320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Finaal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Finaal

    Glasgow's kohtuvad siis Real Madrid ja Bayer Leverkusen...

    Mida ootate/mida loodate?
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    #2
    Ootan-loodan sakslaste võitu. Oleks tore, kui hispaanlased saaksid teist aastat järjest vastu nina. Tänane poolfinaal ainult süvendas minu Reali-antipaatiat.

    Kommentaar


      #3
      Ootame mõne aasta taguse tembu kordamist. Siis tegid Euroopas puhta töö Schalke ja Dortmund. Seekord siis Dortmund ja Leverkusen. Ja proovige siis veel väita, et saksa klubijalgpall nõrk on...
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


        #4
        Kui ma peaksin kellegi peale raha panema, siis Reali peale.

        Njahh - peale tänast mängu ma loodan, et Real kaotab.
        Bayeril puuduvad aga Ze Roberto ja Nowotny, mis nende elu raskemaks muudab. Kuid need sakslased, brasiillased, argentiinlased, türklased, bulgaarlased... jagavad matsu välja ning võitlevad iga hinna eest.
        ...tore on!

        Kommentaar


          #5
          Miskip2rast on mul tunne, et kordub 1997. aasta finaal, kui Saksa klubi alistas suurfavoriidi. Real ei j2tnud mingit erilist muljet, kuigi t6ele au andes oligi nende taktika tagasi t6mbuda ning siis teravalt n6elata. Aga ikkagi oleks neil koduplatsilt rohkem oodanud kui Figo ja Solari vettehyppeid. Zidane on aga ikkagi Realil tohutu eelis ja Raul v6ib yhe puutega m2ngu saatuse otsustada. Kui isiklikest eelistustest r22kida, siis sooviksin v6itu v2iksemale ehk Leverkusenile. Huvitaval kombel on mulle viimasel ajal hakanud nii Saksa klubid kui koondis meeldima... Tea kas peaks arsti juurde minema?
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            Byer vs Real Glasgow`s


            Minu jaoks on CL finaal suht mõtetu, ei meeldi mulle eriti sakslaste sats ja nohh Reali ma vihkan. Kuna tegmist on illakgi CL finaaliga, siis mängu vaatan loomulikult, aga ilma emotsioonideta. Kuigi las olla siis saklastel pidupäev ja võitku CL karikas, sest kodune meistritiitel jääb arvatavasti tulemata.

            P.S Toppmöllerile pakuti Nigeeria rahvuskoondise peatreeneri kohta ja mees lubas mõelda selle üle.

            Kommentaar


              #7
              Pöialt hoian sakslastele. Tundub, et vaesekesed peavad Bundesliga tiitlist suu puhtaks pühkima, ehk joppab Glasgows. Kuigi sisetunne ütleb, et võidab tugevam ehk Real.
              jyriöö@stikcswiththeminnows
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #8
                Kõigist teistest varem kommenteerinutest erinevalt usun Reali võitu. Mulle see meeskond kuigi sümpaatne ei ole, aga klassi vastu ei saa. Usun, et nad võidavad juba puhtalt tänu oma suurtele kogemustele ja võimetele. Aga finaal tuleb põnev. Leverkusenil on vinge ründeorientatsiooniga mäng. Nowotny ja Ze Roberto puudumine jätab ilmselt siiski oma jälje.
                Üks traditsioon jätkuks ka Reali võidu puhul. Alates 1998. aastast on igasse CL võitnud tiimi kuulunud vähemalt üks Briti saartelt pärit mängija! Meenutuseks:
                1998 - Borussia Dortmund - Paul Lambert
                1999 - ManUtd - terve rida
                2000 - Real Madrid - Steve McManaman
                2001 - Bayern München - Owen Hargreaves
                Sel aastal siis Steve'l jälle võimalus - ehk ta vahetusest ikka platsile saab.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Originally posted by mcnamara
                  Üks traditsioon jätkuks ka Reali võidu puhul. Alates 1998. aastast on igasse CL võitnud tiimi kuulunud vähemalt üks Briti saartelt pärit mängija! Meenutuseks:
                  1998 - Borussia Dortmund - Paul Lambert
                  1999 - ManUtd - terve rida
                  2000 - Real Madrid - Steve McManaman
                  2001 - Bayern München - Owen Hargreaves
                  Sel aastal siis Steve'l jälle võimalus - ehk ta vahetusest ikka platsile saab.
                  tubli Mc tõid välja toreda teooria, loodan minagi, et Macca platsile saab ja otsustava värava lööb, see mees(Steve) on ka ainuke põhjus, miks pöialt hoian realile.

