Steve McManaman
2001 - Bayern München - Owen Hargreaves
Sel aastal siis Steve'l jälle võimalus - ehk ta vahetusest ikka platsile saab.

dreyd
03.05.02, 16:39
Originally posted by mcnamara
Üks traditsioon jätkuks ka Reali võidu puhul. Alates 1998. aastast on igasse CL võitnud tiimi kuulunud vähemalt üks Briti saartelt pärit mängija!:D Meenutuseks:

tubli Mc:) tõid välja toreda teooria, loodan minagi, et Macca platsile saab ja otsustava värava lööb, see mees(Steve) on ka ainuke põhjus, miks pöialt hoian realile.

Siim
03.05.02, 16:41

Siin kohal eksid. Borussia võitis karika 1997 aastal. 1998 oli jälle Reali aasta. Ma küll ei mäleta, kas seal mõni britt oli või ei.

mcnamara
03.05.02, 17:16
Originally posted by Siim88

Siin kohal eksid. Borussia võitis karika 1997 aastal. 1998 oli jälle Reali aasta. Ma küll ei mäleta, kas seal mõni britt oli või ei.

Jah, nii see tõesti on... :kurb5: Mälu petab nagu nii tihti varemgi. 1998 ei olnud Realis ühtegi britti.

Che
04.05.02, 04:15
Real võidab. mitte, et ma seda nii väga ootan. lihtsalt arvan, et nad on hetke parimad. kõigi eelduste kohaselt peaks ründavat jalgpalli nägema. see on tore.

apunkto
05.05.02, 01:30
kumb vartiant on loogilisem või tõenäolisem:

1) Leverkusen on masenduses oma ülinapist kaotusest saksa meistritiitli võitmisel ja see kajastub ka finaalis

2) See, et Bundesliga tiitel saamata jäi kannustab mehi veelgi rohkem CL-i trofeed võitma..

samas on veel vist ka saksa karikas kus bayeril mingi sansid on aga kui suure kaaluga see karikas üldse on..ei tunne saksa jalgpall eriti..:(

sicmic
05.05.02, 02:34
Originally posted by apunkto

kumb vartiant on loogilisem või tõenäolisem:

1) Leverkusen on masenduses oma ülinapist kaotusest saksa meistritiitli võitmisel ja see kajastub ka finaalis

2) See, et Bundesliga tiitel saamata jäi kannustab mehi veelgi rohkem CL-i trofeed võitma..

samas on veel vist ka saksa karikas kus bayeril mingi sansid on aga kui suure kaaluga see karikas üldse on..ei tunne saksa jalgpall eriti..:(

Tegelikult on Realil samasugused kaotused, ses mõttes on nad võrdsed...

Real kaotas Copa Del Rey finaalis Deporile(oma 100aastasel sünnipäeval, kodustaadionil) ja liigas on enne 2 viimast mängu vahe Valenciaga 4 punkti.

Jeeg
05.05.02, 21:31
No ma ei hakka üldse parem ennustama, kes võidab vms. Eelkõige loodan hästi huvitavat mängu, sellist suhteliselt avatud ja ilusat. Tiimid on mõlemad suhteliselt hea rünnakuga ja seega võibki võrku sagedasti sahisemas näha.

Natukene loodan, et kordub 97. a finaal, kus Dortmund põrmustas suurfavoriidi.

vaikiv mees
06.05.02, 15:20
Pigem läheb ikka nii, et autsaider Leverkusenil, kes põrmustas kõik inglise klubid & sammus võidult võidule, on toss väljas ja Real käib neist üle nagu 2a tagasi Valenciast. Tore oleks muigugi eksida, äkki tuleb ikkagi põnev finaal..

Maarek
06.05.02, 22:49
Leverkusen meenutab mulle eelmise aasta Alavesi. Keegi neilt midagi ei oodanud, aga sellegipoolest võeti üks skalp teise järel ja sammuti finaali, kus paraku favoriidile alla vannuti.
Mulle tundub, et sel aastal läheb samuti ja Real võtab favoriidina lõpuks oma.
Kuigi, tõele au andes, rõõmustaks mind rohkem vastupidine tulemus.

gnat
08.05.02, 00:43
mina pean seda finaali küll emotsionaalselt külmalt vaatama, mitte et ma mõlemat klubi vihkaks vaid just vastupidi olen nagu mingil määral mõlema poolt ja kahju oleks mõlema kaotuse üle igatahes loodan et tuleb põnev finaal kuigi leverkusenil raskeks läheb......