                  Kommentaar


                    #10
                    Originally posted by mcnamara

                    Üks traditsioon jätkuks ka Reali võidu puhul. Alates 1998. aastast on igasse CL võitnud tiimi kuulunud vähemalt üks Briti saartelt pärit mängija! Meenutuseks:
                    1998 - Borussia Dortmund - Paul Lambert
                    1999 - ManUtd - terve rida
                    2000 - Real Madrid - Steve McManaman
                    2001 - Bayern München - Owen Hargreaves
                    Sel aastal siis Steve'l jälle võimalus - ehk ta vahetusest ikka platsile saab.
                    Siin kohal eksid. Borussia võitis karika 1997 aastal. 1998 oli jälle Reali aasta. Ma küll ei mäleta, kas seal mõni britt oli või ei.

                    Kommentaar


                      #11
                      Originally posted by Siim88

                      Siin kohal eksid. Borussia võitis karika 1997 aastal. 1998 oli jälle Reali aasta. Ma küll ei mäleta, kas seal mõni britt oli või ei.
                      Jah, nii see tõesti on... Mälu petab nagu nii tihti varemgi. 1998 ei olnud Realis ühtegi britti.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Real võidab. mitte, et ma seda nii väga ootan. lihtsalt arvan, et nad on hetke parimad. kõigi eelduste kohaselt peaks ründavat jalgpalli nägema. see on tore.

                        Kommentaar


                          #13
                          kumb vartiant on loogilisem või tõenäolisem:

                          1) Leverkusen on masenduses oma ülinapist kaotusest saksa meistritiitli võitmisel ja see kajastub ka finaalis

                          2) See, et Bundesliga tiitel saamata jäi kannustab mehi veelgi rohkem CL-i trofeed võitma..

                          samas on veel vist ka saksa karikas kus bayeril mingi sansid on aga kui suure kaaluga see karikas üldse on..ei tunne saksa jalgpall eriti..
                          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                          Kommentaar


                            #14
                            Originally posted by apunkto


                            kumb vartiant on loogilisem või tõenäolisem:

                            1) Leverkusen on masenduses oma ülinapist kaotusest saksa meistritiitli võitmisel ja see kajastub ka finaalis

                            2) See, et Bundesliga tiitel saamata jäi kannustab mehi veelgi rohkem CL-i trofeed võitma..

                            samas on veel vist ka saksa karikas kus bayeril mingi sansid on aga kui suure kaaluga see karikas üldse on..ei tunne saksa jalgpall eriti..
                            Tegelikult on Realil samasugused kaotused, ses mõttes on nad võrdsed...

                            Real kaotas Copa Del Rey finaalis Deporile(oma 100aastasel sünnipäeval, kodustaadionil) ja liigas on enne 2 viimast mängu vahe Valenciaga 4 punkti.
                            Which ship has never docked at Liverpool?
                            The Premiership.

                            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                            Kommentaar


                              #15
                              No ma ei hakka üldse parem ennustama, kes võidab vms. Eelkõige loodan hästi huvitavat mängu, sellist suhteliselt avatud ja ilusat. Tiimid on mõlemad suhteliselt hea rünnakuga ja seega võibki võrku sagedasti sahisemas näha.

                              Natukene loodan, et kordub 97. a finaal, kus Dortmund põrmustas suurfavoriidi.
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar

                              Working...
                              X