mcnamara
15.05.02, 14:45
Ja ongi finaalipäev... Mina loodan-ootan eelkõige ilusat mängu ja kauneid väravaid mõlemalt poolt. Ei oska eriti kummagi poolt olla - ehkki pean tunnistama, et kui McManaman platsile peaks saama, siis on raske Realile kaotust soovida. Lihtsalt veres see brittide toetamine igal pool ja alati.:D
Kunagi mängiti Glasgow's meeletu meistrite karika finaal: Real Madrid - Eintracht Frankfurt 7:3. Kes mängu ise nägid, meenutavad ikka veel seda päeva kui ühte ilusamat vutiajaloos. Ehk ajalugu kordub ja näeme tänagi midagi unustamatut? :lahe:

moochie
15.05.02, 16:17
Mina jällegi olen üsna kindel, et tuleb suht kinnine mäng ja asi läheb taas lisaajale, nagu viimasel ajal kombeks...Normaalaeg 1 - 1. Lisaaega pole mõtet vist ennustadagi...

lell
15.05.02, 18:33
Kunagi mängiti Glasgow's meeletu meistrite karika finaal: Real Madrid - Eintracht Frankfurt 7:3. Kes mängu ise nägid, meenutavad ikka veel seda päeva kui ühte ilusamat vutiajaloos. Ehk ajalugu kordub ja näeme tänagi midagi unustamatut? :lahe:

Oooojaaa:D Mul sellest mängust mingi soome tv pealt lindistatud kokkuvõtte. Sai seda kunagi niipalju vaadatud et lint lõpuks otsad andis. Väravaid sadas nagu rahet:)

Aga tänasest mängust - Leverkusenil pole võimalustki:)

Raix
15.05.02, 19:56
niisiis... täna see päev... mäng võiks tulla igati põnev, siis oleks see ka finaali nime väärt! ;) vähemalt kolme
väravat ootan ning ytleme, et real paneb 2:1 ära! :kaval: :)

Väravavaht
16.05.02, 02:26
Poolajax 2-1 Realil tänu Rauli ja Zidane väravatele

Aramis
16.05.02, 02:32
Hea mäng.BAyer on suurepärane sats - respect!Mõlema poole kaitsetegevus on muidugi natuke puudulik võrreldes parimate kaitsetega, aga see selleks.Keskvälja esitused on mõlemal kindlad.

Raix
16.05.02, 02:33
nonii!! esimene poolaeg 2:1 realile!! :õlu: kõigepealt raul ja siis zidane oma superväravaga - vasakuga ylepuusa ristnurka!! :veryhappy

Siim
16.05.02, 03:37
:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

Igav, et Real võitis. :uni: :uni: :uni:

Paraku ei oska ka ühtegi põhjust tuua, miks nad ei pidanuks võitma. Leverkusen pakkus siiski hea mängu. Tõsiselt kahju neist Berbatovi võimalustest. :kurb1:

Bobik
16.05.02, 03:38
vana krt küll

Zidane....valus vend.

krt=korter:D

gnat
16.05.02, 03:53
ei ole midagi öelda .... väga põnev mäng ja need kolm viimast lööki ja tõrjet olid ka väga head, kuigi tõesti hakkab leverkusenist kahju ja ma kaldun arvama et ManU kodu staadionile nad järgmine aasta ei jõua aga eks tulevik näitab ja super hooaeg missest et midagi ei võitnud :D

dreyd
16.05.02, 12:23
no nii my man McManaman tuli ei kellegi vastu , kui Figo enda asemel teisel poolajal mängu, minu arust Figo oli totaalselt rauk, ei tea kas kuti shortsidel on taskud mis paksult münte täis, et kutt ennast totaalselt liigutada ei oska, kaunistama jäid veel venna esinemist paar tsenderdust, mis sujuvalt enam-vähem pallipoisile otse sülle potsatasid, Portugalil on põhjsut muretsemiseks.
Macca üks perfektne ääresööt kahjuks siiski Morientese läbi väravat ei toonud.
Ballcak ka minu arust ei teinud just oma parimat mängu ja muidugi Butti õnnetu esimene värav, ei tea kas just oli see tema süü,kuid telkarist vaadates näis küll, et oleks pidanud ära noppima. Muidugi eriti sheff oleks olnud kui Butt oleks kornerist värava tagasi teinud, kahjuks nii ei läinud.
hea mäng oli

vandersell
16.05.02, 12:33
Kohe alguseks tuleb öelda, et Zidane värav rikkus teise poolaja täiesti ära. Kui esimesel poolajal sai näha tõesti nauditavat jalgpalli, siis, teisel poolaja läks Real kaitsesse ja L(N)everkusen ei suutnud mitte midagi ära teha. Tunda oli, et Ze Robertost oli suur puudus- Neuville üritas mitu korda vasakul poolt läbi murda, aga üpris mannetult. ja peale vv vahetust ei suutnud sakemannid kuni viimase kahe minuti turmtulele mitte ühtegi pealelööki postide vahele teha. Aga Casillase tõrjed olid ikka super. Tuleb tunnistada, et elasin sakslastele kaasa :oih: aga kui nii, siis nii. ah jaa, esimene värav... Butt ei teadnud kohe mida teha- hüpata pikali, või panna jalg ette... Nii vähe kui mina olen jalgpalli mänginud ja väravas seisnud, siis minu instinkt on jalg ette panna, pikali kas ei jõua või ei julge... Ühesõnaga, ma oleks selle palli ära võtnud ;)

Tembu
16.05.02, 12:52
Heh,häbi on tunnistada,kuid mul läks meelest selle bändi nimi,kes seal laulukest esitas...Sõnu enam-vähem tean,kuid viisike ei tule enam pähe...Damn ühesõnaga

dieter
16.05.02, 13:16
Never-ever-kusen :kurb2: :kurb5: :kurb6: :kurb10:
Buttist kahju, eriti sel hooajal on ta mulle tõesti meeldima hakanud, sümpaatne inime tundub olevat. Aga jah, kokkuvõttes tugevam meeskond (st mitte selle mängu põhjal, vaid kogu hooaega arvestades) siiski võitis, nagu karta oligi. Krt oleksid ei loe, aga oleks see Butti peapall sisse koksand...

Tremboni - bänd on The Proclaimers ja loo nimi I'm gonna be (500 miles)

mcnamara
16.05.02, 13:28
Nojah, finaal oli täiesti talutav. Mingi klassikuga küll tegemist ei olnud. Real just napilt teenis võidu ära. Kuigi võib muidugi väita, et Bayer oleks lõpuks viiki väärinud...
Siin varemkirjutatule tahaksin lisada niipalju, et minu meelest on Zinedine Zidane viimase viie aasta parim jalgpallur maailmas. See, et ta taaskord lõi otsustava värava (ja veel millise) pani asjale omamoodi punkti.
Hea meel, et Macca nö. lohutuseks:D meistrimedali kaela sai.

vaikiv mees
16.05.02, 19:28
Originally posted by vandersell

Kohe alguseks tuleb öelda, et Zidane värav rikkus teise poolaja täiesti ära. Kui esimesel poolajal sai näha tõesti nauditavat jalgpalli, siis, teisel poolaja läks Real kaitsesse ja L(N)everkusen ei suutnud mitte midagi ära teha.
Aga Casillase tõrjed olid ikka super.

Jah, I p-aja algus & lõpp (Zidane'i hooaja kauneim värav) & II p-aja lõpp tegid mängu kokkuvõttes nauditavaks. Enamik II ei kõlvanud küll kuhugi.

P.S Figo oli tõesti nii kehv, et viisakusest lasti tal II p-aja alguseni platsil olla, pool t. enne lõppu vahetati välja

Maarek
16.05.02, 19:30
Originally posted by dieter

Krt oleksid ei loe, aga oleks see Butti peapall sisse koksand...

Kõige hirmsam oleks oli see lõpumadin seal värava all, kui Casillas jalgadega väravajoonelt tõrjus, kusjuures kui Cesar välja vahetati hõõrusin just käsi, et küll Casillas mingi kala maha paneb ja kerge värava laseb lüüa, aga võta näpust, tõusis hoopis kangelaseks.:( :(

Reali poolelt oleks tahtnud näha Guti't mängimas, aga vennal on suurte staaride varjust üpris raske välja paista hoolimata headest esitustest. Tra, ta võiks igas teises Euroopa tiimis olla kindel põhikoosseisu mees.:doh: